Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD nejmladšího žactva

Rumburk (16. 6. 2022)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 PB 07.55 46.00
2 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 PB 08.06 43.00
3 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 PB 08.19 42.00
4 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2 PB 08.68 37.00
5 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 6 SB 09.38 27.00
6 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1 09.58 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 08.98 33.00
2 Matěj BruderMatěj Bruder 13 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 5 09.88 17.00
3 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 PB 09.93 16.00
4 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 SB 10.01 14.00
5 Jan_ RazákJan_ Razák 14 AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 6 10.37 10.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠimkaPetr Šimka 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.88 35.00
2 Jiří FilipJiří Filip 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.99 32.00
3 Kryštof BuňataKryštof Buňata 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 3 10.38 9.00
4 Jan BukvaJan Bukva 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 10.43 8.00
5 Filip KřížFilip Kříž 16 AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 5 12.15 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik EllmrichErik Ellmrich 12 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 08.61 39.00
2 Dominik KaiserDominik Kaiser 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 09.22 29.00
3 Jáchym PrášekJáchym Prášek 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 09.41 26.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 09.69 20.00
5 Jan MasopustJan Masopust 13 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 6 09.83 19.00
6 Sebastian DudákSebastian Dudák 15 AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 4 10.77 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.64 38.00
2 Ondra VomlelaOndra Vomlela 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.19 31.00
3 Petr FaltusPetr Faltus 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.84 18.00
4 Petr ŠtefáčekPetr Štefáček 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 3 10.06 13.00
5 Šimon BukvaŠimon Bukva 11 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 5 11.49 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BrejchaŠimon Brejcha 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.58 40.00
2 Ondřej KotekOndřej Kotek 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 09.20 30.00
3 Antonín KorečekAntonín Koreček 14 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 09.52 24.00
4 Lukáš ŠepsLukáš Šeps 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.53 23.00
5 Tomáš SamkoTomáš Samko 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 1 09.63 21.00
6 Václav ZemlerVáclav Zemler 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.97 15.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠimonDaniel Šimon 14 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 08.29 41.00
2 Ondřej ŠimonOndřej Šimon 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 08.92 34.00
3 Jan SkořepaJan Skořepa 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.38 28.00
4 Marek ŠkodaMarek Škoda 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 10.32 11.00
5 Jiří ZámečníkJiří Zámečník 15 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 10.51 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin SochůrekRobin Sochůrek 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.00 44.00
2 Jan ŠkodaJan Škoda 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.84 36.00
3 Václav HasoňVáclav Hasoň 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.47 25.00
4 Jan ŽibřidJan Žibřid 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 10.19 12.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 PB 07.55 46.00
2 Robin SochůrekRobin Sochůrek 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.00 44.00
3 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 PB 08.06 43.00
4 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 PB 08.19 42.00
5 Daniel ŠimonDaniel Šimon 14 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 08.29 41.00
6 Šimon BrejchaŠimon Brejcha 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.58 40.00
7 Erik EllmrichErik Ellmrich 12 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 08.61 39.00
8 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.64 38.00
9 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2 PB 08.68 37.00
10 Jan ŠkodaJan Škoda 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.84 36.00
11 Petr ŠimkaPetr Šimka 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.88 35.00
12 Ondřej ŠimonOndřej Šimon 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 08.92 34.00
13 Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 08.98 33.00
14 Jiří FilipJiří Filip 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.99 32.00
15 Ondra VomlelaOndra Vomlela 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.19 31.00
16 Ondřej KotekOndřej Kotek 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 09.20 30.00
17 Dominik KaiserDominik Kaiser 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 09.22 29.00
18 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 6 SB 09.38 27.00
18 Jan SkořepaJan Skořepa 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.38 28.00
20 Jáchym PrášekJáchym Prášek 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 09.41 26.00
21 Václav HasoňVáclav Hasoň 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 09.47 25.00
22 Antonín KorečekAntonín Koreček 14 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 09.52 24.00
23 Lukáš ŠepsLukáš Šeps 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.53 23.00
24 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1 09.58 22.00
25 Tomáš SamkoTomáš Samko 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 1 09.63 21.00
26 Ondřej VeselýOndřej Veselý 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 09.69 20.00
27 Jan MasopustJan Masopust 13 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 6 09.83 19.00
28 Petr FaltusPetr Faltus 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.84 18.00
29 Matěj BruderMatěj Bruder 13 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 5 09.88 17.00
30 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 PB 09.93 16.00
31 Václav ZemlerVáclav Zemler 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.97 15.00
32 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 SB 10.01 14.00
33 Petr ŠtefáčekPetr Štefáček 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 3 10.06 13.00
34 Jan ŽibřidJan Žibřid 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 10.19 12.00
35 Marek ŠkodaMarek Škoda 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 10.32 11.00
36 Jan_ RazákJan_ Razák 14 AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 6 10.37 10.00
37 Kryštof BuňataKryštof Buňata 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 3 10.38 9.00
38 Jan BukvaJan Bukva 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 10.43 8.00
39 Jiří ZámečníkJiří Zámečník 15 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 10.51 7.00
40 Sebastian DudákSebastian Dudák 15 AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 4 10.77 6.00
41 Šimon BukvaŠimon Bukva 11 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 5 11.49 5.00
42 Filip KřížFilip Kříž 16 AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 5 12.15 4.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 PB 08.96 33.00
2 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 PB 09.13 27.00
3 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 PB 09.15 26.00
4 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2 PB 09.46 21.00
5 Ema ŠtefáčkováEma Štefáčková 16 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 1 10.57 10.00
6 Beata BruderováBeata Bruderová 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 6 10.94 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie KohoutováRozálie Kohoutová 13 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 09.04 30.00
2 Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 1 09.16 25.00
3 Anežka KalistováAnežka Kalistová 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.57 20.00
4 Mariana CintlováMariana Cintlová 15 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 4 10.31 11.00
5 Jana MacháčkováJana Macháčková 15 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 6 11.22 6.00
6 Agáta HanykýřováAgáta Hanykýřová 16 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 3 11.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DvořákováLinda Dvořáková 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 08.67 37.00
2 Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová 15 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 09.88 15.00
3 Veronika ČernáVeronika Černá 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4 10.17 13.00
4 Laura JirešováLaura Jirešová 15 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 10.85 9.00
5 Veronika ŽákováVeronika Žáková 16 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 10.91 8.00
Amálie LangrováAmálie Langrová 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.05 46.00
2 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.37 41.00
3 Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.40 22.00
4 Markéta SochorováMarkéta Sochorová 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.60 19.00
5 Linda JanečkováLinda Janečková 14 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 09.77 18.00
6 Sofie SemančikováSofie Semančiková 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.79 17.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie RotrekováEmílie Rotreková 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 1 08.45 40.00
2 Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 4 08.69 35.00
3 Karolína PakanováKarolína Pakanová 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 09.06 29.00
4 Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 6 09.36 24.00
5 Gabriela PakanováGabriela Pakanová 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 10.16 14.00
6 Ella MarkováElla Marková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 3 10.23 12.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MálkováLinda Málková 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 6 08.68 36.00
2 Eva HůzlováEva Hůzlová 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 08.77 34.00
3 Michaela HruškováMichaela Hrušková 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.99 32.00
4 Dominika ChládkováDominika Chládková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 5 09.10 28.00
5 Anna ŠerákováAnna Šeráková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 1 09.38 23.00
6 Viktorie KotkováViktorie Kotková 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 09.87 16.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 1 08.29 44.00
2 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 6 08.30 43.00
3 Ella MullerováElla Mullerová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2 08.32 42.00
4 Nela KohnkowNela Kohnkow 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 5 08.59 39.00
5 Adéla HruškováAdéla Hrušková 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 08.62 38.00
6 Petra DruneckáPetra Drunecká 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 4 09.01 31.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.05 46.00
2 Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 1 08.29 44.00
3 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 6 08.30 43.00
4 Ella MullerováElla Mullerová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2 08.32 42.00
5 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.37 41.00
6 Emílie RotrekováEmílie Rotreková 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 1 08.45 40.00
7 Nela KohnkowNela Kohnkow 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 5 08.59 39.00
8 Adéla HruškováAdéla Hrušková 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 08.62 38.00
9 Linda DvořákováLinda Dvořáková 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 08.67 37.00
10 Linda MálkováLinda Málková 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 6 08.68 36.00
11 Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 4 08.69 35.00
12 Eva HůzlováEva Hůzlová 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 08.77 34.00
13 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 PB 08.96 33.00
14 Michaela HruškováMichaela Hrušková 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 08.99 32.00
15 Petra DruneckáPetra Drunecká 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 4 09.01 31.00
16 Rozálie KohoutováRozálie Kohoutová 13 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 09.04 30.00
17 Karolína PakanováKarolína Pakanová 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 09.06 29.00
18 Dominika ChládkováDominika Chládková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 5 09.10 28.00
19 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 PB 09.13 27.00
20 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 PB 09.15 26.00
21 Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 1 09.16 25.00
22 Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 6 09.36 24.00
23 Anna ŠerákováAnna Šeráková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 1 09.38 23.00
24 Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 09.40 22.00
25 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 2 PB 09.46 21.00
26 Anežka KalistováAnežka Kalistová 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.57 20.00
27 Markéta SochorováMarkéta Sochorová 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.60 19.00
28 Linda JanečkováLinda Janečková 14 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 09.77 18.00
29 Sofie SemančikováSofie Semančiková 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.79 17.00
30 Viktorie KotkováViktorie Kotková 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 09.87 16.00
31 Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová 15 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 09.88 15.00
32 Gabriela PakanováGabriela Pakanová 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 2 10.16 14.00
33 Veronika ČernáVeronika Černá 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4 10.17 13.00
34 Ella MarkováElla Marková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 3 10.23 12.00
35 Mariana CintlováMariana Cintlová 15 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 4 10.31 11.00
36 Ema ŠtefáčkováEma Štefáčková 16 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 1 10.57 10.00
37 Laura JirešováLaura Jirešová 15 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 10.85 9.00
38 Veronika ŽákováVeronika Žáková 16 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 10.91 8.00
39 Beata BruderováBeata Bruderová 14 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 6 10.94 7.00
40 Jana MacháčkováJana Macháčková 15 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 6 11.22 6.00
41 Agáta HanykýřováAgáta Hanykýřová 16 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 3 11.35 5.00
Amálie LangrováAmálie Langrová 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 DNS

4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 2:14.12 46.00
2 Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 2:22.21 42.00
3 Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:26.03 38.00
4 Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 2:40.62 30.00
5 Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 2:45.80 26.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 2:39.26 34.00
2 Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 3:01.81 22.00
3 Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 3:03.74 18.00
4 Bukva, Bukva, Buňata, Masopust Bukva, Bukva, Buňata, Masopust AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 4 3:11.65 14.00
Dudák, Razák, Kříž, Hrůza Dudák, Razák, Kříž, Hrůza AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 2:14.12 46.00
2 Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 2:22.21 42.00
3 Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:26.03 38.00
4 Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 2:39.26 34.00
5 Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 4 2:40.62 30.00
6 Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 2:45.80 26.00
7 Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 3:01.81 22.00
8 Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 2 3:03.74 18.00
9 Bukva, Bukva, Buňata, Masopust Bukva, Bukva, Buňata, Masopust AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 4 3:11.65 14.00
Dudák, Razák, Kříž, Hrůza Dudák, Razák, Kříž, Hrůza AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C 6 DNF

4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2 2:17.56 46.00
2 Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 2:24.95 42.00
3 Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 2:27.96 34.00
4 Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:33.20 30.00
5 Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 2:54.00 18.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 3 2:26.68 38.00
2 Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 5 2:40.60 26.00
3 Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 2:44.09 22.00
4 Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 2:58.28 14.00
5 Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 4 3:21.28 10.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 2 2:17.56 46.00
2 Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 2:24.95 42.00
3 Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A 3 2:26.68 38.00
4 Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 3 2:27.96 34.00
5 Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 2:33.20 30.00
6 Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B 5 2:40.60 26.00
7 Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 2:44.09 22.00
8 Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 5 2:54.00 18.00
9 Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 2:58.28 14.00
10 Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 4 3:21.28 10.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 PB 4.33 46.00
2 Robin SochůrekRobin Sochůrek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 3.83 44.00
3 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
13 PB 3.79 43.00
4 Matouš TejnorMatouš Tejnor
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 PB 3.60 42.00
5 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
AC Česká LípaAC Česká Lípa
12 PB 3.50 41.00
6 Jakub JirešJakub Jireš
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 PB 3.46 40.00
7 Erik EllmrichErik Ellmrich
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
12 PB 3.35 39.00
8 Daniel ŠimonDaniel Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
14 PB 3.31 38.00
9 Ondřej ŠimonOndřej Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 3.26 37.00
10 Ondra VomlelaOndra Vomlela
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 3.15 36.00
11 Dominik KaiserDominik Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
13 PB 3.13 35.00
12= Šimon BrejchaŠimon Brejcha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 3.10 33.50
12= Jan ŠkodaJan Škoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 PB 3.10 33.50
14 Ondřej KotekOndřej Kotek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 3.07 32.00
15 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 PB 3.00 31.00
16= Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
14 PB 2.97 29.50
16= Petr ŠimkaPetr Šimka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 2.97 29.50
18 Jiří FilipJiří Filip
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 2.96 28.00
19 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 PB 2.95 27.00
20 Antonín KorečekAntonín Koreček
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
14 PB 2.91 26.00
21 Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 PB 2.86 25.00
22 Matěj KapiasMatěj Kapias
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
14 PB 2.79 24.00
23 Matěj BruderMatěj Bruder
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
13 PB 2.78 23.00
24 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 2.67 22.00
25 Lukáš ŠepsLukáš Šeps
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 2.65 21.00
26= Jan MasopustJan Masopust
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
13 PB 2.63 19.50
26= Petr FaltusPetr Faltus
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 2.63 19.50
28= Petr ŠtefáčekPetr Štefáček
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
14 PB 2.58 17.50
28= Jáchym PrášekJáchym Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
14 PB 2.58 17.50
30 Marek ŠkodaMarek Škoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.56 16.00
31 Václav HasoňVáclav Hasoň
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 2.55 15.00
32 Tomáš SamkoTomáš Samko
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 2.52 14.00
33 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
14 PB 2.47 13.00
34 Jan_ RazákJan_ Razák
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
14 PB 2.34 12.00
35 Václav ZemlerVáclav Zemler
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.33 11.00
36 Šimon BukvaŠimon Bukva
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
11 PB 2.30 10.00
37 Sebastian DudákSebastian Dudák
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
15 PB 2.23 9.00
38 Jan BukvaJan Bukva
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
14 PB 2.11 8.00
39 Kryštof BuňataKryštof Buňata
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
14 PB 2.06 7.00
40 Filip KřížFilip Kříž
AC Rumburk, z.s. CAC Rumburk, z.s. C
16 PB 1.79 6.00
Jan ŽibřidJan Žibřid
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 NM
Jiří ZámečníkJiří Zámečník
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
15 NM
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 16.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 PB 24.08 46.00
2 Tereza OlivováTereza Olivová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
11 PB 22.00 44.00
3 Michaela HruškováMichaela Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 20.43 43.00
4 Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 PB 20.18 42.00
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 18.58 41.00
6 Linda DvořákováLinda Dvořáková
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 PB 18.26 40.00
7 Eva HůzlováEva Hůzlová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 18.15 39.00
8 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
12 PB 17.74 38.00
9 Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
12 PB 16.72 37.00
10 Linda MálkováLinda Málková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
13 PB 16.43 36.00
11 Viktorie KotkováViktorie Kotková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 15.25 35.00
12 Ella MullerováElla Mullerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
12 PB 15.24 34.00
13 Nela KohnkowNela Kohnkow
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
12 PB 15.13 33.00
14 Karolína PakanováKarolína Pakanová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 15.07 32.00
15 Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
11 PB 14.45 31.00
16 Anna ChvojkováAnna Chvojková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 PB 14.36 30.00
17 Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
14 PB 13.68 29.00
18 Gabriela PakanováGabriela Pakanová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 13.53 28.00
19 Stella VogelováStella Vogelová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
11 SB 13.43 27.00
20 Rozálie KohoutováRozálie Kohoutová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
13 PB 12.95 26.00
21 Dominika ChládkováDominika Chládková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
14 PB 12.56 25.00
22 Ella MarkováElla Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B
14 PB 12.46 24.00
23 Veronika ČernáVeronika Černá
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
14 PB 12.12 23.00
24 Emílie RotrekováEmílie Rotreková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 11.97 22.00
25 Petra DruneckáPetra Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
12 PB 11.88 21.00
26 Adéla HruškováAdéla Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 11.51 20.00
27 Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. BTJ Slovan Varnsdorf, z.s. B
14 PB 10.60 19.00
28 Laura JirešováLaura Jirešová
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
15 PB 10.41 18.00
29 Markéta SochorováMarkéta Sochorová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
12 PB 10.36 17.00
30 Anežka KalistováAnežka Kalistová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 10.01 16.00
31 Anna ŠerákováAnna Šeráková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. ATJ Slovan Varnsdorf, z.s. A
14 PB 08.54 15.00
32 Ema ŠtefáčkováEma Štefáčková
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
16 PB 07.98 14.00
33 Sofie SemančikováSofie Semančiková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 07.80 13.00
34 Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 07.52 12.00
35 Linda JanečkováLinda Janečková
AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A
14 PB 07.33 11.00
36 Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
15 PB 07.19 10.00
37 Beata BruderováBeata Bruderová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
14 PB 07.05 9.00
38 Jana MacháčkováJana Macháčková
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
15 PB 06.32 8.00
39 Mariana CintlováMariana Cintlová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
15 PB 06.23 7.00
40 Agáta HanykýřováAgáta Hanykýřová
AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B
16 PB 05.48 6.00
41 Veronika ŽákováVeronika Žáková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
16 PB 04.96 5.00
Celkem 41 závodníků