3. kolo KPD nejmladšího žactva
Rumburk (16. 6. 2022)50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BěličTeodor Bělič | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 4 | PB 07.55 | 46.00 | |||||||||||||
2 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | PB 08.06 | 43.00 | |||||||||||||
3 | Matouš TejnorMatouš Tejnor | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | PB 08.19 | 42.00 | |||||||||||||
4 | Jakub JirešJakub Jireš | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 2 | PB 08.68 | 37.00 | |||||||||||||
5 | Jakub KapiasJakub Kapias | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 6 | SB 09.38 | 27.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 1 | 09.58 | 22.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 08.98 | 33.00 | |||||||||||||
2 | Matěj BruderMatěj Bruder | 13 | AC Rumburk, z.s. B | 5 | 09.88 | 17.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KapiasMatěj Kapias | 14 | AC Rumburk, z.s. A | 4 | PB 09.93 | 16.00 | |||||||||||||
4 | Šimon PatzeltŠimon Patzelt | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | SB 10.01 | 14.00 | |||||||||||||
5 | Jan_ RazákJan_ Razák | 14 | AC Rumburk, z.s. C | 6 | 10.37 | 10.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŠimkaPetr Šimka | 13 | AC Česká Lípa | 6 | 08.88 | 35.00 | |||||||||||||
2 | Jiří FilipJiří Filip | 14 | AC Česká Lípa | 4 | 08.99 | 32.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof BuňataKryštof Buňata | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 3 | 10.38 | 9.00 | |||||||||||||
4 | Jan BukvaJan Bukva | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 10.43 | 8.00 | |||||||||||||
5 | Filip KřížFilip Kříž | 16 | AC Rumburk, z.s. C | 5 | 12.15 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik EllmrichErik Ellmrich | 12 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 08.61 | 39.00 | |||||||||||||
2 | Dominik KaiserDominik Kaiser | 13 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 09.22 | 29.00 | |||||||||||||
3 | Jáchym PrášekJáchym Prášek | 14 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3 | 09.41 | 26.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 14 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 1 | 09.69 | 20.00 | |||||||||||||
5 | Jan MasopustJan Masopust | 13 | AC Rumburk, z.s. B | 6 | 09.83 | 19.00 | |||||||||||||
6 | Sebastian DudákSebastian Dudák | 15 | AC Rumburk, z.s. C | 4 | 10.77 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ChmelařTomáš Chmelař | 12 | AC Česká Lípa | 4 | 08.64 | 38.00 | |||||||||||||
2 | Ondra VomlelaOndra Vomlela | 13 | AC Česká Lípa | 2 | 09.19 | 31.00 | |||||||||||||
3 | Petr FaltusPetr Faltus | 13 | AC Česká Lípa | 6 | 09.84 | 18.00 | |||||||||||||
4 | Petr ŠtefáčekPetr Štefáček | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 3 | 10.06 | 13.00 | |||||||||||||
5 | Šimon BukvaŠimon Bukva | 11 | AC Rumburk, z.s. B | 5 | 11.49 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BrejchaŠimon Brejcha | 13 | AC Česká Lípa | 5 | 08.58 | 40.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej KotekOndřej Kotek | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 09.20 | 30.00 | |||||||||||||
3 | Antonín KorečekAntonín Koreček | 14 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 09.52 | 24.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš ŠepsLukáš Šeps | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 09.53 | 23.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš SamkoTomáš Samko | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 1 | 09.63 | 21.00 | |||||||||||||
6 | Václav ZemlerVáclav Zemler | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.97 | 15.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŠimonDaniel Šimon | 14 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 5 | 08.29 | 41.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej ŠimonOndřej Šimon | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 08.92 | 34.00 | |||||||||||||
3 | Jan SkořepaJan Skořepa | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 09.38 | 28.00 | |||||||||||||
4 | Marek ŠkodaMarek Škoda | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 10.32 | 11.00 | |||||||||||||
5 | Jiří ZámečníkJiří Zámečník | 15 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 10.51 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin SochůrekRobin Sochůrek | 12 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | 08.00 | 44.00 | |||||||||||||
2 | Jan ŠkodaJan Škoda | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.84 | 36.00 | |||||||||||||
3 | Václav HasoňVáclav Hasoň | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 09.47 | 25.00 | |||||||||||||
4 | Jan ŽibřidJan Žibřid | 12 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2 | 10.19 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BěličTeodor Bělič | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 4 | PB 07.55 | 46.00 | |||
2 | Robin SochůrekRobin Sochůrek | 12 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | 08.00 | 44.00 | |||
3 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | PB 08.06 | 43.00 | |||
4 | Matouš TejnorMatouš Tejnor | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | PB 08.19 | 42.00 | |||
5 | Daniel ŠimonDaniel Šimon | 14 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 5 | 08.29 | 41.00 | |||
6 | Šimon BrejchaŠimon Brejcha | 13 | AC Česká Lípa | 5 | 08.58 | 40.00 | |||
7 | Erik EllmrichErik Ellmrich | 12 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 08.61 | 39.00 | |||
8 | Tomáš ChmelařTomáš Chmelař | 12 | AC Česká Lípa | 4 | 08.64 | 38.00 | |||
9 | Jakub JirešJakub Jireš | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 2 | PB 08.68 | 37.00 | |||
10 | Jan ŠkodaJan Škoda | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.84 | 36.00 | |||
11 | Petr ŠimkaPetr Šimka | 13 | AC Česká Lípa | 6 | 08.88 | 35.00 | |||
12 | Ondřej ŠimonOndřej Šimon | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 08.92 | 34.00 | |||
13 | Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 08.98 | 33.00 | |||
14 | Jiří FilipJiří Filip | 14 | AC Česká Lípa | 4 | 08.99 | 32.00 | |||
15 | Ondra VomlelaOndra Vomlela | 13 | AC Česká Lípa | 2 | 09.19 | 31.00 | |||
16 | Ondřej KotekOndřej Kotek | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 09.20 | 30.00 | |||
17 | Dominik KaiserDominik Kaiser | 13 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 09.22 | 29.00 | |||
18 | Jakub KapiasJakub Kapias | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 6 | SB 09.38 | 27.00 | |||
18 | Jan SkořepaJan Skořepa | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 09.38 | 28.00 | |||
20 | Jáchym PrášekJáchym Prášek | 14 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3 | 09.41 | 26.00 | |||
21 | Václav HasoňVáclav Hasoň | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 09.47 | 25.00 | |||
22 | Antonín KorečekAntonín Koreček | 14 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 09.52 | 24.00 | |||
23 | Lukáš ŠepsLukáš Šeps | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 09.53 | 23.00 | |||
24 | Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 1 | 09.58 | 22.00 | |||
25 | Tomáš SamkoTomáš Samko | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 1 | 09.63 | 21.00 | |||
26 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 14 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 1 | 09.69 | 20.00 | |||
27 | Jan MasopustJan Masopust | 13 | AC Rumburk, z.s. B | 6 | 09.83 | 19.00 | |||
28 | Petr FaltusPetr Faltus | 13 | AC Česká Lípa | 6 | 09.84 | 18.00 | |||
29 | Matěj BruderMatěj Bruder | 13 | AC Rumburk, z.s. B | 5 | 09.88 | 17.00 | |||
30 | Matěj KapiasMatěj Kapias | 14 | AC Rumburk, z.s. A | 4 | PB 09.93 | 16.00 | |||
31 | Václav ZemlerVáclav Zemler | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.97 | 15.00 | |||
32 | Šimon PatzeltŠimon Patzelt | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | SB 10.01 | 14.00 | |||
33 | Petr ŠtefáčekPetr Štefáček | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 3 | 10.06 | 13.00 | |||
34 | Jan ŽibřidJan Žibřid | 12 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2 | 10.19 | 12.00 | |||
35 | Marek ŠkodaMarek Škoda | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 10.32 | 11.00 | |||
36 | Jan_ RazákJan_ Razák | 14 | AC Rumburk, z.s. C | 6 | 10.37 | 10.00 | |||
37 | Kryštof BuňataKryštof Buňata | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 3 | 10.38 | 9.00 | |||
38 | Jan BukvaJan Bukva | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 10.43 | 8.00 | |||
39 | Jiří ZámečníkJiří Zámečník | 15 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 10.51 | 7.00 | |||
40 | Sebastian DudákSebastian Dudák | 15 | AC Rumburk, z.s. C | 4 | 10.77 | 6.00 | |||
41 | Šimon BukvaŠimon Bukva | 11 | AC Rumburk, z.s. B | 5 | 11.49 | 5.00 | |||
42 | Filip KřížFilip Kříž | 16 | AC Rumburk, z.s. C | 5 | 12.15 | 4.00 |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | PB 08.96 | 33.00 | |||||||||||||
2 | Stella VogelováStella Vogelová | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 4 | PB 09.13 | 27.00 | |||||||||||||
3 | Alice KřížováAlice Křížová | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | PB 09.15 | 26.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 2 | PB 09.46 | 21.00 | |||||||||||||
5 | Ema ŠtefáčkováEma Štefáčková | 16 | AC Rumburk, z.s. B | 1 | 10.57 | 10.00 | |||||||||||||
6 | Beata BruderováBeata Bruderová | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 6 | 10.94 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie KohoutováRozálie Kohoutová | 13 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 09.04 | 30.00 | |||||||||||||
2 | Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 1 | 09.16 | 25.00 | |||||||||||||
3 | Anežka KalistováAnežka Kalistová | 13 | AC Česká Lípa | 5 | 09.57 | 20.00 | |||||||||||||
4 | Mariana CintlováMariana Cintlová | 15 | AC Rumburk, z.s. B | 4 | 10.31 | 11.00 | |||||||||||||
5 | Jana MacháčkováJana Macháčková | 15 | AC Rumburk, z.s. B | 6 | 11.22 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Agáta HanykýřováAgáta Hanykýřová | 16 | AC Rumburk, z.s. B | 3 | 11.35 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DvořákováLinda Dvořáková | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | 08.67 | 37.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová | 15 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2 | 09.88 | 15.00 | |||||||||||||
3 | Veronika ČernáVeronika Černá | 14 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4 | 10.17 | 13.00 | |||||||||||||
4 | Laura JirešováLaura Jirešová | 15 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | 10.85 | 9.00 | |||||||||||||
5 | Veronika ŽákováVeronika Žáková | 16 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 1 | 10.91 | 8.00 | |||||||||||||
Amálie LangrováAmálie Langrová | 13 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová | 11 | AC Česká Lípa | 4 | 08.05 | 46.00 | |||||||||||||
2 | Anna ChvojkováAnna Chvojková | 11 | AC Česká Lípa | 3 | 08.37 | 41.00 | |||||||||||||
3 | Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová | 14 | AC Česká Lípa | 1 | 09.40 | 22.00 | |||||||||||||
4 | Markéta SochorováMarkéta Sochorová | 12 | AC Česká Lípa | 6 | 09.60 | 19.00 | |||||||||||||
5 | Linda JanečkováLinda Janečková | 14 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | 09.77 | 18.00 | |||||||||||||
6 | Sofie SemančikováSofie Semančiková | 14 | AC Česká Lípa | 2 | 09.79 | 17.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emílie RotrekováEmílie Rotreková | 12 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 1 | 08.45 | 40.00 | |||||||||||||
2 | Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 4 | 08.69 | 35.00 | |||||||||||||
3 | Karolína PakanováKarolína Pakanová | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 5 | 09.06 | 29.00 | |||||||||||||
4 | Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 6 | 09.36 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Gabriela PakanováGabriela Pakanová | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2 | 10.16 | 14.00 | |||||||||||||
6 | Ella MarkováElla Marková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 3 | 10.23 | 12.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda MálkováLinda Málková | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 6 | 08.68 | 36.00 | |||||||||||||
2 | Eva HůzlováEva Hůzlová | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 08.77 | 34.00 | |||||||||||||
3 | Michaela HruškováMichaela Hrušková | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | 08.99 | 32.00 | |||||||||||||
4 | Dominika ChládkováDominika Chládková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 5 | 09.10 | 28.00 | |||||||||||||
5 | Anna ŠerákováAnna Šeráková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 1 | 09.38 | 23.00 | |||||||||||||
6 | Viktorie KotkováViktorie Kotková | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2 | 09.87 | 16.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 1 | 08.29 | 44.00 | |||||||||||||
2 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 6 | 08.30 | 43.00 | |||||||||||||
3 | Ella MullerováElla Mullerová | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 2 | 08.32 | 42.00 | |||||||||||||
4 | Nela KohnkowNela Kohnkow | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 5 | 08.59 | 39.00 | |||||||||||||
5 | Adéla HruškováAdéla Hrušková | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 08.62 | 38.00 | |||||||||||||
6 | Petra DruneckáPetra Drunecká | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 4 | 09.01 | 31.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová | 11 | AC Česká Lípa | 4 | 08.05 | 46.00 | |||
2 | Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 1 | 08.29 | 44.00 | |||
3 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 6 | 08.30 | 43.00 | |||
4 | Ella MullerováElla Mullerová | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 2 | 08.32 | 42.00 | |||
5 | Anna ChvojkováAnna Chvojková | 11 | AC Česká Lípa | 3 | 08.37 | 41.00 | |||
6 | Emílie RotrekováEmílie Rotreková | 12 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 1 | 08.45 | 40.00 | |||
7 | Nela KohnkowNela Kohnkow | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 5 | 08.59 | 39.00 | |||
8 | Adéla HruškováAdéla Hrušková | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 08.62 | 38.00 | |||
9 | Linda DvořákováLinda Dvořáková | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | 08.67 | 37.00 | |||
10 | Linda MálkováLinda Málková | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 6 | 08.68 | 36.00 | |||
11 | Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 4 | 08.69 | 35.00 | |||
12 | Eva HůzlováEva Hůzlová | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 08.77 | 34.00 | |||
13 | Barbora KadlecováBarbora Kadlecová | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 3 | PB 08.96 | 33.00 | |||
14 | Michaela HruškováMichaela Hrušková | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | 08.99 | 32.00 | |||
15 | Petra DruneckáPetra Drunecká | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 4 | 09.01 | 31.00 | |||
16 | Rozálie KohoutováRozálie Kohoutová | 13 | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 09.04 | 30.00 | |||
17 | Karolína PakanováKarolína Pakanová | 11 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 5 | 09.06 | 29.00 | |||
18 | Dominika ChládkováDominika Chládková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 5 | 09.10 | 28.00 | |||
19 | Stella VogelováStella Vogelová | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 4 | PB 09.13 | 27.00 | |||
20 | Alice KřížováAlice Křížová | 11 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | PB 09.15 | 26.00 | |||
21 | Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 1 | 09.16 | 25.00 | |||
22 | Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 6 | 09.36 | 24.00 | |||
23 | Anna ŠerákováAnna Šeráková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 1 | 09.38 | 23.00 | |||
24 | Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová | 14 | AC Česká Lípa | 1 | 09.40 | 22.00 | |||
25 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 12 | AC Rumburk, z.s. A | 2 | PB 09.46 | 21.00 | |||
26 | Anežka KalistováAnežka Kalistová | 13 | AC Česká Lípa | 5 | 09.57 | 20.00 | |||
27 | Markéta SochorováMarkéta Sochorová | 12 | AC Česká Lípa | 6 | 09.60 | 19.00 | |||
28 | Linda JanečkováLinda Janečková | 14 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | 09.77 | 18.00 | |||
29 | Sofie SemančikováSofie Semančiková | 14 | AC Česká Lípa | 2 | 09.79 | 17.00 | |||
30 | Viktorie KotkováViktorie Kotková | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2 | 09.87 | 16.00 | |||
31 | Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová | 15 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2 | 09.88 | 15.00 | |||
32 | Gabriela PakanováGabriela Pakanová | 13 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 2 | 10.16 | 14.00 | |||
33 | Veronika ČernáVeronika Černá | 14 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4 | 10.17 | 13.00 | |||
34 | Ella MarkováElla Marková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 3 | 10.23 | 12.00 | |||
35 | Mariana CintlováMariana Cintlová | 15 | AC Rumburk, z.s. B | 4 | 10.31 | 11.00 | |||
36 | Ema ŠtefáčkováEma Štefáčková | 16 | AC Rumburk, z.s. B | 1 | 10.57 | 10.00 | |||
37 | Laura JirešováLaura Jirešová | 15 | AC Rumburk, z.s. A | 5 | 10.85 | 9.00 | |||
38 | Veronika ŽákováVeronika Žáková | 16 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 1 | 10.91 | 8.00 | |||
39 | Beata BruderováBeata Bruderová | 14 | AC Rumburk, z.s. B | 6 | 10.94 | 7.00 | |||
40 | Jana MacháčkováJana Macháčková | 15 | AC Rumburk, z.s. B | 6 | 11.22 | 6.00 | |||
41 | Agáta HanykýřováAgáta Hanykýřová | 16 | AC Rumburk, z.s. B | 3 | 11.35 | 5.00 | |||
Amálie LangrováAmálie Langrová | 13 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | DNS |
4 x 200 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor | AC Rumburk, z.s. A | 3 | 2:14.12 | 46.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 2:22.21 | 42.00 | ||||||||||||||
3 | Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip | AC Česká Lípa | 2 | 2:26.03 | 38.00 | ||||||||||||||
4 | Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt | AC Rumburk, z.s. A | 4 | 2:40.62 | 30.00 | ||||||||||||||
5 | Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 2:45.80 | 26.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 2:39.26 | 34.00 | ||||||||||||||
2 | Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 3:01.81 | 22.00 | ||||||||||||||
3 | Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 3:03.74 | 18.00 | ||||||||||||||
4 | Bukva, Bukva, Buňata, Masopust Bukva, Bukva, Buňata, Masopust | AC Rumburk, z.s. B | 4 | 3:11.65 | 14.00 | ||||||||||||||
Dudák, Razák, Kříž, Hrůza Dudák, Razák, Kříž, Hrůza | AC Rumburk, z.s. C | 6 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor | AC Rumburk, z.s. A | 3 | 2:14.12 | 46.00 | ||||
2 | Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek Šimon, Šimon, Sochůrek, Kotek | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 2:22.21 | 42.00 | ||||
3 | Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip Šimka, Brejcha, Vomlela, Filip | AC Česká Lípa | 2 | 2:26.03 | 38.00 | ||||
4 | Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus Kaiser, Veselý, Prášek, Faltus | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 2:39.26 | 34.00 | ||||
5 | Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt Kapias, Kapias, Nedvídek, Patzelt | AC Rumburk, z.s. A | 4 | 2:40.62 | 30.00 | ||||
6 | Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa Šeps, Škoda, Zemler, Skořepa | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 2:45.80 | 26.00 | ||||
7 | Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček Žibřid, Zámečník, Samko, Koreček | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | 3:01.81 | 22.00 | ||||
8 | Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček Ellmrich, Bruder, Mejsnar, Štefáček | AC Rumburk, z.s. B | 2 | 3:03.74 | 18.00 | ||||
9 | Bukva, Bukva, Buňata, Masopust Bukva, Bukva, Buňata, Masopust | AC Rumburk, z.s. B | 4 | 3:11.65 | 14.00 | ||||
Dudák, Razák, Kříž, Hrůza Dudák, Razák, Kříž, Hrůza | AC Rumburk, z.s. C | 6 | DNF |
4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 2 | 2:17.56 | 46.00 | ||||||||||||||
2 | Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 2:24.95 | 42.00 | ||||||||||||||
3 | Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová | AC Rumburk, z.s. A | 3 | 2:27.96 | 34.00 | ||||||||||||||
4 | Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková | AC Česká Lípa | 4 | 2:33.20 | 30.00 | ||||||||||||||
5 | Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová | AC Rumburk, z.s. A | 5 | 2:54.00 | 18.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 3 | 2:26.68 | 38.00 | ||||||||||||||
2 | Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 5 | 2:40.60 | 26.00 | ||||||||||||||
3 | Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 2:44.09 | 22.00 | ||||||||||||||
4 | Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2 | 2:58.28 | 14.00 | ||||||||||||||
5 | Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková | AC Rumburk, z.s. B | 4 | 3:21.28 | 10.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová Mullerová, Olivová, Kohnkow, Šustrová | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 2 | 2:17.56 | 46.00 | ||||
2 | Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková Hůzlová, Hrušková, Hrušková, Rotreková | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 2:24.95 | 42.00 | ||||
3 | Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková Drunecká, Bílkovská, Chládková, Málková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A | 3 | 2:26.68 | 38.00 | ||||
4 | Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová Kadlecová, Vogelová, Křížová, Kratochvílová | AC Rumburk, z.s. A | 3 | 2:27.96 | 34.00 | ||||
5 | Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková Čvančarová, Semančiková, Kalistová, Chvojková | AC Česká Lípa | 4 | 2:33.20 | 30.00 | ||||
6 | Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková Neuvirtová, Procházková, Šeráková, Marková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B | 5 | 2:40.60 | 26.00 | ||||
7 | Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová Pakanová, Pakanová, Kotková, Sochorová | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 6 | 2:44.09 | 22.00 | ||||
8 | Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová Dvořáková, Jirešová, Janečková, Kohoutová | AC Rumburk, z.s. A | 5 | 2:54.00 | 18.00 | ||||
9 | Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová Žáková, Černá, Kocsisová, Škvareninová | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2 | 2:58.28 | 14.00 | ||||
10 | Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková Bruderová, Hanykýřová, Macháčková, Štefáčková | AC Rumburk, z.s. B | 4 | 3:21.28 | 10.00 |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(čt, 16.6.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s. A |
11 | PB 4.33 | 46.00 | |||||||||||||||
2 |
Robin SochůrekRobin Sochůrek
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
12 | PB 3.83 | 44.00 | |||||||||||||||
3 |
Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s. A |
13 | PB 3.79 | 43.00 | |||||||||||||||
4 |
Matouš TejnorMatouš Tejnor
AC Rumburk, z.s. A |
12 | PB 3.60 | 42.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
AC Česká Lípa |
12 | PB 3.50 | 41.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub JirešJakub Jireš
AC Rumburk, z.s. A |
12 | PB 3.46 | 40.00 | |||||||||||||||
7 |
Erik EllmrichErik Ellmrich
AC Rumburk, z.s. B |
12 | PB 3.35 | 39.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel ŠimonDaniel Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
14 | PB 3.31 | 38.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej ŠimonOndřej Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
11 | PB 3.26 | 37.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondra VomlelaOndra Vomlela
AC Česká Lípa |
13 | PB 3.15 | 36.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominik KaiserDominik Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
13 | PB 3.13 | 35.00 | |||||||||||||||
12= |
Šimon BrejchaŠimon Brejcha
AC Česká Lípa |
13 | PB 3.10 | 33.50 | |||||||||||||||
12= |
Jan ŠkodaJan Škoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
12 | PB 3.10 | 33.50 | |||||||||||||||
14 |
Ondřej KotekOndřej Kotek
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
13 | PB 3.07 | 32.00 | |||||||||||||||
15 |
Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s. A |
11 | PB 3.00 | 31.00 | |||||||||||||||
16= |
Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar
AC Rumburk, z.s. B |
14 | PB 2.97 | 29.50 | |||||||||||||||
16= |
Petr ŠimkaPetr Šimka
AC Česká Lípa |
13 | PB 2.97 | 29.50 | |||||||||||||||
18 |
Jiří FilipJiří Filip
AC Česká Lípa |
14 | PB 2.96 | 28.00 | |||||||||||||||
19 |
Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s. A |
12 | PB 2.95 | 27.00 | |||||||||||||||
20 |
Antonín KorečekAntonín Koreček
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
14 | PB 2.91 | 26.00 | |||||||||||||||
21 |
Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s. A |
12 | PB 2.86 | 25.00 | |||||||||||||||
22 |
Matěj KapiasMatěj Kapias
AC Rumburk, z.s. A |
14 | PB 2.79 | 24.00 | |||||||||||||||
23 |
Matěj BruderMatěj Bruder
AC Rumburk, z.s. C |
13 | PB 2.78 | 23.00 | |||||||||||||||
24 |
Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | PB 2.67 | 22.00 | |||||||||||||||
25 |
Lukáš ŠepsLukáš Šeps
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | PB 2.65 | 21.00 | |||||||||||||||
26= |
Jan MasopustJan Masopust
AC Rumburk, z.s. B |
13 | PB 2.63 | 19.50 | |||||||||||||||
26= |
Petr FaltusPetr Faltus
AC Česká Lípa |
13 | PB 2.63 | 19.50 | |||||||||||||||
28= |
Petr ŠtefáčekPetr Štefáček
AC Rumburk, z.s. B |
14 | PB 2.58 | 17.50 | |||||||||||||||
28= |
Jáchym PrášekJáchym Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
14 | PB 2.58 | 17.50 | |||||||||||||||
30 |
Marek ŠkodaMarek Škoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | PB 2.56 | 16.00 | |||||||||||||||
31 |
Václav HasoňVáclav Hasoň
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | PB 2.55 | 15.00 | |||||||||||||||
32 |
Tomáš SamkoTomáš Samko
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
13 | PB 2.52 | 14.00 | |||||||||||||||
33 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
14 | PB 2.47 | 13.00 | |||||||||||||||
34 |
Jan_ RazákJan_ Razák
AC Rumburk, z.s. C |
14 | PB 2.34 | 12.00 | |||||||||||||||
35 |
Václav ZemlerVáclav Zemler
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | PB 2.33 | 11.00 | |||||||||||||||
36 |
Šimon BukvaŠimon Bukva
AC Rumburk, z.s. B |
11 | PB 2.30 | 10.00 | |||||||||||||||
37 |
Sebastian DudákSebastian Dudák
AC Rumburk, z.s. C |
15 | PB 2.23 | 9.00 | |||||||||||||||
38 |
Jan BukvaJan Bukva
AC Rumburk, z.s. B |
14 | PB 2.11 | 8.00 | |||||||||||||||
39 |
Kryštof BuňataKryštof Buňata
AC Rumburk, z.s. B |
14 | PB 2.06 | 7.00 | |||||||||||||||
40 |
Filip KřížFilip Kříž
AC Rumburk, z.s. C |
16 | PB 1.79 | 6.00 | |||||||||||||||
Jan ŽibřidJan Žibřid
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
12 | NM | |||||||||||||||||
Jiří ZámečníkJiří Zámečník
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
15 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 42 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(čt, 16.6.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s. A |
11 | PB 24.08 | 46.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza OlivováTereza Olivová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
11 | PB 22.00 | 44.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela HruškováMichaela Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
11 | PB 20.43 | 43.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína ČvančarováKarolína Čvančarová
AC Česká Lípa |
11 | PB 20.18 | 42.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
AC Rumburk, z.s. A |
11 | 18.58 | 41.00 | |||||||||||||||
6 |
Linda DvořákováLinda Dvořáková
AC Rumburk, z.s. A |
12 | PB 18.26 | 40.00 | |||||||||||||||
7 |
Eva HůzlováEva Hůzlová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
11 | PB 18.15 | 39.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
AC Rumburk, z.s. A |
12 | PB 17.74 | 38.00 | |||||||||||||||
9 |
Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
12 | PB 16.72 | 37.00 | |||||||||||||||
10 |
Linda MálkováLinda Málková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
13 | PB 16.43 | 36.00 | |||||||||||||||
11 |
Viktorie KotkováViktorie Kotková
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
13 | PB 15.25 | 35.00 | |||||||||||||||
12 |
Ella MullerováElla Mullerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
12 | PB 15.24 | 34.00 | |||||||||||||||
13 |
Nela KohnkowNela Kohnkow
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
12 | PB 15.13 | 33.00 | |||||||||||||||
14 |
Karolína PakanováKarolína Pakanová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
11 | PB 15.07 | 32.00 | |||||||||||||||
15 |
Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
11 | PB 14.45 | 31.00 | |||||||||||||||
16 |
Anna ChvojkováAnna Chvojková
AC Česká Lípa |
11 | PB 14.36 | 30.00 | |||||||||||||||
17 |
Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
14 | PB 13.68 | 29.00 | |||||||||||||||
18 |
Gabriela PakanováGabriela Pakanová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
13 | PB 13.53 | 28.00 | |||||||||||||||
19 |
Stella VogelováStella Vogelová
AC Rumburk, z.s. A |
11 | SB 13.43 | 27.00 | |||||||||||||||
20 |
Rozálie KohoutováRozálie Kohoutová
AC Rumburk, z.s. A |
13 | PB 12.95 | 26.00 | |||||||||||||||
21 |
Dominika ChládkováDominika Chládková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
14 | PB 12.56 | 25.00 | |||||||||||||||
22 |
Ella MarkováElla Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B |
14 | PB 12.46 | 24.00 | |||||||||||||||
23 |
Veronika ČernáVeronika Černá
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
14 | PB 12.12 | 23.00 | |||||||||||||||
24 |
Emílie RotrekováEmílie Rotreková
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
12 | PB 11.97 | 22.00 | |||||||||||||||
25 |
Petra DruneckáPetra Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
12 | PB 11.88 | 21.00 | |||||||||||||||
26 |
Adéla HruškováAdéla Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
13 | PB 11.51 | 20.00 | |||||||||||||||
27 |
Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. B |
14 | PB 10.60 | 19.00 | |||||||||||||||
28 |
Laura JirešováLaura Jirešová
AC Rumburk, z.s. A |
15 | PB 10.41 | 18.00 | |||||||||||||||
29 |
Markéta SochorováMarkéta Sochorová
AC Česká Lípa |
12 | PB 10.36 | 17.00 | |||||||||||||||
30 |
Anežka KalistováAnežka Kalistová
AC Česká Lípa |
13 | PB 10.01 | 16.00 | |||||||||||||||
31 |
Anna ŠerákováAnna Šeráková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. A |
14 | PB 08.54 | 15.00 | |||||||||||||||
32 |
Ema ŠtefáčkováEma Štefáčková
AC Rumburk, z.s. B |
16 | PB 07.98 | 14.00 | |||||||||||||||
33 |
Sofie SemančikováSofie Semančiková
AC Česká Lípa |
14 | PB 07.80 | 13.00 | |||||||||||||||
34 |
Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová
AC Česká Lípa |
14 | PB 07.52 | 12.00 | |||||||||||||||
35 |
Linda JanečkováLinda Janečková
AC Rumburk, z.s. A |
14 | PB 07.33 | 11.00 | |||||||||||||||
36 |
Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
15 | PB 07.19 | 10.00 | |||||||||||||||
37 |
Beata BruderováBeata Bruderová
AC Rumburk, z.s. B |
14 | PB 07.05 | 9.00 | |||||||||||||||
38 |
Jana MacháčkováJana Macháčková
AC Rumburk, z.s. B |
15 | PB 06.32 | 8.00 | |||||||||||||||
39 |
Mariana CintlováMariana Cintlová
AC Rumburk, z.s. B |
15 | PB 06.23 | 7.00 | |||||||||||||||
40 |
Agáta HanykýřováAgáta Hanykýřová
AC Rumburk, z.s. B |
16 | PB 05.48 | 6.00 | |||||||||||||||
41 |
Veronika ŽákováVeronika Žáková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
16 | PB 04.96 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |