Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klatovský víceboj přípravek

Klatovy (14. 9. 2022)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 16:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Šimon PuchingerŠimon Puchinger 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 10.60 47.00
2 36 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.63 45.00
3 34 Matěj BulkaMatěj Bulka 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.38 0.00
4 40 Maxim HalmášMaxim Halmáš 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.79 0.00
5 38 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 13.17 0.00
6 37 Lukáš BulkaLukáš Bulka 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 19.00 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 16:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Sebastian HolýSebastian Holý 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.28 3.00
2 28 Kryštof PachlKryštof Pachl 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.54 0.00
3 31 Jan TřeštíkJan Třeštík 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 13.12 0.00
4 32 Samuel HeidlerSamuel Heidler 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.68 0.00
5 33 David SýkoraDavid Sýkora 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 14.16 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Šimon PuchingerŠimon Puchinger 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 10.60 47.00
2 36 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 10.63 45.00
3 30 Sebastian HolýSebastian Holý 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.28 3.00
4 28 Kryštof PachlKryštof Pachl 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.54 0.00
5 34 Matěj BulkaMatěj Bulka 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 12.38 0.00
6 40 Maxim HalmášMaxim Halmáš 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 12.79 0.00
7 31 Jan TřeštíkJan Třeštík 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 13.12 0.00
8 38 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 13.17 0.00
9 32 Samuel HeidlerSamuel Heidler 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.68 0.00
10 33 David SýkoraDavid Sýkora 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 14.16 0.00
11 37 Lukáš BulkaLukáš Bulka 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 19.00 0.00

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.55 194.00
2 31 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 09.70 168.00
3 40 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 09.78 154.00
4 36 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.12 103.00
5 29 Václav ToušVáclav Touš 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 10.76 33.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.22 257.00
2 33 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.45 212.00
3 32 Josef PtáčekJosef Ptáček 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.98 123.00
4 27 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.99 17.00
5 38 Milan HrachMilan Hrach 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.04 14.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 14.9.2022 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.74 161.00
2 39 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.88 138.00
3 26 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 10.34 75.00
4 35 Kristán KočíKristán Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 10.96 19.00
5 34 David KovacsDavid Kovacs 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.17 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 09.22 257.00
2 33 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 09.45 212.00
3 28 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 09.55 194.00
4 31 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 09.70 168.00
5 37 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.74 161.00
6 40 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 09.78 154.00
7 39 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 09.88 138.00
8 32 Josef PtáčekJosef Ptáček 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.98 123.00
9 36 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 10.12 103.00
10 26 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 10.34 75.00
11 29 Václav ToušVáclav Touš 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 10.76 33.00
12 35 Kristán KočíKristán Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 10.96 19.00
13 27 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 10.99 17.00
14 38 Milan HrachMilan Hrach 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.04 14.00
15 34 David KovacsDavid Kovacs 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.17 0.00

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.57 229.00
2 13 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 11.17 137.00
3 10 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.56 89.00
4 27 Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.04 42.00
5 40 Klaudie ToušováKlaudie Toušová 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 12.38 19.00
6 22 Isabel HalmášIsabel Halmáš 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 12.45 15.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 17:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Barbora BublíkováBarbora Bublíková 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.61 223.00
2 17 Anna MoravcováAnna Moravcová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 10.95 168.00
3 21 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.16 138.00
4 19 Aneta KonopíkováAneta Konopíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.30 120.00
5 18 Magdalena LyerMagdalena Lyer 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.92 52.00
6 11 Tereza ŠídlováTereza Šídlová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.68 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 14.9.2022 - 17:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Terezie FrýzkováTerezie Frýzková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.52 93.00
2 15 Eliška PrunerováEliška Prunerová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 11.97 48.00
3 16 Anděla PrůchováAnděla Průchová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.51 12.00
4 23 Annie GubricováAnnie Gubricová 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.34 0.00
5 20 Alžběta ChalupováAlžběta Chalupová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 13.89 0.00
6 12 Viktorie ŠantorováViktorie Šantorová 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.03 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 14.9.2022 - 17:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.31 276.00
2 38 Nikol VáclavkováNikol Václavková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.39 109.00
3 39 Ema VáclavkováEma Václavková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.03 0.00
4 25 Anna CarikováAnna Cariková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.98 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.31 276.00
2 14 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 10.57 229.00
3 26 Barbora BublíkováBarbora Bublíková 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 10.61 223.00
4 17 Anna MoravcováAnna Moravcová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 10.95 168.00
5 21 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.16 138.00
6 13 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 11.17 137.00
7 19 Aneta KonopíkováAneta Konopíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.30 120.00
8 38 Nikol VáclavkováNikol Václavková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 11.39 109.00
9 24 Terezie FrýzkováTerezie Frýzková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 11.52 93.00
10 10 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.56 89.00
11 18 Magdalena LyerMagdalena Lyer 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.92 52.00
12 15 Eliška PrunerováEliška Prunerová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 11.97 48.00
13 27 Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.04 42.00
14 40 Klaudie ToušováKlaudie Toušová 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 12.38 19.00
15 22 Isabel HalmášIsabel Halmáš 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 12.45 15.00
16 16 Anděla PrůchováAnděla Průchová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.51 12.00
17 39 Ema VáclavkováEma Václavková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.03 0.00
18 23 Annie GubricováAnnie Gubricová 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.34 0.00
19 20 Alžběta ChalupováAlžběta Chalupová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 13.89 0.00
20 25 Anna CarikováAnna Cariková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.98 0.00
21 12 Viktorie ŠantorováViktorie Šantorová 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.03 0.00
22 11 Tereza ŠídlováTereza Šídlová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 14.68 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.79 380.00
2 13 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.86 365.00
3 14 Stella NachtigallováStella Nachtigallová 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 10.22 293.00
4 10 Klaudie ČinčerováKlaudie Činčerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.68 211.00
5 12 Tereza MaláTereza Malá 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 11.05 154.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Viktorie HanouskováViktorie Hanousková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.25 287.00
2 16 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.36 267.00
3 18 Anička VoAnička Vo 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 10.49 243.00
4 15 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.15 140.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 09.79 380.00
2 13 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 09.86 365.00
3 14 Stella NachtigallováStella Nachtigallová 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 10.22 293.00
4 11 Viktorie HanouskováViktorie Hanousková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.25 287.00
5 16 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 10.36 267.00
6 18 Anička VoAnička Vo 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 10.49 243.00
7 10 Klaudie ČinčerováKlaudie Činčerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 10.68 211.00
8 12 Tereza MaláTereza Malá 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 11.05 154.00
9 15 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.15 140.00

400 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Šimon PuchingerŠimon Puchinger 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 82.94 0.00
2 36 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 85.87 0.00
3 30 Sebastian HolýSebastian Holý 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 86.11 0.00
4 28 Kryštof PachlKryštof Pachl 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 96.39 0.00
5 34 Matěj BulkaMatěj Bulka 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 100.22 0.00
6 31 Jan TřeštíkJan Třeštík 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 108.41 0.00
7 38 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 109.52 0.00
8 33 David SýkoraDavid Sýkora 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 110.64 0.00
9 40 Maxim HalmášMaxim Halmáš 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 122.06 0.00
10 32 Samuel HeidlerSamuel Heidler 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 123.50 0.00
11 37 Lukáš BulkaLukáš Bulka 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 202.29 0.00
Celkem 11 závodníků

400 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 73.76 69.00
2 31 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 10 75.33 47.00
3 28 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 13 78.79 12.00
4 40 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 79.88 5.00
5 32 Josef PtáčekJosef Ptáček 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 9 80.07 5.00
6 36 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 5 80.07 5.00
7 30 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11 80.14 4.00
8 39 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 80.87 1.00
9 37 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 81.15 1.00
10 29 Václav ToušVáclav Touš 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 12 85.86 0.00
11 26 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 15 86.59 0.00
12 35 Kristán KočíKristán Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 6 91.52 0.00
13 38 Milan HrachMilan Hrach 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 95.18 0.00
14 27 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 14 95.19 0.00
15 34 David KovacsDavid Kovacs 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 102.11 0.00
Celkem 15 závodníků

400 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 85.48 36.00
2 24 Terezie FrýzkováTerezie Frýzková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 88.99 8.00
3 21 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 90.42 2.00
4 10 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 18 90.59 1.00
5 17 Anna MoravcováAnna Moravcová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11 90.99 0.00
6 26 Barbora BublíkováBarbora Bublíková 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 92.87 0.00
7 27 Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 94.25 0.00
8 19 Aneta KonopíkováAneta Konopíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 97.35 0.00
9 37 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22 99.54 0.00
10 13 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 15 103.21 0.00
11 22 Isabel HalmášIsabel Halmáš 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 104.03 0.00
12 15 Eliška PrunerováEliška Prunerová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13 104.56 0.00
13 40 Klaudie ToušováKlaudie Toušová 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 19 105.99 0.00
14 38 Nikol VáclavkováNikol Václavková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21 107.39 0.00
15 39 Ema VáclavkováEma Václavková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20 111.08 0.00
16 16 Anděla PrůchováAnděla Průchová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12 116.30 0.00
17 12 Viktorie ŠantorováViktorie Šantorová 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16 121.98 0.00
18 18 Magdalena LyerMagdalena Lyer 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10 125.10 0.00
19 11 Tereza ŠídlováTereza Šídlová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17 126.89 0.00
20 25 Anna CarikováAnna Cariková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 128.08 0.00
21 23 Annie GubricováAnnie Gubricová 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 130.72 0.00
22 20 Alžběta ChalupováAlžběta Chalupová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 131.24 0.00
Celkem 22 závodníků

400 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8 78.04 152.00
2 13 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 79.24 129.00
3 14 Stella NachtigallováStella Nachtigallová 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 81.16 95.00
4 16 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 85.72 34.00
5 12 Tereza MaláTereza Malá 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 91.55 0.00
6 11 Viktorie HanouskováViktorie Hanousková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 92.00 0.00
7 18 Anička VoAnička Vo 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 9 93.49 0.00
8 10 Klaudie ČinčerováKlaudie Činčerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 95.86 0.00
9 15 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 98.26 0.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Šimon PuchingerŠimon Puchinger
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 11 PB 3.10 +0.3 m/s 2.69  0,40 3.05  0,20 3.10  0,30 3.10 78.00
2 36 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
14 8 PB 2.85 -0.4 m/s 2.85  -0,40 x x 2.85  0,30  0,60 49.00
3 28 Kryštof PachlKryštof Pachl
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 9 PB 2.61 +0.4 m/s x 2.61  0,40 2.20  0,10 2.61 25.00
4 30 Sebastian HolýSebastian Holý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 6 PB 2.58 +0.3 m/s 2.49  -0,30 2.58  0,30 2.47  0,40 2.58 23.00
5 34 Matěj BulkaMatěj Bulka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 2 PB 2.36 +0.7 m/s 2.33  0,40 1.95  0,60 2.36  0,70 2.36 6.00
6 31 Jan TřeštíkJan Třeštík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 13 PB 2.35 +0.3 m/s 1.90  0,10 2.28  0,10 2.35  0,30 2.35 6.00
7 40 Maxim HalmášMaxim Halmáš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
13 3 PB 2.31 +0.4 m/s 2.19  0,00 2.31  0,40 2.28  0,80 2.31 4.00
8 38 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 4 PB 2.06 -0.2 m/s 2.06  -0,20 1.89  0,20 1.97  0,40 2.06 0.00
9 33 David SýkoraDavid Sýkora
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 12 PB 1.94 +0.3 m/s 1.94  0,30 1.91  0,40 1.90  0,10 1.94 0.00
10 32 Samuel HeidlerSamuel Heidler
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 5 PB 1.67 +0.2 m/s x 1.67  0,20 x 1.67 0.00
11 37 Lukáš BulkaLukáš Bulka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
17 1 PB 1.07 +0.2 m/s 1.03  0,30 1.02  0,40 1.07  0,20 1.07 0.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 11 PB 4.02 +0.5 m/s 4.00  0,60 4.02  0,50 x 4.02 209.00
2 40 Jáchym FilipJáchym Filip
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 1 PB 3.71 +0.4 m/s 3.71  0,40 3.68  0,50 3.66  0,10 3.71 161.00
3 39 Adam FroněkAdam Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 2 PB 3.71 +0.1 m/s 3.60  0,40 3.47  1,00 3.71  0,10 3.71 161.00
4 33 David PotužníkDavid Potužník
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 8 PB 3.70 +0.3 m/s 3.70  0,30 3.58  0,70 3.60  0,60 3.70 159.00
5 37 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 4 PB 3.61 +0.5 m/s 3.61  0,50 3.60  0,90 3.46  0,50 3.61 146.00
6 32 Josef PtáčekJosef Ptáček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 9 PB 3.58 +0.9 m/s 3.56  0,30 3.58  0,90 3.43  0,40 3.58 142.00
7 28 Adam ToušAdam Touš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 12 PB 3.44 +0.6 m/s 3.44  0,60 3.12  0,90 2.43  0,50 3.44 122.00
8 31 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 10 PB 3.32 +0.3 m/s x 3.32  0,30 3.14  0,90 3.32 106.00
9 38 Milan HrachMilan Hrach
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 3 PB 3.07 +1.1 m/s 2.91  0,20 3.07  1,10 2.87  0,70 3.07 74.00
10 26 Eliáš VlachEliáš Vlach
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 15 PB 3.04 +0.3 m/s 3.04  0,30 2.77  0,60 2.94  0,40 3.04 70.00
11 34 David KovacsDavid Kovacs
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 7 PB 3.01 +0.7 m/s 3.01  0,70 2.93  0,70 2.76  0,60 3.01 67.00
12 36 Martin KocumMartin Kocum
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 5 PB 2.98 +0.6 m/s 2.98  0,60 x x 2.98 63.00
13 35 Kristán KočíKristán Kočí
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 6 PB 2.96 +0.6 m/s 2.78  0,80 2.96  0,60 2.81  0,20 2.96 61.00
14 27 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 14 PB 2.86 +0.8 m/s x 2.86  0,80 2.83  0,70 2.86 50.00
15 29 Václav ToušVáclav Touš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 13 PB 2.45 +0.6 m/s x 2.45  0,60 x 2.45 13.00
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Anna MoravcováAnna Moravcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 10 PB 3.19 +0.5 m/s 3.06  0,30 3.19  0,50 2.60  0,10 3.19 140.00
2 37 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 21 PB 3.15 +0.4 m/s 3.15  0,40 2.90  0,30 3.01  0,20 3.15 133.00
3 14 Eva PříbkováEva Příbková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 13 PB 3.00 +0.4 m/s 2.95  0,30 2.90  -0,10 3.00  0,40 3.00 107.00
4 26 Barbora BublíkováBarbora Bublíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
13 2 PB 2.98 +0.8 m/s 2.98  0,80 2.82  0,20 2.87  0,40 2.98 104.00
5 21 Denisa HánováDenisa Hánová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 6 PB 2.86 -0.2 m/s 2.59  0,30 2.86  -0,20 2.47  0,40 2.86 84.00
6 13 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 14 PB 2.85 +0.6 m/s 2.85  0,60 2.69  -0,40 2.54  0,50 2.85 83.00
7 18 Magdalena LyerMagdalena Lyer
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 9 PB 2.75 -0.3 m/s x 2.62  0,20 2.75  -0,30 2.75 67.00
8 19 Aneta KonopíkováAneta Konopíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 8 PB 2.72 -0.1 m/s x 2.72  -0,10 2.37  0,10 2.72 63.00
9 27 Mína BacíkováMína Bacíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 1 PB 2.60 +0.0 m/s 2.60  0,00 2.56  0,90 x 2.60 46.00
10 10 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 17 PB 2.52 +0.3 m/s x 2.48  0,00 2.52  0,30 2.52 36.00
11 24 Terezie FrýzkováTerezie Frýzková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 3 PB 2.37 +0.4 m/s 1.86  0,90 2.25  0,30 2.37  0,40 2.37 19.00
12 38 Nikol VáclavkováNikol Václavková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 20 PB 2.28 +0.4 m/s 2.26  0,20 x 2.28  0,40 2.28 11.00
13 15 Eliška PrunerováEliška Prunerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 12 PB 2.26 +0.2 m/s 2.26  0,20 2.19  0,30 2.07  0,20 2.26 9.00
14 40 Klaudie ToušováKlaudie Toušová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 18 PB 2.22 +0.4 m/s 2.00  -0,10 1.79  0,20 2.22  0,40 2.22 6.00
15 16 Anděla PrůchováAnděla Průchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
14 11 PB 2.19 +0.8 m/s x 1.64  0,50 2.19  0,80 2.19 4.00
16 22 Isabel HalmášIsabel Halmáš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 5 PB 2.14 +0.5 m/s 2.14  0,50 2.07  -0,10 2.08  0,20 2.14 1.00
17 39 Ema VáclavkováEma Václavková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 19 PB 1.82 +0.3 m/s 1.67  -0,20 1.82  0,30 1.41  0,30 1.82 0.00
18 23 Annie GubricováAnnie Gubricová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 4 PB 1.73 +0.8 m/s 1.73  0,80 1.57  0,20 x 1.73 0.00
19 20 Alžběta ChalupováAlžběta Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 7 PB 1.67 +0.7 m/s x 1.40  -0,40 1.67  0,70 1.67 0.00
20 11 Tereza ŠídlováTereza Šídlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 16 PB 1.58 +0.2 m/s 1.45  -0,20 1.43  0,10 1.58  0,20 1.58 0.00
21 12 Viktorie ŠantorováViktorie Šantorová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
17 15 PB 1.42 +0.3 m/s 1.31  -0,10 1.32  -0,60 1.42  0,30 1.42 0.00
22 25 Anna CarikováAnna Cariková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 PB 1.36 +0.1 m/s 1.22  0,20 1.33  0,30 1.36  0,10 1.36 0.00
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 4 PB 3.54 +0.6 m/s 3.54  0,60 3.38  0,40 3.47  0,00 3.54 208.00
2 14 Stella NachtigallováStella Nachtigallová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 5 PB 3.39 +0.0 m/s x 3.37  0,60 3.39  0,00 3.39 178.00
3 11 Viktorie HanouskováViktorie Hanousková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 2 PB 3.38 +0.3 m/s 3.38  0,30 3.08  -0,10 3.18  -0,20 3.38 176.00
4 17 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 8 PB 3.28 +0.4 m/s x 2.98  0,40 3.28  0,40 3.28 157.00
5 16 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 7 PB 3.17 +0.7 m/s 2.89  0,60 3.17  0,70 x 3.17 137.00
6 10 Klaudie ČinčerováKlaudie Činčerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 1 PB 3.13 -0.2 m/s 2.59  0,40 3.13  -0,20 2.80  0,00 3.13 130.00
7 12 Tereza MaláTereza Malá
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 3 PB 3.08 +0.5 m/s 3.08  0,50 2.62  0,30 3.00  -0,30 3.08 121.00
8 18 Anička VoAnička Vo
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 9 PB 2.86 +0.2 m/s x 2.86  0,20 2.60  0,30 2.86 84.00
9 15 Alena OuřadováAlena Ouřadová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 6 PB 2.81 +0.2 m/s 2.48  0,40 2.47  0,20 2.81  0,20 2.81 76.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
14 8 PB 22.58 86.00
2 39 Šimon PuchingerŠimon Puchinger
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 11 PB 21.53 78.00
3 28 Kryštof PachlKryštof Pachl
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 9 PB 16.82 44.00
4 40 Maxim HalmášMaxim Halmáš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
13 3 PB 13.90 23.00
5 38 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 4 PB 13.10 18.00
6 34 Matěj BulkaMatěj Bulka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 2 PB 12.52 14.00
7 32 Samuel HeidlerSamuel Heidler
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 5 PB 12.37 13.00
8 30 Sebastian HolýSebastian Holý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 6 PB 10.58 2.00
9 33 David SýkoraDavid Sýkora
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 12 PB 10.23 1.00
10 31 Jan TřeštíkJan Třeštík
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 13 PB 08.17 0.00
11 37 Lukáš BulkaLukáš Bulka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
17 1 PB 05.58 0.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 11 PB 41.22 234.00
2 40 Jáchym FilipJáchym Filip
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 1 PB 39.45 220.00
3 38 Milan HrachMilan Hrach
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 3 PB 39.18 217.00
4 33 David PotužníkDavid Potužník
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 8 PB 38.52 212.00
5 39 Adam FroněkAdam Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 2 PB 35.48 187.00
6 34 David KovacsDavid Kovacs
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 7 PB 34.00 175.00
7 36 Martin KocumMartin Kocum
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 5 PB 33.47 171.00
8 32 Josef PtáčekJosef Ptáček
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 9 PB 30.68 149.00
9 37 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 4 PB 29.67 141.00
10 26 Eliáš VlachEliáš Vlach
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 15 PB 29.63 140.00
11 31 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 10 PB 27.49 124.00
12 28 Adam ToušAdam Touš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
11 12 PB 26.93 119.00
13 35 Kristán KočíKristán Kočí
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
12 6 PB 25.40 107.00
14 29 Václav ToušVáclav Touš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 13 PB 21.48 78.00
15 27 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 14 PB 18.90 59.00
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Barbora BublíkováBarbora Bublíková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
13 2 PB 28.54 218.00
2 14 Eva PříbkováEva Příbková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 14 PB 23.06 155.00
3 17 Anna MoravcováAnna Moravcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 11 PB 21.62 139.00
4 21 Denisa HánováDenisa Hánová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 7 PB 15.38 70.00
5 37 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 22 PB 15.37 70.00
6 10 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 18 PB 15.10 67.00
7 38 Nikol VáclavkováNikol Václavková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 21 PB 14.14 57.00
8 13 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 15 PB 14.06 57.00
9 27 Mína BacíkováMína Bacíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 1 PB 14.04 56.00
10 22 Isabel HalmášIsabel Halmáš
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 6 PB 12.70 43.00
11 24 Terezie FrýzkováTerezie Frýzková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 4 PB 12.20 38.00
12 18 Magdalena LyerMagdalena Lyer
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
13 10 PB 11.71 33.00
13 39 Ema VáclavkováEma Václavková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 20 PB 09.32 10.00
14 25 Anna CarikováAnna Cariková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 3 PB 08.96 7.00
15 11 Tereza ŠídlováTereza Šídlová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 17 PB 08.80 6.00
16 19 Aneta KonopíkováAneta Konopíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 9 PB 07.59 0.00
17 15 Eliška PrunerováEliška Prunerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 13 PB 07.40 0.00
18 16 Anděla PrůchováAnděla Průchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
14 12 PB 07.39 0.00
19 20 Alžběta ChalupováAlžběta Chalupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
15 8 PB 06.77 0.00
20 40 Klaudie ToušováKlaudie Toušová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
14 19 PB 06.29 0.00
21 23 Annie GubricováAnnie Gubricová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
16 5 PB 05.60 0.00
22 12 Viktorie ŠantorováViktorie Šantorová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
17 16 PB 04.82 0.00
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Tereza MaláTereza Malá
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 3 PB 28.31 215.00
2 13 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 4 PB 26.57 195.00
3 10 Klaudie ČinčerováKlaudie Činčerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 1 PB 21.29 135.00
4 18 Anička VoAnička Vo
AKR Železná RudaAKR Železná Ruda
11 9 PB 20.72 128.00
5 14 Stella NachtigallováStella Nachtigallová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
12 5 PB 16.16 79.00
6 11 Viktorie HanouskováViktorie Hanousková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 2 PB 16.12 78.00
7 17 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
11 8 PB 15.14 68.00
8 16 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 7 PB 14.37 60.00
9 15 Alena OuřadováAlena Ouřadová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 6 PB 13.10 47.00
Celkem 9 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon PuchingerŠimon Puchinger 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0203
2 Matyáš KonfrštMatyáš Konfršt 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0180
3 Kryštof PachlKryštof Pachl 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0069
4 Sebastian HolýSebastian Holý 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0028
5 Maxim HalmášMaxim Halmáš 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0027
6 Matěj BulkaMatěj Bulka 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0020
7 Karel HanzlíkKarel Hanzlík 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0018
8 Samuel HeidlerSamuel Heidler 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0013
9 Jan TřeštíkJan Třeštík 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0006
10 David SýkoraDavid Sýkora 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0001
11 Lukáš BulkaLukáš Bulka 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0000
Celkem 11 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0704
2 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0652
3 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0540
4 Adam FroněkAdam Froněk 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0487
5 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0449
6 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0447
7 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0445
8 Josef PtáčekJosef Ptáček 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0419
9 Martin KocumMartin Kocum 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0342
10 Milan HrachMilan Hrach 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0305
11 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0285
12 David KovacsDavid Kovacs 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0242
13 Kristán KočíKristán Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0187
14 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0126
15 Václav ToušVáclav Touš 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0124
Celkem 15 závodníků
čtyřboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora BublíkováBarbora Bublíková 13 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0545
2 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0527
3 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0479
4 Anna MoravcováAnna Moravcová 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0447
5 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0294
6 Jaroslava StaňkováJaroslava Staňková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0277
7 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0193
8 Aneta KonopíkováAneta Konopíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0183
9 Nikol VáclavkováNikol Václavková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0177
10 Terezie FrýzkováTerezie Frýzková 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0158
11 Magdalena LyerMagdalena Lyer 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0152
12 Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 0144
13 Isabel HalmášIsabel Halmáš 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0059
14 Eliška PrunerováEliška Prunerová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0057
15 Klaudie ToušováKlaudie Toušová 14 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0025
16 Anděla PrůchováAnděla Průchová 14 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0016
17 Ema VáclavkováEma Václavková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0010
18 Anna CarikováAnna Cariková 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0007
19 Tereza ŠídlováTereza Šídlová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0006
20 Viktorie ŠantorováViktorie Šantorová 17 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0000
21 Annie GubricováAnnie Gubricová 16 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0000
22 Alžběta ChalupováAlžběta Chalupová 15 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0000
Celkem 22 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0897
2 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0757
3 Stella NachtigallováStella Nachtigallová 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 0645
4 Viktorie HanouskováViktorie Hanousková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0541
5 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0498
6 Tereza MaláTereza Malá 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0490
7 Klaudie ČinčerováKlaudie Činčerová 11 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0476
8 Anička VoAnička Vo 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0455
9 Alena OuřadováAlena Ouřadová 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 0263
Celkem 9 závodníků