Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD LKAS mladší žactvo

Rumburk (14. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 07.77 41.00
2 24 Jiří ŠepsJiří Šeps 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.89 39.00
3 Štěpán LinhartŠtěpán Linhart 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10.24 33.00
4 Šimon ZemanŠimon Zeman 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 10.54 31.00
5 Jan PetříkJan Petřík 09 TJ RumburkTJ Rumburk 6 10.93 30.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.44 37.00
2 23 Rostislav SynekRostislav Synek 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.62 36.00
3 Kristián PíchaKristián Pícha 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 10.19 34.00
4 Jakub TicháčekJakub Ticháček 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 11.67 29.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezchlebaJan Bezchleba 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 09.43 38.00
2 19 Richard HasoňRichard Hasoň 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 10.03 35.00
3 18 Tomáš NguyenTomáš Nguyen 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.53 32.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 07.77 41.00
2 24 Jiří ŠepsJiří Šeps 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.89 39.00
3 Jan BezchlebaJan Bezchleba 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 PB 09.43 38.00
4 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.44 37.00
5 23 Rostislav SynekRostislav Synek 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.62 36.00
6 19 Richard HasoňRichard Hasoň 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 10.03 35.00
7 Kristián PíchaKristián Pícha 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 10.19 34.00
8 Štěpán LinhartŠtěpán Linhart 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 10.24 33.00
9 18 Tomáš NguyenTomáš Nguyen 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.53 32.00
10 Šimon ZemanŠimon Zeman 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 10.54 31.00
11 Jan PetříkJan Petřík 09 TJ RumburkTJ Rumburk 6 10.93 30.00
12 Jakub TicháčekJakub Ticháček 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 11.67 29.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.03 41.00
2 17 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 09.04 39.00
3 20 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 09.19 38.00
4 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 09.44 37.00
5 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 09.85 36.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonie NovákováAntonie Nováková 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.86 35.00
2 Albina KholoshaAlbina Kholosha 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 09.92 34.00
3 19 Klaudie DvořákováKlaudie Dvořáková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.97 33.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 10.02 32.00
2 Madalena SabováMadalena Sabová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.13 31.00
3 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 10.74 30.00
4 16 Anna FaltusováAnna Faltusová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.76 29.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.03 41.00
2 17 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 09.04 39.00
3 20 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 09.19 38.00
4 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 09.44 37.00
5 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 09.85 36.00
6 Antonie NovákováAntonie Nováková 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.86 35.00
7 Albina KholoshaAlbina Kholosha 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 09.92 34.00
8 19 Klaudie DvořákováKlaudie Dvořáková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 09.97 33.00
9 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 10.02 32.00
10 Madalena SabováMadalena Sabová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.13 31.00
11 Zuzana FicajováZuzana Ficajová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 10.74 30.00
12 16 Anna FaltusováAnna Faltusová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.76 29.00

800 m - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 2:41.26 41.00
2 21 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 2:49.27 39.00
3 23 Rostislav SynekRostislav Synek 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 2:53.12 38.00
4 19 Richard HasoňRichard Hasoň 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:57.20 37.00
5 24 Jiří ŠepsJiří Šeps 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:04.48 36.00
6 20 Martin MarešMartin Mareš 10 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:10.21 35.00
7 18 Tomáš NguyenTomáš Nguyen 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:14.02 34.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:54.79 41.00
2 18 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 3:01.70 39.00
3 20 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:01.71 38.00
4 23 Kateřina BaselováKateřina Baselová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:05.71 37.00
5 19 Klaudie DvořákováKlaudie Dvořáková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:13.12 36.00
6 16 Anna FaltusováAnna Faltusová 10 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:33.86 35.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pícha, Šeps, Zajíček, Hanzalík Pícha, Šeps, Zajíček, Hanzalík TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 55.84 41.00
2 Bezchleba, Hasoň, Synek, Mareš Bezchleba, Hasoň, Synek, Mareš TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 64.23 37.00
3 16 Dvořák, Sochalský, Jonáš, Zeman Dvořák, Sochalský, Jonáš, Zeman AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 64.25 33.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Čepeláková, Dvořáková, Marková, Drunecká Čepeláková, Dvořáková, Marková, Drunecká TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 57.98 41.00
2 Kašková, Poncerová, Kratochvílová, Švitorková Kašková, Poncerová, Kratochvílová, Švitorková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 61.55 37.00
3 Kholosha, Sabová, Šulcová, Ficajová Kholosha, Sabová, Šulcová, Ficajová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 64.16 33.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,24 1,28 1,32 1,35 1,41 1,44 1,48 Body
1 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 8 1.44 o - o - o - o o o xxx 41.00
2 20 Martin MarešMartin Mareš
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 7 1.32 o o o o o o xxx 39.00
3 21 Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 3 PB 1.24 o o o xxo xxx 38.00
4 17 Vojtěch SoučekVojtěch Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
10 5 1.20 xo xxo o xxx 37.00
5= Antonín JonášAntonín Jonáš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 4 1.10 o xxx 35.50
5= 16 František DvořákFrantišek Dvořák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2 PB 1.10 o xxx 35.50
Šimon ZemanŠimon Zeman
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 1 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,24 1,28 1,31 1,34 1,37 1,44 1,49 Body
MS Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1.44 - - - - - - - - o o xxx
2 Vanesa BrejchováVanesa Brejchová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 PB 1.34 - o o o o o o xo xxx 41.00
3 Albina KholoshaAlbina Kholosha
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 1.24 o o o o xxo xxx 39.00
4 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 1.15 o o xo xxx 38.00
5 Madalena SabováMadalena Sabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 1.10 o o xxx 37.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 13 47.81 41.00
2 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 12 41.49 39.00
3 Tadeáš NeumannTadeáš Neumann
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 5 PB 38.77 38.00
4 Štěpán LinhartŠtěpán Linhart
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 4 PB 34.57 37.00
5 Kristián PíchaKristián Pícha
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 7 PB 34.52 36.00
6 17 Vojtěch SoučekVojtěch Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
10 8 PB 33.41 35.00
7 Jan PetříkJan Petřík
TJ RumburkTJ Rumburk
09 6 PB 32.15 34.00
8 Antonín JonášAntonín Jonáš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 3 SB 29.74 33.00
9 Jan BezchlebaJan Bezchleba
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
10 10 PB 28.18 32.00
10 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 9 PB 23.84 31.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanesa BrejchováVanesa Brejchová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 3 PB 34.55 41.00
2 Lucie DruneckáLucie Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 11 33.28 39.00
3 Kateřina KaškováKateřina Kašková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 5 PB 30.93 38.00
4 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 4 PB 26.09 37.00
5 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
10 10 23.40 36.00
6 Tereza ŠvitorkováTereza Švitorková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 8 PB 22.59 35.00
7 Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 7 PB 22.54 34.00
8 18 Anna MarkováAnna Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 9 20.95 33.00
9 23 Kateřina BaselováKateřina Baselová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 1 PB 19.24 32.00
10 Antonie NovákováAntonie Nováková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
10 6 PB 15.73 31.00
Celkem 10 závodníků

chůze dráha 1000 m - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 4 6:20.53 41.00
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 1000 m - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:32.77 41.00
Celkem 1 závodníků