Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody AC Falcon Rokycany

Rokycany (16. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 17:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.18
2 Denis FrieslDenis Friesl 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 09.19
3 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.34
4 598 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 09.98
5 Mikuláš JirkaMikuláš Jirka 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 16.6.2022 - 17:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 09.47
2 587 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 09.99
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.15
2 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.25
3 586 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.50
4 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.92
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 56 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 09.46
2 Evelína CharvátováEvelína Charvátová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.41
3 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.33
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.15
2 Anna LodrováAnna Lodrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.25
3 56 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 09.46
4 586 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.50
5 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.92
6 Evelína CharvátováEvelína Charvátová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.41
7 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.33

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LavičkaJakub Lavička 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 10.59
2 587 Štěpán BuchtaŠtěpán Buchta 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.92
3 593 Štěpán JakšŠtěpán Jakš 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.97
4 František OtecFrantišek Otec 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 12.09
5 Alfréd ŠopovAlfréd Šopov 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 13.60
Adam BuchtaAdam Buchta 18 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.64
2 93 David TrnkaDavid Trnka 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.24
3 54 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.03
4 90 Jonáš LokajJonáš Lokaj 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.18
5 Pavel WendlerPavel Wendler 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 11.61
6 Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha 15 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 12.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.14
2 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.78
3 598 Tomáš ForejtTomáš Forejt 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.39
4 Jakub BezstarostaJakub Bezstarosta 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.41
5 77 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.64
2 Vojtěch BranýVojtěch Braný 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.14
3 93 David TrnkaDavid Trnka 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.24
4 Jakub LavičkaJakub Lavička 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 10.59
5 Josef VyhnalJosef Vyhnal 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.78
6 587 Štěpán BuchtaŠtěpán Buchta 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.92
7 54 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.03
8 90 Jonáš LokajJonáš Lokaj 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.18
9 598 Tomáš ForejtTomáš Forejt 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.39
10 Jakub BezstarostaJakub Bezstarosta 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.41
11 77 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.45
12 Pavel WendlerPavel Wendler 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 11.61
13 593 Štěpán JakšŠtěpán Jakš 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.97
14 František OtecFrantišek Otec 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 12.09
15 Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha 15 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 12.82
16 Alfréd ŠopovAlfréd Šopov 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 13.60
Adam BuchtaAdam Buchta 18 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 94 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.10
2 80 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.61
3 10 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.07
4 56 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.89
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 96 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.88
2 91 Jakub RychlýJakub Rychlý 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.15
3 Ondřej SirotňákOndřej Sirotňák 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 11.65
4 EDuard MašekEDuard Mašek 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 96 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.88
2 94 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.10
3 80 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.61
4 10 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.07
5 91 Jakub RychlýJakub Rychlý 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 11.15
6 Ondřej SirotňákOndřej Sirotňák 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 11.65
7 EDuard MašekEDuard Mašek 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.70
8 56 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.89

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.47
2 Johana HajšmanováJohana Hajšmanová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.03
3 588 Erin ŠopovováErin Šopovová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.29
4 Nela BejčkováNela Bejčková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.37
5 Barbora KaslováBarbora Kaslová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 14.44
Karolína HrabákováKarolína Hrabáková 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karla MenclováKarla Menclová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.69
2 594 Natálie KotvováNatálie Kotvová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.92
3 Laura SuchomelováLaura Suchomelová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 12.26
4 Rebeka PaříkováRebeka Paříková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.47
2 Karla MenclováKarla Menclová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.69
3 594 Natálie KotvováNatálie Kotvová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.92
4 Johana HajšmanováJohana Hajšmanová 14 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.03
5 588 Erin ŠopovováErin Šopovová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.29
6 Nela BejčkováNela Bejčková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.37
7 Laura SuchomelováLaura Suchomelová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 12.26
8 Rebeka PaříkováRebeka Paříková 13 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.29
9 Barbora KaslováBarbora Kaslová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 14.44
Karolína HrabákováKarolína Hrabáková 16 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.25
2 231 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.55
3 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.63
4 586 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.06
5 Natálie VoříškováNatálie Voříšková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.97
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 592 Barbora HolčapkováBarbora Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.55
2 585 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.61
3 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.96
4 Veronika HolčapkováVeronika Holčapková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 11.79
Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.49
2 590 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.55
3 Magdalena PalkováMagdalena Palková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.09
Kristýna WendlerováKristýna Wendlerová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 10.25
2 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.49
3 231 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.55
3 592 Barbora HolčapkováBarbora Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 10.55
3 590 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 10.55
6 585 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.61
7 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 10.63
8 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.96
9 586 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 11.06
10 Magdalena PalkováMagdalena Palková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.09
11 Veronika HolčapkováVeronika Holčapková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 11.79
12 Natálie VoříškováNatálie Voříšková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.97
Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 DNS
Kristýna WendlerováKristýna Wendlerová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 DNS

150 m - Žáci

(čt, 16.6.2022 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 598 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 24.72
2 10 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 29.34
Celkem 2 závodníků

150 m - Dorostenky

(čt, 16.6.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 592 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 22.17
2 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.56
3 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 22.83
4 587 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 24.43
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 593 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 25.55
2 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 30.41
Sára KnorováSára Knorová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 16.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Michaela ŠmídlováMichaela Šmídlová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 24.48
2 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.18
3 592 Barbora HolčapkováBarbora Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 28.15
4 Veronika HolčapkováVeronika Holčapková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 31.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 16.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 28.23
2 Laura SuchomelováLaura Suchomelová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 33.74
Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Michaela ŠmídlováMichaela Šmídlová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 24.48
2 593 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 25.55
3 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.18
4 592 Barbora HolčapkováBarbora Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 28.15
5 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 28.23
6 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 30.41
7 Veronika HolčapkováVeronika Holčapková 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 31.17
8 Laura SuchomelováLaura Suchomelová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 33.74
Sára KnorováSára Knorová 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 DNS
Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 16.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 96 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:00.81
2 90 Jonáš LokajJonáš Lokaj 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9 2:11.22
3 94 Martin TůmaMartin Tůma 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:11.52
4 80 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 2:17.05
5 77 Petr ŠturmPetr Šturm 15 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:24.08
6 10 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:27.97
7 91 Jakub RychlýJakub Rychlý 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 2:28.41
8 54 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:31.55
9 93 David TrnkaDavid Trnka 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 11 2:32.23
10 56 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 2:33.64
11 598 Tomáš ForejtTomáš Forejt 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:35.50
12 587 Štěpán BuchtaŠtěpán Buchta 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 3:07.15
13 593 Štěpán JakšŠtěpán Jakš 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 3:07.17
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 16.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:06.81
2 590 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:18.58
3 231 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:20.53
4 585 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:25.47
5 588 Erin ŠopovováErin Šopovová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:25.54
6 586 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:33.14
7 594 Natálie KotvováNatálie Kotvová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:44.57
8 592 Barbora HolčapkováBarbora Holčapková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:47.94
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 94 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:00.16
2 598 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:04.02
3 10 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:09.40
91 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(čt, 16.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 91 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:42.38
2 592 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:52.35
3 588 Daniela ChlápkováDaniela Chlápková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:53.49
4 587 Gabriela RybařováGabriela Rybařová 08 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:00.99
5 54 Michaela ŠmídlováMichaela Šmídlová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:06.03
6 80 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:07.97
7 593 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:15.52
8 586 Nela JohaníkováNela Johaníková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:19.91
56 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38
1 94 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 3 1.35 - - o o - - o xo xo o o xo xxx
2 10 Matyáš LokajMatyáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 1.20 - - xo xxo o o o xxx
3 91 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 2 1.20 - - o xo o o xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,08 1,11 1,14 1,17 1,20 1,23 1,26 1,29
1 56 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 4 1.23 o o o o o o o xo xxx
2= Nela ŠobáňováNela Šobáňová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 3 1.00 o xxx
2= 585 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 2 1.00 o xxx
Viola KindlováViola Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 16.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 91 Tomáš UzlíkTomáš Uzlík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 8 PB 3.91 +1.5 m/s 3.91  1,50 3.67  1,80 3.40  2,90 3.91
2 Filip HosnedlFilip Hosnedl
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 9 PB 3.83 +1.8 m/s 3.43  0,50 3.56  1,40 3.83  1,80 3.83
3 Denis FrieslDenis Friesl
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 7 PB 3.61 +1.8 m/s 3.18  -0,30 3.45  1,80 3.61  1,80 3.61
4 598 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 6 PB 3.27 +1.4 m/s x 3.27  1,40 3.09  1,10 3.27
5 91 Jakub RychlýJakub Rychlý
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 5 PB 2.97 +1.4 m/s 2.97  1,40 2.88  0,90 2.88  3,10 2.97
6 598 Tomáš ForejtTomáš Forejt
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 1 2.85 +2.2 m/s 2.67 +1.3 m/s x 2.67  1,30 2.85  2,20 2.85
7 90 Jonáš LokajJonáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 4 2.83 +3.0 m/s 2.61 +1.2 m/s 2.61  1,20 2.50  0,50 2.83  3,00 2.83
8 Ondřej SirotňákOndřej Sirotňák
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 10 2.71 +2.7 m/s 2.54  2,20 x 2.71  2,70 2.71
9 56 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 2 PB 2.69 +1.7 m/s 2.39  1,20 2.45  1,50 2.69  1,70 2.69
10 10 Ondřej BuchtaOndřej Buchta
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 3 PB 2.59 +0.5 m/s 2.43  1,40 2.59  0,50 2.58  0,20 2.59
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 16.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 593 Stella KindlováStella Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 13 PB 3.72 +0.8 m/s 3.72  0,80 3.49  1,40 3.71  1,40 3.72
2 56 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 17 PB 3.66 +1.7 m/s 3.49  2,00 3.66  1,70 3.49  1,10 3.66
3 Anna LodrováAnna Lodrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 22 3.58 +1.8 m/s 3.18  0,80 3.46  2,30 3.58  1,80 3.58
4 Evelína CharvátováEvelína Charvátová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 12 PB 3.51 +1.1 m/s 3.17  1,10 3.51  1,10 3.44  1,40 3.51
5 Ema BerkováEma Berková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 1 PB 3.20 +1.2 m/s 3.20  1,20 x 3.08  1,10 3.20
6 592 Barbora HolčapkováBarbora Holčapková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 3 PB 3.15 +1.4 m/s 2.71  0,80 3.15  1,40 2.88  1,10 3.15
7 231 Ella ŠimončičováElla Šimončičová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 20 PB 3.05 +1.1 m/s 2.82  1,40 3.05  1,10 x 3.05
8 Nela ŠobáňováNela Šobáňová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 8 PB 2.93 +1.4 m/s 2.93  1,40 2.58  0,50 2.93  1,60 2.93
9 594 Natálie KotvováNatálie Kotvová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 15 PB 2.91 +1.6 m/s 2.76  1,80 2.85  1,40 2.91  1,60 2.91
10 Magdalena PalkováMagdalena Palková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 16 PB 2.88 +1.2 m/s 2.04  1,60 2.88  1,20 x 2.88
11 Veronika HolčapkováVeronika Holčapková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 4 PB 2.88 +1.5 m/s x 2.01  0,20 2.88  1,50 2.88
12 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 21 2.88 +0.8 m/s x 2.88  0,80 x 2.88
13 Kristýna WendlerováKristýna Wendlerová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 19 PB 2.82 +1.0 m/s 2.19  0,60 2.78  0,90 2.82  1,00 2.82
14 588 Erin ŠopovováErin Šopovová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 9 PB 2.74 +1.0 m/s 2.59  0,60 2.58  2,20 2.74  1,00 2.74
15 586 Karolína ŽivnáKarolína Živná
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 11 PB 2.69 +1.2 m/s 2.69  1,20 x 2.48  0,80 2.69
16 585 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 7 PB 2.65 +1.5 m/s 2.42  2,10 2.65  1,50 2.59  1,90 2.65
17 Natálie VoříškováNatálie Voříšková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 10 PB 2.53 +0.9 m/s 2.44  1,40 x 2.53  0,90 2.53
18 Laura SuchomelováLaura Suchomelová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 18 PB 2.32 +1.7 m/s x 2.19  1,00 2.32  1,70 2.32
19 Barbora KaslováBarbora Kaslová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 5 PB 2.29 +0.6 m/s 2.20  -0,10 2.29  0,60 1.84  1,80 2.29
20 Sára KnorováSára Knorová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 6 PB 2.03 +1.1 m/s 1.80  0,90 1.76  1,40 2.03  1,10 2.03
Anna BurianováAnna Burianová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 2 PB DNS
Viola KindlováViola Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 14 PB DNS
Celkem 22 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 16.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav NěmečekVáclav Němeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 11 PB 1.86 1.75 1.78 1.86 1.86
2 93 David TrnkaDavid Trnka
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 13 PB 1.84 1.79 1.78 1.84 1.84
3 Josef VyhnalJosef Vyhnal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 14 PB 1.72 1.27 1.72 1.65 1.72
4 Vojtěch BranýVojtěch Braný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 9 PB 1.62 1.61 1.62 1.45 1.62
5 587 Štěpán BuchtaŠtěpán Buchta
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 2 PB 1.52 1.47 1.47 1.52 1.52
6 Jakub LavičkaJakub Lavička
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 10 PB 1.50 1.50 1.49 1.50 1.50
7 Pavel WendlerPavel Wendler
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
16 15 PB 1.50 1.50 1.48 1.44 1.50
8 Jakub BezstarostaJakub Bezstarosta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 8 PB 1.49 1.08 1.27 1.49 1.49
9 František OtecFrantišek Otec
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 4 PB 1.48 1.43 1.34 1.48 1.48
10 54 Filip SýkoraFilip Sýkora
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 6 PB 1.45 1.41 1.45 1.44 1.45
11 77 Petr ŠturmPetr Šturm
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
15 12 PB 1.40 1.40 1.24 1.40 1.40
12 Jaroslav ŘíhaJaroslav Říha
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 5 PB 1.38 1.36 1.29 1.38 1.38
13 593 Štěpán JakšŠtěpán Jakš
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 3 PB 1.36 1.35 1.24 1.36 1.36
14 Alfréd ŠopovAlfréd Šopov
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
16 7 PB 1.34 1.16 1.23 1.34 1.34
15 Adam BuchtaAdam Buchta
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
18 1 PB 0.88 0.82 0.88 0.88 0.88
Celkem 15 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 16.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 2 1.90 1.90 1.88 1.89 1.90
2 Karla MenclováKarla Menclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 4 1.68 1.68 1.60 1.59 1.68
3 Johana HajšmanováJohana Hajšmanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
14 3 1.62 1.62 1.54 1.52 1.62
4 Rebeka PaříkováRebeka Paříková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
13 5 1.42 1.41 1.30 1.42 1.42
5 Nela BejčkováNela Bejčková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 1 1.32 1.22 1.32 1.22 1.32
Celkem 5 závodníků