Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody přípravky

Praha - Děkanka (20. 6. 2022)

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.61
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.51
3 Arnošt PátekArnošt Pátek 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.87
4 Max KočkaMax Kočka 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 27.60
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PenkAdam Penk 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 27.77
2 Kryštof BendaKryštof Benda 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.95
3 Robin JečmínekRobin Ječmínek 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 30.58
4 Viktor VízekViktor Vízek 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.76
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PenkJan Penk 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 24.50
2 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.18
3 Jakub VelenskýJakub Velenský 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.61
4 Josef JanoušekJosef Janoušek 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.39
5 Jan AdragnaJan Adragna 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 28.28
6 Jiří KinterJiří Kinter 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.96
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠtanclFilip Štancl 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 26.80
2 Oliver VízekOliver Vízek 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29.90
3 David BoldišDavid Boldiš 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 32.64
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 22.61
2 Jan PenkJan Penk 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 24.50
3 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.18
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 25.51
5 Jakub VelenskýJakub Velenský 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.61
6 Filip ŠtanclFilip Štancl 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 26.80
7 Arnošt PátekArnošt Pátek 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.87
8 Josef JanoušekJosef Janoušek 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.39
9 Max KočkaMax Kočka 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 27.60
10 Adam PenkAdam Penk 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 27.77
11 Jan AdragnaJan Adragna 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 28.28
12 Kryštof BendaKryštof Benda 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.95
13 Jiří KinterJiří Kinter 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 28.96
14 Oliver VízekOliver Vízek 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 29.90
15 Robin JečmínekRobin Ječmínek 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 30.58
16 David BoldišDavid Boldiš 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 32.64
17 Viktor VízekViktor Vízek 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.76

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.77
2 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 25.87
3 Klaudie KortánkováKlaudie Kortánková 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 28.14
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkopkováEma Škopková 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 26.78
2 Viktorie MayerováViktorie Mayerová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 27.28
3 Nela NovotnáNela Novotná 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.45
4 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.57
5 Tereza UrbánkováTereza Urbánková 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 29.43
6 Zora KačenováZora Kačenová 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 32.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 23.75
2 Anežka ŽákováAnežka Žáková 12 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 26.78
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 23.75
2 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 25.77
3 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 25.87
4 Ema ŠkopkováEma Škopková 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 26.78
4 Anežka ŽákováAnežka Žáková 12 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 26.78
6 Viktorie MayerováViktorie Mayerová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 27.28
7 Klaudie KortánkováKlaudie Kortánková 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 28.14
8 Nela NovotnáNela Novotná 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.45
9 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 28.57
10 Tereza UrbánkováTereza Urbánková 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 29.43
11 Zora KačenováZora Kačenová 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 32.94

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BendaKryštof Benda 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.71
2 Vavřinec HofmeisterVavřinec Hofmeister 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.88
3 Filip DorňákFilip Dorňák 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 10.27
4 Viktor VízekViktor Vízek 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.51
Poznámky:
plastové překážky
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PenkJan Penk 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 08.89
2 Jakub ProkopecJakub Prokopec 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 09.34
3 Filip ŠtanclFilip Štancl 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 09.38
4 Robin VlčekRobin Vlček 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.82
Poznámky:
plastové překážky
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PenkJan Penk 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 08.89
2 Jakub ProkopecJakub Prokopec 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 09.34
3 Filip ŠtanclFilip Štancl 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 09.38
4 Kryštof BendaKryštof Benda 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.71
5 Vavřinec HofmeisterVavřinec Hofmeister 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.88
6 Filip DorňákFilip Dorňák 13 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 10.27
7 Viktor VízekViktor Vízek 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.51
8 Robin VlčekRobin Vlček 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.82

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.63
2 Markéta ŠebelováMarkéta Šebelová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.69
3 Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.01
Poznámky:
plastové překážky
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.78
2 Nela NovotnáNela Novotná 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.94
3 Ema FeherováEma Feherová 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.96
4 Martina KortánkováMartina Kortánková 15 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 11.01
5 Zora KačenováZora Kačenová 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.53
Poznámky:
plastové překážky
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla UrbánkováAdéla Urbánková 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.11
2 Marie ŠindelářováMarie Šindelářová 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.22
3 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.13
Poznámky:
plastové překážky
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.63
2 Markéta ŠebelováMarkéta Šebelová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.69
3 Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.01
4 Adéla UrbánkováAdéla Urbánková 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.11
5 Marie ŠindelářováMarie Šindelářová 13 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.22
6 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.78
7 Nela NovotnáNela Novotná 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.94
8 Ema FeherováEma Feherová 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.96
9 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 14 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.13
10 Martina KortánkováMartina Kortánková 15 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 11.01
11 Zora KačenováZora Kačenová 15 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.53

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 20.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ProkopecJakub Prokopec
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
13 PB 3.10
2 Vavřinec HofmeisterVavřinec Hofmeister
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
13 3 PB 2.80
3 Vojtěch FetterVojtěch Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
16 1 PB 2.26
4 Robin VlčekRobin Vlček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
14 PB 2.06
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 20.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít ŠerýchVít Šerých
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 6 PB 3.88
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3 PB 3.21
3 Max KočkaMax Kočka
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 PB 3.04
4 Jiří KinterJiří Kinter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 1 PB 2.98
5 Hugo RedlHugo Redl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 4 PB 2.88
6 Lukáš TalířLukáš Talíř
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 7 PB 2.87
7 David SchickDavid Schick
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 5 PB 2.79
8 Martin FořtMartin Fořt
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
12 PB 2.75
9 Jan AdragnaJan Adragna
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 PB 2.50
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 20.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠkopkováEma Škopková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
13 2 PB 3.07 3.07 2.97 3.07 3.07
2 Marie ŠindelářováMarie Šindelářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
13 6 PB 3.00 3.00 2.80 3.00 3.00
3 Tereza UrbánkováTereza Urbánková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
13 3 PB 2.57 2.57 2.37 2.08 2.57
4 Martina KortánkováMartina Kortánková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
15 1 PB 2.47 2.26 2.31 2.47 2.47
5 Anna BalabánováAnna Balabánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
15 4 PB 2.10 2.10 1.83 1.67 2.10
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 20.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 7 PB 3.30
2 Klaudie KortánkováKlaudie Kortánková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 PB 3.24
3 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 6 PB 3.22
4 Nela DobalováNela Dobalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 4 PB 3.02
5 Anežka ŽákováAnežka Žáková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
12 1 PB 2.62
6 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 3 PB 2.31
Poznámky/pokusy:
" Skákáno z místa odrazu
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 20.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PenkAdam Penk
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
13 PB 30.35
2 Oliver VízekOliver Vízek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
13 PB 20.70
3 Filip DorňákFilip Dorňák
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
13 PB 15.00
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 20.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3 PB 33.12
2 Kateřina DandováKateřina Dandová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 2 PB 27.62
3 Viktorie MayerováViktorie Mayerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 5 PB 18.49
4 Markéta ŠebelováMarkéta Šebelová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 4 PB 18.18
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 20.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla UrbánkováAdéla Urbánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
13 3 PB 17.88
2 Ema FeherováEma Feherová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
15 2 PB 16.10
3 Anna BalabánováAnna Balabánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
15 1 PB 08.92
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 20.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VelenskýJakub Velenský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 10 PB 29.41
2 Arnošt PátekArnošt Pátek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3 PB 29.15
3 Tomáš ŘebíčekTomáš Řebíček
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 4 PB 26.11
4 David SchickDavid Schick
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 8 PB 24.11
5 Hugo RedlHugo Redl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 7 PB 22.65
6 Jáchym BeránekJáchym Beránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 1 PB 21.44
7 Josef JanoušekJosef Janoušek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 5 PB 20.93
8 Martin FořtMartin Fořt
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
12 2 PB 17.95
9 Adam SoukupAdam Soukup
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 9 PB 17.85
Celkem 9 závodníků