Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor oddílu mladšího žactva a přípravek (uzavřený závod)

Pacov (22. 9. 2022)

800 m - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:03.0
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 22.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:59.1
2 Adriana TymarAdriana Tymar 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:02.3
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:19.9
2 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:34.0
3 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:38.6
4 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:50.8
5 Anna HubertováAnna Hubertová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:04.5
6 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:09.6
Celkem 6 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HrudkajMartin Hrudkaj 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:30.8
Celkem 1 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:31.9
2 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:33.5
3 Lucie KolářováLucie Kolářová 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:56.2
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SmetanaTomáš Smetana 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.0
2 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.1
3 Max PasáčekMax Pasáček 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.8
4 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.8
5 Daniel ŠtancDaniel Štanc 15 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.5
6 Vítek SvobodaVítek Svoboda 16 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.7
7 Viktor TušilViktor Tušil 16 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.9
Celkem 7 závodníků

50 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.1
2 Jasmína PekařováJasmína Pekařová 15 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.6
3 Lucie ŠtolováLucie Štolová 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.8
4 Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.1
5 Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.6
6 Zuzana BártůZuzana Bártů 15 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.7
7 Sofie ŽákováSofie Žáková 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.7
8 Ella ŽákováElla Žáková 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.1
9 Anna VondráškováAnna Vondrášková 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.2
Celkem 9 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.8
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.6
2 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.4
3 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.7
4 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.8
5 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.1
6 Anna HubertováAnna Hubertová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.3
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrudkajMartin Hrudkaj 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.1
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.9
2 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.0
3 Lucie KolářováLucie Kolářová 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.2
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25
1 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 1.15 o o o xo o o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20
1 Tereza HálováTereza Hálová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 1.05 o - - o xxx
2 Adriana TymarAdriana Tymar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 1.05 o o xxo xo xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30
1 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 1.20 o - - o o xo xo xxx
2 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 1.15 o o o xo o xo xxx
3 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 1.10 o - - o o xxx
4 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 1.10 o o o o xo xxx
5 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 1.10 o o o xxo xxo xxx
6 Anna HubertováAnna Hubertová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 1.05 o o xo xo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,75 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20
1 Patrik TušilPatrik Tušil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
13 0.90 - o o o xxx
2 Tomáš SmetanaTomáš Smetana
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.90 - xo xo o xxx
3 Max PasáčekMax Pasáček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.85 - o xo xxx
4 Matěj TěťourMatěj Těťour
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.85 - o xxo xxx
Viktor TušilViktor Tušil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
16 NM xxx
Vítek SvobodaVítek Svoboda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
16 NM xxx
Daniel ŠtancDaniel Štanc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
15 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20
1 Martin HrudkajMartin Hrudkaj
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
12 1.05 o o o xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,75 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
13 1.00 - o o o o o xxx
2 Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.90 - o o o xxx
3= Zuzana BártůZuzana Bártů
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
15 0.85 o o o xxx
3= Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.85 - o o xxx
3= Jasmína PekařováJasmína Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
15 0.85 o o o xxx
6 Anna VondráškováAnna Vondrášková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.85 - o xxo xxx
7 Ella ŽákováElla Žáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
14 0.80 - xo xxx
Lucie ŠtolováLucie Štolová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
13 NM - xxx
Sofie ŽákováSofie Žáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
13 NM - xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20
1 Barbora KubínkováBarbora Kubínková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
11 1.00 o o xo xxx
2= Amálie SvobodováAmálie Svobodová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
11 0.95 xo o xxx
2= Lucie KolářováLucie Kolářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
12 0.95 xo o xxx
Celkem 3 závodníků

1 okruh - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 22.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:27:30
2 Tomáš SmetanaTomáš Smetana 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:35:00
3 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:37:20
4 Daniel ŠtancDaniel Štanc 15 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:44:10
5 Vítek SvobodaVítek Svoboda 16 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:46:10
6 Max PasáčekMax Pasáček 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:49:00
7 Viktor TušilViktor Tušil 16 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:49:30
Poznámky:
běh na 400 m
Celkem 7 závodníků

1 okruh - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 22.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:33:00
2 Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:34:20
3 Zuzana BártůZuzana Bártů 15 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:39:20
4 Jasmína PekařováJasmína Pekařová 15 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:42:10
5 Lucie ŠtolováLucie Štolová 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:44:00
6 Ella ŽákováElla Žáková 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:46:20
7 Anna VondráškováAnna Vondrášková 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:50:00
8 Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová 14 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:51:40
9 Sofie ŽákováSofie Žáková 13 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:08:20
Poznámky:
běh na 400 m
Celkem 9 závodníků