Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor atletických přípravek

Holešov (21. 6. 2022)

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek
AK KroměřížAK Kroměříž
14 12 3.57 3.17 2.85 3.57 3.57
2 Daniel StarostaDaniel Starosta
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 11 3.22 3.13 3.22 2.81 3.22
3 Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík
AK KroměřížAK Kroměříž
14 1 3.21 2.65 3.21 2.79 3.21
4 Dominik SpieglDominik Spiegl
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 10 3.14 2.84 3.14 2.60 3.14
5 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 18 3.11 3.11 2.78 2.86 3.11
6 Filip LánskýFilip Lánský
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 7 3.05 2.83 2.62 3.05 3.05
7 Lukáš GraclíkLukáš Graclík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 15 3.00 3.00 2.98 2.40 3.00
8 Juraj PořízekJuraj Pořízek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 9 2.98 2.98 2.25 2.38 2.98
9 Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 17 2.97 2.12 2.91 2.97 2.97
10 Jakub TrefilJakub Trefil
AK KroměřížAK Kroměříž
14 13 2.96 2.96 2.76 2.62 2.96
11 Libor DundaLibor Dunda
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
13 2 2.93 2.93 2.85 2.83 2.93
12 Nikolas EhrlichNikolas Ehrlich
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 3 2.92 2.92 2.68 1.92 2.92
13 Michal GajdošMichal Gajdoš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 5 2.77 2.77 2.58 2.73 2.77
14 Tobiáš BrožíkTobiáš Brožík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 14 2.73 2.59 2.73 2.44 2.73
15 Šimon KovaříkŠimon Kovařík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 6 2.66 2.66 2.61 x 2.66
16 Tomáš PistovčákTomáš Pistovčák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 8 2.47 2.47 x 1.63 2.47
17 Marek GajdošMarek Gajdoš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 4 2.44 2.26 1.87 2.44 2.44
18 Tomáš VečerkaTomáš Večerka
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 19 1.91 1.91 1.67 1.77 1.91
19 Richard PetrákRichard Petrák
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 16 1.89 1.89 1.75 1.68 1.89
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
AK KroměřížAK Kroměříž
11 6 3.42 3.24 3.42 3.42 3.42
2 Ladislav RaabLadislav Raab
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 5 3.28 3.14 3.26 3.28 3.28
3 Ondřej KarolOndřej Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 2 3.08 3.08 2.85 2.98 3.08
4 Tomáš NedbalTomáš Nedbal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 3 3.08 3.08 2.88 2.97 3.08
5 Michael MouralMichael Moural
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 10 3.08 2.79 3.08 2.86 3.08
6 Štěpán OndrašíkŠtěpán Ondrašík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 4 3.01 3.01 2.68 2.74 3.01
7 Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 1 2.97 x 2.96 2.97 2.97
8 Hynek OdstrčilíkHynek Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 11 2.74 2.68 2.43 2.74 2.74
9 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 9 2.44 2.44 2.36 1.28 2.44
10 Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 8 1.98 1.98 1.88 1.76 1.98
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ŽeleznáNatálie Železná
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 3.16 3.15 3.16 3.08 3.16
2 Zoe KoppováZoe Koppová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
13 3.09 2.74 2.77 3.09 3.09
3 Victoria MilerováVictoria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 3.04 x 3.04 1.59 3.04
4 Aneta OdstrčilíkováAneta Odstrčilíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 2.88 2.88 2.73 2.86 2.88
5 Johana RusínskáJohana Rusínská
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 2.87 2.87 2.74 2.72 2.87
6 Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 2.83 2.83 1.92 2.55 2.83
7 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 2.76 2.75 2.76 2.69 2.76
8 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 2.68 2.68 2.60 2.63 2.68
9= Nina ZicháčkováNina Zicháčková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.67 2.42 2.53 2.67 2.67
9= Veronika ŠíblováVeronika Šíblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 2.67 2.32 2.49 2.67 2.67
11 Evelína KrajcarováEvelína Krajcarová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 2.62 2.38 2.43 2.62 2.62
12 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 2.61 2.41 2.61 2.58 2.61
13 Tereza PodešvováTereza Podešvová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 2.57 2.54 2.57 2.42 2.57
14= Tereza LežákováTereza Ležáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 2.45 2.16 2.45 2.26 2.45
14= Kristýna ŠtětkářováKristýna Štětkářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 2.45 2.34 2.45 2.34 2.45
16 Valentína PospíšilováValentína Pospíšilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 2.43 2.40 2.34 2.43 2.43
17 Eliška HanákováEliška Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.42 2.15 2.26 2.42 2.42
18 Anna HelsnerováAnna Helsnerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 2.38 2.31 2.23 2.38 2.38
19 Olivie AlánováOlivie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
14 2.37 2.37 2.26 1.93 2.37
20 Alžběta RušikvasováAlžběta Rušikvasová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 2.33 2.16 2.33 2.33 2.33
21 Adriana ValkováAdriana Valková
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 2.29 2.18 2.13 2.29 2.29
22 Elen MajtánováElen Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 2.24 2.00 2.24 2.16 2.24
23 Ema SouškováEma Soušková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.09 x 2.09 2.03 2.09
24 Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 1.93 1.90 1.93 1.85 1.93
25 Isabela ChuráIsabela Churá
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 1.83 1.83 1.77 1.80 1.83
26 Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 1.62 1.62 x 1.53 1.62
27 Eliška BajgarováEliška Bajgarová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 1.53 1.51 1.53 1.48 1.53
28 Rozálie BakajováRozálie Bakajová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 1.49 1.14 1.49 1.34 1.49
29 Julie ChuráJulie Churá
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 1.19 0.96 0.91 1.19 1.19
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela NesvadbováDaniela Nesvadbová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 9 3.78 3.40 3.65 3.78 3.78
2 Nikola AbrahámkováNikola Abrahámková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 1 3.72 3.72 3.10 3.46 3.72
3 Michaela MatelováMichaela Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 7 3.53 3.42 3.53 3.32 3.53
4 Magdaléna MrázkováMagdaléna Mrázková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 8 3.48 3.48 3.41 3.28 3.48
5 Klára FuksováKlára Fuksová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
11 2 3.33 2.94 3.33 2.94 3.33
6 Darina RegentíkováDarina Regentíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 10 3.32 3.32 3.16 2.97 3.32
7 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 15 3.29 3.26 3.21 3.29 3.29
8 Vanda SvobodováVanda Svobodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 12 3.24 3.24 2.72 2.94 3.24
9 Stella VaculíkováStella Vaculíková
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 13 3.23 3.13 3.06 3.23 3.23
MS Klaudie AlánováKlaudie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
10 3.13 3.13 2.77 x 3.13
11 Karolína SolařováKarolína Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 11 3.12 3.11 3.02 3.12 3.12
12 Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 19 3.05 3.02 2.70 3.05 3.05
13 Martina LisáMartina Lisá
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
11 6 3.03 3.03 2.85 2.64 3.03
14 Eva GoišováEva Goišová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 3 2.97 2.67 2.57 2.97 2.97
15 Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 16 2.90 2.90 2.83 x 2.90
16 Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 17 2.90 2.90 2.80 2.75 2.90
17 Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 21 2.88 2.50 2.60 2.88 2.88
18 Barbora HanákováBarbora Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
12 4 2.87 2.87 2.80 x 2.87
19 Zdeňka KřížanováZdeňka Křížanová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 14 2.82 2.82 2.64 x 2.82
20 Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 18 2.72 2.50 2.66 2.72 2.72
21 Aurélie ChytilováAurélie Chytilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 5 2.51 2.51 2.22 2.40 2.51
22 Markéta SedlaříkováMarkéta Sedlaříková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
11 20 2.33 2.30 2.33 2.21 2.33
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu.
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík
AK KroměřížAK Kroměříž
14 1 21.45
2 Daniel StarostaDaniel Starosta
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 11 21.21
3 Dominik SpieglDominik Spiegl
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 10 20.38
4 Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek
AK KroměřížAK Kroměříž
14 12 20.04
5 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 18 19.06
6 Filip LánskýFilip Lánský
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 7 17.13
7 Marek GajdošMarek Gajdoš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 4 15.55
8 Libor DundaLibor Dunda
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
13 2 15.02
9 Juraj PořízekJuraj Pořízek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 9 14.66
10 Michal GajdošMichal Gajdoš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 5 14.55
11 Jakub TrefilJakub Trefil
AK KroměřížAK Kroměříž
14 13 14.20
12 Lukáš GraclíkLukáš Graclík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 15 13.60
13 Tobiáš BrožíkTobiáš Brožík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 14 13.12
14 Šimon KovaříkŠimon Kovařík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 6 11.78
15 Tomáš PistovčákTomáš Pistovčák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 8 10.43
16 Richard PetrákRichard Petrák
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 16 09.43
17 Nikolas EhrlichNikolas Ehrlich
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 3 08.23
18 Tomáš VečerkaTomáš Večerka
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 19 06.45
Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 17 DNS
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
AK KroměřížAK Kroměříž
11 6 33.30
2 Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 1 27.70
3 Hynek OdstrčilíkHynek Odstrčilík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 11 26.10
4 Tomáš NedbalTomáš Nedbal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 3 24.70
5 Ladislav RaabLadislav Raab
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 5 24.15
6 Michael MouralMichael Moural
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 10 22.90
7 Ondřej KarolOndřej Karol
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 2 21.20
8 Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 8 13.30
9 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 9 13.20
Štěpán OndrašíkŠtěpán Ondrašík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 4 DNS
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta OdstrčilíkováAneta Odstrčilíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 9 15.97
2 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 4 14.91
3 Eliška HanákováEliška Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2 14.78
4 Natálie ŽeleznáNatálie Železná
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 18 14.43
5 Nina ZicháčkováNina Zicháčková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 17 13.67
6 Evelína KrajcarováEvelína Krajcarová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 6 13.26
7 Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 26 12.62
8 Ema SouškováEma Soušková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 13 12.60
9 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 28 12.12
10 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 7 12.09
11 Tereza LežákováTereza Ležáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 8 11.48
12 Adriana ValkováAdriana Valková
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 16 11.40
13 Isabela ChuráIsabela Churá
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 21 11.10
14 Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 24 10.36
15 Valentína PospíšilováValentína Pospíšilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 10.30
16 Olivie AlánováOlivie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
14 1 09.73
17 Eliška BajgarováEliška Bajgarová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 19 09.20
18 Zoe KoppováZoe Koppová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
13 5 08.59
19= Anna HelsnerováAnna Helsnerová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 3 08.55
19= Elen MajtánováElen Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 23 08.55
21 Johana RusínskáJohana Rusínská
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 11 08.48
22 Kristýna ŠtětkářováKristýna Štětkářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 15 07.62
23 Tereza PodešvováTereza Podešvová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
13 10 07.51
24 Veronika ŠíblováVeronika Šíblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
14 14 07.21
25 Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 27 07.14
26 Alžběta RušikvasováAlžběta Rušikvasová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 12 06.90
27 Victoria MilerováVictoria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 25 06.24
28 Rozálie BakajováRozálie Bakajová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 20 05.33
29 Julie ChuráJulie Churá
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 22 03.87
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 21.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Darina RegentíkováDarina Regentíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 10 29.10
2 Barbora HanákováBarbora Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
12 4 28.02
3 Karolína SolařováKarolína Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
11 11 25.49
4 Daniela NesvadbováDaniela Nesvadbová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 9 23.38
5 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 15 23.06
6 Stella VaculíkováStella Vaculíková
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 13 22.62
7 Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 16 22.04
8 Aurélie ChytilováAurélie Chytilová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 5 21.04
9 Nikola AbrahámkováNikola Abrahámková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 1 19.21
10 Magdaléna MrázkováMagdaléna Mrázková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 8 18.17
11 Michaela MatelováMichaela Matelová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 7 18.12
12 Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 21 16.04
13 Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 17 16.01
14 Eva GoišováEva Goišová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 3 15.61
15 Vanda SvobodováVanda Svobodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
12 12 15.60
16 Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 19 14.55
17 Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 18 14.29
18 Zdeňka KřížanováZdeňka Křížanová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 14 12.72
19 Markéta SedlaříkováMarkéta Sedlaříková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
11 20 12.18
20 Martina LisáMartina Lisá
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
11 6 11.76
21 Klára FuksováKlára Fuksová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
11 2 10.93
Celkem 21 závodníků

Netradiční štafeta - Mix (Finále)

Finále A (út, 21.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Majtánová, Moural, Růžičková, Večerková, Polášková, Polášková, Sedlařík, Židlíková Majtánová, Moural, Růžičková, Večerková, Polášková, Polášková, Sedlařík, Židlíková TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 2 01:16.00
1= Hanáková, Štěpánek, Soušková, Trefil, Zicháčková, Adamčík, Hanáková, Stavinoha Hanáková, Štěpánek, Soušková, Trefil, Zicháčková, Adamčík, Hanáková, Stavinoha AK KroměřížAK Kroměříž 1 01:16.00
3 Šíblová, Štětkářová, Železná, Spiegl, Starosta, Svobodová, Odstrčilíková, Raab Šíblová, Štětkářová, Železná, Spiegl, Starosta, Svobodová, Odstrčilíková, Raab Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 01:16.60
Poznámky:
8 x 50 metrů
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 21.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nesvadbová, Fuksová, Dunda, Alánová, Lisá, Jankových, Koppová, Vaculíková Nesvadbová, Fuksová, Dunda, Alánová, Lisá, Jankových, Koppová, Vaculíková Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 3 01:16.20
2 Krajcarová, Kubíková, Odstrčilík, Ondrašík, Kovařík, Lánský, Matelová, Mrázková Krajcarová, Kubíková, Odstrčilík, Ondrašík, Kovařík, Lánský, Matelová, Mrázková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 01:16.60
3 Bajgarová, Růžičková, Šafařík, Krejčí, Milerová, Churá, Křížanová, Paňáková Bajgarová, Růžičková, Šafařík, Krejčí, Milerová, Churá, Křížanová, Paňáková TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 1 01:25.50
Poznámky:
8 x 50 metrů
Celkem 3 závodníků
Finále C (út, 21.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helsnerová, Chytilová, Karol, Nedbal, Gajdoš, Gajdoš, Abrahámková, Goišová Helsnerová, Chytilová, Karol, Nedbal, Gajdoš, Gajdoš, Abrahámková, Goišová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 01:14.70
2 Ležáková, Podešvová, Pistovčák, Pořízek, Regentíková, Solařová Ležáková, Podešvová, Pistovčák, Pořízek, Regentíková, Solařová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 01:22.00
3 Brožík, Petrák, Graclík, Milerová, Churá, Mouralová, Bajgar, Bakajová Brožík, Petrák, Graclík, Milerová, Churá, Mouralová, Bajgar, Bakajová TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 1 01:26.70
Poznámky:
8 x 50 metrů
Celkem 3 závodníků

prekážková dráha - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel StarostaDaniel Starosta 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:15.80
2 Juraj PořízekJuraj Pořízek 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:16.80
3 Tomáš VečerkaTomáš Večerka 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:19.10
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek 14 AK KroměřížAK Kroměříž 4 0:13.60
2 Tobiáš BrožíkTobiáš Brožík 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:15.20
3 Nikolas EhrlichNikolas Ehrlich 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:16.30
Celkem 3 závodníků
Finále C (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík 14 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:15.40
2 Marek GajdošMarek Gajdoš 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:16.00
3 Lukáš GraclíkLukáš Graclík 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:17.30
Celkem 3 závodníků
Finále D (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠafaříkJan Šafařík 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:14.30
2 Libor DundaLibor Dunda 13 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:14.50
3 Šimon KovaříkŠimon Kovařík 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:16.60
Celkem 3 závodníků
Finále E (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik SpieglDominik Spiegl 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:14.70
2= Michal GajdošMichal Gajdoš 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:15.10
2= Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík 13 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:15.10
Celkem 3 závodníků
Finále F (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrefilJakub Trefil 14 AK KroměřížAK Kroměříž 4 0:16.00
2 Tomáš PistovčákTomáš Pistovčák 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:18.30
Celkem 2 závodníků
Finále G (út, 21.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LánskýFilip Lánský 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:16.70
2 Richard PetrákRichard Petrák 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:17.90
Celkem 2 závodníků

prekážková dráha - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (út, 21.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav RaabLadislav Raab 11 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 0:13.40
2 Tomáš NedbalTomáš Nedbal 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:14.10
3 Ondřej KarolOndřej Karol 11 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:14.80
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 21.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha 11 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:14.40
2 Michael MouralMichael Moural 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:15.00
3 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:16.30
Celkem 3 závodníků
Finále C (út, 21.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek OdstrčilíkHynek Odstrčilík 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 0:15.20
2 Jan BajgarJan Bajgar 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:15.80
Celkem 2 závodníků
Finále D (út, 21.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán OndrašíkŠtěpán Ondrašík 11 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:15.10
2 Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových 12 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:15.50
Celkem 2 závodníků

prekážková dráha - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠíblováVeronika Šíblová 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:16.60
2 Barbora ChytilováBarbora Chytilová 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:17.50
3 Elen MajtánováElen Majtánová 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:18.60
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta OdstrčilíkováAneta Odstrčilíková 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:14.50
2 Eliška HanákováEliška Hanáková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:17.10
3 Eliška BajgarováEliška Bajgarová 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:18.80
Celkem 3 závodníků
Finále C (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:14.90
2 Nina ZicháčkováNina Zicháčková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:16.10
3 Natálie ŽeleznáNatálie Železná 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:17.20
Celkem 3 závodníků
Finále D (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema SouškováEma Soušková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 4 0:16.70
2 Tereza LežákováTereza Ležáková 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:17.50
3 Victoria MilerováVictoria Milerová 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:20.90
Celkem 3 závodníků
Finále E (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ValkováAdriana Valková 15 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 4 0:16.50
2 Anna HelsnerováAnna Helsnerová 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:17.40
3 Rozálie BakajováRozálie Bakajová 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:20.90
Celkem 3 závodníků
Finále F (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KubíkováKristýna Kubíková 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:17.50
2 Olivie AlánováOlivie Alánová 14 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:18.10
3 Julie ChuráJulie Churá 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:22.30
Celkem 3 závodníků
Finále G (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:14.70
2 Evelína KrajcarováEvelína Krajcarová 14 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:15.40
3 Johana RusínskáJohana Rusínská 15 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 4 0:16.30
Celkem 3 závodníků
Finále H (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠtětkářováKristýna Štětkářová 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:16.30
2 Alžběta RušikvasováAlžběta Rušikvasová 15 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:16.90
3 Elena MouralováElena Mouralová 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:17.20
Celkem 3 závodníků
Finále I (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PodešvováTereza Podešvová 13 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:16.80
2 Isabela ChuráIsabela Churá 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:18.30
Celkem 2 závodníků
Finále J (út, 21.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe KoppováZoe Koppová 13 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:15.60
2 Lenka RůžičkováLenka Růžičková 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:19.50
Celkem 2 závodníků

prekážková dráha - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva RůžičkováIva Růžičková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 2 0:14.40
2 Tereza VečerkováTereza Večerková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:14.50
3 Markéta SedlaříkováMarkéta Sedlaříková 11 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:17.40
Celkem 3 závodníků
Finále B (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola AbrahámkováNikola Abrahámková 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:14.50
2 Eva GoišováEva Goišová 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 0:15.50
3 Klára FuksováKlára Fuksová 11 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 4 0:18.00
Celkem 3 závodníků
Finále C (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HanákováBarbora Hanáková 12 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:13.90
2 Martina LisáMartina Lisá 11 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 6 0:14.20
3 Aurélie ChytilováAurélie Chytilová 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:14.40
Celkem 3 závodníků
Finále D (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MrázkováMagdaléna Mrázková 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:13.50
2 Daniela NesvadbováDaniela Nesvadbová 12 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 6 0:13.60
3 Michaela MatelováMichaela Matelová 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:14.50
Celkem 3 závodníků
Finále E (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina RegentíkováDarina Regentíková 11 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 0:13.50
2 Vanda SvobodováVanda Svobodová 12 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 0:15.00
3 Karolína SolařováKarolína Solařová 11 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 0:15.40
Celkem 3 závodníků
Finále F (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Stella VaculíkováStella Vaculíková 12 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:13.60
1= Sofie MajtánováSofie Majtánová 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:13.60
3 Zdeňka KřížanováZdeňka Křížanová 13 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:15.10
Celkem 3 závodníků
Finále G (út, 21.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PoláškováAneta Polášková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:14.50
2 Amálie PaňákováAmálie Paňáková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 2 0:14.80
3 Denisa PoláškováDenisa Polášková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:15.80
Celkem 3 závodníků