Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VI. Oddílové závody

Tachov (20. 6. 2022)

skok daleký - Muži

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VšetičkaMartin Všetička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5.82 -
2 Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4.69 -
3 Vojtěch SolčanskýVojtěch Solčanský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4.48 -
4 Daniel KaslDaniel Kasl
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4.34 -
5 Maik MählerMaik Mähler
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3.97 -
6 Alois KovaľAlois Kovaľ
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 3.68 -
Marek BurianMarek Burian
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 NM -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ženy

(po, 20.6.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stela KořínkováStela Kořínková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 4.77
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 4.75
3 Viktorie LicháViktorie Lichá
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4.33
4 Soňa HorákováSoňa Horáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4.28
5 Leona FišákováLeona Fišáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 4.22
6 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4.19
7 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.12
8 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 4.11
9 Eliška KřehlíkováEliška Křehlíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 4.08
10 Růžena MachačováRůžena Machačová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 3.95
11 Šárka ViternováŠárka Viternová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 3.82
12 Barbora SulimováBarbora Sulimová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3.78
13 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 3.77
14 Jana KloudováJana Kloudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 3.45
15 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 3.28
Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 NM
Dominika VodičkováDominika Vodičková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 NM
Celkem 17 závodníků