Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

72. ročník Velké ceny Sokola Opavy

Opava (13. 8. 2022)

100 m - Muži

(so, 13.8.2022 - 17:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 11.16
2 Martin SadilMartin Sadil 94 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 11.81
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 12.23
4 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 12.59
5 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.92
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy

(so, 13.8.2022 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 12.46
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 12.98
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.99
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 13.05
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.31
6 Karolína KnapkováKarolína Knapková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 PB 13.79
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži

(so, 13.8.2022 - 18:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 23.11
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.31
3 Valentin DibravkaValentin Dibravka 93 GSO LimassolGSO Limassol 7 23.75
4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 24.40
Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DQ
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(so, 13.8.2022 - 18:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.54
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 26.50
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 26.65
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 SB 26.69
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 27.35
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži

(so, 13.8.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 48.23
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 50.55
3 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 51.10
4 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 51.75
5 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 52.13
6 Valentin DibravkaValentin Dibravka 93 GSO LimassolGSO Limassol 2 53.49
7 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 54.32
8 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 56.41
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy

(so, 13.8.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 58.59
2 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 61.77
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 65.67
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 66.73
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(so, 13.8.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam JanošíkAdam Janošík 01 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 2:11.99
2 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 PB 2:19.49
Celkem 2 závodníků

800 m - Ženy

(so, 13.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:15.99
2 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:26.51
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 13.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,82 1,87 1,92 1,97 2,02
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 2 1.97 o o o o xxx
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1 1.92 o o o x- xx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.8.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4 1.60 - o o xo xo xxx
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 1.55 o o xo xo xx
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 1.50 - o o xxx
4 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 SB 1.50 o xo xxo xxx
5 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 2 1.45 o o xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 13.8.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,15 3,25 3,45 3,65 3,85 4,05 4,21 4,60
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 4.21 - - - - - - - - - - o o xxx
2 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 4.05 - - - - - - - o xxo o xo xxx
3 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3 3.45 - - - - - - xo o xxx
4 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 PB 2.40 o xxo xxx
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 NM - - - - - - - - - - xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 13.8.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,15 3,25 3,45
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1 SB 3.25 - - o o o o xxo xxx
2 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 3.00 - o o o o xxx
3 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 2.60 - o xo xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 13.8.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 PB 7.02 +1.0 m/s 6.88  0,50 6.93  1,10 - 6.93 6.90  1,50 x 7.02  1,00
2 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 6.83 +1.9 m/s 6.53  0,70 6.75  0,80 x 6.75 6.58  0,90 6.83  1,90 x
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
96 6 6.78 +1.3 m/s x x x - 6.78  1,30 5.62  0,00 -
4 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 1 PB 5.77 +0.6 m/s 5.62  0,00 x 5.77  0,60 5.77
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.8.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
05 8 5.60 +0.0 m/s 5.30  0,00 5.46  0,00 5.60  0,00 5.60 - 5.44  0,00 x
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 5.53 +0.0 m/s 5.11  0,00 5.44  0,50 5.53  0,00 5.53 5.53  0,00 5.51  0,00 x
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 7 5.28 +0.0 m/s 5.02  0,00 5.23  0,00 5.21  0,00 5.23 x x 5.28  0,00
4 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 5 5.10 +0.0 m/s 5.10  0,00 x x 5.10 5.08  0,00 x 4.96  0,00
5 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 2 SB 4.98 +0.5 m/s - x 4.81  0,00 4.81 4.98  0,50 x 4.77  0,60
6 Klára KubesováKlára Kubesová
SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s.
05 4 4.97 +1.0 m/s - 4.62  0,00 4.74  0,00 4.74 4.97  1,00 x x
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 3 4.81 +1.0 m/s 4.76  0,00 4.65  0,00 4.63  0,00 4.76 4.81  1,00 4.78  0,00 4.76  0,00
8 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 SB 4.08 +0.0 m/s 3.88  0,00 4.08  0,00 3.91  0,00 4.08 4.03  0,00 4.06  0,00 -
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 13.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3 PB 57.85
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 PB 56.02
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 13.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 3 67.80 -
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 PB 33.77 -
3 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 PB 32.33 -
Celkem 3 závodníků