Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KPD mladšího žactva sk. A

Roztoky (2. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.39
2 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.47
3 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.84
4 Jan KrůtaJan Krůta 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.30
5 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 08.37
2 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.40
3 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.44
4 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.86
5 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.10
2 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.30
3 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.42
4 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.64
5 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.96
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.13
3 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.75
4 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.83
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.88
2 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.17
3 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.83
4 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.61
2 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.73
3 Tomáš RollTomáš Roll 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 08.37
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.39
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.61
4 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.73
5 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.88
6 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.96
7 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.10
8 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.13
9 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.17
10 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.30
11 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.40
12 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.42
13 Tobiáš KosTobiáš Kos 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.44
14 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.47
15 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.64
16 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.75
17 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.83
17 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.83
19 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.84
20 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.03
21 Tomáš RollTomáš Roll 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.18
22 Jan KrůtaJan Krůta 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 10.30
23 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 10.42
24 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.72
25 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.86
26 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.93

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 2.9.2022 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.15 11.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 08.28 9.00
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.65 8.00
4 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.79 7.00
5 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.79 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 2.9.2022 - 17:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.85 5.00
2 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.09 4.00
3 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.17 3.00
4 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.19 2.00
5 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.26 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 2.9.2022 - 17:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.35 11.00
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.56 9.00
3 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.58 8.00
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.59 7.00
5 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (pá, 2.9.2022 - 17:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.85 5.00
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.91 4.00
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.93 3.00
4 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.93 2.00
Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.46
2 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 09.02
MS Eliška VeseláEliška Veselá 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.51
4 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 09.71
MS Anna SedlákováAnna Sedláková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.69
2 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.05
3 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.23
4 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.32
5 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.56
2 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.36
3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.51
4 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.13
5 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 10.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.85
MS Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.13
3 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 09.59
4 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.85
5 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.87
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 09.04
3 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.37
4 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.01
5 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.09
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.84
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.96
4 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.98
5 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.03
2 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 09.53
3 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.80
4 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.83
5 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.06
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.18
3 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.62
4 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.63
5 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.91
3 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 08.92
4 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.69
5 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.16
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.35
3 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.46
4 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.03
2 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.11
3 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.17
4 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 2.9.2022 - 15:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.99
2 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.02
3 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.57
4 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 09.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.46
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.56
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.69
4 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.85
6 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.87
7 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.91
8 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 08.92
9 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.99
10 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 09.02
10 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.02
12 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.03
12 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.03
14 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 09.04
15 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.05
16 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.06
17 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.09
18 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.11
19 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.13
20 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.16
21 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.17
22 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.18
23 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.23
24 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.35
25 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.36
26 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.37
27 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.46
28 Eliška VeseláEliška Veselá 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.51
28 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.51
30 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 09.53
31 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 09.57
32 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 09.59
33 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 09.61
34 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.62
35 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 09.63
36 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 09.69
37 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.70
38 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 09.71
39 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.74
40 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.75
41 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.80
42 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 09.83
43 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.84
44 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.85
45 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.96
46 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.97
47 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.98
48 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.01
49 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 10.02
50 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.08
51 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.13
52 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.18
53 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.32
54 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 10.43
55 Anna SedlákováAnna Sedláková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 10.52
56 Emma HršelováEmma Hršelová 12 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 10.54
57 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 10.93

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.80 8.00
2 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.45 7.00
3 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 21.96 5.00
4 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.62 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.68
2 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.73
3 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.89
4 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.57 2.00
2 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.48
3 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.86
4 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.10
2 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 24.99
3 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 25.41
4 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 27.11
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.21 4.00
2 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.70
3 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.14
MS Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 25.02
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.86 6.00
2 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.43 3.00
3 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.68
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 2.9.2022 - 18:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.41 11.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 20.49 9.00
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 20.41 11.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 20.49 9.00
3 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.80 8.00
4 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.45 7.00
5 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.86 6.00
6 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 21.96 5.00
7 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.21 4.00
8 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.43 3.00
9 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.57 2.00
10 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.62 1.00
11 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.68
12 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.73
13 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.89
14 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.93
15 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.48
16 Martin FiřtMartin Fiřt 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.68
17 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.70
18 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.86
19 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.88
20 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.10
21 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.14
22 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 24.99
23 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 25.02
24 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 25.41
25 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 26.75
26 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 27.11

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 20.92 11.00
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.18 9.00
3 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.38 7.00
4 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.25
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 21.85 4.00
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.25
3 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 22.49
4 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.03
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.09 0.50
3 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 22.35
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.60
2 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.97
3 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.16
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.09 0.50
2 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.31
3 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 22.76
4 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.01
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.80 5.00
2 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.81
3 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.77
4 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 23.95
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.44
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.20
3 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 23.44
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.56
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.62
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.77
3 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.09
4 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.10
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.55
2 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 23.81
3 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.76
4 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.31
2 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.47
3 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.92
4 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 26.71
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 24.38
2 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.98
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.01
4 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 27.67
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 22.99
MS Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 23.63
MS Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.08
MS Anna SedlákováAnna Sedláková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 26.17
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.78 6.00
2 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.18
3 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.54
4 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.08 2.00
2 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.24
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 24.34
4 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.05
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.05
2 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.06
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 24.32
4 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.67
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.25 8.00
2 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.46
3 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.63
4 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 24.81
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 23.24
2 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.51
3 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.62
4 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 25.22
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 2.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.01 3.00
2 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 23.49
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 20.92 11.00
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.18 9.00
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.25 8.00
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.38 7.00
5 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.78 6.00
6 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.80 5.00
7 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 21.85 4.00
8 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.01 3.00
9 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.03
10 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 22.08 2.00
11 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.09 0.50
11 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.09 0.50
13 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.18
14 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.25
14 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.25
16 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.31
17 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 22.35
18 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.44
19 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 22.49
20 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.54
21 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.60
22 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.62
23 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.75
24 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 22.76
25 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.81
26 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.97
27 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 22.99
28 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.01
29 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 23.05
30 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.14
31 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.16
32 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.20
33 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.24
33 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 23.24
35 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 23.44
36 Adéla BalšánkováAdéla Balšánková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 23.49
37 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.55
38 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.56
39 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 23.63
40 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.77
40 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.77
42 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 23.81
43 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 23.95
44 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.06
45 Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.08
46 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.09
47 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.10
48 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.31
49 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 24.32
50 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 24.34
51 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 24.38
52 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.46
53 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.47
54 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.51
55 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.62
56 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.63
57 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.76
58 Eliška RovenskáEliška Rovenská 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 24.81
59 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 24.89
60 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.92
61 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.98
62 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 25.01
63 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 25.22
64 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.67
65 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.05
66 Anna SedlákováAnna Sedláková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 26.17
67 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 26.71
68 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 27.67

1000 m - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 3:00.66 11.00
2 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 3:10.06 9.00
3 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 3:14.76 8.00
4 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 3:16.56 7.00
5 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:17.44 6.00
6 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:19.46 5.00
7 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:21.93 4.00
8 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:28.52 3.00
9 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:29.12 2.00
10 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:33.39 1.00
11 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 13 3:45.15
12 Jiří KytkaJiří Kytka 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 4:10.63
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:24.90 11.00
2 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 3:25.61 9.00
3 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:33.92 7.00
4 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 3:34.59 6.00
5 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:38.11 4.00
6 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:48.57 2.00
7 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:57.07
8 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 4:00.65
9 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 4:02.25
10 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 4:16.89
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 3:32.61 8.00
2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:36.81 5.00
3 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:43.03 3.00
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:49.08 1.00
5 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:50.20
6 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 3:50.67
7 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:55.51
8 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 4:02.96
9 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 4:03.99
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:24.90 11.00
2 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 3:25.61 9.00
3 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 3:32.61 8.00
4 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 3:33.92 7.00
5 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 3:34.59 6.00
6 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:36.81 5.00
7 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:38.11 4.00
8 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 3:43.03 3.00
9 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:48.57 2.00
10 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:49.08 1.00
11 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:50.20
12 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 3:50.67
13 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:55.51
14 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:57.07
15 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 4:00.65
16 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 4:02.25
17 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 4:02.96
18 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 4:03.99
19 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 4:16.89

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.46 11.00
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.49 9.00
3 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.60 8.00
4 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.64 7.00
5 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.91 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.29 4.00
2 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.34 3.00
3 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.89 1.00
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.12
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.24 5.00
2 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 11.35 2.00
3 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 12.33
4 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.35
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.16
2 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.49
3 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.41
4 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 13.51
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.20
2 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.03
3 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.11
4 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 10.46 11.00
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.49 9.00
3 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 10.60 8.00
4 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.64 7.00
5 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.91 6.00
6 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.24 5.00
7 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.29 4.00
8 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.34 3.00
9 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 11.35 2.00
10 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.89 1.00
11 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.12
12 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.16
13 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.20
14 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 12.33
15 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 12.35
16 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.49
17 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.03
18 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.11
19 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 13.41
20 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 13.51
21 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 14.70

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.19 11.00
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.39 9.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.69 8.00
4 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.75 7.00
5 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.96 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.94 5.00
2 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 11.03 3.00
3 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.16
4 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.29
5 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 11.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.08 1.50
2 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.33
3 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 11.55
4 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.10
5 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.44
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 11.08 1.50
2 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.70
3 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.72
4 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 11.95
5 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 12.33
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.09
2 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.16
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.28
4 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 12.66
5 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 12.89
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.72
2 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.04
3 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 13.06
4 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 13.14
5 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.19
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.71
2 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.26
3 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.56
4 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 13.65
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.76 6.00
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 13.14
MS Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 14.62
4 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 14.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10.19 11.00
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.39 9.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 10.69 8.00
4 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.75 7.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.76 6.00
6 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.94 5.00
7 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 10.96 4.00
8 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 11.03 3.00
9 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 11.08 1.50
9 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 11.08 1.50
11 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.16
12 Karolína SachlováKarolína Sachlová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 11.29
13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.33
14 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 11.55
15 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 11.63
16 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.70
17 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.72
18 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 11.95
19 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.09
20 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.10
21 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.16
22 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.28
23 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 12.33
24 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 12.44
25 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 1 12.66
26 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 12.71
27 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.72
28 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 12.89
29 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.04
30 Tereza KotulanováTereza Kotulanová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 13.06
31 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 13.14
31 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 13.14
33 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.19
34 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 13.26
35 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.56
36 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 13.65
37 Ella HepnerováElla Hepnerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 14.62
38 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 14.63

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidl, Soukup, Činka, Pintíř Seidl, Soukup, Činka, Pintíř TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.03 11.00
2 Marek, Vácha, Kutlák, Šamšula Marek, Vácha, Kutlák, Šamšula SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 34.18 9.00
3 Tatíček, Košař, Čáp, Najman Tatíček, Košař, Čáp, Najman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.11 8.00
4 Bohaboj, Čurda, Holub, Kratochvíl Bohaboj, Čurda, Holub, Kratochvíl Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 35.44 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nedvěd, Fiřt, Totušek, Pohnán Nedvěd, Fiřt, Totušek, Pohnán A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 36.53 6.00
2 Pašek, Kolman, Lipovský, Konopáč Pašek, Kolman, Lipovský, Konopáč TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 36.57 5.00
3 Bačina, Brůha, Herbs, Marek Bačina, Brůha, Herbs, Marek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.16 4.00
4 Fait, Bužek, Navarčík, Stejskal Fait, Bužek, Navarčík, Stejskal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 42.16 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidl, Soukup, Činka, Pintíř Seidl, Soukup, Činka, Pintíř TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.03 11.00
2 Marek, Vácha, Kutlák, Šamšula Marek, Vácha, Kutlák, Šamšula SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 34.18 9.00
3 Tatíček, Košař, Čáp, Najman Tatíček, Košař, Čáp, Najman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 35.11 8.00
4 Bohaboj, Čurda, Holub, Kratochvíl Bohaboj, Čurda, Holub, Kratochvíl Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 35.44 7.00
5 Nedvěd, Fiřt, Totušek, Pohnán Nedvěd, Fiřt, Totušek, Pohnán A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 36.53 6.00
6 Pašek, Kolman, Lipovský, Konopáč Pašek, Kolman, Lipovský, Konopáč TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 36.57 5.00
7 Bačina, Brůha, Herbs, Marek Bačina, Brůha, Herbs, Marek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.16 4.00
8 Fait, Bužek, Navarčík, Stejskal Fait, Bužek, Navarčík, Stejskal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 42.16 3.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kočová, Hlaváčová, Hlaváčová, Doubková Kočová, Hlaváčová, Hlaváčová, Doubková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.95 6.00
2 Kottová, Maulisová, Krásová, Krauszová Kottová, Maulisová, Krásová, Krauszová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.16 4.00
3 Opálecká, Šimková, Švihnosová, Gregovská Opálecká, Šimková, Švihnosová, Gregovská Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 36.68 2.00
4 Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 36.71 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 33.30 11.00
2 Doupalová, Sůrová, Krátká, Bezrouková Doupalová, Sůrová, Krátká, Bezrouková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 34.58 9.00
3 Caisová, Červenková, Hlinomazová, Šnoblová Caisová, Červenková, Hlinomazová, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.27 8.00
4 Adamová, Ricci, Harbáčková, Jelínková Adamová, Ricci, Harbáčková, Jelínková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 37.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá, Klementová Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá, Klementová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 35.38 7.00
2 Jarešová, Krotká, Ptáčková, Štohanzlová Jarešová, Krotká, Ptáčková, Štohanzlová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.62 3.00
3 Kymličková, Opatová, Polášková, Vodhánilová Kymličková, Opatová, Polášková, Vodhánilová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 37.91
4 Maťková, Palupčíková, Schuhmeierová, Smolíková Maťková, Palupčíková, Schuhmeierová, Smolíková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 38.56
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zímová, Šimková, Šafková, Krejčí Zímová, Šimková, Šafková, Krejčí A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 35.96 5.00
2 Mašková, Nováková, Šafářová, Vostracká Mašková, Nováková, Šafářová, Vostracká A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 37.16
3 Balšánková, Němcová, Brodecká, Rovenská Balšánková, Němcová, Brodecká, Rovenská TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 37.72
4 Hrdličková, Hejhalová, Krejsová, Šebestová Hrdličková, Hejhalová, Krejsová, Šebestová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 38.20
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kropáčková, Pokorná, Procházková, Čermáková Kropáčková, Pokorná, Procházková, Čermáková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 37.20
2 Pokorná, Sojková, Janečková, Boková Pokorná, Sojková, Janečková, Boková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 38.28
3 Horáková, Kotulanová, Nikoličová, Staňková Horáková, Kotulanová, Nikoličová, Staňková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.39
4 Sajdlerová, Štěpánková, Landová, Lukavská Sajdlerová, Štěpánková, Landová, Lukavská A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 39.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková Andresová, Bárová, Fišman, Kubánková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 33.30 11.00
2 Doupalová, Sůrová, Krátká, Bezrouková Doupalová, Sůrová, Krátká, Bezrouková TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 34.58 9.00
3 Caisová, Červenková, Hlinomazová, Šnoblová Caisová, Červenková, Hlinomazová, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.27 8.00
4 Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá, Klementová Dřížďalová, Krůtová, Vykysalá, Klementová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 35.38 7.00
5 Kočová, Hlaváčová, Hlaváčová, Doubková Kočová, Hlaváčová, Hlaváčová, Doubková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.95 6.00
6 Zímová, Šimková, Šafková, Krejčí Zímová, Šimková, Šafková, Krejčí A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 35.96 5.00
7 Kottová, Maulisová, Krásová, Krauszová Kottová, Maulisová, Krásová, Krauszová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.16 4.00
8 Jarešová, Krotká, Ptáčková, Štohanzlová Jarešová, Krotká, Ptáčková, Štohanzlová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 36.62 3.00
9 Opálecká, Šimková, Švihnosová, Gregovská Opálecká, Šimková, Švihnosová, Gregovská Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 36.68 2.00
10 Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová Hršelová, Hršelová, Kudová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 36.71 1.00
11 Adamová, Ricci, Harbáčková, Jelínková Adamová, Ricci, Harbáčková, Jelínková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 37.10
12 Mašková, Nováková, Šafářová, Vostracká Mašková, Nováková, Šafářová, Vostracká A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 37.16
13 Kropáčková, Pokorná, Procházková, Čermáková Kropáčková, Pokorná, Procházková, Čermáková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 37.20
14 Balšánková, Němcová, Brodecká, Rovenská Balšánková, Němcová, Brodecká, Rovenská TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 37.72
15 Kymličková, Opatová, Polášková, Vodhánilová Kymličková, Opatová, Polášková, Vodhánilová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 37.91
16 Hrdličková, Hejhalová, Krejsová, Šebestová Hrdličková, Hejhalová, Krejsová, Šebestová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 38.20
17 Pokorná, Sojková, Janečková, Boková Pokorná, Sojková, Janečková, Boková TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 38.28
18 Maťková, Palupčíková, Schuhmeierová, Smolíková Maťková, Palupčíková, Schuhmeierová, Smolíková Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 38.56
19 Horáková, Kotulanová, Nikoličová, Staňková Horáková, Kotulanová, Nikoličová, Staňková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 39.39
20 Sajdlerová, Štěpánková, Landová, Lukavská Sajdlerová, Štěpánková, Landová, Lukavská A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 39.64

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 Body
1 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1.49 o o o o o o xo xo r 11.00
2 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1.40 o o o o xo xxx 9.00
3 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1.40 - o o o xxo xxx 8.00
4 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 1.35 o o o o xxx 7.00
5 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1.35 o o xxo xxo xxx 6.00
6 Šimon MarekŠimon Marek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 1.30 o xxo o xxx 5.00
7 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1.30 xo xxo o xxx 4.00
8= Antonín MichálekAntonín Michálek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 1.30 o o xxo xxx 2.50
8= Jan ČurdaJan Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1.30 o o xxo xxx 2.50
10 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1.30 o xxo xxo xxx 1.00
11 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1.25 o o xxx
12 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 1.25 o xxo xxx
Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 21 1.48 - - - - - o o o o xxo xxx 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 19 1.45 o o o o o o o o o xxx 9.00
3 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 20 1.39 - - - o o o o xxx 8.00
4 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 18 1.36 o o o o xo o xxx 7.00
5 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 14 1.33 o o xo o xo xxx 6.00
6 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 12 1.30 o o o xxo xxx 5.00
7 Simona JarešováSimona Jarešová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 1.30 o o xxo xxo xxx 4.00
8 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 16 1.25 o o o xxx 3.00
9= Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 13 1.25 o o xo xxx 1.50
9= Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 1.25 o o xo xxx 1.50
11 Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 11 1.25 o xo xxo xxx
12= Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 17 1.20 o o xxx
12= Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 9 1.20 o o xxx
14= Natalie VaitováNatalie Vaitová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 5 1.15 o xxx
14= Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 10 1.15 o xxx
16 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 3 1.15 xo xxx
17= Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 6 1.15 xxo xxx
17= Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 8 1.15 xxo xxx
Kristýna MaťkováKristýna Maťková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 1 NM xxx
Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 2 NM xxx
Kateřina HorákováKateřina Horáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 4 NM xxx
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 12 5.01 +0.3 m/s 5.01  0,30 x 4.84 5.01 4.68 4.75 4.98 11.00
2 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 4.56 +0.3 m/s 3.67 4.14 4.56  0,30 4.56 4.39 4.04 4.15 9.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 4.53 +0.0 m/s x 4.26 4.34 4.34 4.15 4.53  0,00 4.37 8.00
4 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 5 4.52 +1.6 m/s 4.52  1,60 x 4.15 4.52 4.15 4.16 4.21 7.00
5 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 6 4.51 +0.4 m/s 3.96 4.40 4.36 4.40 4.04 4.39 4.51  0,40 6.00
6 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 4 4.42 +1.4 m/s 4.38 4.20 4.42  1,40 4.42 3.94 3.80 4.17 5.00
7 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 4.33 +0.8 m/s 4.02 4.06 4.33  0,80 4.33 3.88 x 4.10 4.00
8 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 4.28 +0.7 m/s 4.28  0,70 4.03 3.47 4.28 3.00
9 Šimon FaitŠimon Fait
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 6 4.15 +0.4 m/s 4.15  0,40 x x 4.15 x x x 2.00
10 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 12 4.14 -1.2 m/s 3.79 4.14  -1,20 x 4.14 1.00
11 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 11 4.11 +0.0 m/s 3.99 3.99 4.11  0,00 4.11
12 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 4.04 +0.0 m/s 3.60 4.04  0,00 4.01 4.04
13 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 9 3.99 +0.0 m/s 3.86 3.99  0,00 3.97 3.99
14 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 8 3.98 +0.0 m/s 3.90 3.98  0,00 3.89 3.98
15 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 10 3.86 +0.0 m/s 3.24 3.54 3.86  0,00 3.86
16 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 11 3.85 -1.5 m/s x 3.71 3.85  -1,50 3.85
17 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 3.83 +0.4 m/s 3.83  0,40 3.30 - 3.83
18 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 3.69 +1.2 m/s 3.69  1,20 2.75 x 3.69
19 Antonín BužekAntonín Bužek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 3.66 -1.8 m/s 3.66  -1,80 2.62 x 3.66
20 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 2 3.60 -2.6 m/s 3.60  -2,60 3.50 3.57 3.60
21 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 3.15 +0.0 m/s x 3.15  0,00 x 3.15
22 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 3.14 -1.3 m/s 3.14  -1,30 x x 3.14
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 25 4.92 +0.0 m/s 4.92  0,00 4.90 4.78 4.92 4.78 4.87 - 11.00
2 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 4.59 -1.8 m/s 4.48 4.59  -1,80 4.34 4.59 4.52 x 4.34 9.00
3 Gabriela MaškováGabriela Mašková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 9 4.45 +0.0 m/s 3.35 4.45  0,00 4.13 4.45 3.95 x 3.96 8.00
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 23 4.29 +0.0 m/s x 4.29  0,00 3.99 4.29 3.93 4.17 - 7.00
5 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 19 4.28 -0.9 m/s 4.27 4.25 4.22 4.27 4.28  -0,90 4.14 x 6.00
6 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 22 4.22 -1.2 m/s 3.78 4.19 4.01 4.19 4.12 4.15 4.22  -1,20 5.00
7 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 24 4.21 +0.0 m/s 3.87 3.73 4.21  0,00 4.21 - - - 4.00
8 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 20 4.19 +0.0 m/s 4.19  0,00 x 4.08 4.19 3.00
9 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 17 4.18 +0.0 m/s x x 4.18  0,00 4.18 4.05 3.97 - 2.00
10 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 10 4.14 +0.1 m/s 4.07 4.14  0,10 3.85 4.14 1.00
11 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 18 4.10 -0.8 m/s 4.10  -0,80 x x 4.10
12 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 4 4.07 +0.1 m/s 3.28 4.00 4.07  0,10 4.07
13 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 6 4.05 -1.1 m/s 3.52 4.05  -1,10 3.96 4.05
14 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16 4.05 +0.6 m/s 4.02 3.79 4.05  0,60 4.05
15 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 21 4.04 +0.0 m/s 3.92 3.82 4.04  0,00 4.04
16 Ema HlinomazováEma Hlinomazová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 8 4.01 +0.0 m/s 3.82 4.01  0,00 3.86 4.01
17 Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 5 3.97 +0.0 m/s 3.83 3.97  0,00 3.52 3.97
18 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 13 3.97 +1.3 m/s x 3.97  1,30 3.77 3.97
19 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 7 3.93 +0.9 m/s 3.91 3.77 3.93  0,90 3.93
20 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 24 3.91 +0.0 m/s 3.53 x 3.91  0,00 3.91
21 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 14 3.91 +1.7 m/s - 3.91  1,70 3.74 3.91
22 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 11 3.88 +0.0 m/s x x 3.88  0,00 3.88
23 Emma RaušováEmma Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 15 3.87 +0.2 m/s 3.87  0,20 x 3.46 3.87
24 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 1 3.83 +0.0 m/s 3.76 3.77 3.83  0,00 3.83
25 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 5 3.80 +0.0 m/s x x 3.80  0,00 3.80
MS Eliška VeseláEliška Veselá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 2 3.79 -0.4 m/s 3.12 3.60 3.79  -0,40 3.79
27 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 12 3.76 +0.2 m/s 3.72 3.76  0,20 x 3.76
28 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 2 3.73 +1.8 m/s 3.73  1,80 3.61 3.45 3.73
29 Tereza MaláTereza Malá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 3.69 -0.6 m/s 2.70 x 3.69  -0,60 3.69
30 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 3 3.68 +0.7 m/s x 3.68  0,70 x 3.68
MS Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 23 3.66 -0.3 m/s x x 3.66  -0,30 3.66
32 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 25 3.65 +0.4 m/s 3.43 3.43 3.65  0,40 3.65
33 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 6 3.64 +0.5 m/s 3.64  0,50 3.16 x 3.64
34 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 3 3.56 +0.9 m/s 3.56  0,90 3.54 x 3.56
35 Veronika PedálováVeronika Pedálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 12 3.48 +0.0 m/s 2.91 3.48  0,00 3.12 3.48
36 Adéla LukavskáAdéla Lukavská
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 8 3.47 +2.4 m/s 3.19 -0.7 m/s 2.83 3.47  2,40 3.19  -0,70 3.47
37 Simona BoháčkováSimona Boháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 15 3.46 -1.7 m/s 3.43 3.46  -1,70 2.88 3.46
38 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 18 3.45 -0.5 m/s 3.37 3.45  -0,50 3.33 3.45
39 Petra KekulováPetra Kekulová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 7 3.44 -0.3 m/s 3.35 3.44  -0,30 3.16 3.44
40 Tereza ŠafkováTereza Šafková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 17 3.38 -0.2 m/s 3.35 x 3.38  -0,20 3.38
41 Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 20 3.38 +0.7 m/s 3.17 2.98 3.38  0,70 3.38
42 Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 19 3.35 +0.2 m/s x 3.35  0,20 x 3.35
43 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 9 3.20 -0.7 m/s 3.03 2.96 3.20  -0,70 3.20
44 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 10 3.14 -0.1 m/s 3.03 3.14  -0,10 3.13 3.14
45 Natálie TlustáNatálie Tlustá
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 4 3.10 +0.2 m/s x 3.10  0,20 - 3.10
46 Emma HršelováEmma Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
12 13 3.07 +0.0 m/s 3.07  0,00 2.83 x 3.07
47 Ivana HaškováIvana Hašková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 21 3.06 -1.4 m/s 3.06  -1,40 x 3.03 3.06
48 Hana MisurováHana Misurová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 11 2.83 +0.0 m/s x 2.83  0,00 - 2.83
Celkem 48 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 28 11.91 11.39 11.91 11.00 11.91 11.80 11.82 11.67 11.00
2 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 26 11.12 09.41 10.05 10.10 10.10 09.70 08.73 11.12 9.00
3 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 24 09.76 07.94 09.37 08.42 9.37 09.76 08.92 09.34 8.00
4 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 22 09.06 x 08.60 08.58 8.60 08.95 09.06 08.20 7.00
5 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 25 09.05 09.05 07.37 07.74 9.05 08.08 08.00 08.37 6.00
6 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 13 08.84 07.94 08.14 08.55 8.55 08.84 08.84 08.83 5.00
7 Magdalena StaníkováMagdalena Staníková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 11 08.50 07.06 08.36 08.14 8.36 07.95 08.00 08.50 4.00
8 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 19 08.35 07.36 08.35 08.08 8.35 08.12 08.02 07.80 3.00
9 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 27 08.33 08.15 08.33 07.74 8.33 2.00
10 Kristýna FričováKristýna Fričová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 23 08.26 x 07.78 08.26 8.26 1.00
11 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 15 07.80 07.80 06.03 06.66 7.80
12 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 21 07.71 07.61 07.71 07.23 7.71
13 Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 20 07.67 07.29 07.59 07.67 7.67
14 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 14 07.39 07.39 07.39 06.80 7.39
15 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 2 07.28 07.28 06.90 06.39 7.28
16 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 18 07.24 07.05 06.23 07.24 7.24
17 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 16 07.17 06.86 07.17 06.50 7.17
18 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1 07.06 06.80 07.06 06.90 7.06
MS Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 9 06.89 06.66 06.52 06.89 6.89
20 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 12 06.79 06.79 06.69 06.12 6.79
21 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 17 06.68 06.63 06.17 06.68 6.68
22 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 10 06.50 06.50 06.12 06.18 6.50
23 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 8 06.22 05.85 05.24 06.22 6.22
24 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 3 05.91 x 05.91 05.85 5.91
25 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 7 05.79 x 05.79 04.61 5.79
26 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 4 05.69 - 05.10 05.69 5.69
27 Klára KalabováKlára Kalabová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 5 05.43 05.43 05.43 05.24 5.43
28 Eliška KotlínováEliška Kotlínová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 6 05.33 05.33 05.19 05.32 5.33
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 11 11.45 11.03 09.74 10.44 11.03 11.05 11.32 11.45 11.00
2 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 08.39 06.37 07.60 08.39 8.39 07.66 07.41 06.87 9.00
3 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 08.13 06.92 07.22 06.85 7.22 07.90 07.06 08.13 8.00
4 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 9 07.69 06.93 07.69 06.53 7.69 07.56 07.62 06.97 7.00
5 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 6 07.30 06.46 06.46 07.19 7.19 07.06 07.30 07.00 6.00
6 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 8 07.20 06.48 05.59 x 6.48 06.10 06.36 07.20 5.00
7 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 7 06.89 x 06.40 06.89 6.89 06.59 06.71 06.28 4.00
8 Jan KrůtaJan Krůta
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 5 06.35 06.23 06.32 06.27 6.32 06.20 06.35 06.26 3.00
9 Michael BačinaMichael Bačina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 1 06.25 06.25 06.07 05.97 6.25 2.00
10 Marek TlukaMarek Tluka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 05.96 05.20 05.24 05.96 5.96 1.00
11 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 05.76 x 05.76 x 5.76
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 17 33.62 33.62 33.62 11.00
2 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 15 28.48 28.48 28.48 9.00
3 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16