Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody přípravek - Dipoli Černošice Dobřichovice, Roztoky, Příbram

Příbram (9. 9. 2022)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HnátDominik Hnát 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.6
2 Jakub KarelJakub Karel 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.7
3 Vilém TrčkaVilém Trčka 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.6
4 Michal PoštulkaMichal Poštulka 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.7
5= František PouchFrantišek Pouch 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.8
5= Jiří BoledovičJiří Boledovič 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.8
7= Jan BoledovičJan Boledovič 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.9
7= Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz 15 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.9
9 Harry HalamíčekHarry Halamíček 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.4
10 Max KyzlíkMax Kyzlík 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11.0
Poznámky:
Start z bloků
Celkem 10 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 07.9
2= Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.1
2= Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.1
4 Kryštof ČermákKryštof Čermák 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.2
5= Šimon BarášekŠimon Barášek 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.4
5= Adam MertensAdam Mertens 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.4
5= Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.4
5= 10 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.4
9= Matyáš KlinderaMatyáš Klindera 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.5
9= Michael SkaličkaMichael Skalička 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.5
9= 10 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.5
12 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.6
13 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.8
14 Aman AyazAman Ayaz 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.0
15 Jan BendaJan Benda 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.2
16 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.3
17 Jan DuníkJan Duník 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.5
Poznámky:
Start z bloků
Celkem 17 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.6
2 Zuzana AlbrechtováZuzana Albrechtová 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.3
3 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.6
4 Valerie PlešnerováValerie Plešnerová 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.7
5= Eva FučíkováEva Fučíková 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.9
5= Veronika SysalováVeronika Sysalová 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.9
7 Josefína HolovskaJosefína Holovska 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.0
8 Anna StaráAnna Stará 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.1
9 Rozálie HorákováRozálie Horáková 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.3
10 Emma SemerádováEmma Semerádová 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.4
11 Lucie DražíkováLucie Dražíková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.5
12= Dorotka DubjelováDorotka Dubjelová 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.6
12= Gabriela OndríkováGabriela Ondríková 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.6
14= Eliška SchusováEliška Schusová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.7
14= Zuzana OndríkováZuzana Ondríková 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.7
16 Eliška HorákováEliška Horáková 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.0
17 Klára ZahrádkováKlára Zahrádková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.7
18 Hope HalamíčkováHope Halamíčková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.8
19 Marie Ellen LágnerováMarie Ellen Lágnerová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10.9
Poznámky:
Start z bloků
Celkem 19 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.5
2= Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07.9
2= Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 07.9
4 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.0
5= Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.1
5= Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.1
7 Simona BobkováSimona Bobková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.2
8= Dominika FárováDominika Fárová 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.3
8= Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.3
8= Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.3
11= Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.4
11= Alena HusákováAlena Husáková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.4
13 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 08.5
14 Elen HoráčkováElen Horáčková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.6
15 Nela TomášováNela Tomášová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.7
16 Anna KarlováAnna Karlová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.9
17= Aneta LibičováAneta Libičová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.1
17= Anežka HorskáAnežka Horská 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.1
19= Nela KocmichováNela Kocmichová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.2
19= Natálie FričováNatálie Fričová 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 09.2
21 Karolína PihávkováKarolína Pihávková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.4
22 Valérie BrožíkováValérie Brožíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 09.5
Poznámky:
Start z bloků
Celkem 22 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HnátDominik Hnát 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 56.3
2 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 57.9
3 Jakub KarelJakub Karel 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 60.0
4 Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz 15 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 60.3
5 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 62.1
6 Michal PoštulkaMichal Poštulka 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 62.9
7 Jan BoledovičJan Boledovič 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 63.3
8 Jiří BoledovičJiří Boledovič 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 63.4
9 Aman AyazAman Ayaz 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 66.2
10 Vilém TrčkaVilém Trčka 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 68.3
11 Harry HalamíčekHarry Halamíček 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 73.0
12 Max KyzlíkMax Kyzlík 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 75.3
13 František PouchFrantišek Pouch 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 78.5
Celkem 13 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 53.4
2 Zuzana AlbrechtováZuzana Albrechtová 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 57.1
3 Eva FučíkováEva Fučíková 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 58.1
4 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 58.3
5 Valerie PlešnerováValerie Plešnerová 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 58.6
6 Anežka HorskáAnežka Horská 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 60.0
7 Anna StaráAnna Stará 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 61.1
8 Josefína HolovskaJosefína Holovska 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 61.2
9 Veronika SysalováVeronika Sysalová 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 62.9
10 Zuzana OndríkováZuzana Ondríková 14 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 64.1
11 Nela TomášováNela Tomášová 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 64.4
12 Lucie DražíkováLucie Dražíková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 64.9
13 Eliška SchusováEliška Schusová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 67.1
14 Gabriela OndríkováGabriela Ondríková 13 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 67.3
15 Rozálie HorákováRozálie Horáková 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 71.1
16 Dorotka DubjelováDorotka Dubjelová 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 71.4
17 Eliška HorákováEliška Horáková 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 71.7
18 Emma SemerádováEmma Semerádová 15 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 72.4
19 Hope HalamíčkováHope Halamíčková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 72.6
20 Marie Ellen LágnerováMarie Ellen Lágnerová 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 73.8
21 Klára ZahrádkováKlára Zahrádková 14 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 79.3
Celkem 21 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael SkaličkaMichael Skalička 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:01.7
2 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:05.9
3 Kryštof ČermákKryštof Čermák 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:12.4
4 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:14.4
5 10 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:14.6
6 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:14.7
7 Adam MertensAdam Mertens 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:16.5
8 Šimon BarášekŠimon Barášek 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:19.2
9 Jan BendaJan Benda 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:22.9
10 Jan DuníkJan Duník 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:23.7
11 10 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:24.5
12 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:27.9
13 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:29.3
14 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:31.3
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:00.8
2 Anna KarlováAnna Karlová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:07.4
3 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:07.6
4 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:08.3
5 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:08.7
6 Viktorie HoudkováViktorie Houdková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:08.9
7 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:09.8
8 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:10.3
9 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:11.4
10 Alena HusákováAlena Husáková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:13.9
11 Elen HoráčkováElen Horáčková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:18.1
12 Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:22.5
13 Aneta LibičováAneta Libičová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:22.7
14 Natálie FričováNatálie Fričová 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:27.9
15 Karolína PihávkováKarolína Pihávková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:30.2
16 Valérie BrožíkováValérie Brožíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:31.7
17 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:32.6
18 Nela KocmichováNela Kocmichová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:35.1
19 Simona BobkováSimona Bobková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:36.3
20 Dominika FárováDominika Fárová 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:37.2
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HnátDominik Hnát
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 3.44
2 Michal PoštulkaMichal Poštulka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 3.16
3 Vilém TrčkaVilém Trčka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 2.82
4 Jakub KarelJakub Karel
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 2.78
5 Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
15 2.76
6 Jiří BoledovičJiří Boledovič
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 2.61
7 František PouchFrantišek Pouch
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 2.52
8 Jan BoledovičJan Boledovič
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 2.43
9 Harry HalamíčekHarry Halamíček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 2.03
10 Max KyzlíkMax Kyzlík
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 1.92
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= Kryštof ČermákKryštof Čermák
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 3.61
1= 10 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.61
3 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.58
4 Šimon BarášekŠimon Barášek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 3.57
5 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 3.55
6 Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 3.54
7 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 3.49
8= 10 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.41
8= Václav GarčicVáclav Garčic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.41
10 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 3.38
11 Aman AyazAman Ayaz
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 3.28
12 Adam MertensAdam Mertens
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 3.17
13 Jan BendaJan Benda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.09
14 Erik VilhelmErik Vilhelm
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.07
15 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.05
16 Michael SkaličkaMichael Skalička
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 3.04
17 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 2.85
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 3.82
2 Zuzana AlbrechtováZuzana Albrechtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 3.28
3 Valerie PlešnerováValerie Plešnerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 3.02
4 Anna StaráAnna Stará
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 3.01
5 Dorotka DubjelováDorotka Dubjelová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 2.93
6 Josefína HolovskaJosefína Holovska
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 2.91
7 Eva FučíkováEva Fučíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 2.90
8 Veronika SysalováVeronika Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 2.83
9 Lucie DražíkováLucie Dražíková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 2.82
10 Zuzana FílováZuzana Fílová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 2.75
11 Zuzana OndríkováZuzana Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 2.66
12 Eliška SchusováEliška Schusová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 2.60
13 Emma SemerádováEmma Semerádová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 2.50
14= Rozálie HorákováRozálie Horáková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 2.48
14= Gabriela OndríkováGabriela Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 2.48
16 Eliška HorákováEliška Horáková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 2.33
17= Marie Ellen LágnerováMarie Ellen Lágnerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 2.30
17= Hope HalamíčkováHope Halamíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 2.30
19 Klára ZahrádkováKlára Zahrádková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 2.14
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.92
2 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 3.83
3 Viktorie HoudkováViktorie Houdková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.81
4 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 3.77
5 Alena HusákováAlena Husáková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.56
6 Simona BobkováSimona Bobková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.50
7 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 3.49
8= Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 3.48
8= Julie JedličkováJulie Jedličková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.48
8= Dominika FárováDominika Fárová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.48
11 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 3.46
12 Elen HoráčkováElen Horáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.43
13 Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 3.38
14 Nela TomášováNela Tomášová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 3.10
15 Anna KarlováAnna Karlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 3.09
16 Aneta LibičováAneta Libičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 3.08
17 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 3.03
18 Anežka HorskáAnežka Horská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 2.88
19 Valérie BrožíkováValérie Brožíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 2.81
20 Natálie FričováNatálie Fričová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 2.78
21 Karolína PihávkováKarolína Pihávková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 2.69
22 Nela KocmichováNela Kocmichová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 2.67
Poznámky/pokusy:
" Měřeno z místa odrazu
Celkem 22 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal PoštulkaMichal Poštulka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 06.00
2 Max KyzlíkMax Kyzlík
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 05.80
3= Dominik HnátDominik Hnát
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 05.60
3= Jakub KarelJakub Karel
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 05.60
5 Vilém TrčkaVilém Trčka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 05.40
6= František PouchFrantišek Pouch
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 04.50
6= Jan BoledovičJan Boledovič
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 04.50
8 Jiří BoledovičJiří Boledovič
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 04.40
9 Harry HalamíčekHarry Halamíček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 03.90
10 Štěpán KotrhonzŠtěpán Kotrhonz
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
15 02.20
Celkem 10 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(pá, 9.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof ČermákKryštof Čermák
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 09.50
2 Matyáš KlinderaMatyáš Klindera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 08.50
3 Vojtěch SysalaVojtěch Sysala
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 07.90
4 10 Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 07.20
5 10 Vojtěch FučíkVojtěch Fučík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 06.90
6 Lukáš VaněkLukáš Vaněk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 06.80
7 Šimon BarášekŠimon Barášek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 06.40
8 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 06.30
9= Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 05.90
9= Michael SkaličkaMichael Skalička
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 05.90
11= Václav GarčicVáclav Garčic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 05.80
11= Aman AyazAman Ayaz
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 05.80
11= Erik VilhelmErik Vilhelm
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 05.80
11= Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 05.80
15 Jan BendaJan Benda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 05.60
16 Adam MertensAdam Mertens
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 05.10
17 Petr StojčetovičPetr Stojčetovič
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 04.80
Celkem 17 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana AlbrechtováZuzana Albrechtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 06.30
2 Valerie PlešnerováValerie Plešnerová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 06.00
3 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 05.90
4 Veronika SysalováVeronika Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 05.30
5 Eliška SchusováEliška Schusová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 05.10
6 Dorotka DubjelováDorotka Dubjelová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 04.90
7 Lucie DražíkováLucie Dražíková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 04.70
8= Eva FučíkováEva Fučíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 04.60
8= Gabriela OndríkováGabriela Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 04.60
8= Anna StaráAnna Stará
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
13 04.60
11 Zuzana FílováZuzana Fílová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 04.50
12 Zuzana OndríkováZuzana Ondríková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
14 04.40
13 Hope HalamíčkováHope Halamíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 04.20
14 Josefína HolovskaJosefína Holovska
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 04.10
15= Rozálie HorákováRozálie Horáková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 04.00
15= Emma SemerádováEmma Semerádová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 04.00
17 Marie Ellen LágnerováMarie Ellen Lágnerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 03.80
18 Eliška HorákováEliška Horáková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
15 03.60
19 Klára ZahrádkováKlára Zahrádková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
14 03.30
Celkem 19 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(pá, 9.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elen HoráčkováElen Horáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 08.70
2= Julie JedličkováJulie Jedličková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 08.50
2= Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 08.50
4 Nela TomášováNela Tomášová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 08.30
5 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 08.00
6 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 07.80
7 Dominika FárováDominika Fárová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 07.30
8= Anna KarlováAnna Karlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 07.20
8= Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 07.20
10 Karolína PihávkováKarolína Pihávková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 07.00
11 Nela KocmichováNela Kocmichová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 06.90
12 Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 06.80
13 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 06.60
14 Natálie FričováNatálie Fričová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 06.30
15 Simona BobkováSimona Bobková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 05.90
16 Viktorie HoudkováViktorie Houdková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 05.50
17 Alena HusákováAlena Husáková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 05.40
18= Kateřina ŠtilcováKateřina Štilcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 05.30
18= Aneta LibičováAneta Libičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 05.30
20 Valérie BrožíkováValérie Brožíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 05.10
21 Anežka HorskáAnežka Horská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
12 04.90
22 Natálie VětrovskáNatálie Větrovská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 04.80
Celkem 22 závodníků