Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (14. 9. 2022)

100 m - Muži

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 166 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 11.22
2 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 11.37
3 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.83
Celkem 3 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 12.47
2 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 12.61
3 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 13.07
4 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 PB 13.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 13.52
2 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 14.02
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14.63
4 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 15.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 12.47
2 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 12.61
3 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 13.07
4 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 PB 13.44
5 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 13.52
6 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 14.02
7 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14.63
8 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 15.16

100 m - Žákyně

(st, 14.9.2022 - 16:42) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.02
2 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14.91
Celkem 2 závodníků

300 m - Muži

(st, 14.9.2022 - 17:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 166 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 34.62
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 35.13
3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 38.41
4 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 40.69
5 Jiří FormanJiří Forman 58 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 81.99
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 116.01
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 17:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 39.30
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 41.68
3 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 43.03
4 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 44.82
5 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 PB 44.87
6 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 48.61
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 17:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 44.40
2 Matěj LukešMatěj Lukeš 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 45.87
3 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 47.51
4 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 39.30
2 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 41.68
3 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 43.03
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 44.40
5 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 44.82
6 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 PB 44.87
7 Matěj LukešMatěj Lukeš 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 45.87
8 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 PB 47.51
9 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 48.61
10 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.85

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 45.74
2 Nela ŠtruplováNela Štruplová 07 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 6 PB 46.49
3 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 47.48
4 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 47.86
5 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 48.57
6 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 49.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 50.01
2 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.14
4 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 62.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 45.74
2 Nela ŠtruplováNela Štruplová 07 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 6 PB 46.49
3 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 47.48
4 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 47.86
5 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 48.57
6 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 49.86
7 Eva GreenováEva Greenová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 50.01
8 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.14
9 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 62.20

800 m - Muži

(st, 14.9.2022 - 17:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 173 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 1:57.52
2 102 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:58.54
3 234 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:00.43
4 229 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 2:02.23
5 165 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 2:02.65
6 108 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:06.54
7 166 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:08.68
8 232 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:10.84
9 223 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:15.06
10 154 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 2:15.35
11 156 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:17.19
12 178 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:19.53
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy

(st, 14.9.2022 - 17:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 175 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:08.70
2 171 Valerie RusováValerie Rusová 02 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 2:48.51
3 117 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 3:23.81
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 14.9.2022 - 17:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 250 Natálie BláhováNatálie Bláhová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:33.87
2 220 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:35.13
3 217 Anna FíčkováAnna Fíčková 06 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 6 PB 2:39.65
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 14.9.2022 - 17:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 215 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:42.07
2 216 Kateřina NovákováKateřina Nováková 11 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 2 2:54.14
3 115 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 09 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 6 3:02.52
4 109 Lucie BlahutováLucie Blahutová 09 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 5 3:02.57
5 233 Anna KrejčíAnna Krejčí 09 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, oddíl atletikTělocvičná jednota Sokol na... 3 3:03.01
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(st, 14.9.2022 - 18:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 167 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09:41.49
2 112 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 09:54.31
Celkem 2 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 14.9.2022 - 18:19) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 218 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10:45.11
2 236 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 11:01.32
3 202 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12:10.06
4 164 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13:00.72
5 160 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13:44.69
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55
1 156 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 1.45 o o xo o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,63 1,70 1,75 1,80 1,83
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 2 PB 1.80 - - - - - - - o o o o xxx
2 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 1.55 o - o o o xo xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80
1 Patrik SukPatrik Suk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 PB 1.75 o - o - o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,63
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3 1.58 - - - - - - - - - - xo xxx
2 Kateřina ČokrtováKateřina Čokrtová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
94 2 SB 1.25 - o o xo xxx
3 117 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
99 1 PB 1.20 o xo xxo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 SB 1.55 - - - - o o o o o o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55
1 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 1.40 - - - o o o xo xxx
2 Sophia HánováSophia Hánová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 1 1.25 - - o xxo xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 14.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VeseláBarbora Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 3 PB 4.72 +0.4 m/s 3.95  -0,30 4.30  0,30 4.72  0,40 4.72
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 4.20 +0.2 m/s x 4.20  0,20 x 4.20
3 117 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
99 2 PB 4.03 +0.5 m/s 3.90  0,00 4.07  0,50 3.86  -0,20 4.07
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 14.9.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VeseláBarbora Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 3 PB 08.55 08.55 07.90 08.14 8.55
2 117 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
99 2 PB 08.19 07.95 07.72 08.19 8.19
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 PB 06.62 06.38 06.62 06.53 6.62
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 14.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4 PB 24.66
2 Sophia HánováSophia Hánová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 1 PB 20.94
3 Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 19.52
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Ml. žákyně

(st, 14.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 PB 21.11
2 Jana PeckováJana Pecková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 PB 16.65
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 14.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3 25.35
2 Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 23.30
3 Jan SynovecJan Synovec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1 17.36
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 14.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 33.78
2 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2 30.76
3 Nikola MelicharováNikola Melicharová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 1 27.56
4 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 26.48
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(st, 14.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 2 SB 54.02
2 Libor ŠicLibor Šic
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 1 25.81
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 2kg - Ml. žákyně

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 PB 34.10
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 47.46
2 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 32.14
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 SB 22.69
2 Ema JanečkováEma Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 1 20.91
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav BuriánekVáclav Buriánek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3 PB 35.51
2 Daniel KorgerDaniel Korger
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 23.19
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2 45.60
2 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 1 42.80
3 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1 31.20
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 46.80
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(st, 14.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 58.82
Celkem 1 závodníků