Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2022

Nýřany (23. 8. 2022)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 07.23
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 07.29
3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 07.38
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 07.44
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.46
6 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.52
7 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 07.59
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 17:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 07.60
2 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 07.60
3 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 07.83
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.96
5 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.26
Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ
Poznámky:
Denk - DQ - předčasný start
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 23.8.2022 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 07.95
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 08.23
3 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.29
4 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.56
5 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.58
6 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.74
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 23.8.2022 - 17:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 08.53
2 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.70
3 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 08.75
4 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.75
5 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.11
6 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 23.8.2022 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.32
2 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.91
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.94
4 Sébastien SrnkaSébastien Srnka 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 09.03
5 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 09.42
6 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.55
7 6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.41
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 07.23
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 07.29
3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 07.38
4 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 07.44
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 07.46
6 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 07.52
7 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 07.59
8 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 07.60
8 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 07.60
10 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 07.83
11 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 07.95
12 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.96
13 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 08.23
14 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.26
15 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.29
16 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.32
17 3 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 08.53
18 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.56
19 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.58
20 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.70
21 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.74
22 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 08.75
22 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.75
24 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.91
25 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.94
26 Sébastien SrnkaSébastien Srnka 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 09.03
27 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.11
28 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.23
29 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 09.42
30 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 09.55
31 6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.41
Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 16:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.85
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.15
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.22
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 08.24
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.36
6 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.38
7 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.57
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.39
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.49
3 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 08.53
4 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.54
5 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.58
6 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.66
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.84
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 23.8.2022 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 SB 08.50
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.65
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.70
4 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.75
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.86
6 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.91
7 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.44
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 23.8.2022 - 16:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.52
2 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.58
3 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.74
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.86
5 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 08.94
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.03
7 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 09.09
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 23.8.2022 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.20
2 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.31
3 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.55
4 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.56
5 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.89
6 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.17
7 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 11.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.85
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.15
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.22
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 08.24
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.36
6 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.38
7 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.39
8 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.49
9 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 SB 08.50
10 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.52
11 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 08.53
12 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.54
13 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.57
14 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 08.58
14 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.58
16 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.65
17 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.66
18 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.70
19 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.74
20 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.75
21 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.84
22 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.86
22 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.86
24 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.91
25 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 08.94
26 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 09.03
27 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 09.09
28 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.20
29 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.31
30 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.44
31 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.55
32 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 09.56
33 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 09.89
34 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.17
35 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 11.03

60 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 23.8.2022 - 16:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.52
2 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.29
3 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 10.48
4 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.36
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(út, 23.8.2022 - 16:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.04
2 Valentýna NovákováValentýna Nováková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 09.17
3 Stella PelikánováStella Pelikánová 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 09.61
4 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.87
5 Laura Lilly BeckováLaura Lilly Becková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.02
6 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 10.07
7 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.51
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.93
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.44
3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 11.58
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.98
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.17
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 17:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 12.29
2 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.92
3 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 13.28
4 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 16.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.93
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 11.44
3 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 11.58
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.98
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.17
6 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 12.29
7 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.83
8 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.92
9 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 13.28
10 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 16.23

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 17:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.98
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.55
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.56
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 14.01
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 14.35
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 17:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 14.32
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 14.56
3 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 14.99
4 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 15.15
5 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 16.23
6 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 16.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.98
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.55
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.56
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 14.01
5 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 14.32
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 14.35
7 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 14.56
8 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 14.99
9 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 15.15
10 Lucie KoubkováLucie Koubková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 16.23
11 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 16.50

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 18:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 16.62
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 17.01
3 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 17.02
4 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 17.30
5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 18.28
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 18:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 17.60
2 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 17.76
3 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 17.93
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 18.36
5 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 18.62
6 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 18.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 23.8.2022 - 18:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 18.60
2 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 19.08
3 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 19.13
4 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.57
5 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 20.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.8.2022 - 18:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 20.15
2 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 20.40
3 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 21.31
4 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.07
5 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.81
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 23.8.2022 - 18:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 20.72
2 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 21.91
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 22.08
4 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 22.57
5 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.39
6 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 16.62
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 17.01
3 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 17.02
4 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 PB 17.30
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 17.60
6 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 17.76
7 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 17.93
8 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 18.28
9 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 18.36
10 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 18.60
11 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 18.62
12 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 18.86
13 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 19.08
14 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 19.13
15 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 20.15
16 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 20.40
17 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 20.57
18 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 20.68
19 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 20.72
20 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 PB 21.31
21 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 21.91
22 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.07
23 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 22.08
24 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 22.57
25 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.81
26 Ondřej SenftOndřej Senft 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 23.39
27 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.45

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 18:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 18.96
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.55
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.86
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.27
5 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 20.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 18:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.32
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 20.32
3 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 20.55
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.05
5 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 21.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.8.2022 - 18:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 20.71
2 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.07
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 21.29
4 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 21.35
5 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.59
6 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 22.04
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 23.8.2022 - 18:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 22.41
2 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.36
3 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 23.64
4 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 24.59
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 23.8.2022 - 18:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 22.67
2 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 23.88
3 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 PB 24.11
4 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 25.37
5 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 27.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 18.96
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.55
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 19.86
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.27
5 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.32
5 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 20.32
7 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 20.55
8 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 20.71
9 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 20.72
10 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 21.05
11 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.07
12 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 21.29
12 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 21.29
14 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 21.35
15 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.59
16 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 22.04
17 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 22.41
18 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 22.67
19 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.36
20 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 23.64
21 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 23.88
22 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 PB 24.11
23 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 24.59
24 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 25.37
25 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 27.35

150 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 23.8.2022 - 17:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.41
2 Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 26.70
3 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 26.86
4 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 27.88
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 17:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.12
2 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.59
3 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.59
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 17:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.83
2 Stella PelikánováStella Pelikánová 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.64
3 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 25.63
4 Laura Lilly BeckováLaura Lilly Becková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 26.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.12
2 Valentýna NovákováValentýna Nováková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 22.83
3 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 24.59
4 Stella PelikánováStella Pelikánová 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 24.64
5 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.59
6 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 25.63
7 Laura Lilly BeckováLaura Lilly Becková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 26.15

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 36.19
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 36.74
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 40.01
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 37.23
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 37.85
3 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 39.26
4 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 39.51
5 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 40.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 41.00
2 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 44.64
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 44.92
4 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 45.83
5 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 36.19
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 36.74
3 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 37.23
4 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 37.85
5 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 39.26
6 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 39.51
7 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 40.01
8 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 40.42
9 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 41.00
10 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 44.64
11 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 44.92
12 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 45.83
13 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.85

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 42.06
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 42.81
3 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 43.31
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 45.06
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 46.35
2 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 46.67
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 48.25
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 49.16
5 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 50.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 42.06
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 42.81
3 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 43.31
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 45.06
5 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 46.35
6 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 46.67
7 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 48.25
8 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 49.16
9 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 50.67

1000 m - Muži

(út, 23.8.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 2:39.62
2 1 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 2:40.33
3 2 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 2:43.93
4 3 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 3:01.12
5 9 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 3:12.38
6 8 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:13.16
7 7 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 3:18.59
8 4 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 3:29.78
9 6 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 3:31.76
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ženy

(út, 23.8.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:12.24
2 3 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 3:13.86
3 533 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:28.07
4 5 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 3:35.46
5 1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 3:55.95
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.01
2 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.18
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 10.28
4 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 10.54
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 15:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.89
2 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.02
3 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.23
4 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 13.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.01
2 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 10.18
3 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 10.28
4 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 10.54
5 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.89
6 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.02
7 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.23
8 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 13.97

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 16:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 10.04
2 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 10.22
3 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.41
4 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 10.91
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.01
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.05
3 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 12.01
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 10.04
2 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 10.22
3 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.41
4 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 10.91
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.01
6 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.05
7 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 12.01

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 16:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.95
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.50
3 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 14.79
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 16.28
2 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 18.20
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.95
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.50
3 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 14.79
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 16.28
5 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 18.20

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 23.8.2022 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.62
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 17.46
3 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.95
4 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 19.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.8.2022 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.15
2 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 20.60
3 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 22.03
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 16.62
2 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 17.46
3 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.95
4 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.15
5 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 19.52
6 Jindřiška LangováJindřiška Langová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 20.60
7 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 22.03

skok o tyči - Ženy

(út, 23.8.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,93 2,03 2,13 2,23 2,33 2,63 2,73 2,83 2,93 3,03
1 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 2 2.93 - - - - - o - xo o xxx
2 Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 2.23 o o o o xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 23.8.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 7 PB 6.68 +0.7 m/s x 6.58  0,60 6.68  0,70 6.68 6.63  1,00 6.48  0,30 6.53  -0,10
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 5 6.30 +1.1 m/s 5.95  0,90 6.30  1,10 - 6.30 - x 6.06  0,10
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 6 5.92 +0.2 m/s 5.63  0,70 5.71  0,90 5.92  0,20 5.92 x 5.47  0,70 -
4 Ondřej VollerOndřej Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4 5.76 +0.4 m/s 5.76  0,40 x - 5.76 - x -
5 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3 5.40 +0.8 m/s x 5.40  0,80 - 5.40 - - -
6 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 2 5.34 +1.1 m/s x 5.34  1,10 x 5.34 - x 5.08  0,10
7 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 SB 4.98 +0.8 m/s 4.98  0,80 4.95  1,10 4.68  0,60 4.98 4.92  0,60 3.57  0,70 -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 23.8.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 9 5.03 +0.8 m/s x 5.03  0,80 4.94  1,40 5.03 x x 5.03  0,80
2 David VojířDavid Vojíř
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 6 PB 4.94 -0.3 m/s x x 4.85  0,70 4.85 x 4.85  1,10 4.94  -0,30
3 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 1 PB 4.84 +1.4 m/s 4.84  1,40 3.58  1,00 4.79  0,10 4.84 x 4.55  0,20 4.60  0,30
4 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 7 4.80 +0.4 m/s 4.56  -0,60 4.78  0,10 4.68  1,60 4.78 4.45  -0,40 4.80  0,40 4.80  0,80
5 David SýkoraDavid Sýkora
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 2 PB 4.59 +0.1 m/s 4.57  -0,30 4.59  0,10 4.52  -0,10 4.59 4.56  -0,40 4.55  1,30 4.26  -0,10
6 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 8 PB 4.24 +0.2 m/s 4.17  0,30 x 4.20  1,10 4.20 4.05  -1,00 4.24  0,20 x
7 Šimon StrádalŠimon Strádal
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
07 4 4.19 +0.4 m/s x 3.95  -0,90 4.19  0,40 4.19 4.12  -0,50 3.95  0,50 x
8 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 3.62 +0.5 m/s 2.58  0,10 x 3.62  0,50 3.62 x 3.45  1,30 3.53  0,60
Jakub MezekJakub Mezek
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 3 NM x x x -
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 23.8.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 5.25 +1.1 m/s 5.25  1,10 5.14  0,90 x 5.25 - 4.90  0,70 5.24  -0,30
2 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 2 4.77 +0.8 m/s 4.77  0,80 4.74  0,20 3.23  1,00 4.77 4.65  0,90 4.58  0,50 4.58  -0,60
3 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4 4.74 +1.4 m/s 4.60  0,10 4.62  1,50 4.69  0,30 4.69 4.74  1,40 x 4.73  -0,20
4 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 4.25 +0.9 m/s 4.10  0,90 3.33  0,10 x 4.10 4.25  0,90 4.09  1,20 4.14  -0,70
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1 4.22 +1.3 m/s 3.72  1,00 3.96  -0,40 4.03  1,10 4.03 3.98  1,40 4.22  1,30 4.03  1,00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 23.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška JaníkováEliška Janíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
07 19 5.03 -0.5 m/s 5.03  -0,50 4.91  0,40 5.03  -1,30 5.03 x x x
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 15 PB 5.03 -0.5 m/s 4.46  -1,10 4.59  1,20 3.43  -0,90 4.59 4.22  -0,60 5.03  -0,50 4.86  -0,50
3 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 18 4.84 +0.6 m/s 3.16  -0,40 4.62  0,30 2.52  -0,30 4.62 4.56  0,40 x 4.84  0,60
4 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 7 PB 4.46 -0.2 m/s 4.46  -0,20 x 4.11  0,20 4.46 x 4.20  -0,70 x
5 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 13 4.45 -1.2 m/s 4.30  -1,90 4.33  -0,20 x 4.33 4.31  0,80 x 4.45  -1,20
6 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 16 4.41 -0.5 m/s 4.12  -0,50 4.32  0,50 4.32  -0,90 4.32 4.11  -0,10 4.41  -0,50 4.30  -0,20
7 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 14 4.40 -0.4 m/s 4.14  -1,10 4.25  0,10 4.40  -0,40 4.40 3.92  0,10 - -
8 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 12 4.28 -0.9 m/s 3.73  -1,10 4.25  0,30 4.17  -0,60 4.25 4.23  -0,10 4.28  -0,90 x
9 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 10 4.12 -0.4 m/s 3.90  0,00 3.90  -0,30 4.12  -0,40 4.12
10 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 11 4.08 -1.0 m/s 4.08  -1,00 3.95  -0,80 3.95  -0,80 4.08
11 Tereza StaňkováTereza Staňková
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
10 3 PB 4.01 +0.5 m/s 3.91  -0,90 3.76  -0,50 4.01  0,50 4.01
12 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 5 3.97 +0.2 m/s 3.97  0,20 3.87  -1,20 3.82  0,80 3.97
13 Soňa HorákováSoňa Horáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 9 3.82 -1.3 m/s 3.75  -0,30 3.82  -1,30 3.40  0,40 3.82
14 Leona FišákováLeona Fišáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 8 3.73 +0.1 m/s 3.58  -0,10 3.73  0,10 3.62  0,40 3.73
15 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 2 3.64 -0.7 m/s 3.31  -0,30 3.64  -0,70 3.25  -0,20 3.64
16 Jana KloudováJana Kloudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 1 3.52 -0.2 m/s 3.37  -0,30 3.51  -0,80 3.52  -0,20 3.52
17 Veronika BerkováVeronika Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 4 2.53 -1.4 m/s x 2.53  -1,40 x 2.53
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 23.8.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika DivišováVeronika Divišová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 7 PB 10.92 10.25 10.92 10.38 10.92 10.89 10.58 10.53
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 10.04 08.81 08.93 10.04 10.04 09.07 09.60 -
3 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 09.93 09.19 x 09.93 9.93 x x x
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 5 09.80 09.78 09.80 x 9.80 09.34 - -
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1 PB 09.76 08.85 08.82 09.76 9.76 09.12 08.87 09.37
6 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 09.58 09.14 09.58 x 9.58 09.39 08.83 09.06
7 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 08.97 08.97 08.95 08.42 8.97 08.63 08.66 08.19
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 23.8.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 1 PB 13.64 12.02 13.64 - 13.64 12.32 13.56 12.29
2 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 PB 12.24 11.27 12.24 x 12.24 x x x
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 23.8.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslava MlsováJaroslava Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
75 1 07.62 07.36 07.41 07.62 7.62 07.36 07.26 x
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 23.8.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 2 16.62 15.91 15.61 15.50 15.91 16.62 16.46 15.79
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 23.8.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 2 12.82 11.88 12.04 12.31 12.31 12.82 12.62 x
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 11.54 11.08 11.54 11.40 11.54 x x 11.30
3 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 3 PB 08.41 07.92 08.25 x 8.25 x 08.41 08.32
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 23.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 38.84
2 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 31.17
3 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 30.79
4 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 6 30.41
5 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 4 28.64
6 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1 27.89
7 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 26.26
8 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 24.97
9 Veronika DivišováVeronika Divišová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 9 24.06
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 23.8.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 SB 34.50
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 23.8.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4 58.85 -
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 41.09 -
3 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 2 30.34 -
4 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1 15.16 -
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 23.8.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4 63.27
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 3 46.40
3 Michal SedlákMichal Sedlák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 39.19
4 Lukáš HavlíčekLukáš Havlíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 1 PB 38.54
Celkem 4 závodníků