Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Týnišťské memoriály a veřejné závody

Týniště nad Orlicí (7. 8. 2022)

100 m - Muži

(ne, 7.8.2022 - 09:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.47
2 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.51
3 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.75
4 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 PB 15.11
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy

(ne, 7.8.2022 - 09:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.83
2 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 14.72
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži

(ne, 7.8.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 52.77
2 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.06
3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.04
4 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha PB 61.23
5 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 66.44
6 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 70.82
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(ne, 7.8.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie PiechováSofie Piechová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 63.18
Celkem 1 závodníků

800 m - Muži

(ne, 7.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:01.30
2 Lukáš ChrástLukáš Chrást 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:07.39
3 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2:09.00
4 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 2:28.71
5 Oldřich BrychOldřich Brych 82 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. SB 2:48.05
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 7.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:27.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 7.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,50 1,60 1,70 1,75 1,80 1,83
1 Milan DušekMilan Dušek
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
03 PB 1.80 - - - - o o xo xxo xxo xxx
2 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
96 PB 1.60 - - - - o o xxx
3 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 1.10 o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 7.8.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37
1 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 1.34 o o o o o o xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 7.8.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,91 4,10 4,30
1 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 4.10 xo xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 7.8.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,70 2,80 3,00 3,20 3,40 3,51
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.40 - - - - xo xxo xxo xxx
2 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2.70 o o xxo xxx
3 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 2.60 o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 7.8.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
02 6.20 -1.6 m/s 6.14  1,70 5.04  0,20 3.66  -1,30 6.14 6.20  -1,60 x 6.00  -1,50
2 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 PB 5.76 +1.5 m/s 5.76  1,50 5.57  -0,80 x 5.76 - - -
3 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 PB 4.56 +0.1 m/s 4.39  0,90 4.56  0,10 x 4.56 x x x
4 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 PB 4.54 +1.0 m/s x 4.54  1,00 x 4.54 4.09  -1,60 3.00  -1,10 x
5 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 PB 4.02 +0.2 m/s 3.90  1,60 4.02  0,20 3.65  0,20 4.02 3.82  -0,20 3.61  1,50 3.93  1,60
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 7.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 SB 4.78 +1.2 m/s 4.44  0,20 4.78  1,20 3.47  -1,00 4.78 4.23  -1,00 4.58  -2,20 4.61  -0,80
2 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.29 +1.7 m/s 4.17  0,90 4.29  1,70 3.83  -1,90 4.29 4.18  -1,00 3.90  -1,20 4.29  -0,80
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 7.8.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 16.04 15.27 16.04 15.92 16.04 15.45 15.80 15.75
2 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 SB 10.70 x 10.25 x 10.25 10.70 10.26 x
Celkem 2 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 7.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 PB 27.53 -
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 7.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 PB 41.62 -
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 33.57 -
3 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 26.90 -
4 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 25.78 -
Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 NM -
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 7.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 PB 50.45 -
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 45.42 -
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 7.8.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 PB 32.68
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 7.8.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 38.28
2 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 29.73
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 7.8.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Volodymyr MyslyvchukVolodymyr Myslyvchuk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 70.25
2 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
87 39.53
Celkem 2 závodníků