Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

25. ročník VELKÉ CENY ČEZ a.s.

Louny (6. 8. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh (so, 6.8.2022 - 10:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.32 q
2 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.42 q
3 Milan HolcrMilan Holcr 07 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.45 q
4 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.47 q
5 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.76 q
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 6.8.2022 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 SB 08.21
2 Milan HolcrMilan Holcr 07 AK BílinaAK Bílina 2 SB 08.30
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.49
4 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.52
5 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 08.87
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.8.2022 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 08.50 Q
2 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 SB 09.17 q
3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.45 q
4 Bára BlailováBára Blailová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.8.2022 - 10:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.43 Q
2 205 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.06 q
3 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 09.09 q
4 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.43 Q
2 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 08.50 Q
3 205 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.06 q
4 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 09.09 q
5 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 SB 09.17 q
6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.45 q
7 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.05
8 Bára BlailováBára Blailová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.61

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 6.8.2022 - 12:50) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.35
2 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.42
3 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 09.00
4 205 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.14
5 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.34
Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 6.8.2022 - 12:10) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.88
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.02
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.26
4 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.80
5 Jonas GlässerJonas Glässer 98 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 6 11.91
6 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 12.15
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.8.2022 - 12:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 12.61
2 Aaron GlässerAaron Glässer 02 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 2 SB 12.83
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 12.91
Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.8.2022 - 10:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.85 QA
2 Jonas GlässerJonas Glässer 98 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 4 11.97 qA
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.70 qB
4 Aaron GlässerAaron Glässer 02 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 6 12.97 qB
Katantonakis AntonisKatantonakis Antonis 77 Ofi KrétaOfi Kréta 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.8.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.45 QA
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.57 qA
3 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 11.90 qA
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.30 qA
5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 12.83 qB
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.02 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.85 QA
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.45 QA
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.57 qA
4 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 11.90 qA
5 Jonas GlässerJonas Glässer 98 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 4 11.97 qA
6 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.30 qA
7 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.70 qB
8 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 12.83 qB
9 Aaron GlässerAaron Glässer 02 TSV OlbernhauTSV Olbernhau 6 12.97 qB
10 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.02 qB
Katantonakis AntonisKatantonakis Antonis 77 Ofi KrétaOfi Kréta 2 DNS

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (so, 6.8.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.92 q
2 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 SB 14.21 q
3 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.54 q
4 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.59 q
Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.8.2022 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.03
2 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 14.23
3 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.95
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.18
Celkem 4 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 6.8.2022 - 11:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 16.95
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.10
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 18.66
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 6.8.2022 - 11:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 19.12
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.23
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.80
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 6.8.2022 - 11:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 19.93
2 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 20.26
3 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 20.62
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 16.95
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 17.10
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 18.66
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 19.12
5 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.23
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 19.80
7 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 19.93
8 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 20.26
9 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 20.62

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 6.8.2022 - 11:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 20.70
2 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.19
Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 6.8.2022 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 21.01
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 22.57
3 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 22.85
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 6.8.2022 - 11:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 23.05
2 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 24.07
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 20.70
2 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 21.01
3 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.19
4 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 22.57
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 22.85
6 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 23.05
7 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 24.07
Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNS

1000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.8.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 3:35.70
Celkem 1 závodníků

1000 m - Ženy

(so, 6.8.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 202 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 3:02.35
2 206 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 3:05.52
3 203 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 3:07.19
4 208 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 3:11.04
5 205 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:30.16
6 204 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 3:32.65
7 209 Kamila ŠimkováKamila Šimková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 3:36.50
201 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 6.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,74 1,78 1,82 1,85 1,90 1,95
1 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 4 1.90 - - - - o - xo xo xxx
2 Jonas GlässerJonas Glässer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
98 1 PB 1.74 o o o o xxx
3 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 3 1.70 o xo o xxx
Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 2 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 6.8.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,55 1,60 1,63
1 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 4 PB 1.60 - - - - o o o o o xxo xxx
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 PB 1.42 o o o o xo o xxx
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 3 1.34 - - o xo xxx
4 Elena LekaváElena Lekavá
ASK LovosiceASK Lovosice
09 1 1.30 o o xxo xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 6.8.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj NosMatěj Nos
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 5 5.98 -0.3 m/s 5.98  -0,30 5.91  -1,20 5.79  -0,40 5.98 5.87  -0,40 x 5.58  -1,90
2 Jonas GlässerJonas Glässer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
98 4 PB 5.80 -1.1 m/s 5.57  -1,00 5.80  -1,10 5.62  -1,70 5.80 5.73  -0,10 x 5.31  -1,60
3 Aaron GlässerAaron Glässer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
02 3 PB 5.47 -0.8 m/s 5.22  -0,50 x 5.13  -1,80 5.22 5.40  -0,10 5.47  -0,80 5.31  0,90
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 2 5.10 +0.7 m/s 4.69  -0,80 5.10  0,70 4.50  -1,20 5.10 4.39  0,40 x 4.86  -2,60
5 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 1 4.79 -1.4 m/s x 4.79  -1,40 x 4.79 4.79  -2,50 x x
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 6.8.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4 5.03 -1.0 m/s 4.64  0,80 4.54  -2,00 4.72  -1,70 4.72 x 4.83  -0,10 5.03  -1,00
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 4.08 +0.2 m/s 3.84  -1,50 4.01  -3,10 3.75  -1,30 4.01 4.08  0,20 3.53  -2,10 3.99  -0,40
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 1 PB 3.76 -0.9 m/s x 3.64  -1,30 3.76  -0,90 3.76 3.72  -1,30 x 3.73  -1,20
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 2 3.72 -1.3 m/s 3.62  -2,80 3.59  -1,60 3.72  -1,30 3.72 3.66  -0,40 3.64  -2,50 3.69  0,20
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 6.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 3 PB 10.74 09.62 10.74 10.20 10.74 10.32 10.18 10.58
2 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 1 PB 07.77 06.80 07.52 07.77 7.77 07.74 07.70 07.52
3 Beata ŠafránkováBeata Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 2 PB 06.30 06.30 05.95 x 6.30 06.16 06.17 05.90
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 6.8.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 1 SB 14.75 14.37 14.60 x 14.60 14.75 14.02 x
2 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 2 PB 11.36 x x 09.78 9.78 11.36 10.55 x
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 6.8.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1 10.24 09.28 09.74 09.65 9.74 09.58 09.34 10.24
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 6.8.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 2 15.42 x 15.20 14.51 15.20 15.42 x 15.32
2 Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1 14.62 14.62 14.06 x 14.62 12.58 14.20 13.91
Celkem 2 závodníků