Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva

Olomouc (28. 8. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 11:45) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.19 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 07.35 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.45 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.57 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.63 6.00
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.72 5.00
7 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.79 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 07.77 4.00
2 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 07.89 2.00
3 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.90 1.00
4 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.93
5 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.05
6 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13
7 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 08.14
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 28.8.2022 - 11:45) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 08.33
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.54
3 Bohumil CoufalBohumil Coufal 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.56
4 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.76
5 26 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
6 Tadeáš SvačinaTadeáš Svačina 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.20
7 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.19 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 07.35 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.45 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.57 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 07.63 6.00
6 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 07.72 5.00
7 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 07.77 4.00
8 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 07.79 3.00
9 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 07.89 2.00
10 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.90 1.00
11 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.93
12 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.05
13 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.13
14 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 08.14
15 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 08.33
16 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.54
17 Bohumil CoufalBohumil Coufal 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.56
18 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.76
19 26 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.78
20 Tadeáš SvačinaTadeáš Svačina 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 09.20
21 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.28

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 11:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.98 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 07.99 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.02 8.00
4 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.07 7.00
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.12 6.00
6 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.13 5.00
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.19 4.00
8 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.25 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 11:30) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.32 2.00
2 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.47 1.00
3 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
4 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.58
5 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.64
6 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.64
7 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.76
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 28.8.2022 - 11:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 08.58
2 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.61
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.70
4 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.76
5 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.82
6 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.87
7 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.09
8 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 28.8.2022 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 09.12
2 Marie ParaskaMarie Paraska 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.17
3 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.24
4 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.27
5 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.37
6 Aneta GornáAneta Gorná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.39
7 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.61
8 Marie BardoňováMarie Bardoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.78
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.98 11.00
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 07.99 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.02 8.00
4 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.07 7.00
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.12 6.00
6 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.13 5.00
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.19 4.00
8 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.25 3.00
9 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.32 2.00
10 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.47 1.00
11 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.53
12 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.58
12 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 08.58
14 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.61
15 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.64
15 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.64
17 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.70
18 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.76
18 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.76
20 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.82
21 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.87
22 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.09
23 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 09.12
24 Marie ParaskaMarie Paraska 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 09.17
25 Tereza MnichováTereza Mnichová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 09.18
26 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.24
27 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 09.27
28 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.37
29 Aneta GornáAneta Gorná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.39
30 Adéla KnoppováAdéla Knoppová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.61
31 Marie BardoňováMarie Bardoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.78

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.46 11.00
2 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 17.67 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.99 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.27 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.42 6.00
6 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 19.33 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 19.30 5.00
2 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.39 3.00
3 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.41 2.00
4 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.44 1.00
5 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.59
MS Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 18.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.8.2022 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.66
2 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.13
3 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 20.78
4 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 21.03
5 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.46 11.00
2 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 17.67 9.00
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.99 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.27 7.00
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.42 6.00
6 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 18.95
7 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 PB 19.30 5.00
8 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 19.33 4.00
9 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.39 3.00
10 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 19.41 2.00
11 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.44 1.00
12 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.59
13 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 19.66
14 Marek PohankaMarek Pohanka 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.13
15 Jiří ObšilJiří Obšil 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 20.78
16 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 21.03
17 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.17

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 14:40) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.05 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.38 9.00
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.65 7.00
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.80 6.00
5 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19.97 3.00
6 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.10 2.00
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 20.15 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 19.54 8.00
2 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 19.84 5.00
3 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 19.85 4.00
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.77
5 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 20.82
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.8.2022 - 14:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 20.68
2 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.07
3 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 21.21
4 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.34
5 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.96
6 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 22.88
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 28.8.2022 - 14:40) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.00
2 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 22.19
3 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.84
4 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.27
5 Johana FoučkováJohana Foučková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.33
MS Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 7 PB 20.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.05 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 19.38 9.00
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 19.54 8.00
4 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.65 7.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.80 6.00
6 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 19.84 5.00
7 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 19.85 4.00
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 19.97 3.00
9 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.10 2.00
10 Jana StratilováJana Stratilová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 20.15 1.00
11 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 20.68
12 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.77
13 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 20.82
14 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 7 PB 20.91
15 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.02
16 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 21.07
17 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 21.21
18 Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.34
19 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 21.96
20 Eliška BorunskáEliška Borunská 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.00
21 Veronika VítkováVeronika Vítková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 PB 22.19
22 Agáta HanzelAgáta Hanzel 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 22.84
23 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 22.88
24 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.27
25 Johana FoučkováJohana Foučková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 24.33

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.68 11.00
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 40.00 9.00
3 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 40.80 8.00
4 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 41.06 7.00
5 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 43.72 4.00
Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNF
MS Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 40.08
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 14:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 42.48 6.00
2 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.67 5.00
3 Jakub TrundaJakub Trunda 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 45.17 3.00
4 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 45.51 2.00
5 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 46.65 1.00
6 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 47.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 39.68 11.00
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 40.00 9.00
3 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 PB 40.08
4 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 40.80 8.00
5 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 41.06 7.00
6 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 42.48 6.00
7 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.67 5.00
8 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 43.72 4.00
9 Jakub TrundaJakub Trunda 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 45.17 3.00
10 Jiří NovákJiří Novák 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 45.51 2.00
11 Matyáš KlápštěMatyáš Klápště 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 46.65 1.00
12 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 47.59
Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNF

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.07 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 41.85 9.00
3 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 42.80 8.00
4 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 42.99 7.00
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.19 6.00
6 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 45.48 5.00
7 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 45.57 4.00
8 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 45.65 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 SB 45.81 2.00
2 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 46.50 1.00
3 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.97
4 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 47.44
5 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 47.63
6 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.74
7 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.77
8 Anika NemčekováAnika Nemčeková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 51.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 41.07 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 41.85 9.00
3 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 42.80 8.00
4 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 42.99 7.00
5 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 44.19 6.00
6 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 45.48 5.00
7 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 45.57 4.00
8 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 45.65 3.00
9 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 SB 45.81 2.00
10 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 46.50 1.00
11 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 46.97
12 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 47.44
13 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 47.63
14 Nora PindorováNora Pindorová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 47.74
15 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 48.77
16 Anika NemčekováAnika Nemčeková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 51.73

800 m - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:05.74 11.00
2 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 2:06.45 9.00
3 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:19.87 8.00
4 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:23.83 7.00
5 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:26.29 6.00
6 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:34.07 5.00
7 Jonáš VinckerJonáš Vincker 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 2:34.11 4.00
8 Jonáš KokořJonáš Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:37.55 3.00
9 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 2:46.22 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:16.90 11.00
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:17.77 9.00
3 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:22.88 8.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:35.29 7.00
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:37.64 6.00
6 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 2:42.07 5.00
7 Kateřina PilchováKateřina Pilchová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:42.82 4.00
8 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 SB 2:45.98 3.00
9 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:50.22 2.00
10 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:50.48 1.00
11 Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:57.87
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 14:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:32.80 11.00
2 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:47.96 9.00
3 28 Tomáš TůmaTomáš Tůma 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 4:54.73 8.00
4 27 Jakub KokořJakub Kokoř 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:02.00 7.00
5 22 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 5:03.62 6.00
6 23 Václav SlaninaVáclav Slanina 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:06.37 5.00
7 Jiří Jakub UrbanecJiří Jakub Urbanec 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:18.89 4.00
8 26 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 5:21.28 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:00.28 11.00
2 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:36.91 9.00
3 12 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 6:11.95 8.00
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 6:26.04 7.00
MS 15 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 5:25.12
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 12:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 10:07.01 11.00
2 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 10:51.33 9.00
3 Max KaveckýMax Kavecký 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11:10.75 8.00
4 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 11:34.85 7.00
5 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11:39.41 6.00
6 Antonín MáčalaAntonín Máčala 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 11:56.66 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11:42.99 11.00
2 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 11:52.55 9.00
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13:24.12 8.00
4 8 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14:11.54 7.00
5 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 14:14.78 6.00
6 12 Aneta ChalupováAneta Chalupová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 14:17.86 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 11:15) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.97 11.00
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.16 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 16.01 8.00
4 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 16.37 6.00
5 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 16.60 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 11:15) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 16.26 7.00
2 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.79 4.00
3 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.76 3.00
4 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 21.02 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 13.97 11.00
2 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.16 9.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 16.01 8.00
4 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 16.26 7.00
5 Jan BarešJan Bareš 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 16.37 6.00
6 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 16.60 5.00
7 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.79 4.00
8 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.76 3.00
9 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 21.02 2.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.47 11.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.70 9.00
3 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 16.18 8.00
4 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.21 7.00
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 16.43 6.00
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 16.44 5.00
7 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 16.45 4.00
Julie MachytkováJulie Machytková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.07 3.00
2 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.57 2.00
3 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 18.30 1.00
4 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 18.71
5 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 19.01
6 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 19.78
7 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 19.79
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 14.47 11.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.70 9.00
3 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 16.18 8.00
4 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.21 7.00
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 16.43 6.00
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 16.44 5.00
7 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 16.45 4.00
8 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.07 3.00
9 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 17.57 2.00
10 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 18.30 1.00
11 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 18.71
12 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 19.01
13 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 19.78
14 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 19.79
Julie MachytkováJulie Machytková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 13:00) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 28.06 11.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 28.92 9.00
3 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 29.87 8.00
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 30.66 7.00
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 30.86 6.00
6 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 32.92 5.00
7 Jindřich KunderaJindřich Kundera 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 36.68 4.00
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 12:45) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.70 11.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 30.18 9.00
3 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 32.02 8.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 32.23 7.00
5 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.47 6.00
6 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 33.77
MS Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 31.12
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 12:45) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 32.87 5.00
2 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 33.06 4.00
3 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.38 3.00
4 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 33.50 2.00
5 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 33.68 1.00
6 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 34.84
7 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 34.89
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 28.8.2022 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 35.82
2 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.75
3 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 39.20
4 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 40.39
5 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 41.95
Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 29.70 11.00
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 30.18 9.00
3 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 31.12
4 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 32.02 8.00
5 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 32.23 7.00
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.47 6.00
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 32.87 5.00
8 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 33.06 4.00
9 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 33.38 3.00
10 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 33.50 2.00
11 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 33.68 1.00
12 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 33.77
13 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 34.84
14 Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 34.89
15 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 35.82
16 Hana SkokanováHana Skokanová 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 36.75
17 Sandra KriegerováSandra Kriegerová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 39.20
18 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 40.39
19 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 41.95
Nicol BartošováNicol Bartošová 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNF

1500 m překážek - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:45.55 11.00
2 8 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:00.23 9.00
3 10 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:29.43 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 13:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 5:19.98 11.00
2 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 5:48.94 9.00
3 7 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 5:53.26 8.00
4 2 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:55.22 7.00
5 1 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 6:10.14 6.00
6 6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 6:21.49 5.00
MS 5 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:31.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bednařík, Kotyza, Volf, Malíček Bednařík, Kotyza, Volf, Malíček Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 30.16 11.00
2 Hlavička, Holek, Chovanec, Polášek Hlavička, Holek, Chovanec, Polášek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.52 9.00
3 Košař, Gelnar, Stanovský, Šeděnka Košař, Gelnar, Stanovský, Šeděnka Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 30.54 8.00
4 Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Knap, Kouba, Kříž, Rybníček Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 30.71 7.00
5 27 Kokoř, Kokoř, Gebauer, Kavecký Kokoř, Kokoř, Gebauer, Kavecký TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.99 6.00
6 Kramer, Šťastný, Svačina, Pohanka Kramer, Šťastný, Svačina, Pohanka Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 34.43 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mazzolini, Šteflová, Pluskalová, Machková Mazzolini, Šteflová, Pluskalová, Machková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 31.51 11.00
2 Polášková, Procházková, Mertová, Zádrapová Polášková, Procházková, Mertová, Zádrapová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.56 9.00
3 Stejskalová, Stratilová, Šinclová, Menšíková Stejskalová, Stratilová, Šinclová, Menšíková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 31.76 8.00
4 Pavlíčková, Zajícová, Vladařová, Holušová Pavlíčková, Zajícová, Vladařová, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.97 7.00
5 4 Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Majkráková Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Majkráková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 32.72 6.00
6 Skřečková, Kroupová, Školová, Tichá Skřečková, Kroupová, Školová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 32.98 5.00
7 Paraska, Foučková, Sýkorová, Reichlová Paraska, Foučková, Sýkorová, Reichlová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 34.56
8 Wania, Křevká, Gorná, Pilchová Wania, Křevká, Gorná, Pilchová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 34.97
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Straková, Ruferová, Olivíková, Byrtusová Straková, Ruferová, Olivíková, Byrtusová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 33.19 4.00
2 Sedláčková, Špringerová, Kopecká, Mnichová Sedláčková, Špringerová, Kopecká, Mnichová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.26 3.00
3 Wowrová, Pannová, Bartková, Bokiy Wowrová, Pannová, Bartková, Bokiy SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 33.36 2.00
4 Navrátilová, Hrubanová, Motalová, Vítková Navrátilová, Hrubanová, Motalová, Vítková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.93 1.00
5 8 Kratinová, Hudečková, Kolenovská, Cetlová Kratinová, Hudečková, Kolenovská, Cetlová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.85
6 Zahradníková, Ningerová, Kožuchová, Brázdová Zahradníková, Ningerová, Kožuchová, Brázdová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 34.96
7 Boboková, Vaňková, Kokořová, Petrušková Boboková, Vaňková, Kokořová, Petrušková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 38.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mazzolini, Šteflová, Pluskalová, Machková Mazzolini, Šteflová, Pluskalová, Machková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 31.51 11.00
2 Polášková, Procházková, Mertová, Zádrapová Polášková, Procházková, Mertová, Zádrapová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.56 9.00
3 Stejskalová, Stratilová, Šinclová, Menšíková Stejskalová, Stratilová, Šinclová, Menšíková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 31.76 8.00
4 Pavlíčková, Zajícová, Vladařová, Holušová Pavlíčková, Zajícová, Vladařová, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 31.97 7.00
5 4 Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Majkráková Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Majkráková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 32.72 6.00
6 Skřečková, Kroupová, Školová, Tichá Skřečková, Kroupová, Školová, Tichá Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 32.98 5.00
7 Straková, Ruferová, Olivíková, Byrtusová Straková, Ruferová, Olivíková, Byrtusová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 33.19 4.00
8 Sedláčková, Špringerová, Kopecká, Mnichová Sedláčková, Špringerová, Kopecká, Mnichová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 33.26 3.00
9 Wowrová, Pannová, Bartková, Bokiy Wowrová, Pannová, Bartková, Bokiy SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 33.36 2.00
10 Navrátilová, Hrubanová, Motalová, Vítková Navrátilová, Hrubanová, Motalová, Vítková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.93 1.00
11 Paraska, Foučková, Sýkorová, Reichlová Paraska, Foučková, Sýkorová, Reichlová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 34.56
12 8 Kratinová, Hudečková, Kolenovská, Cetlová Kratinová, Hudečková, Kolenovská, Cetlová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.85
13 Zahradníková, Ningerová, Kožuchová, Brázdová Zahradníková, Ningerová, Kožuchová, Brázdová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 34.96
14 Wania, Křevká, Gorná, Pilchová Wania, Křevká, Gorná, Pilchová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 34.97
15 Boboková, Vaňková, Kokořová, Petrušková Boboková, Vaňková, Kokořová, Petrušková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 38.03

4 x 300 m - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 15:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokůpek, Bílek, Toman, Kundel Prokůpek, Bílek, Toman, Kundel Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:43.06 11.00
2 27 Kokoř, Harazim, Štencel, Neudörfler Kokoř, Harazim, Štencel, Neudörfler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:46.33 9.00
3 Obšil, Štencl, Bujnoch, Nesvadba Obšil, Štencl, Bujnoch, Nesvadba Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 2:52.45 8.00
4 8 Šelong, Jányš, Václavík, Myška Šelong, Jányš, Václavík, Myška TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:52.61 7.00
5 Goron, Stanovský, Šeděnka, Bolek Goron, Stanovský, Šeděnka, Bolek Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:01.07 6.00
6 Hlavička, Gašman, Polášek, Záhora Hlavička, Gašman, Polášek, Záhora SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:06.06 5.00
7 Kokoř, Vincker, Slanina, Urbanec Kokoř, Vincker, Slanina, Urbanec TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:11.61 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.8.2022 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Jurošová Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Jurošová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:04.08 11.00
2 Glosová, Legierská, Pindorová, Gajdzicová Glosová, Legierská, Pindorová, Gajdzicová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:05.68 9.00
3 Bradová, Valečková, Zajícová, Holušová Bradová, Valečková, Zajícová, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:05.89 8.00
4 Šímová, Straková, Pluskalová, Olivíková Šímová, Straková, Pluskalová, Olivíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:06.17 7.00
5 Dvořáková, Havlíčková, Skácelová, Kostelanská Dvořáková, Havlíčková, Skácelová, Kostelanská Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:07.83 6.00
6 Berková, Sýkorová, Skokanová, Švejkovská Berková, Sýkorová, Skokanová, Švejkovská TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 3:12.47 4.00
7 Wowrová, Pannová, Zádrapová, Pavlištíková Wowrová, Pannová, Zádrapová, Pavlištíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:13.92 3.00
8 Kuklová, Karlíková, Vinklárková, Zapletalová Kuklová, Karlíková, Vinklárková, Zapletalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:23.96
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 28.8.2022 - 15:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Hudečková, Křempková, Kolenovská, Vladařová Hudečková, Křempková, Kolenovská, Vladařová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:10.64 5.00
2 Ningerová, Kožuchová, Majkráková, Münsterová Ningerová, Kožuchová, Majkráková, Münsterová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:17.03 2.00
3 Hanzel, Ruferová, Machková, Mikulášková Hanzel, Ruferová, Machková, Mikulášková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:20.14 1.00
4 Kokořová, Petrušková, Vaňková, Zahradníková Kokořová, Petrušková, Vaňková, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:26.16
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Jurošová Bartoňová, Kolčářová, Václavíková, Jurošová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:04.08 11.00
2 Glosová, Legierská, Pindorová, Gajdzicová Glosová, Legierská, Pindorová, Gajdzicová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:05.68 9.00
3 Bradová, Valečková, Zajícová, Holušová Bradová, Valečková, Zajícová, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:05.89 8.00
4 Šímová, Straková, Pluskalová, Olivíková Šímová, Straková, Pluskalová, Olivíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:06.17 7.00
5 Dvořáková, Havlíčková, Skácelová, Kostelanská Dvořáková, Havlíčková, Skácelová, Kostelanská Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 3:07.83 6.00
6 2 Hudečková, Křempková, Kolenovská, Vladařová Hudečková, Křempková, Kolenovská, Vladařová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:10.64 5.00
7 Berková, Sýkorová, Skokanová, Švejkovská Berková, Sýkorová, Skokanová, Švejkovská TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 3:12.47 4.00
8 Wowrová, Pannová, Zádrapová, Pavlištíková Wowrová, Pannová, Zádrapová, Pavlištíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:13.92 3.00
9 Ningerová, Kožuchová, Majkráková, Münsterová Ningerová, Kožuchová, Majkráková, Münsterová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:17.03 2.00
10 Hanzel, Ruferová, Machková, Mikulášková Hanzel, Ruferová, Machková, Mikulášková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:20.14 1.00
11 Kuklová, Karlíková, Vinklárková, Zapletalová Kuklová, Karlíková, Vinklárková, Zapletalová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 3:23.96
12 Kokořová, Petrušková, Vaňková, Zahradníková Kokořová, Petrušková, Vaňková, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:26.16

skok vysoký - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 Body
1 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 1.75 - - - - - - o xo o xxo xxx 11.00
2= Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 1.60 - o o - o o o xxx 8.50
2= Max KaveckýMax Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 6 PB 1.60 - o - o - o o xxx 8.50
4 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 1.60 - - - o o o xo xxx 7.00
5 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 PB 1.55 - - o o o o xxx 6.00
6 8 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 1.50 - - o o xo xxx 5.00
7 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 1.45 o o o xo xxx 4.00
8 Šimon BujnochŠimon Bujnoch
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 2 1.45 o xo xo xxo xxx 3.00
9 Jiří ObšilJiří Obšil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 1 1.40 o o o xxx 2.00
MS Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 PB 1.50 - o o o xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 17 1.55 - o o o o o o xxx 11.00
2 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 1.55 - - o o xo o xxo xxx 9.00
3 Nora PindorováNora Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 PB 1.52 o o o xxo xxo o xr 8.00
4 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 13 PB 1.52 - o o xo o xxo xxx 7.00
5 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 11 1.49 - o o o o xxx 6.00
6 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 15 1.49 - o o o xo xxx 5.00
7= Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 5 PB 1.46 o o o xo xxx 3.50
7= Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 1.46 o o o xo xxx 3.50
9= Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 14 1.41 - - o xxx 1.50
9= Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 7 1.41 o o o xxx 1.50
11 Eva SzarzecováEva Szarzecová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 4 PB 1.41 o o xo xxx
12 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 6 1.36 xo xo xxx
13 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 PB 1.36 xxo xxo xxx
14 Sandra KriegerováSandra Kriegerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 1.31 xxo xxx
Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 NM xxx
MS Zuzana ČernáZuzana Černá
TJ UničovTJ Uničov
08 3 PB 1.41 o o xo xxx
MS Rozálie PazderováRozálie Pazderová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 10 1.36 o o xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 2,01 2,21 2,41 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 2 PB 2.81 - o o o o o o xxx 11.00
2 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 PB 2.41 o o o xo xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 2,01 2,21 2,41 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,61 Body
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 3.31 - - - - - - - - - o - o xxx 11.00
2 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 9 3.01 - - - - o o - o xo - xxx 9.00
3 Eliška GieckováEliška Giecková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 2.71 - - - o o o xxx 8.00
4= Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 2.71 - - - o o xo xxx 6.50
4= Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 4 PB 2.71 - - o o o xo xxx 6.50
6 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 2.61 - - - xxo xxo xxx 5.00
7 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 2.41 - - - o xxx 4.00
8 Marie ParaskaMarie Paraska
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 1 PB 2.21 o o xxo xxx 3.00
9 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 1.87 o xxx 2.00
Valentina ByrtusováValentina Byrtusová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 17 5.74 +0.8 m/s 5.74  0,80 3.57  0,20 x  0,60 5.74 5.37  -0,60 5.67  0,00 5.47  -0,10 11.00
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 16 5.50 +0.2 m/s 5.19  0,50 5.48  0,80 5.50  0,20 5.50 x  0,60 5.34  0,10 - 9.00
3 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 13 PB 5.27 +0.2 m/s 5.22  0,60 5.06  1,20 x  0,70 5.22 5.27  0,20 4.90  0,40 x  -0,20 8.00
4 Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 5.27 +0.5 m/s 5.27  0,50 5.21  0,50 5.21  0,80 5.27 5.03  0,90 5.02  1,20 4.83  0,00 7.00
5 Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 PB 5.26 +0.3 m/s 5.18  0,40 5.23  0,70 5.20  0,30 5.23 5.23  0,50 5.26  0,30 - 6.00
6 Martin LeitgebMartin Leitgeb
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 6 PB 4.99 +0.0 m/s 4.73  1,50 4.74  0,40 4.93  0,20 4.93 4.99  0,00 4.90  -0,30 4.92  -0,70 5.00
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 4.95 +0.1 m/s 4.95  0,10 4.58  0,70 4.61  0,30 4.95 4.63  0,10 4.55  0,70 4.38  -0,80 4.00
8 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 8 4.93 +1.2 m/s 4.92  0,30 4.93  1,20 4.86  0,80 4.93 4.27  0,30 4.25  0,00 4.78  -0,40 3.00
9 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 14 4.91 +0.4 m/s 4.85  1,00 4.89  1,00 4.91  0,40 4.91 2.00
10 Šimon BujnochŠimon Bujnoch
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 9 4.91 +0.8 m/s 4.68  0,70 4.76  1,00 4.91  0,80 4.91 1.00
11 Matyáš PolášekMatyáš Polášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 2 PB 4.87 +0.2 m/s 4.34  0,70 4.76  1,40 4.87  0,20 4.87
12 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 4.76 +0.8 m/s 4.76  0,80 x  1,20 x  0,10 4.76
13 Jiří ObšilJiří Obšil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 5 4.74 +0.9 m/s 4.53  1,80 4.74  0,90 4.49  0,40 4.74
14 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 4.28 +1.7 m/s 4.28  1,70 4.17  0,70 4.08  0,30 4.28
15 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 4.27 -0.1 m/s 4.27  -0,10 - - 4.27
16 Libor KoniuchLibor Koniuch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 4.08 +0.4 m/s x  0,80 3.47  0,30 4.08  0,40 4.08
17 Björn Cristopher KramerBjörn Cristopher Kramer
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 1 3.89 +1.0 m/s 3.89  1,00 x  0,80 x  -0,30 3.89
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 23 SB 5.17 +0.5 m/s 5.17  0,50 4.77  0,30 5.01  1,10 5.17 4.91  0,70 4.98  0,70 5.09  0,70 11.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 26 5.02 +0.2 m/s 5.01  0,80 5.02  0,20 4.98  1,60 5.02 x  3,10 x  0,30 4.92  0,40 9.00
3 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 21 4.99 +1.3 m/s x  0,70 4.43  0,40 4.89  0,80 4.89 x  -0,50 4.72  1,20 4.99  1,30 8.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 4.98 +0.9 m/s 4.79  0,40 4.98  0,90 4.69  1,00 4.98 4.92  1,10 4.93  0,50 4.98  1,80 7.00
5 Sabina ŽandováSabina Žandová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 24 4.80 +2.5 m/s 4.65 +0.6 m/s 4.69  2,40 4.61  0,90 4.65  0,60 4.69 x  1,40 x  0,70 4.80  2,50 6.00
6 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 4.77 +1.2 m/s 4.70  0,20 4.36  0,10 4.54  1,30 4.70 4.77  1,20 4.50  0,00 4.75  0,60 5.00
7 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 4.75 +0.7 m/s x  1,90 4.63  0,60 4.75  0,70 4.75 x  0,50 x  0,80 x  0,50 4.00
8 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 15 4.75 +0.5 m/s 4.75  0,50 4.60  1,00 - 4.75 - - - 3.00
9 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 18 4.69 +0.8 m/s 4.28  0,70 4.43  0,50 4.69  0,80 4.69 2.00
10 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 4.63 +0.5 m/s x  0,40 4.63  0,50 4.53  1,00 4.63 1.00
11 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 10 4.55 +0.7 m/s 4.55  0,70 x  0,80 4.54  0,20 4.55
12 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 13 4.54 +1.4 m/s 4.44  0,30 4.54  1,40 4.43  1,00 4.54
13 Alexandra BokiyAlexandra Bokiy
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 4.52 +0.3 m/s 4.52  0,30 4.47  1,00 4.50  -0,10 4.52
14 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 4.50 +0.9 m/s 4.50  0,90 4.41  1,30 x  0,50 4.50
15 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 8 4.50 +0.9 m/s 4.50  0,90 4.34  1,00 4.40  0,50 4.50
16 Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 14 4.49 +1.1 m/s 4.31  0,40 4.49  1,10 4.39  0,80 4.49
17 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 9 4.37 +0.6 m/s 4.35  0,70 4.23  1,40 4.37  0,60 4.37
18 8 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 12 4.29 +0.5 m/s 4.29  0,50 3.89  0,50 - 4.29
19 Nela MenšíkováNela Menšíková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 2 PB 4.14 +1.6 m/s 3.89  1,00 4.07  0,80 4.14  1,60 4.14
20 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 3 4.05 +1.0 m/s x  0,50 4.05  1,00 3.75  0,90 4.05
21 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 3.96 +0.4 m/s 3.96  0,40 3.87  0,70 3.92  0,00 3.96
22 Tereza MnichováTereza Mnichová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 5 3.94 +0.6 m/s x  0,30 3.71  0,70 3.94  0,60 3.94
23 Aneta GornáAneta Gorná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 1 PB 3.88 +0.5 m/s x  1,80 3.88  0,50 x  0,50 3.88
24 Eliška BorunskáEliška Borunská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 4 3.84 -0.1 m/s 3.80  0,50 x  0,20 3.84  -0,10 3.84
25 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 19 3.82 +0.9 m/s x  0,20 3.81  0,70 3.82  0,90 3.82
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 NM x  0,50 x  0,10 x  0,20 -
Poznámky/pokusy:
" 18.5. - Gorná Aneta (žlutá karta) - nesportovní chování, start mimo pořadí
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 22 12.11 10.80 11.76 11.87 11.87 12.11 x 11.90 11.00
2 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 20 PB 11.79 10.45 10.70 x 10.70 x 09.89 11.79 9.00
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 19 11.11 10.70 10.87 x 10.87 x 11.11 10.76 8.00
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 21 10.99 x 10.72 10.42 10.72 x 10.62 10.99 7.00
5 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 18 10.71 10.49 09.51 09.78 10.49 10.48 x 10.71 6.00
6 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 16 10.36 10.36 09.41 10.33 10.36 09.67 10.26 10.29 5.00
7 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 10.35 10.35 09.88 09.79 10.35 x 10.12 x 4.00
8 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 09.92 09.92 x 09.67 9.92 x x x 3.00
9 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 13 09.55 09.03 08.11 09.55 9.55 2.00
10 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 9 PB 09.53 09.51 09.25 09.53 9.53 1.00
11 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 11 09.20 08.69 08.89 09.20 9.20
12 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 12 09.10 09.10 07.32 x 9.10
13 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10 08.66 08.66 08.41 08.44 8.66
14 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 08.36 08.36 x x 8.36
15 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 07.95 07.28 07.95 07.50 7.95
16 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 07.93 07.47 07.93 07.89 7.93
17 Růžena VlkováRůžena Vlková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 4 07.10 06.96 06.95 07.10 7.10
18 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 SB 06.93 06.93 - - 6.93
19 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 5 06.76 x 06.48 06.76 6.76
20 Johana FoučkováJohana Foučková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
08 2 PB 05.50 05.34 05.50 04.98 5.50
MS Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ UničovTJ Uničov
07 1 PB 07.37 07.01 06.11 07.37 7.37
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 16 12.81 11.54 12.25 12.73 12.73 12.23 12.42 12.81 11.00
2 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 PB 11.80 11.59 10.97 x 11.59 11.61 x 11.80 9.00
3 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 PB 11.52 10.89 11.31 10.21 11.31 11.25 11.52 11.35 8.00
4 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 14 11.38 x 10.87 10.67 10.87 10.69 11.38 x 7.00
5 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 8 PB 11.15 10.63 10.72 09.95 10.72 10.42 10.61 11.15 6.00
6 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 15 11.13 10.41 x 11.01 11.01 11.13 x 10.92 5.00
7 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 PB 11.00 10.92 09.79 x 10.92 09.33 11.00 10.27 4.00
8 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 9 10.80 10.42 10.80 10.21 10.80 10.55 10.68 10.15 3.00
9 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 PB 10.48 10.17 09.77 10.48 10.48 2.00
10 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 10.46 10.35 x 10.46 10.46 1.00
11 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 10 10.43 10.11 10.43 09.98 10.43
12 Marek SvozilMarek Svozil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 PB 10.01 08.74 09.44 10.01 10.01
13 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 5 PB 09.41 09.40 08.19 09.41 9.41
14 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 4 08.01 08.00 08.01 07.92 8.01
15 Martin LeitgebMartin Leitgeb
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 3 07.10 06.58 07.08 07.10 7.10
16 Tadeáš SvačinaTadeáš Svačina
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 2 06.74 06.63 06.65 06.74 6.74
Celkem 16 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 21 PB 31.71 11.00
2 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 20 PB 30.24 9.00
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 29.89 8.00
4 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 16 PB 28.88 7.00
5 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 22 27.86 6.00
6 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 18 27.66 5.00
7 Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 17 PB 27.61 4.00
8 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 25.87 3.00
9 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 PB 24.02 2.00
10 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 10 23.55 1.00
11 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 PB 22.79
12 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 14 22.01
13 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 11 21.89
14 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 19 21.68
15 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 19.84
16 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 12 19.79
17 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 19.43
18 Klára ZvonečkováKlára Zvonečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 13 19.07
19 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 18.60
20 Růžena VlkováRůžena Vlková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 4 18.27
21 Marie BardoňováMarie Bardoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 15.12
22 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3 14.64
23 Adéla KnoppováAdéla Knoppová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 13.78
Celkem 23 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 PB 36.96 11.00
2 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 12 PB 35.25 9.00
3 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 14 33.42 8.00
4 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 32.93 7.00
5 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 PB 32.27 6.00
6 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 29.56 5.00
7 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 7 29.15 4.00
8 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 9 28.64 3.00
9 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 5 PB 25.55 2.00
10 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 23.95 1.00
11 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 20.76
12 Jakub TrundaJakub Trunda
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 2 PB 19.94
13 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 4 19.47
14 Jakub VysloužilJakub Vysloužil
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 1 PB 17.65
15 Tomáš MondekTomáš Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 3 16.49
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 PB 42.60 11.00
2 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 13 PB 38.87 9.00
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 33.23 8.00
4 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 PB 33.07 7.00
5 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 33.04 6.00
6 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 31.77 5.00
7 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 11 28.78 4.00
8 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 PB 27.53 3.00
9 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 PB 27.16 2.00
10 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 24.13 1.00
11 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 3 PB 23.93
12 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 1 PB 22.84
13 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 2 15.17
Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 7 NM
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 NM
Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 14 NM
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 PB 43.73 11.00
2 Václav HranickýVáclav Hranický
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 40.00 9.00
3 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 PB 38.84 8.00
4 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 7 PB 35.35 7.00
5 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 30.51 6.00
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 PB 28.79 5.00
7 Oliver KožiolOliver Kožiol
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 5 PB 27.64 4.00
8 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 PB 23.11 3.00
9 Dan NesvadbaDan Nesvadba
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 3 22.95 2.00
10 Tomáš MondekTomáš Mondek
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
07 2 SB 17.49 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 24 PB 39.58 11.00
2 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 22 36.98 9.00
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25 36.07 8.00
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 35.84 7.00
5 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 20 35.59 6.00
6 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 18 34.10 5.00
7 Adriana GelnarováAdriana Gelnarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 33.25 4.00
8 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 21 32.75 3.00
9 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 10 PB 29.63 2.00
10 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 28.87 1.00
11 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 27.65
12 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 11 PB 27.57
13 Nela KomínkováNela Komínková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 13 27.36
14 Veronika MotalováVeronika Motalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 PB 27.20
15 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 16 26.25
16 Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 12 26.04
17 Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 8 24.48
18 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 7 23.86
19 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 22.13
20 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 PB 21.48
21 Anika NemčekováAnika Nemčeková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 5 20.71
22 Marie BardoňováMarie Bardoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 17.84
23 Adéla KnoppováAdéla Knoppová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 15.59
24 Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2 14.64
MS Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ UničovTJ Uničov
07 14 27.54
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18 49.18 11.00
2 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 17 43.72 9.00
3 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 PB 42.59 8.00
4 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 15 40.60 7.00
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 38.78 6.00
6 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 12 PB 37.70 5.00
7 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 PB 35.08 4.00
8 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10 PB 34.42 3.00
9 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 14 33.73 2.00
10 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 32.16 1.00
11 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 29.45
12 Antonín VlachAntonín Vlach
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 7 29.16
13 Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
08 9 27.60
14 Alex FialaAlex Fiala
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
08 3 PB 26.31
15 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 23.66
16 Martin RychteckýMartin Rychtecký
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 1 PB 22.97
17 Jakub TrundaJakub Trunda
Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s.
08 2 21.33
Celkem 17 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 28.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 16:36.66 11.00
2 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20:24.22 9.00
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 28.8.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 17:17.80 11.00
2 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 17:28.54 9.00
3 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 17:56.45 8.00
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 18:40.99 7.00
5 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 21:39.65 6.00
MS Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 7 19:46.12
Celkem 6 závodníků