Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "A" MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (6. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.65 11.00
2 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.74 9.00
3 Jan MorovicsJan Morovics 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.75 8.00
4 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.77 7.00
5 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 08.78 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 08.99 5.00
2 Antonín HorálekAntonín Horálek 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.05 4.00
3 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.31 2.00
4 Adam SedmihradskýAdam Sedmihradský 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 09.54
5 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 09.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 PB 09.47
2 Tomáš PortigTomáš Portig 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 PB 09.77
3 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 PB 10.02
4 David KazickyDavid Kazicky 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 10.34
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 607 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.28 3.00
2 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 09.43 1.00
3 604 Patrik KoutnýPatrik Koutný 11 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 10.97
4 Krištof KalinaKrištof Kalina 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.61
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlekanecMatyáš Plekanec 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 10.02
2 613 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.42
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.65 11.00
2 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.74 9.00
3 Jan MorovicsJan Morovics 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.75 8.00
4 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.77 7.00
5 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 08.78 6.00
6 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 08.99 5.00
7 Antonín HorálekAntonín Horálek 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.05 4.00
8 607 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.28 3.00
9 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.31 2.00
10 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 09.43 1.00
11 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 PB 09.47
12 Adam SedmihradskýAdam Sedmihradský 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 09.54
13 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 09.66
14 Tomáš PortigTomáš Portig 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 PB 09.77
15 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 PB 10.02
15 Matyáš PlekanecMatyáš Plekanec 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 10.02
17 David KazickyDavid Kazicky 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 10.34
18 613 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.42
19 604 Patrik KoutnýPatrik Koutný 11 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 10.97
20 Krištof KalinaKrištof Kalina 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.61

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.29 11.00
2 622 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.53 9.00
3 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.64 7.50
4 647 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 08.64 7.50
5 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 09.00 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.04 5.00
2 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.08 4.00
3 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.10 3.00
4 633 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.18 1.00
5 Cecilie SomogyiCecilie Somogyi 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.45
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela SvatkováStela Svatková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 09.19
2 Bára MužíkováBára Mužíková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.28
3 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 09.45
4 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.46
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 PB 09.25
2 Ema ČernochováEma Černochová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 09.49
3 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.60
4 Nela VohánkováNela Vohánková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.65
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.52
2 Markéta ŠebestováMarkéta Šebestová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 PB 10.03
3 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 10.26
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 6.9.2022 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.13 2.00
2 608 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.78
3 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 PB 10.26
4 Mariana KuthanováMariana Kuthanová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 10.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.29 11.00
2 622 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.53 9.00
3 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.64 7.50
3 647 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 08.64 7.50
5 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 09.00 6.00
6 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.04 5.00
7 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.08 4.00
8 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.10 3.00
9 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.13 2.00
10 633 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.18 1.00
11 Stela SvatkováStela Svatková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 09.19
12 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 PB 09.25
13 Bára MužíkováBára Mužíková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.28
14 Cecilie SomogyiCecilie Somogyi 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.45
14 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 09.45
16 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.46
17 Ema ČernochováEma Černochová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 09.49
18 Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.52
19 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.60
20 Nela VohánkováNela Vohánková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.65
21 608 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.78
22 Markéta ŠebestováMarkéta Šebestová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 PB 10.03
23 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 10.26
23 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 PB 10.26
25 Mariana KuthanováMariana Kuthanová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 10.75

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.21 11.00
2 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.08 7.00
3 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 24.07 3.00
4 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 24.51 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 579 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 23.94 5.00
2 Jáchym VeselýJáchym Veselý 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 24.15 2.00
3 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.68
4 Jakub LandaJakub Landa 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 25.00
2 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 PB 25.58
3 Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 27.72
4 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 28.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 23.13 6.00
2 Adam SedmihradskýAdam Sedmihradský 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.95 4.00
3 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 25.53
4 Theodor BeránekTheodor Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 28.80
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.58 9.00
2 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.96 8.00
3 Šimon JuraŠimon Jura 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 26.93
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.21 11.00
2 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.58 9.00
3 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.96 8.00
4 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.08 7.00
5 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 23.13 6.00
6 579 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 23.94 5.00
7 Adam SedmihradskýAdam Sedmihradský 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.95 4.00
8 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 24.07 3.00
9 Jáchym VeselýJáchym Veselý 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 24.15 2.00
10 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 24.51 1.00
11 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.68
12 Jakub LandaJakub Landa 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 24.77
13 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 PB 25.00
14 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 25.53
15 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 PB 25.58
16 Šimon JuraŠimon Jura 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 26.93
17 Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 27.72
18 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 28.42
19 Theodor BeránekTheodor Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 28.80

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.45 11.00
2 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 20.52 9.00
3 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 21.78 8.00
4 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.43 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.87 7.00
2 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 22.48 5.00
3 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.62 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 PB 22.68 3.00
2 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.08 2.00
3 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.18
4 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda JarešováLinda Jarešová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 24.16
2 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 24.58
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 23.94
2 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 24.68
3 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 25.61
4 654 Klara DocekalovaKlara Docekalova 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 26.16
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.52
2 Elena JanElena Jan 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 25.96
3 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 26.81
4 Mariana KuthanováMariana Kuthanová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 27.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 6.9.2022 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.09 1.00
2 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 24.10
3 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 25.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.45 11.00
2 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 20.52 9.00
3 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 21.78 8.00
4 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.87 7.00
5 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.43 6.00
6 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 22.48 5.00
7 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.62 4.00
8 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 PB 22.68 3.00
9 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 23.08 2.00
10 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.09 1.00
11 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.18
12 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.48
13 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.52
14 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 23.94
15 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 24.10
16 Linda JarešováLinda Jarešová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 24.16
17 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 24.58
18 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 24.68
19 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 25.47
20 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 25.61
21 Elena JanElena Jan 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 25.96
22 654 Klara DocekalovaKlara Docekalova 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 26.16
23 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 26.81
24 Mariana KuthanováMariana Kuthanová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 27.66

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 596 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:39.48 11.00
2 579 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 2:39.62 9.00
3 576 Daniel HaltufDaniel Haltuf 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 2:50.33 8.00
4 585 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 2:50.47 7.00
5 598 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 2:50.51 6.00
6 591 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 2:51.70 5.00
7 590 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 PB 2:51.80 4.00
8 587 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 6 2:58.58 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 639 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 12 PB 2:57.47 3.00
2 607 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 3:00.49 1.00
3 613 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 3:01.58
4 606 Matyáš HouškaMatyáš Houška 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 13 PB 3:02.73
5 624 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 11 3:05.22
6 604 Patrik KoutnýPatrik Koutný 11 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 16 3:10.16
7 628 Adam BuchvaldAdam Buchvald 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 9 3:51.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 596 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:39.48 11.00
2 579 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 2:39.62 9.00
3 576 Daniel HaltufDaniel Haltuf 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 2:50.33 8.00
4 585 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 2:50.47 7.00
5 598 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 2 2:50.51 6.00
6 591 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 2:51.70 5.00
7 590 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 PB 2:51.80 4.00
8 639 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 12 PB 2:57.47 3.00
9 587 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 6 2:58.58 2.00
10 607 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 3:00.49 1.00
11 613 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 3:01.58
12 606 Matyáš HouškaMatyáš Houška 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 13 PB 3:02.73
13 624 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 11 3:05.22
14 604 Patrik KoutnýPatrik Koutný 11 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 16 3:10.16
15 628 Adam BuchvaldAdam Buchvald 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 9 3:51.52

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 622 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:33.59 11.00
2 647 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 SB 2:33.65 9.00
3 641 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:35.58 8.00
4 617 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 2:38.86 7.00
5 688 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 2:39.02 6.00
6 637 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 2:39.15 5.00
7 652 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:43.37 4.00
8 623 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 2:51.96 3.00
9 645 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 9 2:59.04 2.00
10 643 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 11 3:11.55
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 658 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:59.75 1.00
2 635 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 4 PB 3:01.50
3 634 Monika RůžičkováMonika Růžičková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 3:01.91
4 612 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 3:03.28
5 609 Ella ČapkováElla Čapková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 8 PB 3:04.95
6 625 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 7 PB 3:06.85
7 651 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:15.80
8 633 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 PB 3:15.96
9 654 Klara DocekalovaKlara Docekalova 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 3:17.30
10 626 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 3:19.28
11 608 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 9 3:19.58
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 622 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:33.59 11.00
2 647 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 SB 2:33.65 9.00
3 641 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:35.58 8.00
4 617 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 2:38.86 7.00
5 688 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 2:39.02 6.00
6 637 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 2:39.15 5.00
7 652 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:43.37 4.00
8 623 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 2:51.96 3.00
9 645 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 9 2:59.04 2.00
10 658 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:59.75 1.00
11 635 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 4 PB 3:01.50
12 634 Monika RůžičkováMonika Růžičková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 3:01.91
13 612 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 3:03.28
14 609 Ella ČapkováElla Čapková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 8 PB 3:04.95
15 625 Natálie SlezákováNatálie Slezáková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 7 PB 3:06.85
16 643 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 11 3:11.55
17 651 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:15.80
18 633 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 PB 3:15.96
19 654 Klara DocekalovaKlara Docekalova 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 3:17.30
20 626 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12 3:19.28
21 608 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 9 3:19.58

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 PB 09.84 11.00
2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 10.42 9.00
3 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 10.43 8.00
4 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 10.55 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 11.26 6.00
2 Alexander NalimovAlexander Nalimov 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 4 PB 11.30 5.00
3 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 11.31 4.00
4 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.58 3.00
5 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 14.83
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 11.81 2.00
2 585 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 PB 12.44 1.00
3 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 13.35
4 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 PB 13.78
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav ŠikStanislav Šik 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 14.15
2 Tomáš PekárekTomáš Pekárek 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 14.32
3 606 Matyáš HouškaMatyáš Houška 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 14.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 PB 09.84 11.00
2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 10.42 9.00
3 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 10.43 8.00
4 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 10.55 7.00
5 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 11.26 6.00
6 Alexander NalimovAlexander Nalimov 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 4 PB 11.30 5.00
7 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 11.31 4.00
8 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.58 3.00
9 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 11.81 2.00
10 585 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 PB 12.44 1.00
11 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 13.35
12 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 PB 13.78
13 Stanislav ŠikStanislav Šik 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 14.15
14 Tomáš PekárekTomáš Pekárek 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 14.32
15 606 Matyáš HouškaMatyáš Houška 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 14.78
16 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 14.83

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 PB 09.47 11.00
2 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.91 9.00
3 Ema AdamkováEma Adamková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 PB 10.21 8.00
4 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.24 7.00
5 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 11.12 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 10.45 6.00
2 652 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.68 5.00
3 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 10.69 4.00
4 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.80 3.00
5 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 12.10
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 11.64 1.00
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 11.85
3 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.96
4 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.28
5 Amálie HumhalováAmálie Humhalová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.64
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 PB 12.12
2 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 PB 12.84
3 Anna HnátkováAnna Hnátková 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.86
4 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.99
5 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.65
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 14.40
2 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 SB 14.43
3 Ester DontováEster Dontová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 14.47
4 Barbora TykalováBarbora Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 PB 18.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 3 PB 09.47 11.00
2 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.91 9.00
3 Ema AdamkováEma Adamková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 PB 10.21 8.00
4 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.24 7.00
5 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 10.45 6.00
6 652 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 10.68 5.00
7 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 10.69 4.00
8 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.80 3.00
9 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 11.12 2.00
10 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 11.64 1.00
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 11.85
12 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.96
13 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 12.10
14 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 PB 12.12
15 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.28
16 Amálie HumhalováAmálie Humhalová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.64
17 Julie SoljakováJulie Soljaková 09 Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A 1 PB 12.84
18 Anna HnátkováAnna Hnátková 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.86
19 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.99
20 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.65
21 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 14.40
22 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 SB 14.43
23 Ester DontováEster Dontová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 14.47
24 Barbora TykalováBarbora Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 PB 18.36

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vich, Lejček, Uhrová, Ullrichová Vich, Lejček, Uhrová, Ullrichová SK JeseniovaSK Jeseniova 1 31.42 11.00
2 Blažková, Nalimov, Táčnerová, Vacata Blažková, Nalimov, Táčnerová, Vacata Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 32.49 8.00
3 Hamerníková, Olšavská, Čoček, Morovics Hamerníková, Olšavská, Čoček, Morovics SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 33.27 7.00
4 Turková, Tučková, Kalous, Šunkevič Turková, Tučková, Kalous, Šunkevič Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 35.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdechovská, Klubal, Pešek, Ptáčková Zdechovská, Klubal, Pešek, Ptáčková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.22 9.00
2 Havlová, Kopecká, Jeník, Horálek Havlová, Kopecká, Jeník, Horálek SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 34.27 4.00
3 Adamková, Dvornáková, Kovář, Petřík Adamková, Dvornáková, Kovář, Petřík Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 34.58 3.00
4 Krbec, Kašpar, Málková, Rychtaříková Krbec, Kašpar, Málková, Rychtaříková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 34.76 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rychlý, Bureš, Jeleneková, Kvasničková Rychlý, Bureš, Jeleneková, Kvasničková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 33.45 6.00
2 Beníšek, Balíčková, Loskot, Raichlová Beníšek, Balíčková, Loskot, Raichlová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 35.38
3 Beránek, Landštof, Plíhalová, Šimotová Beránek, Landštof, Plíhalová, Šimotová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.47
4 Hamerníková, Karpeles, Nováková, Rychecký Hamerníková, Karpeles, Nováková, Rychecký SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 37.05
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 652 Bezděková, Dočkalová, Sedmihradský, Trnka Bezděková, Dočkalová, Sedmihradský, Trnka SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 34.99 1.00
2 624 Drdla, Novotná, Bouše, Tvrdíková Drdla, Novotná, Bouše, Tvrdíková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 35.77
3 Portig, Ostrenková, Veselý, Černochová Portig, Ostrenková, Veselý, Černochová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 47.76
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mihalovič, Střecha, Duchoňová, Trojanová Mihalovič, Střecha, Duchoňová, Trojanová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 33.54 5.00
2 Beránek, Pavlíček, Hnátková, Vohánková Beránek, Pavlíček, Hnátková, Vohánková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.73
3 Loskot, Tykalová, Probstová, Svitek Loskot, Tykalová, Probstová, Svitek Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 40.02
Kulhánek, Neubauer, Slabá, Trávníčková Kulhánek, Neubauer, Slabá, Trávníčková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ pravidlo TP24.10
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Morová, Mucha, Hajerová, Haltuf Morová, Mucha, Hajerová, Haltuf SK JeseniovaSK Jeseniova 1 35.52
2 598 Kolář, Koutný, Slezáková, Šimonová Kolář, Koutný, Slezáková, Šimonová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 36.74
3 609 Čapková, Komers, Jan, Hanek Čapková, Komers, Jan, Hanek Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 38.12
Šik, Kalina, Kopecká, Slívová Šik, Kalina, Kopecká, Slívová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlinka, Kamic, Kuthanová, Kodymová Hlinka, Kamic, Kuthanová, Kodymová Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 37.63
2 Tykalová, Buchvald, Smysl, Šebestová Tykalová, Buchvald, Smysl, Šebestová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 40.64
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vich, Lejček, Uhrová, Ullrichová Vich, Lejček, Uhrová, Ullrichová SK JeseniovaSK Jeseniova 1 31.42 11.00
2 Zdechovská, Klubal, Pešek, Ptáčková Zdechovská, Klubal, Pešek, Ptáčková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 32.22 9.00
3 Blažková, Nalimov, Táčnerová, Vacata Blažková, Nalimov, Táčnerová, Vacata Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 32.49 8.00
4 Hamerníková, Olšavská, Čoček, Morovics Hamerníková, Olšavská, Čoček, Morovics SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 33.27 7.00
5 Rychlý, Bureš, Jeleneková, Kvasničková Rychlý, Bureš, Jeleneková, Kvasničková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 33.45 6.00
6 Mihalovič, Střecha, Duchoňová, Trojanová Mihalovič, Střecha, Duchoňová, Trojanová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 33.54 5.00
7 Havlová, Kopecká, Jeník, Horálek Havlová, Kopecká, Jeník, Horálek SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 34.27 4.00
8 Adamková, Dvornáková, Kovář, Petřík Adamková, Dvornáková, Kovář, Petřík Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 34.58 3.00
9 Krbec, Kašpar, Málková, Rychtaříková Krbec, Kašpar, Málková, Rychtaříková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 34.76 2.00
10 652 Bezděková, Dočkalová, Sedmihradský, Trnka Bezděková, Dočkalová, Sedmihradský, Trnka SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 34.99 1.00
11 Beníšek, Balíčková, Loskot, Raichlová Beníšek, Balíčková, Loskot, Raichlová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 35.38
12 Turková, Tučková, Kalous, Šunkevič Turková, Tučková, Kalous, Šunkevič Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 35.48
13 Morová, Mucha, Hajerová, Haltuf Morová, Mucha, Hajerová, Haltuf SK JeseniovaSK Jeseniova 1 35.52
14 624 Drdla, Novotná, Bouše, Tvrdíková Drdla, Novotná, Bouše, Tvrdíková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 35.77
15 Beránek, Landštof, Plíhalová, Šimotová Beránek, Landštof, Plíhalová, Šimotová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.47
16 598 Kolář, Koutný, Slezáková, Šimonová Kolář, Koutný, Slezáková, Šimonová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 36.74
17 Hamerníková, Karpeles, Nováková, Rychecký Hamerníková, Karpeles, Nováková, Rychecký SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 37.05
18 Hlinka, Kamic, Kuthanová, Kodymová Hlinka, Kamic, Kuthanová, Kodymová Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 37.63
19 Beránek, Pavlíček, Hnátková, Vohánková Beránek, Pavlíček, Hnátková, Vohánková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.73
20 609 Čapková, Komers, Jan, Hanek Čapková, Komers, Jan, Hanek Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 38.12
21 Loskot, Tykalová, Probstová, Svitek Loskot, Tykalová, Probstová, Svitek Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 40.02
22 Tykalová, Buchvald, Smysl, Šebestová Tykalová, Buchvald, Smysl, Šebestová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 40.64
23 Portig, Ostrenková, Veselý, Černochová Portig, Ostrenková, Veselý, Černochová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 47.76
Kulhánek, Neubauer, Slabá, Trávníčková Kulhánek, Neubauer, Slabá, Trávníčková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 DQ
Šik, Kalina, Kopecká, Slívová Šik, Kalina, Kopecká, Slívová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,39 1,43 1,47 Body
1 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 15 PB 1.35 o o o o xxo xxo xxx 11.00
2 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 17 1.30 o o - o o xxx 9.00
3 Jan KovářJan Kovář
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 12 1.25 o o o o xx 8.00
4 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 14 1.25 o o o xo xxx 7.00
5 Václav KasalVáclav Kasal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 18 1.25 xo o o xo xxx 6.00
6= Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 16 1.20 o o o xxx 4.50
6= Samuel KašparSamuel Kašpar
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 10 PB 1.20 o o o xxx 4.50
8 Jakub LoskotJakub Loskot
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 7 PB 1.15 o xo x- x 3.00
9= Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 4 PB 1.10 o xxx 1.00
9= Vladimír BřezíkVladimír Březík
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 1 PB 1.10 o xxx 1.00
9= David PetříkDavid Petřík
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 13 1.10 o xxx 1.00
12 Filip MuchaFilip Mucha
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 6 PB 1.10 xo xxx
Tadeáš KrbecTadeáš Krbec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 11 NM xxx
Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 8 NM xxx
Jakub LandaJakub Landa
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 9 NM xxx
Janek ŠubrtJanek Šubrt
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 5 NM xxx
Poznámky / pokusy:
" Krbec Tadeáš, SK Aktis 18:29 zranění - levé koleno
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,39 1,43 1,47 Body
1 Anna UhrováAnna Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 22 1.47 o o o o o o xo o xo xxx 11.00
2 Eliška BlažkováEliška Blažková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 19 PB 1.47 o o o o o o xo o xxo xxx 9.00
3 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 20 PB 1.43 - - - o o xxo xxo xxo xxx 8.00
4 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 23 1.35 - o o o o xo xxx 7.00
5= Nicola NovákováNicola Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 16 1.30 - - o o xo xxx 5.00
5= Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 18 1.30 - o o o xo xx 5.00
5= Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 7 PB 1.30 o o o o xo xx 5.00
8= Simona BalíčkováSimona Balíčková
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 14 PB 1.30 o o o xo xo xx 2.50
8= Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 15 1.30 xo o o o xo xxx 2.50
10 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 9 PB 1.25 xo o o o xx 1.00
11 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 21 1.25 o o xxo o xxx
12 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 17 1.25 o o o xo xxx
13 645 Klára OstrenkováKlára Ostrenková
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
09 10 PB 1.25 o o o xxo xxx
14 Stela SvatkováStela Svatková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 11 1.20 o xo o xxx
15 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 12 1.20 xxo xo o xxx
16 635 Gabriela KučerováGabriela Kučerová
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 13 1.20 o xo xo xxx
17= Markéta ŠebestováMarkéta Šebestová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 3 PB 1.10 o xxx
17= 617 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 2 PB 1.10 o xxx
17= Šárka SoubustováŠárka Soubustová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 5 1.10 o xx
20= Tereza NovotnáTereza Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 1 PB 1.10 xo xxx
20= 626 Leona SkokánkováLeona Skokánková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 4 1.10 xo xxx
22 Sára SvobodováSára Svobodová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 6 1.10 xxo xxx
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 15 4.71 -0.8 m/s 11.00
2 Otakar VichOtakar Vich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 16 4.53 +0.0 m/s 9.00
3 Filip JeníkFilip Jeník
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 13 4.43 -1.4 m/s 8.00
4 Alexander NalimovAlexander Nalimov
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 14 4.36 +0.0 m/s 7.00
5 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 6 PB 4.23 -0.2 m/s 6.00
6 Michal BurešMichal Bureš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 7 PB 4.20 +0.0 m/s 5.00
7 Matěj BoušeMatěj Bouše
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 11 4.18 +0.0 m/s 4.00
8 596 Jan DobiášJan Dobiáš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 12 4.08 +0.0 m/s 3.00
9 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 8 4.01 +0.0 m/s 2.00
10 Jan MorovicsJan Morovics
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 10 4.00 +0.0 m/s 1.00
11 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 5 PB 3.98 +0.0 m/s
12 Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3 PB 3.74 -0.3 m/s
13 Tomáš PortigTomáš Portig
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 1 PB 3.61 +0.0 m/s
14 Antonín HorálekAntonín Horálek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 4 3.58 +0.0 m/s
15 Antonín LoskotAntonín Loskot
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 2 PB 3.30 +0.0 m/s
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 28 4.81 +0.1 m/s 11.00
2 Anna UhrováAnna Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 27 4.56 +0.0 m/s 9.00
3 Eliška BlažkováEliška Blažková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 25 4.55 +0.0 m/s 8.00
4 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 26 4.43 +0.0 m/s 7.00
5 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 24 4.26 +0.0 m/s 6.00
6 Aneta DvornákováAneta Dvornáková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 22 4.19 +0.0 m/s 5.00
7 Sofie OlšavskáSofie Olšavská
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 23 4.18 +0.0 m/s 4.00
8 641 Elizabeth HesselinkElizabeth Hesselink
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 19 4.05 +0.1 m/s 3.00
9 Justina ZbrojováJustina Zbrojová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 20 3.95 +0.1 m/s 2.00
10 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 13 PB 3.90 +0.0 m/s 1.00
11 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 18 3.87 +0.0 m/s
12 625 Natálie SlezákováNatálie Slezáková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 21 3.81 +0.0 m/s
13 Anna HnátkováAnna Hnátková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 9 PB 3.80 +0.0 m/s
14 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 12 SB 3.73 +0.0 m/s
15 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 7 PB 3.67 +0.0 m/s
16 Bára MužíkováBára Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 11 3.66 +0.0 m/s
17 Tereza TurkováTereza Turková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 14 3.61 +0.0 m/s
18 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
11 2 PB 3.59 +0.0 m/s
19 Amálie RaichlováAmálie Raichlová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 15 3.58 +0.1 m/s
20 634 Monika RůžičkováMonika Růžičková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 10 3.55 +0.1 m/s
21 Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 17 3.45 +0.0 m/s
22 Cecilie SomogyiCecilie Somogyi
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 16 3.43 +0.0 m/s
23 612 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 1 PB 3.42 +0.1 m/s
24 658 Julie ČernohorskáJulie Černohorská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 8 PB 3.21 +0.1 m/s
25 Elena JanElena Jan
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 5 3.09 +0.0 m/s
26 Zuzana KopeckáZuzana Kopecká
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 4 PB 3.06 +0.0 m/s
27 Kateřina TykalováKateřina Tykalová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 6 3.05 +0.0 m/s
28 Ester DontováEster Dontová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 3 2.80 +0.0 m/s
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gita TrojanováGita Trojanová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 21 PB 09.81 11.00
2 Ema AdamkováEma Adamková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 25 09.37 9.00
3 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 23 PB 09.35 8.00
4 637 Berta BlatnáBerta Blatná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 24 09.23 7.00
5 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 19 PB 09.18 6.00
6 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 18 PB 08.84 5.00
7 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 22 08.58 4.00
8 651 Anna BartošováAnna Bartošová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 20 08.53 3.00
9 Nela JanečkováNela Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 12 PB 08.08 2.00
10 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 2 PB 07.88 1.00
11 Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 17 07.85
12 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 16 07.68
13 Linda JarešováLinda Jarešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 14 07.63
14 Laura ListopadLaura Listopad
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 13 PB 07.52
15 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 11 PB 07.31
16 Nela VohánkováNela Vohánková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 10 06.77
17 Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 PB 06.75
18 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 1 SB 06.31
19 Ema ČernochováEma Černochová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 9 06.27
20 Kateřina LokajíčkováKateřina Lokajíčková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 6 PB 06.12
21 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 5 PB 06.06
22 Kateřina TykalováKateřina Tykalová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 4 PB 05.28
23 Anna BrejlováAnna Brejlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 7 05.08
24 Barbora TykalováBarbora Tykalová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 3 PB 04.15
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 590 Adam PacourekAdam Pacourek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 16 PB 08.69 11.00
2 Jiří KryštofJiří Kryštof
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 13 PB 07.39 9.00
3 Stanislav ŠikStanislav Šik
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 10 PB 06.93 8.00
4 591 Filip KoudelákFilip Koudelák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 11 PB 06.82 7.00
5 Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 15 06.78 6.00
6 Antonín StřechaAntonín Střecha
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 1 PB 06.77 5.00
7 Dan RycheckýDan Rychecký
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 12 06.72 4.00
8 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 14 06.58 3.00
9 Janek ŠubrtJanek Šubrt
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 9 PB 05.91 2.00
10 Karel NeubauerKarel Neubauer
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 5 PB 05.83 1.00
11 Tomáš PekárekTomáš Pekárek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 6 PB 05.83
12 Ondřej KulhánekOndřej Kulhánek
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 8 05.75
13 Theodor BeránekTheodor Beránek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 3 PB 05.41
14 624 Denis DrdlaDenis Drdla
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 4 PB 05.20
15 Jáchym VeselýJáchym Veselý
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 7 03.95
16 Matěj SvitekMatěj Svitek
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 2 PB 03.69
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 SB 61.92 11.00
2 Václav KasalVáclav Kasal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 17 PB 54.06 9.00
3 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 18 50.75 8.00
4 576 Daniel HaltufDaniel Haltuf
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 16 45.35 7.00
5 598 Filip KolářFilip Kolář
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 14 PB 44.96 6.00
6 Samuel KašparSamuel Kašpar
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 15 44.75 5.00
7 Ondřej ČočekOndřej Čoček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 12 PB 42.08 4.00
8 Jiří KryštofJiří Kryštof
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 13 PB 41.92 3.00
9 Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 9 PB 35.38 2.00
10 Matyáš PlekanecMatyáš Plekanec
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 3 PB 34.95 1.00
11 Sebastian LandštofSebastian Landštof
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 11 PB 34.34
12 Tadeáš KrbecTadeáš Krbec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 10 29.23
13 639 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 6 PB 27.55
14 Šimon JuraŠimon Jura
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 8 26.59
15 Karel NeubauerKarel Neubauer
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 2 PB 26.37
16 628 Adam BuchvaldAdam Buchvald
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 5 PB 23.58
17 David KazickyDavid Kazicky
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 1 PB 22.18
18 587 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 7 20.18
19 Krištof KalinaKrištof Kalina
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 4 19.21
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 23 48.60 11.00
2 Vanda BurianováVanda Burianová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 18 PB 41.14 9.00
3 623 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 22 40.76 8.00
4 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 2 PB 39.92 7.00
5 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 17 37.93 6.00
6 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 21 37.69 5.00
7 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 19 37.47 4.00
8 Eliška PupováEliška Pupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 16 37.04 3.00
9 Laura ListopadLaura Listopad
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 14 PB 35.69 2.00
10 Aneta DvornákováAneta Dvornáková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 10 PB 33.08 1.00
11 688 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 13 PB 32.28
12 643 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 20 31.47
13 Sára SvobodováSára Svobodová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 15 29.77
14 Andrea SlabáAndrea Slabá
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 12 29.30
15 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 9 27.88
16 609 Ella ČapkováElla Čapková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 11 27.48
17 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 5 PB 27.00
18 Kateřina LokajíčkováKateřina Lokajíčková
Atletika Stodůlky, z.s. AAtletika Stodůlky, z.s. A
09 8 25.46
19 Amálie HumhalováAmálie Humhalová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 6 PB 24.38
20 Zuzana KopeckáZuzana Kopecká
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 7 22.63
21 Šárka SoubustováŠárka Soubustová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 4 19.31
22 Aneta PatašiAneta Pataši
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 3 10.80
Celkem 22 závodníků