Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále "B" MPD mladšího žactva

Praha - Vokovice (6. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.20 11.00
2 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 08.45 9.00
3 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 08.79 8.00
4 36 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.04 7.00
5 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.32 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ChromíkŠimon Chromík 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 09.11 6.00
2 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.53 2.00
3 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 09.88 1.00
4 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.15
5 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 10.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš VyhlídTobiáš Vyhlíd 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 09.33 3.00
2 Jan LačňákJan Lačňák 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.06
3 Benju GatevBenju Gatev 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 11.02
4 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 12.23
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 09.21 5.00
2 Pavel LundákPavel Lundák 11 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 10.09
3 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.12
4 Adam HrobskýAdam Hrobský 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.20 11.00
2 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 08.45 9.00
3 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 08.79 8.00
4 36 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.04 7.00
5 Šimon ChromíkŠimon Chromík 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 09.11 6.00
6 41 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 09.21 5.00
7 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.32 4.00
8 Tobiáš VyhlídTobiáš Vyhlíd 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 09.33 3.00
9 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.53 2.00
10 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 09.88 1.00
11 Jan LačňákJan Lačňák 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.06
12 Pavel LundákPavel Lundák 11 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 10.09
13 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.12
14 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.15
15 Adam HrobskýAdam Hrobský 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.30
16 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 10.36
17 Benju GatevBenju Gatev 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 11.02
18 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 12.23

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 08.68 11.00
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.73 9.00
3 12 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.90 8.00
4 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.25 4.00
5 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 09.41 2.00
6 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 09.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 09.21 5.00
2 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.39 3.00
3 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 09.56
4 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 09.67
5 Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 09.68
6 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 09.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora OuřadováBarbora Ouřadová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 09.50
2 Tereza SpurnáTereza Spurná 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 09.83
3 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 09.90
4 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.28
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna ZnojilováAnna Znojilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 09.18 7.00
2 10 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.21 6.00
3 Aneta HladůvkováAneta Hladůvková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 10.02
4 Zuzana UrbánkováZuzana Urbánková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 10.05
MS Barbora SmolíkováBarbora Smolíková 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.13
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.49 1.00
2 26 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 09.63
3 Lili ŠpačkováLili Špačková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 09.80
4 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.97
MS Barbora BurdováBarbora Burdová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 09.99
6 Julie RůžičkováJulie Růžičková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 10.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 08.68 11.00
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.73 9.00
3 12 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.90 8.00
4 4 Anna ZnojilováAnna Znojilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 09.18 7.00
5 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 09.21 5.00
5 10 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.21 6.00
7 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.25 4.00
8 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.39 3.00
9 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 09.41 2.00
10 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.49 1.00
11 Barbora OuřadováBarbora Ouřadová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 09.50
12 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 09.56
13 26 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 09.63
14 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 09.67
14 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 09.67
16 Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 09.68
17 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 09.73
18 Lili ŠpačkováLili Špačková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 09.80
19 Tereza SpurnáTereza Spurná 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 09.83
20 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 09.90
21 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.97
22 Barbora BurdováBarbora Burdová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 09.99
23 Aneta HladůvkováAneta Hladůvková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 10.02
24 Zuzana UrbánkováZuzana Urbánková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 10.05
25 Barbora SmolíkováBarbora Smolíková 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 10.13
26 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 10.28
27 Julie RůžičkováJulie Růžičková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 10.97

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.95 11.00
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.38 9.00
3 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 21.75 7.50
4 Samuel KnorSamuel Knor 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 22.82 4.00
5 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 23.32 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 23.66 2.00
2 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 24.34
3 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 24.42
4 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.61
5 Adam HrobskýAdam Hrobský 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 21.75 7.50
2 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 21.85 6.00
3 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.70 1.00
4 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 28.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 21.95 5.00
2 Pavel LundákPavel Lundák 11 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 24.15
3 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 24.40
4 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 24.57
5 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 25.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.95 11.00
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.38 9.00
3 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 21.75 7.50
3 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 21.75 7.50
5 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 21.85 6.00
6 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 21.95 5.00
7 Samuel KnorSamuel Knor 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 22.82 4.00
8 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 23.32 3.00
9 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 23.66 2.00
10 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.70 1.00
11 Pavel LundákPavel Lundák 11 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 24.15
12 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 24.34
13 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 2 24.40
14 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 24.42
15 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 24.57
16 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.61
17 Adam HrobskýAdam Hrobský 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.27
18 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 25.42
19 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 28.14

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.98 11.00
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.65 9.00
3 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.89 8.00
4 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.64 7.00
5 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 22.75 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BenešováHana Benešová 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 22.73 6.00
2 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 23.64 4.00
3 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 24.25
4 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 24.61
5 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 25.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.19 1.00
2 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 24.29
3 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.51
4 Julie RůžičkováJulie Růžičková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 24.93
5 Eliška BrabačováEliška Brabačová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 25.02
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NáseováTereza Náseová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 25.39
2 11 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 25.65
3 Kristýna TikalováKristýna Tikalová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 3 27.64
4 Stella MachalováStella Machalová 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 5 28.21
5 Eliška HorňákováEliška Horňáková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 28.88
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 6.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 23.66 3.00
2 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 23.89 2.00
3 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 25.13
4 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 25.56
5 Adéla VlčkováAdéla Vlčková 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 26.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.98 11.00
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.65 9.00
3 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.89 8.00
4 Nikola JakešováNikola Jakešová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.64 7.00
5 Hana BenešováHana Benešová 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 22.73 6.00
6 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 22.75 5.00
7 Simona HájkováSimona Hájková 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 23.64 4.00
8 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 23.66 3.00
9 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 23.89 2.00
10 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.19 1.00
11 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 24.25
12 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 24.29
13 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.51
14 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 24.61
15 Julie RůžičkováJulie Růžičková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 24.93
16 Eliška BrabačováEliška Brabačová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 25.02
17 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 25.13
18 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 25.31
19 Tereza NáseováTereza Náseová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 25.39
20 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 25.56
21 11 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 25.65
22 Adéla VlčkováAdéla Vlčková 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 26.62
23 Kristýna TikalováKristýna Tikalová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 3 27.64
24 Stella MachalováStella Machalová 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 5 28.21
25 Eliška HorňákováEliška Horňáková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 28.88

800 m - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 40 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 1 2:37.1 11.00
2 35 Matěj LněničkaMatěj Lněnička 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:40.5 9.00
3 41 Erik VítečekErik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 2:42.3 8.00
4 36 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:46.5 7.00
5 33 Matouš SuchýMatouš Suchý 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 2:46.9 6.00
6 37 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18 2:47.7 5.00
7 31 Jan ŠulcJan Šulc 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:49.6 4.00
8 48 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 10 2:51.3 3.00
9 45 Petr GajdaPetr Gajda 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 11 2:52.7 2.00
10 49 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 12 2:54.9 1.00
11 39 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:55.3
12 44 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 13 2:55.9
13 34 Martin KadlecMartin Kadlec 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 2:56.2
14 16 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 2:58.9
15 42 Kristian OulickýKristian Oulický 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 14 3:01.4
MS 54 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 17 3:07.6
17 46 Matěj TupýMatěj Tupý 09 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 15 3:37.0
Poznámky:
Závod byl měřen ručně, porucha kamery.
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:36.0 11.00
2 3 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:36.6 9.00
3 4 Anna ZnojilováAnna Znojilová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 2:43.2 8.00
4 7 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:45.9 7.00
5 27 Anna KroftováAnna Kroftová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 2:48.2 6.00
6 19 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:51.2 5.00
7 10 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:51.6 4.00
8 5 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 11 2:52.0 3.00
9 26 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 8 2:52.4 2.00
10 22 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 13 2:53.0 1.00
11 20 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 7 2:53.4
12 32 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 19 2:53.7
13 29 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 10 2:56.7
14 25 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 16 2:56.9
15 30 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:05.3
16 11 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 17 3:06.5
17 9 Julie JebaváJulie Jebavá 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18 3:24.4
Poznámky:
Závod byl měřen ručně, porucha kamery.
Celkem 17 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.23 11.00
2 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.32 9.00
3 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 10.79 8.00
4 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 11.81 7.00
5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.89 6.00
6 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 12.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.19 1.00
2 16 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.26
3 Samuel PánekSamuel Pánek 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 14.22
4 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 15.88
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 12.73 4.00
2 48 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 12.77 3.00
3 31 Jan ŠulcJan Šulc 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.84 2.00
4 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 14.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.23 11.00
2 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.32 9.00
3 Dominik VítečekDominik Víteček 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 10.79 8.00
4 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 11.81 7.00
5 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.89 6.00
6 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 12.15 5.00
7 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 12.73 4.00
8 48 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 12.77 3.00
9 31 Jan ŠulcJan Šulc 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.84 2.00
10 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.19 1.00
11 16 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.26
12 Samuel PánekSamuel Pánek 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 14.22
13 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 3 14.93
14 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 5 15.88

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.74 11.00
2 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 10.80 9.00
3 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.64 8.00
4 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 12.01 7.00
5 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 12.52 5.00
6 Aleena SakinAleena Sakin 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 14.54
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 12.37 6.00
2 Helena UrbánkováHelena Urbánková 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 12.68 4.00
3 23 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 12.83 3.00
4 32 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 13.09 2.00
5 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 13.11 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 13.34
2 Nikola FialkováNikola Fialková 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 13.69
3 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.72
4 Zuzana UrbánkováZuzana Urbánková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 13.88
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 16:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.17
2 Barbora BurdováBarbora Burdová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 14.07
3 22 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 14.23
4 Barbora JankotováBarbora Jankotová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 14.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.74 11.00
2 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 10.80 9.00
3 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.64 8.00
4 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 12.01 7.00
5 7 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 12.37 6.00
6 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 12.52 5.00
7 Helena UrbánkováHelena Urbánková 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 12.68 4.00
8 23 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 12.83 3.00
9 32 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 13.09 2.00
10 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 13.11 1.00
11 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.17
12 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 13.34
13 Nikola FialkováNikola Fialková 10 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 13.69
14 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.72
15 Zuzana UrbánkováZuzana Urbánková 11 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 13.88
16 Barbora BurdováBarbora Burdová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 14.07
17 22 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 14.23
18 Barbora JankotováBarbora Jankotová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 14.44
19 Aleena SakinAleena Sakin 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 14.54

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (út, 6.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Botková, Vychodilová, Cowan, Hlas Botková, Vychodilová, Cowan, Hlas PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 31.3 11.00
2 40 Novikov, Kedroňová, Hývnarová, Vondrášek Novikov, Kedroňová, Hývnarová, Vondrášek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 34.3 7.50
3 39 Šebesta, Zdvihalová, Jakešová, Hrach Šebesta, Zdvihalová, Jakešová, Hrach TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1 35.3 5.00
4 Sarauer, Tunová, Erle, Pekárková Sarauer, Tunová, Erle, Pekárková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 36.6
5 Fialková, Hrudníková, Novák, Zelenka Fialková, Hrudníková, Novák, Zelenka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.3
6 Sadílek, Pivoňková, Kašáková, Rychtr Sadílek, Pivoňková, Kašáková, Rychtr Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 37.6
Poznámky:
Závod byl měřen ručně, porucha kamery.
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 6.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Deodati, Štys, Gabriel, Vlachynská Deodati, Štys, Gabriel, Vlachynská PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 34.2 9.00
2 Keřka, Spurná, Černochová, Chromík Keřka, Spurná, Černochová, Chromík AC Praha 1890AC Praha 1890 5 35.7 3.00
3 Pánek, Špačková, Vlasák, Moody Pánek, Špačková, Vlasák, Moody VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 36.1 2.00
4 4 Znojilová, Jankotová, Folda, Konopásek Znojilová, Jankotová, Folda, Konopásek AC Praha 1890AC Praha 1890 2 37.4
5 Pánek, Benešová, Beneš, Sedláčková Pánek, Benešová, Beneš, Sedláčková VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 38.2
6 Fichtlová, Klimovičová, Štefka, Novák Fichtlová, Klimovičová, Štefka, Novák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 42.3
Poznámky:
Závod byl měřen ručně, porucha kamery.
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 6.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Vlček, Chalupová, Kunclová Černý, Vlček, Chalupová, Kunclová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 34.3 7.50
2 Víteček, Paczek, Dusová, Miterová Víteček, Paczek, Dusová, Miterová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 35.0 6.00
3 Judl, Probst, Dvořáčková, Havlínová Judl, Probst, Dvořáčková, Havlínová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 35.5 4.00
4 Rychna, Štěpánková, Bašus, Šorfová Rychna, Štěpánková, Bašus, Šorfová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 36.4
5 Hrobský, Weisová, Vaňková, Beneš Hrobský, Weisová, Vaňková, Beneš TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 38.2
6 29 Smolíková, Knobloch, Kahuda, Mazza Smolíková, Knobloch, Kahuda, Mazza SK JeseniovaSK Jeseniova 5 38.8
Poznámky:
Závod byl měřen ručně, porucha kamery.
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 6.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinocher, Hájková, Blažková, Víteček Steinocher, Hájková, Blažková, Víteček SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 36.3 1.00
2 Bačíková, Čech, Kotová, Rous Bačíková, Čech, Kotová, Rous Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.1
3 Hnilicová, Volešová, Holman, Lundák Hnilicová, Volešová, Holman, Lundák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 37.7
4 49 Vyhnal, Kříž, Hegerová, Murčová Vyhnal, Kříž, Hegerová, Murčová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 38.1
5 Klimentová, Krupa, Lačňák, Vlčková Klimentová, Krupa, Lačňák, Vlčková SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 38.6
6 Daráš, Hladůvková, Vavrušková, Kadlec Daráš, Hladůvková, Vavrušková, Kadlec AC Praha 1890AC Praha 1890 5 39.2
Poznámky:
Závod byl měřen ručně, porucha kamery.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Botková, Vychodilová, Cowan, Hlas Botková, Vychodilová, Cowan, Hlas PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 31.3 11.00
2 Deodati, Štys, Gabriel, Vlachynská Deodati, Štys, Gabriel, Vlachynská PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 34.2 9.00
3 40 Novikov, Kedroňová, Hývnarová, Vondrášek Novikov, Kedroňová, Hývnarová, Vondrášek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 34.3 7.50
3 Černý, Vlček, Chalupová, Kunclová Černý, Vlček, Chalupová, Kunclová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 34.3 7.50
5 Víteček, Paczek, Dusová, Miterová Víteček, Paczek, Dusová, Miterová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 35.0 6.00
6 39 Šebesta, Zdvihalová, Jakešová, Hrach Šebesta, Zdvihalová, Jakešová, Hrach TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 1 35.3 5.00
7 Judl, Probst, Dvořáčková, Havlínová Judl, Probst, Dvořáčková, Havlínová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 35.5 4.00
8 Keřka, Spurná, Černochová, Chromík Keřka, Spurná, Černochová, Chromík AC Praha 1890AC Praha 1890 5 35.7 3.00
9 Pánek, Špačková, Vlasák, Moody Pánek, Špačková, Vlasák, Moody VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6 36.1 2.00
10 Steinocher, Hájková, Blažková, Víteček Steinocher, Hájková, Blažková, Víteček SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 36.3 1.00
11 Rychna, Štěpánková, Bašus, Šorfová Rychna, Štěpánková, Bašus, Šorfová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 36.4
12 Sarauer, Tunová, Erle, Pekárková Sarauer, Tunová, Erle, Pekárková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 36.6
13 Bačíková, Čech, Kotová, Rous Bačíková, Čech, Kotová, Rous Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 37.1
14 Fialková, Hrudníková, Novák, Zelenka Fialková, Hrudníková, Novák, Zelenka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.3
15 4 Znojilová, Jankotová, Folda, Konopásek Znojilová, Jankotová, Folda, Konopásek AC Praha 1890AC Praha 1890 2 37.4
16 Sadílek, Pivoňková, Kašáková, Rychtr Sadílek, Pivoňková, Kašáková, Rychtr Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 37.6
17 Hnilicová, Volešová, Holman, Lundák Hnilicová, Volešová, Holman, Lundák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 37.7
18 49 Vyhnal, Kříž, Hegerová, Murčová Vyhnal, Kříž, Hegerová, Murčová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 38.1
19 Pánek, Benešová, Beneš, Sedláčková Pánek, Benešová, Beneš, Sedláčková VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 38.2
19 Hrobský, Weisová, Vaňková, Beneš Hrobský, Weisová, Vaňková, Beneš TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 38.2
21 Klimentová, Krupa, Lačňák, Vlčková Klimentová, Krupa, Lačňák, Vlčková SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 38.6
22 29 Smolíková, Knobloch, Kahuda, Mazza Smolíková, Knobloch, Kahuda, Mazza SK JeseniovaSK Jeseniova 5 38.8
23 Daráš, Hladůvková, Vavrušková, Kadlec Daráš, Hladůvková, Vavrušková, Kadlec AC Praha 1890AC Praha 1890 5 39.2
24 Fichtlová, Klimovičová, Štefka, Novák Fichtlová, Klimovičová, Štefka, Novák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 42.3

skok vysoký - Žáci

(út, 6.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 1,70 1,72 1,74 1,76 Body
MS Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 1 1.64
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 Body
1 Robert VlčekRobert Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 13 1.46 11.00
2 Filip ČernýFilip Černý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 12 1.40 9.00
3 Šimon ChromíkŠimon Chromík
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 9 1.31 8.00
4 Jan HolmanJan Holman
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 10 1.25 7.00
5 Samuel KnorSamuel Knor
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 11 1.25 6.00
6 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 8 1.25 5.00
7 35 Matěj LněničkaMatěj Lněnička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
11 4 1.20 4.00
8 49 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 7 1.20 3.00
9= Albert NovákAlbert Novák
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 3 1.15 1.50
9= David VotočekDavid Votoček
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 5 1.15 1.50
11 Matouš SvrčekMatouš Svrček
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 1 1.15
12 Filip ŠtefkaFilip Štefka
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 2 1.10
Václav SadílekVáclav Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 6 NM
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 Body
1 Nikol HývnarováNikol Hývnarová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 1.41 11.00
2= Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 1.31 8.50
2= Anna MiterováAnna Miterová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 1.31 8.50
4 Klára SedláčkováKlára Sedláčková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
10 1.28 7.00
5 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 1.28 6.00
6 30 Tereza WeisováTereza Weisová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1.28 5.00
7 Eliška BlažkováEliška Blažková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 1.25 4.00
8= Sophie PorubováSophie Porubová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 1.25 2.50
8= Dominika TomanováDominika Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 1.25 2.50
10= Kateřina PekárkováKateřina Pekárková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 1.20 0.33
10= Viktorie AlmerováViktorie Almerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 1.20 0.33
10= Aneta DařílkováAneta Dařílková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 1.20 0.33
13 Eliška KolskáEliška Kolská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 1.20
14= Anna HrudníkováAnna Hrudníková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 1.15
14= Lea KlimentováLea Klimentová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 1.15
16 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 1.15
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VondrášekJakub Vondrášek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 14 4.70 +0.2 m/s 11.00
2 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 13 4.30 +0.0 m/s 9.00
3 Filip ČernýFilip Černý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 9 4.14 +0.0 m/s 8.00
4 33 Matouš SuchýMatouš Suchý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
11 2 4.09 +0.0 m/s 7.00
5 Filip ProkopFilip Prokop
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 12 4.08 +0.0 m/s 6.00
6= Adam JudlAdam Judl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 8 3.95 +0.0 m/s 4.50
6= Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 11 3.95 +0.0 m/s 4.50
8 Martin RychnaMartin Rychna
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 10 3.72 +0.1 m/s 3.00
9 Eduard KnoblochEduard Knobloch
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 1 3.68 +0.8 m/s 2.00
10 Ondřej PánekOndřej Pánek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
09 7 3.52 +0.0 m/s 1.00
11 David VotočekDavid Votoček
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 3 3.46 +0.0 m/s
12 42 Kristian OulickýKristian Oulický
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 5 3.26 +0.0 m/s
Samuel PánekSamuel Pánek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
11 6 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Mariana KunclováMariana Kunclová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 24 4.42 +0.0 m/s 11.00
2 Anna ChalupováAnna Chalupová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 25 4.31 +0.1 m/s 9.00
3 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 23 4.26 +0.1 m/s 8.00
4 Thea MoodyThea Moody
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
10 22 4.00 +0.0 m/s 7.00
5 Adéla PravdováAdéla Pravdová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 20 3.93 +0.0 m/s 6.00
6 Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 15 3.92 +0.0 m/s 5.00
7 Eliška BlažkováEliška Blažková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 21 3.75 +0.0 m/s 4.00
8 Anna MiterováAnna Miterová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 12 3.72 +0.0 m/s 3.00
9 Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 14 3.72 +0.0 m/s 2.00
10 19 Zuzana TepláZuzana Teplá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 16 3.67 +0.0 m/s 1.00
11 29 Ema SmolíkováEma Smolíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 18 3.58 +0.0 m/s
12 Johana TunováJohana Tunová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 19 3.56 +0.0 m/s
13 Tereza SpurnáTereza Spurná
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 17 3.48 +0.0 m/s
14 Adéla VlčkováAdéla Vlčková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
11 9 3.46 +0.0 m/s
15 Tereza LahodováTereza Lahodová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 10 3.43 +0.0 m/s
16 Barbora SmolíkováBarbora Smolíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 8 3.42 +0.0 m/s
17 Nikola FialkováNikola Fialková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 1 3.40 +0.0 m/s
18 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 11 3.37 +0.0 m/s
19= Viktorie AlmerováViktorie Almerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 7 3.32 +0.0 m/s
19= Sofie VaňkováSofie Vaňková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 13 3.32 +0.0 m/s
21 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 3 3.26 +0.0 m/s
22 Lili ŠpačkováLili Špačková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
11 4 3.23 +0.0 m/s
23 Barbora JankotováBarbora Jankotová
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 5 2.93 +0.0 m/s
9 Julie JebaváJulie Jebavá
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
11 2 NM
Kristýna TikalováKristýna Tikalová
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 6 NM
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HnilicováJana Hnilicová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 2 09.66 11.00
2 Justýna BučkováJustýna Bučková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 22 09.46 9.00
3 Adéla HavlínováAdéla Havlínová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 21 09.08 8.00
4 27 Anna KroftováAnna Kroftová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 7 08.88 7.00
5 Anežka FichtlováAnežka Fichtlová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 16 08.80 6.00
6 Adéla PravdováAdéla Pravdová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 18 08.77 5.00
7 Tereza NáseováTereza Náseová
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 20 08.71 4.00
8 Viola VolešováViola Volešová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 17 07.97 3.00
9 Elen MyškováElen Myšková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 15 07.48 2.00
10 Viktoria StrakováViktoria Straková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 14 07.38 1.00
11 Hana BenešováHana Benešová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
09 9 07.36
12 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 19 07.32
13 25 Mia JermoljevováMia Jermoljevová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 11 07.02
14 Markéta MalátováMarkéta Malátová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 10 06.92
15 Aneta HladůvkováAneta Hladůvková
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 5 06.65
16 5 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 13 06.60
17 Barbora OuřadováBarbora Ouřadová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 8 06.49
18 Stella MachalováStella Machalová
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
09 6 06.41
19 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 12 06.14
20 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 3 05.24
21 Alice VágnerováAlice Vágnerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 4 04.47
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 18 12.32 11.00
2 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 17 08.36 9.00
3 Tomáš PaczekTomáš Paczek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 14 07.65 8.00
4 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 16 07.34 7.00
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 9 07.02 6.00
6 Petr ŠáraPetr Šára
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 12 06.88 5.00
7 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 15 06.73 4.00
8 David ZelendaDavid Zelenda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 11 06.55 3.00
9 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
09 5 06.36 2.00
10 Tony HrachTony Hrach
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 6 06.07 1.00
11 39 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 7 06.07
12 46 Matěj TupýMatěj Tupý
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 10 06.03
13 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 13 06.00
14 Šimon SteinocherŠimon Steinocher
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 1 05.84
15 Emil PawingerEmil Pawinger
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 8 05.54
16 Jakub KronusJakub Kronus
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 2 05.46
17 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 3 05.34
18 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 4 04.99
Celkem 18 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 6.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 20 50.79 11.00
2 Petr ŠáraPetr Šára
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 24 45.73 9.00
3 Hugo SarauerHugo Sarauer
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 21 44.05 8.00
4 Šimon SteinocherŠimon Steinocher
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 18 39.98 7.00
5 34 Martin KadlecMartin Kadlec
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 17 39.95 6.00
6 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
09 8 39.51 5.00
7 Adam JudlAdam Judl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 16 38.72 4.00
8 Tony HrachTony Hrach
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 22 38.53 3.00
9 Tobiáš VyhlídTobiáš Vyhlíd
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
10 9 36.82 2.00
10 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 13 36.50 1.00
11 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 6 36.08
12 37 Noel ProbstNoel Probst
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 7 35.57
13 40 Artěmij NovikovArtěmij Novikov
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 23 35.42
14 Matouš SvrčekMatouš Svrček
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 12 34.29
15 David ZelendaDavid Zelenda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 15 33.08
MS 54 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 1 31.23
17 Jan LačňákJan Lačňák
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 14 30.65
18 Jakub JirmanJakub Jirman
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 5 29.90
19 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 11 28.36
20 Matěj BíšekMatěj Bíšek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 19 25.82
21 Adam BenešAdam Beneš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 10 19.36
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 6.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HnilicováJana Hnilicová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 24 56.51 11.00
2 Anežka FichtlováAnežka Fichtlová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 4 39.63 9.00
3 Magda MaříkováMagda Maříková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 23 38.32 8.00
4 Justýna BučkováJustýna Bučková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 22 36.19 7.00
5 Adéla HavlínováAdéla Havlínová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 20 36.13 6.00
6 Elen MyškováElen Myšková
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 21 35.82 5.00
7 20 Ester KedroňováEster Kedroňová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
09 19 35.44 4.00
8 Helena UrbánkováHelena Urbánková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
09 7 34.84 3.00
9 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 17 30.68 2.00
10 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 14 30.32 1.00
11 Lea KlimentováLea Klimentová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 8 29.05
12 Gladys AllisonGladys Allison
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 1 28.92
13 Markéta MalátováMarkéta Malátová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 12 28.64
14 Julie PelusováJulie Pelusová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 13 28.31
15 Ema NovobilskáEma Novobilská
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 18 27.93
16 Klára SedláčkováKlára Sedláčková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
10 16 27.83
17 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 10 27.43
18 Julie MečlováJulie Mečlová
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 6 27.12
19 Aleena SakinAleena Sakin
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
09 9 26.73
20 Hana PekárkováHana Pekárková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 11 26.66
21 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 15 26.45
22 Sofie MurčováSofie Murčová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 19.07
23 Eliška HorňákováEliška Horňáková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
11 5 17.85
Celkem 23 závodníků