Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD přípravky (skupina C)

Jilemnice (8. 9. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BrožíkAdam Brožík 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 08.8 295.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 4 08.9 274.00
3 Marek ŠírMarek Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 10.1 75.00
MS Jan KnapJan Knap 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 11.5
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 09.5 161.00
2 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 09.6 145.00
3 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 10.1 75.00
4 Matěj HnykMatěj Hnyk 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.9 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 09.3 196.00
2= Matyáš DuchMatyáš Duch 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 09.6 145.00
2= Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 09.6 145.00
4 Pavel HainišPavel Hainiš 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 11.0 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠolcRichard Šolc 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 10.0 88.00
2= Jindřich KubíkJindřich Kubík 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 10.6 27.00
2= Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.6 27.00
4 Václav BožekVáclav Božek 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 10.8 14.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1 09.2 214.00
2 Antonín JežekAntonín Ježek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.5 161.00
3 Adam LaušmanAdam Laušman 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 10.2 64.00
4 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 10.5 35.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 10.2 64.00
2 František HepnarFrantišek Hepnar 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.7 20.00
3 Samuel DuffSamuel Duff 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 11.1 2.00
4 Jonáš TomanJonáš Toman 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 4 11.7 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 09.1 233.00
2 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 09.3 196.00
3= Adam KaisrAdam Kaisr 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 09.8 115.00
3= Jan HumňalJan Humňal 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 09.8 115.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 10.6 27.00
1= Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.6 27.00
3 Adam ŠírAdam Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 11.2 0.00
4 Radovan HorákRadovan Horák 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 11.8 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VotočekŠimon Votoček 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 09.5 161.00
2= Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 2 10.0 88.00
2= Marek KavanMarek Kavan 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 3 10.0 88.00
4 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 10.7 20.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 09.4 178.00
2= Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.6 145.00
2= Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 2 09.6 145.00
4 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 4 10.6 27.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BrožíkAdam Brožík 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 08.8 295.00
2 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 4 08.9 274.00
3 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 09.1 233.00
4 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1 09.2 214.00
5 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 09.3 196.00
5 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 09.3 196.00
7 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 09.4 178.00
8 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 09.5 161.00
8 Antonín JežekAntonín Ježek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 09.5 161.00
8 Šimon VotočekŠimon Votoček 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 09.5 161.00
11 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 09.6 145.00
11 Matyáš DuchMatyáš Duch 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 09.6 145.00
11 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 09.6 145.00
11 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.6 145.00
11 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 2 09.6 145.00
16 Adam KaisrAdam Kaisr 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 09.8 115.00
16 Jan HumňalJan Humňal 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 09.8 115.00
18 Richard ŠolcRichard Šolc 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 10.0 88.00
18 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 2 10.0 88.00
18 Marek KavanMarek Kavan 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 3 10.0 88.00
21 Marek ŠírMarek Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 10.1 75.00
21 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 10.1 75.00
23 Adam LaušmanAdam Laušman 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 10.2 64.00
23 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 10.2 64.00
25 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 10.5 35.00
26 Jindřich KubíkJindřich Kubík 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 10.6 27.00
26 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.6 27.00
26 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 10.6 27.00
26 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.6 27.00
26 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 4 10.6 27.00
31 František HepnarFrantišek Hepnar 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.7 20.00
31 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 10.7 20.00
33 Václav BožekVáclav Božek 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 10.8 14.00
34 Matěj HnykMatěj Hnyk 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.9 9.00
35 Pavel HainišPavel Hainiš 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 11.0 5.00
36 Samuel DuffSamuel Duff 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 11.1 2.00
37 Adam ŠírAdam Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 11.2 0.00
38 Jan KnapJan Knap 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 11.5
39 Jonáš TomanJonáš Toman 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 4 11.7 0.00
40 Radovan HorákRadovan Horák 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 11.8 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VackováTereza Vacková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 1 10.0 289.00
2 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.2 252.00
3 Ema HermanováEma Hermanová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 11.1 115.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 09.1 482.00
2 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1 09.6 369.00
3 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.1 270.00
4 Tereza TropováTereza Tropová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 4 10.4 218.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 08.9 531.00
2 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 3 09.1 482.00
3 Barbora ValentováBarbora Valentová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 4 10.0 289.00
4 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 10.4 218.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová 13 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 09.6 369.00
2 Nela SkalickáNela Skalická 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 09.9 308.00
3 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.1 270.00
4 Anežka MetelkováAnežka Metelková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1 11.1 115.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 09.8 328.00
2 Michaela MarelováMichaela Marelová 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 10.1 270.00
3 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 2 10.8 155.00
4 Anna JiráskováAnna Jirásková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 11.7 51.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura PohořeláLaura Pohořelá 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 10.3 235.00
2 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 10.5 201.00
3 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 4 10.7 170.00
4 Anna JirkováAnna Jirková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 11.0 128.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 09.8 328.00
2 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 2 09.9 308.00
3 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 10.4 218.00
4 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 10.7 170.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 4 09.5 391.00
2= Kateřina KarbanováKateřina Karbanová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 10.3 235.00
2= Viktorie BujárkováViktorie Bujárková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 10.3 235.00
4 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 3 10.7 170.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 1 09.8 328.00
2= Ema LonskáEma Lonská 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 4 10.3 235.00
2= Anna HrachováAnna Hrachová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2 10.3 235.00
4 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.6 185.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Adéla ČervenkováAdéla Červenková 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 10.1 270.00
1= Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.1 270.00
3= Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 10.3 235.00
3= Vendula KubečkováVendula Kubečková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 1 10.3 235.00
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 8.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DoležalováAnna Doležalová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 10.2 252.00
2 Marie HalamováMarie Halamová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 3 11.2 103.00
3 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 1 11.5 70.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 08.9 531.00
2 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 09.1 482.00
2 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 3 09.1 482.00
4 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 4 09.5 391.00
5 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1 09.6 369.00
5 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová 13 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 09.6 369.00
7 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 09.8 328.00
7 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 09.8 328.00
7 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 1 09.8 328.00
10 Nela SkalickáNela Skalická 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 09.9 308.00
10 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 2 09.9 308.00
12 Tereza VackováTereza Vacková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 1 10.0 289.00
12 Barbora ValentováBarbora Valentová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 4 10.0 289.00
14 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 10.1 270.00
14 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.1 270.00
14 Michaela MarelováMichaela Marelová 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 10.1 270.00
14 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 10.1 270.00
14 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.1 270.00
19 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.2 252.00
19 Anna DoležalováAnna Doležalová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 10.2 252.00
21 Laura PohořeláLaura Pohořelá 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 1 10.3 235.00
21 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 10.3 235.00
21 Viktorie BujárkováViktorie Bujárková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 2 10.3 235.00
21 Ema LonskáEma Lonská 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 4 10.3 235.00
21 Anna HrachováAnna Hrachová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2 10.3 235.00
21 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 10.3 235.00
21 Vendula KubečkováVendula Kubečková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 1 10.3 235.00
28 Tereza TropováTereza Tropová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 4 10.4 218.00
28 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 10.4 218.00
28 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 10.4 218.00
31 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 10.5 201.00
32 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 10.6 185.00
33 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 4 10.7 170.00
33 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 10.7 170.00
33 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 3 10.7 170.00
36 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 2 10.8 155.00
37 Anna JirkováAnna Jirková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 3 11.0 128.00
38 Ema HermanováEma Hermanová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 11.1 115.00
38 Anežka MetelkováAnežka Metelková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1 11.1 115.00
40 Marie HalamováMarie Halamová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 3 11.2 103.00
41 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 1 11.5 70.00
42 Anna JiráskováAnna Jirásková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 11.7 51.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam BrožíkAdam Brožík 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:17.3 284.00
2 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 7 2:18.3 273.00
3 Richard ŠolcRichard Šolc 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 11 2:20.6 248.00
4 Marek KavanMarek Kavan 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 5 2:20.9 245.00
5 Radovan HorákRadovan Horák 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 4 2:26.1 193.00
6 Šimon VotočekŠimon Votoček 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 13 2:29.9 159.00
7 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 10 2:36.1 110.00
8 Jonáš TomanJonáš Toman 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 12 2:38.5 94.00
9 Samuel DuffSamuel Duff 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 2:41.3 76.00
10 František HepnarFrantišek Hepnar 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 2:43.0 66.00
11 Marek ŠírMarek Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 8 2:43.2 65.00
MS Jan KnapJan Knap 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 2:48.0
13 Adam ŠírAdam Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 9 2:54.6 16.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jindřich KubíkJindřich Kubík 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 7 2:09.3 380.00
2 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10 2:15.2 308.00
3 Matěj HnykMatěj Hnyk 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 2:15.7 302.00
4 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 2 2:16.4 294.00
5 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 11 2:17.2 285.00
6 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 9 2:17.8 279.00
7 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 2:18.3 273.00
8 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 13 2:22.6 228.00
9 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 6 2:23.1 223.00
10 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 12 2:23.5 219.00
11 Adam KaisrAdam Kaisr 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 2:25.0 204.00
12 Pavel HainišPavel Hainiš 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 2:34.2 125.00
13 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 8 2:41.0 78.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš DuchMatyáš Duch 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 1:59.9 510.00
2 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 9 2:00.9 496.00
3 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 2:02.3 475.00
4 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:02.6 471.00
5 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 11 2:04.4 446.00
6 Jan HumňalJan Humňal 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 2:06.8 413.00
7 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 10 2:08.9 386.00
8 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 5 2:09.2 382.00
9 Adam LaušmanAdam Laušman 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 8 2:10.0 371.00
10 Antonín JežekAntonín Ježek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 2:11.2 356.00
11 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 14 2:12.4 342.00
12 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 13 2:13.8 325.00
13 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 12 2:21.3 241.00
14 Václav BožekVáclav Božek 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 2:25.4 200.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš DuchMatyáš Duch 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 1:59.9 510.00
2 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 9 2:00.9 496.00
3 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 2:02.3 475.00
4 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:02.6 471.00
5 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 11 2:04.4 446.00
6 Jan HumňalJan Humňal 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 2:06.8 413.00
7 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 10 2:08.9 386.00
8 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 5 2:09.2 382.00
9 Jindřich KubíkJindřich Kubík 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 7 2:09.3 380.00
10 Adam LaušmanAdam Laušman 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 8 2:10.0 371.00
11 Antonín JežekAntonín Ježek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 2:11.2 356.00
12 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 14 2:12.4 342.00
13 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 13 2:13.8 325.00
14 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 10 2:15.2 308.00
15 Matěj HnykMatěj Hnyk 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 2:15.7 302.00
16 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 2 2:16.4 294.00
17 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 11 2:17.2 285.00
18 Adam BrožíkAdam Brožík 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:17.3 284.00
19 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 9 2:17.8 279.00
20 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 7 2:18.3 273.00
20 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 2:18.3 273.00
22 Richard ŠolcRichard Šolc 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 11 2:20.6 248.00
23 Marek KavanMarek Kavan 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 5 2:20.9 245.00
24 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 12 2:21.3 241.00
25 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 13 2:22.6 228.00
26 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 6 2:23.1 223.00
27 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 12 2:23.5 219.00
28 Adam KaisrAdam Kaisr 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 2:25.0 204.00
29 Václav BožekVáclav Božek 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 2 2:25.4 200.00
30 Radovan HorákRadovan Horák 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 4 2:26.1 193.00
31 Šimon VotočekŠimon Votoček 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 13 2:29.9 159.00
32 Pavel HainišPavel Hainiš 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1 2:34.2 125.00
33 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 10 2:36.1 110.00
34 Jonáš TomanJonáš Toman 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 12 2:38.5 94.00
35 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 8 2:41.0 78.00
36 Samuel DuffSamuel Duff 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2 2:41.3 76.00
37 František HepnarFrantišek Hepnar 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 2:43.0 66.00
38 Marek ŠírMarek Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 8 2:43.2 65.00
39 Jan KnapJan Knap 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 2:48.0
40 Adam ŠírAdam Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 9 2:54.6 16.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 2:02.2 477.00
2 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 10 2:03.0 465.00
3 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 2:04.7 442.00
4 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 14 2:14.3 319.00
5 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 13 2:14.5 316.00
6 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 8 2:18.0 276.00
7 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 2:18.6 270.00
8 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 7 2:20.2 252.00
9 Anna JiráskováAnna Jirásková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 2:20.5 249.00
10 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 11 2:22.0 234.00
11 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 2:24.1 213.00
12 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 9 2:28.4 172.00
13 Tereza TropováTereza Tropová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 12 2:31.7 144.00
14 Viktorie BujárkováViktorie Bujárková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:33.8 128.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 2:24.0 214.00
2 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 14 2:27.9 177.00
3 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 2:30.2 157.00
4 Barbora ValentováBarbora Valentová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 13 2:30.8 152.00
5 Ema LonskáEma Lonská 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 7 2:34.3 124.00
6 Anna DoležalováAnna Doležalová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 3 2:35.0 119.00
7 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 6 2:35.2 117.00
8 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová 13 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:35.6 114.00
9 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 11 2:36.5 108.00
10 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 12 2:38.9 91.00
11 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 5 2:39.1 90.00
12 Anežka MetelkováAnežka Metelková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 8 2:40.0 84.00
13 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 9 2:40.4 81.00
14 Laura PohořeláLaura Pohořelá 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 10 2:42.8 67.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza VackováTereza Vacková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 14 2:13.2 332.00
2 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 11 2:13.8 325.00
3 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 1 2:16.1 298.00
4 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 10 2:23.5 219.00
5 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 12 2:24.7 207.00
6 Anna JirkováAnna Jirková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 6 2:26.4 191.00
7 Nela SkalickáNela Skalická 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 13 2:28.3 173.00
8 Michaela MarelováMichaela Marelová 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 9 2:29.7 161.00
9 Vendula KubečkováVendula Kubečková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 8 2:30.7 153.00
10 Ema HermanováEma Hermanová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 3 2:31.7 144.00
11 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 7 2:33.4 131.00
12 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 5 2:34.3 124.00
13 Anna HrachováAnna Hrachová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 2:43.0 66.00
14 Marie HalamováMarie Halamová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2 2:52.9 21.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 2 2:02.2 477.00
2 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 10 2:03.0 465.00
3 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 3 2:04.7 442.00
4 Tereza VackováTereza Vacková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 14 2:13.2 332.00
5 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 11 2:13.8 325.00
6 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 14 2:14.3 319.00
7 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 13 2:14.5 316.00
8 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 1 2:16.1 298.00
9 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 8 2:18.0 276.00
10 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 2:18.6 270.00
11 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 7 2:20.2 252.00
12 Anna JiráskováAnna Jirásková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 5 2:20.5 249.00
13 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 11 2:22.0 234.00
14 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 10 2:23.5 219.00
15 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 2:24.0 214.00
16 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 4 2:24.1 213.00
17 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 12 2:24.7 207.00
18 Anna JirkováAnna Jirková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 6 2:26.4 191.00
19 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 14 2:27.9 177.00
20 Nela SkalickáNela Skalická 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 13 2:28.3 173.00
21 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 9 2:28.4 172.00
22 Michaela MarelováMichaela Marelová 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 9 2:29.7 161.00
23 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 2 2:30.2 157.00
24 Vendula KubečkováVendula Kubečková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 8 2:30.7 153.00
25 Barbora ValentováBarbora Valentová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 13 2:30.8 152.00
26 Tereza TropováTereza Tropová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 12 2:31.7 144.00
26 Ema HermanováEma Hermanová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 3 2:31.7 144.00
28 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 7 2:33.4 131.00
29 Viktorie BujárkováViktorie Bujárková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:33.8 128.00
30 Ema LonskáEma Lonská 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 7 2:34.3 124.00
30 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 5 2:34.3 124.00
32 Anna DoležalováAnna Doležalová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 3 2:35.0 119.00
33 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 6 2:35.2 117.00
34 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová 13 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1 2:35.6 114.00
35 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 11 2:36.5 108.00
36 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 12 2:38.9 91.00
37 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 5 2:39.1 90.00
38 Anežka MetelkováAnežka Metelková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 8 2:40.0 84.00
39 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 9 2:40.4 81.00
40 Laura PohořeláLaura Pohořelá 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 10 2:42.8 67.00
41 Anna HrachováAnna Hrachová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 4 2:43.0 66.00
42 Marie HalamováMarie Halamová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 2 2:52.9 21.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BrožíkAdam Brožík
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 3 3.98 203.00
2 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 9 3.77 170.00
3 Matyáš DuchMatyáš Duch
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 5 3.71 161.00
4 Patrik FišerPatrik Fišer
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 6 3.65 152.00
5 Jan HumňalJan Humňal
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 14 3.46 125.00
6 Antonín JežekAntonín Ježek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 15 3.38 114.00
7 Marek KavanMarek Kavan
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 17 3.36 111.00
8 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 1 3.28 100.00
9 Adam KaisrAdam Kaisr
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 16 3.20 90.00
10 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 13 3.18 88.00
11 Václav BožekVáclav Božek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
13 2 3.14 83.00
12 Pavel HainišPavel Hainiš
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 7 3.13 81.00
13 Jindřich KubíkJindřich Kubík
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
13 20 3.06 73.00
MS Jan KnapJan Knap
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 19 2.95
15 Oldřich HaklOldřich Hakl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 8 2.94 59.00
16 Matěj HnykMatěj Hnyk
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 11 2.91 56.00
17 Jakub KlazarJakub Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
14 18 2.87 51.00
18 František HepnarFrantišek Hepnar
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 10 2.83 47.00
19 Samuel DuffSamuel Duff
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 4 2.57 22.00
20 Radovan HorákRadovan Horák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
14 12 2.55 20.00
Celkem 20 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 17 3.97 201.00
2 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 13 3.68 156.00
3 Dominik TrojákDominik Troják
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 15 3.65 152.00
4 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 6 3.63 149.00
5 Jan SoukupJan Soukup
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 7 3.62 147.00
6 Šimon VotočekŠimon Votoček
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 18 3.56 139.00
7 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 3 3.50 130.00
8 Štěpán VydraŠtěpán Vydra
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 19 3.33 107.00
9 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
14 16 3.27 99.00
10 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 5 3.25 96.00
11 Adam LaušmanAdam Laušman
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 2 3.16 85.00
12 Richard ŠolcRichard Šolc
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 12 3.13 81.00
13 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
13 11 3.13 81.00
14 Josef ŠkodaJosef Škoda
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 10 3.09 76.00
15 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 20 2.95 60.00
16 Adam KučeraAdam Kučera
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
11 1 2.94 59.00
17 Marek ŠírMarek Šír
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 9 2.78 42.00
18 Adam ŠírAdam Šír
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 8 2.77 41.00
19 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 4 2.73 37.00
20 Jonáš TomanJonáš Toman
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
13 14 2.53 19.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 4 4.01 310.00
2 Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
13 7 3.37 174.00
3 Anna JiráskováAnna Jirásková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 16 3.32 165.00
4 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 8 3.26 153.00
5 Viktorie BujárkováViktorie Bujárková
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 2 3.25 151.00
6 Anna HromádkováAnna Hromádková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 14 3.24 150.00
7 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
13 1 3.24 150.00
8 Vendula KrčováVendula Krčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
11 20 3.18 139.00
9 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 18 3.15 133.00
10 Anna DoležalováAnna Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 5 3.14 131.00
11 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 15 3.13 130.00
12 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
14 3 3.06 117.00
13 Vanesa GregorováVanesa Gregorová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 9 3.03 112.00
14 Anna JirkováAnna Jirková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 17 3.01 109.00
15 Vendula KubečkováVendula Kubečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 21 2.98 104.00
16 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 6 2.98 104.00
17 Nela HrdinováNela Hrdinová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 13 2.92 94.00
18 Anna HrachováAnna Hrachová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 12 2.90 91.00
19 Ema HermanováEma Hermanová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 11 2.80 75.00
20 Marie HalamováMarie Halamová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 10 2.77 70.00
21 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 19 2.43 26.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 1 3.95 296.00
2 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 8 3.91 287.00
3 Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 2 3.81 265.00
4 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
12 17 3.75 252.00
5 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 20 3.67 235.00
6 Nela SkalickáNela Skalická
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 12 3.51 202.00
7 Barbora ValentováBarbora Valentová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 19 3.45 190.00
8 Tereza VackováTereza Vacková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 18 3.42 184.00
9 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 11 3.42 184.00
10 Marie MatěnováMarie Matěnová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
11 6 3.40 180.00
11 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 13 3.33 167.00
12 Anežka StřížkováAnežka Střížková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 14 3.32 165.00
13 Anežka MetelkováAnežka Metelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 7 3.20 142.00
14 Michaela MarelováMichaela Marelová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 4 3.18 139.00
15 Dominika MatějkováDominika Matějková
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 5 3.05 116.00
16 Laura PohořeláLaura Pohořelá
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 10 3.04 114.00
17 Ema LonskáEma Lonská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 3 3.03 112.00
18 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 15 3.02 110.00
19 Tereza TropováTereza Tropová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 16 3.00 107.00
20 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 21 2.98 104.00
21 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 9 2.89 89.00
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 9 43.72 255.00
2 Adam BrožíkAdam Brožík
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 3 38.76 214.00
3 Matyáš DuchMatyáš Duch
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 5 38.39 211.00
4 Patrik FišerPatrik Fišer
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 6 37.31 202.00
5 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 13 33.75 173.00
6 Jan HumňalJan Humňal
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 14 31.36 154.00
7 Antonín JežekAntonín Ježek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 15 31.28 153.00
8 Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 1 29.15 137.00
9 Oldřich HaklOldřich Hakl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 8 27.82 126.00
10 Marek KavanMarek Kavan
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 17 26.53 116.00
11 Matěj HnykMatěj Hnyk
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 11 26.40 115.00
12 František HepnarFrantišek Hepnar
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 10 25.45 108.00
13 Adam KaisrAdam Kaisr
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 16 23.60 94.00
MS Jan KnapJan Knap
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 19 21.02
15 Jakub KlazarJakub Klazar
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
14 18 20.16 68.00
16 Jindřich KubíkJindřich Kubík
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
13 20 19.06 60.00
17 Radovan HorákRadovan Horák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
14 12 17.29 47.00
18 Václav BožekVáclav Božek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
13 2 16.35 40.00
19 Samuel DuffSamuel Duff
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 4 14.97 31.00
20 Pavel HainišPavel Hainiš
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 7 07.10 0.00
Celkem 20 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SoukupJan Soukup
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 7 41.75 239.00
2 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 5 38.26 210.00
3 Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 17 37.72 205.00
4 Štěpán VydraŠtěpán Vydra
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 19 34.79 182.00
5 Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 13 33.32 170.00
6 Josef ŠkodaJosef Škoda
TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.
12 10 32.97 167.00
7 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
12 6 31.23 153.00
8 Dominik TrojákDominik Troják
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 15 31.13 152.00
9 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 3 26.65 117.00
10 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 20 25.42 108.00
11 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
14 16 24.76 102.00
12 Adam KučeraAdam Kučera
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
11 1 24.63 101.00
13 Adam LaušmanAdam Laušman
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
12 2 24.28 99.00
14 Šimon VotočekŠimon Votoček
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 18 23.81 95.00
15 Marek ŠírMarek Šír
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 9 23.76 95.00
16 Adam ŠírAdam Šír
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
11 8 22.47 85.00
17 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 4 22.00 82.00
18 Jonáš TomanJonáš Toman
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
13 14 20.05 67.00
19 Richard ŠolcRichard Šolc
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 12 14.08 25.00
20 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
13 11 12.77 16.00
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 4 28.40 216.00
2 Vendula KrčováVendula Krčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
11 20 23.80 163.00
3 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 8 22.98 154.00
4 Nela HrdinováNela Hrdinová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 13 21.93 142.00
5 Vanesa GregorováVanesa Gregorová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 9 21.76 140.00
6 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 19 21.27 135.00
7 Anna JiráskováAnna Jirásková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 16 20.54 126.00
8 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 15 19.90 119.00
9 Vendula KubečkováVendula Kubečková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
12 21 19.60 116.00
10 Anna JirkováAnna Jirková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 17 19.21 112.00
11 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 18 19.14 111.00
12 Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
13 7 19.03 110.00
13 Marie HalamováMarie Halamová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 10 18.79 107.00
14 Anna HromádkováAnna Hromádková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 14 18.19 101.00
15 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
14 3 16.76 85.00
16 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
13 1 16.63 84.00
17 Anna HrachováAnna Hrachová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
13 12 14.71 63.00
18 Anna DoležalováAnna Doležalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 5 13.59 52.00
19 Viktorie BujárkováViktorie Bujárková
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 2 13.17 47.00
20 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 6 11.58 31.00
21 Ema HermanováEma Hermanová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 11 10.55 22.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
11 1 31.73 256.00
2 Veronika MusilováVeronika Musilová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 8 30.58 242.00
3 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
12 17 28.62 219.00
4 Barbora ValentováBarbora Valentová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 19 25.00 177.00
5 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 20 22.23 145.00
6 Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 2 20.13 122.00
7 Anežka StřížkováAnežka Střížková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 14 19.61 116.00
8 Marie MatěnováMarie Matěnová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B
11 6 19.60 116.00
9 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 9 19.24 112.00
10 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 11 18.96 109.00
11 Anežka MetelkováAnežka Metelková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A
12 7 18.89 108.00
12 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 21 18.23 101.00
13 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B
12 15 17.29 91.00
14 Tereza TropováTereza Tropová
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 16 17.06 88.00
15 Tereza VackováTereza Vacková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 18 15.49 72.00
16 Michaela MarelováMichaela Marelová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
13 4 15.30 69.00
17 Laura PohořeláLaura Pohořelá
TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B
12 10 15.29 69.00
18 Nela SkalickáNela Skalická
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A
11 12 14.92 65.00
19 Dominika MatějkováDominika Matějková
TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A
11 5 13.20 48.00
20 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
11 13 12.02 36.00
21 Ema LonskáEma Lonská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C
13 3 09.36 11.00
Celkem 21 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš DuchMatyáš Duch 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1027
2 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1003
3 Adam BrožíkAdam Brožík 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0996
4 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0981
5 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0974
6 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0939
7 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0917
8= Vojtěch ArmstrongVojtěch Armstrong 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0853
8= Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0853
10 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0837
11 Jan HumňalJan Humňal 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 0807
12 Antonín JežekAntonín Ježek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0784
13 Štěpán VydraŠtěpán Vydra 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0782
14 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0759
15 Štěpán SevránekŠtěpán Sevránek 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0755
16 Adam LaušmanAdam Laušman 12 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0619
17 Vincent HrnčířVincent Hrnčíř 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 0609
18 Oldřich HaklOldřich Hakl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0567
19 Vojtěch TyrychtrVojtěch Tyrychtr 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 0561
20 Marek KavanMarek Kavan 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0560
21 Šimon VotočekŠimon Votoček 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0554
22 Jindřich KubíkJindřich Kubík 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 0540
23 Adam KaisrAdam Kaisr 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0503
24 Matěj HnykMatěj Hnyk 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0482
25 Matyáš PůlpánMatyáš Půlpán 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0462
26 Richard ŠolcRichard Šolc 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0442
27 Mikuláš ZbranekMikuláš Zbranek 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0423
28 Vladimír ŠnajdrVladimír Šnajdr 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 0409
29 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 0373
30 Jakub KlazarJakub Klazar 14 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0369
31 Václav BožekVáclav Božek 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 0337
32 Marek ŠírMarek Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0277
33 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0265
34 Radovan HorákRadovan Horák 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 0260
35 František HepnarFrantišek Hepnar 12 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0241
36 Pavel HainišPavel Hainiš 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 0211
37 Jonáš TomanJonáš Toman 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0180
38 Adam ŠírAdam Šír 11 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0142
39 Samuel DuffSamuel Duff 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 0131
MS Jan KnapJan Knap 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0000
Celkem 40 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta ČervenkováAneta Červenková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1534
2 Veronika MusilováVeronika Musilová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1476
3 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 1310
4 Lucie TyrychtrováLucie Tyrychtrová 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 1115
5 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 1077
6 Marie MatěnováMarie Matěnová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 1012
7 Viktorie ZbraňkováViktorie Zbraňková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0917
8 Vendula KrčováVendula Krčová 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 0882
9 Tereza VackováTereza Vacková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 0877
10 Anna LachmanováAnna Lachmanová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0867
11 Barbora ValentováBarbora Valentová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0808
12 Kateřina KarbanováKateřina Karbanová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0749
13 Nela SkalickáNela Skalická 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 0748
14 Anežka StřížkováAnežka Střížková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0741
15 Kristýna SchejbalováKristýna Schejbalová 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0718
16 Rozálie BoukalováRozálie Boukalová 13 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0717
17 Sarah Alexandra FeistauerováSarah Alexandra Feistauerová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0703
18 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0687
19 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0653
20 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0645
21 Michaela MarelováMichaela Marelová 13 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0639
22 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0635
23 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 14 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 0629
24 Vendula KubečkováVendula Kubečková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 0608
25 Anna JiráskováAnna Jirásková 11 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 0591
26 Alžběta SobotkováAlžběta Sobotková 11 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 0581
27 Viktorie JeníkováViktorie Jeníková 12 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. BTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. B 0567
28 Viktorie BujárkováViktorie Bujárková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0561
29 Tereza TropováTereza Tropová 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0557
30 Anna DoležalováAnna Doležalová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 0554
31 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ Jilemnice ATJ Jilemnice A 0553
32 Lucie ZmatlíkováLucie Zmatlíková 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 0552
33 Anna JirkováAnna Jirková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0540
34 Markéta PitrmucováMarkéta Pitrmucová 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0517
35 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0511
36 Laura PohořeláLaura Pohořelá 12 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0485
37 Ema LonskáEma Lonská 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 0482
38 Anna HrachováAnna Hrachová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0455
39 Anežka MetelkováAnežka Metelková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE ASK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE A 0449
40 Petra KejzlarováPetra Kejzlarová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE BSK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE B 0362
41 Ema HermanováEma Hermanová 13 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. CTJ Lokomotiva Trutnov, z.s. C 0356
42 Marie HalamováMarie Halamová 13 TJ Jilemnice BTJ Jilemnice B 0301
Celkem 42 závodníků