Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletické závody na Skalce

Česká Třebová (10. 9. 2022)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 19.67
2 Lubomír ŘehákLubomír Řehák 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 20.31
3 Jan TrávníčekJan Trávníček 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22.89
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 20.62
2 Adrian LohrerAdrian Lohrer 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22.37
3 Jáchym CvrčekJáchym Cvrček 10 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 23.58
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 21.74
2 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 22.37
3 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 22.44
4 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22.71
5 Beáta FišerováBeáta Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 23.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 21.84
2 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 23.45
3 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 25.21
4 Adéla FišerováAdéla Fišerová 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 25.24
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KalibánŠimon Kalibán 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 26.84
2 Filip StránskýFilip Stránský 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 32.37
3 Vojtěch ČázarVojtěch Čázar 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 33.34
4 Marek HájekMarek Hájek 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 33.35
5 Michal HájekMichal Hájek 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 41.24
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KotvaFrantišek Kotva 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 29.15
2 Šimon LimberskýŠimon Limberský 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 30.87
3 Tobiáš RudolfTobiáš Rudolf 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 32.86
4 Lukáš MalinaLukáš Malina 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 33.34
5 Vojtěch MihalovičVojtěch Mihalovič 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 35.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PrudilAntonín Prudil 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 27.86
2 Filip HoráčekFilip Horáček 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 28.10
3 Tomáš DosedělTomáš Doseděl 16 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 32.15
4 Vladimír PilgrVladimír Pilgr 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 33.83
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22.63
2 Martin PreislerMartin Preisler 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 28.27
3 Filip LimberskýFilip Limberský 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 28.86
4 Michail NadtočijMichail Nadtočij 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 28.91
5 Josef MartínekJosef Martínek 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 31.38
Celkem 5 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 29.01
2 Kateřina KostroňováKateřina Kostroňová 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 29.48
3 Eliška BártováEliška Bártová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 30.49
4 Ema PávíčkováEma Pávíčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 31.12
5 Lucie PeškováLucie Pešková 16 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 34.30
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella FaltejskováNella Faltejsková 15 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 29.14
2 Antonie FrancováAntonie Francová 13 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 29.54
3 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 29.97
4 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 31.08
5 Markéta VološčukováMarkéta Vološčuková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 36.59
Celkem 5 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 24.14
2 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 24.47
3 Aneta VančákováAneta Vančáková 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 26.39
4 Marie ŠimkováMarie Šimková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 28.57
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.64
2 Dorota KoutnáDorota Koutná 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 26.75
3 Natálie PatkováNatálie Patková 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 27.49
4 Nicol HorákováNicol Horáková 12 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 28.75
Celkem 4 závodníků

600 m - Muži

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1:31.50
2 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1:37.11
3 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1:37.36
4 Jakub SimonJakub Simon 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1:45.76
5 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1:46.71
6 Richrad ZáveskýRichrad Záveský 63 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:30.14
Celkem 6 závodníků

5000 m - Muži

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14:46.26
2 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 17:06.75
3 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 17:12.12
4 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 18:06.86
5 Michal ŠebekMichal Šebek 87 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 20:14.42
6 Oto KubištaOto Kubišta 53 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 23:00.93
7 Jan RazýmJan Razým 57 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 24:29.74
8 Richrad ZáveskýRichrad Záveský 63 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 25:55.17
9 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33:41.04
Celkem 9 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 17:13.37
2 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 22:59.88
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 4.86
2 Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.85
3 Jakub SimonJakub Simon
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 4.80
4 Lubomír ŘehákLubomír Řehák
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.66
5 Adrian LohrerAdrian Lohrer
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.07
6 Jáchym CvrčekJáchym Cvrček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 4.06
7 Jan TrávníčekJan Trávníček
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.85
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 4.11
2 Barbora ŠtosováBarbora Štosová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
05 4.07
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára KašparováSára Kašparová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
08 4.55
2 Klára ČejkováKlára Čejková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
08 4.22
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.41
2 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 4.08
3 Natálie ŘíhováNatálie Říhová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.95
4 Beáta FišerováBeáta Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 3.90
5 Lucie HavránkováLucie Havránková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 3.81
6 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 3.72
7 Adéla FišerováAdéla Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 3.62
8 Amálie KubátováAmálie Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.59
9 Karolína CvikováKarolína Cviková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 3.10
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KalibánŠimon Kalibán
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 3.14
2 Filip HoráčekFilip Horáček
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 2.97
3 František KotvaFrantišek Kotva
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 2.97
4 Antonín PrudilAntonín Prudil
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 2.90
5 Lukáš MalinaLukáš Malina
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.67
6 Tobiáš RudolfTobiáš Rudolf
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.60
7 Marek HájekMarek Hájek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.53
8 Šimon LimberskýŠimon Limberský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.50
9 Tomáš DosedělTomáš Doseděl
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
16 2.43
10 Vojtěch ČázarVojtěch Čázar
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.35
11 Vojtěch MihalovičVojtěch Mihalovič
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 2.20
12 Filip StránskýFilip Stránský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 2.19
13 Michal HájekMichal Hájek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 1.80
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 4.05
2 Martin PreislerMartin Preisler
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 2.62
3 Michail NadtočijMichail Nadtočij
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 2.53
4 Filip LimberskýFilip Limberský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 2.53
5 Josef MartínekJosef Martínek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 2.47
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 3.01
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 2.77
3 Antonie FrancováAntonie Francová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
13 2.73
4 Nella FaltejskováNella Faltejsková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.63
5 Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 2.60
6 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 2.55
7 Ema PávíčkováEma Pávíčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 2.50
8 Kateřina KostroňováKateřina Kostroňová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 2.47
9 Nikol PreislerováNikol Preislerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
14 2.40
10 Markéta VološčukováMarkéta Vološčuková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 1.83
11 Tereza StránskáTereza Stránská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
16 1.80
12 Lucie PeškováLucie Pešková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
16 1.65
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 3.90
2 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 3.67
3 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 3.50
4 Aneta VančákováAneta Vančáková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 3.39
5 Natálie PatkováNatálie Patková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 2.90
6 Dorota KoutnáDorota Koutná
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 2.77
7 Marie ŠimkováMarie Šimková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 2.69
8 Nicol HorákováNicol Horáková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 2.52
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 48.84
2 Dominik RybičkaDominik Rybička
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 46.50
3 Adrian LohrerAdrian Lohrer
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 33.88
4 Jáchym CvrčekJáchym Cvrček
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
10 30.55
5 Jan TrávníčekJan Trávníček
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 28.19
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 34.72
2 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 25.54
3 Amálie KubátováAmálie Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 24.55
4 Natálie ŘíhováNatálie Říhová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 23.40
5 Adéla FišerováAdéla Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 23.20
6 Beáta FišerováBeáta Fišerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 22.54
7 Linda TrávníčkováLinda Trávníčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 20.86
8 Karolína CvikováKarolína Cviková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 18.27
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín PrudilAntonín Prudil
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 23.20
2 Alex DuchoňAlex Duchoň
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 19.73
3 Šimon LimberskýŠimon Limberský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 15.65
4 Šimon KalibánŠimon Kalibán
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 15.07
5 Lukáš MalinaLukáš Malina
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 14.84
6 Filip StránskýFilip Stránský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 14.69
7 Marek HájekMarek Hájek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 12.77
8 Vladimír PilgrVladimír Pilgr
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 11.83
9 František KotvaFrantišek Kotva
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 11.50
10 Vojtěch MihalovičVojtěch Mihalovič
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 11.42
11 Michal HájekMichal Hájek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 10.27
12 Vojtěch ČázarVojtěch Čázar
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 09.07
13 Tomáš DosedělTomáš Doseděl
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
16 08.98
14 Filip HoráčekFilip Horáček
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 08.74
15 Tobiáš RudolfTobiáš Rudolf
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 06.50
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 38.01
2 Josef MartínekJosef Martínek
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 30.04
3 Filip LimberskýFilip Limberský
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 18.78
4 Michail NadtočijMichail Nadtočij
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 17.64
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonie FrancováAntonie Francová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
13 16.04
2 Ema PávíčkováEma Pávíčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 13.14
3 Nella FaltejskováNella Faltejsková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 11.44
4 Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 10.73
5 Kateřina KostroňováKateřina Kostroňová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
15 10.69
6 Nikol PreislerováNikol Preislerová
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
14 10.51
7 Markéta VološčukováMarkéta Vološčuková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 10.33
8 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 10.23
9 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 09.85
10 Klára HoráčkováKlára Horáčková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 09.40
11 Tereza StránskáTereza Stránská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
16 09.35
12 Lucie PeškováLucie Pešková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
16 06.84
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 10.9.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 23.55
2 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 22.53
3 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 22.15
4 Marie ŠimkováMarie Šimková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 19.88
5 Dorota KoutnáDorota Koutná
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 19.84
6 Natálie PatkováNatálie Patková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 16.33
7 Nicol HorákováNicol Horáková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
12 14.20
Celkem 7 závodníků