Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina B

Vlašim (2. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.2
2 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 08.3
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 08.4
4 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.4
5 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.5
6 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.5
7 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.8
8 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 08.8
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.5
2 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.8
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.8
4 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.0
5 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.1
6 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.3
7 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.6
8 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.0
2 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 09.2
3 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 09.2
4 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 8 PB 09.4
5 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.8
6 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 10.0
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.3
2 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 PB 09.6
3 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 PB 09.6
4 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 09.7
5 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.7
6 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.9
7 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 8 PB 10.0
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.1
2 Jan VolkmanJan Volkman 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 09.8
3 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 09.8
4 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 09.9
5 David PechDavid Pech 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 10.0
6 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 10.7
7 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 12.2
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.2
2 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 08.3
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 08.4
3 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.4
5 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.5
5 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.5
5 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 08.5
8 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 08.8
8 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 08.8
8 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.8
8 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.8
12 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.0
12 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.0
14 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.1
14 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.1
16 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 09.2
16 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 09.2
18 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.3
18 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.3
20 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 8 PB 09.4
21 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.6
21 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.6
21 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 PB 09.6
21 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 PB 09.6
25 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 09.7
25 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.7
27 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.8
27 Jan VolkmanJan Volkman 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 09.8
27 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 09.8
30 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.9
30 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 09.9
32 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 10.0
32 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 8 PB 10.0
32 David PechDavid Pech 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 10.0
35 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 10.7
36 Jiří ForejtJiří Forejt 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 12.2

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.3 11.00
2 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.5 9.00
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.6 8.00
4 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.7 7.00
5 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 08.7 6.00
6 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 08.7 5.00
7 Štěpán ZitaŠtěpán Zita 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.8 4.00
8 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.0 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.9 2.00
2 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.9 1.00
3 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 09.0
4 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.1
5 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 09.2
6 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.2
7 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.4
8 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 09.4
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.2
2 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.7
3 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.8
4 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.9
5 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.9
6 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 09.0
7 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.0
8 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.9
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.9
2 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 09.0
3 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.1
4 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.3
5 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 09.5
6 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.5
7 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.6
8 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 09.9
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 09.3
2 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.4
3 Tereza PlavcováTereza Plavcová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 PB 09.4
4 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 09.5
5 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 09.5
6 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 09.7
7 Ema KašeováEma Kašeová 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.8
8 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 09.9
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.5
2 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.6
3 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.8
4 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 09.8
5 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.9
6 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.2
7 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 10.4
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 09.7
2 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 09.7
3 Aneta HrabíkováAneta Hrabíková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 PB 09.8
4 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 10.0
5 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 PB 10.0
6 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 8 PB 10.1
MS Viktorka NovákováViktorka Nováková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.2
8 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 10.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetříkováKarolína Petříková 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 8 09.7
MS Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 10.1
3 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 10.1
4 Adéla LinhartováAdéla Linhartová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 PB 10.2
MS Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 10.4
6 Anna HorníkováAnna Horníková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 10.6
7 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 10.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 2.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VelhanVeronika Velhan 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 09.3
2 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.3
3 Laura MálkováLaura Málková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.4
MS Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 10.1
5 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.3
6 Mariana BednářováMariana Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.3
7 Johana PeffkováJohana Peffková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 10.8
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 08.2
2 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 08.7
3 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.8
4 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.9
4 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.9
4 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.9
7 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 09.0
7 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.0
7 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 09.0
10 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.1
11 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.3
11 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 09.3
11 Veronika VelhanVeronika Velhan 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 09.3
11 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.3
15 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 09.4
15 Tereza PlavcováTereza Plavcová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 PB 09.4
15 Laura MálkováLaura Málková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.4
18 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 09.5
18 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.5
18 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 09.5
18 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 09.5
18 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.5
23 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.6
23 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.6
25 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 09.7
25 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 09.7
25 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 09.7
25 Karolína PetříkováKarolína Petříková 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 8 09.7
29 Ema KašeováEma Kašeová 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 09.8
29 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 09.8
29 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 09.8
29 Aneta HrabíkováAneta Hrabíková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 PB 09.8
33 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.9
33 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 09.9
33 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 09.9
33 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.9
37 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 10.0
37 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 PB 10.0
39 Nela PtáčkováNela Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 8 PB 10.1
39 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 10.1
39 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 PB 10.1
39 Eliška MrkvováEliška Mrkvová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 10.1
43 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.2
43 Viktorka NovákováViktorka Nováková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.2
43 Adéla LinhartováAdéla Linhartová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 PB 10.2
46 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.3
46 Mariana BednářováMariana Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.3
48 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 10.4
48 Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 10.4
50 Anna HorníkováAnna Horníková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 10.6
51 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 10.7
51 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 10.7
53 Johana PeffkováJohana Peffková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 10.8

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 2.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 SB 08.1 11.00
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 08.5 9.00
3= Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 08.8 7.50
3= Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 08.8 7.50
5 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 SB 08.8 6.00
6 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 SB 08.8 5.00
7 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 09.0 4.00
8 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 8 09.0 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 2.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.1 2.00
2 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 09.1 1.00
3 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 SB 09.1
4 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 SB 09.3
5 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 09.4
6 Veronika VelhanVeronika Velhan 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 09.5
7 Laura MálkováLaura Málková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 09.5
8 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.5
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 20.7 11.00
2 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 20.9 9.00
3 Milan KrálMilan Král 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.7 6.00
4 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 22.0 5.00
5 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 22.2 1.00
6 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 23.2
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 22.1 2.00
2 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 22.9
3 Oliver SmítkaOliver Smítka 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.3
4 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 23.3
5 David PechDavid Pech 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 25.2
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 22.0 4.00
2 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.0
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.6
4 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 24.2
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.2 8.00
2 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 24.0
3 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 24.1
4 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 28.3
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.4 7.00
2 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.1 3.00
3 Vašek HütterVašek Hütter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.6
4 Petr ForštPetr Foršt 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.8
5 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 24.9
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 20.7 11.00
2 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 PB 20.9 9.00
3 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.2 8.00
4 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.4 7.00
5 Milan KrálMilan Král 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.7 6.00
6 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 22.0 5.00
6 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 22.0 4.00
8 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 22.1 2.00
8 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.1 3.00
10 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 22.2 1.00
11 Vašek HütterVašek Hütter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 22.6
12 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 22.9
13 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.0
14 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 23.2
15 Oliver SmítkaOliver Smítka 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.3
15 Filip SchütznerFilip Schützner 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 23.3
17 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 23.6
18 Petr ForštPetr Foršt 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 23.8
19 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 24.0
20 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 24.1
21 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 24.2
22 Jan StiborJan Stibor 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 24.9
23 David PechDavid Pech 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 25.2
24 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 28.3

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 20.6 11.00
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.9 9.00
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 21.5 7.00
4 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.9 6.00
5 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 22.1 5.00
6 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.3 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.5 8.00
2 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 22.4 2.00
3 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.5 1.00
4 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.5
5 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 22.7
6 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.8
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 22.8
2 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 22.9
3 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 23.0
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 23.1
5 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.4
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 23.9
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.2 4.00
2 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.3
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.4
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.8
5 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.1
6 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.2
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 23.2
2 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 23.9
3 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 24.0
4 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 24.9
5 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 25.3
6 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 25.6
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 23.2
2 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.6
3 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.3
4 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 26.8
5 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 4 27.2
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 2.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 22.6
2 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 23.3
MS Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 23.6
4 Laura MálkováLaura Málková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 23.8
5 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.0
6 Anna HorníkováAnna Horníková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 26.9
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 20.6 11.00
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.9 9.00
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 21.5 7.00
3 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.5 8.00
5 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.9 6.00
6 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 22.1 5.00
7 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.2 4.00
8 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 22.3 3.00
9 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 22.4 2.00
10 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.5 1.00
10 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.5
12 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 22.6
13 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 22.7
14 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.8
14 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 22.8
16 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 22.9
17 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 23.0
18 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 23.1
19 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 23.2
19 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 23.2
21 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.3
21 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 4 23.3
23 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.4
23 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 23.4
25 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.6
25 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 23.6
27 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.8
27 Laura MálkováLaura Málková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 23.8
29 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 23.9
29 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 23.9
31 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 24.0
32 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.1
33 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 24.2
34 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 24.9
35 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.0
36 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 3 25.3
36 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.3
38 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 25.6
39 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 26.8
40 Anna HorníkováAnna Horníková 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 26.9
41 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 4 27.2

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. PB 2:23.9 11.00
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:36.4 9.00
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:40.0 8.00
4 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A PB 2:41.7 7.00
5 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:44.7 6.00
6 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2:46.9 5.00
7 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:52.1 1.00
8 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:57.1
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. SB 2:47.7 4.00
2 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. PB 2:50.1 3.00
3 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:50.3 2.00
4 Josef BulušekJosef Bulušek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:53.0
5 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. PB 2:53.8
6 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:57.6
7 Jan VolkmanJan Volkman 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:59.1
8 Daniel ChroustDaniel Chroust 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B PB 3:00.2
9 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:16.5
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. PB 2:23.9 11.00
2 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2:36.4 9.00
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:40.0 8.00
4 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A PB 2:41.7 7.00
5 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:44.7 6.00
6 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2:46.9 5.00
7 Jonáš ČernýJonáš Černý 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. SB 2:47.7 4.00
8 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. PB 2:50.1 3.00
9 Jakub VečeřaJakub Večeřa 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:50.3 2.00
10 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:52.1 1.00
11 Josef BulušekJosef Bulušek 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:53.0
12 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. PB 2:53.8
13 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:57.1
14 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:57.6
15 Jan VolkmanJan Volkman 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:59.1
16 Daniel ChroustDaniel Chroust 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B PB 3:00.2
17 Jakub BednářJakub Bednář 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:16.5

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:44.4 11.00
2 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B PB 2:47.1 9.00
MS Hlaváčková AdélaHlaváčková Adéla 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2:47.4
MS Simona JandováSimona Jandová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2:47.6
5 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. PB 2:48.7 8.00
6 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:51.3 7.00
7 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:51.4 6.00
8 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. PB 2:52.1 5.00
9 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:52.1 4.00
10 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B PB 2:52.3 3.00
11 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:55.4 1.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. PB 2:53.3 2.00
2 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A PB 3:00.4
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 3:00.5
4 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A PB 3:01.9
5 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. PB 3:03.6
6 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 3:06.8
7 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3:14.5
8 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3:15.9
9 Kristýna JíchováKristýna Jíchová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3:16.7
10 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:21.0
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2:44.4 11.00
2 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B PB 2:47.1 9.00
3 Hlaváčková AdélaHlaváčková Adéla 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2:47.4
4 Simona JandováSimona Jandová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2:47.6
5 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. PB 2:48.7 8.00
6 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:51.3 7.00
7 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:51.4 6.00
8 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. PB 2:52.1 5.00
8 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2:52.1 4.00
10 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B PB 2:52.3 3.00
11 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. PB 2:53.3 2.00
12 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2:55.4 1.00
13 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A PB 3:00.4
14 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 3:00.5
15 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika Benešov AAtletika Benešov A PB 3:01.9
16 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. PB 3:03.6
17 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 3:06.8
18 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3:14.5
19 Natálie MarkováNatálie Marková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3:15.9
20 Kristýna JíchováKristýna Jíchová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3:16.7
21 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3:21.0

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 10.0
2 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 10.2 11.00
MS Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 10.5
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 11.0 9.00
5 Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 11.1 7.50
6 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 11.2 5.00
7 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 11.2 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 11.1 7.50
2 Radek ŠedivýRadek Šedivý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 11.1 6.00
3 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 11.9 3.00
4 Oliver SmítkaOliver Smítka 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 12.1 2.00
5 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 12.3 1.00
6 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 10.0
2 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 10.2 11.00
3 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 10.5
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 11.0 9.00
5 Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 11.1 7.50
5 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 11.1 7.50
5 Radek ŠedivýRadek Šedivý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 11.1 6.00
8 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 11.2 5.00
8 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 11.2 4.00
10 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 11.9 3.00
11 Oliver SmítkaOliver Smítka 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 12.1 2.00
12 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 12.3 1.00
13 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.7

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.2 11.00
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 10.4 9.00
3 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.5 8.00
4 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.8 7.00
5 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 10.9 6.00
6 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 10.9 5.00
MS Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 14.1
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 11.0 4.00
2 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 11.1 3.00
3 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 11.3 2.00
4 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 11.4 1.00
5 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.5
6 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.6
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 11.9
2 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 12.4
3 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.7
4 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 12.7
MS Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.0
6 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 13.1
7 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 14.4
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 13.1
2 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 4 13.2
3 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 13.4
4 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 14.0
5 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 14.0
6 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 14.2
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 10.2 11.00
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 10.4 9.00
3 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 10.5 8.00
4 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10.8 7.00
5 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 10.9 6.00
5 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 10.9 5.00
7 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 11.0 4.00
8 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 11.1 3.00
9 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 PB 11.3 2.00
10 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 11.4 1.00
11 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.5
12 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.6
13 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 11.9
14 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 12.4
15 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.7
15 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 12.7
17 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.0
18 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 13.1
18 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 13.1
20 Adéla FrancováAdéla Francová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 4 13.2
21 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 13.4
22 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 14.0
22 Viktorie MatějkováViktorie Matějková 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 14.0
24 Libuše KladivovaLibuše Kladivova 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 14.1
25 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 14.2
26 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 14.4

4 x 300 m - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniš, Černý, David, Gromeš Daniš, Černý, David, Gromeš TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 3:19.9 11.00
2 Hovorka, Zinzer, Zinzer, Šedivý Hovorka, Zinzer, Zinzer, Šedivý TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:25.8 9.00
3 Král, Teplý, Höfner, Coubal Král, Teplý, Höfner, Coubal TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:30.5 8.00
4 Bureš, Zápotocký, Dobiáš, Kalný Bureš, Zápotocký, Dobiáš, Kalný SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:32.2 7.00
5 Bräutigem, Večeřa, Smítka, Novotný Bräutigem, Večeřa, Smítka, Novotný TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 3:32.8 6.00
6 Zinek, Břeň, Hütter, Heřmánek Zinek, Břeň, Hütter, Heřmánek SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:33.3 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušková, Bílková, Stachová, Szitásová Dušková, Bílková, Stachová, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:12.2 11.00
2 Kulakovská, Marešová, Pistoriusová, Bobková Kulakovská, Marešová, Pistoriusová, Bobková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:21.5 9.00
3 Adámková, Kounická, Cibulková, Hulínská Adámková, Kounická, Cibulková, Hulínská SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:24.1 7.00
4 Bürgerová, Hofmanová, Matoušková, Šofrová Bürgerová, Hofmanová, Matoušková, Šofrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:30.4 4.00
5 Čmejrková, Kulhavá, Bašistová, Petránková Čmejrková, Kulhavá, Bašistová, Petránková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:33.6 3.00
6 Náprstková, Havlínová, Dušková, Klimperová Náprstková, Havlínová, Dušková, Klimperová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 3:43.2
7 Linhartová, Proňová, Francová, Marková Linhartová, Proňová, Francová, Marková TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 3:50.9
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Heydušková, Soukupová, Zíková, Benešová Heydušková, Soukupová, Zíková, Benešová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:23.4 8.00
2 Záklasníková, Frisová, Gregorová, Beladová Záklasníková, Frisová, Gregorová, Beladová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 3:26.4 6.00
3 Kobiánová, Nedvědová, Ptáčková, Svobodová Kobiánová, Nedvědová, Ptáčková, Svobodová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:30.2 5.00
4 Hrušková, Belzová, Michlová, Brunclíková Hrušková, Belzová, Michlová, Brunclíková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:37.4 2.00
5 Kedelidze, Bébrová, Málková, Kašeová Kedelidze, Bébrová, Málková, Kašeová TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 3:40.6 1.00
6 Horáková, Štorcová, Neumannová, Slosiariková Horáková, Štorcová, Neumannová, Slosiariková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 3:40.7
7 Olejníková, Peffková, Vesecká, Svobodová Olejníková, Peffková, Vesecká, Svobodová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 3:51.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušková, Bílková, Stachová, Szitásová Dušková, Bílková, Stachová, Szitásová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:12.2 11.00
2 Kulakovská, Marešová, Pistoriusová, Bobková Kulakovská, Marešová, Pistoriusová, Bobková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 3:21.5 9.00
3 Heydušková, Soukupová, Zíková, Benešová Heydušková, Soukupová, Zíková, Benešová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:23.4 8.00
4 Adámková, Kounická, Cibulková, Hulínská Adámková, Kounická, Cibulková, Hulínská SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:24.1 7.00
5 Záklasníková, Frisová, Gregorová, Beladová Záklasníková, Frisová, Gregorová, Beladová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 3:26.4 6.00
6 Kobiánová, Nedvědová, Ptáčková, Svobodová Kobiánová, Nedvědová, Ptáčková, Svobodová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:30.2 5.00
7 Bürgerová, Hofmanová, Matoušková, Šofrová Bürgerová, Hofmanová, Matoušková, Šofrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:30.4 4.00
8 Čmejrková, Kulhavá, Bašistová, Petránková Čmejrková, Kulhavá, Bašistová, Petránková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 3:33.6 3.00
9 Hrušková, Belzová, Michlová, Brunclíková Hrušková, Belzová, Michlová, Brunclíková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 3:37.4 2.00
10 Kedelidze, Bébrová, Málková, Kašeová Kedelidze, Bébrová, Málková, Kašeová TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 3:40.6 1.00
11 Horáková, Štorcová, Neumannová, Slosiariková Horáková, Štorcová, Neumannová, Slosiariková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 3:40.7
12 Náprstková, Havlínová, Dušková, Klimperová Náprstková, Havlínová, Dušková, Klimperová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 3:43.2
13 Linhartová, Proňová, Francová, Marková Linhartová, Proňová, Francová, Marková TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 3:50.9
14 Olejníková, Peffková, Vesecká, Svobodová Olejníková, Peffková, Vesecká, Svobodová TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 3:51.7

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 Body
1 Antonín MaxaAntonín Maxa
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 6 PB 1.54 11.00
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 3 PB 1.54 9.00
3 Jakub ZinzerJakub Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 5 PB 1.42 8.00
4 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 4 PB 1.42 7.00
5 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 1.42 6.00
6 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 1 1.30 5.00
Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 Body
1 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 14 PB 1.52 11.00
2 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 10 1.39 9.00
3 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 1.36 8.00
4 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 9 PB 1.33 7.00
5 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 11 1.33 6.00
6 Marie FrisováMarie Frisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 13 1.30 5.00
7 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 5 1.24 4.00
8 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3 PB 1.21 3.00
9 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 1 PB 1.21 2.00
10 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 2 PB 1.21 1.00
11 Anna ŠináglováAnna Šináglová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 4 1.18
12 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 1.15
13 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 8 1.15
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 20 5.13 +0.8 m/s 11.00
2 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19 4.74 +0.4 m/s 9.00
3 Mathias NeuhortMathias Neuhort
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 17 PB 4.73 +0.9 m/s 8.00
4 Matyáš CaltaMatyáš Calta
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 16 4.69 +2.1 m/s 7.00
5 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 18 4.63 +1.6 m/s 6.00
6 Vašek HütterVašek Hütter
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 14 PB 4.41 +1.3 m/s 5.00
7 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
10 15 4.35 +0.5 m/s 4.00
8 Milan KrálMilan Král
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 12 PB 4.32 +0.3 m/s 3.00
9 Petr FrimlPetr Friml
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 7 PB 4.04 +1.6 m/s 2.00
10 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 5 4.04 +2.3 m/s 1.00
11 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 11 3.98 +0.3 m/s
12 Radek ŠedivýRadek Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 13 3.94 +1.6 m/s
13 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
10 10 3.91 +0.8 m/s
14 Jonáš ČernýJonáš Černý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 9 3.59 +1.1 m/s
15 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 3.39 +1.4 m/s
16 Ondřej ŠantrůčekOndřej Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 6 3.37 +0.9 m/s
17 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 PB 3.13 +0.4 m/s
18 Jiří ForejtJiří Forejt
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 2 2.88 +0.4 m/s
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (pá, 2.9.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 28 4.76 +0.3 m/s 11.00
2 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
10 16 PB 4.50 +0.7 m/s 9.00
3 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 25 PB 4.46 +1.3 m/s 8.00
4 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 27 4.31 +0.4 m/s 7.00
5 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 20 PB 4.26 +1.0 m/s 6.00
6 Denisa MülerováDenisa Mülerová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 19 PB 4.20 +0.7 m/s 5.00
7 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 26 4.17 +0.4 m/s 4.00
8 Laila KulakovskáLaila Kulakovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 15 PB 4.17 +1.4 m/s 3.00
9 Nela KobiánováNela Kobiánová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 21 4.11 +1.6 m/s 2.00
10 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 24 4.08 +0.3 m/s 1.00
11 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 17 4.05 +1.4 m/s
12 Jana MatuškováJana Matušková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 23 4.05 +2.4 m/s
13 Sofie GregorováSofie Gregorová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 13 PB 4.02 +1.6 m/s
14 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 22 4.02 +2.5 m/s
15 Karolína PetříkováKarolína Petříková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 11 PB 4.01 +0.4 m/s
16 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 18 3.88 +0.9 m/s
17 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 6 PB 3.88 +1.3 m/s
18 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 3 PB 3.85 +1.0 m/s
19 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 14 3.75 +1.5 m/s
20 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 9 PB 3.71 +0.4 m/s
21 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 10 3.65 +1.4 m/s
22 Karolína BeladováKarolína Beladová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 8 PB 3.64 +1.5 m/s
23 Aneta NeumannováAneta Neumannová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 2 3.51 +0.3 m/s
24 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 12 3.49 +0.7 m/s
25 Lucie OlejníkováLucie Olejníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 4 3.35 +2.1 m/s
26 Mariana BednářováMariana Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 7 3.33 +0.6 m/s
27 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 1 3.24 +0.4 m/s
Celkem 27 závodníků
Skupina B (pá, 2.9.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika VelhanVeronika Velhan
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 PB 3.90
2 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
10 1 PB 3.77
3 Kateřina KrutskáKateřina Krutská
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 5 PB 3.69
4 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
10 3 PB 3.63
5 Karolína StrachotováKarolína Strachotová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 21 PB 3.54
6 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 18 PB 3.48
7 Adéla GabkováAdéla Gabková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 12 PB 3.46
8 Sofie ProňováSofie Proňová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 10 PB 3.43
9 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 19 3.31
MS Lucie DavisováLucie Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 17 3.29
11 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 4 PB 3.27
MS Eliška MrkvováEliška Mrkvová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 2 PB 3.26
13 Nela PtáčkováNela Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
10 11 PB 3.20
14 Ema KašeováEma Kašeová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 9 PB 3.18
15 Adéla LinhartováAdéla Linhartová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
10 8 PB 3.16
16 Johana PeffkováJohana Peffková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 20 2.98
MS Viktorka NovákováViktorka Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 14 2.94
MS Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 16 2.83
19 Aneta HrabíkováAneta Hrabíková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 13 2.80
20 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 7 PB 2.65
21 Kristýna JíchováKristýna Jíchová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 15 2.51
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 21 PB 10.93 11.00
2 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 20 PB 10.44 9.00
3 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 19 PB 10.18 8.00
4 Karolína PojerováKarolína Pojerová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
10 16 PB 09.30 7.00
5 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 PB 09.29 6.00
6 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 18 09.15 5.00
7 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 15 PB 09.00 4.00
8 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 17 08.98 3.00
9 Tereza PlavcováTereza Plavcová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 12 PB 08.39 2.00
10 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3 PB 08.10 1.00
11 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 11 PB 07.90
12 Barbora HruškováBarbora Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 14 07.87
13 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 8 PB 07.85
14 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 10 PB 07.66
15= Sandra MichlováSandra Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 9 PB 07.56
15= Barbora BurešováBarbora Burešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 2 PB 07.56
17 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 4 PB 07.23
18 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 13 07.06
19 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 6 PB 06.96
20 Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 5 PB 06.32
21 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 06.27
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej OtradovecOndřej Otradovec
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 16 PB 10.41 11.00
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 4 PB 09.94 9.00
3 Dominik JánošíkDominik Jánošík
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 15 PB 09.89 8.00
4 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 3 PB 09.35 7.00
5 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 13 PB 09.31 6.00
6 David ŠebestiánDavid Šebestián
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 14 08.82 5.00
7 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 11 08.61 4.00
8 Petr ForštPetr Foršt
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 10 PB 08.43 3.00
9 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 12 08.17 2.00
10 Prokop KřičkaProkop Křička
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 9 PB 07.91 1.00
11 Jaroslav AdamJaroslav Adam
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 8 06.45
12 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 7 PB 06.44
13 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 6 06.02
14 Tomáš BaťchaTomáš Baťcha
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 1 PB 05.90
15 Daniel ChroustDaniel Chroust
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 2 SB 05.55
16 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 04.83
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 2.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 PB 29.57 11.00
2 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 PB 27.21 9.00
3 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 26.09 8.00
4 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
10 PB 24.31 7.00
5 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 PB 23.30 6.00
6 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 PB 22.38 5.00
7 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 PB 20.75 4.00
8 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 PB 20.62 3.00
9 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 PB 19.38 2.00
10 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 PB 19.25 1.00
11 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
10 PB 19.11
12 Karolína PojerováKarolína Pojerová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
10 PB 18.80
13 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 PB 18.17
14 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 PB 18.07
15 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 17.94
16 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 16.72
17 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 PB 16.14
18 Markéta MarešováMarkéta Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 PB 15.98
19 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 15.52
20 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 PB 13.68
21 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 12.20
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 2.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej OtradovecOndřej Otradovec
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 11 PB 33.30 11.00
2 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 12 PB 27.74 9.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 13 26.04 8.00
4 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 3 PB 21.04 7.00
5 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 9 PB 21.00 6.00
6 Jaroslav AdamJaroslav Adam
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 8 PB 18.91 5.00
7 Josef BulušekJosef Bulušek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 7 PB 18.49 4.00
8 Filip NeubergFilip Neuberg
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 4 PB 17.74 3.00
9 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 1 PB 16.26 2.00
10 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 10 14.91 1.00
11 David ŠebestiánDavid Šebestián
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 6 PB 14.15
12 Prokop KřičkaProkop Křička
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
10 2 PB 13.04
13 Sebastien RotterSebastien Rotter
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 5 PB 12.91
Celkem 13 závodníků