Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (mimo ml. žactva)

Klatovy (1. - 2. 10. 2022)

60 m - Žáci

(ne, 2.10.2022 - 09:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 08.07 540.00
2 2 Tobias PourTobias Pour 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.56 408.00
3 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.68 378.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži

(so, 1.10.2022 - 11:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 11.58 736.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 13.47 391.00
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.10.2022 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 19.86 793.00
2 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 20.63 704.00
3 14 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.75 691.00
4 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.11 547.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 21.15 647.00
2 10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.52 607.00
3 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 21.93 565.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 19.86 793.00
2 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 20.63 704.00
3 14 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 20.75 691.00
4 12 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 21.15 647.00
5 10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.52 607.00
6 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 21.93 565.00
7 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 22.11 547.00

400 m - Muži

(so, 1.10.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 54.31 627.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 58.70 458.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 2.10.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 2:57.24 391.00
2 14 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:57.73 387.00
3 10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:59.28 372.00
4 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 3:00.56 360.00
5 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 3:01.76 349.00
6 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:05.69 314.00
7 12 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 3:05.70 314.00
Celkem 7 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 2.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 3:09.33 576.00
2 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 3:42.02 312.00
3 2 Tobias PourTobias Pour 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 3:51.16 252.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 2.10.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 4:23.93 785.00
2 2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 4:51.42 610.00
MS Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:27.03
MS Petr MecnerPetr Mecner 85 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:08.36
Celkem 4 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(so, 1.10.2022 - 12:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.59 434.00
2 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 17.97 399.00
3 2 Tobias PourTobias Pour 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 31.07 0.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.10.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 16.45 660.00
2 14 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 17.59 532.00
3 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.18 374.00
4 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 21.38 198.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 11:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.73 627.00
2 10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 18.10 478.00
3 12 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 18.95 395.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 16.45 660.00
2 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.73 627.00
3 14 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 17.59 532.00
4 10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 18.10 478.00
5 12 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 18.95 395.00
6 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.18 374.00
7 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 21.38 198.00

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 2.10.2022 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 15.66 772.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 19.66 377.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 1.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,88 Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 1.82 - - - - - - - - - - - - - o xxx 644.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 PB 1.49 o o o xxx 381.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 2.10.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 1.41 o - o o - o xxo xo xxx 324.00
2 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 PB 1.35 o - o o - o xxx 283.00
3 2 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 1.32 o o xo o o x 263.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 1.10.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,07 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 Body
1 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 1.52 - - - - - - - - o o o o o o xo o xxx 644.00
2 10 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 1.49 - - - - - - o o o o o o o o o xxx 610.00
3 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 PB 1.40 - - - - - - - - o o xo o xxx 512.00
4 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 1.37 o - o o o xo o o o o xo xxx 481.00
5 14 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 5 PB 1.37 o - o o o o xo o xo o xxo xxx 481.00
6 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 1.34 - - - - - o o o o xo xxx 449.00
7 12 Hana HronkováHana Hronková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 1.19 o - o o xxo xxx 302.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 2.10.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 3,00 3,80 4,00 4,20 4,30 4,40 Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 4.30 - - - - o o o xo xxx 702.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 PB 2.80 o - o xxx 309.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 1.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 Body
1 2 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 2.10 o o o o xxx 159.00
1 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 NM xxx
3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 1.10.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 6.53 -1.2 m/s 6.53  -1,20 6.53  -0,50 6.33  -0,90 6.53 704.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 PB 4.88 -1.4 m/s 4.66  -1,60 4.63  -0,80 4.88  -1,40 4.88 360.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 2.10.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 5.14 +0.2 m/s 5.03  0,20 5.14  0,20 x 5.14 409.00
2 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 PB 4.36 +0.1 m/s 2.64  0,30 4.36  0,10 x 4.36 266.00
3 2 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 3.93 +0.4 m/s 3.42  0,00 x 3.93  0,40 3.93 195.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 2.10.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 PB 4.74 +0.3 m/s 4.74  0,30 x 4.12  -1,00 4.74 490.00
2 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 4.71 +0.4 m/s 4.49  -0,60 4.70  -0,40 4.71  0,40 4.71 482.00
3 14 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 5 PB 4.71 +1.8 m/s 4.61  0,20 4.71  1,80 4.49  -0,80 4.71 482.00
4 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 4.27 +0.8 m/s 4.02  0,30 4.27  0,80 4.08  -1,20 4.27 371.00
5 12 Hana HronkováHana Hronková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 4.21 -0.9 m/s 4.21  -0,90 x x 4.21 357.00
6 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 4.12 +0.9 m/s 3.98  0,30 4.12  0,90 4.01  0,10 4.12 336.00
7 10 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 3.90 +0.7 m/s 3.49  -0,40 3.90  0,70 3.88  0,50 3.90 285.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 1.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 PB 10.97 10.97 10.90 10.57 10.97 593.00
2 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 10.19 09.56 10.19 09.52 10.19 542.00
3 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 08.73 08.73 07.46 08.38 8.73 447.00
4 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 07.84 07.84 07.15 06.95 7.84 389.00
5 14 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 5 PB 07.68 07.55 06.22 07.68 7.68 379.00
6 12 Hana HronkováHana Hronková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 06.98 x 06.98 06.92 6.98 334.00
7 10 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 05.60 05.49 05.59 05.60 5.60 246.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 2.10.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 11.64 x 10.76 11.64 11.64 585.00
2 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 PB 09.70 09.70 09.35 09.62 9.70 468.00
3 2 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 08.83 07.92 07.83 08.83 8.83 416.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 1.10.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 10.95 10.95 x 10.45 10.95 543.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 PB 07.79 07.60 07.55 07.79 7.79 354.00
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 1.10.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 PB 35.42 - 572.00
2 1 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 26.57 - 397.00
3 2 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 26.46 - 395.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 2.10.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Martin RuhsamMartin Ruhsam
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3 PB 31.14 -
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 2.10.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 33.80 540.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 PB 21.89 308.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 2.10.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 PB 26.54 411.00
2 14 Jana KozákováJana Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 5 PB 21.49 317.00
3 11 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 21.09 309.00
4 15 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 20.14 291.00
5 12 Hana HronkováHana Hronková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 19.49 279.00
6 10 Nela ČížkováNela Čížková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 1 PB 15.65 209.00
7 13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 4 PB 12.26 147.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 1.10.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 PB 31.51 321.00
2 3 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 1 PB 29.12 287.00
3 2 Tobias PourTobias Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 PB 22.95 201.00
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 2.10.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 45.96 529.00
2 1 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 2 PB 28.08 272.00
Celkem 2 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3730
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 3269
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy SB 3264
4 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2955
5 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2827
6 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2807
7 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 2628
Celkem 7 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 3586
2 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 2965
3 Tobias PourTobias Pour 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy PB 2289
Celkem 3 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy SB 6407
2 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3995
Petr MecnerPetr Mecner 85 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků