Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava (11. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.05 11.00
2 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 08.62 9.00
3 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.74 8.00
4 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.75 7.00
5 Matěj ŠvédaMatěj Švéda 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.77 6.00
6 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.97 5.00
7 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.04 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 PB 09.09 3.00
2 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.35 2.00
3 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.42 1.00
4 Matyáš ŠvédaMatyáš Švéda 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.52
5 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.56
6 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 10.03
Lukáš KrčálLukáš Krčál 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.75
2 Jakub MartínekJakub Martínek 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.92
3 Michal KřehlíkMichal Křehlík 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.07
4 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 10.23
5 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 10.24
6 Ondřej ČopákOndřej Čopák 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 08.05 11.00
2 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 8 08.62 9.00
3 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 08.74 8.00
4 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.75 7.00
5 Matěj ŠvédaMatěj Švéda 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 08.77 6.00
6 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 08.97 5.00
7 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 09.04 4.00
8 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 PB 09.09 3.00
9 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 09.35 2.00
10 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.42 1.00
11 Matyáš ŠvédaMatyáš Švéda 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.52
12 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.56
13 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.75
14 Jakub MartínekJakub Martínek 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.92
15 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 10.03
16 Michal KřehlíkMichal Křehlík 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.07
17 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 10.23
18 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 10.24
19 Ondřej ČopákOndřej Čopák 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.56
Lukáš KrčálLukáš Krčál 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 11:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.54 11.00
2 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 08.59 9.00
3 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 08.69 7.00
4 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.90 6.00
5 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 08.93 4.00
6 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.95 3.00
7 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.96 2.00
8 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 11:40) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.68 8.00
2 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.92 5.00
3 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.97 1.00
4 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 08.98
5 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.04
6 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.23
7 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 09.32
8 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 09.58
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 11:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 09.35
2 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 09.43
3 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.44
4 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 09.50
5 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 09.52
6 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 09.55
7 Adéla PiklováAdéla Piklová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.56
8 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 PB 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 11:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.52
2 Barbora FialováBarbora Fialová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.53
3 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.79
4 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 09.82
5 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.88
6 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 09.94
7 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 10.06
8 Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 10.81
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 11.9.2022 - 11:40) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.83
2 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 10.09
3 Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 10.10
4 Tereza RouskováTereza Rousková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.16
5 Dorota DočkalováDorota Dočkalová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.18
6 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 10.19
7 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.19
8 Lucie SvačinováLucie Svačinová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.70
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.54 11.00
2 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 08.59 9.00
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.68 8.00
4 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 08.69 7.00
5 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.90 6.00
6 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 08.92 5.00
7 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 08.93 4.00
8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.95 3.00
9 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.96 2.00
10 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.97 1.00
11 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 08.98
12 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.03
13 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 09.04
14 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.23
15 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 09.32
16 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 09.35
17 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 09.43
18 Sofie BrychtováSofie Brychtová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 09.44
19 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 09.50
20 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 09.52
20 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 09.52
22 Barbora FialováBarbora Fialová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.53
23 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 4 09.55
24 Adéla PiklováAdéla Piklová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.56
25 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 09.58
26 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 PB 09.61
27 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.79
28 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 09.82
29 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 09.83
30 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.88
31 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 09.94
32 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 10.06
33 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 10.09
34 Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 10.10
35 Tereza RouskováTereza Rousková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.16
36 Dorota DočkalováDorota Dočkalová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.18
37 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 10.19
38 Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 10.81
39 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.19
40 Lucie SvačinováLucie Svačinová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 12.70

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 19.18 11.00
2 Ondřej ČambalOndřej Čambal 10 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 20.79 9.00
3 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 21.43 6.00
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.95 5.00
5 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 21.98 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 21.08 8.00
2 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 21.17 7.00
3 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 22.56 3.00
4 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 22.59 2.00
5 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 23.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 22.90 1.00
2 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 22.96
3 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 24.70
4 Michal KřehlíkMichal Křehlík 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 25.15
5 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 19.18 11.00
2 Ondřej ČambalOndřej Čambal 10 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3 20.79 9.00
3 Jan MalaskaJan Malaska 09 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 21.08 8.00
4 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 21.17 7.00
5 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 21.43 6.00
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.95 5.00
7 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 21.98 4.00
8 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 22.56 3.00
9 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 22.59 2.00
10 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 22.90 1.00
11 Arman BrindaArman Brinda 10 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 4 22.96
12 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 23.03
13 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 24.70
14 Michal KřehlíkMichal Křehlík 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 25.15
15 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 25.47

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 20.67 9.00
MS Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 21.12
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.33 8.00
4 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 22.54 4.00
5 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 22.64 1.00
6 Natálie VakováNatálie Vaková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 21.86 7.00
2 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 22.63 2.00
3 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 22.95
4 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 23.18
5 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 23.51
6 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 20.51 11.00
2 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 22.87
3 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 22.92
4 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 24.18
5 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 24.50
6 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 24.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 22.56 3.00
2 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.03
3 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 24.36
4 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 25.55
5 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 25.83
Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 22.08 6.00
2 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.32 5.00
3 Adéla PiklováAdéla Piklová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 23.51
4 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.96
5 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 24.04
6 Markéta PriesolováMarkéta Priesolová 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 24.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 20.51 11.00
2 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 20.67 9.00
3 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 21.12
4 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.33 8.00
5 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 21.86 7.00
6 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 22.08 6.00
7 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 22.32 5.00
8 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 22.54 4.00
9 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 22.56 3.00
10 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 22.63 2.00
11 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 22.64 1.00
12 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 22.87
13 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 22.92
14 Natálie VakováNatálie Vaková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 22.93
15 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 22.95
16 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 23.18
17 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 23.51
17 Adéla PiklováAdéla Piklová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 23.51
19 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 23.96
20 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 24.03
21 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 24.04
22 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 24.15
23 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 24.18
24 Markéta PriesolováMarkéta Priesolová 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 24.29
25 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 24.36
26 Tereza ChovancováTereza Chovancová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 24.50
27 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 24.82
28 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 25.55
29 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 25.83
Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 DNS

1500 m - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 5:18.45
2 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 PB 5:19.33 11.00
3 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 5:27.51 9.00
4 Vít JiříčekVít Jiříček 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 5:44.61 8.00
5 Ondřej ČambalOndřej Čambal 10 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2 5:54.24 7.00
6 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 6:10.69 6.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta PriesolováMarkéta Priesolová 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 5:51.75 11.00
2 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 6:01.54 9.00
3 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 6:13.13 8.00
4 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 6:20.36 7.00
5 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 6:31.71 6.00
6 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 6:43.83 5.00
7 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 6:47.80 4.00
8 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 6:48.19 3.00
9 Nela JůdováNela Jůdová 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 7:23.92 2.00
Sára VejmělkováSára Vejmělková 10 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 DNF
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 10.07
2 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 PB 11.07 11.00
3 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 11.50 9.00
4 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 11.89 8.00
5 Jan RippelJan Rippel 11 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.86 7.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.36 11.00
2 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 10.50 9.00
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 10.76 8.00
4 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 11.04 7.00
5 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.25 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.87 6.00
2 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 PB 11.91 5.00
3 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 12.04 4.00
4 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 13.37 1.00
5 Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 14.35
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 12.68 2.00
2 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.68
3 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 PB 13.72
4 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 13.83
5 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.36 11.00
2 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 10.50 9.00
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 10.76 8.00
4 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 11.04 7.00
5 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.87 6.00
6 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 PB 11.91 5.00
7 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 12.04 4.00
8 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.25 3.00
9 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 12.68 2.00
10 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 13.37 1.00
11 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.68
12 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 PB 13.72
13 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 6 13.83
14 Beáta HuškováBeáta Hušková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 14.35
15 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.29

4 x 60 m - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čech, Jankuj, Vávra, Andrejev Čech, Jankuj, Vávra, Andrejev TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 33.62 11.00
2 Hroch, Pipa, Jiříček, Jiříček Hroch, Pipa, Jiříček, Jiříček TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 35.20 9.00
3 Koreček, Ludvík, Kocman, Pecen Koreček, Ludvík, Kocman, Pecen TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 36.13 8.00
4 Zajíček, Hála, Nekovář, Semorád Zajíček, Hála, Nekovář, Semorád TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 37.41 7.00
5 Hájek, Dolníček, Horký, Concepción Hájek, Dolníček, Horký, Concepción TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 37.43 6.00
6 Honza, Klouček, Nevrkla, Rippel Honza, Klouček, Nevrkla, Rippel Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 37.79 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaková, Benešová, Hrazánková, Vinšová Vaková, Benešová, Hrazánková, Vinšová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 35.60 6.00
2 Dočkalová, Salašová, Bodnar, Dolejská Dočkalová, Salašová, Bodnar, Dolejská TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 37.86 3.00
3 Habermannová, Knýcká, Fejtová, Priesolová Habermannová, Knýcká, Fejtová, Priesolová KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 38.05 2.00
4 Fialová, Zásmětová, Chovancová, Lněničková Fialová, Zásmětová, Chovancová, Lněničková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 39.04 1.00
5 Dubnová, Staňková, Šímová, Šímová Dubnová, Staňková, Šímová, Šímová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 40.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žáčková, Povolná, Hrazánková, Bártová Žáčková, Povolná, Hrazánková, Bártová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 33.35 11.00
2 Komínková, Dobrovolná, Blaťáková, Urbánková Komínková, Dobrovolná, Blaťáková, Urbánková TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 33.81 9.00
3 Šlapalová, Kinclová, Knýcká, Láníková Šlapalová, Kinclová, Knýcká, Láníková KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 33.99 8.00
4 Horká, Papoušková, Poláková, Vacková Horká, Papoušková, Poláková, Vacková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 34.32 7.00
5 Hájková, Slabá, Nekovářová, Římalová Hájková, Slabá, Nekovářová, Římalová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 36.18 5.00
6 Baštářová, Doležalová, Hynková, Sedláčková Baštářová, Doležalová, Hynková, Sedláčková Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 36.78 4.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žáčková, Povolná, Hrazánková, Bártová Žáčková, Povolná, Hrazánková, Bártová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 33.35 11.00
2 Komínková, Dobrovolná, Blaťáková, Urbánková Komínková, Dobrovolná, Blaťáková, Urbánková TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 33.81 9.00
3 Šlapalová, Kinclová, Knýcká, Láníková Šlapalová, Kinclová, Knýcká, Láníková KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 33.99 8.00
4 Horká, Papoušková, Poláková, Vacková Horká, Papoušková, Poláková, Vacková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 34.32 7.00
5 Vaková, Benešová, Hrazánková, Vinšová Vaková, Benešová, Hrazánková, Vinšová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 35.60 6.00
6 Hájková, Slabá, Nekovářová, Římalová Hájková, Slabá, Nekovářová, Římalová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 36.18 5.00
7 Baštářová, Doležalová, Hynková, Sedláčková Baštářová, Doležalová, Hynková, Sedláčková Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 36.78 4.00
8 Dočkalová, Salašová, Bodnar, Dolejská Dočkalová, Salašová, Bodnar, Dolejská TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 37.86 3.00
9 Habermannová, Knýcká, Fejtová, Priesolová Habermannová, Knýcká, Fejtová, Priesolová KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 38.05 2.00
10 Fialová, Zásmětová, Chovancová, Lněničková Fialová, Zásmětová, Chovancová, Lněničková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 39.04 1.00
11 Dubnová, Staňková, Šímová, Šímová Dubnová, Staňková, Šímová, Šímová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 40.74

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 6 1.51 - - - - - - - o o o o o xo xxx 11.00
2 Lukáš KrčálLukáš Krčál
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 4 PB 1.39 - - o - o - xo o xxo xxx 9.00
3 Matěj ŠvédaMatěj Švéda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 5 1.22 o o xo o xxx 8.00
4 Jan RippelJan Rippel
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 1 PB 1.18 o o xo xxx 7.00
5 Vít JiříčekVít Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 3 1.14 o o xxx 6.00
6 Matyáš ŠvédaMatyáš Švéda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 2 PB 1.14 xo o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 12 1.54 - - - - - - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 10 PB 1.51 - - - - - - o o o o xo o xo xxx 9.00
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 11 1.42 - - - - - - o xo xo xxo xxx 8.00
4 Veronika LáníkováVeronika Láníková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 6 PB 1.36 - - - o o o o o xxx 7.00
5 Victoria KnýckáVictoria Knýcká
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 8 PB 1.36 - - - o o xxo xxo o xxx 6.00
6 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 9 1.30 - - - o o o xxx 5.00
7 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 7 1.26 - o xo xo xo xxx 4.00
8 Vanesa DolejskáVanesa Dolejská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 4 PB 1.26 o xo xo o xxo xxx 3.00
9 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 5 1.22 o o o o xxx 2.00
10 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 3 1.14 o xo xxx 1.00
11 Laura DubnováLaura Dubnová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 2 1.10 o xxx
Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MalaskaJan Malaska
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
09 3 PB 4.97 +0.6 m/s 4.30  0,70 4.28  1,30 4.97  0,60 4.97 4.14  1,20 4.11  0,00 4.67  0,50 11.00
2 Jáchym JarošJáchym Jaroš
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 9 PB 4.54 +1.1 m/s 4.36  1,30 4.54  1,10 x 4.54 4.24  1,50 4.19  1,60 4.54  0,40 9.00
3 Jakub HálaJakub Hála
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 6 PB 4.41 +1.8 m/s 4.33  1,30 4.41  1,80 4.05  1,00 4.41 4.19  0,60 4.17  1,30 4.36  0,90 8.00
4 Filip KorečekFilip Koreček
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 8 PB 4.35 +0.5 m/s 4.01  1,30 4.35  0,50 3.95  1,70 4.35 4.24  0,10 4.08  1,30 4.14  1,10 7.00
5 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 5 SB 4.06 +0.6 m/s 3.23  1,10 3.89  1,40 3.37  0,60 3.89 2.99  0,70 3.80  2,10 4.06  0,60 6.00
6 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 7 PB 3.99 +1.0 m/s 3.99  1,00 x 3.79  2,30 3.99 3.77  0,40 3.62  0,70 3.99  2,00 5.00
7 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 2 PB 3.78 +0.4 m/s 3.78  0,40 3.59  2,60 x 3.78 3.56  0,70 3.60  1,80 3.78  1,40 4.00
8 Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 4 PB 3.21 +0.6 m/s 3.03  1,40 2.91  1,40 3.21  0,60 3.21 3.14  0,50 2.96  1,50 3.09  1,40 3.00
9 Ondřej ČopákOndřej Čopák
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 1 PB 2.12 +1.2 m/s x 2.12  1,20 x 2.12 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 33 4.60 +0.9 m/s 4.60  0,90 4.44  1,30 x 4.60 4.23  2,10 - x 11.00
2 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 27 4.42 +2.2 m/s 4.32 +0.4 m/s 4.01  0,90 3.94  1,70 4.09  1,20 4.09 4.32  0,40 - 4.42  2,20 9.00
3 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 30 4.33 +2.4 m/s 4.29 +0.1 m/s 4.29  1,60 4.14  2,60 4.29  0,10 4.29 3.83  1,00 - 4.33  2,40 8.00
4 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 29 4.30 +1.4 m/s x 4.30  1,40 x 4.30 x - 4.27  0,60 7.00
5 Estel HrazánkováEstel Hrazánková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 28 4.29 +2.0 m/s 3.97  0,10 4.29  2,00 4.15  1,50 4.29 4.17  2,60 6.00
6 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 31 4.23 +1.3 m/s 3.92  1,10 4.09  0,80 4.23  1,30 4.23 4.23  3,40 5.00
7 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 32 4.17 +1.7 m/s x 4.17  1,70 x 4.17 4.10  1,90 4.00
8 Zuzana SlámováZuzana Slámová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
09 4 PB 3.99 +1.3 m/s 3.92  0,80 3.51  1,50 3.99  1,30 3.99 3.82  2,30 3.00
9 Karolína SlabáKarolína Slabá
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 24 3.98 +0.1 m/s 3.83  1,40 3.84  2,60 3.98  0,10 3.98 2.00
10 Natálie VakováNatálie Vaková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 19 PB 3.90 +1.3 m/s 3.90  1,30 3.74  0,90 x 3.90 1.00
11 Sofie BrychtováSofie Brychtová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 22 3.89 +2.0 m/s 3.79  0,90 3.75  1,70 3.89  2,00 3.89
12 Natálie BodnarNatálie Bodnar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 1 PB 3.87 +1.5 m/s 3.87  1,50 3.74  1,50 x 3.87
13 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 2 PB 3.87 +1.1 m/s 3.87  1,10 x x  1,40 3.87
14 Adéla StrakováAdéla Straková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 18 PB 3.86 +0.9 m/s x 3.66  1,00 3.86  0,90 3.86
15 Eliška KomínkováEliška Komínková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 23 3.84 +1.7 m/s 3.71  0,60 3.84  1,70 3.69  1,60 3.84
16 Karolína PovolnáKarolína Povolná
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 25 3.83 +0.9 m/s 3.71  1,00 3.79  2,40 3.83  0,90 3.83
17 Nikol VinšováNikol Vinšová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 21 3.80 +0.9 m/s 3.80  0,90 3.34  1,50 3.67  0,10 3.80
18 Ema HrazánkováEma Hrazánková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 26 3.78 +1.0 m/s 2.88  0,70 3.78  1,00 3.61  1,30 3.78
19 Šárka SvobodováŠárka Svobodová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 11 PB 3.65 +1.1 m/s x 3.65  1,10 x 3.65
20 Karolína LněničkováKarolína Lněničková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 14 PB 3.63 +0.7 m/s 3.63  0,70 3.35  1,20 x 3.63
21 Veronika BaštářováVeronika Baštářová
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 17 3.62 +0.8 m/s 3.62  0,80 3.30  3,20 3.61  0,80 3.62
22 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 16 3.62 +1.5 m/s 3.62  1,50 x 3.55  0,10 3.62
23 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 15 3.60 +3.2 m/s x 3.60  3,20 x 3.60
24 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 10 PB 3.49 +1.9 m/s 3.14  0,80 3.44  0,50 3.49  1,90 3.49
25 Natálie KnýckáNatálie Knýcká
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 20 3.47 +0.9 m/s 3.16  0,70 3.12  0,90 3.47  0,90 3.47
26 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 13 3.42 +0.1 m/s 3.42  0,10 3.42  2,40 x 3.42
27 Lucie StaňkováLucie Staňková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 6 PB 3.42 +1.4 m/s 3.42  1,40 3.32  2,20 3.11  1,60 3.42
28 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 12 3.40 +0.5 m/s 3.40  0,50 3.32  2,40 3.27  0,50 3.40
29 Mia FejtováMia Fejtová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 5 PB 3.35 +1.1 m/s 3.35  1,10 2.95  1,10 3.27  1,10 3.35
30 Laura DubnováLaura Dubnová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 3 PB 3.27 +1.4 m/s 3.05  1,50 3.27  1,40 x 3.27
31 Tereza RouskováTereza Rousková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 7 PB 3.09 +1.9 m/s x 3.09  1,90 x 3.09
32 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 9 2.95 +1.2 m/s 2.95  1,20 2.63  0,80 2.90  1,70 2.95
33 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 8 2.84 +1.4 m/s x 2.84  1,40 2.79  1,50 2.84
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 16 10.66 10.07 10.66 09.89 10.66 10.62 x 10.61 11.00
2 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 15 09.80 09.22 09.71 09.80 9.80 09.38 09.73 09.45 9.00
3 Barbora PánkováBarbora Pánková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
10 8 PB 09.20 08.19 08.27 08.42 8.42 08.06 09.20 08.65 8.00
4 Vendula HabermannováVendula Habermannová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 13 08.68 08.68 07.65 07.85 8.68 08.41 08.05 08.26 7.00
5 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 14 08.55 08.55 08.08 07.70 8.55 07.86 08.06 07.28 6.00
6 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 11 PB 08.51 06.66 07.81 07.96 7.96 07.77 07.44 08.51 5.00
7 Eliška KomínkováEliška Komínková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 12 08.32 08.32 07.26 06.59 8.32 07.61 06.56 07.77 4.00
8 Agáta BenešováAgáta Benešová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 6 PB 07.87 07.78 07.52 07.87 7.87 x 07.44 07.64 3.00
9 Natálie VakováNatálie Vaková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 9 07.87 07.71 07.87 07.12 7.87 2.00
10 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
10 10 07.80 07.46 07.80 07.08 7.80 1.00
11 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 5 07.24 05.98 07.24 06.64 7.24
12 Dorota DočkalováDorota Dočkalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 7 07.17 07.15 07.17 06.70 7.17
13 Karolína PovolnáKarolína Povolná
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 3 PB 07.01 07.01 06.65 06.16 7.01
14 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 4 06.86 06.86 06.22 06.00 6.86
15 Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 2 06.46 06.46 05.97 05.19 6.46
16 Lucie SvačinováLucie Svačinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 1 PB 05.28 x 04.00 05.28 5.28
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ČambalOndřej Čambal
SK ŽirovniceSK Žirovnice
10 11 PB 08.23 08.23 08.19 07.42 8.23 07.49 x 07.29 11.00
2 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 14 08.18 08.10 08.18 08.04 8.18 07.33 07.40 08.09 9.00
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 13 PB 08.15 07.74 07.90 08.15 8.15 07.21 07.08 07.19 8.00
4 Jan HorkýJan Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 12 PB 08.07 08.07 07.67 08.02 8.07 07.72 07.98 08.04 7.00
5 František HrochFrantišek Hroch
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 15 08.04 x 08.04 07.98 8.04 08.01 07.91 07.50 6.00
6 Ladislav VávraLadislav Vávra
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 3 PB 07.87 07.49 07.07 x 7.49 07.12 07.87 07.09 5.00
7 Tomáš PipaTomáš Pipa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 10 07.21 07.21 06.63 06.44 7.21 06.28 06.87 06.70 4.00
8 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 PB 07.20 07.15 06.00 06.63 7.15 07.20 06.89 06.62 3.00
9 Jiří BučekJiří Buček
SK ŽirovniceSK Žirovnice
10 9 06.96 06.67 06.81 06.96 6.96 2.00
10 Petr NevrklaPetr Nevrkla
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 6 PB 06.37 06.04 06.37 06.05 6.37 1.00
11 Jaromír KloučekJaromír Klouček
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 2 PB 05.87 05.45 05.87 x 5.87
12 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 4 PB 05.85 05.42 05.85 x 5.85
13 Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 5 PB 05.10 x 05.10 x 5.10
14 Jonáš HesJonáš Hes
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
10 7 05.09 05.09 04.97 04.96 5.09
15 Dominik ČerneckýDominik Černecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 1 PB 05.07 x 03.98 05.07 5.07
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula HabermannováVendula Habermannová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 18 29.05 23.07 20.40 x 23.07 24.91 29.05 24.56 11.00
2 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 17 23.59 15.04 17.52 20.14 20.14 20.97 20.65 23.59 9.00
3 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 16 PB 23.04 17.88 18.68 21.11 21.11 21.01 23.04 20.87 8.00
4 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 15 PB 22.12 22.08 17.82 18.83 22.08 21.03 22.12 21.29 7.00
5 Natálie PolákováNatálie Poláková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 13 17.90 11.90 15.92 16.45 16.45 17.90 15.40 15.11 6.00
6 Eliška KinclováEliška Kinclová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 5 PB 17.77 17.15 x 17.77 17.77 x 16.90 x 5.00
7 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
11 2 PB 17.47 17.47 14.64 x 17.47 x 14.49 17.01 4.00
8 Kateřina TenklováKateřina Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 12 15.60 15.60 14.03 11.22 15.60 14.57 11.88 14.85 3.00
9 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 7 PB 15.50 15.04 14.74 15.50 15.50 2.00
10 Barbora FialováBarbora Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 14 14.59 14.59 13.92 09.78 14.59 1.00
11 Zuzana SlámováZuzana Slámová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
09 1 PB 14.46 x 14.46 12.62 14.46
12 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 9 14.10 x 12.31 14.10 14.10
13 Agáta BenešováAgáta Benešová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 4 PB 14.02 14.02 x x 14.02
14 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 11 13.87 12.25 13.87 x 13.87
15 Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 8 PB 13.22 13.22 x 12.76 13.22
16 Barbora PánkováBarbora Pánková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
10 10 12.75 12.75 x 12.75 12.75
17 Tereza ChovancováTereza Chovancová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 6 09.83 09.38 08.26 09.83 9.83
18 Sára VejmělkováSára Vejmělková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 3 07.32 06.34 x 07.32 7.32
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas JankujNicolas Jankuj
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 17 PB 28.53 21.93 20.53 18.20 21.93 20.22 28.53 25.78 11.00
2 Jan HorkýJan Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 15 PB 25.34 16.18 20.41 23.70 23.70 19.20 21.93 25.34 9.00
3 Jiří BučekJiří Buček
SK ŽirovniceSK Žirovnice
10 16 PB 23.70 20.58 21.66 23.70 23.70 18.14 x 16.96 8.00
4 Ladislav VávraLadislav Vávra
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 5 PB 22.90 20.02 22.90 21.77 22.90 21.99 20.04 15.43 7.00
5 Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
10 1 PB 22.47 20.70 21.75 18.20 21.75 16.20 22.47 18.53 6.00
6 Petr NevrklaPetr Nevrkla
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 9 PB 19.82 19.82 18.47 17.49 19.82 17.94 16.21 18.17 5.00
7 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 3 PB 19.76 18.74 17.97 19.51 19.51 17.14 19.03 19.76 4.00
8 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 10 PB 17.30 15.36 16.54 x 16.54 x 17.30 15.85 3.00
9 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
12 7 PB 16.23 15.87 16.23 x 16.23 2.00
10 Dominik ČerneckýDominik Černecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 2 PB 15.07 13.29 13.42 15.07 15.07 1.00
11 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 11 13.84 13.84 12.40 12.46 13.84
12 Jaromír KloučekJaromír Klouček
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 6 13.73 13.73 x 12.68 13.73
13 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 13.10 10.31 13.10 x 13.10
14 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 12 12.96 12.34 12.96 x 12.96
Stanislav LudvíkStanislav Ludvík
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 4 NM x x x -
Jonáš HesJonáš Hes
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
10 13 NM x x x -
Jan BurianJan Burian
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 14 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 21 61.41 59.60 59.60 61.41 55.64 58.06 11.00
2 Jakub HálaJakub Hála
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 18 PB 47.49 47.49 47.49 46.00 46.58 43.77 9.00
3 Arman BrindaArman Brinda
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
10 19 PB 45.79 45.79 45.79 44.57 41.69 40.82 8.00
4 Ladislav VávraLadislav Vávra
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 3 PB 45.01 44.66 44.66 45.01 42.64 43.78 7.00
5 Jan BurianJan Burian
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 20 43.56 43.56 43.56 41.98 40.15 42.25 6.00
6 Petr NevrklaPetr Nevrkla
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 14 PB 39.61 39.61 39.61 38.37 35.64 35.01 5.00
7 Kryštof JiříčekKryštof Jiříček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 17 38.39 38.39 38.39 36.02 34.93 32.87 4.00
8 Jan HorkýJan Horký
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 15 37.92 37.92 37.92 36.62 34.74 31.47 3.00
9 Jonáš HesJonáš Hes
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
10 16 35.82 35.82 35.82 2.00
10 Jaromír KloučekJaromír Klouček
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 11 PB 33.76 33.76 33.76 1.00
11 Jakub MartínekJakub Martínek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 PB 33.51 33.51 33.51
12 Adam TesařAdam Tesař
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 8 PB 33.07 33.07 33.07
13 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 12 32.86 32.86 32.86
14 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
12 9 PB 30.02 30.02 30.02
15 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 10 29.92 29.92 29.92
16 Jan RippelJan Rippel
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 7 27.14 27.14 27.14
17 Denny ConcepciónDenny Concepción
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 5 PB 25.86 25.86 25.86
18 Vojtěch SemorádVojtěch Semorád
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 6 24.85 24.85 24.85
19 Dominik ČerneckýDominik Černecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 4 21.02 21.02 21.02
20 Ondřej ČopákOndřej Čopák
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
11 2 PB 13.02 13.02 13.02
Jiří BučekJiří Buček
SK ŽirovniceSK Žirovnice
10 1 DNS
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 16 49.63 49.53 49.53 47.10 49.63 48.65 11.00
2 Vendula HabermannováVendula Habermannová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 14 44.32 44.32 44.32 39.99 40.16 40.76 9.00
3 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 15 43.11 43.11 43.11 40.26 39.22 38.79 8.00
4 Dorota DočkalováDorota Dočkalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 12 PB 36.73 36.73 36.73 32.71 36.08 33.83 7.00
5 Zuzana SlámováZuzana Slámová
Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P.
09 4 PB 34.60 34.60 34.60 x 28.18 x 6.00
6 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 10 PB 33.71 33.71 33.71 28.32 27.39 31.96 5.00
7 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 11 33.55 33.15 33.15 29.68 33.45 33.55 4.00
8 Agáta BenešováAgáta Benešová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 9 PB 32.47 31.68 31.68 27.68 32.47 16.98 3.00
9 Michaela VelebováMichaela Velebová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
10 1 PB 32.05 32.05 32.05 2.00
10 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 13 31.13 31.13 31.13 1.00
11 Alexandra SalašováAlexandra Salašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
10 3 PB 27.51 27.51 27.51
12 Vanesa DolejskáVanesa Dolejská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 8 26.49 26.49 26.49
13 Kateřina TenklováKateřina Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 7 26.38 26.38 26.38
14 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 6 24.45 24.45 24.45
15 Natálie BodnarNatálie Bodnar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 2 PB 22.19 22.19 22.19
16 Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
12 5 PB 20.82 20.82 20.82
Celkem 16 závodníků