Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

MK přípravek ve čtyřboji a štafetě

Jihlava (18. 9. 2022)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 08.82 13.00
2 Damián NěmecDamián Němec 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 08.87 12.00
3 Tomáš BučekTomáš Buček 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 08.89 11.00
4 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.90 10.00
5 Jan KarafiátJan Karafiát 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.57 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.93 9.00
2 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 09.44 7.00
3 Martin BednářMartin Bednář 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.46 6.00
4 Ondřej BártaOndřej Bárta 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.82 4.00
5 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.90 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.49 15.00
2 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 08.76 14.00
3 Jakub ŠebelaJakub Šebela 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.01 8.00
4 Martin DočekalMartin Dočekal 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.91 2.00
5 Dominik DuchečekDominik Ducheček 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 10.89 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.97 6.00
2 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 09.04 5.00
3 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.12 4.00
4 Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 09.74 3.00
5 Tobiáš PešekTobiáš Pešek 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 09.78 2.00
6 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.00 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.49 15.00
2 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 08.76 14.00
3 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 08.82 13.00
4 Damián NěmecDamián Němec 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 08.87 12.00
5 Tomáš BučekTomáš Buček 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 08.89 11.00
6 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.90 10.00
7 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.93 9.00
8 Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.97 6.00
9 Jakub ŠebelaJakub Šebela 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.01 8.00
10 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 09.04 5.00
11 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.12 4.00
12 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 09.44 7.00
13 Martin BednářMartin Bednář 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.46 6.00
14 Jan KarafiátJan Karafiát 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.57 5.00
15 Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 09.74 3.00
16 Tobiáš PešekTobiáš Pešek 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 09.78 2.00
17 Ondřej BártaOndřej Bárta 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.82 4.00
18 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.90 3.00
19 Martin DočekalMartin Dočekal 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.91 2.00
20 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.00 1.00
21 Dominik DuchečekDominik Ducheček 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 10.89 1.00

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:10) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 07.68 12.00
2 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.73 11.00
3 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.84 10.00
4 Mikuláš PohlMikuláš Pohl 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 08.24 9.00
5 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.89 4.50
6 Dominik KalinaDominik Kalina 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.24 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:10) official Vítr: +5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alesh MocekAlesh Mocek 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 08.40 8.00
2 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.46 7.00
3 Adam ŽáčekAdam Žáček 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 08.55 6.00
4 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.89 4.50
5 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.54 2.00
6 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.19 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 07.97 12.00
2 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 08.18 11.00
3 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.64 7.50
4 Filip SteinerFilip Steiner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 09.69 5.00
5 Ondřej TrojanOndřej Trojan 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.27 4.00
6 Jakub SkácelJakub Skácel 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.34 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.20 10.00
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.26 9.00
3 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 08.64 7.50
4 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 08.78 6.00
5 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 10.60 2.00
6 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.74 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 07.68 12.00
2 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 07.73 11.00
3 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.84 10.00
4 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 07.97 12.00
5 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 08.18 11.00
6 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.20 10.00
7 Mikuláš PohlMikuláš Pohl 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 08.24 9.00
8 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.26 9.00
9 Alesh MocekAlesh Mocek 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 08.40 8.00
10 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.46 7.00
11 Adam ŽáčekAdam Žáček 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 08.55 6.00
12 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.64 7.50
12 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 08.64 7.50
14 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 08.78 6.00
15 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.89 4.50
15 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 08.89 4.50
17 Dominik KalinaDominik Kalina 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.24 3.00
18 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.54 2.00
19 Filip SteinerFilip Steiner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 09.69 5.00
20 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.19 1.00
21 Ondřej TrojanOndřej Trojan 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.27 4.00
22 Jakub SkácelJakub Skácel 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.34 3.00
23 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 10.60 2.00
24 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.74 1.00

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.91 24.00
2 Karolína MarkováKarolína Marková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.92 22.50
3 Simona CejpkováSimona Cejpková 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.15 18.50
4 Julie PovolnáJulie Povolná 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.29 16.00
5 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.48 12.00
6 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.51 11.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.69 25.00
2 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.09 21.00
3 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 09.19 17.00
4 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.62 10.00
5 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.81 7.00
6 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.89 6.00
7 Eliška VavrdováEliška Vavrdová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 10.41 2.00
8 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.13 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 08.92 22.50
2 Nikol ČermákováNikol Čermáková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 09.15 18.50
3 Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.30 15.00
4 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.32 14.00
5 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.93 5.00
6 Nelly NádvorníkováNelly Nádvorníková 13 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 10.13 3.00
MS Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.21
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.10 20.00
2 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 4 09.45 13.00
3 Nina HavlováNina Havlová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.78 9.00
4 Lucie ŠtolováLucie Štolová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 09.79 8.00
5 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 10.10 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KubátováMarie Kubátová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.87 16.00
2 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.99 12.00
3 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.05 11.00
4 Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.54 7.00
5 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.07 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.84 17.00
2 Ester HlaváčováEster Hlaváčová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 08.93 13.50
3 Rozárie FaltováRozárie Faltová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 09.47 8.00
4 Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.56 6.00
5 Žaneta BalajováŽaneta Balajová 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 09.71 5.00
6 Markéta ExnerováMarkéta Exnerová 14 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 09.87 4.00
7 Šárka CahováŠárka Cahová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.76 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.91 15.00
2 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.93 13.50
3 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.20 10.00
4 Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.25 9.00
5 Magdalena MalaskováMagdalena Malasková 14 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 10.52 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 08.69 25.00
2 Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.84 17.00
3 Marie KubátováMarie Kubátová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.87 16.00
4 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 08.91 24.00
4 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 08.91 15.00
6 Karolína MarkováKarolína Marková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.92 22.50
6 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 08.92 22.50
8 Ester HlaváčováEster Hlaváčová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 08.93 13.50
8 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.93 13.50
10 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.99 12.00
11 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.05 11.00
12 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.09 21.00
13 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.10 20.00
14 Simona CejpkováSimona Cejpková 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.15 18.50
14 Nikol ČermákováNikol Čermáková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 09.15 18.50
16 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 09.19 17.00
17 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.20 10.00
18 Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.21
19 Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.25 9.00
20 Julie PovolnáJulie Povolná 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.29 16.00
21 Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 09.30 15.00
22 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.32 14.00
23 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 4 09.45 13.00
24 Rozárie FaltováRozárie Faltová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 09.47 8.00
25 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.48 12.00
26 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.51 11.00
27 Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.54 7.00
28 Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.56 6.00
29 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.62 10.00
30 Žaneta BalajováŽaneta Balajová 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 09.71 5.00
31 Nina HavlováNina Havlová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.78 9.00
32 Lucie ŠtolováLucie Štolová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 09.79 8.00
33 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.81 7.00
34 Markéta ExnerováMarkéta Exnerová 14 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 09.87 4.00
35 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.89 6.00
36 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.93 5.00
37 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.07 3.00
38 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 10.10 4.00
39 Nelly NádvorníkováNelly Nádvorníková 13 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 10.13 3.00
40 Eliška VavrdováEliška Vavrdová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 10.41 2.00
41 Magdalena MalaskováMagdalena Malasková 14 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 10.52 2.00
42 Šárka CahováŠárka Cahová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.76 1.00
43 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 11.13 1.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.14 23.00
2 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 08.22 21.50
3 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.45 15.00
4 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.55 12.00
5 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.58 11.00
6 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 08.84 8.00
7 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.05 5.00
8 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.14 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 08.23 20.00
2 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.44 16.00
3 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.49 13.00
4 Sára ObornáSára Oborná 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.64 10.00
5 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.76 9.00
6 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.87 7.00
7 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.03 6.00
8 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.06 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 08.22 21.50
2 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.25 19.00
3 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.36 18.00
4 Lucie VlčanováLucie Vlčanová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.39 17.00
5 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 08.48 14.00
6 Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.15 2.00
7 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.32 1.00
Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 08.20 22.00
2 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.48 17.00
3 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.96 10.00
4 Barbora CahováBarbora Cahová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.05 9.00
5 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.43 5.00
6 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.88 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 08.21 21.00
2 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 08.78 16.00
3 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.86 12.00
4 Aneta BradáčováAneta Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.38 6.00
5 Tereza FialováTereza Fialová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.47 2.00
6 Emma TomkováEmma Tomková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.90 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.11 24.00
2 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.12 23.00
3 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.36 20.00
4 Emma MitasováEmma Mitasová 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 08.47 18.00
5 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.80 14.00
6 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.83 13.00
7 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.14 8.00
8 Karolína MartinůKarolína Martinů 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.20 7.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MásilkováZuzana Másilková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 08.43 19.00
2 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 08.71 15.00
3 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.83 11.00
4 Elen MerunkováElen Merunková 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 09.23 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.11 24.00
2 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.12 23.00
3 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.14 23.00
4 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 08.20 22.00
5 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 08.21 21.00
6 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 08.22 21.50
6 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 08.22 21.50
8 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 08.23 20.00
9 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.25 19.00
10 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.36 18.00
10 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 08.36 20.00
12 Lucie VlčanováLucie Vlčanová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.39 17.00
13 Zuzana MásilkováZuzana Másilková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 08.43 19.00
14 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.44 16.00
15 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.45 15.00
16 Emma MitasováEmma Mitasová 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 08.47 18.00
17 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 08.48 14.00
17 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.48 17.00
19 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.49 13.00
20 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.55 12.00
21 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.58 11.00
22 Sára ObornáSára Oborná 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.64 10.00
23 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 08.71 15.00
24 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.76 9.00
25 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 08.78 16.00
26 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.80 14.00
27 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.83 13.00
27 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.83 11.00
29 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 08.84 8.00
30 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.86 12.00
31 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.87 7.00
32 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.96 10.00
33 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.03 6.00
34 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 09.05 5.00
34 Barbora CahováBarbora Cahová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.05 9.00
36 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.06 4.00
37 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.14 3.00
37 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.14 8.00
39 Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.15 2.00
40 Karolína MartinůKarolína Martinů 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.20 7.00
41 Elen MerunkováElen Merunková 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 09.23 4.00
42 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 09.32 1.00
43 Aneta BradáčováAneta Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.38 6.00
44 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.43 5.00
45 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.88 3.00
46 Tereza FialováTereza Fialová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.47 2.00
47 Emma TomkováEmma Tomková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.90 1.00
Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 DNS

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.84 12.00
2 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.85 11.00
3 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 11.06 10.00
4 Dominik DuchečekDominik Ducheček 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 13.24 2.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: +5.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BučekTomáš Buček 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 10.55 15.00
2 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 10.63 14.00
3 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 11.43 8.00
4 Martin DočekalMartin Dočekal 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 12.00 5.00
5 Jakub ŠebelaJakub Šebela 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 12.38 3.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Vítr: +5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 10.24 16.00
2 Damián NěmecDamián Němec 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.68 13.00
3 Martin BednářMartin Bednář 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 11.24 9.00
4 Jan KarafiátJan Karafiát 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.47 7.00
5 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 11.82 6.00
6 Ondřej BártaOndřej Bárta 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.14 4.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:05) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.56 6.00
2 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 11.58 5.00
3 Tobiáš PešekTobiáš Pešek 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 11.67 4.00
4 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.96 3.00
5 Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 13.08 2.00
6 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 14.15 1.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 10.24 16.00
2 Tomáš BučekTomáš Buček 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 10.55 15.00
3 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 10.63 14.00
4 Damián NěmecDamián Němec 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.68 13.00
5 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.84 12.00
6 Václav HošekVáclav Hošek 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.85 11.00
7 Hynek PlavecHynek Plavec 13 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 11.06 10.00
8 Martin BednářMartin Bednář 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 11.24 9.00
9 Jaroslav CahaJaroslav Caha 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 11.43 8.00
10 Jan KarafiátJan Karafiát 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.47 7.00
11 Šimon MakovecŠimon Makovec 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.56 6.00
12 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 11.58 5.00
13 Tobiáš PešekTobiáš Pešek 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 11.67 4.00
14 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 11.82 6.00
15 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.96 3.00
16 Martin DočekalMartin Dočekal 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 12.00 5.00
17 Ondřej BártaOndřej Bárta 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.14 4.00
18 Jakub ŠebelaJakub Šebela 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 12.38 3.00
19 Antonín FlesarAntonín Flesar 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 13.08 2.00
20 Dominik DuchečekDominik Ducheček 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 13.24 2.00
21 Daniel VeselýDaniel Veselý 14 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 14.15 1.00

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:10) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alesh MocekAlesh Mocek 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 10.27 9.00
2 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.34 8.00
3 Mikuláš PohlMikuláš Pohl 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 10.40 7.00
4 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.89 6.00
5 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.35 5.00
6 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 11.94 4.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:10) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 09.47 336.00
2 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.53 325.00
3 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.04 239.00
4 Dominik KalinaDominik Kalina 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 12.54 6.00
5 Adam ŽáčekAdam Žáček 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 12.71 2.00
6 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 13.36 0.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.07 12.00
2 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.67 10.00
3 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 10.73 9.00
4 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 12.47 6.00
5 Filip SteinerFilip Steiner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 13.35 5.00
6 Jakub SkácelJakub Skácel 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 14.47 3.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.31 11.00
2 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.80 8.00
3 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 11.52 7.00
4 Ondřej TrojanOndřej Trojan 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.56 4.00
5 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 14.54 2.00
6 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 14.77 1.00
Poznámky:
Překážky výška 68 cm
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 09.47 336.00
2 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.53 325.00
3 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.04 239.00
4 Jan HolemářJan Holemář 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 10.07 12.00
5 Alesh MocekAlesh Mocek 11 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 10.27 9.00
6 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.31 11.00
7 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.34 8.00
8 Mikuláš PohlMikuláš Pohl 11 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 10.40 7.00
9 Daniel SobotkaDaniel Sobotka 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.67 10.00
10 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 10.73 9.00
11 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.80 8.00
12 Jaromír KloučekJaromír Klouček 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.89 6.00
13 Vilém MatějekVilém Matějek 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.35 5.00
14 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 11.52 7.00
15 Jakub JanoušekJakub Janoušek 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 11.94 4.00
16 Jan SajnerJan Sajner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 12.47 6.00
17 Dominik KalinaDominik Kalina 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 12.54 6.00
18 Adam ŽáčekAdam Žáček 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 12.71 2.00
19 Filip SteinerFilip Steiner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 13.35 5.00
20 Dominik ČerneckýDominik Černecký 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 13.36 0.00
21 Ondřej TrojanOndřej Trojan 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.56 4.00
22 Jakub SkácelJakub Skácel 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 14.47 3.00
23 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 14.54 2.00
24 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 14.77 1.00

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 10.67 23.00
2 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.83 22.00
3 Julie PovolnáJulie Povolná 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 11.55 15.00
4 Nelly NádvorníkováNelly Nádvorníková 13 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 12.30 8.00
5 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 5 12.75 7.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ČermákováNikol Čermáková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 11.09 18.50
2 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.24 16.00
3 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.05 9.00
4 Nina HavlováNina Havlová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 12.93 5.00
5 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.42 3.00
6 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 13.65 2.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.87 25.00
2 Simona CejpkováSimona Cejpková 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.64 24.00
3 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 11.09 18.50
4 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.19 17.00
5 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 11.80 10.00
6 Eliška VavrdováEliška Vavrdová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 14.21 1.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 10.96 20.00
2 Karolína MarkováKarolína Marková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.59 14.00
3 Lucie ŠtolováLucie Štolová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 12.92 6.00
4 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 13.35 4.00
MS Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 11.13
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 10.95 21.00
2 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 11.63 13.00
3 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 11.74 12.00
4 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.77 11.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 11.00 14.50
2 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.63 10.00
3 Markéta ExnerováMarkéta Exnerová 14 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 12.57 5.00
4 Žaneta BalajováŽaneta Balajová 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 12.71 4.00
5 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 13.36 2.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.89 16.00
2 Ester HlaváčováEster Hlaváčová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 11.25 13.00
3 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 11.41 12.00
4 Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.47 11.00
5 Šárka CahováŠárka Cahová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.08 3.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.84 17.00
2 Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.00 14.50
3 Rozárie FaltováRozárie Faltová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 11.77 9.00
4 Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 12.17 7.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.05 8.00
2 Marie KubátováMarie Kubátová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 12.50 6.00
3 Magdalena MalaskováMagdalena Malasková 14 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 14.40 1.00
Poznámky:
Výška překážek 68 cm
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 09.87 25.00
2 Simona CejpkováSimona Cejpková 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.64 24.00
3 Julie VaškováJulie Vašková 13 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 10.67 23.00
4 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.83 22.00
5 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.84 17.00
6 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.89 16.00
7 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 10.95 21.00
8 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 10.96 20.00
9 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 11.00 14.50
9 Alice KalvodováAlice Kalvodová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.00 14.50
11 Nikol ČermákováNikol Čermáková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 11.09 18.50
11 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 11.09 18.50
13 Tereza LiškováTereza Lišková 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 11.13
14 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.19 17.00
15 Laura SvobodováLaura Svobodová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.24 16.00
16 Ester HlaváčováEster Hlaváčová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 11.25 13.00
17 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 11.41 12.00
18 Eliška HrůzováEliška Hrůzová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 11.47 11.00
19 Julie PovolnáJulie Povolná 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 11.55 15.00
20 Karolína MarkováKarolína Marková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.59 14.00
21 Julie KoubkováJulie Koubková 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 11.63 13.00
21 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.63 10.00
23 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 11.74 12.00
24 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.77 11.00
24 Rozárie FaltováRozárie Faltová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 11.77 9.00
26 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 11.80 10.00
27 Nikola HobzováNikola Hobzová 13 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.05 9.00
27 Vanesa EliášováVanesa Eliášová 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.05 8.00
29 Klára VackováKlára Vacková 14 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 12.17 7.00
30 Nelly NádvorníkováNelly Nádvorníková 13 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 12.30 8.00
31 Marie KubátováMarie Kubátová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 12.50 6.00
32 Markéta ExnerováMarkéta Exnerová 14 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 12.57 5.00
33 Žaneta BalajováŽaneta Balajová 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 12.71 4.00
34 Michaela HalvováMichaela Halvová 13 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 5 12.75 7.00
35 Lucie ŠtolováLucie Štolová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 12.92 6.00
36 Nina HavlováNina Havlová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 12.93 5.00
37 Šárka CahováŠárka Cahová 14 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 13.08 3.00
38 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 13.35 4.00
39 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 13.36 2.00
40 Nela VejmělkováNela Vejmělková 13 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.42 3.00
41 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 13.65 2.00
42 Eliška VavrdováEliška Vavrdová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 14.21 1.00
43 Magdalena MalaskováMagdalena Malasková 14 Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P. 3 14.40 1.00

50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.34 22.00
2 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.83 15.00
3 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.93 13.00
4 Sára ObornáSára Oborná 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.41 7.00
5 Lucie VlčanováLucie Vlčanová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 11.78 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 10.45 20.00
2 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.49 19.00
3 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 10.86 14.00
4 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.31 8.00
5 Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 12.78 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.78 24.00
2 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 4 10.21 23.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 10.98 12.00
4 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.15 10.50
5 Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 11.28 9.00
6 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 11.45 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 10.37 21.00
2 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.36 12.00
3 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 11.43 9.00
4 Emma TomkováEmma Tomková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.26 3.00
5 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 13.59 2.00
6 Tereza FialováTereza Fialová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 17.64 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.23 23.00
2 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 11.33 13.00
3 Karolína MartinůKarolína Martinů 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 11.37 11.00
4 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 11.39 10.00
5 Aneta BradáčováAneta Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 12.41 6.00
6 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.00 4.00
Emma MitasováEmma Mitasová 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.61 18.00
2 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.72 17.00
3 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 11.15 14.50
4 Elen MerunkováElen Merunková 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 11.95 7.00
5 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 12.08 3.00
6 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 10.62 20.00
2 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 11.07 16.00
3 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.15 10.50
4 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 13.30 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MásilkováZuzana Másilková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 10.43 21.00
2 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 10.67 19.00
3 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.79 18.00
4 Barbora CahováBarbora Cahová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.01 17.00
5 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 11.15 14.50
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 18.9.2022 - 10:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.42 22.00
2 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.74 16.00
3 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.50 8.00
4 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.03 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.78 24.00
2 Terezie HouškováTerezie Houšková 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 4 10.21 23.00
3 Karolína KozlováKarolína Kozlová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 10.23 23.00
4 Ela GotthardováEla Gotthardová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.34 22.00
5 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 10.37 21.00
6 Barbora ŠtorkováBarbora Štorková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.42 22.00
7 Zuzana MásilkováZuzana Másilková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 10.43 21.00
8 Eliška PlavcováEliška Plavcová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 10.45 20.00
9 Ema VackováEma Vacková 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.49 19.00
10 Karin ŠteflováKarin Šteflová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 10.61 18.00
11 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 10.62 20.00
12 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 10.67 19.00
13 Karina BradáčováKarina Bradáčová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.72 17.00
14 Sára VěžníkováSára Věžníková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 10.74 16.00
15 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.79 18.00
16 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 10.83 15.00
17 Karolína MusilováKarolína Musilová 11 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 10.86 14.00
18 Simona KomínkováSimona Komínková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.93 13.00
19 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 10.98 12.00
20 Barbora CahováBarbora Cahová 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.01 17.00
21 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 11.07 16.00
22 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 11.15 10.50
22 Natálie KnýckáNatálie Knýcká 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 11.15 14.50
22 Nela FňukalováNela Fňukalová 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.15 10.50
22 Elena VolkmannováElena Volkmannová 12 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 11.15 14.50
26 Tea SvobodováTea Svobodová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 11.28 9.00
27 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 11.31 8.00
28 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 11.33 13.00
29 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.36 12.00
30 Karolína MartinůKarolína Martinů 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 11.37 11.00
31 Elen BadalíkováElen Badalíková 12 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 11.39 10.00
32 Sára ObornáSára Oborná 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.41 7.00
33 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 11.43 9.00
34 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 11.45 6.00
35 Lucie VelebováLucie Velebová 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.50 8.00
36 Lucie VlčanováLucie Vlčanová 11 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 11.78 5.00
37 Elen MerunkováElen Merunková 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 11.95 7.00
38 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková 11 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.03 4.00
39 Amálie SvobodováAmálie Svobodová 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 12.08 3.00
40 Aneta BradáčováAneta Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 12.41 6.00
41 Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.73 5.00
42 Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 12.78 2.00
43 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.00 4.00
44 Emma TomkováEmma Tomková 12 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.26 3.00
45 Barbora KubínkováBarbora Kubínková 11 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 13.30 1.00
46 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 13.59 2.00
47 Tereza FialováTereza Fialová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 17.64 1.00
Emma MitasováEmma Mitasová 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 DNS

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 18.9.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dočekal, Bednář, Karafiát, Ducheček Dočekal, Bednář, Karafiát, Ducheček Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 45.1
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 18.9.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fridrich, Hubáček, Kučera, Ludvík Fridrich, Hubáček, Kučera, Ludvík TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 37.0
2 Horký, Sobotka, Matějek, Trojan Horký, Sobotka, Matějek, Trojan TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 39.3
3 Ondok, Sajner, Veleta, Žáček Ondok, Sajner, Veleta, Žáček TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 39.8
4 Klouček, Černecký, Kalina, Novotný Klouček, Černecký, Kalina, Novotný Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 41.7
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 18.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Vejmelková, Cejpková, Eliášová Svobodová, Vejmelková, Cejpková, Eliášová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 42.1
2 Hubáčková, Pytlíková, Plodíková, Brychtová Hubáčková, Pytlíková, Plodíková, Brychtová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 42.6
3 Čermáková, Koubková, Povolná, Svobodová Čermáková, Koubková, Povolná, Svobodová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 42.9
4 Havlová, Marková, Kotková, Kubátová Havlová, Marková, Kotková, Kubátová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 43.1
5= Kozáková, Rytnauerová, Součková, Šenkýřová Kozáková, Rytnauerová, Součková, Šenkýřová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 43.5
5= Hrůzová, Vacková, Hobzová, Dvořáčková Hrůzová, Vacková, Hobzová, Dvořáčková TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 43.5
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 37.6
2 Mrákotová, Gotthardová, Vlčanová, Oborná Mrákotová, Gotthardová, Vlčanová, Oborná TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 37.8
3 Plavcová, Mitasová, Musilová, Houšková Plavcová, Mitasová, Musilová, Houšková SK Žirovnice SK Žirovnice 4 38.4
4 Bradáčová, Komínková, Šteflová, Věžníková Bradáčová, Komínková, Šteflová, Věžníková TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.7
5 Nováková, Petrlíková, Merunková, Hubáčková Nováková, Petrlíková, Merunková, Hubáčková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 41.8
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Velebová, Dobrovolná, Vacková, Otoupalová Velebová, Dobrovolná, Vacková, Otoupalová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 38.8
2 Beranová, Kalivodová, Kubátová, Svobodová Beranová, Kalivodová, Kubátová, Svobodová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 39.1
3 Fňukalová, Kozlová, Krejčí, Slováčková Fňukalová, Kozlová, Krejčí, Slováčková TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 40.1
4 Badalíková, Cahová, Krchňavá, Sedmidubská Badalíková, Cahová, Krchňavá, Sedmidubská TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 40.8
5 Čermáková, Tůmová, Tůmová, Pokorná Čermáková, Tůmová, Tůmová, Pokorná Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 42.9
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová Volfová, Knýcká, Fejtová, Šlapalová KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 37.6
2 Mrákotová, Gotthardová, Vlčanová, Oborná Mrákotová, Gotthardová, Vlčanová, Oborná TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 37.8
3 Plavcová, Mitasová, Musilová, Houšková Plavcová, Mitasová, Musilová, Houšková SK Žirovnice SK Žirovnice 4 38.4
4 Velebová, Dobrovolná, Vacková, Otoupalová Velebová, Dobrovolná, Vacková, Otoupalová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 38.8
5 Beranová, Kalivodová, Kubátová, Svobodová Beranová, Kalivodová, Kubátová, Svobodová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 39.1
6 Bradáčová, Komínková, Šteflová, Věžníková Bradáčová, Komínková, Šteflová, Věžníková TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 39.7
7 Fňukalová, Kozlová, Krejčí, Slováčková Fňukalová, Kozlová, Krejčí, Slováčková TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 40.1
8 Badalíková, Cahová, Krchňavá, Sedmidubská Badalíková, Cahová, Krchňavá, Sedmidubská TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 40.8
9 Nováková, Petrlíková, Merunková, Hubáčková Nováková, Petrlíková, Merunková, Hubáčková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 41.8
10 Čermáková, Tůmová, Tůmová, Pokorná Čermáková, Tůmová, Tůmová, Pokorná Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 42.9

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (ne, 18.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 5 PB 3.67 3.38 3.67 3.61 3.67 15.00
2 Jonáš NovotnýJonáš Novotný
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 12 PB 3.62 3.39 3.52 3.62 3.62 14.00
3 Matyáš SmrčkaMatyáš Smrčka
SK Žirovnice SK Žirovnice
13 14 PB 3.54 3.18 3.32 3.54 3.54 13.00
4 Damián NěmecDamián Němec
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 11 PB 3.41 3.26 3.41 3.38 3.41 12.00
5 Václav HošekVáclav Hošek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 8 PB 3.38 3.31 3.06 3.38 3.38 11.00
6 Tomáš BučekTomáš Buček
SK Žirovnice SK Žirovnice
13 3 PB 3.33 3.13 3.24 3.33 3.33 10.00
7 Jaroslav CahaJaroslav Caha
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 4 PB 3.20 3.05 3.20 2.92 3.20 9.00
8 Patrik TušilPatrik Tušil
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 PB 3.07 3.02 3.07 3.00 3.07 8.00
9 Hynek PlavecHynek Plavec
SK Žirovnice SK Žirovnice
13 13 PB 3.03 2.85 3.03 2.97 3.03 7.00
10 Martin DočekalMartin Dočekal
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 6 PB 3.00 2.64 2.76 3.00 3.00 6.00
11 Ondřej BártaOndřej Bárta
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 1 PB 2.97 2.90 2.97 2.85 2.97 5.00
12 Jan KarafiátJan Karafiát
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 9 PB 2.96 2.95 2.63 2.96 2.96 4.00
13 Martin BednářMartin Bednář
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 2 PB 2.89 2.69 2.89 2.39 2.89 3.00
14 Jakub ŠebelaJakub Šebela
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 15 PB 2.83 2.83 2.81 2.62 2.83 2.00
15 Dominik DuchečekDominik Ducheček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 7 PB 2.65 2.52 2.65 2.51 2.65 1.00
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 15 závodníků
Skupina 02 (ne, 18.9.2022 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MakovecŠimon Makovec
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 2 PB 3.22 3.07 3.17 3.22 3.22 6.00
2 Matěj TěťourMatěj Těťour
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 5 PB 3.14 2.94 3.14 3.11 3.14 5.00
3 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 4 PB 3.05 3.00 2.88 3.05 3.05 4.00
4 Antonín FlesarAntonín Flesar
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 1 PB 2.68 2.58 2.51 2.68 2.68 3.00
5 Tobiáš PešekTobiáš Pešek
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 3 PB 2.62 x 2.62 2.48 2.62 2.00
6 Daniel VeselýDaniel Veselý
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
14 6 PB 2.61 2.42 2.34 2.61 2.61 1.00
Poznámky/pokusy:
" Skok z místa odrazu
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (ne, 18.9.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ProkopOndřej Prokop
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 10 PB 4.18 4.15 4.18 4.06 4.18 12.00
2 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 5 PB 4.09 4.01 4.06 4.09 4.09 11.00
3 Stanislav HorkýStanislav Horký
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 2 PB 4.02 4.02 3.99 3.96 4.02 10.00
4 Mikuláš PohlMikuláš Pohl
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
11 9 PB 4.00 x 4.00 3.98 4.00 9.00
5 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 6 PB 3.55 3.42 3.27 3.55 3.55 8.00
6 Alesh MocekAlesh Mocek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
11 8 PB 3.47 3.41 3.47 x 3.47 7.00
7 Vilém MatějekVilém Matějek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 7 PB 3.32 3.32 3.24 3.22 3.32 6.00
8 Adam ŽáčekAdam Žáček
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 11 PB 3.15 3.15 2.94 2.95 3.15 5.00
9 Jaromír KloučekJaromír Klouček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 4 PB 3.12 2.75 3.12 3.12 3.12 4.00
10 Jakub JanoušekJakub Janoušek
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 3 PB 3.09 2.92 3.09 3.06 3.09 3.00
11 Dominik KalinaDominik Kalina
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 PB 3.01 3.01 2.91 x 3.01 2.00
12 Dominik ČerneckýDominik Černecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
11 1 PB 2.41 x 2.41 2.28 2.41 1.00
Poznámky/pokusy:
" Skok daleký z místa odrazu.
Celkem 12 závodníků
Skupina 02 (ne, 18.9.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HolemářJan Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
12 2 PB 4.02 4.02 3.93 3.93 4.02 12.00
2 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 1 PB 3.81 3.81 3.80 3.80 3.81 11.00
3 Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 4 PB 3.75 3.66 3.75 3.65 3.75 10.00
4 Michal HubáčekMichal Hubáček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 3 PB 3.67 3.60 3.67 3.50 3.67 9.00
5 Daniel SobotkaDaniel Sobotka
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 7 PB 3.62 3.62 3.41 3.15 3.62 8.00
6 Jakub SkácelJakub Skácel
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 6 PB 3.61 2.58 x 3.61 3.61 7.00
7 Marek VeletaMarek Veleta
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 11 PB 3.18 3.14 3.18 3.09 3.18 6.00
8 Jan SajnerJan Sajner
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 5 PB 3.04 3.04 x x 3.04 5.00
9 Ondřej TrojanOndřej Trojan
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
12 9 PB 2.87 2.82 2.76 2.87 2.87 4.00
10 Filip SteinerFilip Steiner
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 8 PB 2.76 2.76 2.75 2.52 2.76 3.00
11 Petr ValekPetr Valek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 10 PB 2.73 2.66 2.73 2.60 2.73 2.00
12 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 12 PB 2.43 2.43 2.26 2.23 2.43 1.00
Poznámky/pokusy:
" Skok daleký z místa odrazu.
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 18.9.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára ŠpačkováSára Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 22 PB 3.94 3.94 3.90 3.89 3.94 24.00
2 Dora SvobodováDora Svobodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 19 PB 3.32 3.24 3.32 x 3.32 23.00
3 Kristýna PokornáKristýna Pokorná
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 15 PB 3.17 3.17 3.11 2.85 3.17 22.00
4 Julie VaškováJulie Vašková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
13 25 PB 3.13 3.13 x 2.96 3.13 21.00
5 Sofie SedmidubskáSofie Sedmidubská
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 17 PB 3.08 2.58 3.01 3.08 3.08 20.00
6 Michaela HalvováMichaela Halvová
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
13 5 PB 3.01 2.80 3.01 2.94 3.01 19.00
7 Laura SvobodováLaura Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 20 PB 3.00 3.00 2.90 2.40 3.00 18.00
8 Tereza KodejškováTereza Kodejšková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 8 PB 2.95 2.90 2.82 2.95 2.95 17.00
9 Julie PovolnáJulie Povolná
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 16 PB 2.94 2.86 2.94 2.77 2.94 16.00
10 Nikol ČermákováNikol Čermáková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 3 PB 2.92 2.92 2.65 2.72 2.92 15.00
11 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 21 PB 2.88 2.88 x 2.88 2.88 14.00
12 Ellen KotkováEllen Kotková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 9 PB 2.83 x 2.83 x 2.83 13.00
13 Lucie ŠtolováLucie Štolová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 23 PB 2.79 2.79 2.56 2.62 2.79 12.00
14 Karolína MarkováKarolína Marková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 13 PB 2.77 2.75 2.77 2.50 2.77 11.00
15 Nikola HobzováNikola Hobzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 7 PB 2.72 2.63 2.66 2.72 2.72 10.00
16 Barbora TůmováBarbora Tůmová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 24 PB 2.70 2.50 2.70 2.70 2.70 9.00
17 Samantha SoučkováSamantha Součková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 18 PB 2.69 2.62 2.45 2.69 2.69 8.00
18 Adina KozákováAdina Kozáková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 11 PB 2.65 2.65 2.37 2.48 2.65 7.00
19 Julie KoubkováJulie Koubková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 10 PB 2.64 2.64 2.13 2.05 2.64 6.00
20 Lucie BrychtováLucie Brychtová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 1 PB 2.62 2.42 2.62 2.57 2.62 5.00
21 Nina HavlováNina Havlová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 6 PB 2.56 2.56 2.41 2.16 2.56 4.00
22 Nelly NádvorníkováNelly Nádvorníková
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
13 14 PB 2.40 x 2.40 x 2.40 3.00
23 Nela VejmělkováNela Vejmělková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
13 27 PB 2.27 1.97 2.25 2.27 2.27 2.00
24 Eliška VavrdováEliška Vavrdová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 26 PB 2.20 2.20 x 2.20 2.20 1.00
MS Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
13 12 PB 2.93 2.86 2.84 2.93 2.93
Simona CejpkováSimona Cejpková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
13 2 NM x x x -
Poznámky/pokusy:
" Skok daleký z místa odrazu.
Celkem 26 závodníků
Skupina 02 (ne, 18.9.2022 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VejmelkováEliška Vejmelková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 20 PB 3.43 x 3.43 3.40 3.43 17.00
2 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 15 PB 3.30 x 3.30 2.95 3.30 16.00
3 Ester HlaváčováEster Hlaváčová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
14 7 PB 3.16 2.87 3.16 2.97 3.16 15.00
4 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 10 PB 3.12 3.04 3.03 3.12 3.12 14.00
5 Marie KubátováMarie Kubátová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 12 PB 2.95 2.95 2.70 2.74 2.95 13.00
6 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 3 PB 2.85 2.84 2.85 2.80 2.85 12.00
7 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 16 PB 2.85 2.78 2.82 2.85 2.85 11.00
8 Alice KalvodováAlice Kalvodová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 11 PB 2.83 2.83 2.63 2.60 2.83 10.00
9 Vanesa EliášováVanesa Eliášová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 4 PB 2.82 2.50 2.32 2.82 2.82 9.00
10 Klára VackováKlára Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 19 PB 2.81 2.72 2.59 2.81 2.81 8.00
11 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 14 PB 2.68 2.68 2.34 2.56 2.68 7.00
12 Žaneta BalajováŽaneta Balajová
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 1 PB 2.64 2.64 2.28 2.36 2.64 6.00
13 Eliška HrůzováEliška Hrůzová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
14 9 PB 2.60 2.34 2.19 2.60 2.60 5.00
14 Rozárie FaltováRozárie Faltová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 6 PB 2.54 2.44 2.46 2.54 2.54 4.00
15 Markéta ExnerováMarkéta Exnerová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
14 5 PB 2.53 2.35 2.53 2.49 2.53 3.00
16 Magdalena MalaskováMagdalena Malasková
Sportovní klub Bystřice n.P. Sportovní klub Bystřice n.P.
14 13 PB 2.45 2.45 2.31 2.28 2.45 2.00
17 Šárka CahováŠárka Cahová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
14 2 PB 2.21 2.21 2.18 2.14 2.21 1.00
Poznámky/pokusy:
" Skok daleký z místa odrazu.
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (ne, 18.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karina BradáčováKarina Bradáčová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 2 PB 4.10 4.10 3.58 3.57 4.10 23.00
2 Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 10 PB 3.93 3.93 3.88 3.82 3.93 22.00
3 Eliška PlavcováEliška Plavcová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 16 PB 3.93 3.59 3.68 3.93 3.93 21.00
4 Sára VěžníkováSára Věžníková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 22 PB 3.77 3.77 3.61 3.48 3.77 20.00
5 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 12 PB 3.74 3.65 3.74 3.45 3.74 19.00
6 Zoe VolfováZoe Volfová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
11 24 PB 3.72 3.46 3.72 3.48 3.72 18.00
7 Ela GotthardováEla Gotthardová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 5 PB 3.66 3.61 3.65 3.66 3.66 17.00
8 Terezie HouškováTerezie Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 6 PB 3.65 3.65 3.38 3.56 3.65 16.00
9 Lucie VlčanováLucie Vlčanová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 23 PB 3.64 3.35 3.61 3.64 3.64 15.00
10 Ema VackováEma Vacková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 21 PB 3.62 3.62 3.57 3.55 3.62 14.00
11 Tereza BeranováTereza Beranová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 1 PB 3.60 3.22 3.60 3.48 3.60 13.00
12 Tea SvobodováTea Svobodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
11 19 PB 3.49 3.49 3.38 3.38 3.49 12.00
13 Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 15 PB 3.45 3.40 3.27 3.45 3.45 11.00
14 Simona KomínkováSimona Komínková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 7 PB 3.41 3.30 3.34 3.41 3.41 10.00
15 Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 8 PB 3.40 3.30 3.40 3.18 3.40 9.00
16 Karolína MusilováKarolína Musilová
SK Žirovnice SK Žirovnice
11 11 PB 3.30 3.14 3.30 3.18 3.30 8.00
17 Vanesa SlováčkováVanesa Slováčková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 17 PB 3.20 2.95 3.20 3.17 3.20 7.00
18 Nela FňukalováNela Fňukalová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
11 4 PB 3.13 2.83 3.13 3.12 3.13 6.00
19 Amálie SvobodováAmálie Svobodová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
11 18 PB 3.06 2.95 3.00 3.06 3.06 5.00
20 Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
11 14 PB 3.06 3.06 2.83