Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mužů a žen

Lovosice (17. 9. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.9.2022 - 11:15) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83
2 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.84
3 Filip MachFilip Mach 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 13.22
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.9.2022 - 11:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.98
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.43
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.46
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.9.2022 - 11:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12.24
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.67
3 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 13.06
4 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 13.16
5 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83
2 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.98
3 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12.24
4 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.43
5 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.46
6 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.67
7 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 12.84
8 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 13.06
9 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 13.16
10 Filip MachFilip Mach 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 13.22
11 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 13.50
12 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.56

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 17.9.2022 - 12:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 11.73 11.00
2 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 SB 12.17 9.00
3 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 12.33 8.00
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 SB 12.38 7.00
5 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 12.60 6.00
6 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 SB 12.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 17.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BursíkOndřej Bursík 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 SB 12.70 4.00
2 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 SB 13.02 3.00
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 SB 13.13 2.00
4 Filip MachFilip Mach 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 13.15 1.00
5 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 13.20
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy

(so, 17.9.2022 - 11:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 14.46 11.00
2 Martina NosováMartina Nosová 81 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 14.66 9.00
3 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.68 8.00
4 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.72 7.00
5 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 6 14.87 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 13:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.10
2 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.34 11.00
MS Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.25
4 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.44 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 13:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.53 8.00
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 24.54 7.00
3 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 25.49 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 17.9.2022 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 26.03 5.00
2 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 26.26 4.00
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 26.41 3.00
4 Jan ZelinkaJan Zelinka 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 27.46 2.00
5 Petr PolákPetr Polák 77 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.90 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.10
2 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 23.34 11.00
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.25
4 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.44 9.00
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.53 8.00
6 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 24.54 7.00
7 Zdeněk FílaZdeněk Fíla 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 25.49 6.00
8 3 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 26.03 5.00
9 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 26.26 4.00
10 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 26.41 3.00
11 Jan ZelinkaJan Zelinka 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 27.46 2.00
12 Petr PolákPetr Polák 77 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.90 1.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 17.9.2022 - 13:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 29.15 11.00
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.99 9.00
3 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 2 30.31 8.00
4 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.62 7.00
5 Martina NosováMartina Nosová 81 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 30.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.9.2022 - 13:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 31.10 5.00
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 SB 31.17 4.00
3 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 31.75 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 29.15 11.00
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.99 9.00
3 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 2 30.31 8.00
4 Klára MichalovaKlára Michalova 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.62 7.00
5 Martina NosováMartina Nosová 81 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 30.81 6.00
6 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 31.10 5.00
7 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 SB 31.17 4.00
8 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 31.75 3.00

400 m - Muži

(so, 17.9.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 56.72 11.00
2 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.03 9.00
3 Jan ZelinkaJan Zelinka 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 60.63 8.00
4 Petr PolákPetr Polák 77 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 69.75 7.00
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 99.99 6.00
Poznámky:
Závodník Cmíral reálný čas 104.12
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy

(so, 17.9.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 66.36
2 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 68.51 11.00
3 Martina NosováMartina Nosová 81 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 68.54 9.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 69.05 8.00
5 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 69.62 7.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži

(so, 17.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 2:07.57 11.00
2 3 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:15.63 9.00
3 7 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK MostAK Most 7 PB 2:16.24 8.00
4 8 Michal JanákMichal Janák 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:20.76 7.00
5 31 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 2:25.69 6.00
6 33 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 2:30.30 5.00
7 27 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:32.97 4.00
8 24 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 2:43.57 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 17.9.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:50.35 11.00
2 10 Daniela CimermanováDaniela Cimermanová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:13.64 9.00
3 14 Lucie KadlečkováLucie Kadlečková 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:46.07 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(so, 17.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09:54.77 11.00
2 1 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 10:00.05 9.00
3 31 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 10:31.78 8.00
4 33 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 10:55.88 7.00
5 17 Patrik LisecPatrik Lisec 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 11:10.62 6.00
6 26 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 11:16.08 5.00
7 27 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11:16.91 4.00
8 25 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 11:23.05 3.00
9 32 Tomáš LamošTomáš Lamoš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 11:26.27 2.00
10 24 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11:46.62 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 17.9.2022 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Eva MusilováEva Musilová 99 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 11:58.37 11.00
2 2 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 12:23.71 9.00
3 18 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín 6 13:05.92 8.00
4 20 Helena ČervenáHelena Červená 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 13:34.28 7.00
5 10 Daniela CimermanováDaniela Cimermanová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 13:45.26 6.00
6 14 Lucie KadlečkováLucie Kadlečková 76 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 15:25.06 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 17.9.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 67.12 11.00
2 24 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 85.01 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 17.9.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mach, Bursík, Fíla, Škoudlil Mach, Bursík, Fíla, Škoudlil Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 47.68 11.00
2 5 Bennour, Seifert, Sigmund, Zelinka Bennour, Seifert, Sigmund, Zelinka Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 51.85 9.00
3 Hönig, Ryzák, Dvořáček, Baxa Hönig, Ryzák, Dvořáček, Baxa TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 54.95 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 17.9.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Smržová, Smržová, Tritthartová, Petrželková Smržová, Smržová, Tritthartová, Petrželková ASK LovosiceASK Lovosice 4 53.17
2 Racíková, Burešová, Dlesková, Dlesková Racíková, Burešová, Dlesková, Dlesková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 56.92 11.00
3 Nosová, Šulcová, Vyskočilová, Gläßer Nosová, Šulcová, Vyskočilová, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 58.01 9.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 17.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 6 5.83 +0.0 m/s 5.59  0,00 5.54  0,00 5.83  0,00 5.83 5.60  0,00 x - 11.00
MS Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 PB 5.56 +0.0 m/s 5.40  0,00 5.31  0,10 5.43  0,00 5.43 5.40  0,00 5.56  0,00 5.54  0,00
3 Matěj SigmundMatěj Sigmund
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 2 PB 5.25 +0.0 m/s 5.25  0,00 x x 5.25 x 5.09  0,00 x 9.00
4 Zdeněk FílaZdeněk Fíla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 5 4.92 +0.0 m/s 4.66  0,00 x 4.70  0,00 4.70 4.92  0,00 4.90  0,00 4.83  0,00 8.00
5 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 3 SB 4.65 +0.0 m/s x 4.65  0,00 x 4.65 x x x 7.00
6 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 4 4.46 +0.0 m/s 4.37  0,00 4.23  0,00 x 4.37 4.34  0,00 4.46  0,00 x 6.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 17.9.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 9 SB 4.95 +0.0 m/s 4.65  0,00 4.89  -0,10 4.91  0,00 4.91 4.94  -0,10 4.95  0,00 x  0,00 11.00
MS Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 10 4.91 +0.0 m/s 4.79  0,00 4.65  0,00 4.75  0,00 4.79 4.50  0,00 4.83  0,00 4.91  0,00
3 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 11 4.78 +0.0 m/s 4.50  -0,70 4.67  -0,20 4.71  0,00 4.71 4.75  0,00 x  0,00 4.78  0,00 9.00
4 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 8 4.51 +0.0 m/s 4.38  0,00 x  -0,90 4.51  0,00 4.51 x  0,00 4.29  0,00 4.34  0,00 8.00
5 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 7 PB 4.42 +0.0 m/s 4.36  0,10 4.42  0,00 4.40  0,00 4.42 4.39  0,00 x  0,00 4.34  0,00 7.00
6 Michaela DleskováMichaela Dlesková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 4 4.08 -0.4 m/s 3.77  0,00 3.68  0,00 3.94  0,00 3.94 4.08  -0,40 4.05  0,00 3.93  0,00 6.00
7 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 5 3.88 +0.0 m/s 3.88  0,00 3.63  0,00 3.32  0,00 3.88 x  0,00 x  0,00 x  0,00 5.00
8 Tereza DleskováTereza Dlesková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 3 3.59 +0.0 m/s 3.28  0,00 3.33  0,00 3.59  0,00 3.59 3.55  -0,30 -  0,00 -  0,00 4.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 17.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 3 09.00 08.26 08.27 09.00 9.00 08.72 x 08.84 11.00
2 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 2 08.69 08.69 08.46 08.26 8.69 08.33 x x 9.00
3 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 1 SB 07.71 07.47 07.46 07.71 7.71 07.58 07.41 07.50 8.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 17.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MelničukDavid Melničuk
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
89 2 SB 13.65 13.49 13.65 12.96 13.65 x x x 11.00
2 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 3 09.01 08.79 08.87 09.00 9.00 x 09.01 x 9.00
3 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 1 SB 08.19 07.68 07.88 08.19 8.19 07.81 x 07.51 8.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 17.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5 25.14 11.00
2 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 4 SB 24.34 9.00
3 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 3 SB 23.83 8.00
4 1 Eva MusilováEva Musilová
ASK DěčínASK Děčín
99 1 PB 19.98 7.00
5 Eliška RyzákováEliška Ryzáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 PB 16.54 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 17.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MelničukDavid Melničuk
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
89 4 SB 40.25 11.00
2 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 9 24.43 9.00
3 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 3 SB 24.02 8.00
4 Pavel CmíralPavel Cmíral
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
85 7 23.66 7.00
5 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 2 SB 22.34 6.00
6 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 8 21.66 5.00
7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 6 SB 21.23 4.00
8 Patrik NádaskýPatrik Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 5 PB 20.67 3.00
MS Vladimír LöffelmanVladimír Löffelman
AK MostAK Most
80 1 PB 18.10
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 17.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 5 40.88 - 11.00
2 David MelničukDavid Melničuk
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
89 3 SB 39.38 - 9.00
3 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 4 20.24 - 8.00
MS Vladimír LöffelmanVladimír Löffelman
AK MostAK Most
80 1 PB 17.60 -
5 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
73 2 SB 17.22 - 7.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 17.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 6 SB 34.25 11.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 5 PB 32.89 9.00
MS Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 1 PB 31.99
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 4 30.48 8.00
5 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 2 SB 25.15 7.00
6 Eliška RyzákováEliška Ryzáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 3 PB 12.93 6.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 17.9.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MachFilip Mach
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 10 36.89 11.00
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 PB 36.50 9.00
3 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 2 SB 34.81 8.00
4 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 7 PB 34.21 7.00
5 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 9 30.13 6.00
6 Patrik NádaskýPatrik Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 4 PB 28.30 5.00
7 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 5 PB 25.83 4.00
8 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 8 21.91 3.00
MS Vladimír LöffelmanVladimír Löffelman
AK MostAK Most
80 1 PB 19.35
10 33 Marek SlaměníkMarek Slaměník
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 6 PB 18.84 2.00
Celkem 10 závodníků