KPD J, D a žactva
Jihlava (3. 9. 2022)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 3.9.2022 - 11:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 5 | PB 07.53 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub DoležalJakub Doležal | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | PB 07.76 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sebastián AndrejevSebastián Andrejev | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 07.97 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 08.14 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Patrik AbsolonPatrik Absolon | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 08.24 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Dominik KrálDominik Král | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | PB 08.33 | 5.00 | |||||||||||||
7 | David KocmánekDavid Kocmánek | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | PB 08.36 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Adam KoudelíkAdam Koudelík | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | PB 08.41 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 11:20) official | Vítr: -3.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ladislav JelínekLadislav Jelínek | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | PB 08.62 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 08.86 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš AmbrožLukáš Ambrož | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
4 | Jan ZajíčekJan Zajíček | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 09.09 | ||||||||||||||
5 | Jakub HálaJakub Hála | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 09 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
7 | Jan BurianJan Burian | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 8 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 3.9.2022 - 11:20) official | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub CahaJakub Caha | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | PB 09.10 | ||||||||||||||
2 | Tomáš CahaTomáš Caha | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | PB 09.21 | ||||||||||||||
3 | Jáchym JarošJáchym Jaroš | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.35 | ||||||||||||||
4 | Martin HonzaMartin Honza | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.41 | ||||||||||||||
5 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 09.77 | ||||||||||||||
6 | Marek KachlířMarek Kachlíř | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 09.87 | ||||||||||||||
7 | Jan AufJan Auf | 09 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 10.09 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FormanOndřej Forman | 07 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 5 | PB 07.53 | 11.00 | |||
2 | Jakub DoležalJakub Doležal | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | PB 07.76 | 9.00 | |||
3 | Sebastián AndrejevSebastián Andrejev | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 07.97 | 8.00 | |||
4 | Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 08.14 | 7.00 | |||
5 | Patrik AbsolonPatrik Absolon | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 08.24 | 6.00 | |||
6 | Dominik KrálDominik Král | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | PB 08.33 | 5.00 | |||
7 | David KocmánekDavid Kocmánek | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | PB 08.36 | 4.00 | |||
8 | Adam KoudelíkAdam Koudelík | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | PB 08.41 | 3.00 | |||
9 | Ladislav JelínekLadislav Jelínek | 07 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | PB 08.62 | 2.00 | |||
10 | Jan DoležalJan Doležal | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 08.86 | 1.00 | |||
11 | Lukáš AmbrožLukáš Ambrož | 08 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 08.91 | ||||
12 | Jan ZajíčekJan Zajíček | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 09.09 | ||||
13 | Jakub CahaJakub Caha | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | PB 09.10 | ||||
14 | Jakub HálaJakub Hála | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.18 | ||||
15 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 09 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 09.20 | ||||
16 | Tomáš CahaTomáš Caha | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | PB 09.21 | ||||
17 | Jáchym JarošJáchym Jaroš | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.35 | ||||
18 | Martin HonzaMartin Honza | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.41 | ||||
19 | Jan BurianJan Burian | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 8 | 09.53 | ||||
20 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 09.77 | ||||
21 | Marek KachlířMarek Kachlíř | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 09.87 | ||||
22 | Jan AufJan Auf | 09 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 10.09 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 07.97 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.01 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna NeumanováKristýna Neumanová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.13 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anna ČížkováAnna Čížková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.20 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jolana MityskováJolana Mitysková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 08.23 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 08.25 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Linda KubováLinda Kubová | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 08.34 | 3.00 | |||||||||||||
8 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.50 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dita SmolováDita Smolová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | PB 08.32 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Eliška TrojanováEliška Trojanová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.36 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina KučerováKateřina Kučerová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
4 | Pavla MikulášováPavla Mikulášová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.68 | ||||||||||||||
5 | Dominika NoskováDominika Nosková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.70 | ||||||||||||||
6 | Simona NovákováSimona Nováková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.70 | ||||||||||||||
7 | Veronika FormanováVeronika Formanová | 10 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 1 | 08.76 | ||||||||||||||
8 | Nikol HorkáNikol Horká | 09 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 08.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika LáníkováVeronika Láníková | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 3 | PB 08.65 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 4 | PB 08.69 | ||||||||||||||
3 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Kateřina NoskováKateřina Nosková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.88 | ||||||||||||||
5 | Adéla StrakováAdéla Straková | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 08.95 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 08 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 08.96 | ||||||||||||||
7 | Natálie NekovářováNatálie Nekovářová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
8 | Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie JankujováNatálie Jankujová | 07 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | PB 09.09 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Nela ŠvandováNela Švandová | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Nikol VinšováNikol Vinšová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
5 | Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.27 | ||||||||||||||
6 | Ema HrazánkováEma Hrazánková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.29 | ||||||||||||||
7 | Melany PikusováMelany Pikusová | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.48 | ||||||||||||||
8 | Alžběta KarlováAlžběta Karlová | 07 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia ŠpačkováMia Špačková | 09 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 6 | PB 09.10 | ||||||||||||||
2 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Sophie PavlíkováSophie Pavlíková | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
4 | Victoria KnýckáVictoria Knýcká | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 3 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Lucie HoláLucie Holá | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Natálie VakováNatálie Vaková | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 09.58 | ||||||||||||||
7 | Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková | 08 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 2 | 09.65 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KatovskáBarbora Katovská | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | PB 09.22 | ||||||||||||||
2 | Ema VodrážkováEma Vodrážková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | PB 09.31 | ||||||||||||||
3 | Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | PB 09.37 | ||||||||||||||
4 | Eliška KinclováEliška Kinclová | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 4 | 09.59 | ||||||||||||||
5 | Vanessa ŘímalováVanessa Římalová | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.69 | ||||||||||||||
6 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
MS | Soňa JuřičkováSoňa Juřičková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 10.45 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KošťálováBarbora Košťálová | 09 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 5 | PB 09.56 | ||||||||||||||
2 | Barbora PánkováBarbora Pánková | 10 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 6 | PB 09.65 | ||||||||||||||
3 | Hana KvankováHana Kvanková | 08 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | PB 09.78 | ||||||||||||||
4 | Julie ČervenáJulie Červená | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 10.06 | ||||||||||||||
5 | Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Adéla ŠímováAdéla Šímová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 10.35 | ||||||||||||||
7 | Adriana TymarAdriana Tymar | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 10.48 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 08 (so, 3.9.2022 - 11:40) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole ZemanováNicole Zemanová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Julie PiklováJulie Piklová | 08 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.44 | ||||||||||||||
3 | Adéla PiklováAdéla Piklová | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | PB 09.47 | ||||||||||||||
4 | Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 09.77 | ||||||||||||||
5 | Sára SztachováSára Sztachová | 10 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 09.85 | ||||||||||||||
6 | Ella ToiflováElla Toiflová | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 10.38 | ||||||||||||||
MS | Sabina VrbickáSabina Vrbická | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 07.97 | 11.00 | |||
2 | Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.01 | 9.00 | |||
3 | Kristýna NeumanováKristýna Neumanová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.13 | 8.00 | |||
4 | Anna ČížkováAnna Čížková | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.20 | 7.00 | |||
5 | Jolana MityskováJolana Mitysková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 08.23 | 6.00 | |||
6 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 08.25 | 5.00 | |||
7 | Dita SmolováDita Smolová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | PB 08.32 | 4.00 | |||
8 | Linda KubováLinda Kubová | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 08.34 | 3.00 | |||
9 | Eliška TrojanováEliška Trojanová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 08.36 | 2.00 | |||
10 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.50 | 1.00 | |||
11 | Nicole ZemanováNicole Zemanová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.52 | ||||
12 | Veronika LáníkováVeronika Láníková | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 3 | PB 08.65 | ||||
13 | Kateřina KučerováKateřina Kučerová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 08.66 | ||||
14 | Pavla MikulášováPavla Mikulášová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 08.68 | ||||
15 | Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 4 | PB 08.69 | ||||
16 | Dominika NoskováDominika Nosková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 08.70 | ||||
16 | Simona NovákováSimona Nováková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 08.70 | ||||
18 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 08.73 | ||||
19 | Veronika FormanováVeronika Formanová | 10 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 1 | 08.76 | ||||
20 | Nikol HorkáNikol Horká | 09 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 08.77 | ||||
21 | Kateřina NoskováKateřina Nosková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.88 | ||||
22 | Adéla StrakováAdéla Straková | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 08.95 | ||||
23 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 08 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 08.96 | ||||
24 | Natálie NekovářováNatálie Nekovářová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 08.98 | ||||
25 | Natálie JankujováNatálie Jankujová | 07 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | PB 09.09 | ||||
26 | Mia ŠpačkováMia Špačková | 09 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 6 | PB 09.10 | ||||
27 | Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.13 | ||||
28 | Nela ŠvandováNela Švandová | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 09.21 | ||||
29 | Barbora KatovskáBarbora Katovská | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | PB 09.22 | ||||
29 | Sabina VrbickáSabina Vrbická | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.22 | ||||
31 | Nikol VinšováNikol Vinšová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 09.25 | ||||
32 | Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.27 | ||||
32 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 09.27 | ||||
34 | Sophie PavlíkováSophie Pavlíková | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 09.28 | ||||
35 | Ema HrazánkováEma Hrazánková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.29 | ||||
36 | Ema VodrážkováEma Vodrážková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | PB 09.31 | ||||
37 | Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | PB 09.37 | ||||
38 | Julie PiklováJulie Piklová | 08 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.44 | ||||
39 | Victoria KnýckáVictoria Knýcká | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 3 | 09.47 | ||||
39 | Adéla PiklováAdéla Piklová | 09 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | PB 09.47 | ||||
41 | Melany PikusováMelany Pikusová | 09 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.48 | ||||
42 | Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 09.49 | ||||
43 | Lucie HoláLucie Holá | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.52 | ||||
44 | Barbora KošťálováBarbora Košťálová | 09 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 5 | PB 09.56 | ||||
45 | Natálie VakováNatálie Vaková | 09 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 09.58 | ||||
46 | Eliška KinclováEliška Kinclová | 09 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 4 | 09.59 | ||||
47 | Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková | 08 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 2 | 09.65 | ||||
47 | Barbora PánkováBarbora Pánková | 10 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 6 | PB 09.65 | ||||
49 | Vanessa ŘímalováVanessa Římalová | 09 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.69 | ||||
50 | Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 09.77 | ||||
51 | Hana KvankováHana Kvanková | 08 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | PB 09.78 | ||||
52 | Sára SztachováSára Sztachová | 10 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 09.85 | ||||
53 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 08 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.94 | ||||
54 | Julie ČervenáJulie Červená | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 10.06 | ||||
55 | Alžběta KarlováAlžběta Karlová | 07 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 1 | 10.08 | ||||
55 | Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 10.08 | ||||
57 | Adéla ŠímováAdéla Šímová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 10.35 | ||||
58 | Ella ToiflováElla Toiflová | 08 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 10.38 | ||||
59 | Soňa JuřičkováSoňa Juřičková | 07 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 10.45 | ||||
60 | Adriana TymarAdriana Tymar | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 10.48 |