Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Středočeský kraj

Kolín (5. 10. 2022)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 4 SB 07.07 858.00
2 216 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 5 PB 07.15 830.00
3 309 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 07.54 700.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 7 07.56 694.00
5 Martin KrubertMartin Krubert 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1 07.61 678.00
6 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 8 07.62 675.00
7 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 6 07.63 671.00
8 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 07.86 601.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Martin HorákMartin Horák 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 7 SB 07.59 684.00
2 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 SB 07.79 622.00
3 112 Jan BobeničJan Bobenič 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1 07.80 619.00
4 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 2 07.86 601.00
5 201 Štěpán Kř힊těpán Kříž 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 07.87 598.00
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 07.93 580.00
7 Daniel SukDaniel Suk 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 08.12 525.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 SB 07.77 628.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 7 07.78 625.00
3 Pavel SmržPavel Smrž 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 1 08.01 557.00
4 Petr ČermákPetr Čermák 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.09 534.00
5 Vojtěch HartmanVojtěch Hartman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 3 08.19 506.00
6 148 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.24 492.00
7 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 04 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 2 08.32 470.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Marek ČernýMarek Černý 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.71 646.00
2 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1 07.82 613.00
3 Dominik TulachDominik Tulach 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 07.89 592.00
4 Michal PolákMichal Polák 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 6 07.90 589.00
5 Adam KmiťAdam Kmiť 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 08.01 557.00
6 Ondřej PtáčníkOndřej Ptáčník 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.42 444.00
Vojtěch CtiborVojtěch Ctibor 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 4 SB 07.07 858.00
2 216 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 5 PB 07.15 830.00
3 309 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 07.54 700.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 7 07.56 694.00
5 84 Martin HorákMartin Horák 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 7 SB 07.59 684.00
6 Martin KrubertMartin Krubert 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1 07.61 678.00
7 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 8 07.62 675.00
8 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 6 07.63 671.00
9 68 Marek ČernýMarek Černý 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.71 646.00
10 20 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 SB 07.77 628.00
11 Jan PokornýJan Pokorný 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 7 07.78 625.00
12 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 SB 07.79 622.00
13 112 Jan BobeničJan Bobenič 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1 07.80 619.00
14 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1 07.82 613.00
15 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 07.86 601.00
15 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 2 07.86 601.00
17 201 Štěpán Kř힊těpán Kříž 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 07.87 598.00
18 Dominik TulachDominik Tulach 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 07.89 592.00
19 Michal PolákMichal Polák 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 6 07.90 589.00
20 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 07.93 580.00
21 Pavel SmržPavel Smrž 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 1 08.01 557.00
21 Adam KmiťAdam Kmiť 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 08.01 557.00
23 Petr ČermákPetr Čermák 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.09 534.00
24 Daniel SukDaniel Suk 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 08.12 525.00
25 Vojtěch HartmanVojtěch Hartman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 3 08.19 506.00
26 148 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.24 492.00
27 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 04 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 2 08.32 470.00
28 Ondřej PtáčníkOndřej Ptáčník 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.42 444.00
Vojtěch CtiborVojtěch Ctibor 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 4 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 5 SB 08.06 830.00
2 64 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 08.41 726.00
3 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 8 SB 08.46 712.00
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 08.49 704.00
5 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 SB 08.50 701.00
6 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 09.06 551.00
7 Marie KrejčíMarie Krejčí 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 09.22 511.00
8 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 09.68 404.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 08.45 715.00
2 316 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.51 698.00
3 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.76 629.00
4 53 Helena BlažkováHelena Blažková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 08.96 576.00
5 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 09.50 444.00
Vendula AndělováVendula Andělová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 7 08.53 692.00
2 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 08.85 605.00
3 Kateřina JurkováKateřina Jurková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 08.98 571.00
4 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 09.19 518.00
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 3 09.20 516.00
6 Nela ŠediváNela Šedivá 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 09.40 468.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.32 752.00
2 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2 08.57 681.00
3 Anna RaušováAnna Raušová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 09.10 541.00
4 Emma KnotnerováEmma Knotnerová 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 09.36 477.00
5 Kateřina ŠnídlováKateřina Šnídlová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 09.38 472.00
6 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 10.06 324.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 5 SB 08.06 830.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.32 752.00
3 64 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 08.41 726.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 08.45 715.00
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 8 SB 08.46 712.00
6 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 08.49 704.00
7 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 SB 08.50 701.00
8 316 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.51 698.00
9 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 7 08.53 692.00
10 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2 08.57 681.00
11 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.76 629.00
12 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 08.85 605.00
13 53 Helena BlažkováHelena Blažková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 08.96 576.00
14 Kateřina JurkováKateřina Jurková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 08.98 571.00
15 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 09.06 551.00
16 Anna RaušováAnna Raušová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 09.10 541.00
17 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 09.19 518.00
18 Zita DalešickáZita Dalešická 06 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 3 09.20 516.00
19 Marie KrejčíMarie Krejčí 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 09.22 511.00
20 Emma KnotnerováEmma Knotnerová 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 09.36 477.00
21 Kateřina ŠnídlováKateřina Šnídlová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 09.38 472.00
22 Nela ŠediváNela Šedivá 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 09.40 468.00
23 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 09.50 444.00
24 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 09.68 404.00
25 Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 10.06 324.00
Vendula AndělováVendula Andělová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 SB 26.97 714.00
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 SB 27.25 691.00
3 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 27.69 655.00
4 113 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 28.58 586.00
5 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 29.24 537.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 SB 26.82 727.00
2 Magdalena VaškováMagdalena Vašková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 SB 27.02 710.00
3 81 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2 30.61 440.00
4 202 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 30.82 426.00
Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 316 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 27.13 701.00
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 27.96 634.00
3 75 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 29.37 527.00
4 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 29.71 503.00
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 5 29.96 485.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 28.47 594.00
2 Lenka ČernáLenka Černá 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 29.22 538.00
3 Emma KnirováEmma Knirová 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 29.32 531.00
4 Anna RaušováAnna Raušová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 29.76 499.00
Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 26.94 717.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 28.29 608.00
3 88 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 28.79 570.00
4 Andrea ZákostelskáAndrea Zákostelská 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1 29.02 553.00
5 Kateřina ŠnídlováKateřina Šnídlová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 31.57 378.00
6 79 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 31.75 367.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 SB 26.82 727.00
2 13 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 26.94 717.00
3 64 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 SB 26.97 714.00
4 Magdalena VaškováMagdalena Vašková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 SB 27.02 710.00
5 316 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 27.13 701.00
6 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 SB 27.25 691.00
7 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 27.69 655.00
8 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 27.96 634.00
9 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 28.29 608.00
10 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 28.47 594.00
11 113 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 28.58 586.00
12 88 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 28.79 570.00
13 Andrea ZákostelskáAndrea Zákostelská 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1 29.02 553.00
14 Lenka ČernáLenka Černá 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 29.22 538.00
15 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 29.24 537.00
16 Emma KnirováEmma Knirová 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 29.32 531.00
17 75 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 29.37 527.00
18 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 29.71 503.00
19 Anna RaušováAnna Raušová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 29.76 499.00
20 Zita DalešickáZita Dalešická 06 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 5 29.96 485.00
21 81 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2 30.61 440.00
22 202 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 30.82 426.00
23 Kateřina ŠnídlováKateřina Šnídlová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 31.57 378.00
24 79 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 31.75 367.00
Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 DNS
Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 4 50.00 815.00
2 216 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 3 SB 51.24 758.00
3 309 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 SB 52.61 698.00
4 69 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 53.11 677.00
5 74 Pavlík MojmírPavlík Mojmír 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 5 53.20 673.00
6 110 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 6 SB 53.23 672.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard MosesEduard Moses 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 54.00 640.00
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 54.68 612.00
3 Martin KrubertMartin Krubert 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 5 54.94 601.00
4 308 Šimon PácalŠimon Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 55.80 567.00
5 Jan FilipecJan Filipec 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 3 56.15 553.00
6 Daniel VaicDaniel Vaic 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 1 60.71 389.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 SB 55.21 590.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 55.37 584.00
3 20 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 5 56.47 541.00
4 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 3 SB 56.61 536.00
5 Matěj DubskýMatěj Dubský 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 2 SB 58.02 483.00
6 53 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 1 65.06 257.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Marek ČernýMarek Černý 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 5 53.11 677.00
2 62 Jakub KleinJakub Klein 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 6 54.38 624.00
3 Petr ČermákPetr Čermák 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 59.29 438.00
4 Šimon HermanŠimon Herman 07 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 60.22 406.00
5 202 Štěpán NeumanŠtěpán Neuman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 2 62.94 319.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MarakDaniel Marak 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 53.45 663.00
2 Ondřej PtáčníkOndřej Ptáčník 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1 60.73 389.00
3 Jan ČadilJan Čadil 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 61.63 359.00
4 Michal PolákMichal Polák 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 2 62.41 335.00
Ondřej HrabákOndřej Hrabák 04 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 3 DNS
35 Matyáš DušekMatyáš Dušek 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 4 50.00 815.00
2 216 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 3 SB 51.24 758.00
3 309 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 SB 52.61 698.00
4 69 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 53.11 677.00
4 68 Marek ČernýMarek Černý 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 5 53.11 677.00
6 74 Pavlík MojmírPavlík Mojmír 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 5 53.20 673.00
7 110 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 6 SB 53.23 672.00
8 Daniel MarakDaniel Marak 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 53.45 663.00
9 Eduard MosesEduard Moses 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 54.00 640.00
10 62 Jakub KleinJakub Klein 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 6 54.38 624.00
11 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 54.68 612.00
12 Martin KrubertMartin Krubert 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 5 54.94 601.00
13 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 SB 55.21 590.00
14 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 55.37 584.00
15 308 Šimon PácalŠimon Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 55.80 567.00
16 Jan FilipecJan Filipec 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 3 56.15 553.00
17 20 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 5 56.47 541.00
18 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 3 SB 56.61 536.00
19 Matěj DubskýMatěj Dubský 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 2 SB 58.02 483.00
20 Petr ČermákPetr Čermák 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 59.29 438.00
21 Šimon HermanŠimon Herman 07 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 60.22 406.00
22 Daniel VaicDaniel Vaic 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 1 60.71 389.00
23 Ondřej PtáčníkOndřej Ptáčník 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1 60.73 389.00
24 Jan ČadilJan Čadil 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 61.63 359.00
25 Michal PolákMichal Polák 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 2 62.41 335.00
26 202 Štěpán NeumanŠtěpán Neuman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 2 62.94 319.00
27 53 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 1 65.06 257.00
Ondřej HrabákOndřej Hrabák 04 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 3 DNS
35 Matyáš DušekMatyáš Dušek 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 DNS

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 169 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 2:25.27 753.00
2 26 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 2:28.87 707.00
3 113 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 SB 2:36.51 614.00
4 213 Bianka DuškováBianka Dušková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 SB 2:44.28 525.00
5 81 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 11 2:46.27 503.00
6 67 Dominika PolákováDominika Poláková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 2:48.46 480.00
7 73 Lucie LetováLucie Letová 06 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 10 2:49.79 466.00
8 216 Antonie Marie ŠmejkalováAntonie Marie Šmejkalová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 SB 2:50.87 455.00
9 109 Lia HeryánováLia Heryánová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 2:57.77 386.00
10 78 Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 12 3:12.63 257.00
11 22 Nela BaumrukováNela Baumruková 22 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 9 SB 3:16.27 229.00
38 Monika KarlováMonika Karlová 07 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 2:28.11 717.00
2 88 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 2:29.63 698.00
3 79 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:31.62 673.00
4 65 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 2:38.52 590.00
5 56 Kristýna MňukováKristýna Mňuková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 10 2:42.25 547.00
6 55 Natálie BrichováNatálie Brichová 05 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 4 2:44.90 518.00
7 109 Emma KnorováEmma Knorová 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 8 2:52.14 442.00
8 11 Veronika HozováVeronika Hozová 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 6 2:54.19 421.00
9 106 Nela TrešlováNela Trešlová 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 13 2:55.87 404.00
10 66 Nikola ŠeredováNikola Šeredová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 11 2:58.17 382.00
11 57 Marie KotoučováMarie Kotoučová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 9 2:58.99 375.00
12 76 Barbora BerkováBarbora Berková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 3:01.17 354.00
48 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 12 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 169 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 2:25.27 753.00
2 75 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 2:28.11 717.00
3 26 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 2:28.87 707.00
4 88 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 2:29.63 698.00
5 79 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:31.62 673.00
6 113 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 SB 2:36.51 614.00
7 65 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 2:38.52 590.00
8 56 Kristýna MňukováKristýna Mňuková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 10 2:42.25 547.00
9 213 Bianka DuškováBianka Dušková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 SB 2:44.28 525.00
10 55 Natálie BrichováNatálie Brichová 05 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 4 2:44.90 518.00
11 81 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 11 2:46.27 503.00
12 67 Dominika PolákováDominika Poláková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 2:48.46 480.00
13 73 Lucie LetováLucie Letová 06 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 10 2:49.79 466.00
14 216 Antonie Marie ŠmejkalováAntonie Marie Šmejkalová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 SB 2:50.87 455.00
15 109 Emma KnorováEmma Knorová 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 8 2:52.14 442.00
16 11 Veronika HozováVeronika Hozová 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 6 2:54.19 421.00
17 106 Nela TrešlováNela Trešlová 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 13 2:55.87 404.00
18 109 Lia HeryánováLia Heryánová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 2:57.77 386.00
19 66 Nikola ŠeredováNikola Šeredová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 11 2:58.17 382.00
20 57 Marie KotoučováMarie Kotoučová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 9 2:58.99 375.00
21 76 Barbora BerkováBarbora Berková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 3:01.17 354.00
22 78 Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 12 3:12.63 257.00
23 22 Nela BaumrukováNela Baumruková 22 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 9 SB 3:16.27 229.00
38 Monika KarlováMonika Karlová 07 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 8 DNS
48 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 12 DNS

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 69 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 4:07.55 899.00
2 70 Daniel MarákDaniel Marák 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 4:08.06 895.00
3 74 Pavlík MojmírPavlík Mojmír 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 3 SB 4:08.10 895.00
4 80 Václav JežekVáclav Ježek 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 4 SB 4:11.96 867.00
5 49 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 5 SB 4:16.85 833.00
6 93 František JelínekFrantišek Jelínek 07 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 9 SB 4:30.28 743.00
7 60 Adam MíchalAdam Míchal 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 SB 4:31.25 736.00
8 10 Adam VostřelAdam Vostřel 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 8 SB 4:39.59 683.00
9 44 Martin ŠípekMartin Šípek 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 SB 4:39.70 682.00
10 51 Libor SixtaLibor Sixta 07 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 10 4:54.24 593.00
11 61 Lukáš KurzLukáš Kurz 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 13 4:54.29 593.00
12 47 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 14 4:58.60 568.00
13 42 Roman KoutnýRoman Koutný 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 11 SB 4:59.02 565.00
14 35 Matyáš DušekMatyáš Dušek 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 12 5:24.18 429.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 71 Marek KindlMarek Kindl 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4:25.44 775.00
2 110 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 4:43.68 657.00
3 59 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 4:44.16 654.00
4 12 Michal BlažekMichal Blažek 03 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 4:53.25 599.00
5 148 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4:55.09 588.00
6 65 Marek MommersMarek Mommers 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 4:55.61 585.00
7 68 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 4:56.91 578.00
8 63 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 5:01.06 554.00
9 86 Josef DušekJosef Dušek 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5:02.28 547.00
10 97 Adam HořejšíAdam Hořejší 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5:05.62 528.00
11 56 Ondřej ČernýOndřej Černý 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5:08.61 511.00
12 62 Ondřej TkadlecOndřej Tkadlec 06 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 5:09.25 508.00
13 53 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5:22.12 439.00
14 101 Jakub KutscherauerJakub Kutscherauer 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 5:22.45 437.00
15 94 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5:26.24 418.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 69 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 4:07.55 899.00
2 70 Daniel MarákDaniel Marák 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 4:08.06 895.00
3 74 Pavlík MojmírPavlík Mojmír 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 3 SB 4:08.10 895.00
4 80 Václav JežekVáclav Ježek 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 4 SB 4:11.96 867.00
5 49 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 5 SB 4:16.85 833.00
6 71 Marek KindlMarek Kindl 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4:25.44 775.00
7 93 František JelínekFrantišek Jelínek 07 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 9 SB 4:30.28 743.00
8 60 Adam MíchalAdam Míchal 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 SB 4:31.25 736.00
9 10 Adam VostřelAdam Vostřel 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 8 SB 4:39.59 683.00
10 44 Martin ŠípekMartin Šípek 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 SB 4:39.70 682.00
11 110 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 4:43.68 657.00
12 59 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 4:44.16 654.00
13 12 Michal BlažekMichal Blažek 03 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 4:53.25 599.00
14 51 Libor SixtaLibor Sixta 07 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 10 4:54.24 593.00
15 61 Lukáš KurzLukáš Kurz 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 13 4:54.29 593.00
16 148 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4:55.09 588.00
17 65 Marek MommersMarek Mommers 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 4:55.61 585.00
18 68 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 4:56.91 578.00
19 47 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 14 4:58.60 568.00
20 42 Roman KoutnýRoman Koutný 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 11 SB 4:59.02 565.00
21 63 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 5:01.06 554.00
22 86 Josef DušekJosef Dušek 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5:02.28 547.00
23 97 Adam HořejšíAdam Hořejší 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5:05.62 528.00
24 56 Ondřej ČernýOndřej Černý 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5:08.61 511.00
25 62 Ondřej TkadlecOndřej Tkadlec 06 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 5:09.25 508.00
26 53 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5:22.12 439.00
27 101 Jakub KutscherauerJakub Kutscherauer 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 5:22.45 437.00
28 35 Matyáš DušekMatyáš Dušek 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 12 5:24.18 429.00
29 94 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5:26.24 418.00

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macháček, Vinduška, Novák, Kratochvíl Macháček, Vinduška, Novák, Kratochvíl Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 5 1:33.46 1265.0
2 Veselý, Dubský, Mojmír, Soukal Veselý, Dubský, Mojmír, Soukal SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 1 1:35.12 1238.0
3 Sadil, Česnek, Veškrna, Černý Sadil, Česnek, Veškrna, Černý Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 1:36.58 1214.0
4 69 Šolc, Mach, Větrovský, Knol Šolc, Mach, Větrovský, Knol Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 1:36.70 1212.0
5 Svoboda, Kroužel, Marák, Pácal Svoboda, Kroužel, Marák, Pácal Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 1:37.09 1206.0
6 Kakos, Tulach, Moses, Holejšovský Kakos, Tulach, Moses, Holejšovský Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 1:41.10 1142.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Frolík, Pokorný, Hamouz, Klein Frolík, Pokorný, Hamouz, Klein Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5 1:37.78 1195.0
2 Krubert, Filipec, Bečvařík, Horák Krubert, Filipec, Bečvařík, Horák SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 6 1:37.98 1191.0
3 Sitek, Kříž, Šabata Sitek, Kříž, Šabata Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 1:39.91 1160.0
4 Hartman, Polák, Vaic, Štys Hartman, Polák, Vaic, Štys SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 3 1:44.42 1090.0
5 Dubják, Čadil, Kurz, Dušek Dubják, Čadil, Kurz, Dušek Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 1:46.90 1052.0
6 Ptáčník, Sadil, Kutscherauer, Novotný Ptáčník, Sadil, Kutscherauer, Novotný Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 1:47.33 1045.0
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suk, Bejček, Mašek, Kočí Suk, Bejček, Mašek, Kočí Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 1:41.46 1136.0
2 Smrž, Blažek, Podubecký, Neuman Smrž, Blažek, Podubecký, Neuman SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 6 1:45.83 1068.0
3 63 Petržálek, Albrecht, Sixta, Vítek Petržálek, Albrecht, Sixta, Vítek SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 5 1:46.32 1061.0
4 Kuntoš, Vostřel, Jelínek, Bobenič Kuntoš, Vostřel, Jelínek, Bobenič SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 4 1:46.99 1050.0
Severa, Frič, Pácal, Kříž Severa, Frič, Pácal, Kříž Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macháček, Vinduška, Novák, Kratochvíl Macháček, Vinduška, Novák, Kratochvíl Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 5 1:33.46 1265.0
2 Veselý, Dubský, Mojmír, Soukal Veselý, Dubský, Mojmír, Soukal SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 1 1:35.12 1238.0
3 Sadil, Česnek, Veškrna, Černý Sadil, Česnek, Veškrna, Černý Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 1:36.58 1214.0
4 69 Šolc, Mach, Větrovský, Knol Šolc, Mach, Větrovský, Knol Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 1:36.70 1212.0
5 Svoboda, Kroužel, Marák, Pácal Svoboda, Kroužel, Marák, Pácal Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 1:37.09 1206.0
6 Frolík, Pokorný, Hamouz, Klein Frolík, Pokorný, Hamouz, Klein Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 5 1:37.78 1195.0
7 Krubert, Filipec, Bečvařík, Horák Krubert, Filipec, Bečvařík, Horák SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 6 1:37.98 1191.0
8 Sitek, Kříž, Šabata Sitek, Kříž, Šabata Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 1:39.91 1160.0
9 Kakos, Tulach, Moses, Holejšovský Kakos, Tulach, Moses, Holejšovský Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 1:41.10 1142.0
10 Suk, Bejček, Mašek, Kočí Suk, Bejček, Mašek, Kočí Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 1:41.46 1136.0
11 Hartman, Polák, Vaic, Štys Hartman, Polák, Vaic, Štys SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 3 1:44.42 1090.0
12 Smrž, Blažek, Podubecký, Neuman Smrž, Blažek, Podubecký, Neuman SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 6 1:45.83 1068.0
13 63 Petržálek, Albrecht, Sixta, Vítek Petržálek, Albrecht, Sixta, Vítek SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 5 1:46.32 1061.0
14 Dubják, Čadil, Kurz, Dušek Dubják, Čadil, Kurz, Dušek Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 1:46.90 1052.0
15 Kuntoš, Vostřel, Jelínek, Bobenič Kuntoš, Vostřel, Jelínek, Bobenič SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 4 1:46.99 1050.0
16 Ptáčník, Sadil, Kutscherauer, Novotný Ptáčník, Sadil, Kutscherauer, Novotný Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2 1:47.33 1045.0
Severa, Frič, Pácal, Kříž Severa, Frič, Pácal, Kříž Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 DNS

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Steinsová, Vašková, Placatková Fialová, Steinsová, Vašková, Placatková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 1:48.29 1307.0
2 Špringrová, Dušková, Košnerová, Sahulková Špringrová, Dušková, Košnerová, Sahulková SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 1:52.06 1244.0
3 Fryčová, Ondrová, Vydrová, Vyleťalová Fryčová, Ondrová, Vydrová, Vyleťalová Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 1:54.23 1208.0
4 88 Holečková, Bartošová, Pavlová, Pacltová Holečková, Bartošová, Pavlová, Pacltová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 1:55.93 1181.0
5 Krososková, Dalešická, Vaňková, Tomaňová Krososková, Dalešická, Vaňková, Tomaňová Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 6 1:58.00 1148.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohoutová, Klejnová, Horálková, Pajková Kohoutová, Klejnová, Horálková, Pajková Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 1:49.53 1286.0
2 Klabzubová, Vomastková, Raušová, Mňuková Klabzubová, Vomastková, Raušová, Mňuková Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 1:54.57 1203.0
3 Jurková, Černá, Červinková, Bodnarová Jurková, Černá, Červinková, Bodnarová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 1:57.80 1151.0
4 79 Balcarová, Plochová, Beníšková, Chocholová Balcarová, Plochová, Beníšková, Chocholová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 2:08.56 986.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnadová, Pavlišenová, Klasnová, Blažková Strnadová, Pavlišenová, Klasnová, Blažková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 1:56.74 1168.0
2 Jarošová, Zákostelská, Sátrová, Holšánová Jarošová, Zákostelská, Sátrová, Holšánová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 1:57.10 1162.0
3 Hoďáková, Knorová, Matesová, Letová Hoďáková, Knorová, Matesová, Letová GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 4 1:59.53 1123.0
4 Vitoušová, Kuklíková, Knotnerová, Hájková Vitoušová, Kuklíková, Knotnerová, Hájková Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 1:59.82 1119.0
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fialová, Steinsová, Vašková, Placatková Fialová, Steinsová, Vašková, Placatková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 1:48.29 1307.0
2 Kohoutová, Klejnová, Horálková, Pajková Kohoutová, Klejnová, Horálková, Pajková Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 1:49.53 1286.0
3 Špringrová, Dušková, Košnerová, Sahulková Špringrová, Dušková, Košnerová, Sahulková SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 1:52.06 1244.0
4 Fryčová, Ondrová, Vydrová, Vyleťalová Fryčová, Ondrová, Vydrová, Vyleťalová Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 1:54.23 1208.0
5 Klabzubová, Vomastková, Raušová, Mňuková Klabzubová, Vomastková, Raušová, Mňuková Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 3 1:54.57 1203.0
6 88 Holečková, Bartošová, Pavlová, Pacltová Holečková, Bartošová, Pavlová, Pacltová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 1:55.93 1181.0
7 Strnadová, Pavlišenová, Klasnová, Blažková Strnadová, Pavlišenová, Klasnová, Blažková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 1:56.74 1168.0
8 Jarošová, Zákostelská, Sátrová, Holšánová Jarošová, Zákostelská, Sátrová, Holšánová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 1:57.10 1162.0
9 Jurková, Černá, Červinková, Bodnarová Jurková, Černá, Červinková, Bodnarová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 1:57.80 1151.0
10 Krososková, Dalešická, Vaňková, Tomaňová Krososková, Dalešická, Vaňková, Tomaňová Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 6 1:58.00 1148.0
11 Hoďáková, Knorová, Matesová, Letová Hoďáková, Knorová, Matesová, Letová GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 4 1:59.53 1123.0
12 Vitoušová, Kuklíková, Knotnerová, Hájková Vitoušová, Kuklíková, Knotnerová, Hájková Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 1:59.82 1119.0
13 79 Balcarová, Plochová, Beníšková, Chocholová Balcarová, Plochová, Beníšková, Chocholová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 2:08.56 986.00

skok vysoký - Dorostenci

(st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 Body
1 Jan HofmanJan Hofman
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
03 20 PB 1.80 - o o o o o o o o xo xo xxx 627.00
2 Vít VinduškaVít Vinduška
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 22 PB 1.72 o - o o o o o o o xxx 560.00
3 Matěj MachMatěj Mach
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
05 21 PB 1.72 - - - - o o xo o xo xxx 560.00
4 239 David ŠtysDavid Štys
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
04 9 PB 1.72 - - o xo xo o o o xo xxx 560.00
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 16 PB 1.68 o - o o o o xo o xxx 528.00
6= Filip KakosFilip Kakos
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 5 PB 1.68 o o xo o o o xo o xx 528.00
6= David FričDavid Frič
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 14 PB 1.68 o o o o o o xxo o x 528.00
6= Martin KobáskoMartin Kobásko
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
03 19 PB 1.68 o - o o o xxo o o xxx 528.00
9= Ondřej DubjákOndřej Dubják
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 3 PB 1.68 o o o xo o o o xxo xx 528.00
9= Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
06 7 PB 1.68 - - o o o o xo xxo xxx 528.00
11 Jakub MašekJakub Mašek
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
03 12 PB 1.68 o o o xo xo xo xxo xxo x 528.00
12 Štěpán MašekŠtěpán Mašek
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 18 PB 1.64 - - - o o o o xxx 496.00
13 Filip MocFilip Moc
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
03 15 PB 1.64 o - o o o o xo xxx 496.00
14 Martin HojnýMartin Hojný
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
03 17 PB 1.64 - o xo o xxo o xxo xxx 496.00
15 Richard ČesnekRichard Česnek
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
04 2 PB 1.60 o o o o o o xx 464.00
16 Matěj CajthamlMatěj Cajthaml
Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí
03 1 PB 1.60 - - - xo o xo xxx 464.00
17 Matěj JakoubekMatěj Jakoubek
Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí
05 4 PB 1.56 o o xxo xxo o xxx 434.00
MS Pavel TomčalaPavel Tomčala
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 10 PB 1.52 o o o xo xx
19= 71 Marek KindlMarek Kindl
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 13 PB 1.48 o o xo xr 374.00
19= Alex MašekAlex Mašek
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
05 6 PB 1.48 - - xo xxx 374.00
21 51 Libor SixtaLibor Sixta
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
07 8 PB 1.40 o xxx 317.00
Jan AlbrechtJan Albrecht
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
04 11 PB NM
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 13 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 19 PB 1.66 - - - - o o o o xo xo o xx 806.00
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 18 PB 1.58 - - o o o o o o o xxx 712.00
3 Lucie KozelkováLucie Kozelková
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
07 16 PB 1.54 o o o o o xo o xxo xxx 666.00
4 67 Dominika PolákováDominika Poláková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 17 PB 1.50 - - o o o o xo xxx 621.00
5 92 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 4 PB 1.46 o o o - o xo xxx 577.00
6= Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
07 2 PB 1.42 o o o o o xxx 534.00
6= Vivien Valerie DoležalováVivien Valerie Doležalová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
07 14 PB 1.42 o o o o o xxx 534.00
8 48 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
07 10 PB 1.42 o o xo o o xxx 534.00
9 Veronika ŠpeldováVeronika Špeldová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 12 PB 1.42 o o xxo o o xxx 534.00
10 Nora VaňkováNora Vaňková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 15 PB 1.42 - xo o o xo xxx 534.00
11 Nela TrešlováNela Trešlová
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
05 11 PB 1.38 o o xo o xxx 491.00
12 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
07 7 PB 1.38 o o o xo xxx 491.00
13= Isabela StrnadováIsabela Strnadová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
05 13 PB 1.34 o o o xxx 449.00
13= Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 5 PB 1.34 o o o xxx 449.00
13= Lucie KoutováLucie Koutová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 6 PB 1.34 o o o xxx
13= Eva HolešovskáEva Holešovská
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
05 3 PB 1.34 - o o xxx 449.00
17 Natálie PlochováNatálie Plochová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
07 8 PB 1.30 o o xxx 409.00
18 Sára ŠírováSára Šírová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
05 9 PB 1.30 xxo o xxx 409.00
19 Vendula AndělováVendula Andělová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 1 PB 1.30 o xo xx 409.00
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
05 20 PB 6.45 +0.4 m/s x 6.44  0,00 6.45  0,40 6.45 - 686.00
2 308 Šimon PácalŠimon Pácal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 18 PB 6.20 +0.0 m/s 6.00  0,00 x 6.09  0,00 6.09 6.20  0,00 630.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 21 PB 5.93 +0.0 m/s 5.87  0,00 5.53  0,00 5.47  0,00 5.87 5.93  0,00 571.00
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
06 10 PB 5.81 +0.6 m/s 5.56  0,00 5.55  0,00 5.53  0,00 5.56 5.81  0,60 546.00
5 62 Jakub KleinJakub Klein
Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí
06 5 PB 5.65 +0.0 m/s 5.65  0,00 5.25  0,00 x 5.65 5.51  0,00 512.00
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 19 PB 5.62 +0.0 m/s 5.58  0,00 x 5.62  0,00 5.62 5.61  0,00 506.00
7 Jan VeškrnaJan Veškrna
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
03 12 PB 5.61 +0.0 m/s 4.97  0,00 4.87  0,30 3.96  2,60 4.97 5.61  0,00 504.00
8 Jan FilipecJan Filipec
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
06 16 PB 5.59 +0.0 m/s 5.24  0,00 5.49  0,30 5.59  0,00 5.59 5.44  0,00 500.00
9 Alex MašekAlex Mašek
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
05 8 PB 5.59 +0.0 m/s x 5.31  0,00 5.59  0,00 5.59 - 500.00
10 Eduard MosesEduard Moses
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
04 9 PB 5.47 +0.0 m/s 5.47  0,00 x 5.34  0,00 5.47 x 475.00
11 Ondřej DubjákOndřej Dubják
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 1 PB 5.45 +0.0 m/s 5.45  0,00  0,00 x 5.45 5.32  1,80 471.00
12 Jakub MašekJakub Mašek
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
03 17 PB 5.45 +0.0 m/s x 5.45  0,00 x 5.45 x 471.00
13 Jan HofmanJan Hofman
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
03 15 PB 5.34 +0.0 m/s 4.85  0,00 4.98  0,00 5.34  0,00 5.34 5.26  0,00 449.00
14 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 13 PB 5.33 +0.0 m/s 5.21  0,00 4.94  0,30 5.28  2,60 5.28 5.33  0,00 447.00
15 Matěj DubskýMatěj Dubský
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
03 2 PB 5.30 +0.0 m/s 4.79  0,00 4.93  0,00 5.30  0,00 5.30 x 441.00
MS Pavel TomčalaPavel Tomčala
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 11 PB 5.21 +1.2 m/s 5.11  0,00 5.14  0,00 5.02  0,00 5.14 5.21  1,20
17 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
07 14 PB 5.19 +0.8 m/s x x 5.19  0,80 5.19 x 419.00
18 Petr FenykPetr Fenyk
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
04 3 PB 5.15 +0.0 m/s 4.96  0,00 x 5.15  0,00 5.15 4.88  0,00 411.00
19 Adam KmiťAdam Kmiť
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 6 PB 5.06 +0.0 m/s 5.06  0,00 x 4.95  0,00 5.06 4.83  0,00 394.00
20 Benjamin KřížBenjamin Kříž
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
06 7 PB 4.92 +1.2 m/s 4.41  0,00 4.90  0,00 4.92  1,20 4.92 4.79  0,00 367.00
21 Filip FrolíkFilip Frolík
Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí
04 4 PB 4.86 +0.0 m/s x 4.53  0,00 x 4.53 4.86  0,00 356.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 20 PB 5.30 +0.0 m/s x 5.30  0,00 3.44  0,00 5.30 4.93  0,00 - - 643.00
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 5 PB 5.26 +0.0 m/s 5.02  0,00 5.26  0,00 2.11  0,00 5.26 4.95  0,00 - - 631.00
3 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 17 PB 5.02 +0.0 m/s 4.80  0,00 5.02  0,00 4.88  0,00 5.02 4.91  0,00 - - 565.00
4 Magdalena VaškováMagdalena Vašková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 19 PB 4.97 +0.0 m/s 4.87  0,00 4.97  0,00 4.77  0,00 4.97 4.80  0,00 - - 551.00
5 Tereza KlasnováTereza Klasnová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 18 PB 4.94 +0.2 m/s x 4.94  0,20 4.85  0,00 4.94 4.87  0,00 - - 543.00
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 2 PB 4.89 +0.0 m/s x 4.89  0,00 x 4.89 4.89  0,00 - - 530.00
7 Kateřina JurkováKateřina Jurková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 4 PB 4.76 +0.0 m/s 4.76  0,00 4.53  0,00 4.51  0,00 4.76 4.76  0,00 - - 495.00
8 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
07 7 PB 4.72 +0.0 m/s 4.54  0,00 4.51  0,00 4.69  0,00 4.69 4.72  0,00 - - 485.00
9 Lenka ČernáLenka Černá
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
07 14 PB 4.52 +0.0 m/s 3.92  0,00 x 4.51  0,00 4.51 4.52  0,00 - - 433.00
10 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
07 11 PB 4.51 +0.0 m/s 3.44  0,00 4.51  0,00 4.38  0,00 4.51 3.15  0,00 - - 431.00
11 Petra KlikováPetra Kliková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
03 16 PB 4.46 +0.0 m/s x x 4.09  0,00 4.09 4.46  0,00 - - 418.00
12 Lucie KozelkováLucie Kozelková
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
07 13 PB 4.37 +0.0 m/s 4.15  0,00 4.37  0,00 4.34  0,00 4.37 4.25  0,00 - - 396.00
13 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 15 PB 4.35 +0.0 m/s x 4.35  0,00 4.28  0,00 4.35 4.30  0,00 - - 391.00
14 Natálie MatesováNatálie Matesová
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
06 9 PB 4.34 +0.0 m/s 4.23  0,00 4.34  0,00 4.24  0,00 4.34 4.15  0,00 - - 388.00
15 Barbora KomínováBarbora Komínová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
05 6 PB 4.23 +0.0 m/s 3.61  0,00 4.23  0,00 4.02  0,00 4.23 4.20  0,00 - - 362.00
16 Sára ŠírováSára Šírová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
05 10 PB 4.20 +0.0 m/s 4.20  0,00 4.04  0,00 4.14  0,00 4.20 4.01  0,00 - - 355.00
17 73 Lucie LetováLucie Letová
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
06 8 PB 4.16 +0.0 m/s 4.16  0,00 3.90  0,00 4.07  0,00 4.16 x - - 345.00
18 Vivien Valerie DoležalováVivien Valerie Doležalová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
07 12 PB 3.88 +0.0 m/s 3.83  0,00 3.75  0,00 3.88  0,00 3.88 3.79  0,00 - - 281.00
55 Natálie BrichováNatálie Brichová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
05 1 DNS
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 3 DNS
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 3 PB 10.70 10.70 x 09.46 10.70 09.87 - - 575.00
2 Lenka SirotkováLenka Sirotková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
03 20 PB 10.60 x 09.40 08.87 9.40 10.60 - - 569.00
3 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
05 17 PB 10.27 10.27 - - 10.27 x - - 547.00
4 Vanda KučerováVanda Kučerová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
04 8 PB 09.97 08.28 09.32 09.20 9.32 09.97 - - 527.00
5 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
07 1 PB 09.55 09.23 09.55 08.90 9.55 09.09 500.00
6 Eliška EšnerováEliška Ešnerová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
04 2 PB 09.45 09.15 09.39 09.45 9.45 09.24 - - 494.00
7 Barbora KomínováBarbora Komínová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
05 6 PB 09.38 08.56 08.89 09.00 9.00 09.38 - - 489.00
8 Petra NedbaláPetra Nedbalá
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
05 18 PB 09.36 x 09.16 08.87 9.16 09.36 - 488.00
9 Veronika ŠpeldováVeronika Špeldová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 19 PB 09.20 08.89 08.57 x 8.89 09.20 - - 477.00
10 Sára TýčováSára Týčová
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
04 13 PB 09.19 09.19 09.18 08.13 9.19 08.51 - - 477.00
11 Anna ZruckáAnna Zrucká
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
07 14 PB 08.59 08.59 07.76 07.97 8.59 07.72 - - 438.00
12 Jůlie KetmanováJůlie Ketmanová
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
04 5 PB 08.58 08.58 08.01 08.49 8.58 08.57 - - 437.00
13 Kateřina RadováKateřina Radová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 16 PB 08.44 08.29 08.15 08.44 8.44 07.99 - - 428.00
14 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 10 PB 08.43 08.43 08.06 07.92 8.43 08.14 - - 427.00
15 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
07 9 PB 07.93 07.63 07.91 07.93 7.93 07.05 - - 395.00
16 Tereza SátrováTereza Sátrová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 11 PB 07.92 07.84 07.92 x 7.92 07.60 - - 394.00
MS Adéla ChocholováAdéla Chocholová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 4 PB 07.90 07.60 07.90 07.48 7.90 07.17 - -
18 Hana ŠtainerováHana Štainerová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
05 15 PB 07.89 07.37 07.27 07.03 7.37 07.89 - - 392.00
MS Lucie KoutováLucie Koutová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
06 7 PB 07.76 07.33 06.72 07.60 7.60 07.76 - -
20 Valerie ŠmídováValerie Šmídová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 12 PB 07.76 07.31 07.76 06.98 7.76 07.22 - - 384.00
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 5.10.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 David ŠtysDavid Štys
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
04 11 PB 13.38 10.20 13.38 12.18 13.38 12.44 690.00
2 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
06 19 PB 12.76 12.42 12.20 x 12.42 12.76 653.00
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 20 PB 12.67 11.82 11.87 12.60 12.60 12.67 647.00
4 Jan PodubeckýJan Podubecký
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
04 10 PB 12.40 12.40 11.87 11.07 12.40 11.89 631.00
5 Tomáš HamouzTomáš Hamouz
Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí
03 3 PB 12.34 12.23 12.34 11.40 12.34 11.71 627.00
6 Martin HojnýMartin Hojný
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
03 21 PB 12.28 12.21 12.27 12.28 12.28 x 623.00
7 Filip KakosFilip Kakos
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
05 5 PB 11.69 10.12 11.00 11.25 11.25 11.69 588.00
8 David FričDavid Frič
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 17 PB 11.63 10.82 11.63 10.82 11.63 10.68 584.00
9 Jan NěmečekJan Němeček
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 18 PB 11.54 09.24 11.29 11.44 11.44 11.54 579.00
10 Matěj CajthamlMatěj Cajthaml
Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí
03 1 PB 11.44 11.44 10.79 11.11 11.44 10.03 572.00
11 Tomáš KakosTomáš Kakos
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 6 PB 11.15 10.12 10.31 10.98 10.98 11.15 555.00
12 Vladimír ŠvastalVladimír Švastal
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
03 15 PB 11.10 09.71 10.28 11.10 11.10 10.60 552.00
13 Richard ČesnekRichard Česnek
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
04 2 PB 10.69 10.69 x 09.75 10.69 10.46 527.00
MS Dominik TulachDominik Tulach
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
04 12 PB 10.59 10.59 - 09.61 10.59 x
15 Vojtěch KarelVojtěch Karel
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
06 16 PB 10.25 09.51 10.25 09.96 10.25 09.89 501.00
16 Dominik HozaDominik Hoza
Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand...
03 4 PB 10.23 09.58 10.04 08.82 10.04 10.23 499.00
17 Filip MocFilip Moc
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
03 9 PB 10.21 10.21 x 10.02 10.21 09.85 498.00
18 312 Václav KočíVáclav Kočí
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 14 PB 09.90 x 09.63 09.90 9.90 09.81 480.00
19 Benjamin KřížBenjamin Kříž
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
06 7 PB 09.79 09.79 08.93 09.63 9.79 08.85 473.00
20 Sebastian LibišSebastian Libiš
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 8 PB 09.76 09.76 09.43 09.71 9.76 08.89 471.00
21 77 Martin VítekMartin Vítek
SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín
05 13 PB 09.72 09.72 09.43 09.13 9.72 08.94 469.00
Celkem 21 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2788
2 Martin KrubertMartin Krubert 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 2470
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2373
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 2328
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2318
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2288
7 Filip KakosFilip Kakos 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2258
8 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 1673
9 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1588
10 Pavlík MojmírPavlík Mojmír 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 1568
11 Filip FrolíkFilip Frolík 04 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 1551
12 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1398
13 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1329
14 Marek ČernýMarek Černý 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1323
15 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1265
16 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1254
17 David ŠtysDavid Štys 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 1250
18 Matěj MachMatěj Mach 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1246
19 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1218
20 Marek KindlMarek Kindl 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1149
21 Jakub KleinJakub Klein 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 1136
22 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1122
23 Martin HojnýMartin Hojný 03 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1119
24 Jan VeškrnaJan Veškrna 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1117
25 Eduard MosesEduard Moses 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1115
26 David FričDavid Frič 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1112
27 Vojtěch HartmanVojtěch Hartman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 1090
28 Jan HofmanJan Hofman 03 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1076
29 Jan FilipecJan Filipec 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 1053
30 Matěj CajthamlMatěj Cajthaml 03 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 1036
31= Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0999
31= Jakub MašekJakub Mašek 03 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 0999
33 Filip MocFilip Moc 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 0994
34 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0991
35 Petr ČermákPetr Čermák 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0972
36 Michal PolákMichal Polák 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0924
37 Libor SixtaLibor Sixta 07 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 0910
38 Daniel MarákDaniel Marák 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0895
39 Alex MašekAlex Mašek 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0874
40 Václav JežekVáclav Ježek 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0867
41 Benjamin KřížBenjamin Kříž 06 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0840
42 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0833
43 František JelínekFrantišek Jelínek 07 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0743
44 Adam MíchalAdam Míchal 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0736
45 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0696
46 Martin HorákMartin Horák 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0684
47 Daniel MarakDaniel Marak 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0663
48 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0654
49 Lukáš VejvarLukáš Vejvar 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0653
50 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0631
51 Šimon PácalŠimon Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0630
52 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0628
53 Tomáš HamouzTomáš Hamouz 03 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0627
54 Jan PokornýJan Pokorný 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0625
55 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0622
56 Michal BlažekMichal Blažek 03 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0599
57 Štěpán Kř힊těpán Kříž 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0598
58 Lukáš KurzLukáš Kurz 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0593
MS Dominik TulachDominik Tulach 04 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0592
60 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0590
61 Pavel HolejšovskýPavel Holejšovský 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0588
62 Marek MommersMarek Mommers 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 0585
63 Jan NěmečekJan Němeček 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 0579
64 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0578
65 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0568
66 Pavel SmržPavel Smrž 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0557
67 Tomáš KakosTomáš Kakos 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0555
68 Vladimír ŠvastalVladimír Švastal 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0552
69= Adam HořejšíAdam Hořejší 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0528
69= Martin KobáskoMartin Kobásko 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0528
71 Ondřej ČernýOndřej Černý 07 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0511
72 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0506
73 Vojtěch KarelVojtěch Karel 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0501
74 Dominik HozaDominik Hoza 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0499
75 Štěpán MašekŠtěpán Mašek 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0496
76 Václav KočíVáclav Kočí 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0480
77 Sebastian LibišSebastian Libiš 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0471
78 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 04 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0470
79 Martin VítekMartin Vítek 05 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 0469
80 Matěj DubskýMatěj Dubský 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 0441
81 Matěj JakoubekMatěj Jakoubek 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0434
82 Petr FenykPetr Fenyk 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0411
83 Šimon HermanŠimon Herman 07 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0406
84 Adam KmiťAdam Kmiť 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0394
85 Daniel VaicDaniel Vaic 05 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0389
86= Josef DušekJosef Dušek 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
86= Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0000
86= Jan ČadilJan Čadil 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
86= Tobiáš NovotnýTobiáš Novotný 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0000
86= Matěj KuntošMatěj Kuntoš 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0000
86= Adam VostřelAdam Vostřel 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0000
86= Jan PodubeckýJan Podubecký 22 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0000
86= Štěpán NeumanŠtěpán Neuman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0000
86= Radek PetržálekRadek Petržálek 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 0000
86= Jan AlbrechtJan Albrecht 04 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 0000
86= Roman KoutnýRoman Koutný 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
86= Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0000
86= Ondřej TkadlecOndřej Tkadlec 06 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0000
86= Matyáš DušekMatyáš Dušek 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
86= Jakub KutscherauerJakub Kutscherauer 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0000
86= Martin ŠípekMartin Šípek 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
86= Pavel TomčalaPavel Tomčala 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
86= Daniel SukDaniel Suk 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
86= Vojtěch CtiborVojtěch Ctibor 06 Gymnázium Nové StrašecíGymnázium Nové Strašecí 0000
86= Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
86= Ondřej PtáčníkOndřej Ptáčník 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0000
86= Jan BobeničJan Bobenič 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0000
Celkem 107 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2801
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2669
3 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2663
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 2552
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2542
6 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2449
7 Kateřina JurkováKateřina Jurková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2217
8 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2175
9 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2124
10 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1523
11 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 1440
12 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1416
13 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1399
14 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 1300
15 Magdalena VaškováMagdalena Vašková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1261
16 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1255
17 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1244
18 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1200
19 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1152
20 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1124
21= Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 1112
21= Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1112
23 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1105
24 Dominika PolákováDominika Poláková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1101
25 Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 1062
26 Zita DalešickáZita Dalešická 06 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 1001
27 Lenka ČernáLenka Černá 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0971
28 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 0943
29 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0891
30 Barbora KomínováBarbora Komínová 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0851
31 Anastázie PavlováAnastázie Pavlová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0818
32 Vivien Valerie DoležalováVivien Valerie Doležalová 07 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0815
33 Lucie LetováLucie Letová 06 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0811
34 Sára ŠírováSára Šírová 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0764
35 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0753
36 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0707
37 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0673
38 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0590
39 Lenka SirotkováLenka Sirotková 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0569
40 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0551
41 Kristýna MňukováKristýna Mňuková 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0547
42= Nora VaňkováNora Vaňková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0534
42= Veronika ŠpeldováVeronika Špeldová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0534
42= Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 0534
45 Emma KnirováEmma Knirová 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0531
46 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0527
47 Bianka DuškováBianka Dušková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0525
48 Natálie BrichováNatálie Brichová 05 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 0518
49 Marie KrejčíMarie Krejčí 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0511
50 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 0494
51 Nela TrešlováNela Trešlová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0491
52 Petra NedbaláPetra Nedbalá 05 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0488
53= Veronika ŠpeldováVeronika Špeldová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0477
53= Sára TýčováSára Týčová 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0477
55 Kateřina ŠnídlováKateřina Šnídlová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0472
56 Antonie Marie ŠmejkalováAntonie Marie Šmejkalová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0455
57= Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0449
57= Isabela StrnadováIsabela Strnadová 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0449
57= Eva HolešovskáEva Holešovská 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0449
60 Emma KnorováEmma Knorová 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0442
61 Anna ZruckáAnna Zrucká 07 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 0438
62 Jůlie KetmanováJůlie Ketmanová 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0437
63 Kateřina RadováKateřina Radová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0428
64 Veronika HozováVeronika Hozová 05 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0421
65 Petra KlikováPetra Kliková 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0418
66= Vendula AndělováVendula Andělová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0409
66= Natálie PlochováNatálie Plochová 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0409
68 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0404
69 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0395
70 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0394
71 Hana ŠtainerováHana Štainerová 05 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0392
72 Valerie ŠmídováValerie Šmídová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0384
73 Nikola ŠeredováNikola Šeredová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0382
74 Nela BaumrukováNela Baumruková 22 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0229
75= Andrea ZákostelskáAndrea Zákostelská 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
75= Tereza ŠtorchováTereza Štorchová 05 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
75= Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
75= Klára SátrováKlára Sátrová 05 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
75= Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
75= Emma KnotnerováEmma Knotnerová 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
75= Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
75= Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
75= Štěpánka VitnerováŠtěpánka Vitnerová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
75= Nela ŠediváNela Šedivá 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0000
75= Anna RaušováAnna Raušová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0000
75= Adéla ChocholováAdéla Chocholová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
75= Monika KarlováMonika Karlová 07 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0000
75= Barbora BerkováBarbora Berková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
75= Marie KotoučováMarie Kotoučová 06 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará BoleGymnázium J.S.Machara Brand... 0000
75= Lia HeryánováLia Heryánová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
75= Nela TrešlováNela Trešlová 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
75= Lucie KoutováLucie Koutová 06 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
75= Jan BobeničJan Bobenič 06 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 0000
75= Denisa BeníškováDenisa Beníšková 07 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
75= Adéla ChocholováAdéla Chocholová 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
75= Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0000
75= Helena BlažkováHelena Blažková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
Celkem 97 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Příbram{8} 2788
2 SPŠ Mladá Boleslav{8} 2470
3 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 2373
4 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 2328
5 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2318
6 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 2288
7 Gymnázium Vlašim{8} 2258
8 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 1673
9 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1588
10 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 1568
11 Gymnázium Nové Strašecí{8} 1551
12 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1398
13 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1329
14 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 1323
15 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1265
16 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1254
17 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 1250
18 Gymnázium Příbram{8} 1246
19 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1218
20 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1149
21 Gymnázium Nové Strašecí{8} 1136
22 Gymnázium Příbram{8} 1122
23 SPŠ Mladá Boleslav{8} 1119
24 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 1117
25 Gymnázium Vlašim{8} 1115
26 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1112
27 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 1090
28 SPŠ Mladá Boleslav{8} 1076
29 SPŠ Mladá Boleslav{8} 1053
30 Gymnázium Nové Strašecí{8} 1036
31 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 999
31 Gymnázium Vlašim{8} 999
33 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 994
34 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 991
35 Gymnázium Vlašim{8} 972
36 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 924
37 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 910
38 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 895
39 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 874
40 SPŠ Mladá Boleslav{8} 867
41 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 840
42 Gymnázium Příbram{8} 833
43 SPŠ Mladá Boleslav{8} 743
44 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 736
45 Gymnázium Nové Strašecí{8} 696
46 SPŠ Mladá Boleslav{8} 684
47 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 663
48 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 654
49 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 653
50 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 631
51 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 630
52 Gymnázium Příbram{8} 628
53 Gymnázium Nové Strašecí{8} 627
54 Gymnázium Nové Strašecí{8} 625
55 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 622
56 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 599
57 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 598
58 Gymnázium Vlašim{8} 593
59 Gymnázium Vlašim{8} 592
60 Gymnázium Příbram{8} 590
61 Gymnázium Vlašim{8} 588
62 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 585
63 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 579
64 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 578
65 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 568
66 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 557
67 Gymnázium Vlašim{8} 555
68 Gymnázium Příbram{8} 552
69 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 528
69 Gymnázium Nové Strašecí{8} 528
71 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 511
72 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 506
73 SPŠ Mladá Boleslav{8} 501
74 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 499
75 Gymnázium Příbram{8} 496
76 Gymnázium Příbram{8} 480
77 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 471
78 Gymnázium Nové Strašecí{8} 470
79 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 469
80 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 441
81 Gymnázium Nové Strašecí{8} 434
82 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 411
83 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 406
84 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 394
85 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 389
86 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 0
86 SPŠ Mladá Boleslav{8} 0
86 SPŠ Mladá Boleslav{8} 0
86 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 0
86 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 0
86 Gymnázium Vlašim{8} 0
86 SPŠ Mladá Boleslav{8} 0
86 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 0
86 Gymnázium Vlašim{8} 0
86 SOŠ a SOU Stavební Kolín{8} 0
86 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
86 Gymnázium Nové Strašecí{8} 0
86 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 0
86 Gymnázium Příbram{8} 0
86 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 0
86 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
86 Gymnázium Vlašim{8} 0
86 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 0
86 SPŠ Mladá Boleslav{8} 0
86 Gymnázium Příbram{8} 0
86 Gymnázium Nové Strašecí{8} 0
86 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
Celkem 107 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 2801
2 Gymnázium Vlašim{8} 2669
3 Gymnázium Příbram{8} 2663
4 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 2552
5 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2542
6 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 2449
7 Sportovní gymnázium Kladno{8} 2217
8 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 2175
9 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 2124
10 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1523
11 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 1440
12 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1416
13 Gymnázium Vlašim{8} 1399
14 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 1300
15 Gymnázium Příbram{8} 1261
16 Gymnázium Příbram{8} 1255
17 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1244
18 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1200
19 Gymnázium Vlašim{8} 1152
20 Gymnázium Vlašim{8} 1124
21 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 1112
21 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1112
23 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1105
24 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1101
25 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 1062
26 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 1001
27 Sportovní gymnázium Kladno{8} 971
28 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 943
29 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 891
30 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 851
31 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 818
32 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 815
33 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 811
34 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 764
35 Gymnázium Příbram{8} 753
36 Gymnázium Příbram{8} 707
37 Sportovní gymnázium Kladno{8} 673
38 Gymnázium Vlašim{8} 590
39 Gymnázium Příbram{8} 569
40 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 551
41 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 547
42 Gymnázium Příbram{8} 534
42 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 534
42 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 534
45 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 531
46 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 527
47 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 525
48 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 518
49 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 511
50 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 494
51 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 491
52 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 488
53 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 477
53 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 477
55 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 472
56 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 455
57 Gymnázium Příbram{8} 449
57 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 449
57 Gymnázium Vlašim{8} 449
60 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 442
61 Gymnázium a SOŠPg Čáslav{8} 438
62 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 437
63 Gymnázium Příbram{8} 428
64 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 421
65 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 418
66 Sportovní gymnázium Kladno{8} 409
66 Sportovní gymnázium Kladno{8} 409
68 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 404
69 Sportovní gymnázium Kladno{8} 395
70 Gymnázium Vlašim{8} 394
71 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 392
72 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 384
73 Gymnázium Vlašim{8} 382
74 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 229
75 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
75 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 0
75 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 0
75 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
75 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 0
75 Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem-Stará Boleslav{8} 0
75 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
75 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
75 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
75 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
75 Gymnázium Vlašim{8} 0
75 Gymnázium Vlašim{8} 0
75 Gymnázium Příbram{8} 0
75 Gymnázium Vlašim{8} 0
75 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 0
75 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 0
75 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
75 Gymnázium Vlašim{8} 0
75 SPŠ Mladá Boleslav{8} 0
75 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
75 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
75 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 0
75 Gymnázium Příbram{8} 0
Celkem 97 závodníků