Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále SAP

Břeclav (12. 10. 2022)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 4 07.09 851.00
2 39 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 3 07.24 799.00
3 300 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 6 07.36 759.00
4 269 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1 07.45 729.00
5 81 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 8 07.46 726.00
6 322 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 2 07.61 678.00
7 225 Adam StloukalAdam Stloukal 03 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 5 07.62 675.00
8 223 Tomáš PolákTomáš Polák 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 7 07.62 675.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 11:45) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 235 Jan NovotnýJan Novotný 05 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 6 SB 07.35 762.00
2 167 Matěj TučekMatěj Tuček 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 07.42 739.00
3 46 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1 07.44 732.00
4 166 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 07.48 719.00
5 252 Nikolas HusNikolas Hus 07 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 8 07.60 681.00
6 294 Adam CísařAdam Císař 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 7 07.72 643.00
7 325 Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 07.76 631.00
8 317 Martin HoudekMartin Houdek 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 2 07.91 586.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 6 SB 07.42 739.00
2 244 Jan JechJan Jech 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 07.50 713.00
3 221 Michal MurányiMichal Murányi 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 5 07.59 684.00
4 136 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 8 07.59 684.00
5 250 David NovákDavid Novák 06 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 1 07.61 678.00
6 232 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 4 07.62 675.00
7 133 Daniel BarátDaniel Barát 06 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 07.64 668.00
8 328 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 2 07.88 595.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 SB 07.48 719.00
2 311 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 8 SB 07.54 700.00
3 245 Martin JirschikMartin Jirschik 06 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 07.60 681.00
4 231 Jan HlaváčekJan Hlaváček 06 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 5 07.62 675.00
5 287 Martin PecherMartin Pecher 07 SPŠ TáborSPŠ Tábor 7 07.65 665.00
6 308 Jan KrčekJan Krček 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 3 07.73 640.00
7 40 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1 07.75 634.00
8 79 Filip ČervenkaFilip Červenka 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.82 613.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.10.2022 - 11:45) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 400 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1 07.24 799.00
2 83 Jiří MullerJiří Muller 05 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 SB 07.64 668.00
3 122 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 SB 07.67 659.00
4 244 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 SB 07.68 656.00
5 96 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 SB 07.69 653.00
6 265 David HeřmanDavid Heřman 04 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 7 SB 07.77 628.00
7 324 Radek BakányiRadek Bakányi 03 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 07.81 616.00
8 166 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 07.83 610.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 12.10.2022 - 11:45) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Šimon PácalŠimon Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 8 SB 07.71 646.00
2 285 Josef KluzákJosef Kluzák 07 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 SB 07.79 622.00
3 288 Lukáš SamecLukáš Samec 07 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 SB 07.93 580.00
4 116 Michal MaršíkMichal Maršík 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 08.05 545.00
5 99 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 08.05 545.00
6 269 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 6 08.11 528.00
7 133 Petr TalandaPetr Talanda 05 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 08.42 444.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 SB 08.02 842.00
2 151 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.02 842.00
3 191 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 5 08.02 842.00
4 73 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 4 08.03 839.00
5 196 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 8 SB 08.11 815.00
6 16 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 GJKTGJKT 1 SB 08.17 797.00
7 145 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.22 782.00
8 212 Ester VančurováEster Vančurová 03 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 7 08.67 654.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 7 SB 08.29 761.00
2 53 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 08.37 738.00
3 200 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2 08.48 706.00
4 280 Anna UmnerováAnna Umnerová 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 6 08.53 692.00
5 34 Nina PeterkováNina Peterková 07 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 4 08.53 692.00
6 67 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 8 08.62 667.00
7 14 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 GJKTGJKT 3 08.90 592.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 SB 08.33 749.00
2 30 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 4 SB 08.38 735.00
3 190 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 8 08.55 687.00
4 203 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 08.59 676.00
5 124 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 08.62 667.00
6 109 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 7 08.63 665.00
7 179 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 08.77 626.00
8 105 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1 08.80 618.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 11:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Sára ŘíhováSára Říhová 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 SB 08.40 729.00
2 147 Sára SikorováSára Sikorová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.59 676.00
3 24 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 8 SB 08.59 676.00
4 274 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 7 08.63 665.00
5 69 Sára GobernacováSára Gobernacová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 4 08.64 662.00
6 60 Linda KrálováLinda Králová 06 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 6 08.78 624.00
7 279 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 08.99 569.00
8 49 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 09.22 511.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 12.10.2022 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Hana VančurováHana Vančurová 07 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 3 SB 08.58 678.00
2 178 Nela SoboňováNela Soboňová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 SB 08.68 651.00
3 154 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 SB 08.86 603.00
4 77 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 6 09.04 556.00
5 187 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1 09.20 516.00
6 126 Eliška KoldováEliška Koldová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 8 09.30 492.00
7 33 Iva MičanováIva Mičanová 06 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 7 09.34 482.00
8 38 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 5 09.70 400.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 12.10.2022 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 SB 08.78 624.00
2 56 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 8 SB 08.79 621.00
3 3 Klára DlouháKlára Dlouhá 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 SB 08.88 597.00
4 2 Simona BaránkováSimona Baránková 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 09.12 536.00
5 155 Diana KotalíkováDiana Kotalíková 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 SB 09.20 516.00
6 174 Natálie JúnováNatálie Júnová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 09.26 501.00
7 28 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 7 09.47 451.00
8 63 Barbora TomášováBarbora Tomášová 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1 09.57 428.00
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 GJKTGJKT 4 SB 25.70 824.00
2 73 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 6 26.33 769.00
3 177 Dita SmolováDita Smolová 07 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 SB 26.51 753.00
4 195 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 1 26.52 752.00
5 142 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 26.54 751.00
6 27 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 3 SB 26.78 730.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 SB 26.76 732.00
2 151 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 SB 26.76 732.00
3 30 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 3 SB 27.24 692.00
4 190 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 4 27.37 681.00
5 34 Nina PeterkováNina Peterková 07 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 2 27.65 659.00
6 24 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 6 28.08 625.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 5 SB 26.62 744.00
2 145 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 27.34 684.00
3 5 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 27.44 676.00
4 152 Anna BorováAnna Borová 05 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 SB 27.51 670.00
5 124 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 27.79 647.00
6 37 Linda UbryováLinda Ubryová 05 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 2 28.15 619.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Sára ŘíhováSára Říhová 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 SB 27.09 704.00
2 4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 SB 27.47 673.00
3 18 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 GJKTGJKT 2 SB 27.68 656.00
4 280 Anna UmnerováAnna Umnerová 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 28.00 631.00
5 203 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 6 28.05 627.00
6 64 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1 28.60 584.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 28.33 605.00
2 274 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 1 28.85 565.00
3 11 Martina ČechováMartina Čechová 07 GJKTGJKT 3 29.07 549.00
4 60 Linda KrálováLinda Králová 06 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 29.22 538.00
5 38 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 6 31.27 397.00
54 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 SB 28.01 630.00
2 213 Hana VančurováHana Vančurová 07 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1 SB 28.54 589.00
3 180 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 29.30 532.00
4 187 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 3 30.64 438.00
5 182 Aneta BímanováAneta Bímanová 07 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 5 31.71 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 SB 28.44 597.00
2 101 Sophie Anna BultováSophie Anna Bultová 06 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 SB 28.92 560.00
3 154 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 6 SB 29.10 547.00
4 70 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 SB 29.55 514.00
5 51 Matilda JežkováMatilda Ježková 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1 SB 29.55 514.00
279 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 12.10.2022 - 13:00) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 6 SB 26.98 713.00
2 71 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 SB 28.90 562.00
3 207 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 2 SB 29.39 526.00
4 126 Helena BlažkováHelena Blažková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 30.21 468.00
5 1 Julie BaránkováJulie Baránková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 30.45 451.00
6 63 Barbora TomášováBarbora Tomášová 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1 33.81 249.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 4 SB 50.20 805.00
2 250 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 3 SB 50.20 805.00
3 166 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 51.85 731.00
4 39 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1 52.54 701.00
5 217 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 6 53.88 645.00
6 215 Michal DerkaMichal Derka 06 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 2 54.00 640.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Jan JechJan Jech 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 SB 51.31 755.00
2 232 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 6 SB 51.46 749.00
3 300 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 52.51 703.00
4 119 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 54.14 634.00
5 316 Martin HonlMartin Honl 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 5 55.56 577.00
6 140 Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1 64.20 281.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 5 SB 53.17 674.00
2 228 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 6 SB 53.20 673.00
3 238 Adam ŠašekAdam Šašek 05 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 2 SB 53.35 667.00
4 244 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1 SB 53.43 663.00
5 321 Oliver SoukupOliver Soukup 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 4 54.01 639.00
6 91 Daniel MarákDaniel Marák 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 55.09 595.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 2 SB 53.20 673.00
2 313 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 5 SB 53.45 663.00
3 283 Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 54.81 606.00
4 262 Matěj DenkMatěj Denk 06 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 4 55.55 577.00
5 284 David JoštDavid Jošt 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 56.59 536.00
6 319 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 1 58.39 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 111 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 SB 53.97 641.00
2 81 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 SB 54.58 616.00
3 93 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 SB 55.18 592.00
4 296 Lukáš HoraLukáš Hora 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 SB 55.21 590.00
5 245 Martin JirschikMartin Jirschik 06 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1 SB 56.51 540.00
6 325 Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 6 57.87 489.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 Michal KrulMichal Krul 06 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 2 SB 55.25 589.00
2 85 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 4 56.26 549.00
3 122 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 6 56.78 529.00
4 330 Samuel KlosowičzSamuel Klosowičz 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 1 SB 56.98 522.00
5 173 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 57.16 515.00
6 328 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 3 58.34 471.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Jan BenediktJan Benedikt 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 3 SB 57.02 520.00
2 260 Jakub ŠimekJakub Šimek 06 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 5 SB 57.10 517.00
3 168 Jan VančuraJan Vančura 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 58.72 458.00
4 255 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 2 61.49 364.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 12.10.2022 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 400 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 53.96 641.00
2 133 Petr TalandaPetr Talanda 05 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 4 59.99 414.00
3 134 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 5 60.77 387.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 130 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 2:16.21 876.00
2 4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 SB 2:16.57 871.00
3 127 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 2:17.03 864.00
4 142 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 SB 2:18.65 842.00
5 144 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 SB 2:19.36 832.00
6 47 Kateřina DuškováKateřina Dušková 06 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 6 SB 2:22.10 795.00
7 180 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 2:22.52 790.00
8 58 Simona BartošováSimona Bartošová 04 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 2:24.53 763.00
9 67 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 2:26.52 737.00
10 5 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 2:39.39 580.00
11 206 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 3 2:45.63 510.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 3 SB 2:22.81 786.00
2 184 Eliška BímanováEliška Bímanová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1 SB 2:24.70 761.00
3 103 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 5 SB 2:25.05 756.00
4 185 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2 SB 2:25.56 750.00
5 189 Anna Marie JaklováAnna Marie Jaklová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2 SB 2:26.32 740.00
6 195 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 5 SB 2:26.85 733.00
7 35 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 4 2:31.47 675.00
8 110 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 4 2:32.66 660.00
9 15 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 GJKTGJKT 6 2:33.66 648.00
10 51 Matilda JežkováMatilda Ježková 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 2:34.49 638.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 210 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 2 SB 2:30.53 686.00
2 75 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 SB 2:31.60 673.00
3 59 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 6 SB 2:37.13 606.00
4 37 Linda UbryováLinda Ubryová 05 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 3 2:37.83 598.00
5 22 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 4 2:40.07 572.00
6 153 Barbora HesováBarbora Hesová 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 2:40.69 565.00
7 270 Anna BeránkováAnna Beránková 05 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 2:41.93 551.00
8 158 Zita PlacháZita Plachá 05 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 2:45.40 513.00
9 272 Michaela MitrychováMichaela Mitrychová 04 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 4 2:50.37 460.00
147 Sára SikorováSára Sikorová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Julie BaránkováJulie Baránková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 SB 2:34.94 632.00
2 204 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1 2:40.55 567.00
3 276 Adéla SeerováAdéla Seerová 05 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 5 SB 2:42.14 549.00
4 175 Šárka KratochvílováŠárka Kratochvílová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 SB 2:43.34 535.00
5 162 Eva ŠikováEva Šiková 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 SB 2:45.08 516.00
6 202 Veronika VorličkováVeronika Vorličková 06 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 4 2:50.57 458.00
7 78 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2 2:51.49 448.00
8 15 Michaela KrálováMichaela Králová 05 GJKTGJKT 5 2:55.27 410.00
9 72 Alžběta KuhnováAlžběta Kuhnová 06 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2 2:59.16 373.00
10 174 Natálie JúnováNatálie Júnová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 3:00.73 358.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 304 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 2 SB 4:04.13 923.00
2 119 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 4:04.87 918.00
3 283 Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 SB 4:08.24 894.00
4 91 Daniel MarákDaniel Marák 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 4:10.34 879.00
5 316 Martin HonlMartin Honl 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 5 SB 4:14.63 849.00
6 230 Martin FialaMartin Fiala 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 8 SB 4:19.41 816.00
7 321 Oliver SoukupOliver Soukup 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 9 SB 4:22.04 798.00
8 168 Jan VančuraJan Vančura 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 4:23.09 791.00
9 215 Michal DerkaMichal Derka 06 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 12 4:27.59 760.00
10 331 Šimon SlavíkŠimon Slavík 05 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 13 SB 4:27.83 759.00
11 172 Vilém VostalVilém Vostal 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 11 4:28.91 752.00
12 241 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 4:31.56 734.00
13 137 Denis KocmanDenis Kocman 06 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 14 4:46.37 641.00
14 121 Václav VejrVáclav Vejr 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 10 4:50.48 616.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 301 Adam RežAdam Rež 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 3 SB 4:26.48 768.00
2 312 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 1 SB 4:28.04 758.00
3 246 Martin KozubíkMartin Kozubík 04 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 10 SB 4:28.16 757.00
4 233 Dominik KnutsonDominik Knutson 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 6 SB 4:29.56 747.00
5 82 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 11 SB 4:30.10 744.00
6 291 Filip ŠirokýFilip Široký 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 2 SB 4:30.78 739.00
7 95 Martin ŠípekMartin Šípek 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 8 SB 4:34.55 715.00
8 268 Michal KrulMichal Krul 06 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 12 SB 4:34.90 713.00
9 134 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 13 SB 4:39.52 683.00
10 327 Vojtěch HolubVojtěch Holub 03 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 4:40.09 680.00
11 313 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 7 4:40.31 678.00
12 229 Dominik DudaDominik Duda 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 4 4:47.93 631.00
13 171 Václav VostalVáclav Vostal 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 9 4:52.61 603.00
14 319 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 14 4:55.61 585.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1 SB 4:39.54 683.00
2 251 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 13 SB 4:42.91 662.00
3 302 Petr SynáčekPetr Synáček 03 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 8 SB 4:43.56 658.00
4 242 Karel HlavatýKarel Hlavatý 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 SB 4:43.61 658.00
5 333 Adam TopolAdam Topol 05 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 2 4:45.21 648.00
6 86 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 4:50.83 614.00
7 222 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 4 4:52.60 603.00
8 263 Jakub DondaJakub Donda 07 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 7 4:53.42 598.00
9 297 Ondřej JarešOndřej Jareš 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 14 SB 4:54.61 591.00
10 114 Roman KoutnýRoman Koutný 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 12 SB 4:54.77 590.00
11 286 Robert KostlánRobert Kostlán 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 10 SB 4:54.79 590.00
12 42 Marek MommersMarek Mommers 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 9 SB 4:55.02 589.00
13 257 Kryštof PíchaKryštof Pícha 05 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 11 4:58.68 567.00
14 221 Matěj PrachařMatěj Prachař 06 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 5 5:06.98 520.00
Celkem 14 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 245 Jirschik, Jech, Princ, Zikmund Jirschik, Jech, Princ, Zikmund SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 1:33.15 1270.0
2 310 Stypa, Kavan, Vincker, Ceplý Stypa, Kavan, Vincker, Ceplý SŠPU OpavaSŠPU Opava 3 SB 1:33.40 1266.0
3 40 Macháček, Vinduška, Novák, Kratochvíl Macháček, Vinduška, Novák, Kratochvíl Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 6 1:33.63 1262.0
4 173 Zásměta, Trojan, Tuček, Vomela Zásměta, Trojan, Tuček, Vomela Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 1:35.05 1239.0
5 284 Jošt, Homola, Pecher, Svoboda Jošt, Homola, Pecher, Svoboda SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 1:36.35 1218.0
6 122 Větrovský, Mach, Vejr, Knol Větrovský, Mach, Vejr, Knol Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1 1:38.30 1186.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 Horáček, Knutson, Čermák, Novotný Horáček, Knutson, Čermák, Novotný SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 2 1:32.90 1274.0
2 255 Mondek, Hus, Brychta, Novák Mondek, Hus, Brychta, Novák Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 4 SB 1:33.30 1268.0
3 294 Císař, Hora, Rathouský, Köszegi Císař, Hora, Rathouský, Köszegi SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 5 1:33.64 1262.0
4 317 Houdek, Štrunc, Honl, Soukup Houdek, Štrunc, Honl, Soukup VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 6 1:38.82 1178.0
5 97 Pácal, Kroužel, Marák, Svoboda Pácal, Kroužel, Marák, Svoboda Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 1:39.22 1171.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Heřman, Šmídl, Denk, Dytrych Heřman, Šmídl, Denk, Dytrych Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 3 1:37.70 1196.0
2 217 Hajzler, Derka, Murányi, Prachař Hajzler, Derka, Murányi, Prachař Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 4 1:38.56 1182.0
3 79 Červenka, Muller, Pavlík, Kaňka Červenka, Muller, Pavlík, Kaňka Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 6 1:40.03 1159.0
4 324 Bakányi, Beneš, Kaftan, Klosowičz Bakányi, Beneš, Kaftan, Klosowičz VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 5 1:42.84 1114.0
5 133 Barát, Kapitánik, Pekař, Talanda Barát, Kapitánik, Pekař, Talanda SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 1:43.52 1104.0
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Šašek, Čejchan, Schreiber, Hlaváček Šašek, Čejchan, Schreiber, Hlaváček SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 5 1:37.59 1198.0
2 240 Fabik, Kozubík, Paulát, Havlín Fabik, Kozubík, Paulát, Havlín SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 1:40.37 1153.0
3 297 Jareš, Vlček, Radla, Rež Jareš, Vlček, Radla, Rež SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 6 1:41.85 1130.0
4 168 Vančura, Vostal, Vlasák, Dobrovolný Vančura, Vostal, Vlasák, Dobrovolný Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:42.07 1126.0
5 116 Maršík, Bejček, Kočí, Mašek Maršík, Bejček, Kočí, Mašek Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2 1:42.41 1121.0
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 12.10.2022 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Berková, Štoplová, Vepřeková, Dobešová Berková, Štoplová, Vepřeková, Dobešová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 1:44.63 1369.0
2 196 Erbenová, Střížková, Zítková, Brabcová Erbenová, Střížková, Zítková, Brabcová Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 6 SB 1:48.31 1306.0
3 13 Havlíčková, Čechová, Pražáková, Šmídová Havlíčková, Čechová, Pražáková, Šmídová GJKTGJKT 5 1:48.79 1298.0
4 179 Štorková, Smolová, Láníková, Zahrádková Štorková, Smolová, Láníková, Zahrádková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 1:49.36 1289.0
5 191 Návratová, Mračková, Vymetalová, Malichová Návratová, Mračková, Vymetalová, Malichová GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 4 1:49.87 1280.0
6 73 Lišková, Pezinková, Hanovcová, Musílková Lišková, Pezinková, Hanovcová, Musílková Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2 1:54.87 1198.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.10.2022 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Fialová, Vašková, Steinsová, Placatková Fialová, Vašková, Steinsová, Placatková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4 1:48.04 1311.0
2 27 Petrželová, Pátková, Vašíčková, Peričová Petrželová, Pátková, Vašíčková, Peričová Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 3 1:48.16 1309.0
3 7 Piškulová, Fojtová, Mihalíková, Baránková Piškulová, Fojtová, Mihalíková, Baránková Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 1:49.59 1285.0
4 207 Ježová, Kasparová, Vančurová, Kajnarová Ježová, Kasparová, Vančurová, Kajnarová Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 5 1:50.53 1269.0
5 58 Bartošová, Valečková, Slaninová, Králová Bartošová, Valečková, Slaninová, Králová Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 6 1:51.47 1253.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 12.10.2022 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Ostenová, Bultová, Illichová, Lasíková Ostenová, Bultová, Illichová, Lasíková Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 3 1:51.28 1257.0
2 38 Vokáčová, Peterková, Ubryová, Speierlová Vokáčová, Peterková, Ubryová, Speierlová Gymnázium ChebGymnázium Cheb 6 1:51.99 1245.0
3 50 Janďurová, Menšíková, Mindlová, Šírová Janďurová, Menšíková, Mindlová, Šírová Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 SB 1:52.27 1240.0
4 152 Borová, Hesová, Šiková, Říhová Borová, Hesová, Šiková, Říhová Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 1:54.03 1211.0
5 270 Beránková, Rýdlová, Štveráková, Umnerová Beránková, Rýdlová, Štveráková, Umnerová SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 1:56.73 1168.0
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 12.10.2022 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Hloucalová, Sládková, Králová, Bláhová Hloucalová, Sládková, Králová, Bláhová GJKTGJKT 2 1:57.37 1158.0
2 21 Marková, Pivodová, Spieglová, Hanáková Marková, Pivodová, Spieglová, Hanáková Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 6 1:59.33 1127.0
3 178 Soboňová, Štorková, Kratochvílová, Júnová Soboňová, Štorková, Kratochvílová, Júnová Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 1:59.93 1117.0
4 185 Flečková, Bímanová, Bímanová, Jaklová Flečková, Bímanová, Bímanová, Jaklová GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 4 2:05.44 1032.0
145 Kohoutková, Mazáková, Aplová, Sikorová Kohoutková, Mazáková, Aplová, Sikorová Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 12.10.2022 - 14:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Chlumová, Svobodová, Ježková, Dušková Chlumová, Svobodová, Ježková, Dušková Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 2:01.54 1092.0
2 272 Mitrychová, Ženíšková, Křížová, Polívková Mitrychová, Ženíšková, Křížová, Polívková SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 2 2:03.97 1055.0
3 125 Klasnová, Koldová, Sirotková, Blažková Klasnová, Koldová, Sirotková, Blažková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 3 2:04.19 1051.0
4 158 Plachá, Kotalíková, Mácová, Hurtová Plachá, Kotalíková, Mácová, Hurtová Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 2:07.67 999.00
31 Krbcová, Krutinová, Šupková, Mičanová Krbcová, Krutinová, Šupková, Mičanová Gymnázium ChebGymnázium Cheb 6 DNS
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Skupina)

Skupina A (st, 12.10.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 1,96 2,00 Body
1 261 Adam TomášekAdam Tomášek
Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st...
04 15 1.96 - - - - - o o o o xo xo xxx 767.00
2 266 Filip HoudaFilip Houda
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
03 8 1.84 o o o o xo xo o o xxx 661.00
3 323 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň
06 13 1.84 o o o o o xo xxo xo xxx 661.00
4 237 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad...
04 11 1.76 o o xo o o xo xxx 593.00
5 167 Matěj TučekMatěj Tuček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
05 12 1.72 o o o o o xxx 560.00
6 227 Adam ČejchanAdam Čejchan
SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad...
04 7 1.72 o o o o xo xxx 560.00
7 88 Tomáš UlrychTomáš Ulrych
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
04 10 1.72 o o o xo xo xxx 560.00
8 290 Petr SvobodaPetr Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
04 14 1.72 - - - - xxo xxx 560.00
9= 248 Roman PrincRoman Princ
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
04 9 1.64 - o xo xxx 496.00
9= 80 Petr FiedlerPetr Fiedler
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
06 4 1.64 o o xo xxx 496.00
9= 46 Vít VinduškaVít Vinduška
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 3 1.64 o o xo xxx 496.00
12 115 Matěj MachMatěj Mach
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
05 5 1.64 xxo o xo xxx 496.00
13= 163 Filip BradaFilip Brada
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 6 1.64 o o xxo xxx 496.00
13= 309 Vojtěch RadošVojtěch Radoš
SŠPU OpavaSŠPU Opava
03 1 1.64 - o xxo xxx 496.00
15 117 Štěpán MašekŠtěpán Mašek
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 2 1.60 o xo xxx 464.00
Celkem 15 závodníků
Skupina B (st, 12.10.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 Body
1 220 Daniel KománekDaniel Kománek
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
03 16 1.72 o o o o o o xo xo xxx 560.00
2 293 Tomáš BešťákTomáš Bešťák
SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
05 13 1.68 o o o o xo xo xo xxx 528.00
3 93 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 10 1.68 o o o o o o xxo xxx 528.00
4 139 Šimon PekařŠimon Pekař
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
05 17 1.68 - - o o o xo xxo xxx 528.00
5 219 Filip JašíčekFilip Jašíček
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
06 15 1.68 o o o o xxo o xxo xxx 528.00
6 326 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
04 8 1.64 o xo o o xo o xxx 496.00
7 262 Matěj DenkMatěj Denk
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
06 3 1.64 - - o xo xxo o xxx 496.00
8 305 Adam GrossAdam Gross
SŠPU OpavaSŠPU Opava
06 7 1.64 o o o o o xo xxx 496.00
9 294 Adam CísařAdam Císař
SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
06 14 1.64 - o - o xxo xo xxx 496.00
10 92 David FričDavid Frič
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 9 1.64 o o o o o xxo xxx 496.00
11 258 Samuel PolákSamuel Polák
Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st...
06 2 1.64 - o o o xo xxo xxx 496.00
12 332 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
04 4 1.64 o o o xxo o xxo xxx 496.00
13 138 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
06 6 1.60 - o o xo o xxx 464.00
14 247 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
05 1 1.60 o o o o xo xxx 464.00
15 41 Jakub MašekJakub Mašek
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
03 11 1.60 o o o xo xo xxx 464.00
16 288 Lukáš SamecLukáš Samec
SPŠ TáborSPŠ Tábor
07 12 1.60 o o o o xxo xxx 464.00
17 320 Petr SchüllerPetr Schüller
VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň
04 5 1.56 o o o o xxx 434.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Skupina)

Skupina A (st, 12.10.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 76 Zdara PezinkováZdara Pezinková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
04 14 1.66 - - o o o o xo o o xxx 806.00
2 176 Renata LáníkováRenata Láníková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
06 16 1.66 - - - o - xo o o xxo xxx 806.00
3 74 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
03 15 1.62 - - o o o o o xxo xxx 759.00
4 149 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 13 1.58 o - o o o o o xxx 712.00
5 193 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
04 9 1.58 - - - o o o xo xxx 712.00
6 194 Klára VymetalováKlára Vymetalová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
05 10 1.58 - - - o xxo xxo xo xxx 712.00
7 143 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 11 1.54 o - o o xo xxo xxx 666.00
8 108 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
05 12 1.54 - - o o xxo xxo xxx 666.00
9= 54 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
04 6 1.50 o o o xo o xxx 621.00
9= 20 Tereza HanákováTereza Hanáková
Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ...
04 7 1.50 - o - xo o xxx 621.00
11 198 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
03 8 1.50 - o o xo xo xxx 621.00
12 9 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 2 1.50 o o o o xxo xxx 621.00
13 209 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké...
06 3 1.46 o o o o xxx 577.00
14 176 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
05 5 1.46 o o xo xxo xxx 577.00
15 278 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
07 4 1.46 o o xxo xxo xxx 577.00
16 61 Viktorie NovotnáViktorie Novotná
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
04 1 1.34 o xxx 449.00
Celkem 16 závodníků
Skupina B (st, 12.10.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 6 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 13 1.50 - - - o xo o o xxo xxx 621.00
2 26 Denisa PeričováDenisa Peričová
Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ...
03 15 1.46 - - - o o o o xxx 577.00
3 131 Nora VaňkováNora Vaňková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 14 1.46 - - o o o o xo xxx 577.00
4 32 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium ChebGymnázium Cheb
03 11 1.46 - - - o o o xxo xxx 577.00
5 55 Anna SvobodováAnna Svobodová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
06 12 1.42 - o o o xo o xxx 534.00
6 271 Nikola KřížováNikola Křížová
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
05 10 1.42 - o xo o xo o xxx 534.00
7= 205 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké...
04 16 1.42 o o o o o xo xxx 534.00
7= 12 Tereza FialováTereza Fialová
GJKTGJKT
04 7 1.42 o o o o o xo xxx 534.00
9 155 Diana KotalíkováDiana Kotalíková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
04 9 1.38 o o o o o xxx 491.00
10 197 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
04 4 1.38 - - o o xo xxx 491.00
11 106 Anna JenčkováAnna Jenčková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
06 8 1.38 - xo o o xo xxx 491.00
12= 36 Markéta ŠupkováMarkéta Šupková
Gymnázium ChebGymnázium Cheb
05 6 1.34 o o o o xxx 449.00
12= 65 Julie VlčkováJulie Vlčková
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
05 5 1.34 o o o o xxx 449.00
14 126 Eliška KoldováEliška Koldová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 2 1.34 - o xo o xxx 449.00
15= 161 Barbora SvátkováBarbora Svátková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
06 1 1.30 o o xo xxx 409.00
15= 17 Adéla SládkováAdéla Sládková
GJKTGJKT
07 3 1.30 - o xo xxx 409.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(st, 12.10.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 290 Petr SvobodaPetr Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
04 32 6.90 +0.8 m/s 6.66  -0,30 6.90  0,80 6.85  -0,60 6.90 6.85  0,00 790.00
2 139 Šimon PekařŠimon Pekař
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
05 31 6.65 -0.5 m/s 6.56  -0,10 x  0,70 6.65  -0,50 6.65 x  -0,70 732.00
3 248 Roman PrincRoman Princ
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
04 23 6.48 -1.2 m/s 5.88  0,10 x  -0,60 6.43  -0,70 6.43 6.48  -1,20 693.00
4 115 Matěj MachMatěj Mach
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
05 29 6.48 -0.6 m/s 6.23  -0,90 6.36  -0,30 x  -0,70 6.36 6.48  -0,60 693.00
5 97 Šimon PácalŠimon Pácal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 27 6.24 -0.8 m/s 6.08  -0,50 6.11  0,40 6.05  -0,60 6.11 6.24  -0,80 639.00
6 237 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad...
04 21 6.13 -1.4 m/s 5.58  -0,60 5.89  -0,50 6.13  -1,40 6.13 5.95  -2,10 615.00
7 166 Matěj VomelaMatěj Vomela
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
07 24 6.11 -0.5 m/s 6.11  -0,50 5.84  -0,60 5.54  -0,70 6.11 5.96  -0,40 610.00
8 45 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 22 6.03 -1.8 m/s 5.44  -1,30 5.66  -0,10 5.89  -0,80 5.89 6.03  -1,80 593.00
9 261 Adam TomášekAdam Tomášek
Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st...
04 19 5.93 -0.4 m/s 5.80  -1,00 5.93  -0,40 5.83  -0,50 5.93 5.89  -1,70 571.00
10 308 Jan KrčekJan Krček
SŠPU OpavaSŠPU Opava
05 25 5.90 -1.8 m/s 5.40  -0,20 5.60  -0,70 5.85  -0,20 5.85 5.90  -1,80 565.00
11 252 Nikolas HusNikolas Hus
Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st...
07 20 5.86 +0.4 m/s 5.73  -0,70 x  0,60 5.75  -0,90 5.75 5.86  0,40 556.00
12 228 Matěj ČermákMatěj Čermák
SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad...
06 13 5.82 +0.1 m/s 5.82  0,10 3.94  -1,80 - 5.82 2.86  -0,20 548.00
13 217 Mario HajzlerMario Hajzler
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
04 28 5.80 -1.1 m/s 5.63  -0,20 x  -0,60 x  -0,70 5.63 5.80  -1,10 544.00
14 169 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 16 5.79 -0.5 m/s 5.79  -0,50 x  -1,00 5.68  -0,30 5.79 x  -1,70 542.00
15 323 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň
06 18 5.71 -0.7 m/s 5.42  -0,70 5.71  -0,70 5.63  -1,20 5.71 5.53  -2,60 525.00
16 41 Jakub MašekJakub Mašek
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
03 14 5.66 -1.0 m/s x  -0,50 5.34  -0,50 5.47  -0,40 5.47 5.66  -1,00 514.00
17 135 Filip HorehleďFilip Horehleď
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
06 30 5.66 -0.6 m/s x  -0,40 5.00  0,50 x  -0,90 5.00 5.66  -0,60 514.00
18 100 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 11 5.62 -0.7 m/s 5.46  -0,10 5.61  -0,90 x  0,00 5.61 5.62  -0,70 506.00
19 240 Alan FabikAlan Fabik
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
04 6 5.54 -0.9 m/s 5.54  -0,90 x  0,00 5.36  0,40 5.54 5.51  -2,30 490.00
20 303 Tomáš VlčekTomáš Vlček
SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
04 12 5.54 -0.1 m/s 5.30  -0,90 5.54  -0,10 5.47  -0,10 5.54 x  -1,20 490.00
21 287 Martin PecherMartin Pecher
SPŠ TáborSPŠ Tábor
07 10 5.54 +0.1 m/s 5.45  -0,80 x  -1,00 5.54  0,10 5.54 5.24  -0,70 490.00
22 267 Jiří HromádkaJiří Hromádka
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
04 1 5.46 +0.0 m/s 5.20  -0,90 5.46  0,00 5.26  0,20 5.46 4.95  -0,60 473.00
23 122 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 3 5.36 -0.5 m/s x  1,00 5.36  -0,50 5.30  0,40 5.36 4.97  -1,70 453.00
24 88 Tomáš UlrychTomáš Ulrych
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
04 7 5.30 +0.3 m/s 4.87  -0,60 5.30  0,30 5.17  -0,20 5.30 5.03  -1,10 441.00
25 326 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
04 17 5.28 -2.2 m/s 5.17  -0,70 5.17  -0,80 x  -0,50 5.17 5.28  -2,20 437.00
26 269 Vilém ŠmídlVilém Šmídl
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
05 15 5.09 -1.0 m/s 5.09  -1,00 4.78  -0,60 4.74  -0,60 5.09 - 400.00
27 85 Matouš PavlíkMatouš Pavlík
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
07 5 5.06 -0.3 m/s 5.06  -0,30 4.79  -0,50 4.77  0,40 5.06 4.87  -2,00 394.00
28 332 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
04 9 5.05 -0.6 m/s 5.05  -0,60 4.84  -1,30 x  0,10 5.05 x  -0,70 392.00
29 317 Martin HoudekMartin Houdek
VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň
05 2 4.89 -2.1 m/s 4.12  0,10 4.45  -0,20 4.78  0,60 4.78 4.89  -2,10 361.00
30 225 Adam StloukalAdam Stloukal
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
03 26 4.74 -0.9 m/s 4.74  -0,90 4.65  -0,40 r 4.74 333.00
31 311 Jakub ŠoltysJakub Šoltys
SŠPU OpavaSŠPU Opava
06 4 4.66 -0.9 m/s 4.66  -0,90 - 4.62  0,50 4.66 - 319.00
32 301 Adam RežAdam Rež
SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
05 8 4.54 -0.1 m/s x  0,30 4.54  -0,10 x  0,00 4.54 x  -2,10 297.00
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 12.10.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 191 Amálie NávratováAmálie Návratová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
05 32 5.47 +0.0 m/s 4.96  -0,40 5.19  -1,30 5.30  -1,60 5.30 5.47  0,00 691.00
2 7 Jana PiškulováJana Piškulová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
05 30 5.29 -0.3 m/s 5.20  2,20 4.81  -0,60 4.98  -0,30 5.20 5.29  -0,30 640.00
3 177 Dita SmolováDita Smolová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
07 31 5.27 -0.6 m/s 4.95  -1,00 4.91  -1,20 5.26  -0,90 5.26 5.27  -0,60 634.00
4 149 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 28 5.24 +0.2 m/s 5.04  0,00 5.07  -0,90 4.95  -1,00 5.07 5.24  0,20 626.00
5 143 Klára DobešováKlára Dobešová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 27 5.23 -0.5 m/s 5.23  -0,50 x  -0,60 5.04  -0,80 5.23 4.94  0,00 623.00
6 209 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké...
06 24 5.11 -0.4 m/s 4.97  0,40 5.08  -1,40 x  -1,00 5.08 5.11  -0,40 589.00
7 194 Klára VymetalováKlára Vymetalová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
05 1 5.04 -0.1 m/s 5.04  -0,10 4.97  -0,30 4.89  -0,40 5.04 4.62  -0,50 570.00
8 16 Daniela PražákováDaniela Pražáková
GJKTGJKT
05 25 4.98 +0.0 m/s 4.84  -0,70 4.72  -1,20 4.98  0,00 4.98 4.83  -0,10 554.00
9 50 Linda JanďurováLinda Janďurová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
04 6 4.94 -0.8 m/s 4.69  0,00 4.61  0,10 x  -0,60 4.69 4.94  -0,80 543.00
10 26 Denisa PeričováDenisa Peričová
Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ...
03 23 4.93 -0.2 m/s x  -0,60 4.87  0,00 4.89  -0,10 4.89 4.93  -0,20 540.00
11 106 Anna JenčkováAnna Jenčková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
06 14 4.90 +0.2 m/s x  0,90 4.90  0,20 x  0,70 4.90 4.85  -1,30 532.00
12 53 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
05 22 4.90 -0.5 m/s 4.77  -0,40 4.80  -0,70 4.80  -1,20 4.80 4.90  -0,50 532.00
13 200 Barbora StřížkováBarbora Střížková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
05 12 4.86 -0.4 m/s x  -1,20 4.49  -0,60 4.86  -0,40 4.86 x  -1,00 522.00
14 125 Tereza KlasnováTereza Klasnová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 17 4.84 +0.0 m/s 4.84  0,00 x  -0,30 4.41  -0,20 4.84 x  -0,60 516.00
15 70 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
05 16 4.78 -0.1 m/s 4.78  -0,10 4.74  0,20 4.62  0,10 4.78 x  -0,60 500.00
16 29 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ...
04 19 4.74 -0.8 m/s x  1,40 4.74  -0,80 4.70  0,00 4.74 4.66  0,10 490.00
17 58 Simona BartošováSimona Bartošová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
04 15 4.74 -1.2 m/s 4.65  0,50 x  -0,40 4.42  0,20 4.65 4.74  -1,20 490.00
18 67 Ema VontrobováEma Vontrobová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
06 21 4.74 -0.4 m/s 4.47  0,10 4.64  0,20 4.64  -0,20 4.64 4.74  -0,40 490.00
19 74 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
03 20 4.73 -0.2 m/s 4.64  -0,80 4.71  -0,60 4.50  0,00 4.71 4.73  -0,20 487.00
20 152 Anna BorováAnna Borová
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
05 5 4.69 +1.7 m/s 4.26  0,80 4.69  1,70 x  -0,30 4.69 4.27  -0,30 477.00
21 178 Nela SoboňováNela Soboňová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
06 13 4.57 -0.2 m/s x  -1,20 4.52  -1,00 4.57  -0,20 4.57 4.36  -0,70 446.00
22 205 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké...
04 26 4.49 +0.0 m/s 4.32  0,10 x  0,20 4.31  -1,20 4.32 4.49  0,00 426.00
23 14 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
GJKTGJKT
04 29 4.46 -0.4 m/s 3.88  -0,10 4.33  0,10 4.46  -0,40 4.46 4.35  -0,40 418.00
24 102 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
07 10 4.46 -0.8 m/s x  -0,70 4.19  -0,30 4.35  0,00 4.35 4.46  -0,80 418.00
25 132 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
06 18 4.42 +0.7 m/s 4.42  0,70 4.38  -0,60 4.32  0,80 4.42 3.51  -0,10 408.00
26 199 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
07 4 4.41 +0.4 m/s 4.34  0,20 4.37  0,90 4.41  0,40 4.41 4.26  -0,10 406.00
27 271 Nikola KřížováNikola Křížová
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
05 11 4.41 +0.5 m/s 4.41  0,50 4.33  -0,70 4.31  -0,20 4.41 4.18  -0,20 406.00
28 278 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
07 9 4.28 -0.2 m/s 4.19  0,00 3.75  -1,00 4.28  -0,20 4.28 4.27  -0,50 374.00
29 32 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
Gymnázium ChebGymnázium Cheb
03 8 4.25 -0.2 m/s x  -0,30 4.11  -0,20 4.25  -0,20 4.25 4.13  -0,10 367.00
30 33 Iva MičanováIva Mičanová
Gymnázium ChebGymnázium Cheb
06 2 4.13 +1.2 m/s x  0,10 3.95  -0,70 4.13  1,20 4.13 4.04  -0,40 338.00
31 8 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
05 7 4.00 +0.5 m/s 3.90  -0,80 3.89  0,20 4.00  0,50 4.00 3.95  -0,40 308.00
153 Barbora HesováBarbora Hesová
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 3 NM x  -0,70 x  -0,80 x  -1,30 - x  0,00
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 12.10.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
05 31 12.67 12.07 12.67 - 12.67 x 706.00
2 281 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
04 30 12.50 12.00 x 12.01 12.01 12.50 694.00
3 13 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
GJKTGJKT
05 32 11.88 11.66 x 10.99 11.66 11.88 653.00
4 157 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
06 25 11.76 09.88 10.66 11.18 11.18 11.76 645.00
5 108 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
05 27 11.41 10.86 11.41 - 11.41 - 622.00
6 176 Renata LáníkováRenata Láníková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
06 26 11.40 10.79 11.40 - 11.40 - 621.00
7 201 Martina ŠidákováMartina Šidáková
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
07 29 11.27 11.24 11.27 10.81 11.27 11.08 613.00
8 146 Michaela MazákováMichaela Mazáková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 21 11.15 10.10 11.15 10.90 11.15 x 605.00
9 76 Zdara PezinkováZdara Pezinková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
04 23 11.01 11.01 09.71 x 11.01 - 596.00
10 197 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská
Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ...
04 22 10.63 - 10.63 10.02 10.63 10.07 571.00
11 8 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
05 24 10.51 10.22 09.46 09.95 10.22 10.51 563.00
12 17 Adéla SládkováAdéla Sládková
GJKTGJKT
07 28 10.49 10.38 10.36 10.05 10.38 10.49 562.00
13 129 Lenka SirotkováLenka Sirotková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
03 20 10.29 08.44 09.01 09.45 9.45 10.29 548.00
14 6 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 18 10.23 09.99 09.87 09.87 9.99 10.23 545.00
15 159 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
07 19 10.04 09.74 09.96 09.48 9.96 10.04 532.00
16 211 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké...
06 3 09.91 08.64 09.91 09.68 9.91 09.80 524.00
17 50 Linda JanďurováLinda Janďurová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
04 17 09.74 09.66 09.74 09.51 9.74 09.73 512.00
18 52 Linda KřivancováLinda Křivancová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
05 12 09.56 08.37 08.24 07.73 8.37 09.56 501.00
19 128 Kateřina RadováKateřina Radová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 7 09.40 09.19 09.40 09.14 9.40 08.90 490.00
20 35 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
Gymnázium ChebGymnázium Cheb
04 15 09.38 09.17 09.38 08.30 9.38 09.27 489.00
21 68 Kateřina BaťováKateřina Baťová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
06 14 09.36 09.36 07.68 08.07 9.36 07.60 488.00
22 31 Eliška KrbcováEliška Krbcová
Gymnázium ChebGymnázium Cheb
04 8 09.04 09.04 08.78 08.32 9.04 07.63 467.00
23 65 Julie VlčkováJulie Vlčková
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
05 6 08.90 08.60 08.90 08.60 8.90 08.28 458.00
24 66 Emma VocetkováEmma Vocetková
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
05 4 08.84 08.84 08.23 08.20 8.84 08.54 454.00
25 23 Vendula PálkováVendula Pálková
Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ...
05 10 08.72 08.72 08.19 08.38 8.72 08.39 446.00
26 273 Nicol PolívkováNicol Polívková
SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej...
06 9 08.67 08.67 08.47 08.31 8.67 08.63 443.00
27 148 Eliška AplováEliška Aplová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 13 08.58 08.24 08.42 08.58 8.58 08.34 437.00
28 188 Anna LiškováAnna Lišková
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
06 2 08.58 08.20 x 08.58 8.58 x 437.00
29 212 Ester VančurováEster Vančurová
Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké...
03 1 08.57 07.97 08.57 07.97 8.57 08.40 436.00
30 104 Anna FilipiováAnna Filipiová
Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14
04 16 08.09 08.09 08.02 07.51 8.09 x 405.00
31 186 Anna HetflejšováAnna Hetflejšová
GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV
04 11 07.76 07.76 07.11 07.48 7.76 07.27 384.00
32 25 Kristýna PavlasováKristýna Pavlasová
Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ...
07 5 07.55 07.55 x 07.06 7.55 x 370.00
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 12.10.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 314 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
SŠPU OpavaSŠPU Opava
04 31 16.27 x 16.15 x 16.15 16.27 868.00
2 165 Adam HavlíčekAdam Havlíček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 30 15.49 14.95 15.49 x 15.49 14.67 820.00
3 214 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
04 32 14.91 x 13.82 14.68 14.68 14.91 784.00
4 243 Štěpán HorákŠtěpán Horák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
05 27 13.75 13.26 x 13.75 13.75 13.63 713.00
5 292 Libor TupýLibor Tupý
SPŠ TáborSPŠ Tábor
05 29 13.61 13.39 13.20 13.61 13.61 x 704.00
6 45 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 24 13.07 12.07 12.34 13.02 13.02 13.07 672.00
7 298 Jan LacinaJan Lacina
SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
05 26 12.80 11.45 11.32 12.42 12.42 12.80 655.00
8 94 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
06 25 12.71 11.62 11.86 12.71 12.71 12.63 650.00
9 329 Lukáš KlímLukáš Klím
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
04 23 12.71 12.71 11.60 11.56 12.71 11.38 650.00
10 140 Matěj SemančíkMatěj Semančík
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 20 12.57 11.84 11.29 11.48 11.84 12.57 641.00
11 269 Patrik DytrychPatrik Dytrych
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
03 28 12.38 11.50 x 12.38 12.38 x 629.00
12 324 Radek BakányiRadek Bakányi
VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze
03 18 12.26 12.26 12.15 11.90 12.26 11.19 622.00
13 92 David FričDavid Frič
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
04 16 12.25 11.25 12.25 11.45 12.25 11.91 622.00
14 239 Martin BalatkaMartin Balatka
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
05 8 11.88 x 11.88 11.01 11.88 11.57 599.00
15 136 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
03 21 11.81 11.64 11.81 11.09 11.81 10.99 595.00
16 253 Vojtěch KašparVojtěch Kašpar
Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st...
03 13 11.80 x 11.80 x 11.80 r 594.00
17 43 Jan NěmečekJan Němeček
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut...
04 14 11.67 x 10.39 11.67 11.67 09.07 586.00
18 221 Michal MurányiMichal Murányi
Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov
04 22 11.47 11.47 11.07 x 11.47 10.60 574.00
19 234 David KousalDavid Kousal
SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad...
03 10 11.42 11.40 10.74 11.42 11.42 11.19 571.00
20 173 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
06 17 11.35 11.35 x 10.61 11.35 x 567.00
21 289 Jakub SmetanaJakub Smetana
SPŠ TáborSPŠ Tábor
04 19 11.29 10.46 11.10 11.29 11.29 11.28 563.00
22 120 Vladimír ŠvastalVladimír Švastal
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
03 11 11.21 09.13 10.55 09.72 10.55 11.21 559.00
23 236 Jan NovotnýJan Novotný
SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad...
03 15 11.21 10.30 10.32 11.21 11.21 10.51 559.00
24 306 Matěj JarošMatěj Jaroš
SŠPU OpavaSŠPU Opava
03 7 11.06 10.42 10.49 11.06 11.06 10.83 549.00
25 259 Patrik SedláčekPatrik Sedláček
Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st...
04 5 11.00 08.72 11.00 09.36 11.00 09.80 546.00
26 320 Petr SchüllerPetr Schüller
VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň
04 3 10.88 10.58 - 10.59 10.59 10.88 539.00
27 89 Daniel ValentaDaniel Valenta
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
03 9 10.72 10.72 10.37 09.83 10.72 10.54 529.00
28 87 Adam TihonAdam Tihon
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
06 12 10.57 x 10.12 09.83 10.12 10.57 520.00
29 318 Dominik KováčDominik Kováč
VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň
04 2 10.52 10.52 10.22 09.59 10.52 10.03 517.00
30 265 David HeřmanDavid Heřman
Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os...
04 1 10.41 09.52 10.07 10.22 10.22 10.41 510.00
31 295 Milan HolcrMilan Holcr
SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem
07 4 10.39 10.39 09.76 09.88 10.39 09.94 509.00
32 113 Václav KočíVáclav Kočí
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
04 6 09.58 09.58 x x 9.58 x 460.00
Celkem 32 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 2371
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2358
3 Radek BakányiRadek Bakányi 03 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 2352
4 David HeřmanDavid Heřman 04 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 2334
5 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2321
6 Martin HoudekMartin Houdek 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 2125
7 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 2023
8 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 2005
9 Martin JirschikMartin Jirschik 06 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1951
11 Daniel BarátDaniel Barát 06 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1772
12 Adam CísařAdam Císař 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1758
13 David JoštDavid Jošt 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1754
14 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 1656
15 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 1596
16 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1552
17= Jakub HomolaJakub Homola 05 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1500
17= Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1500
19 Daniel MarákDaniel Marák 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1474
20 Jan JechJan Jech 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1468
21 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1462
22 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1450
23 Matyas KöszegiMatyas Köszegi 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1440
24 Oliver SoukupOliver Soukup 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 1437
25 Martin HonlMartin Honl 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 1426
26 Michal DerkaMichal Derka 06 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1400
27 Matěj NovákMatěj Novák 05 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1357
28 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1350
29 Matěj KaňkaMatěj Kaňka 06 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1342
30 Adam TomášekAdam Tomášek 04 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 1338
31 Michal KrulMichal Krul 06 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1302
32 Matěj TučekMatěj Tuček 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1299
33 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1279
34 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 1268
35 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1265
36 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1262
37 Šimon PekařŠimon Pekař 05 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1260
38 Michal MurányiMichal Murányi 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1258
39 Nikolas HusNikolas Hus 07 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 1237
40 Vít VinduškaVít Vinduška 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 1228
41 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 1221
42 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 1208
43= Matěj MachMatěj Mach 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1189
43= Roman PrincRoman Princ 04 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1189
45 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 1186
46 Filip ČervenkaFilip Červenka 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1159
47 Martin PecherMartin Pecher 07 SPŠ TáborSPŠ Tábor 1155
48 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1129
49= Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1120
49= Michal BalounMichal Baloun 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 1120
51 David FričDavid Frič 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1118
52 Matěj DenkMatěj Denk 06 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 1073
53 Adam DostalíkAdam Dostalík 07 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 1070
54 Adam RežAdam Rež 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 1065
55 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 1019
56 Adam StloukalAdam Stloukal 03 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 1008
57 Tomáš UlrychTomáš Ulrych 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1001
58 Jakub MašekJakub Mašek 03 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 0978
59 Petr SchüllerPetr Schüller 04 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 0973
60 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0943
61 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 04 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0933
62 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 04 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0888
63 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0868
64 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0820
65 Martin FialaMartin Fiala 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0816
66 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0805
67 Jan VančuraJan Vančura 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0791
68 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0784
69 Jan NovotnýJan Novotný 05 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0762
70 Šimon SlavíkŠimon Slavík 05 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0759
71 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0758
72 Martin KozubíkMartin Kozubík 04 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0757
73 Vilém VostalVilém Vostal 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0752
74 Dominik KnutsonDominik Knutson 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0747
75 Radim KopištěRadim Kopiště 07 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0744
76 Filip ŠirokýFilip Široký 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0739
77 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0734
78 Martin ŠípekMartin Šípek 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0715
79 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0713
80 Libor TupýLibor Tupý 05 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0704
81 Vojtěch HolubVojtěch Holub 03 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0680
82 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 0678
83 Jan HlaváčekJan Hlaváček 06 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0675
84 Jiří MullerJiří Muller 05 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0668
85 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0663
86 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0662
87 Filip HoudaFilip Houda 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 0661
88 Jakub KnolJakub Knol 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0659
89 Petr SynáčekPetr Synáček 03 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0658
90 Jan LacinaJan Lacina 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0655
91 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0653
92= Lukáš VejvarLukáš Vejvar 06 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0650
92= Lukáš KlímLukáš Klím 04 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0650
94 Šimon PácalŠimon Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0646
95= Matěj BejčekMatěj Bejček 07 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0641
95= Denis KocmanDenis Kocman 06 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0641
95= Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0641
98 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 0629
99 Josef KluzákJosef Kluzák 07 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0622
100 Václav VejrVáclav Vejr 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0616
101 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0614
102 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0610
103 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0603
104 Martin BalatkaMartin Balatka 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0599
105 Jakub DondaJakub Donda 07 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 0598
106 Vojtěch KašparVojtěch Kašpar 03 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0594
107 Marek MommersMarek Mommers 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 0589
108 Jan NěmečekJan Němeček 04 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena Kut... 0586
109 David KousalDavid Kousal 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0571
110 Kryštof PíchaKryštof Pícha 05 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0567
111 Jan KrčekJan Krček 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0565
112 Jakub SmetanaJakub Smetana 04 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0563
113= Daniel KománekDaniel Kománek 03 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0560
113= Adam ČejchanAdam Čejchan 04 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0560
115= Jan NovotnýJan Novotný 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0559
115= Vladimír ŠvastalVladimír Švastal 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0559
117 Matěj JarošMatěj Jaroš 03 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0549
118 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0546
119 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0542
120 Daniel ValentaDaniel Valenta 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0529
121= Tomáš BešťákTomáš Bešťák 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0528
121= Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0528
123 Samuel KlosowičzSamuel Klosowičz 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0522
124 Adam TihonAdam Tihon 06 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0520
125= Jakub ŠimekJakub Šimek 06 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0517
125= Dominik KováčDominik Kováč 04 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 0517
127 Filip HorehleďFilip Horehleď 06 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0514
128 Milan HolcrMilan Holcr 07 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0509
129 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0506
130 Vojtěch RadošVojtěch Radoš 03 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0496
131= Filip BradaFilip Brada 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0496
131= Samuel PolákSamuel Polák 06 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0496
131= Adam GrossAdam Gross 06 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0496
131= Petr FiedlerPetr Fiedler 06 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0496
135= Alan FabikAlan Fabik 04 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0490
135= Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0490
137 Jiří HromádkaJiří Hromádka 04 Střední průmyslová škola OstrovStřední průmyslová škola Os... 0473
138= Lukáš NovotnýLukáš Novotný 06 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0464
138= Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0464
138= Štěpán MašekŠtěpán Mašek 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0464
138= Lukáš SamecLukáš Samec 07 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0464
142 Václav KočíVáclav Kočí 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0460
143 Petr TalandaPetr Talanda 05 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0414
144= Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 0000
144= Vojtěch RadlaVojtěch Radla 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0000
144= Lukáš HoraLukáš Hora 05 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0000
144= Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
144= Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
144= Michal MaršíkMichal Maršík 05 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
144= David NovákDavid Novák 06 Střední průmyslová škola strojnická OlomoucStřední průmyslová škola st... 0000
144= Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0000
144= Adam ŠašekAdam Šašek 05 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0000
144= Ondřej JarešOndřej Jareš 06 SPŠ Resslova 5, Ústí nad LabemSPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem 0000
144= Tomáš PolákTomáš Polák 04 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0000
144= Filip HanáčekFilip Hanáček 05 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 0000
144= Pavel KaftanPavel Kaftan 06 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0000
144= Jan BenediktJan Benedikt 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
144= Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0000
144= Václav VostalVáclav Vostal 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
144= Adam MíchalAdam Míchal 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
144= Robert KostlánRobert Kostlán 03 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
144= Dominik DudaDominik Duda 03 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad LabemSPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad... 0000
144= Marek RuttnerMarek Ruttner 05 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 0000
144= Karel HlavatýKarel Hlavatý 05 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
144= Matěj PrachařMatěj Prachař 06 Gymnázium a SOŠZE VyškovGymnázium a SOŠZE Vyškov 0000
144= Roman KoutnýRoman Koutný 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
144= Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
144= Adam TopolAdam Topol 05 VPŠa SPŠ MV v PrazeVPŠa SPŠ MV v Praze 0000
Celkem 167 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2962
2 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 2853
3 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 2825
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 2813
5 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2806
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 GJKTGJKT 2775
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2767
8 Anna FialováAnna Fialová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2625
9 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 2552
10 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2520
11 Simona BartošováSimona Bartošová 04 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2506
12 Anna BorováAnna Borová 05 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2358
13 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2295
14 Anna BeránkováAnna Beránková 05 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 1719
15 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1574
16 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1544
17 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 1485
18 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1474
19 Sára ŘíhováSára Říhová 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1433
20= Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 1427
20= Renata LáníkováRenata Láníková 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1427
22 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1402
23 Dita SmolováDita Smolová 07 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1387
24 Lucie MračkováLucie Mračková 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1368
25= Nina PeterkováNina Peterková 07 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 1351
25= Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 GJKTGJKT 1351
27 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1338
28 Anna UmnerováAnna Umnerová 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 1323
29 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1289
30 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1288
31 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1283
32 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 1282
33 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1270
34 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1269
35 Hana VančurováHana Vančurová 07 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1267
36 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1265
37 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1246
38 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 1245
39 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 1230
40 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 1228
41 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1218
42 Linda UbryováLinda Ubryová 05 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 1217
43= Tereza NěmečkováTereza Němečková 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1166
43= Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1166
45 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 1164
46 Linda KrálováLinda Králová 06 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1162
47 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1157
48= Matilda JežkováMatilda Ježková 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1152
48= Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1152
50 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 1117
51 Nela SoboňováNela Soboňová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1097
52 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 1062
53 Anna JenčkováAnna Jenčková 06 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 1023
54 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 GJKTGJKT 1010
55 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 GJKTGJKT 0971
56 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 0960
57 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová 07 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0951
58 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 0944
59 Nikola KřížováNikola Křížová 05 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0940
60 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0907
61 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0876
62 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0871
63 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0864
64 Iva GieselováIva Gieselová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0832
65 Iva MičanováIva Mičanová 06 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 0820
66 Kateřina DuškováKateřina Dušková 06 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0795
67 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0790
68 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0782
69 Eliška BímanováEliška Bímanová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0761
70 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0756
71 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0750
72 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0737
73 Barbora PlecháčováBarbora Plecháčová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0712
74 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková 04 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0694
75 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 0686
76= Aneta PátkováAneta Pátková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0676
76= Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0676
78 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0673
79 Sára GobernacováSára Gobernacová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0662
80 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0660
81 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 GJKTGJKT 0656
82 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 GJKTGJKT 0648
83 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 06 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0645
84 Julie BaránkováJulie Baránková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0632
85 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0624
86= Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0621
86= Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0621
86= Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0621
86= Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0621
90 Martina ŠidákováMartina Šidáková 07 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0613
91 Michaela MazákováMichaela Mazáková 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0605
92 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0603
93 Klára DlouháKlára Dlouhá 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0597
94 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0584
95 Nora VaňkováNora Vaňková 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0577
96 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0572
97 Anna BajčíkováAnna Bajčíková 05 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 0567
98 Barbora HesováBarbora Hesová 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0565
99 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0562
100 Sophie Anna BultováSophie Anna Bultová 06 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0560
101 Adéla SeerováAdéla Seerová 05 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0549
102 Lenka SirotkováLenka Sirotková 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0548
103 Šárka KratochvílováŠárka Kratochvílová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0535
104= Anna SvobodováAnna Svobodová 06 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0534
104= Tereza FialováTereza Fialová 04 GJKTGJKT 0534
106 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0532
107 Michaela PavelkováMichaela Pavelková 06 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 0524
108 Eva ŠikováEva Šiková 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0516
109 Linda KřivancováLinda Křivancová 05 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0501
110 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0500
111 Diana KotalíkováDiana Kotalíková 04 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0491
112= Kateřina RadováKateřina Radová 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0490
112= Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0490
114 Kateřina BaťováKateřina Baťová 06 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0488
115 Eliška KrbcováEliška Krbcová 04 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 0467
116 Veronika VorličkováVeronika Vorličková 06 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0458
117 Emma VocetkováEmma Vocetková 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0454
118= Eliška KoldováEliška Koldová 06 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0449
118= Markéta ŠupkováMarkéta Šupková 05 Gymnázium ChebGymnázium Cheb 0449
118= Viktorie NovotnáViktorie Novotná 04 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0449
121 Daniela ŠimonkováDaniela Šimonková 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0448
122 Vendula PálkováVendula Pálková 05 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0446
123 Nicol PolívkováNicol Polívková 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0443
124 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0438
125 Eliška AplováEliška Aplová 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0437
126 Anna LiškováAnna Lišková 06 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0437
127 Ester VančurováEster Vančurová 03 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 0436
128 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová 07 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0418
129 Michaela KrálováMichaela Králová 05 GJKTGJKT 0410
130 Barbora SvátkováBarbora Svátková 06 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0409
131 Kristýna SoukupováKristýna Soukupová 07 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0406
132 Anna FilipiováAnna Filipiová 04 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0405
133 Anna HetflejšováAnna Hetflejšová 04 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0384
134 Kristýna PavlasováKristýna Pavlasová 07 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0370
135 Eliška AplováEliška Aplová 05 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0000
136= Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0000
136= Barbora TomášováBarbora Tomášová 05 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
136= Natálie JúnováNatálie Júnová 06 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
136= Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 0000
136= Simona BaránkováSimona Baránková 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 0000
136= Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0000
136= Sára SikorováSára Sikorová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
136= Eliška ZítkováEliška Zítková 06 Gymnázium a SOŠ dr.Václava ŠmejkalaGymnázium a SOŠ dr.Václava ... 0000
136= Michaela MitrychováMichaela Mitrychová 04 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara PlzeňSPŠ stroj. a SOŠ prof. Švej... 0000
136= Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 0000
136= Simona PivodováSimona Pivodová 07 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0000
136= Zita PlacháZita Plachá 05 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0000
136= Alžběta KuhnováAlžběta Kuhnová 06 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0000
136= Helena BlažkováHelena Blažková 04 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
136= Anna Marie JaklováAnna Marie Jaklová 05 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0000
136= Karolína KlechováKarolína Klechová 04 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
136= Julie VaňkováJulie Vaňková 05 GJKTGJKT 0000
136= Emma SuchanováEmma Suchanová 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
136= Markéta MácováMarkéta Mácová 07 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0000
136= Martina ČechováMartina Čechová 07 GJKTGJKT 0000
136= Anna MarkováAnna Marková 06 Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 0000
136= Aneta BímanováAneta Bímanová 07 GYMNÁZIUM TRUTNOVGYMNÁZIUM TRUTNOV 0000
136= Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Celkem 158 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 2371
2 Gymnázium Příbram{8} 2358
3 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 2352
4 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 2334
5 Gymnázium Třebíč{8} 2321
6 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 2125
7 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 2023
8 SŠPU Opava{8} 2005
9 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1951
10 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 1772
11 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 1758
12 SPŠ Tábor{8} 1754
13 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 1656
14 SŠPU Opava{8} 1596
15 Gymnázium Příbram{8} 1552
16 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1500
16 SPŠ Tábor{8} 1500
18 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1474
19 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1468
20 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 1462
21 Gymnázium Třebíč{8} 1450
22 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 1440
23 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 1437
24 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 1426
25 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 1400
26 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1357
27 SPŠ Tábor{8} 1350
28 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1342
29 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 1338
30 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 1302
31 Gymnázium Třebíč{8} 1299
32 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 1279
33 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 1268
34 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1265
35 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1262
36 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 1260
37 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 1258
38 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 1237
39 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 1228
40 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 1221
41 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 1208
42 Gymnázium Příbram{8} 1189
42 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1189
44 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 1186
45 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1159
46 SPŠ Tábor{8} 1155
47 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 1129
48 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1120
48 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 1120
50 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1118
51 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 1073
52 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 1070
53 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 1065
54 SŠPU Opava{8} 1019
55 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 1008
56 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1001
57 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 978
58 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 973
59 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 943
60 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 933
61 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 888
62 SŠPU Opava{8} 868
63 Gymnázium Třebíč{8} 820
64 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 816
65 SŠPU Opava{8} 805
66 Gymnázium Třebíč{8} 791
67 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 784
68 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 762
69 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 759
70 SŠPU Opava{8} 758
71 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 757
72 Gymnázium Třebíč{8} 752
73 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 747
74 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 744
75 SPŠ Tábor{8} 739
76 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 734
77 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 715
78 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 713
79 SPŠ Tábor{8} 704
80 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 680
81 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 678
82 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 675
83 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 668
84 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 663
85 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 662
86 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 661
87 Gymnázium Příbram{8} 659
88 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 658
89 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 655
90 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 653
91 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 650
91 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 650
93 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 646
94 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 641
94 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 641
94 Gymnázium Příbram{8} 641
97 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 629
98 SPŠ Tábor{8} 622
99 Gymnázium Příbram{8} 616
100 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 614
101 Gymnázium Třebíč{8} 610
102 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 603
103 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 599
104 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 598
105 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 594
106 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 589
107 Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora{8} 586
108 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 571
109 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 567
110 SŠPU Opava{8} 565
111 SPŠ Tábor{8} 563
112 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 560
112 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 560
114 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 559
114 Gymnázium Příbram{8} 559
116 SŠPU Opava{8} 549
117 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 546
118 Gymnázium Třebíč{8} 542
119 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 529
120 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 528
120 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 528
122 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 522
123 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 520
124 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 517
124 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 517
126 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 514
127 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 509
128 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 506
129 Gymnázium Třebíč{8} 496
129 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 496
129 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 496
129 SŠPU Opava{8} 496
129 SŠPU Opava{8} 496
134 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 490
134 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 490
136 Střední průmyslová škola Ostrov{8} 473
137 SPŠ Tábor{8} 464
137 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 464
137 Gymnázium Příbram{8} 464
137 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 464
141 Gymnázium Příbram{8} 460
142 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 414
143 Gymnázium Třebíč{8} 0
143 SPŠ Tábor{8} 0
143 SŠPU Opava{8} 0
143 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 0
143 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 0
143 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 0
143 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 0
143 SOŠ a Gymnázium Staré Město{8} 0
143 VPŠa SPŠ MV v Praze{8} 0
143 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0
143 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
143 SPŠ Tábor{8} 0
143 SPŠ a SOŠ, Dvůr Králové nad Labem{8} 0
143 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 0
143 Gymnázium Příbram{8} 0
143 Gymnázium Příbram{8} 0
143 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 0
143 VOŠ a SPŠE Plzeň{8} 0
143 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 0
143 SPŠ Resslova 5, Ústí nad Labem{8} 0
143 Střední průmyslová škola strojnická Olomouc{8} 0
143 Gymnázium Třebíč{8} 0
143 Gymnázium Příbram{8} 0
143 Gymnázium a SOŠZE Vyškov{8} 0
143 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
Celkem 167 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Šumperk{8} 2962
2 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 2853
3 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 2825
4 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 2813
5 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 2806
6 GJKT{8} 2775
7 Gymnázium Břeclav{8} 2767
8 Gymnázium Příbram{8} 2625
9 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 2552
10 Gymnázium Třebíč{8} 2520
11 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 2506
12 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 2358
13 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 2295
14 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1719
15 Gymnázium Šumperk{8} 1574
16 Gymnázium Břeclav{8} 1544
17 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 1485
18 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 1474
19 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1433
20 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 1427
20 Gymnázium Třebíč{8} 1427
22 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 1402
23 Gymnázium Třebíč{8} 1387
24 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 1368
25 Gymnázium Cheb{8} 1351
25 GJKT{8} 1351
27 Gymnázium Šumperk{8} 1338
28 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1323
29 Gymnázium Šumperk{8} 1289
30 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 1288
31 Gymnázium Třebíč{8} 1283
32 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 1282
33 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1270
34 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 1269
35 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 1267
36 Gymnázium Příbram{8} 1265
37 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 1246
38 Gymnázium Cheb{8} 1245
39 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 1230
40 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 1228
41 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1218
42 Gymnázium Cheb{8} 1217
43 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 1166
43 Gymnázium Břeclav{8} 1166
45 Gymnázium Cheb{8} 1164
46 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1162
47 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1157
48 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1152
48 Gymnázium Příbram{8} 1152
50 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 1117
51 Gymnázium Třebíč{8} 1097
52 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 1062
53 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 1023
54 GJKT{8} 1010
55 GJKT{8} 971
56 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 960
57 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 951
58 Gymnázium Cheb{8} 944
59 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 940
60 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 907
61 Gymnázium Příbram{8} 876
62 Gymnázium Břeclav{8} 871
63 Gymnázium Příbram{8} 864
64 Gymnázium Šumperk{8} 832
65 Gymnázium Cheb{8} 820
66 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 795
67 Gymnázium Třebíč{8} 790
68 Gymnázium Šumperk{8} 782
69 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 761
70 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 756
71 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 750
72 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 737
73 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 712
74 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 694
75 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 686
76 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 676
76 Gymnázium Břeclav{8} 676
78 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 673
79 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 662
80 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 660
81 GJKT{8} 656
82 GJKT{8} 648
83 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 645
84 Gymnázium Břeclav{8} 632
85 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 624
86 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 621
86 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 621
86 Gymnázium Břeclav{8} 621
86 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 621
90 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 613
91 Gymnázium Šumperk{8} 605
92 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 603
93 Gymnázium Břeclav{8} 597
94 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 584
95 Gymnázium Příbram{8} 577
96 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 572
97 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 567
98 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 565
99 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 562
100 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 560
101 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 549
102 Gymnázium Příbram{8} 548
103 Gymnázium Třebíč{8} 535
104 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 534
104 GJKT{8} 534
106 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 532
107 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 524
108 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 516
109 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 501
110 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 500
111 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 491
112 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 490
112 Gymnázium Příbram{8} 490
114 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 488
115 Gymnázium Cheb{8} 467
116 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 458
117 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 454
118 Gymnázium Cheb{8} 449
118 Gymnázium Příbram{8} 449
118 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 449
121 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 448
122 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 446
123 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 443
124 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 438
125 Gymnázium Šumperk{8} 437
125 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 437
127 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 436
128 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 418
129 GJKT{8} 410
130 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 409
131 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 406
132 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 405
133 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 384
134 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 370
135 GJKT{8} 0
135 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
135 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 0
135 Gymnázium Příbram{8} 0
135 Gymnázium Šumperk{8} 0
135 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0
135 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 0
135 GYMNÁZIUM TRUTNOV{8} 0
135 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 0
135 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 0
135 GJKT{8} 0
135 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 0
135 Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov{8} 0
135 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0
135 Gymnázium a SOŠ dr.Václava Šmejkala{8} 0
135 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0
135 Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.{8} 0
135 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
135 Gymnázium Třebíč{8} 0
135 Gymnázium Břeclav{8} 0
135 SPŠ stroj. a SOŠ prof. Švejcara Plzeň{8} 0
135 Gymnázium Šumperk{8} 0
135 Gymnázium, Praha 6, Arabská 14{8} 0
135 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 0
Celkem 158 závodníků