Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B KPD st.žactva a ml.žactva a vložený závod dorostenců na 110m překážek

Čáslav (11. 9. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 11:05) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 07.71
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.20 11.00
3 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.24 9.00
4 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.29 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 11:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.35 7.00
2 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 08.63 6.00
3 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.71 5.00
4 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.97 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 11:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 09.09
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.19 3.00
3 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 09.26 2.00
4 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.38 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 07.71
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.20 11.00
3 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.24 9.00
4 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.29 8.00
5 Filip HernandezFilip Hernandez 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.35 7.00
6 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 08.63 6.00
7 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.71 5.00
8 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.97 4.00
9 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 09.09
10 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.19 3.00
11 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 09.26 2.00
12 Matěj UhlářMatěj Uhlář 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.38 1.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.05 11.00
MS Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.67
3 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.05 8.00
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.24 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.23 7.00
2 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 09.28 5.00
3 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.45 4.00
4 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.52 3.00
5 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.18
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.81 9.00
2 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 PB 09.64 2.00
3 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.12 1.00
4 David PechDavid Pech 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.23
MS Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 10.75
6 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 08.05 11.00
2 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.67
3 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.81 9.00
4 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.05 8.00
5 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.23 7.00
6 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.24 6.00
7 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 09.28 5.00
8 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.45 4.00
9 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.52 3.00
10 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 PB 09.64 2.00
11 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.12 1.00
12 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.18
13 David PechDavid Pech 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.23
14 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 10.75
15 Marek LuftnerMarek Luftner 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 10.76

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.47 11.00
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.66 9.00
3 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.67 8.00
MS Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.67
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.68 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:55) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.01 5.00
2 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.07 4.00
3= Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.21 2.50
3= Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.21 2.50
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.23 1.00
6 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 09.30
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 10:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 08.90 6.00
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.41
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.57
4 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.69
5 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.90
MS Sandra HlízováSandra Hlízová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.25
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.47 11.00
2 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.66 9.00
3 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 08.67 8.00
3 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.67
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.68 7.00
6 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 08.90 6.00
7 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.01 5.00
8 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.07 4.00
9 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.21 2.50
9 Nela NovotnáNela Novotná 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.21 2.50
11 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.23 1.00
12 Nikol SemarádováNikol Semarádová 08 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 09.30
13 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 09.41
14 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.57
15 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.69
16 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.90
17 Sandra HlízováSandra Hlízová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.25

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:35) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.88 11.00
2 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.96 9.00
MS Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.02
4 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.09 8.00
MS Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.18
6 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.27 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:35) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.12 7.00
2 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.28 5.00
3 Tereza DufkováTereza Dufková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 09.32 4.00
4 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.57 3.00
5 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.66 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 10:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetříkováKarolína Petříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.69
2 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.74
3 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.84
4 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.12
5 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.14
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 10:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.80
2 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 10.07
3 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.16
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 10.26
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.9.2022 - 10:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.59 2.00
2 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.85
3 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.86
4 Anna HorníkováAnna Horníková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.65
5 Laura RočkováLaura Ročková 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.88 11.00
2 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.96 9.00
3 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.02
4 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.09 8.00
5 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.12 7.00
6 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.18
7 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.27 6.00
8 Emma ŠofrováEmma Šofrová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.28 5.00
9 Tereza DufkováTereza Dufková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 09.32 4.00
10 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.57 3.00
11 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.59 2.00
12 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.66 1.00
13 Karolína PetříkováKarolína Petříková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.69
14 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.74
15 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.80
16 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.84
17 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 09.85
18 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.86
19 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 10.07
20 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.12
21 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.14
22 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 10.16
23 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 10.26
24 Anna HorníkováAnna Horníková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.65
25 Laura RočkováLaura Ročková 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.96

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:40) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 18.28 11.00
MS Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 18.92
MS Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 18.97
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 19.81 8.00
5 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.08 6.00
6 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 20.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.77 9.00
MS Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 20.02
3 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.12 5.00
4 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 21.75 4.00
5 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 21.91 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 18.28 11.00
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 18.92
3 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 18.97
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.77 9.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 19.81 8.00
6 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 20.02
7 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.08 6.00
8 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 20.79 5.00
9 Daniel ŠustrDaniel Šustr 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.12 5.00
10 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 21.75 4.00
11 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 21.91 3.00

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.22 11.00
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.05 9.00
3 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 23.15 8.00
MS Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 24.23
5 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.48 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.31 7.00
2 David PechDavid Pech 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.38 5.00
3 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.10 4.00
4 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 27.19 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.22 11.00
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 23.05 9.00
3 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 23.15 8.00
4 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.31 7.00
5 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 24.23
6 Matyáš RandaMatyáš Randa 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.48 6.00
7 David PechDavid Pech 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.38 5.00
8 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.10 4.00
9 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 27.19 3.00

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.95 11.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 21.01 9.00
MS Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 21.94
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 21.34 8.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.46 7.00
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 22.22 6.00
4 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.79 5.00
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.53
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.27
2 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.75 4.00
3 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 24.40 3.00
4 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 25.08 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.95 11.00
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 21.01 9.00
3 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 21.34 8.00
4 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.46 7.00
5 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 21.94
6 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 22.22 6.00
7 Alice ZambojováAlice Zambojová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.79 5.00
8 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.27
9 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 23.53
10 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.75 4.00
11 Tereza PešanováTereza Pešanová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 24.40 3.00
12 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 25.08 2.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.72 11.00
2 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 22.08 9.00
MS Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.36
MS Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 22.66
5 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 23.42 6.00
6 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.69 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.81 8.00
2 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.20 7.00
3 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 23.96 1.00
4 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.23
5 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.51
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 25.20
2 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.99
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 26.08
4 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 26.19
5 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 26.39
6 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.53 4.00
4 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.27
5 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 24.64
6 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.56
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.20 8.00
2 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.60 3.00
3 Tereza DufkováTereza Dufková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 23.74 1.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 21.72 11.00
2 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 22.08 9.00
3 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 22.20 8.00
4 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.36
5 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 22.66
6 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.81 8.00
7 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 23.20 7.00
8 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 23.42 6.00
9 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.53 4.00
10 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 23.60 3.00
11 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.69 3.00
12 Tereza DufkováTereza Dufková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 23.74 1.00
13 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 23.96 1.00
14 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 24.23
15 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 24.27
16 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.51
17 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 24.64
18 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 25.20
19 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.56
20 Beata NakatováBeata Nakatová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 25.99
21 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 26.08
22 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 26.19
23 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 26.39
24 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 26.42

600 m - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 1:57.41 11.00
2 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 PB 2:04.13 9.00
3 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 17 2:13.71 8.00
4 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 18 2:16.91 7.00
Celkem 4 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:44.52 11.00
2 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 12 1:56.71 9.00
MS Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 1:57.24
4 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 1:59.39 8.00
5 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 1:59.68 7.00
6 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:07.29 6.00
7 Anna ŠináglováAnna Šináglová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:07.65 5.00
MS Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 13 2:11.26
9 Adéla KolkováAdéla Kolková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 2:12.23 4.00
10 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:12.53 3.00
11 Aneta HrabíkováAneta Hrabíková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 2:13.61 2.00
Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 DNF
Celkem 12 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 23 PB 2:19.59 11.00
2 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 20 PB 2:20.49 9.00
3 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 40 2:24.03 8.00
4 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 38 PB 2:24.30 7.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 21 2:29.73 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 29 2:24.45 11.00
2 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 28 2:37.87 9.00
3 Sára VobořilováSára Vobořilová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 26 PB 2:46.66 8.00
4 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 25 2:48.17 7.00
MS Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 24 PB 2:49.44
6 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 27 2:53.77 6.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09:33.54
Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 11:50.80
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12:21.42
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 09:55) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 09.96 11.00
2 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 10.38 9.00
3 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.22 8.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 09:50) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.52
2 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.83 11.00
3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.75 9.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 09:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 PB 11.90 8.00
2 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.48 6.00
3 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.64 5.00
4 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.09 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 09:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 12.83 4.00
2 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.49 1.00
3 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.96
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 09:50) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.39 7.00
2 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 12.92 3.00
3 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.52
2 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.83 11.00
3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.75 9.00
4 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 2 PB 11.90 8.00
5 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.39 7.00
6 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.48 6.00
7 Anna MichálkováAnna Michálková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.64 5.00
8 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 12.83 4.00
9 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 12.92 3.00
10 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.09 2.00
11 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.49 1.00
12 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.55
13 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.96

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 14.93 11.00
MS Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 15.88
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 16.56 9.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 16.33
Celkem 1 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 11.9.2022 - 10:30) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 19.39
Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 DNF
Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 DQ
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 13:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 27.42 11.00
MS Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 27.66
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 29.30
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 29.47 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 13:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 30.66
MS Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 31.02
3 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 33.79 8.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 27.42 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 27.66
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 29.30
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 29.47 9.00
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 30.66
6 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 31.02
7 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 33.79 8.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 13:20) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 32.55 11.00
2 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 32.63 9.00
3 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 36.16 7.00
4 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 37.20 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 13:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 34.94 8.00
MS Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 35.79
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 32.55 11.00
2 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 32.63 9.00
3 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 34.94 8.00
4 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 35.79
5 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 36.16 7.00
6 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 37.20 6.00

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krupka, Pernica, Lapáčková, Vaňková Krupka, Pernica, Lapáčková, Vaňková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:48.12 11.00
MS Davisová, Svoboda, Dušková, Hernandez Davisová, Svoboda, Dušková, Hernandez Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 1:53.10
MS Horáček, Středa, Stoupová, Veselá Horáček, Středa, Stoupová, Veselá SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 1:53.77
MS Udovenko, Macháček, Cibulková, Čálková Udovenko, Macháček, Cibulková, Čálková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 1:54.23
5 Hertl, Komrska, Vyšínská, Tvrdá Hertl, Komrska, Vyšínská, Tvrdá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 1:56.78 9.00
MS Marešová, Moses, Trochtová, Jánošík Marešová, Moses, Trochtová, Jánošík Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 1:58.05
7 Jirovský, Teplý, Krososková, Pelešková Jirovský, Teplý, Krososková, Pelešková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:59.90 8.00
MS Mládek, Svobodová, Vosátková, Vobořilová Mládek, Svobodová, Vosátková, Vobořilová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 2:05.22
Poznámky:
žactvo starší
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dobiáš, Zápotocký, Adámková, Zíková Dobiáš, Zápotocký, Adámková, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:01.48
2 Zenklová, Součková, Jamborová, Petrová Zenklová, Součková, Jamborová, Petrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:05.39 7.00
3 Hršelová, Raušová, Kudová, Bojdová Hršelová, Raušová, Kudová, Bojdová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 2:11.97 6.00
4 Hrachová, Pech, Artusová, Randa Hrachová, Pech, Artusová, Randa Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:15.49 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krupka, Pernica, Lapáčková, Vaňková Krupka, Pernica, Lapáčková, Vaňková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:48.12 11.00
2 Davisová, Svoboda, Dušková, Hernandez Davisová, Svoboda, Dušková, Hernandez Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 1:53.10
3 Horáček, Středa, Stoupová, Veselá Horáček, Středa, Stoupová, Veselá SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 1:53.77
4 Udovenko, Macháček, Cibulková, Čálková Udovenko, Macháček, Cibulková, Čálková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 1:54.23
5 Hertl, Komrska, Vyšínská, Tvrdá Hertl, Komrska, Vyšínská, Tvrdá TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 1:56.78 9.00
6 Marešová, Moses, Trochtová, Jánošík Marešová, Moses, Trochtová, Jánošík Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 1:58.05
7 Jirovský, Teplý, Krososková, Pelešková Jirovský, Teplý, Krososková, Pelešková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 1:59.90 8.00
8 Dobiáš, Zápotocký, Adámková, Zíková Dobiáš, Zápotocký, Adámková, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:01.48
9 Mládek, Svobodová, Vosátková, Vobořilová Mládek, Svobodová, Vosátková, Vobořilová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 2:05.22
10 Zenklová, Součková, Jamborová, Petrová Zenklová, Součková, Jamborová, Petrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:05.39 7.00
11 Hršelová, Raušová, Kudová, Bojdová Hršelová, Raušová, Kudová, Bojdová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 3 2:11.97 6.00
12 Hrachová, Pech, Artusová, Randa Hrachová, Pech, Artusová, Randa Atletika BenešovAtletika Benešov 6 2:15.49 5.00

skok vysoký - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 PB 1.62 - - - o xxo o xo xxo xo xxx 11.00
MS Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 1.56 o o o o o o o xxx xxx xxx
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 1.53 o o xo o xo xxo xxx 9.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 PB 1.55 - o o o xo o xo xo xxo xxx 11.00
2 Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 1.43 o o o xo xxo xxx 9.00
3 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 1.30 - xxo xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 1.46 o o o o o o xxx 11.00
2 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 1.43 o o o xo xxo xxx 9.00
MS Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2 SB 1.35 o o o xxx
MS Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 1.35 o xx- o xxx
5 Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 1 SB 1.35 o o xxo xxx 8.00
6 Anna Marie EnglickáAnna Marie Englická
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 1.30 o o xxx 7.00
7 Šárka TrochtováŠárka Trochtová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 3 1.30 xo o xxx 6.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1.46 - xo o o o xo o xxx 11.00
MS Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 1.46 - o o o o o xo xxx
MS Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 1.46 - o xo o o xxo xo xxx
4 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 1.35 o o o o xxx 9.00
5= Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 1.30 o o o xxx 7.50
5= Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 1.30 o o o xxx 7.50
7 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 1.20 xo xxx 6.00
Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 NM xxx
Tereza DufkováTereza Dufková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 NM - xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 6 5.41 -2.0 m/s 11.00
2 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 10 5.31 -1.5 m/s 9.00
MS Matouš MacháčekMatouš Macháček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 8 5.22 -0.2 m/s
MS Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 5.08 -2.0 m/s
5 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 5.02 +0.0 m/s 8.00
6 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 4.98 -0.5 m/s 7.00
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 9 4.98 -0.8 m/s
8 Tobiáš RadaTobiáš Rada
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 1 PB 4.72 -0.4 m/s 6.00
9 Filip HernandezFilip Hernandez
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 3 4.65 -0.9 m/s 5.00
10 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 2 PB 4.31 -0.1 m/s 4.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 6 PB 4.15 11.00
2 Tomáš MládekTomáš Mládek
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 5 PB 4.00 9.00
3 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 4 PB 3.86 8.00
MS Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 3 PB 3.63
5 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 1 PB 3.53 7.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 4.74 -2.0 m/s 11.00
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 4.73 -1.5 m/s 9.00
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.71 -0.4 m/s 8.00
4 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 PB 4.43 -1.0 m/s 7.00
5 Anna RaušováAnna Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
07 PB 4.37 +0.0 m/s 6.00
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 PB 4.36 -0.5 m/s 5.00
7 Nikol SemarádováNikol Semarádová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
08 PB 4.10 -2.8 m/s 4.00
8 Luisa TvrdáLuisa Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 SB 4.09 -1.5 m/s 3.00
9 Eliška BrůnováEliška Brůnová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 3.61 +0.0 m/s 2.00
10 Tereza PešanováTereza Pešanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 3.50 -2.0 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 20 PB 4.20 -0.5 m/s 11.00
2 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 23 PB 4.10 -1.0 m/s 9.00
3 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 22 PB 4.04 +0.0 m/s 8.00
MS Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 26 3.97 -0.9 m/s
4 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 25 3.97 -0.1 m/s 7.00
6 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 24 3.90 -0.8 m/s 6.00
7 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 13 PB 3.84 -0.7 m/s 5.00
8 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 15 3.75 -1.5 m/s 4.00
MS Kateřina KrutskáKateřina Krutská
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 14 PB 3.69 -1.4 m/s
10 Karolína PetříkováKarolína Petříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 21 3.68 +0.1 m/s 3.00
11 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 19 3.64 -0.8 m/s 2.00
12 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 16 3.63 -0.4 m/s 1.00
13 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 9 SB 3.62 -0.8 m/s
14 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 10 3.48 -1.0 m/s
15 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 18 3.40 +0.0 m/s
16 Nela HudecováNela Hudecová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 12 3.35 -2.0 m/s
17 Beata NakatováBeata Nakatová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 17 3.28 -0.7 m/s
18 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 7 3.24 +0.1 m/s
19 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 6 3.19 -0.5 m/s
20 Aneta HrabíkováAneta Hrabíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 3.12 +0.0 m/s
21 Sofie SvrčkováSofie Svrčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 1 PB 3.00 -1.0 m/s
22 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 8 2.95 -0.8 m/s
23 Anna HorníkováAnna Horníková
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 2.94 -0.9 m/s
24 Barbora SmržováBarbora Smržová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 5 2.92 -0.1 m/s
25 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 2 PB 2.82 +1.0 m/s
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 13 PB 12.16 11.00
MS Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 12 09.32
MS Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 10 PB 09.29
4 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 9 PB 08.66 9.00
5 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 8 PB 08.45 8.00
6 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 11 08.30 7.00
7 Michaela HejkalováMichaela Hejkalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 7 PB 07.93 6.00
8 Elen RoďanováElen Roďanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 5 PB 07.78 5.00
9 Viola MalinováViola Malinová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 4 PB 07.48 4.00
10 Kristýna BernardováKristýna Bernardová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 2 PB 07.20 3.00
11 Julie MasslováJulie Masslová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 6 PB 07.08 2.00
12 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 1 PB 06.41 1.00
13 Adéla DvorskáAdéla Dvorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3 PB 05.74
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 PB 11.82
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 09.56 11.00
3 Dominik JánošíkDominik Jánošík
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 09.08 9.00
4 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 PB 08.83 8.00
5 Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 PB 08.67 7.00
6 Patrik NečasPatrik Nečas
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 PB 07.96 6.00
7 Daniel TurzaDaniel Turza
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 PB 07.23 5.00
8 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 PB 07.17 4.00
MS Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 06.88
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10.72
2 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 10.60 11.00
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10.51
4 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 09.24 9.00
5 Klára DoušováKlára Doušová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 PB 08.84 8.00
6 Vanessa WohlmuthováVanessa Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 08.70 7.00
7 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 08.05 6.00
8 Sandra HlízováSandra Hlízová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 07.82 5.00
9 Laura RočkováLaura Ročková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 PB 07.50 4.00
10 Hannah WohlmuthováHannah Wohlmuthová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 PB 07.43 3.00
11 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 07.24 2.00
12 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 PB 07.20 1.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 5 PB 14.80 11.00
2 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 4 PB 10.40 9.00
3 Adam PernicaAdam Pernica
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3 PB 10.14 8.00
4 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 PB 08.83 7.00
5 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1 PB 08.49 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 2 PB 32.27 11.00
MS Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 PB 31.97
MS Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 25.48
4 Nela NovotnáNela Novotná
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 9 22.20 9.00
MS Sandra HlízováSandra Hlízová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 7 18.79
6 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 8 18.58 8.00
MS Michaela HejkalováMichaela Hejkalová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1 PB 13.39
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 29.34
2 Aleš HusekAleš Husek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 26.02 11.00
MS Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 25.51
4 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 23.03 9.00
MS Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 22.80
6 Alexandr Tony HallAlexandr Tony Hall
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 PB 22.63 8.00
MS Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 22.57
8 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 22.38 7.00
MS Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 PB 21.94
10 Štěpán RichterŠtěpán Richter
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 PB 19.29 6.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 11.9.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 9 32.49
MS Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 1 PB 29.65
3 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 5 PB 27.05 11.00
4 Martina MarešováMartina Marešová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 8 PB 25.60 9.00
5 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 7 PB 24.75 8.00
6 Anna RaušováAnna Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
07 2 PB 24.56 7.00
7 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 4 PB 22.33 6.00
MS Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 PB 17.98
9 Sára VobořilováSára Vobořilová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 6 17.06 5.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 12 42.64 11.00
MS Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 11 40.29
MS Michael UdovenkoMichael Udovenko
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 PB 40.06
MS Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 10 35.36
5 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 7 PB 34.55 9.00
MS Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 9 31.51
7 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 8 30.31 8.00
8 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 5 PB 26.43 7.00
MS Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 2 PB 24.72
10 Štěpán RichterŠtěpán Richter
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 3 PB 22.88 6.00
11 Filip HernandezFilip Hernandez
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
08 6 22.37 5.00
12 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4 PB 22.02 4.00
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
10 12 PB 64.72 11.00
MS Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 11 PB 58.32
MS Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 PB 45.64
4 Patrik NečasPatrik Nečas
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 7 PB 43.42 9.00
5 Lukáš TeplýLukáš Teplý
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 9 PB 42.85 8.00
6 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 8 PB 40.88 7.00
7 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 5 PB 40.11 6.00
8 Jan CharvátJan Charvát
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 PB 34.41 5.00
9 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 3 27.44 4.00
MS Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 20.44
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 PB 48.41 11.00
2 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 44.39 9.00
3 Kristýna BernardováKristýna Bernardová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 PB 43.43 8.00
4 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 PB 41.64 7.00
5 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 36.69 6.00
6 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 35.26 5.00
7 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 35.11 4.00
8 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 34.02 3.00
9 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 27.51 2.00
10 Anna ŠináglováAnna Šináglová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 PB 26.88 1.00
11 Anežka KratochvílováAnežka Kratochvílová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 PB 25.44
12 Elen RoďanováElen Roďanová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 23.65
13 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 PB 21.42
14 Barbora SmržováBarbora Smržová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 PB 20.94
Celkem 14 závodníků