Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KPD přípravka sk.A

Hradec Králové (8. 9. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 09.50 203.00
2 91 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.59 187.00
3 54 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.05 113.00
4 37 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.38 71.00
5 23 Andrle TomášAndrle Tomáš 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 8 10.46 62.00
6 67 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.79 31.00
7 10 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.92 21.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.81 149.00
2 97 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 09.99 122.00
3 33 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 7 10.07 110.00
4 17 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.15 99.00
5 77 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 10.19 94.00
6 58 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 10.54 53.00
7 42 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.61 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.47 208.00
2 55 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.57 190.00
3 19 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 10.04 115.00
4 86 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.39 70.00
5 56 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.48 60.00
6 16 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.78 32.00
7 8 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 10.86 25.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.62 181.00
2 24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.72 164.00
3 60 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.06 112.00
4 3 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 7 10.76 33.00
5 20 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 11.09 11.00
6 95 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 11.97 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.24 88.00
2 77 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.35 74.00
3 29 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.52 55.00
4 34 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 11.19 6.00
5 52 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 11.52 0.00
6 65 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 4 11.62 0.00
7 43 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 11.78 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 3 09.57 190.00
2 36 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.72 164.00
3 13 Patrik RýdloPatrik Rýdlo 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 7 10.17 97.00
4 47 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.22 90.00
5 7 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.67 41.00
6 35 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 10.92 21.00
7 78 Jarosla BahníkJarosla Bahník 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 12.13 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.90 135.00
2 46 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.42 66.00
3 32 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 11.11 10.00
4 80 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 5 11.17 7.00
5 39 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 6 11.18 7.00
6 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 7 11.82 0.00
7 49 Alex ValendaAlex Valenda 17 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 13.72 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.42 218.00
2 64 Matěj HanušMatěj Hanuš 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 4 10.16 98.00
3 25 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.28 83.00
4 82 Eliáš BřezinaEliáš Březina 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.37 72.00
5 61 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.58 49.00
6 53 Jiří VolákJiří Volák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 8 11.68 0.00
7 85 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 11.76 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.42 218.00
2 26 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.47 208.00
3 59 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 7 09.50 203.00
4 55 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.57 190.00
4 92 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 3 09.57 190.00
6 91 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.59 187.00
7 63 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.62 181.00
8 24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 09.72 164.00
8 36 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.72 164.00
10 48 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.81 149.00
11 75 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.90 135.00
12 97 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 09.99 122.00
13 19 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 8 10.04 115.00
14 54 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2 10.05 113.00
15 60 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.06 112.00
16 33 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 7 10.07 110.00
17 17 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 6 10.15 99.00
18 64 Matěj HanušMatěj Hanuš 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 4 10.16 98.00
19 13 Patrik RýdloPatrik Rýdlo 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 7 10.17 97.00
20 77 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 8 10.19 94.00
21 47 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.22 90.00
22 40 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.24 88.00
23 25 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.28 83.00
24 77 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 10.35 74.00
25 82 Eliáš BřezinaEliáš Březina 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.37 72.00
26 37 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 10.38 71.00
27 86 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.39 70.00
28 46 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.42 66.00
29 23 Andrle TomášAndrle Tomáš 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 8 10.46 62.00
30 56 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.48 60.00
31 29 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.52 55.00
32 58 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 10.54 53.00
33 61 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.58 49.00
34 7 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2 10.67 41.00
35 3 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 7 10.76 33.00
36 16 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.78 32.00
37 67 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 10.79 31.00
38 8 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 10.86 25.00
39 10 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.92 21.00
39 35 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 4 10.92 21.00
41 20 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 4 11.09 11.00
42 32 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 11.11 10.00
43 80 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 5 11.17 7.00
44 39 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 6 11.18 7.00
45 34 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 11.19 6.00
46 52 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 11.52 0.00
47 42 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 11.61 0.00
48 65 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 4 11.62 0.00
49 53 Jiří VolákJiří Volák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 8 11.68 0.00
50 85 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 11.76 0.00
51 43 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 11.78 0.00
52 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 7 11.82 0.00
53 95 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 11.97 0.00
54 78 Jarosla BahníkJarosla Bahník 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 5 12.13 0.00
55 49 Alex ValendaAlex Valenda 17 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 8 13.72 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.58 426.00
2 99 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.44 252.00
3 23 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.47 247.00
4 42 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 7 10.59 226.00
5 98 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.59 226.00
6 90 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.95 168.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 08.94 582.00
2 17 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2 09.83 371.00
3 24 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.07 322.00
4 71 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.24 289.00
5 20 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.43 254.00
6 76 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 10.54 235.00
86 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 09.66 408.00
2 94 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 8 09.88 361.00
3 4 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.03 330.00
4 3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.18 300.00
5 22 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 10.91 174.00
6 2 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.27 124.00
7 10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 12.11 37.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 7 09.73 393.00
2 62 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.03 330.00
3 63 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 10.57 229.00
4 67 Nela BorkowskaNela Borkowska 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.63 219.00
5 97 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.79 193.00
6 93 Viktoria ValendováViktoria Valendová 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 11.65 79.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.75 389.00
2 19 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.13 310.00
3 38 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.39 261.00
4 26 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 10.57 229.00
5 33 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.54 91.00
100 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 09.34 482.00
2 22 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.79 193.00
3 45 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2 10.89 178.00
4 4 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.09 148.00
5 71 Julie ValentováJulie Valentová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 11.38 110.00
6 93 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 11.64 80.00
7 98 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.62 7.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 09.72 395.00
2 66 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.38 263.00
3 70 Romana JanečkováRomana Janečková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.90 176.00
4 21 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.03 157.00
5 12 Lilien RajskáLilien Rajská 11 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2 11.05 154.00
6 79 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 12.16 33.00
7 38 Nikola CejnarováNikola Cejnarová 15 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 12.37 19.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 09.46 454.00
2 62 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.08 320.00
3 84 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.49 243.00
4 89 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.06 152.00
5 14 Sára BekováSára Beková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.07 151.00
6 76 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2 11.41 106.00
7 9 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 11.70 74.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 09.63 415.00
2 83 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.65 216.00
3 99 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 10.72 204.00
4 2 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 11.05 154.00
5 94 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 11.34 115.00
6 28 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 8 11.62 82.00
7 88 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 12.60 8.00
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 100 Anna HorkáAnna Horká 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 5 10.10 316.00
2 72 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.88 179.00
3 69 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.03 157.00
4 73 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 11.10 147.00
5 96 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2 11.18 136.00
6 90 Barbora PeškováBarbora Pešková 14 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 6 13.80 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 08.94 582.00
2 18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 09.34 482.00
3 30 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 7 09.46 454.00
4 45 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.58 426.00
5 6 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 4 09.63 415.00
6 89 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 09.66 408.00
7 27 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 8 09.72 395.00
8 16 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 7 09.73 393.00
9 96 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.75 389.00
10 17 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2 09.83 371.00
11 94 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 8 09.88 361.00
12 4 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.03 330.00
12 62 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.03 330.00
14 24 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 3 10.07 322.00
15 62 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 3 10.08 320.00
16 100 Anna HorkáAnna Horká 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 5 10.10 316.00
17 19 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 7 10.13 310.00
18 3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.18 300.00
19 71 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.24 289.00
20 66 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.38 263.00
21 38 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.39 261.00
22 20 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 10.43 254.00
23 99 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.44 252.00
24 23 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2 10.47 247.00
25 84 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 6 10.49 243.00
26 76 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 10.54 235.00
27 63 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 10.57 229.00
27 26 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 10.57 229.00
29 42 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 7 10.59 226.00
29 98 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 10.59 226.00
31 67 Nela BorkowskaNela Borkowska 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.63 219.00
32 83 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.65 216.00
33 99 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 10.72 204.00
34 97 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.79 193.00
34 22 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 10.79 193.00
36 72 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 10.88 179.00
37 45 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2 10.89 178.00
38 70 Romana JanečkováRomana Janečková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 10.90 176.00
39 22 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 10.91 174.00
40 90 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 6 10.95 168.00
41 21 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 11.03 157.00
41 69 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.03 157.00
43 12 Lilien RajskáLilien Rajská 11 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2 11.05 154.00
43 2 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 7 11.05 154.00
45 89 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 11.06 152.00
46 14 Sára BekováSára Beková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 5 11.07 151.00
47 4 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.09 148.00
48 73 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 3 11.10 147.00
49 96 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2 11.18 136.00
50 2 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 11.27 124.00
51 94 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2 11.34 115.00
52 71 Julie ValentováJulie Valentová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 11.38 110.00
53 76 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2 11.41 106.00
54 33 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.54 91.00
55 28 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 8 11.62 82.00
56 93 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 11.64 80.00
57 93 Viktoria ValendováViktoria Valendová 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 11.65 79.00
58 9 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 8 11.70 74.00
59 10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 12.11 37.00
60 79 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 12.16 33.00
61 38 Nikola CejnarováNikola Cejnarová 15 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 12.37 19.00
62 88 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 6 12.60 8.00
63 98 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 3 12.62 7.00
64 90 Barbora PeškováBarbora Pešková 14 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 6 13.80 0.00
86 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DNS
100 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:12.66 338.00
2 67 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:13.91 323.00
3 3 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:14.65 315.00
4 17 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:14.68 314.00
5 26 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.39 294.00
6 97 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.99 255.00
7 24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:20.17 253.00
8 10 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:22.55 228.00
9 23 Andrle TomášAndrle Tomáš 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:23.76 216.00
10 42 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:24.45 209.00
11 33 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:24.51 209.00
12 19 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:24.56 208.00
13 63 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:27.68 179.00
14 20 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:35.48 115.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:03.98 452.00
2 77 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:04.70 442.00
3 8 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:07.99 397.00
4 59 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:08.58 390.00
5 60 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:11.53 352.00
6 86 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:13.29 331.00
7 48 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:18.51 271.00
8 37 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:25.05 203.00
9 54 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:26.85 186.00
10 55 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:29.15 166.00
11 56 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:30.71 153.00
12 58 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:38.97 91.00
13 95 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:46.59 47.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 87 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.37 354.00
2 75 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:16.01 299.00
3 7 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:17.23 285.00
4 40 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:18.48 271.00
5 46 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:19.32 262.00
6 92 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:23.41 219.00
7 36 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.78 196.00
8 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:29.47 163.00
9 80 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:40.33 82.00
10 39 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:44.09 60.00
11 85 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:47.69 42.00
12 53 Jiří VolákJiří Volák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:48.01 40.00
13 77 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:51.64 26.00
14 78 Jarosla BahníkJarosla Bahník 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3:05.04 0.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 47 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.88 348.00
2 32 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:17.45 282.00
3 13 Patrik RýdloPatrik Rýdlo 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:20.20 252.00
4 35 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:20.40 250.00
5 25 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.95 224.00
6 43 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:24.55 208.00
7 64 Matěj HanušMatěj Hanuš 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:25.40 200.00
8 61 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:27.17 184.00
9 52 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:30.01 158.00
10 29 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:31.61 145.00
11 34 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:32.91 135.00
12 65 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:33.10 133.00
13 82 Eliáš BřezinaEliáš Březina 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:38.40 94.00
14 49 Alex ValendaAlex Valenda 17 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:53.64 19.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:03.98 452.00
2 77 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:04.70 442.00
3 8 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:07.99 397.00
4 59 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:08.58 390.00
5 87 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.37 354.00
6 60 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:11.53 352.00
7 47 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:11.88 348.00
8 16 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:12.66 338.00
9 86 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:13.29 331.00
10 67 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:13.91 323.00
11 3 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:14.65 315.00
12 17 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:14.68 314.00
13 75 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:16.01 299.00
14 26 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:16.39 294.00
15 7 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:17.23 285.00
16 32 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:17.45 282.00
17 40 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:18.48 271.00
18 48 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:18.51 271.00
19 46 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:19.32 262.00
20 97 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:19.99 255.00
21 24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:20.17 253.00
22 13 Patrik RýdloPatrik Rýdlo 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:20.20 252.00
23 35 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:20.40 250.00
24 10 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:22.55 228.00
25 25 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:22.95 224.00
26 92 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:23.41 219.00
27 23 Andrle TomášAndrle Tomáš 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:23.76 216.00
28 42 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:24.45 209.00
29 33 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:24.51 209.00
30 43 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:24.55 208.00
31 19 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:24.56 208.00
32 37 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:25.05 203.00
33 64 Matěj HanušMatěj Hanuš 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:25.40 200.00
34 36 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.78 196.00
35 54 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:26.85 186.00
36 61 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:27.17 184.00
37 63 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:27.68 179.00
38 55 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 2:29.15 166.00
39 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:29.47 163.00
40 52 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:30.01 158.00
41 56 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:30.71 153.00
42 29 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:31.61 145.00
43 34 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:32.91 135.00
44 65 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:33.10 133.00
45 20 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:35.48 115.00
46 82 Eliáš BřezinaEliáš Březina 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:38.40 94.00
47 58 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:38.97 91.00
48 80 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:40.33 82.00
49 39 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:44.09 60.00
50 95 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:46.59 47.00
51 85 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:47.69 42.00
52 53 Jiří VolákJiří Volák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:48.01 40.00
53 77 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:51.64 26.00
54 49 Alex ValendaAlex Valenda 17 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 2:53.64 19.00
55 78 Jarosla BahníkJarosla Bahník 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 3:05.04 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 8.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1:54.91 586.00
2 89 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1:55.67 574.00
3 45 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:02.37 474.00
4 94 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:08.08 396.00
5 96 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:12.50 340.00
6 62 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:14.87 312.00
7 42 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:25.51 199.00
8 4 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:28.36 173.00
9 98 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:32.24 140.00
10 38 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:33.24 132.00
11 90 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:33.44 130.00
12 93 Viktoria ValendováViktoria Valendová 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:35.79 113.00
13 99 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.18 96.00
14 76 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:39.04 90.00
86 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
100 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (čt, 8.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:05.03 437.00
2 19 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:10.35 367.00
3 17 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:14.36 318.00
4 3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:14.49 316.00
5 67 Nela BorkowskaNela Borkowska 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.69 258.00
6 24 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:21.55 238.00
7 71 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:25.21 202.00
8 26 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:26.87 186.00
9 23 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:32.51 138.00
10 22 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:33.06 133.00
11 63 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:37.38 101.00
12 2 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:38.12 96.00
13 97 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.21 96.00
14 33 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.56 93.00
15 20 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:41.87 72.00
16 10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:42.35 70.00
Celkem 16 závodníků
Běh 03 (čt, 8.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1:57.08 553.00
2 27 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:08.37 392.00
3 30 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:13.22 332.00
4 6 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:19.44 261.00
5 72 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:26.90 186.00
6 84 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:31.71 144.00
7 73 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:34.95 119.00
8 28 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:35.90 112.00
9 83 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:36.35 109.00
10 79 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:36.49 108.00
11 14 Sára BekováSára Beková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:37.50 101.00
12 70 Romana JanečkováRomana Janečková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:39.85 85.00
13 21 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:46.30 48.00
14 9 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:50.76 29.00
15 69 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:52.19 24.00
16 12 Lilien RajskáLilien Rajská 11 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2:54.31 17.00
17 66 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:04.81 0.00
Celkem 17 závodníků
Běh 04 (čt, 8.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.12 297.00
2 100 Anna HorkáAnna Horká 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:21.51 239.00
3 2 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:24.23 211.00
4 4 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.08 203.00
5 45 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2:25.57 198.00
6 71 Julie ValentováJulie Valentová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.83 178.00
7 76 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2:34.06 126.00
8 94 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:34.41 123.00
9 93 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:35.56 114.00
10 89 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:40.49 81.00
11 98 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:42.25 70.00
12 99 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:43.52 63.00
13 22 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:44.99 55.00
14 96 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:46.84 46.00
15 38 Nikola CejnarováNikola Cejnarová 15 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:58.32 7.00
16 88 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:59.47 4.00
90 Barbora PeškováBarbora Pešková 14 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E DNS
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1:54.91 586.00
2 89 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1:55.67 574.00
3 18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1:57.08 553.00
4 45 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:02.37 474.00
5 16 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:05.03 437.00
6 94 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:08.08 396.00
7 27 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:08.37 392.00
8 19 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:10.35 367.00
9 96 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:12.50 340.00
10 30 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:13.22 332.00
11 17 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:14.36 318.00
12 3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:14.49 316.00
13 62 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:14.87 312.00
14 62 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:16.12 297.00
15 6 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:19.44 261.00
16 67 Nela BorkowskaNela Borkowska 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:19.69 258.00
17 100 Anna HorkáAnna Horká 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:21.51 239.00
18 24 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:21.55 238.00
19 2 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:24.23 211.00
20 4 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:25.08 203.00
21 71 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:25.21 202.00
22 42 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 2:25.51 199.00
23 45 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2:25.57 198.00
24 26 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:26.87 186.00
25 72 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:26.90 186.00
26 71 Julie ValentováJulie Valentová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:27.83 178.00
27 4 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:28.36 173.00
28 84 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 2:31.71 144.00
29 98 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:32.24 140.00
30 23 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:32.51 138.00
31 22 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:33.06 133.00
32 38 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:33.24 132.00
33 90 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 2:33.44 130.00
34 76 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2:34.06 126.00
35 94 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:34.41 123.00
36 73 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:34.95 119.00
37 93 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:35.56 114.00
38 93 Viktoria ValendováViktoria Valendová 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:35.79 113.00
39 28 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:35.90 112.00
40 83 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:36.35 109.00
41 79 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:36.49 108.00
42 63 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:37.38 101.00
43 14 Sára BekováSára Beková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:37.50 101.00
44 2 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2:38.12 96.00
45 99 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.18 96.00
46 97 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.21 96.00
47 33 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:38.56 93.00
48 76 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:39.04 90.00
49 70 Romana JanečkováRomana Janečková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:39.85 85.00
50 89 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:40.49 81.00
51 20 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:41.87 72.00
52 98 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:42.25 70.00
53 10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:42.35 70.00
54 99 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 2:43.52 63.00
55 22 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:44.99 55.00
56 21 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:46.30 48.00
57 96 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 2:46.84 46.00
58 9 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:50.76 29.00
59 69 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:52.19 24.00
60 12 Lilien RajskáLilien Rajská 11 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 2:54.31 17.00
61 38 Nikola CejnarováNikola Cejnarová 15 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:58.32 7.00
62 88 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 2:59.47 4.00
63 66 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3:04.81 0.00
86 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
100 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNS
90 Barbora PeškováBarbora Pešková 14 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 27 PB 3.88 -1.4 m/s 187.00
2 91 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 8 PB 3.69 -0.4 m/s 158.00
3 26 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 1 PB 3.58 -0.4 m/s 142.00
4 33 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 21 PB 3.57 -0.5 m/s 140.00
5 63 Sebastián BašeSebastián Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 2 PB 3.54 -1.6 m/s 136.00
6 59 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 15 PB 3.53 -1.6 m/s 135.00
7 19 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 20 PB 3.52 -0.1 m/s 133.00
8= 16 Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 17 PB 3.49 +0.0 m/s 129.00
8= 54 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 22 PB 3.49 -0.7 m/s 129.00
10= 48 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 10 PB 3.45 -0.6 m/s 123.00
10= 77 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 25 PB 3.45 -0.3 m/s 123.00
12 60 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 13 PB 3.42 -0.6 m/s 119.00
13= 56 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 18 PB 3.38 -0.6 m/s 114.00
13= 17 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 12 PB 3.38 -0.5 m/s 114.00
15 23 Andrle TomášAndrle Tomáš
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 24 PB 3.32 -1.4 m/s 106.00
16 86 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 4 PB 3.30 -0.4 m/s 103.00
17 67 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 14 PB 3.29 -0.8 m/s 102.00
18 37 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 6 PB 3.23 -0.9 m/s 94.00
19 58 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 16 PB 3.20 -0.3 m/s 90.00
20 20 Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 3 PB 3.16 -1.2 m/s 85.00
21 10 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 5 PB 3.11 +0.0 m/s 79.00
22 97 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 23 PB 3.05 -1.4 m/s 72.00
23 3 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 26 PB 3.03 +0.0 m/s 69.00
24 42 David HirschDavid Hirsch
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 9 PB 2.78 -1.1 m/s 42.00
25 8 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
12 7 PB 2.49 -1.2 m/s 16.00
26 95 Tomáš KaplanTomáš Kaplan
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
15 11 PB 2.45 -1.4 m/s 13.00
55 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
13 19 NM +0.0 m/s
Celkem 27 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 13 PB 4.09 -0.4 m/s 220.00
2 75 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 22 PB 3.54 -0.2 m/s 136.00
3 92 Šimon JaklŠimon Jakl
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 10 PB 3.52 -1.3 m/s 133.00
4 32 Ben FeuermannBen Feuermann
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 5 PB 3.46 -1.4 m/s 125.00
5 40 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 12 PB 3.45 -0.3 m/s 123.00
6 29 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 18 PB 3.38 -0.5 m/s 114.00
7 36 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 9 PB 3.34 -0.6 m/s 108.00
8 77 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 8 PB 3.30 -1.6 m/s 103.00
9 13 Patrik RýdloPatrik Rýdlo
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
13 20 PB 3.29 -0.7 m/s 102.00
10 7 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 24 PB 3.27 -1.2 m/s 99.00
11 47 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 26 PB 3.26 -1.4 m/s 98.00
12 61 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 15 PB 3.16 -0.5 m/s 85.00
13 25 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 23 PB 3.14 -1.8 m/s 83.00
14 34 Radek PetiškaRadek Petiška
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 16 PB 3.10 -0.1 m/s 78.00
15= 35 Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2 PB 3.08 -1.9 m/s 75.00
15= 46 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 19 PB 3.08 -1.0 m/s 75.00
17= 82 Eliáš BřezinaEliáš Březina
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 4 PB 3.00 -1.1 m/s 66.00
17= 80 Matěj BrandaMatěj Branda
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 3 PB 3.00 -0.5 m/s 66.00
19 52 Lukáš PopelákLukáš Popelák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 17 PB 2.99 -1.9 m/s 65.00
20 64 Matěj HanušMatěj Hanuš
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
13 7 PB 2.89 -0.9 m/s 53.00
21 39 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 6 PB 2.88 -1.4 m/s 52.00
22 85 David MachekDavid Machek
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 14 PB 2.72 -1.8 m/s 36.00
23 65 Marek JijcoMarek Jijco
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
13 11 PB 2.57 -1.7 m/s 22.00
24 53 Jiří VolákJiří Volák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 27 PB 2.56 -1.1 m/s 21.00
25 43 Adam VondroušAdam Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
15 28 PB 2.49 -0.1 m/s 16.00
26 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 2.47 +1.8 m/s 14.00
27 78 Jarosla BahníkJarosla Bahník
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 1 PB 2.44 -1.8 m/s 12.00
28 49 Alex ValendaAlex Valenda
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
17 25 PB 2.31 -1.5 m/s 4.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 88 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 33 PB 4.20 +0.2 m/s 355.00
2 94 Nela VítkováNela Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
11 31 PB 3.94 +0.6 m/s 294.00
3 16 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
11 25 PB 3.89 +0.8 m/s 283.00
4 89 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 17 PB 3.81 +1.0 m/s 265.00
5 96 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 2 PB 3.75 -0.4 m/s 252.00
6 45 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 30 PB 3.68 +0.1 m/s 237.00
7 3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 9 PB 3.64 +1.1 m/s 229.00
8 17 Týna VítkováTýna Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
11 32 PB 3.62 +0.4 m/s 225.00
9 62 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 24 PB 3.54 +0.5 m/s 208.00
10 86 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 PB 3.52 +0.4 m/s 204.00
11= 76 Aneta ValentováAneta Valentová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 29 PB 3.38 +0.0 m/s 176.00
11= 71 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 13 PB 3.38 +0.2 m/s 176.00
13 24 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 27 PB 3.36 +1.2 m/s 172.00
14 20 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 15 PB 3.35 +1.2 m/s 170.00
15= 19 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 19 PB 3.34 +0.5 m/s 168.00
15= 26 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 23 PB 3.34 +0.9 m/s 168.00
17 4 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 20 PB 3.29 +1.3 m/s 159.00
18 38 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 4 PB 3.25 +1.1 m/s 151.00
19 42 Nela NovákováNela Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 18 PB 3.22 +0.4 m/s 146.00
20 63 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 11 PB 3.21 +0.7 m/s 144.00
21 23 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 PB 3.18 +0.0 m/s 139.00
22 97 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
14 1 PB 3.17 +0.2 m/s 137.00
23 99 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 8 PB 3.13 +0.7 m/s 130.00
24 93 Viktoria ValendováViktoria Valendová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
14 28 PB 3.12 +0.0 m/s 128.00
25 98 Tina MarkováTina Marková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 14 PB 3.11 +0.4 m/s 126.00
26 100 Nicol DvořákováNicol Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 5 PB 3.10 +0.2 m/s 124.00
27 33 Sabina HanákováSabina Hanáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 7 PB 3.06 +1.1 m/s 117.00
28 67 Nela BorkowskaNela Borkowska
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3 PB 3.03 +1.7 m/s 112.00
29 90 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 12 PB 3.02 +0.5 m/s 110.00
30 2 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 22 PB 2.91 +0.4 m/s 92.00
31 22 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 10 PB 2.78 +0.4 m/s 72.00
32 10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 26 PB 2.45 +0.3 m/s 28.00
Celkem 32 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 33 PB 4.00 +0.4 m/s - 308.00
2 30 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 17 PB 3.86 +0.0 m/s - 276.00
3 18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 7 PB 3.77 +0.0 m/s - 257.00
4 6 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 19 PB 3.63 -0.3 m/s - 227.00
5 83 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 10 PB 3.38 +0.5 m/s - 176.00
6 100 Anna HorkáAnna Horká
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
11 8 PB 3.33 -0.1 m/s - 167.00
7 66 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 3 PB 3.32 +0.2 m/s - 165.00
8 93 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 12 PB 3.30 +0.7 m/s - 161.00
9 62 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
13 16 PB 3.24 +0.0 m/s - 150.00
10 69 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 14 PB 3.16 +1.1 m/s - 135.00
11 72 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 27 PB 3.08 +0.6 m/s - 121.00
12 84 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 15 PB 3.02 +1.9 m/s - 110.00
13 89 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 13 PB 3.02 +0.5 m/s - 110.00
14 2 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 31 PB 3.00 +0.4 m/s - 107.00
15 70 Romana JanečkováRomana Janečková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 9 PB 2.99 +1.5 m/s - 105.00
16 71 Julie ValentováJulie Valentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 30 PB 2.98 +0.4 m/s - 104.00
17 94 Anna VinopalováAnna Vinopalová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 32 PB 2.97 +0.1 m/s - 102.00
18 21 Anna ČermákováAnna Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 6 PB 2.96 +0.3 m/s - 100.00
19= 73 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 24 PB 2.88 +0.7 m/s - 87.00
19= 99 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 29 PB 2.88 +0.0 m/s - 87.00
21 22 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 1 PB 2.83 -0.3 m/s - 80.00
22 45 Ella RajskáElla Rajská
SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B
14 22 PB 2.77 +0.0 m/s - 70.00
23 4 Nela CejnarováNela Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 4 PB 2.76 +1.9 m/s - 69.00
24 28 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 34 PB 2.75 +0.8 m/s - 67.00
25 76 Karolína NovákováKarolína Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B
15 18 PB 2.73 +0.1 m/s - 65.00
26 96 Lucie ŠtočkováLucie Štočková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
13 28 PB 2.70 +0.5 m/s - 60.00
27 12 Lilien RajskáLilien Rajská
SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B
11 23 PB 2.63 +0.7 m/s - 50.00
28 9 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 26 PB 2.63 +0.1 m/s - 50.00
29 88 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 25 PB 2.63 +0.8 m/s - 50.00
30 14 Sára BekováSára Beková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2 PB 2.55 +0.5 m/s - 40.00
31 98 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 11 PB 2.50 +1.2 m/s - 34.00
32 79 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 21 PB 2.36 +0.5 m/s - 18.00
33 90 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
14 20 PB 2.17 +0.3 m/s - 2.00
34 38 Nikola CejnarováNikola Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
15 5 PB 2.13 +1.8 m/s - 0.00
Celkem 34 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 8.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 35.64
2 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 30.99
3 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 SB 27.69
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(čt, 8.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 PB 32.81
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(čt, 8.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2 46.50
2 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 1 34.18
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 1 PB 43.90 257.00
2 91 Jan HalouzkaJan Halouzka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 8 PB 35.80 190.00
3 77 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 25 PB 34.73 181.00
4 19 Filip RevajFilip Revaj
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 20 PB 33.42 171.00
5 16 Kryštof PetiraKryštof Petira
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 17 PB 32.43 163.00
6= 86 David BílekDavid Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 4 PB 31.27 153.00
6= 20 Josef BergerJosef Berger
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 3 PB 31.27 153.00
8 33 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 21 PB 31.17 153.00
9 48 Mikuláš JelenMikuláš Jelen
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 10 PB 30.83 150.00
10 55 Antonín RadilAntonín Radil
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
13 19 PB 30.75 149.00
11 56 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 18 PB 30.32 146.00
12 63 Sebastián BašeSebastián Baše
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 2 PB 30.26 145.00
13 10 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 5 PB 28.68 133.00
14 24 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 27 PB 28.43 131.00
15 59 Petr MikysaPetr Mikysa
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 15 PB 27.68 125.00
16 8 Lukáš GranátLukáš Granát
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
12 7 PB 27.40 123.00
17 58 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 16 PB 27.11 121.00
18 23 Andrle TomášAndrle Tomáš
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
13 24 PB 27.04 120.00
19 67 Kryštof MádleKryštof Mádle
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 14 PB 26.73 118.00
20 54 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
12 22 PB 26.05 112.00
21 37 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 6 PB 24.05 97.00
22 97 Jan ŠvarcJan Švarc
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 23 PB 22.19 83.00
23 60 David LuštinecDavid Luštinec
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 13 PB 21.25 76.00
24 17 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ...
11 12 PB 21.09 75.00
25 3 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
11 26 PB 20.77 72.00
26 95 Tomáš KaplanTomáš Kaplan
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
15 11 PB 19.20 61.00
27 42 David HirschDavid Hirsch
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
12 9 PB 17.90 51.00
Celkem 27 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Šimon JaklŠimon Jakl
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 10 PB 44.28 260.00
2 87 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 13 PB 39.93 224.00
3 7 Milan ŠindlerMilan Šindler
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 24 PB 34.10 176.00
4 36 Matěj HynekMatěj Hynek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 9 PB 34.07 176.00
5 39 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 6 PB 33.66 173.00
6 13 Patrik RýdloPatrik Rýdlo
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
13 20 PB 32.51 163.00
7 64 Matěj HanušMatěj Hanuš
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
13 7 PB 31.19 153.00
8 47 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 26 PB 30.51 147.00
9 82 Eliáš BřezinaEliáš Březina
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 4 PB 28.30 130.00
10 80 Matěj BrandaMatěj Branda
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 3 PB 27.29 122.00
11 25 Maxim SzalayMaxim Szalay
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 23 PB 26.76 118.00
12 61 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 15 PB 26.64 117.00
13 52 Lukáš PopelákLukáš Popelák
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 17 PB 26.50 116.00
14 75 Patrik SalavecPatrik Salavec
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 22 PB 25.52 108.00
15 34 Radek PetiškaRadek Petiška
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 16 PB 24.35 99.00
16 65 Marek JijcoMarek Jijco
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
13 11 PB 23.90 96.00
17 32 Ben FeuermannBen Feuermann
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 5 PB 23.38 92.00
18 29 Matěj RaiterMatěj Raiter
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 18 PB 22.92 88.00
19 40 Šimon KánskýŠimon Kánský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 12 PB 22.31 84.00
20 46 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 19 PB 22.26 83.00
21 Ondřej SikstaOndřej Siksta
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 PB 20.87 73.00
22 85 David MachekDavid Machek
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 14 PB 19.57 63.00
23 35 Adam BémAdam Bém
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 2 PB 18.66 57.00
24 53 Jiří VolákJiří Volák
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 27 PB 17.25 47.00
25 77 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 8 PB 17.14 46.00
26 78 Jarosla BahníkJarosla Bahník
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
13 1 PB 16.75 43.00
27 49 Alex ValendaAlex Valenda
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
17 25 PB 13.02 17.00
28 43 Adam VondroušAdam Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ...
15 28 PB 09.70 0.00
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (čt, 8.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
11 17 PB 34.20 285.00
2 99 Zuzana HenychováZuzana Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 8 PB 29.71 232.00
3 3 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 9 PB 28.03 212.00
4 17 Týna VítkováTýna Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
11 32 PB 26.70 196.00
5 26 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 23 PB 26.62 196.00
6 62 Emily ŠafkováEmily Šafková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 24 PB 26.55 195.00
7 16 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
11 25 PB 26.36 193.00
8 42 Nela NovákováNela Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
12 18 PB 24.88 176.00
9 19 Zuzana NovákováZuzana Nováková
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 19 PB 24.44 170.00
10 100 Nicol DvořákováNicol Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 5 PB 23.80 163.00
11 24 Veronika ŠvecováVeronika Švecová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
12 27 PB 23.61 161.00
12 38 Natálie DivíškováNatálie Divíšková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 4 PB 23.29 157.00
13 45 Amelie VíchováAmelie Víchová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 30 PB 23.23 157.00
14 23 Žofie PomeznáŽofie Pomezná
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 21 PB 22.05 143.00
15 2 Nora RolkoNora Rolko
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 22 PB 21.24 134.00
16 22 Aneta HoloubkováAneta Holoubková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 10 PB 20.99 131.00
17 94 Nela VítkováNela Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A
11 31 PB 20.56 127.00
18 96 Anežka BartošováAnežka Bartošová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 2 PB 20.04 121.00
19 90 Anna JaklováAnna Jaklová
TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A
13 12 PB 19.78 118.00
20 88 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 33 PB 19.05 110.00
21 97 Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
14 1 PB 17.56 94.00
22 76 Aneta ValentováAneta Valentová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
11 29 PB 17.50 93.00
23 4 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 20 PB 17.24 90.00
24 33 Sabina HanákováSabina Hanáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
12 7 PB 16.93 87.00
25 71 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 13 PB 16.18 79.00
26 10 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
12 26 PB 16.04 77.00
27 20 Aneta MatyášováAneta Matyášová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 15 PB 14.92 65.00
28 86 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 PB 14.62 62.00
29= 63 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 11 PB 14.12 57.00
29= 98 Tina MarkováTina Marková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 14 PB 14.12 57.00
31 93 Viktoria ValendováViktoria Valendová
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
14 28 PB 12.85 44.00
32 67 Nela BorkowskaNela Borkowska
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 3 PB 12.67 42.00
Celkem 32 závodníků
Skupina 02 (čt, 8.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 17 PB 35.18 297.00
2 18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 7 PB 29.53 229.00
3 100 Anna HorkáAnna Horká
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
11 8 PB 28.33 215.00
4 2 Zuzana VejrováZuzana Vejrová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 31 PB 28.31 215.00
5 62 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
13 16 PB 27.53 206.00
6 72 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 27 PB 26.38 193.00
7 27 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
11 33 PB 26.22 191.00
8 6 Barbora OrnstováBarbora Ornstová
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 19 PB 23.44 159.00
9 84 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C
12 15 PB 21.89 142.00
10 70 Romana JanečkováRomana Janečková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
13 9 PB 21.28 135.00
11 79 Hana ProcházkováHana Procházková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 21 PB 20.51 126.00
12 9 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 26 PB 20.00 120.00
13 66 Karolína BenešováKarolína Benešová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 3 PB 19.34 113.00
14 22 Eliška BartošováEliška Bartošová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
12 1 PB 19.00 109.00
15 94 Anna VinopalováAnna Vinopalová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 32 PB 18.41 103.00
16 83 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 10 PB 18.34 102.00
17 73 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 24 PB 18.04 99.00
18 28 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
12 34 PB 17.67 95.00
19 12 Lilien RajskáLilien Rajská
SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B
11 23 PB 16.00 77.00
20 76 Karolína NovákováKarolína Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B
15 18 PB 15.98 77.00
21= 4 Nela CejnarováNela Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 4 PB 15.31 70.00
21= 90 Barbora PeškováBarbora Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
14 20 PB 15.31 70.00
23 98 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 11 PB 15.04 67.00
24 96 Lucie ŠtočkováLucie Štočková
TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E
13 28 PB 15.00 66.00
25 69 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 14 PB 14.89 65.00
26 99 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková
TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D
13 29 PB 14.48 61.00
27 21 Anna ČermákováAnna Čermáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
12 6 PB 12.70 43.00
28 71 Julie ValentováJulie Valentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 30 PB 12.40 40.00
29 93 Natali MaršováNatali Maršová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
13 12 PB 12.22 38.00
30 45 Ella RajskáElla Rajská
SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B
14 22 PB 11.74 33.00
31 89 Tereza MatějkováTereza Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ...
13 13 PB 10.34 20.00
32 88 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
14 25 PB 10.31 19.00
33 14 Sára BekováSára Beková
TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B
12 2 PB 09.41 11.00
34 38 Nikola CejnarováNikola Cejnarová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
15 5 PB 08.42 3.00
Celkem 34 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1016
2 Jan HalouzkaJan Halouzka 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0987
3 Michal BajerMichal Bajer 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0901
4 Petr MikysaPetr Mikysa 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0853
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0840
6 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0802
7 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0735
8 Mikuláš JelenMikuláš Jelen 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0693
9 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0683
10 Patrik SalavecPatrik Salavec 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0678
11 Kryštof PetiraKryštof Petira 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0662
12 David LuštinecDavid Luštinec 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0659
13 David BílekDavid Bílek 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0657
14 Matěj HynekMatěj Hynek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0644
15 Sebastián BašeSebastián Baše 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0641
16 Filip RevajFilip Revaj 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0627
17 Patrik RýdloPatrik Rýdlo 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0614
18 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0612
19 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0602
20 Milan ŠindlerMilan Šindler 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0601
21 Kryštof MádleKryštof Mádle 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0574
22 Šimon KánskýŠimon Kánský 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0566
23 Lukáš GranátLukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0561
24 Štěpán ŠtanclŠtěpán Štancl 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0540
25 Jan ŠvarcJan Švarc 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0532
26 Ben FeuermannBen Feuermann 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0509
27 Maxim SzalayMaxim Szalay 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0508
28 Antonín RadilAntonín Radil 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. ASportovní klub Týniště nad ... 0505
29= Andrle TomášAndrle Tomáš 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0504
29= Matěj HanušMatěj Hanuš 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0504
31 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0489
32 Tadeáš RiegerTadeáš Rieger 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0486
33 Matěj ProstředníkMatěj Prostředník 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0473
34 Vojtěch FeiferVojtěch Feifer 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0465
35 Nicolas BortlíkNicolas Bortlík 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0461
36 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0435
37 Adam BémAdam Bém 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0403
38 Matěj RaiterMatěj Raiter 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0402
39 Josef BergerJosef Berger 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0364
40 Eliáš BřezinaEliáš Březina 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0362
41 Matyáš NymsaMatyáš Nymsa 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0355
42 Lukáš PopelákLukáš Popelák 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0339
43 Radek PetiškaRadek Petiška 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0318
44 David HirschDavid Hirsch 12 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0302
45 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0292
46 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0277
47 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0251
48 Ondřej SikstaOndřej Siksta 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0250
49 Filip HonsnejmanFilip Honsnejman 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0249
50 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0224
51 David MachekDavid Machek 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0141
52 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 0121
53 Jiří VolákJiří Volák 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0108
54 Jarosla BahníkJarosla Bahník 13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0055
55 Alex ValendaAlex Valenda 17 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. BSportovní klub Týniště nad ... 0040
Celkem 55 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1633
2 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1532
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1521
4 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1359
5 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 1306
6 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1294
7 Tereza VorlíčkováTereza Vorlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1286
8 Nela VítkováNela Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 1178
9 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 1110
10 Anežka BartošováAnežka Bartošová 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1102
11 Barbora OrnstováBarbora Ornstová 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 1062
12 Mína HlawatschkeMína Hlawatschke 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1057
13 Emily ŠafkováEmily Šafková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1045
14 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 1015
15 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0973
16 Anna HorkáAnna Horká 11 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0937
17 Veronika ŠvecováVeronika Švecová 12 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0893
18 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0779
19 Marie Ema NymsováMarie Ema Nymsová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0752
20 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s. ASK Plhov - Náchod, z.s. A 0747
21 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0746
22 Zuzana HenychováZuzana Henychová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0710
23 Natálie DivíškováNatálie Divíšková 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0701
24 Zuzana VejrováZuzana Vejrová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0687
25 Kristýna ŠpičanováKristýna Špičanová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0679
26 Žofie PomeznáŽofie Pomezná 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0667
27 Rozálie MejstříkováRozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec Králové CTJ Sokol Hradec Králové C 0639
28 Nela BorkowskaNela Borkowska 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0631
29 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0603
30 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0594
31 Aneta MatyášováAneta Matyášová 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0561
32 Tina MarkováTina Marková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0549
33 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0541
34 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0531
35 Anna JaklováAnna Jaklová 13 TJ Sokol Jaroměř ATJ Sokol Jaroměř A 0526
36 Amálie BarcalováAmálie Barcalová 14 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0520
37 Aneta HoloubkováAneta Holoubková 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0510
38 Romana JanečkováRomana Janečková 13 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0501
39 Nela CejnarováNela Cejnarová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0490
40 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 0479
41 Magdaléna RejskováMagdaléna Rejsková 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0452
42 Nora RolkoNora Rolko 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 0446
43 Anna VinopalováAnna Vinopalová 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0443
44 Eliška BartošováEliška Bartošová 12 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0437
45 Julie ValentováJulie Valentová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0432
46 Šárka TrnečkováŠárka Trnečková 13 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0415
47 Natali MaršováNatali Maršová 13 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0393
48 Sabina HanákováSabina Hanáková 12 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0388
49 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0381
50 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 0374
51 Viktoria ValendováViktoria Valendová 14 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0364
52 Tereza MatějkováTereza Matějková 13 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0363
53 Zuzana ZasadilováZuzana Zasadilová 12 TJ Sokol Hradec Králové DTJ Sokol Hradec Králové D 0356
54 Anna ČermákováAnna Čermáková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0348
55 Lucie ŠtočkováLucie Štočková 13 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E 0308
56 Sára BekováSára Beková 12 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0303
57 Lilien RajskáLilien Rajská 11 SK Plhov - Náchod, z.s. BSK Plhov - Náchod, z.s. B 0298
58 Hana ProcházkováHana Procházková 12 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0285
59 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí BAtletický oddíl T.J. Sokol ... 0273
60 Zuzana ŠpulákováZuzana Špuláková 12 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0212
61 Leontýna LukáškováLeontýna Lukášková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0178
62 Kateřína RolečkováKateřína Rolečková 14 TJ Sokol Jaroměř BTJ Sokol Jaroměř B 0081
63 Nikola CejnarováNikola Cejnarová 15 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 0029
Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNF
Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A DNF
Barbora PeškováBarbora Pešková 14 TJ Sokol Hradec Králové ETJ Sokol Hradec Králové E DNF
Celkem 66 závodníků