Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní oddílové závody přípravek

Klášterec nad Ohří (20. 9. 2022)

hod raketkou - Ml. žáci

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HniličkaJan Hnilička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 PB 21.98
2 Samuel LanzaSamuel Lanza
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 5 PB 21.90
3 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2 PB 21.46
4 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 PB 19.15
5 Matyáš KonopkaMatyáš Konopka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 PB 19.05
Celkem 5 závodníků

hod raketkou - Ml. žákyně

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KothánkováLucie Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 2 PB 23.49
2 Karla SměšnáKarla Směšná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 PB 20.77
3 Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 7 PB 19.24
4 Nikol HeřmanováNikol Heřmanová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 1 PB 17.52
5 Natálie RadováNatálie Radová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 4 PB 14.88
6 Eliška VysluchováEliška Vysluchová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 8 PB 14.15
7 Tea SmutnáTea Smutná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 PB 12.00
8 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 PB 10.33
Celkem 8 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František MiltnerFrantišek Miltner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 6 PB 19.60
2 Milan KrátkýMilan Krátký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 2 PB 15.20
3 Viktor KubovýViktor Kubový
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 4 PB 12.40
4 Pavel TajerPavel Tajer
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 8 PB 11.75
5 Vojtěch MarcinkaVojtěch Marcinka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 5 PB 10.35
6 Daniel DvořákDaniel Dvořák
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1 PB 09.40
7 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 3 PB 07.10
8 Martin ŘízekMartin Řízek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
16 7 PB 06.80
Celkem 8 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SpoustováAnežka Spoustová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
14 6 PB 14.10
2 Kateřina KupkováKateřina Kupková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 3 PB 13.00
3 Leontýna SpáčilováLeontýna Spáčilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
15 5 PB 11.95
4 Karolína KostkováKarolína Kostková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 2 PB 11.65
5 Eliška PaulováEliška Paulová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 4 PB 10.40
6 Jana TykvartováJana Tykvartová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 7 PB 09.55
7 Daniela GranátováDaniela Granátová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
13 1 PB 07.50
Celkem 7 závodníků