Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportuj jako Zátopkovi

Liberec (19. 9. 2022)

100 m - Muži

(po, 19.9.2022 - 17:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 11.52
2 Matúš PorubänMatúš Porubän 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.16
3 Filip GrohFilip Groh 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 14.53
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy

(po, 19.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 14.32
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 14.34
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.52
4 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 15.69
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vítek SchveigerVítek Schveiger 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.20
2 Šimon MasákŠimon Masák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.50
3 Pavel VrbaPavel Vrba 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:11.00
4 Jan SamšiňákJan Samšiňák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:20.10
5 Marek NovákMarek Novák 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:23.60
6 Daniel KošekDaniel Košek 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:28.30
7 Lukáš ZadražilLukáš Zadražil 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:32.20
8 Max BrodskýMax Brodský 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:33.00
9 Ondřej MuchaOndřej Mucha 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:35.10
10 Štěpán JankovskýŠtěpán Jankovský 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:35.70
11 Matouš KovářMatouš Kovář 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:37.70
12 Jaromír KozákJaromír Kozák 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:39.50
13 Erik ValentaErik Valenta 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:39.80
14 Kryštof MichelKryštof Michel 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:44.10
15 Jakub KyselaJakub Kysela 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.80
16 Eduard VáňaEduard Váňa 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:46.20
17 Tomáš UrbanTomáš Urban 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:54.70
18 Marek ŠťastnýMarek Šťastný 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:00.30
19 Daniel BlajerDaniel Blajer 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:13.80
20 Jan VavřichJan Vavřich 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:29.50
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 20 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína BenkoKarolína Benko 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:09.00
2 Sofie StříbrnáSofie Stříbrná 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:10.30
3 Lucie NýdrlováLucie Nýdrlová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:11.60
4 Alice ChválováAlice Chválová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:13.10
5 Anna KrausováAnna Krausová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:13.40
6 Lea HaukováLea Hauková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:19.30
7 Vanesa BlajerováVanesa Blajerová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:20.90
8 Anna NoskováAnna Nosková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:21.70
9 Liliana ObajdinováLiliana Obajdinová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:24.30
10 Isabela KašparováIsabela Kašparová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:28.40
11 Ema NesvačilováEma Nesvačilová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:34.00
12 Barbora BalkováBarbora Balková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:36.20
13 Lucie PřibylováLucie Přibylová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:42.20
14 Natálie MoudráNatálie Moudrá 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:42.50
15 Magdalena ZrníkováMagdalena Zrníková 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:45.80
16 Aneta ChválováAneta Chválová 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:46.70
17 Elena KašparováElena Kašparová 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:49.20
18 Klára JeklováKlára Jeklová 13 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:49.60
19 Tereza KlimešováTereza Klimešová 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:52.50
20 Eliška DonátováEliška Donátová 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:52.80
21 Laura BussLaura Buss 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:53.10
22 Nikola KulovanáNikola Kulovaná 14 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:55.80
23 Eliška PekařováEliška Pekařová 12 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:56.00
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 23 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.78
2 Ondřej HudíkOndřej Hudík 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.38
3 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.29
4 Štěpán RázekŠtěpán Rázek 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.40
5 Martin ValentaMartin Valenta 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.60
6 Ondřej GalandrOndřej Galandr 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 14.67
7 Pavel ŠilhánPavel Šilhán 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 15.68
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.15
2 Eliška MuchováEliška Muchová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 11.16
3 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.40
4 Marie GavrunováMarie Gavrunová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.87
5 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13.12
6 Andrea FlejberkováAndrea Flejberková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.52
7 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.85
8 Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 14.27
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,28 2,48 2,68 2,88
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 PB 2.68 o o o xxx
2 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 PB 2.48 o o xxx
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 NM - - -
Poznámky / pokusy:
" Soutěž ukončena pro prudký déšť
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 4.91
2 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 4.13
3 Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.81
4 Hynek ČejkaHynek Čejka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.55
5 Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.54
6 Štěpán RázekŠtěpán Rázek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.38
7 Ondřej GalandrOndřej Galandr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.20
8 Samuel MatlachSamuel Matlach
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 PB 2.90
9 Pavel ŠilhánPavel Šilhán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 2.58
10 Bohdan KlopotBohdan Klopot
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 2.35
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška MuchováEliška Muchová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 4.15
2= Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 4.00
2= Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 4.00
4 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.67
5 Andrea FlejberkováAndrea Flejberková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.39
6= Alisia FinkeAlisia Finke
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.37
6= Marie GavrunováMarie Gavrunová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.37
8 Nela KopicováNela Kopicová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.31
9 Laura MišutkováLaura Mišutková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 PB 3.24
10 Aneta KoželuhováAneta Koželuhová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.22
11 Kristýna LovjannikovaKristýna Lovjannikova
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.20
12 Tereza KeltnerováTereza Keltnerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 PB 3.16
13 Natálie VélováNatálie Vélová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.15
14 Zuzana KauckáZuzana Kaucká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 PB 3.05
15 Kristýna JunkováKristýna Junková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 3.00
16 Karolína HlavsováKarolína Hlavsová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 PB 2.85
17 Eliška MoravcováEliška Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 PB 2.70
18 Tereza BláhováTereza Bláhová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 PB 2.40
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 19.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 22.81
2 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 18.52
3 Tereza ŠírováTereza Šírová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 PB 15.97
4 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 PB 13.50
5 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 PB 08.69
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 19.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 47.88
2 Jakub MěrtlJakub Měrtl
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 22.24
3 Lukáš HokrLukáš Hokr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 PB 17.55
4 Filip GrohFilip Groh
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 PB 16.20
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(po, 19.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 PB 26.65
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(po, 19.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 38.47
2 Jiří KalíkJiří Kalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 26.45
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán JankovskýŠtěpán Jankovský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 28.80
2 Pavel VrbaPavel Vrba
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 24.00
3= Šimon MasákŠimon Masák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 23.50
3= Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 23.50
5 Lukáš ZadražilLukáš Zadražil
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 23.00
6 Jaromír KozákJaromír Kozák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 22.80
7 Jan SamšiňákJan Samšiňák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 20.50
8 Marek ŠťastnýMarek Šťastný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 20.00
9 Jakub UrbanJakub Urban
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 16.80
10= Daniel KošekDaniel Košek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 16.50
10= Marek NovákMarek Novák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 16.50
12 Erik ValentaErik Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 16.00
13 Daniel BlajerDaniel Blajer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 15.20
14 Filip VojtěchovskýFilip Vojtěchovský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 15.00
15 Ondřej MuchaOndřej Mucha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 14.50
16 Martin ZadražilMartin Zadražil
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 14.20
17= Max BrodskýMax Brodský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 14.00
17= Tomáš UrbanTomáš Urban
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 14.00
19 Matouš KovářMatouš Kovář
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 12.80
20 Eduard VáňaEduard Váňa
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 12.50
21 Vincent HyškaVincent Hyška
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 11.60
22 Filip LoudaFilip Louda
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 11.50
23 Adam CaadAdam Caad
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 10.60
24 Jakub KyselaJakub Kysela
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 10.50
25 Kryštof MichelKryštof Michel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 10.00
26= Tadeáš BudinaTadeáš Budina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 09.50
26= Jan VavřichJan Vavřich
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 09.50
28= Tadeáš ZoubekTadeáš Zoubek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 09.00
28= Adam KöhlerAdam Köhler
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 09.00
30 Tobiáš RegentTobiáš Regent
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 08.00
31 Adam VarvařovskýAdam Varvařovský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 07.50
Celkem 31 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Isabela KašparováIsabela Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 34.20
2 Sofie StříbrnáSofie Stříbrná
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 27.00
3 Anna KrausováAnna Krausová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 24.30
4 Karolína BenkoKarolína Benko
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 23.40
5 Liliana ObajdinováLiliana Obajdinová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 19.20
6 Klára JeklováKlára Jeklová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 17.70
7 Elena KašparováElena Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 15.40
8 Eliška KalinováEliška Kalinová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 15.30
9 Ema NesvačilováEma Nesvačilová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 14.60
10 Lea HaukováLea Hauková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 14.40
11 Vanesa BlajerováVanesa Blajerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 PB 13.90
12 Alice ChválováAlice Chválová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 13.70
13= Lucie PřibylováLucie Přibylová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 13.10
13= Michala HanzlováMichala Hanzlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 13.10
15= Lucie NýdrlováLucie Nýdrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 13.00
15= Tereza KlimešováTereza Klimešová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 13.00
17 Barbora BalkováBarbora Balková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 12.80
18 Anna NoskováAnna Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 12.60
19= Eliška DonátováEliška Donátová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 11.40
19= Nikola KulovanáNikola Kulovaná
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 11.40
21 Magdalena ZrníkováMagdalena Zrníková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 11.10
22 Natálie MoudráNatálie Moudrá
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
13 PB 11.00
23 Laura BussLaura Buss
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 10.50
24 Nicol MedkováNicol Medková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 10.30
25 Aneta ChválováAneta Chválová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 10.10
26 Eliška PekařováEliška Pekařová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 PB 08.50
27= Tereza TykalováTereza Tykalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 08.00
27= Štěpánka FarkašovskáŠtěpánka Farkašovská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 08.00
29= Šárka BossŠárka Boss
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 07.50
29= Jozefína JandejskováJozefína Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 07.50
31 Nela ValentováNela Valentová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
14 PB 06.90
32 Eliška FarkašováEliška Farkašová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 06.60
33 Ema BrodskáEma Brodská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 06.20
34 Lotka ŘehákováLotka Řeháková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 06.00
35= Eva ŠepsováEva Šepsová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
15 PB 04.50
35= Anežka FáberováAnežka Fáberová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 04.50
37 Markéta MartinovskáMarkéta Martinovská
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
16 PB 02.60
Celkem 37 závodníků