Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD a J mladšího žactva

Trutnov (15. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 15.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.06 11.00
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 08.22 9.00
3 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.96 8.00
4 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.97 7.00
5 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.05 5.00
6 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.28 4.00
7 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.45 3.00
8 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 15.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 09.67
2 11 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.75
3 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.82
4 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.00
5 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.01
6 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.19
Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 15.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.99
2 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.24
3 Jiří SnopekJiří Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.52
4 10 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.74
5 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.99
6 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 11.08
7 Sebastien KovačičSebastien Kovačič 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 11.46
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 15.9.2022 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.97 6.00
2 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 09.50 2.00
3 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.54 1.00
4 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.57
5 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.00
6 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.43
7 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.56
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.06 11.00
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 08.22 9.00
3 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.96 8.00
4 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.97 7.00
4 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.97 6.00
6 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 09.05 5.00
7 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.28 4.00
8 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 09.45 3.00
9 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 09.50 2.00
10 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.54 1.00
11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.57
12 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 09.67
13 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.72
14 11 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.75
15 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.82
16 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.99
17 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.00
17 Vítek VilímekVítek Vilímek 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.00
19 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.01
20 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.19
21 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.24
22 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.43
23 Jiří SnopekJiří Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.52
24 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.56
25 10 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.74
26 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.99
27 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 11.08
28 Sebastien KovačičSebastien Kovačič 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 11.46
Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.66 11.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.67 9.00
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 08.77 7.00
4 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 08.79 6.00
5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.90 3.00
6 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.90 2.00
7 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.94 1.00
8 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 15 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 PB 08.79
2 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 08.82 5.00
3 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.90 4.00
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 SB 09.10
5 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.17
6 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.30
7 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.53
8 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.58
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.31
2 6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 09.35
3 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 09.51
MS Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.63
5 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.65
6 Jolana FléglováJolana Fléglová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.68
7 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.70
8 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.60
2 Eliška ČapkováEliška Čapková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.62
3 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.75
4 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.83
5 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.89
6 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.01
7 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.04
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 PB 09.73
2 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.88
3 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.14
4 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.27
5 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.53
3 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.75
2 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 09.88
3 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.08
4 7 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.24
5 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.32
6 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.50
7 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.51
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amíra KejmarováAmíra Kejmarová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.52
2 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.86
3 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.04
4 Daysi ŠtajnerováDaysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 PB 10.17
5 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 10.27
6 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 10.33
7 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 PB 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 15.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 08.77 8.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.12
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.29
4 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.83
5 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.87
6 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.98
7 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 10.04
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.66 11.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.67 9.00
3 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 08.77 7.00
3 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 08.77 8.00
5 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 08.79 6.00
5 15 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 PB 08.79
7 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 08.82 5.00
8 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.90 3.00
8 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.90 2.00
8 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.90 4.00
11 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.94 1.00
12 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.03
13 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 SB 09.10
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.12
15 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.17
16 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.29
17 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.30
18 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.31
19 6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 09.35
20 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 09.51
21 Amíra KejmarováAmíra Kejmarová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 09.52
22 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.53
23 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.58
24 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.60
25 Eliška ČapkováEliška Čapková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.62
26 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.63
27 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.65
28 Jolana FléglováJolana Fléglová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.68
29 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.70
30 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 PB 09.73
31 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.75
31 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.75
33 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.79
34 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.83
34 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.83
36 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.86
37 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.87
38 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 09.88
38 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 09.88
40 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 09.89
41 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.98
42 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.01
43 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.04
43 Vendula JaklováVendula Jaklová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.04
43 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 10.04
46 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.08
47 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.14
48 Daysi ŠtajnerováDaysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 PB 10.17
49 7 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.24
50 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.27
50 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 10.27
52 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 10.32
53 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 10.33
54 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 3 PB 10.38
55 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 10.50
56 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.51
57 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.53
3 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 15.9.2022 - 18:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 19.73 11.00
2 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.70 9.00
3 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 PB 21.32 8.00
4 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 21.69 7.00
5 3 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 23.19 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 15.9.2022 - 18:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.30 6.00
2 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.54 5.00
3 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.69 4.00
4 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 23.88
5 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 24.11
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 15.9.2022 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 22.93 3.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 23.38
3 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.25
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 24.33
Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 15.9.2022 - 18:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 23.25
2 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 24.79
3 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.95
4 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 27.32
David SnopekDavid Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 15.9.2022 - 18:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 23.07 2.00
2 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 23.82
MS Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 25.26
4 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.65
5 Sebastien KovačičSebastien Kovačič 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 30.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 19.73 11.00
2 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 20.70 9.00
3 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 PB 21.32 8.00
4 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 21.69 7.00
5 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 22.30 6.00
6 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.54 5.00
7 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.69 4.00
8 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 22.93 3.00
9 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 23.07 2.00
10 3 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 23.19 1.00
11 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 23.25
12 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 23.38
13 Jakub ŠromJakub Šrom 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 23.82
14 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 23.88
15 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 24.11
16 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.25
17 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 24.33
18 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 24.79
19 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.95
20 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 25.26
21 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.65
22 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 27.32
23 Sebastien KovačičSebastien Kovačič 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 30.07
Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 DNS
David SnopekDavid Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.49 11.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 21.08 8.00
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.83 7.00
4 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.84 6.00
5 Tereza TejklováTereza Tejklová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.97 5.00
6 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.97 3.00
2 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.36
3 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.70
4 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 22.86
5 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.93
6 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 24.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 23.23
2 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 23.26
3 Gita BrandejsováGita Brandejsová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.62
4 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 23.74
MS Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.77
Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 21.97 4.00
2 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 23.77
3 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.89
4 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 24.29
5 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 24.76
Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 24.32
2 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 24.54
3 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.68
4 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 24.70
5 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 24.87
6 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 25.09
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 24.61
2 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.07
3 Daysi ŠtajnerováDaysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 25.48
4 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 25.64
5 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 25.81
6 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 26.93
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 24.69
2 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 24.87
3 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 25.34
4 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 PB 26.03
5 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 26.36
6 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 27.11
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.63
2 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.63
3 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.91
4 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.29
5 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 PB 27.48
6 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 29.07
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SýkorováJulie Sýkorová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.13 2.00
2 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 PB 22.55
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.74
4 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.14
5 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 24.43
6 9 Květoslava HornychováKvětoslava Hornychová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 25.34
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 15.9.2022 - 17:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.90 9.00
2 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.21 1.00
3 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 22.34
4 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 24.82
Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.49 11.00
2 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.90 9.00
3 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 21.08 8.00
4 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.83 7.00
5 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.84 6.00
6 Tereza TejklováTereza Tejklová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.97 5.00
6 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.97 3.00
6 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 21.97 4.00
9 Julie SýkorováJulie Sýkorová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.13 2.00
10 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.21 1.00
11 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.23
12 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 22.34
13 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.36
14 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 PB 22.55
15 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.63
15 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 22.63
17 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.70
18 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 22.74
19 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 22.86
20 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 22.93
21 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 23.23
22 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 23.26
23 Gita BrandejsováGita Brandejsová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.62
24 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 23.74
25 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.77
25 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 23.77
27 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.89
28 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.14
29 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 24.26
30 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 24.29
31 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 24.32
32 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 24.43
33 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 24.54
34 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 24.61
35 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.68
36 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 24.69
37 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 24.70
38 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 24.76
39 Veronika ŠkopováVeronika Škopová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 24.82
40 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 24.87
40 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 24.87
42 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.91
43 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.07
44 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 25.09
45 Karolína HamáčkováKarolína Hamáčková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 25.29
46 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 25.34
46 9 Květoslava HornychováKvětoslava Hornychová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 25.34
48 Daysi ŠtajnerováDaysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 25.48
49 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 25.64
50 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 25.81
51 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 PB 26.03
52 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 26.36
53 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 26.93
54 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 27.11
55 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 PB 27.48
56 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 29.07
Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 DNS
Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 DNS

1500 m - Ml. žáci

(čt, 15.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 5:06.35 11.00
2 1 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 5:07.90 9.00
3 3 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 5:39.13 8.00
4 5 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 5:48.65 7.00
5 4 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 5:51.45 6.00
6 7 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 5:54.67 5.00
7 6 Matěj HojnýMatěj Hojný 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 6:13.53 4.00
8 11 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 6:24.67 3.00
9 10 Nathan HoldaNathan Holda 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 6:45.97 2.00
8 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 DNS
Poznámky:
KPJ: 1. Čečka Matěj - HKRAL, 2. Blažek Miroslav - JAROM, Podlešák Martin - HKRAL
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(čt, 15.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 5:31.01 11.00
2 12 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 5:36.64 9.00
3 1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 5:40.01 8.00
4 8 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 5:43.20 7.00
5 6 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 5:47.98 6.00
6 13 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 PB 5:48.85 5.00
MS 15 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 14 5:50.11
8 4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 5:55.24 4.00
9 7 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 5:56.01 3.00
10 14 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 13 PB 6:01.10 2.00
11 11 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 10 6:01.55 1.00
12 2 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 6:06.39
13 5 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 6:07.74
14 9 Květoslava HornychováKvětoslava Hornychová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 6:09.32
Poznámky:
KPJ: 1. Lukešová Natálie - JILEM, 2. Nováková Aneta - JAROM, 3. Dvořáková Barbora - DOBRU
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 15.9.2022 - 15:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 10.59 11.00
2 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 10.90 9.00
3 2 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 11.25 8.00
4 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 11.26 7.00
5 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.84 6.00
Poznámky:
KPJ: 1. Kulička Pavel - HKRAL, 2. Zajíc Martin - HKRAL, 3. Čečka Matěj - HKRAL
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 15.9.2022 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 12.07 5.00
2 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 12.20 4.00
3 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 13.01 3.00
4 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 13.73 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 10.59 11.00
2 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 10.90 9.00
3 2 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 11.25 8.00
4 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 11.26 7.00
5 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.84 6.00
6 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 12.07 5.00
7 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 12.20 4.00
8 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 13.01 3.00
9 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 13.73 2.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 15.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.08 11.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.20 9.00
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 10.58 8.00
4 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 11.11 7.00
5 4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.60 6.00
6 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 11.61 5.00
7 5 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 12.24 4.00
Poznámky:
KPJ: 1. Záhorská Barbora - HKRAL, Dvořáková Daniela - JAROM, 3. Picková Rebeka - HKRAL
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 15.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.64 3.00
2 13 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 12.98 2.00
3 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 13.45 1.00
4 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 13.55
5 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 14.47
6 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 15.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 10.08 11.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.20 9.00
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 10.58 8.00
4 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 11.11 7.00
5 4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.60 6.00
6 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 11.61 5.00
7 5 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 12.24 4.00
8 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 12.64 3.00
9 13 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 12.98 2.00
10 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 13.45 1.00
11 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 13.55
12 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 14.47
13 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 15.94

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (čt, 15.9.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krejčík, Kulička, Stoszek, Zajíc Krejčík, Kulička, Stoszek, Zajíc TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 33.30 11.00
2 Štěpán, Pavlíček, Baláš, Černík Štěpán, Pavlíček, Baláš, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 34.96 8.00
3 Bárta, Hadač, Knittel, Karel Bárta, Hadač, Knittel, Karel TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.85 6.00
4 4 Koudelka, Kuťák, Řezníček, Šrom Koudelka, Kuťák, Řezníček, Šrom SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 37.84 5.00
5 David, Dušek, Kukal, Šturm David, Dušek, Kukal, Šturm TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 38.23 4.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žáci 02 (čt, 15.9.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Čečka, Krejčík, Pecina, Polášek Čečka, Krejčík, Pecina, Polášek TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 34.87 9.00
2 Pospíšil, Petrů, Štokr, Zirnsák Pospíšil, Petrů, Štokr, Zirnsák TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 35.75 7.00
3 Pleskot, Podlešák, Řehák, Szalay Pleskot, Podlešák, Řehák, Szalay TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 38.47 3.00
4 Svoboda, Svoboda, Zilvar, Mazánek Svoboda, Svoboda, Zilvar, Mazánek SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 38.90 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (čt, 15.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchá, Netalová, Dvořáková, Hocke Suchá, Netalová, Dvořáková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 32.92 11.00
2 Bláhová, Záhorská, Vaňátková, Picková Bláhová, Záhorská, Vaňátková, Picková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.95 9.00
3 1 Dvořáková, Březovská, Stolinová, Dynterová Dvořáková, Březovská, Stolinová, Dynterová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 33.93 8.00
4 Konrádová, Patschová, Trejbalová, Binterová Konrádová, Patschová, Trejbalová, Binterová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 35.70 3.00
5 Hlaváčová, Suchardová, Telcová, Matěásková Hlaváčová, Suchardová, Telcová, Matěásková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 35.95 2.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 02 (čt, 15.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mičánková, Vaňková, Moníková, Zemanová Mičánková, Vaňková, Moníková, Zemanová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 34.15 6.00
2 Lukášová, Rozinková, Síbrová, Schreiberová Lukášová, Rozinková, Síbrová, Schreiberová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 35.62 4.00
3 Malá, Tekir, Mergancová, Havlíčková Malá, Tekir, Mergancová, Havlíčková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 36.02 1.00
4 8 Zahrádková, Henychová, Rechtorisová, Bílková Zahrádková, Henychová, Rechtorisová, Bílková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 36.78
5 Honců, Suchomelová, Hendrychová, Votočková Honců, Suchomelová, Hendrychová, Votočková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 38.35
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (čt, 15.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malá, Tejklová, Hošková, Hanušová Malá, Tejklová, Hošková, Hanušová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 34.04 7.00
2 Odlová, Koďousková, Špilarová, Kupková Odlová, Koďousková, Špilarová, Kupková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 34.95 5.00
3 Kejmarová, Bednářová, Kábrtová, Prokopová Kejmarová, Bednářová, Kábrtová, Prokopová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.08
4 Čapková, Hamáčková, Lukešová, Malá Čapková, Hamáčková, Lukešová, Malá TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 37.27
5 Mejstříková, Zasadilová, Špačková, Kubcová Mejstříková, Zasadilová, Špačková, Kubcová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 37.36
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 04 (čt, 15.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fléglová, Drašnarová, Skálová, Pavlová Fléglová, Drašnarová, Skálová, Pavlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 36.37
2 5 Novotná, Čechová, Velínská, Klížová Novotná, Čechová, Velínská, Klížová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 36.40
3 7 Šanovcová, Majerová, Hlávková, Brandejsová Šanovcová, Majerová, Hlávková, Brandejsová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 37.50
4 11 Gabrielová, Holíková, Vlnasová, Sýkorová Gabrielová, Holíková, Vlnasová, Sýkorová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 38.43
5 Kónyová, Malá, Sopková, Pražáková Kónyová, Malá, Sopková, Pražáková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 39.71
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 15.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,17 1,22 1,27 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,48 Body
1 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 1.44 - - o - o xo - xo xxo xxx 11.00
2 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 PB 1.35 o - o - o xo xxx 9.00
3 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 PB 1.27 o o o o xxx 8.00
4 Adam StoszekAdam Stoszek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 1.27 o o xo o xxx 7.00
5 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 PB 1.27 o o o xo xxx 6.00
8 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 DNS
Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 15.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,09 1,14 1,19 1,24 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 Body
1 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 17 PB 1.41 o o o o o o o xo xo xxx 11.00
2 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 18 1.38 - o o o o xxo xo o xxx 9.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 20 1.35 - - o xo o xo o xxx 8.00
4 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 5 PB 1.35 o o o o o o xo xxx 7.00
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 PB 1.35 - o o o o xo xxo xxx 6.00
6 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 19 1.32 - - o xo o o xxx 5.00
7 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 10 PB 1.32 o xo xo o xo o xxx 4.00
8 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 4 PB 1.32 o o o xo xo xo xxx 3.00
9 Tereza TejklováTereza Tejklová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 14 1.32 o o o o o xxo xxx 2.00
10 Ema MaláEma Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 11 1.29 o o o o xxo xxx 1.00
11 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 9 1.24 o o o o xxx
12 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 13 1.24 - o xo o xxx
13= Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 6 1.24 o o o xxo xxx
13= Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 3 PB 1.24 o o o xxo xxx
15 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 1.19 xo o o xxx
16 11 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 2 PB 1.19 o xxo o xxx
17 Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 15 1.19 o o xo xxx
18 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 SB 1.14 o xo xxx
Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 7 DNS
Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 16 DNS
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 15.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 19 PB 4.82 -1.0 m/s - 11.00
2 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 1 PB 4.49 -0.4 m/s - 9.00
3 1 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 18 4.47 +0.5 m/s - 8.00
4 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 12 PB 4.41 -0.5 m/s - 7.00
5 Filip KarelFilip Karel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 11 PB 4.18 +0.5 m/s - 6.00
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 7 PB 4.08 +1.0 m/s - 5.00
7 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 16 3.92 +1.0 m/s - 4.00
8 Jan ŠtokrJan Štokr
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 15 3.89 -0.1 m/s - 3.00
9 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 17 3.81 +0.4 m/s - 2.00
10 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 8 3.77 +0.2 m/s - 1.00
11 Matyáš VítMatyáš Vít
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 3.76 +0.4 m/s -
12 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 10 3.69 -0.4 m/s -
13 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 6 PB 3.62 -0.3 m/s -
14 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 9 3.52 +0.1 m/s -
15 Kristian CarrilloKristian Carrillo
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 5 3.47 -0.7 m/s -
16 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 13 PB 3.39 -0.2 m/s -
17 David SnopekDavid Snopek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 4 3.26 -0.6 m/s -
18 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
10 2 PB 3.16 -0.3 m/s -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 15.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 32 4.62 +0.4 m/s 11.00
2 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 27 PB 4.44 -0.6 m/s 9.00
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 29 PB 4.26 -0.1 m/s 8.00
4 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 31 4.18 -0.6 m/s 7.00
5 1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 30 4.00 -0.7 m/s 6.00
6 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 25 PB 3.95 -0.7 m/s 5.00
7 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 28 3.88 +0.1 m/s 4.00
8 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 26 3.85 -0.6 m/s 3.00
9 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 22 PB 3.83 -0.8 m/s 2.00
10 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 2 PB 3.82 -1.2 m/s 1.00
11 Julie SýkorováJulie Sýkorová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 3 PB 3.80 -0.6 m/s
12 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 24 3.75 -0.1 m/s
13 Anna LašováAnna Lašová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 6 PB 3.75 -0.5 m/s
14 Vendula JaklováVendula Jaklová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 1 PB 3.58 -0.2 m/s
15 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 18 3.57 -0.3 m/s
16 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 16 3.54 -0.6 m/s
17 Laura SopkováLaura Sopková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 13 3.45 +0.0 m/s
18 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 19 PB 3.45 -1.0 m/s
19 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 9 PB 3.43 -1.1 m/s
20 Aneta VlnasováAneta Vlnasová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 3.42 -0.6 m/s
21 Eliška ČapkováEliška Čapková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 4 PB 3.37 -0.6 m/s
22 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 8 PB 3.36 +0.3 m/s
23 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 3.35 -0.6 m/s
24 Jolana FléglováJolana Fléglová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 20 3.34 -1.2 m/s
25 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 5 PB 3.28 -0.6 m/s
26 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 23 3.28 +0.1 m/s
27 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 21 3.27 -0.4 m/s
28 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 15 3.26 -0.2 m/s
29 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 11 3.22 -0.7 m/s
30 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 14 3.18 +0.0 m/s
31 Emily VanclováEmily Vanclová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 7 3.11 -0.2 m/s
32 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 10 2.65 +0.0 m/s
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 15.9.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12 PB 10.85 11.00
2 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 14 PB 10.41 9.00
3 Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 PB 09.75 8.00
4 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 13 PB 09.63 7.00
5 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 PB 09.03 6.00
6 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 11 08.94 5.00
7 Nela VaňátkováNela Vaňátková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 9 08.28 4.00
8 Amíra KejmarováAmíra Kejmarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 1 PB 07.87 3.00
9 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 6 PB 07.26 2.00
10 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 7 PB 07.18 1.00
11 14 Adéla RenskáAdéla Renská
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
09 3 PB 07.14
12 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 2 PB 06.11
13 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 4 PB 06.06
14 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 5 05.65
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 15.9.2022 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 11 PB 09.10 11.00
2 Matyáš BártaMatyáš Bárta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 1 PB 08.68 9.00
3 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 08.14 8.00
4 Jan ŠtokrJan Štokr
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 4 PB 08.06 7.00
5 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 9 07.88 6.00
6 6 Matěj HojnýMatěj Hojný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 7 PB 07.47 5.00
7 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 8 PB 06.90 4.00
8 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 2 PB 06.30 3.00
9 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3 PB 06.04 2.00
10 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 5 PB 05.96 1.00
11 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 6 PB 05.83
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 15.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 22 58.71 11.00
2 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 21 57.44 9.00
3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 4 PB 53.78 8.00
4 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 20 50.57 7.00
5 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 17 PB 48.89 6.00
6= Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 14 PB 47.31 4.50
6= Jakub HadačJakub Hadač
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 5 PB 47.31 4.50
8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 18 43.96 3.00
9 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 19 42.88 2.00
10 4 František KoudelkaFrantišek Koudelka
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 15 41.07 1.00
11 Jan SoukupJan Soukup
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 16 40.41
12 Josef KrusberskýJosef Krusberský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 13 PB 38.66
13 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 10 PB 37.14
14 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 12 PB 35.07
15 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 7 PB 34.43
16 Matěj RenskýMatěj Renský
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
09 6 PB 33.86
17 Vítek VilímekVítek Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 3 PB 30.60
18 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 PB 30.26
19 7 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 11 28.83
MS Marek RuferMarek Rufer
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
09 2 PB 27.12
21 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 1 PB 24.16
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Kulička Pavel - HKRAL, 2. Krejčík Pavel - HKRAL, 3. Bednařík Lukáš - TRUTN
Celkem 21 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 15.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 1 PB 47.30 11.00
2 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 23 44.45 9.00
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 21 PB 43.87 8.00
4 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 4 PB 43.19 7.00
5 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 14 PB 41.92 6.00
6 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 PB 40.71 5.00
7 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 15 PB 38.97 4.00
8 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 22 38.46 3.00
9 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 6 PB 37.85 2.00
10 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 20 36.30 1.00
11 8 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 19 35.74
12 12 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 12 33.46
13 Aneta VlnasováAneta Vlnasová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 18 32.97
14 Gita BrandejsováGita Brandejsová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 16 32.73
15 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 7 SB 31.21
16 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 29.16
17 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 5 PB 28.11
18 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 11 PB 28.00
19 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 3 SB 24.16
20 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 8 PB 23.96
21 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 2 SB 23.46
22 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 10 PB 22.44
23 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 9 20.63
Poznámky / pokusy:
" KPJ: Březovská Tereza - DOBRU, 2. Síbrová Markéta - SODKR, Mičánková Markéta - HKRAL
Celkem 23 závodníků