Vrhačský čtvrtek - uzavřené závody
Praha - Pekařka (8. 9. 2022)vrh koulí 4kg - Veteráni
(čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan FliegelMilan Fliegel
AC Praha 1890 |
43 | 1 | PB 08.43 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla Praha |
01 | 1 | PB 13.72 | |||||||||||||||
2 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | PB 08.07 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1 | PB 15.32 | |||||||||||||||
2 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 2 | PB 12.72 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(čt, 8.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazur... |
76 | 1 | PB 09.37 | |||||||||||||||
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s. |
98 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
08 | 1 | PB 28.19 | |||||||||||||||
2 |
Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s. |
08 | 2 | PB 22.72 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan FliegelMilan Fliegel
AC Praha 1890 |
43 | 1 | PB 20.12 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla Praha |
01 | 1 | PB 40.71 | |||||||||||||||
2 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Dukla Praha |
01 | 2 | PB 40.06 | |||||||||||||||
3 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | 1 | PB 39.96 | |||||||||||||||
4 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 3 | PB 29.81 | |||||||||||||||
5 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 1 | PB 25.88 | |||||||||||||||
6 |
Dana DvořákováDana Dvořáková
TJ Dukla Praha |
71 | 4 | PB 17.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 1 | PB 47.70 | |||||||||||||||
2 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 2 | PB 32.22 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s. |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(čt, 8.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy Vary |
88 | 1 | PB 53.22 | |||||||||||||||
2 |
Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s. |
98 | 2 | PB 48.85 | |||||||||||||||
3 |
Karel PeppernýKarel Pepperný
Atletický školní klub Mazur... |
76 | 3 | PB 29.13 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(čt, 8.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
05 | PB 53.58 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s. |
08 | PB 39.88 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Veteráni
(čt, 8.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivan LiškaIvan Liška
AK ŠKODA Plzeň |
65 | 1 | PB 26.61 | |||||||||||||||
2 |
Milan FliegelMilan Fliegel
AC Praha 1890 |
43 | 2 | PB 15.81 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(čt, 8.9.2022 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
03 | PB 43.90 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla Praha |
01 | 1 | PB 41.55 | |||||||||||||||
3 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | PB 41.53 | |||||||||||||||
4 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s. |
98 | 3 | PB 37.31 | |||||||||||||||
5 |
Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla Praha |
01 | 4 | PB 35.08 | |||||||||||||||
6 |
Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890 |
02 | 5 | PB 28.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |