Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD nejmladšího žactva LKAS

Rumburk (13. 9. 2022)

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠimkaPetr Šimka 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.24 34.00
2 Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.36 17.00
3 Tomáš SamkoTomáš Samko 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 29.17 11.00
4 Matouš SoučekMatouš Souček 15 TJ RumburkTJ Rumburk 29.86 7.00
5 Sebastian DudákSebastian Dudák 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 33.54 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VomlelaOndřej Vomlela 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.03 28.00
2 Václav HasoňVáclav Hasoň 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.54 16.00
3 Jáchym PrášekJáchym Prášek 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 28.57 15.00
4 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 29.15 12.00
5 Antonín KorečekAntonín Koreček 14 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 29.73 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.38 27.00
1 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.01 39.00
3 Jakub KneiflJakub Kneifl 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.80 13.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 30.65 6.00
5 Václav ZemlerVáclav Zemler 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 34.63 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.22 44.00
2 Robin SochůrekRobin Sochůrek 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 25.05 38.00
3 Jan SkořepaJan Skořepa 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.07 23.00
4 Petr FaltusPetr Faltus 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.79 8.00
5 Marcel MalinskýMarcel Malinský 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 32.86 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.71 41.00
2 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 26.53 31.00
3 Richard AmrichRichard Amrich 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 26.60 30.00
4 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 TJ RumburkTJ Rumburk PB 28.21 20.00
5 Adam BerdarAdam Berdar 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.25 19.00
6 Patrik ŠvihlíkPatrik Švihlík 15 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 32.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.65 37.00
2 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.94 36.00
3 Dominik KaiserDominik Kaiser 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 27.56 26.00
4 Martin GrofMartin Grof 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 27.61 25.00
5 Lukáš ŠepsLukáš Šeps 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.13 22.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BlažekMatěj Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.53 46.00
2 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 23.57 42.00
3 Martin ČermákMartin Čermák 12 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 24.14 40.00
4 Ondřej KotekOndřej Kotek 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 27.87 24.00
5 Václav RandusVáclav Randus 11 TJ RumburkTJ Rumburk 28.18 21.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BlažekJakub Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 23.56 43.00
2 Ondřej ŠimonOndřej Šimon 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 25.98 35.00
3 Michal PolákMichal Polák 11 TJ RumburkTJ Rumburk 26.34 33.00
4 Jan ŠkodaJan Škoda 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.48 32.00
5 Vendelín KocourekVendelín Kocourek 11 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.78 29.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián MartiniMaxmilián Martini 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 28.31 18.00
2 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 28.68 14.00
3 Jakub AmrichJakub Amrich 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 33.21 3.00
4 Filip KřížFilip Kříž 16 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 38.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BlažekMatěj Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.53 46.00
2 Teodor BěličTeodor Bělič 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.22 44.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 23.56 43.00
4 Valdemar BěličValdemar Bělič 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 23.57 42.00
5 Matouš TejnorMatouš Tejnor 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.71 41.00
6 Martin ČermákMartin Čermák 12 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 24.14 40.00
7 Jakub JirešJakub Jireš 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.01 39.00
8 Robin SochůrekRobin Sochůrek 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 25.05 38.00
9 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař 12 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.65 37.00
10 Josef ŠulcJosef Šulc 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 25.94 36.00
11 Ondřej ŠimonOndřej Šimon 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 25.98 35.00
12 Petr ŠimkaPetr Šimka 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.24 34.00
13 Michal PolákMichal Polák 11 TJ RumburkTJ Rumburk 26.34 33.00
14 Jan ŠkodaJan Škoda 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.48 32.00
15 Jakub KapiasJakub Kapias 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 26.53 31.00
16 Richard AmrichRichard Amrich 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 26.60 30.00
17 Vendelín KocourekVendelín Kocourek 11 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.78 29.00
18 Ondřej VomlelaOndřej Vomlela 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.03 28.00
19 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.38 27.00
20 Dominik KaiserDominik Kaiser 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 27.56 26.00
21 Martin GrofMartin Grof 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 27.61 25.00
22 Ondřej KotekOndřej Kotek 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 27.87 24.00
23 Jan SkořepaJan Skořepa 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.07 23.00
24 Lukáš ŠepsLukáš Šeps 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.13 22.00
25 Václav RandusVáclav Randus 11 TJ RumburkTJ Rumburk 28.18 21.00
26 Ondřej SoučekOndřej Souček 13 TJ RumburkTJ Rumburk PB 28.21 20.00
27 Adam BerdarAdam Berdar 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.25 19.00
28 Maxmilián MartiniMaxmilián Martini 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 28.31 18.00
29 Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.36 17.00
30 Václav HasoňVáclav Hasoň 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.54 16.00
31 Jáchym PrášekJáchym Prášek 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 28.57 15.00
32 Matěj KapiasMatěj Kapias 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 28.68 14.00
33 Jakub KneiflJakub Kneifl 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.80 13.00
34 Šimon PatzeltŠimon Patzelt 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 29.15 12.00
35 Tomáš SamkoTomáš Samko 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 29.17 11.00
36 Antonín KorečekAntonín Koreček 14 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 29.73 9.00
37 Petr FaltusPetr Faltus 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.79 8.00
38 Matouš SoučekMatouš Souček 15 TJ RumburkTJ Rumburk 29.86 7.00
39 Ondřej VeselýOndřej Veselý 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 30.65 6.00
40 Patrik ŠvihlíkPatrik Švihlík 15 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 32.25 5.00
41 Marcel MalinskýMarcel Malinský 14 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 32.86 4.00
42 Jakub AmrichJakub Amrich 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 33.21 3.00
43 Sebastian DudákSebastian Dudák 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 33.54 2.00
44 Václav ZemlerVáclav Zemler 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 34.63 1.00
45 Filip KřížFilip Kříž 16 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 38.03

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.43 40.00
2 Sofie BalákováSofie Baláková 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.87 39.00
3 Ema TicháEma Tichá 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31.87 35.00
4 Silvie BulíčkováSilvie Bulíčková 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 33.47 34.00
5 Johana DeňováJohana Deňová 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 35.64 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.22 46.00
2 Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.91 43.00
3 Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.91 41.00
4 Anna ŠerákováAnna Šeráková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 29.10 37.00
5 Ella MarkováElla Marková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 31.55 36.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 27.74 39.00
2 Eliška GrafkováEliška Grafková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.38 36.00
3 Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.47 35.00
4 Štěpánka MatulováŠtěpánka Matulová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.63 34.00
5 Karolína VěchtováKarolína Věchtová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.81 32.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.89 43.00
2 Adéla DrabkováAdéla Drabková 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.54 38.00
3 Sofie GavlíkováSofie Gavlíková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.65 29.00
4 Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.84 27.00
5 Eliška ErlebachováEliška Erlebachová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.17 25.00
6 Anastázie KlapkováAnastázie Klapková 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.07 23.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola DrábováViola Drábová 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 25.13 46.00
2 Michaela HruškováMichaela Hrušková 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 28.16 33.00
3 Adéla HruškováAdéla Hrušková 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 29.14 28.00
4 Eliška LučkováEliška Lučková 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 31.72 24.00
5 Natálie ChaloupkováNatálie Chaloupková 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 32.34 20.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie RotreklováEmílie Rotreklová 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 26.48 39.00
2 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.12 37.00
3 Karolína PakanováKarolína Pakanová 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 27.58 34.00
4 Rozálie KohútováRozálie Kohútová 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.10 30.00
5 Linda JanečkováLinda Janečková 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31.61 20.00
6 Gabriela PakanováGabriela Pakanová 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 31.62 19.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26.73 38.00
2 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.11 36.00
3 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.19 26.00
4 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.76 22.00
5 Anežka KouteckáAnežka Koutecká 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 29.07 21.00
6 Laura JirešováLaura Jirešová 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 32.17 8.50
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella MullerováElla Mullerová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.49 44.00
2 Linda MálkováLinda Málková 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.14 42.00
3 Petra DruneckáPetra Drunecká 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.02 38.00
4 Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová 15 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 35.32 33.00
5 Amálie LangrováAmálie Langrová 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 36.15 31.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola DrábováViola Drábová 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 25.13 46.00
2 Tereza OlivováTereza Olivová 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.22 46.00
3 Ella MullerováElla Mullerová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.49 44.00
4 Anna ChvojkováAnna Chvojková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.89 43.00
5 Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 25.91 43.00
6 Linda MálkováLinda Málková 13 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.14 42.00
7 Emílie RotreklováEmílie Rotreklová 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 26.48 39.00
8 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 26.73 38.00
9 Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská 11 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 26.91 41.00
10 Stella VogelováStella Vogelová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.11 36.00
11 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.12 37.00
12 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.43 40.00
13 Adéla DrabkováAdéla Drabková 13 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.54 38.00
14 Karolína PakanováKarolína Pakanová 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 27.58 34.00
15 Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 27.74 39.00
16 Sofie BalákováSofie Baláková 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 27.87 39.00
17 Petra DruneckáPetra Drunecká 12 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.02 38.00
18 Rozálie KohútováRozálie Kohútová 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.10 30.00
19 Michaela HruškováMichaela Hrušková 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 28.16 33.00
20 Alice KřížováAlice Křížová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.19 26.00
21 Eliška GrafkováEliška Grafková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.38 36.00
22 Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 28.47 35.00
23 Štěpánka MatulováŠtěpánka Matulová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.63 34.00
24 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 28.76 22.00
25 Anežka KouteckáAnežka Koutecká 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 29.07 21.00
26 Anna ŠerákováAnna Šeráková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 29.10 37.00
27 Adéla HruškováAdéla Hrušková 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 29.14 28.00
28 Karolína VěchtováKarolína Věchtová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.81 32.00
29 Sofie GavlíkováSofie Gavlíková 11 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.65 29.00
30 Ella MarkováElla Marková 14 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 31.55 36.00
31 Linda JanečkováLinda Janečková 14 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31.61 20.00
32 Gabriela PakanováGabriela Pakanová 13 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 31.62 19.00
33 Eliška LučkováEliška Lučková 12 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 31.72 24.00
34 Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.84 27.00
35 Ema TicháEma Tichá 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 31.87 35.00
36 Eliška ErlebachováEliška Erlebachová 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.17 25.00
36 Laura JirešováLaura Jirešová 15 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 32.17 8.50
38 Natálie ChaloupkováNatálie Chaloupková 11 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 32.34 20.00
39 Silvie BulíčkováSilvie Bulíčková 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 33.47 34.00
40 Anastázie KlapkováAnastázie Klapková 14 AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.07 23.00
41 Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová 15 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 35.32 33.00
42 Johana DeňováJohana Deňová 13 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 35.64 32.00
43 Amálie LangrováAmálie Langrová 13 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 36.15 31.00

4 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 13.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 61.52 46.00
2 Blažek, Blažek, Šimka, Chmelař Blažek, Blažek, Šimka, Chmelař AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.19 42.00
3 Prášek, Kaiser, Čermák, Kocourek Prášek, Kaiser, Čermák, Kocourek Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 69.40 38.00
4 Sochůrek, Amrich, Kotek, Šimon Sochůrek, Amrich, Kotek, Šimon Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 69.90 30.00
5 Škoda, Skořepa, Hasoň, Berdar Škoda, Skořepa, Hasoň, Berdar TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 72.59 26.00
6 Souček, Souček, Polák, Randus Souček, Souček, Polák, Randus TJ RumburkTJ Rumburk 76.00 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 13.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kapias, Šulc, Grof, Nedvídek Kapias, Šulc, Grof, Nedvídek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 69.61 34.00
MS Faltus, Kneifl, Vomlela, Šeps Faltus, Kneifl, Vomlela, Šeps AC Česká LípaAC Česká Lípa 72.43
3 Koreček, Samko, Martini, Amrich Koreček, Samko, Martini, Amrich Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 80.03 18.00
MS Veselý, Malinský, Čermák, Prášek Veselý, Malinský, Čermák, Prášek Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 83.12
5 Dudák, Mejsnar, Kapias, Patzelt Dudák, Mejsnar, Kapias, Patzelt AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 90.15 14.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor Bělič, Bělič, Jireš, Tejnor AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 61.52 46.00
2 Blažek, Blažek, Šimka, Chmelař Blažek, Blažek, Šimka, Chmelař AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.19 42.00
3 Prášek, Kaiser, Čermák, Kocourek Prášek, Kaiser, Čermák, Kocourek Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 69.40 38.00
4 Kapias, Šulc, Grof, Nedvídek Kapias, Šulc, Grof, Nedvídek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 69.61 34.00
5 Sochůrek, Amrich, Kotek, Šimon Sochůrek, Amrich, Kotek, Šimon Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 69.90 30.00
6 Faltus, Kneifl, Vomlela, Šeps Faltus, Kneifl, Vomlela, Šeps AC Česká LípaAC Česká Lípa 72.43
7 Škoda, Skořepa, Hasoň, Berdar Škoda, Skořepa, Hasoň, Berdar TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 72.59 26.00
8 Souček, Souček, Polák, Randus Souček, Souček, Polák, Randus TJ RumburkTJ Rumburk 76.00 22.00
9 Koreček, Samko, Martini, Amrich Koreček, Samko, Martini, Amrich Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 80.03 18.00
10 Veselý, Malinský, Čermák, Prášek Veselý, Malinský, Čermák, Prášek Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 83.12
11 Dudák, Mejsnar, Kapias, Patzelt Dudák, Mejsnar, Kapias, Patzelt AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 90.15 14.00

4 x 100 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 13.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šustrová, Olivová, Málková, Mullerová Šustrová, Olivová, Málková, Mullerová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 65.43 46.00
2 Hrušková, Drábová, Rotreklová, Pakanová Hrušková, Drábová, Rotreklová, Pakanová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 67.19 42.00
3 Drahníková, Kadlecová, Křížová, Vogelová Drahníková, Kadlecová, Křížová, Vogelová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 69.73 38.00
4 Matulová, Věchtová, Škvareninová, Drabková Matulová, Věchtová, Škvareninová, Drabková AC Česká LípaAC Česká Lípa 74.16 26.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 13.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejvančická, Hahnelová, Baláková, Kohútová Vejvančická, Hahnelová, Baláková, Kohútová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 70.81 34.00
2 Drunecká, Grafková, Šeráková, Bílkovská Drunecká, Grafková, Šeráková, Bílkovská TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 72.98 30.00
3 Lučková, Hrušková, Chaloupková, Pakanová Lučková, Hrušková, Chaloupková, Pakanová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 76.96 22.00
4 Chvojková, Erlebachová, Klapková, Gavlíková Chvojková, Erlebachová, Klapková, Gavlíková AC Česká LípaAC Česká Lípa 77.18 18.00
5 Janečková, Koutecká, Tichá, Jirešová Janečková, Koutecká, Tichá, Jirešová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 80.67 14.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šustrová, Olivová, Málková, Mullerová Šustrová, Olivová, Málková, Mullerová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 65.43 46.00
2 Hrušková, Drábová, Rotreklová, Pakanová Hrušková, Drábová, Rotreklová, Pakanová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 67.19 42.00
3 Drahníková, Kadlecová, Křížová, Vogelová Drahníková, Kadlecová, Křížová, Vogelová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 69.73 38.00
4 Vejvančická, Hahnelová, Baláková, Kohútová Vejvančická, Hahnelová, Baláková, Kohútová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 70.81 34.00
5 Drunecká, Grafková, Šeráková, Bílkovská Drunecká, Grafková, Šeráková, Bílkovská TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 72.98 30.00
6 Matulová, Věchtová, Škvareninová, Drabková Matulová, Věchtová, Škvareninová, Drabková AC Česká LípaAC Česká Lípa 74.16 26.00
7 Lučková, Hrušková, Chaloupková, Pakanová Lučková, Hrušková, Chaloupková, Pakanová Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 76.96 22.00
8 Chvojková, Erlebachová, Klapková, Gavlíková Chvojková, Erlebachová, Klapková, Gavlíková AC Česká LípaAC Česká Lípa 77.18 18.00
9 Janečková, Koutecká, Tichá, Jirešová Janečková, Koutecká, Tichá, Jirešová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 80.67 14.00

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 13.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena ŠustrováMagdalena Šustrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 PB 3.58 46.00
2 Ella MullerováElla Mullerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 PB 3.49 44.00
3 Viola DrábováViola Drábová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 3.45 43.00
4 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 3.37 42.00
5 Ellisha Jana BílkovskáEllisha Jana Bílkovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
11 PB 3.29 41.00
6 Anna ChvojkováAnna Chvojková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 PB 3.26 40.00
7 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 3.25 39.00
8 Karolína PakanováKarolína Pakanová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 3.24 38.00
9 Emílie RotreklováEmílie Rotreklová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 3.15 37.00
10 Tereza OlivováTereza Olivová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
11 PB 3.10 36.00
11 Michaela HruškováMichaela Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 3.07 35.00
12 Veronika HahnelováVeronika Hahnelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 PB 3.04 34.00
13= Stella VogelováStella Vogelová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 3.00 32.50
13= Adéla HruškováAdéla Hrušková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 3.00 32.50
15 Anežka VejvančickáAnežka Vejvančická
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 2.94 31.00
16 Linda MálkováLinda Málková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 2.93 30.00
17 Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.91 29.00
18 Charlotte ProcházkováCharlotte Procházková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.89 28.00
19 Eliška GrafkováEliška Grafková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.84 27.00
20= Rozálie KohútováRozálie Kohútová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 2.82 25.50
20= Alice KřížováAlice Křížová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 2.82 25.50
22 Adéla DrabkováAdéla Drabková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 2.81 24.00
23 Karolína VěchtováKarolína Věchtová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 2.80 23.00
24 Sofie BalákováSofie Baláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 2.80 22.00
25 Sofie GavlíkováSofie Gavlíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 PB 2.75 21.00
26 Petra DruneckáPetra Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 PB 2.72 20.00
27= Eliška ErlebachováEliška Erlebachová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 2.71 18.50
27= Anežka KouteckáAnežka Koutecká
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 PB 2.71 18.50
29 Kristýna KocsisováKristýna Kocsisová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
15 PB 2.62 17.00
30 Natálie ChaloupkováNatálie Chaloupková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 2.59 16.00
31 Štěpánka MatulováŠtěpánka Matulová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 2.59 15.00
32 Agáta ŠkvareninováAgáta Škvareninová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 2.52 14.00
33 Anastázie KlapkováAnastázie Klapková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
14 PB 2.51 13.00
34 Linda JanečkováLinda Janečková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 PB 2.50 12.00
35 Anna ŠerákováAnna Šeráková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.47 11.00
36 Ema TicháEma Tichá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 2.40 9.00
37= Eliška LučkováEliška Lučková
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 2.38 7.50
37= Ella MarkováElla Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 2.38 7.50
39 Laura JirešováLaura Jirešová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
15 PB 2.37 6.00
40 Gabriela PakanováGabriela Pakanová
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 2.29 5.00
41 Amálie LangrováAmálie Langrová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
13 PB 2.16 4.00
42 Silvie BulíčkováSilvie Bulíčková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 2.07 3.00
43 Johana DeňováJohana Deňová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 2.04 2.00
Celkem 43 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 13.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub BlažekJakub Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 PB 37.30 46.00
2 Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 PB 36.00 44.00
3 Martin ČermákMartin Čermák
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
12 PB 35.85 43.00
4 Robin SochůrekRobin Sochůrek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 34.34 42.00
5 Ondřej ŠimonOndřej Šimon
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
11 PB 32.23 41.00
6 Matěj BlažekMatěj Blažek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
11 PB 29.95 40.00
7 Michal PolákMichal Polák
TJ RumburkTJ Rumburk
11 PB 29.18 39.00
8 Václav RandusVáclav Randus
TJ RumburkTJ Rumburk
11 PB 28.20 38.00
9 Vendelín KocourekVendelín Kocourek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
11 PB 27.26 37.00
10 Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 26.93 36.00
11 Josef ŠulcJosef Šulc
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
13 PB 26.32 35.00
12 Jakub JirešJakub Jireš
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 25.81 34.00
13 Ondřej KotekOndřej Kotek
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 25.42 33.00
14 Richard AmrichRichard Amrich
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 25.01 32.00
15 Jakub AmrichJakub Amrich
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 24.04 31.00
16 Antonín KorečekAntonín Koreček
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
14 PB 23.90 30.00
17 Jakub KapiasJakub Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
11 SB 23.84 29.00
18 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
AC Česká LípaAC Česká Lípa
12 PB 23.31 28.00
19 Matouš TejnorMatouš Tejnor
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 SB 22.99 27.00
20 Ondřej SoučekOndřej Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
13 PB 21.15 26.00
21 Dominik KaiserDominik Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
13 PB 21.00 25.00
22 Jan ŠkodaJan Škoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 PB 20.07 24.00
23 Petr ŠimkaPetr Šimka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 19.74 23.00
24 Ondřej VomlelaOndřej Vomlela
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 19.62 22.00
25 Matěj KapiasMatěj Kapias
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 PB 19.36 21.00
26 Maxmilian MejsnarMaxmilian Mejsnar
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 PB 19.28 20.00
27 Martin GrofMartin Grof
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
14 PB 18.89 19.00
28 Ondřej NedvídekOndřej Nedvídek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 SB 18.80 18.00
29 Adam BerdarAdam Berdar
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
12 PB 18.74 17.00
30 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 17.74 16.00
31 Lukáš ŠepsLukáš Šeps
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 17.08 15.00
32 Tomáš SamkoTomáš Samko
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
13 PB 16.93 14.00
33 Jakub KneiflJakub Kneifl
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 15.62 13.00
34 Ondřej VeselýOndřej Veselý
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
14 PB 15.36 12.00
35 Jáchym PrášekJáchym Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
14 PB 15.02 11.00
36 Václav HasoňVáclav Hasoň
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
13 PB 14.99 9.00
37 Maxmilián MartiniMaxmilián Martini
Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ...
12 PB 14.70 8.00
38 Matouš SoučekMatouš Souček
TJ RumburkTJ Rumburk
15 PB 14.61 7.00
39 Sebastian DudákSebastian Dudák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
15 PB 14.52 6.00
40 Šimon PatzeltŠimon Patzelt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
12 SB 13.81 5.00
41 Marcel MalinskýMarcel Malinský
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
14 PB 12.99 4.00
42 Petr FaltusPetr Faltus
AC Česká LípaAC Česká Lípa
13 PB 12.86 3.00
43 Václav ZemlerVáclav Zemler
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
14 PB 11.58 2.00
44 Patrik ŠvihlíkPatrik Švihlík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
15 PB 07.41 1.00
45 Filip KřížFilip Kříž
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
16 PB 06.24
Celkem 45 závodníků