Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Litoměřice

Lovosice (22. 9. 2022)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KarfíkVojtěch Karfík 03 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 2 08.29 478.00
2 Martin HrabánekMartin Hrabánek 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 4 08.29 478.00
3 Jan SvojšeJan Svojše 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 5 08.32 470.00
4 Jan Jakub VernerJan Jakub Verner 04 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 8 08.34 465.00
Stanislav ČechStanislav Čech 06 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 3 DNS
Michal KalaMichal Kala 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 7 DNS
David FaustlDavid Faustl 04 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael AlbrechtMichael Albrecht 05 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 07.90 589.00
2 Tomáš HujaTomáš Huja 04 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 3 08.04 548.00
3 Tomáš HladkýTomáš Hladký 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 5 08.04 548.00
4 Daniel MalinaDaniel Malina 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 2 08.35 462.00
5 Pavel TumpachPavel Tumpach 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 8 08.51 421.00
6 Jakub KaclJakub Kacl 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 6 08.64 388.00
7 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 06 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 7 08.85 338.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SmržováAneta Smržová 04 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 3 SB 08.45 715.00
2 Marie VackováMarie Vacková 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 6 SB 09.04 556.00
3 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 5 09.12 536.00
4 Natálie ChaloupkováNatálie Chaloupková 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 8 SB 09.14 531.00
5 Petra DubinováPetra Dubinová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 4 09.72 395.00
6 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 04 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 7 18.90 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JanovskáEliška Janovská 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 3 09.71 397.00
2 Natálie ČížkováNatálie Čížková 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 5 09.88 361.00
3 Eliška CardováEliška Cardová 06 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 4 10.11 314.00
4 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 06 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 7 10.14 308.00
5 Karla KováčováKarla Kováčová 05 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 6 10.59 226.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana SmržováJolana Smržová 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 2 29.14 544.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 3 30.80 428.00
3 Marie VackováMarie Vacková 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 4 31.41 388.00
4 Martina SchořováMartina Schořová 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 5 31.79 364.00
5 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 6 32.06 348.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MášováAdéla Mášová 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 3 32.00 351.00
2 Viktoriia ZhukovskáViktoriia Zhukovská 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 5 33.55 263.00
3 Natálie ČížkováNatálie Čížková 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 2 33.76 252.00
4 Viktorie PémováViktorie Pémová 08 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 4 33.78 251.00
5 Kateřina ŠoralováKateřina Šoralová 05 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 6 34.60 210.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan KačurDan Kačur 07 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 6 57.68 495.00
2 Jan DvořákJan Dvořák 04 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 2 SB 58.70 458.00
3 Jan SvojšeJan Svojše 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 5 59.72 423.00
4 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 4 59.99 414.00
5 Josef ŠvecJosef Švec 04 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 3 SB 60.18 407.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KofrRadek Kofr 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 2 56.65 534.00
2 Tomáš HladkýTomáš Hladký 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 4 59.24 439.00
3 Daniel MalinaDaniel Malina 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 3 62.54 331.00
4 Karel MikasKarel Mikas 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 6 64.88 262.00
František ŠlechtaFrantišek Šlechta 05 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MalinaLukáš Malina 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 2 60.38 400.00
2 Jan Jakub VernerJan Jakub Verner 04 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 3 60.61 393.00
3 Marek KadlecMarek Kadlec 05 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 5 61.73 356.00
4 Vilém ZothVilém Zoth 06 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 4 65.67 241.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta TremlováMarkéta Tremlová 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 10 2:42.53 544.00
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 1 2:55.39 409.00
3 Linda KrátkáLinda Krátká 08 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 8 2:55.87 404.00
4 Eliška RottováEliška Rottová 06 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 9 2:58.52 379.00
5 Martina SchořováMartina Schořová 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 3 SB 3:03.48 334.00
6 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 4 SB 3:04.56 324.00
7 Anna KöhlerováAnna Köhlerová 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 6 SB 3:06.00 311.00
8 Tereza ZikmundováTereza Zikmundová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 5 3:12.06 261.00
Kateřina BuškováKateřina Bušková 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 2 DNS
Patrície HolečkováPatrície Holečková 05 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 7 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan KačurDan Kačur 07 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 7 4:27.48 761.00
2 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 1 4:40.19 679.00
3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 10 4:50.53 615.00
4 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 12 4:56.57 580.00
5 Karel MikasKarel Mikas 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 9 4:57.05 577.00
6 Matěj ČechMatěj Čech 03 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 4 5:06.29 524.00
7 Martin ZámyslickýMartin Zámyslický 05 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 2 5:13.04 487.00
8 Pavel ŠlégrPavel Šlégr 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 11 5:13.08 487.00
9 Tomáš HujaTomáš Huja 04 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 6 5:13.14 486.00
10 Marek KadlecMarek Kadlec 05 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 8 5:19.40 453.00
Tomáš DupalTomáš Dupal 05 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 5 DNS
Celkem 11 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kačur, Kala, Prchlík, Pulgret Kačur, Kala, Prchlík, Pulgret Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 1 1:43.53 1104.0
2 Malina, Čech, Albrecht, Semerád Malina, Čech, Albrecht, Semerád Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 3 1:47.79 1038.0
3 Dvořák, Svojše, Zámyslický, Zahálka Dvořák, Svojše, Zámyslický, Zahálka GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 5 1:48.31 1030.0
4 Kofr, Huja, Kacl, Verner Kofr, Huja, Kacl, Verner Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 2 1:49.21 1017.0
5 Hladký, Ježek, Kadlec, Stehlík Hladký, Ježek, Kadlec, Stehlík Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 6 1:49.79 1008.0
Tumpach, Šlégr, Pikl, Zoth Tumpach, Šlégr, Pikl, Zoth Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh (čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ungerová, Fajstaverová, Kormundová, Dubinová Ungerová, Fajstaverová, Kormundová, Dubinová Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 4 2:04.30 1050.0
2 Rosová, Vacková, Smržová, Šoralová Rosová, Vacková, Smržová, Šoralová GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 3 2:08.22 991.00
3 Čížková, Janovská, Mášová, Pémová Čížková, Janovská, Mášová, Pémová Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 2 2:16.37 874.00
4 Hančová, Zhukovská, Kováčová, Hofmannová Hančová, Zhukovská, Kováčová, Hofmannová Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 5 2:21.16 808.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 Body
1 Jakub JežekJakub Ježek
Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ...
04 2 PB 1.68 528.00
2 Josef PulgretJosef Pulgret
Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ...
04 11 PB 1.64 496.00
3 Adam SemerádAdam Semerád
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
04 4 PB 1.60 464.00
4 Vojtěch TomanVojtěch Toman
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
06 7 PB 1.60 464.00
5 Filip HendrichFilip Hendrich
Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn...
07 1 PB 1.56 434.00
6 Vojtěch VránaVojtěch Vrána
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
05 6 PB 1.56 434.00
7 Adam PiklAdam Pikl
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
05 3 PB 1.52 404.00
8 Jan DvořákJan Dvořák
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
04 8 PB 1.52 404.00
9 Martin ŠtemberaMartin Štembera
Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn...
07 5 PB 1.48 374.00
10 David FaustlDavid Faustl
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
04 10 PB 1.48 374.00
Tomáš DupalTomáš Dupal
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
05 9 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Liliana AuerováLiliana Auerová
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ...
07 7 PB 1.42 534.00
2 Kateřina TomkováKateřina Tomková
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
04 4 PB 1.26 369.00
3 Petra DubinováPetra Dubinová
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ...
06 8 PB 1.26 369.00
4 Eliška JanovskáEliška Janovská
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
05 2 PB 1.22 331.00
5= Nela VašákováNela Vašáková
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
05 5 PB 1.18 293.00
5= Kateřina ŠoralováKateřina Šoralová
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
05 6 PB 1.18 293.00
7 Michaela RosováMichaela Rosová
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
06 3 PB 1.18 293.00
8 Patrície HolečkováPatrície Holečková
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
05 1 PB 1.14 257.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ...
03 7 PB 5.55 -0.2 m/s 492.00
2 Michael AlbrechtMichael Albrecht
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
05 1 PB 5.54 +0.2 m/s 490.00
3 Josef ŠvecJosef Švec
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
04 10 PB 5.18 +0.3 m/s 417.00
4 Jakub JežekJakub Ježek
Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ...
04 5 PB 5.10 +0.1 m/s 402.00
5 Pavel TumpachPavel Tumpach
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
04 8 PB 4.90 +0.4 m/s 363.00
6 Martin HrabánekMartin Hrabánek
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
07 4 PB 4.88 -0.2 m/s 360.00
7 Pavel FricPavel Fric
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
07 2 PB 4.80 -0.3 m/s 345.00
8 Matěj BětíkMatěj Bětík
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
03 11 PB 4.80 +0.1 m/s 345.00
9 Vojtěch TomanVojtěch Toman
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
06 9 PB 4.64 -0.3 m/s 315.00
10 Jakub KaclJakub Kacl
Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn...
05 6 PB 4.62 +0.2 m/s 312.00
11 Filip HendrichFilip Hendrich
Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn...
07 3 PB 4.45 +0.2 m/s 281.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KormundováVeronika Kormundová
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ...
07 4 PB 4.57 +0.2 m/s - 446.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ...
04 7 PB 4.41 +0.1 m/s - 406.00
3 Alžběta LaubováAlžběta Laubová
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
06 2 PB 4.40 +0.2 m/s - 403.00
4 Viktorie PémováViktorie Pémová
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
08 3 PB 4.28 +1.1 m/s - 374.00
5 Aneta SmržováAneta Smržová
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
04 6 PB 4.25 +0.0 m/s - 367.00
6 Michaela RosováMichaela Rosová
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
06 5 PB 4.21 +0.2 m/s - 357.00
7 Michaela HofmannováMichaela Hofmannová
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
06 1 PB 3.97 +0.2 m/s - 301.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BuškováKateřina Bušková
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
06 7 PB 09.86 520.00
2 Gabriela BalatáGabriela Balatá
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
04 1 PB 09.54 499.00
3 Eliška JonákováEliška Jonáková
Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem
04 3 PB 09.00 464.00
4 Emma ČernáEmma Černá
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ...
07 6 PB 07.82 388.00
5 Eliška HančováEliška Hančová
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
05 2 PB 07.49 366.00
6 Liliana AuerováLiliana Auerová
Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ...
07 5 PB 06.67 314.00
7 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
04 4 PB 06.13 280.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 22.9.2022 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PulgretJosef Pulgret
Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ...
04 11 PB 12.41 631.00
2 Adam SemerádAdam Semerád
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
04 4 PB 11.35 567.00
3 Matěj BětíkMatěj Bětík
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
03 12 PB 11.30 564.00
4 Vojtěch VránaVojtěch Vrána
Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L
05 6 PB 10.77 532.00
5 Michal KdýrMichal Kdýr
Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn...
05 3 PB 10.05 489.00
6 Stanislav ČechStanislav Čech
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
06 10 PB 09.94 482.00
7 Vojtěch KarfíkVojtěch Karfík
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
03 7 PB 09.28 443.00
8 Michal KalaMichal Kala
Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ...
04 2 PB 08.88 419.00
9 Tomáš PokornýTomáš Pokorný
GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE
05 8 PB 08.62 403.00
10 Pavel ŠlégrPavel Šlégr
Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ...
04 5 PB 07.16 317.00
11 Lukáš FajkusLukáš Fajkus
Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn...
06 1 PB 06.98 306.00
František ŠlechtaFrantišek Šlechta
Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem
05 9 DNS
Celkem 12 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dan KačurDan Kačur 07 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 2360
2 Jan DvořákJan Dvořák 04 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 1892
3 Daniel MalinaDaniel Malina 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 1831
4 Radek KofrRadek Kofr 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 1551
5 Josef PulgretJosef Pulgret 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 1127
6 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 1107
7 Michael AlbrechtMichael Albrecht 05 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 1079
8 Tomáš HujaTomáš Huja 04 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 1034
9 Adam SemerádAdam Semerád 04 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 1031
10 Tomáš HladkýTomáš Hladký 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 0987
11 Vojtěch VránaVojtěch Vrána 05 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0966
12 Jakub JežekJakub Ježek 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 0930
13 Vojtěch KarfíkVojtěch Karfík 03 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0921
14 Matěj BětíkMatěj Bětík 03 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 0909
15 Jan Jakub VernerJan Jakub Verner 04 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0858
16 Martin HrabánekMartin Hrabánek 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0838
17 Josef ŠvecJosef Švec 04 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 0824
18 Pavel ŠlégrPavel Šlégr 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0804
19 Pavel TumpachPavel Tumpach 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0784
20 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0779
21 Filip HendrichFilip Hendrich 07 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0715
22 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0679
23 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0580
24 Karel MikasKarel Mikas 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0577
25 Matěj ČechMatěj Čech 03 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0524
26 Michal KdýrMichal Kdýr 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0489
27 Martin ZámyslickýMartin Zámyslický 05 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0487
28 Stanislav ČechStanislav Čech 06 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 0482
29 Jan SvojšeJan Svojše 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0423
30 Michal KalaMichal Kala 04 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 0419
31 Adam PiklAdam Pikl 05 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0404
32 Tomáš PokornýTomáš Pokorný 05 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0403
33 Lukáš MalinaLukáš Malina 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0400
34= David FaustlDavid Faustl 04 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 0374
34= Martin ŠtemberaMartin Štembera 07 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0374
36 Pavel FricPavel Fric 07 Gymnazium Roudnice n/LGymnazium Roudnice n/L 0345
37 Ondřej StehlíkOndřej Stehlík 06 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 0338
38 Jakub KaclJakub Kacl 05 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0312
39 Lukáš FajkusLukáš Fajkus 06 Střední odborná škola technická a zahradnická, LovStřední odborná škola techn... 0306
40 Vilém ZothVilém Zoth 06 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0241
41= František ŠlechtaFrantišek Šlechta 05 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 0000
41= Marek KadlecMarek Kadlec 05 Gymnázium Josefa Jungmanna v LitoměřicíchGymnázium Josefa Jungmanna ... 0000
41= Tomáš DupalTomáš Dupal 05 Soš a sou Roudnice nad labemSoš a sou Roudnice nad labem 0000
Celkem 43 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 1884
2 Michaela RosováMichaela Rosová 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 1641
3 Natálie ČížkováNatálie Čížková 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 1487
4 Eliška HančováEliška Hančová 05 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 1174
5 Aneta SmržováAneta Smržová 04 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 1082
6 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0982
7 Jolana SmržováJolana Smržová 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0953
8 Marie VackováMarie Vacková 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0944
9 Liliana AuerováLiliana Auerová 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0848
10 Eliška JanovskáEliška Janovská 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0728
11 Martina SchořováMartina Schořová 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0698
12 Markéta TremlováMarkéta Tremlová 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0544
13 Natálie ChaloupkováNatálie Chaloupková 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0531
14 Kateřina BuškováKateřina Bušková 06 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0520
15 Gabriela BalatáGabriela Balatá 04 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0499
16 Eliška JonákováEliška Jonáková 04 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0464
17 Linda KrátkáLinda Krátká 08 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0404
18 Alžběta LaubováAlžběta Laubová 06 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0403
19 Emma ČernáEmma Černá 07 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0388
20 Viktorie PémováViktorie Pémová 08 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0374
21= Petra DubinováPetra Dubinová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0369
21= Kateřina TomkováKateřina Tomková 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0369
23 Adéla MášováAdéla Mášová 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0351
24 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0324
25 Anna KöhlerováAnna Köhlerová 07 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0311
26 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 06 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0308
27 Michaela HofmannováMichaela Hofmannová 06 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0301
28= Nela VašákováNela Vašáková 05 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0293
28= Kateřina ŠoralováKateřina Šoralová 05 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0293
30 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 04 GYMNÁZIUM LOVOSICEGYMNÁZIUM LOVOSICE 0280
31 Viktoriia ZhukovskáViktoriia Zhukovská 04 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0263
32 Patrície HolečkováPatrície Holečková 05 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0257
33 Karla KováčováKarla Kováčová 05 Soukromá podřipská střední odborná škola a odbornéSoukromá podřipská střední ... 0226
34= Eliška CardováEliška Cardová 06 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0000
34= Eliška RottováEliška Rottová 06 Gymnázium Roudnice nad LabemGymnázium Roudnice nad Labem 0000
34= Tereza ZikmundováTereza Zikmundová 06 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb LiStřední škola pedagogická, ... 0000
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 2360
2 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 1892
3 Gymnazium Roudnice n/L{8} 1831
4 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 1551
5 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 1127
6 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 1107
7 Gymnazium Roudnice n/L{8} 1079
8 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 1034
9 Gymnazium Roudnice n/L{8} 1031
10 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 987
11 Gymnazium Roudnice n/L{8} 966
12 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 930
13 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 921
14 Soš a sou Roudnice nad labem{8} 909
15 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 858
16 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 838
17 Soš a sou Roudnice nad labem{8} 824
18 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 804
19 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 784
20 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 779
21 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 715
22 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 679
23 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 580
24 Gymnazium Roudnice n/L{8} 577
25 Gymnazium Roudnice n/L{8} 524
26 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 489
27 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 487
28 Soš a sou Roudnice nad labem{8} 482
29 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 423
30 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 419
31 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 404
32 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 403
33 Gymnazium Roudnice n/L{8} 400
34 Soš a sou Roudnice nad labem{8} 374
34 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 374
36 Gymnazium Roudnice n/L{8} 345
37 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 338
38 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 312
39 Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice p.o.{8} 306
40 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 241
41 Gymnázium Josefa Jungmanna v Litoměřicích{8} 0
41 Soš a sou Roudnice nad labem{8} 0
41 Soš a sou Roudnice nad labem{8} 0
Celkem 43 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 1884
2 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 1641
3 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 1487
4 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 1174
5 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 1082
6 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 982
7 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 953
8 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 944
9 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 848
10 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 728
11 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 698
12 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 544
13 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 531
14 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 520
15 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 499
16 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 464
17 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 404
18 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 403
19 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 388
20 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 374
21 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 369
21 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 369
23 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 351
24 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 324
25 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 311
26 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 308
27 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 301
28 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 293
28 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 293
30 GYMNÁZIUM LOVOSICE{8} 280
31 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 263
32 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 257
33 Soukromá podřipská střední odborná škola a odborné učiliště{8} 226
34 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 0
34 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice{8} 0
34 Gymnázium Roudnice nad Labem{8} 0
Celkem 36 závodníků