Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Teplice

Krupka (20. 9. 2022)

60 m - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠilerPetr Šiler 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 07.71 646.00
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 07.85 604.00
3 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 4 07.95 574.00
4 David JuhásDavid Juhás 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 08.07 540.00
5 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1 08.14 520.00
6 Alexandr JermašovAlexandr Jermašov 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 08.62 393.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (út, 20.9.2022 - 08:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 2 08.74 635.00
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1 08.79 621.00
3 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 08.89 595.00
4 Julie MajerákováJulie Majeráková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 09.20 516.00
5 Lucie JakubcováLucie Jakubcová 05 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 4 09.62 417.00
6 Kateřina PrachařováKateřina Prachařová 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 6 12.19 31.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenky 02 (út, 20.9.2022 - 08:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 09.01 564.00
2 Michaela ČtvrtečkováMichaela Čtvrtečková 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 4 09.73 393.00
3 Anežka MálišováAnežka Málišová 06 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 2 10.22 293.00
4 Karolína StekláKarolína Steklá 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 6 10.26 285.00
5 Veronika VymazalováVeronika Vymazalová 07 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1 10.86 182.00
6 Sarah Nicole JirsováSarah Nicole Jirsová 03 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 11.55 90.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (út, 20.9.2022 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 2 29.25 536.00
2 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 6 29.39 526.00
3 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 4 30.94 418.00
4 Kateřina LipčákováKateřina Lipčáková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 32.94 297.00
5 Nela KozákováNela Kozáková 07 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 5 36.91 112.00
6 Karolína SlunečkováKarolína Slunečková 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1 39.14 44.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenky 02 (út, 20.9.2022 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 29.81 495.00
2 Marie Anna KapicováMarie Anna Kapicová 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 6 33.45 268.00
3 Barbora PužováBarbora Pužová 04 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 39.43 38.00
4 Anetta AngrováAnetta Angrová 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 4 40.51 17.00
5 Barbora HejlováBarbora Hejlová 06 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 5 43.31 0.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠilerPetr Šiler 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 57.20 513.00
2 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 4 57.38 507.00
3 David JuhásDavid Juhás 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 61.92 350.00
4 Štěpán HolákŠtěpán Holák 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 3 65.69 240.00
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 54.42 622.00
2 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 3 59.31 437.00
3 Mikuláš KotzMikuláš Kotz 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 60.61 393.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Liliana KindlováLiliana Kindlová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 4 2:49.70 467.00
2 Eliška PykalováEliška Pykalová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 8 3:03.38 334.00
3 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2 3:07.59 298.00
4 Kateřina LipčákováKateřina Lipčáková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 3:08.46 291.00
5 Barbora BajlováBarbora Bajlová 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 1 3:11.62 265.00
6 Dina Bedřiška PourováDina Bedřiška Pourová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 7 3:16.03 231.00
7 Lada MalinováLada Malinová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 6 3:23.78 176.00
8 Tereza VeverkováTereza Veverková 05 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 9 4:01.83 12.00
9 Nikol FišerováNikol Fišerová 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 3 4:40.67 0.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VágnerVáclav Vágner 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 7 4:48.22 629.00
2 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 2 5:02.34 546.00
3 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 6 5:05.69 527.00
4 Petr BendaPetr Benda 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1 5:08.47 512.00
5 Daniel NovotnýDaniel Novotný 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 5 5:42.52 340.00
6 Ondřej LisnerOndřej Lisner 05 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 4 6:06.72 237.00
Mikuláš KotzMikuláš Kotz 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šiler, Skála, Frontz, Vágner Šiler, Skála, Frontz, Vágner Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 3 1:39.85 1161.0
2 Chudina, Juhás, Dudek, Lisner Chudina, Juhás, Dudek, Lisner Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2 1:45.63 1071.0
3 Hloušek, Lamalari, Trnovec, Hrdlička Hloušek, Lamalari, Trnovec, Hrdlička SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1 1:50.37 1000.0
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Léblová, Kindlová, Rožcová, Vavreinová Léblová, Kindlová, Rožcová, Vavreinová Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 5 2:03.62 1060.0
2 Mikulková, Jakubcová, Malinová, Kloboučková Mikulková, Jakubcová, Malinová, Kloboučková Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 2 2:13.32 917.00
3 Holubová, Lipčáková, Steklá, Majeráková Holubová, Lipčáková, Steklá, Majeráková Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 3 2:16.22 876.00
4 Kabátová, Kozáková, Málišová, Schmiedová Kabátová, Kozáková, Málišová, Schmiedová Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 4 2:17.96 851.00
5 Vymazalová, Kapicová, Čtvrtečková, Prosmannová Vymazalová, Kapicová, Čtvrtečková, Prosmannová SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1 2:19.69 828.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 1,98 2,02 2,06 Body
1 Tomáš FrontzTomáš Frontz
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 PB 1.74 - - - - - o o o o xo xo xxo xx 577.00
2 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
04 PB 1.70 o o o o o o o o xo o o xx 544.00
3 Martin DudekMartin Dudek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 1.62 o o o o o o o xo o xx 480.00
4 Lukáš KrippnerLukáš Krippner
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
05 PB 1.62 - - - - xo o xo o o xxx 480.00
5 Alexandr JermašovAlexandr Jermašov
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 1.54 o o o o o o o xxx 419.00
6 Marek UrbanMarek Urban
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
04 PB 1.46 xo o xxo xxo o xxx 360.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 Body
1 Veronika PeškováVeronika Pešková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 PB 1.50 - - - - - o o o o o xxo xxx 621.00
MS Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 PB 1.42 - - - - - o o o o xxx
3 Anna KloboučkováAnna Kloboučková
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
05 PB 1.38 - - - - o o o xo xxx 491.00
4 Petra ProsmannováPetra Prosmannová
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
06 PB 1.34 o o o xo xxo o o xxx 449.00
5 Eliška RožcováEliška Rožcová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
07 PB 1.30 - - - - o xo xxx 409.00
6 Karolína StekláKarolína Steklá
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 1.26 o o xxo xo o x 369.00
7 Lucie JakubcováLucie Jakubcová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
05 PB 1.18 o o o xxx 293.00
8 Nikola KirvelováNikola Kirvelová
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
07 PB 1.18 o xo xo xxx 293.00
9 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 1.18 o xo xxo xxx 293.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FrontzTomáš Frontz
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 PB 5.69 5.46 5.36 5.69 5.69 5.59 521.00
2 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 5.46 x 5.46 x 5.46 x 473.00
3 Lukáš KrippnerLukáš Krippner
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
05 PB 5.21 x 5.21 4.81 5.21 5.17 423.00
4 Štěpán HolákŠtěpán Holák
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
05 PB 4.76 4.76 4.52 4.43 4.76 x 337.00
5 Metin LamalariMetin Lamalari
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
05 PB 4.57 4.40 4.37 4.57 4.57 303.00
6 Daniel NovotnýDaniel Novotný
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 4.28 3.77 4.00 4.10 4.10 4.28 252.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 PB 4.58 4.58 4.36 4.47 4.58 4.39 448.00
2 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
07 PB 4.24 4.04 4.24 3.89 4.24 3.96 364.00
3 Anna KloboučkováAnna Kloboučková
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
05 PB 3.97 3.97 3.72 3.84 3.97 3.63 301.00
4 Julie MajerákováJulie Majeráková
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 3.79 3.43 3.69 3.65 3.69 3.79 261.00
5 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
07 PB 3.79 3.48 3.60 2.85 3.60 3.79 261.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 3.61 3.43 3.45 3.61 3.61 2.93 223.00
7 Michaela ČtvrtečkováMichaela Čtvrtečková
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
06 PB 3.36 x 2.97 3.29 3.29 3.36 172.00
8 Karolína SlunečkováKarolína Slunečková
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
06 PB 3.34 3.33 2.95 3.23 3.33 3.34 168.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
05 PB 10.67 10.22 10.60 10.67 10.67 10.43 573.00
2 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
03 PB 08.36 07.99 08.36 08.05 8.36 08.24 423.00
3 Sarah Nicole JirsováSarah Nicole Jirsová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
03 PB 07.26 07.18 x 06.63 7.18 07.26 352.00
4 Petra ProsmannováPetra Prosmannová
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
06 PB 06.87 06.87 06.18 06.73 6.87 06.38 327.00
MS Eliška PykalováEliška Pykalová
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
07 PB 06.45 06.45 06.41 05.45 6.45 06.06
6 Marie Anna KapicováMarie Anna Kapicová
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
06 PB 06.41 05.01 05.41 06.41 6.41 297.00
7 Barbora PužováBarbora Pužová
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
04 PB 06.36 06.36 06.01 06.20 6.36 06.19 294.00
8 Klaudie KrupováKlaudie Krupová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
06 PB 04.95 04.85 04.95 x 4.95 04.91 205.00
9 Hana KabátováHana Kabátová
Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov
06 PB 03.54 x 02.58 03.54 3.54 x 118.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš LánaMatyáš Lána
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
04 PB 10.48 09.88 09.71 10.48 10.48 10.02 515.00
2 Šimon SchönbauerŠimon Schönbauer
Gymnázium TepliceGymnázium Teplice
06 PB 09.88 09.82 09.51 09.88 9.88 x 478.00
3 Marek UrbanMarek Urban
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
04 PB 09.07 08.38 x 09.07 9.07 08.90 430.00
4 Martin DudekMartin Dudek
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
06 PB 09.07 x 07.89 09.07 9.07 08.43 430.00
5 Ondřej LisnerOndřej Lisner
Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov
05 PB 08.64 07.20 08.64 07.88 8.64 08.06 404.00
6 Metin LamalariMetin Lamalari
SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice
05 PB 08.30 08.00 07.39 08.08 8.08 08.30 384.00
Celkem 6 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr ŠilerPetr Šiler 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2320
2 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 2166
3 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 2011
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1111
5 Tomáš FrontzTomáš Frontz 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1098
6 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1090
7 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1047
8 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0910
9 Lukáš KrippnerLukáš Krippner 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0903
10 David JuhásDavid Juhás 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0890
11 Alexandr JermašovAlexandr Jermašov 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0812
12 Marek UrbanMarek Urban 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0790
13 Metin LamalariMetin Lamalari 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0687
14 Ondřej LisnerOndřej Lisner 05 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0641
15 Václav VágnerVáclav Vágner 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0629
16 Daniel NovotnýDaniel Novotný 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0592
17 Štěpán HolákŠtěpán Holák 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0577
18 Matyáš LánaMatyáš Lána 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0515
19 Petr BendaPetr Benda 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0512
20 Šimon SchönbauerŠimon Schönbauer 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0478
21= Mikuláš KotzMikuláš Kotz 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
21= Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0000
Celkem 22 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 2150
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 2088
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 1194
4 Veronika VymazalováVeronika Vymazalová 07 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 1010
5 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0949
6 Anna HolubováAnna Holubová 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0876
7 Anna KloboučkováAnna Kloboučková 05 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0792
8 Julie MajerákováJulie Majeráková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0777
9 Petra ProsmannováPetra Prosmannová 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0776
10 Lucie JakubcováLucie Jakubcová 05 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0710
11 Karolína StekláKarolína Steklá 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0654
12 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0621
13 Kateřina LipčákováKateřina Lipčáková 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0588
14= Michaela ČtvrtečkováMichaela Čtvrtečková 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0565
14= Marie Anna KapicováMarie Anna Kapicová 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0565
16 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0516
17 Liliana KindlováLiliana Kindlová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0467
18 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0448
19 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0409
20 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0364
21 Sarah Nicole JirsováSarah Nicole Jirsová 03 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0352
22 Eliška PykalováEliška Pykalová 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0334
23 Barbora PužováBarbora Pužová 04 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0332
24 Nikola KirvelováNikola Kirvelová 07 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0293
25 Barbora BajlováBarbora Bajlová 06 Biskupské gymnázium BohosudovBiskupské gymnázium Bohosudov 0265
26 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0261
27 Dina Bedřiška PourováDina Bedřiška Pourová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0231
28 Karolína SlunečkováKarolína Slunečková 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0212
29 Klaudie KrupováKlaudie Krupová 06 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0205
30 Lada MalinováLada Malinová 04 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0176
31 Hana KabátováHana Kabátová 06 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0118
32 Nela KozákováNela Kozáková 07 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0112
33 Kateřina PrachařováKateřina Prachařová 05 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0000
34= Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
34= Anežka MálišováAnežka Málišová 06 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0000
34= Adéla ČermákováAdéla Čermáková 07 Gymnázium TepliceGymnázium Teplice 0000
34= Tereza VeverkováTereza Veverková 05 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0000
34= Barbora HejlováBarbora Hejlová 06 Gymnázium a SPŠ DuchcovGymnázium a SPŠ Duchcov 0000
34= Anetta AngrováAnetta Angrová 06 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0000
34= Nikol FišerováNikol Fišerová 04 SŠ AGC TepliceSŠ AGC Teplice 0000
Celkem 40 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Teplice{8} 2320
2 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 2166
3 SŠ AGC Teplice{8} 2011
4 Gymnázium Teplice{8} 1111
5 Gymnázium Teplice{8} 1098
6 SŠ AGC Teplice{8} 1090
7 SŠ AGC Teplice{8} 1047
8 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 910
9 Gymnázium Teplice{8} 903
10 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 890
11 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 812
12 SŠ AGC Teplice{8} 790
13 SŠ AGC Teplice{8} 687
14 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 641
15 Gymnázium Teplice{8} 629
16 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 592
17 SŠ AGC Teplice{8} 577
18 Gymnázium Teplice{8} 515
19 Gymnázium Teplice{8} 512
20 Gymnázium Teplice{8} 478
21 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 0
21 Gymnázium Teplice{8} 0
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Teplice{8} 2150
2 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 2088
3 Gymnázium Teplice{8} 1194
4 SŠ AGC Teplice{8} 1010
5 Gymnázium Teplice{8} 949
6 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 876
7 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 792
8 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 777
9 SŠ AGC Teplice{8} 776
10 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 710
11 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 654
12 Gymnázium Teplice{8} 621
13 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 588
14 SŠ AGC Teplice{8} 565
14 SŠ AGC Teplice{8} 565
16 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 516
17 Gymnázium Teplice{8} 467
18 Gymnázium Teplice{8} 448
19 Gymnázium Teplice{8} 409
20 Gymnázium Teplice{8} 364
21 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 352
22 Gymnázium Teplice{8} 334
23 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 332
24 SŠ AGC Teplice{8} 293
25 Biskupské gymnázium Bohosudov{8} 265
26 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 261
27 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 231
28 SŠ AGC Teplice{8} 212
29 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 205
30 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 176
31 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 118
32 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 112
33 Gymnázium Teplice{8} 0
33 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 0
33 Gymnázium Teplice{8} 0
33 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 0
33 SŠ AGC Teplice{8} 0
33 Gymnázium a SPŠ Duchcov{8} 0
33 SŠ AGC Teplice{8} 0
33 SŠ AGC Teplice{8} 0
Celkem 40 závodníků