Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportuj jako Zátopkovi - víceboje elévů a mladšího žactva

Bílina (19. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SchwarzJakub Schwarz 09 AK BílinaAK Bílina 4 09.80 151.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 19.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.44 458.00
2 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 4 09.58 426.00
3 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.63 415.00
4 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 09.75 389.00
5 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 10.10 316.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 19.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.51 442.00
2 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 5 09.85 367.00
3 Klára VomastováKlára Vomastová 10 AK BílinaAK Bílina 6 09.88 361.00
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 4 10.47 247.00
5 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 AK BílinaAK Bílina 2 10.52 238.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.44 458.00
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.51 442.00
3 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 4 09.58 426.00
4 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 2 09.63 415.00
5 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 09.75 389.00
6 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 5 09.85 367.00
7 Klára VomastováKlára Vomastová 10 AK BílinaAK Bílina 6 09.88 361.00
8 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 10.10 316.00
9 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 4 10.47 247.00
10 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 AK BílinaAK Bílina 2 10.52 238.00

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 3 09.54 196.00
2 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 4 10.67 41.00
3 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 2 10.94 20.00
4 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 5 11.27 4.00
5 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 6 11.82 0.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 19.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.32 274.00
2 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 2 10.84 185.00
3 Magdalena MlejováMagdalena Mlejová 12 AK BílinaAK Bílina 5 11.00 161.00
4 Charlotte KühnelováCharlotte Kühnelová 12 AK BílinaAK Bílina 3 11.79 65.00
5 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková 11 AK BílinaAK Bílina 4 12.59 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 19.9.2022 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 3 10.08 320.00
2 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 2 10.15 306.00
3 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.89 178.00
4 Anna PrejzováAnna Prejzová 13 AK BílinaAK Bílina 5 11.07 151.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 3 10.08 320.00
2 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 2 10.15 306.00
3 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 6 10.32 274.00
4 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 2 10.84 185.00
5 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.89 178.00
6 Magdalena MlejováMagdalena Mlejová 12 AK BílinaAK Bílina 5 11.00 161.00
7 Anna PrejzováAnna Prejzová 13 AK BílinaAK Bílina 5 11.07 151.00
8 Charlotte KühnelováCharlotte Kühnelová 12 AK BílinaAK Bílina 3 11.79 65.00
9 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková 11 AK BílinaAK Bílina 4 12.59 9.00

600 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 2 2:16.50 293.00
2 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 3 2:21.83 235.00
3 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 4 2:26.14 193.00
4 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 5 2:35.79 113.00
5 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 6 2:40.03 84.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 8 2:14.53 316.00
2 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 9 2:19.26 263.00
3 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 3 2:19.91 256.00
4 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 2:30.48 154.00
5 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 6 2:37.69 99.00
6 Magdalena MlejováMagdalena Mlejová 12 AK BílinaAK Bílina 5 2:43.45 63.00
7 Anna PrejzováAnna Prejzová 13 AK BílinaAK Bílina 7 2:53.29 20.00
8 Charlotte KühnelováCharlotte Kühnelová 12 AK BílinaAK Bílina 2 2:57.76 8.00
9 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková 11 AK BílinaAK Bílina 1 3:28.38 0.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SchwarzJakub Schwarz 09 AK BílinaAK Bílina 4 3:09.03 158.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 6 2:50.81 455.00
2 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 5 3:02.92 339.00
3 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 4 3:03.76 331.00
4 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 3 3:11.53 265.00
5 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 1 3:18.44 213.00
6 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 8 3:35.43 107.00
7 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 AK BílinaAK Bílina 9 3:43.23 70.00
8 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 2 3:43.46 69.00
9 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 7 3:43.81 67.00
10 Klára VomastováKlára Vomastová 10 AK BílinaAK Bílina 10 3:47.26 53.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SchwarzJakub Schwarz
AK BílinaAK Bílina
09 1 PB 3.37 -1.8 m/s 3.25  -1,20 3.30  -1,40 3.37  -1,80 3.37 112.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 6 PB 3.74 -1.2 m/s 3.59  -0,40 x  0,00 3.74  -1,20 3.74 250.00
2 Alice MikulíkováAlice Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 4 PB 3.69 -1.8 m/s 3.69  -1,80 2.70  -0,50 2.97  -1,40 3.69 239.00
3 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK BílinaAK Bílina
09 3 PB 3.62 -2.4 m/s 3.47  -2,10 3.62  -2,40 3.59 3.62 225.00
4 Klára VomastováKlára Vomastová
AK BílinaAK Bílina
10 10 PB 3.53 -0.4 m/s 3.53  -0,40 3.03  -1,80 3.24  -1,80 3.53 206.00
5 Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 7 PB 3.47 -0.7 m/s 3.10  -0,60 3.47  -0,70 3.32  -1,40 3.47 194.00
6 Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 5 PB 3.35 -0.8 m/s 3.28 3.16  -0,30 3.35  -0,80 3.35 170.00
7 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 PB 3.14 -1.5 m/s 3.02  -0,60 3.14  -1,50 3.07  -1,30 3.14 131.00
8 Vendula TymichováVendula Tymichová
AK BílinaAK Bílina
10 9 PB 3.13 -2.2 m/s x  -1,40 3.13  -2,20 2.94  -1,90 3.13 130.00
9 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 1 PB 3.06 -1.0 m/s 3.06  -1,00 2.98  -0,90 2.84  -1,00 3.06 117.00
10 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
AK BílinaAK Bílina
09 2 PB 2.89 -1.0 m/s 2.89  -1,00 2.71 2.66  -1,00 2.89 89.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SchwarzJakub Schwarz
AK BílinaAK Bílina
09 1 PB 23.89 96.00
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika RožcováVeronika Rožcová
AK BílinaAK Bílina
09 6 PB 35.68 303.00
2 Hana BeránkováHana Beránková
AK BílinaAK Bílina
09 1 PB 31.77 256.00
3 Vendula TymichováVendula Tymichová
AK BílinaAK Bílina
10 9 PB 31.42 252.00
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
AK BílinaAK Bílina
09 2 PB 27.73 208.00
5 Alice MikulíkováAlice Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 4 PB 27.29 203.00
6 Ema MikulíkováEma Mikulíková
AK BílinaAK Bílina
09 5 PB 26.70 196.00
7 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK BílinaAK Bílina
09 3 PB 23.13 156.00
8 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 8 PB 19.56 116.00
9 Sára SlezákováSára Slezáková
AK BílinaAK Bílina
09 7 PB 15.10 67.00
10 Klára VomastováKlára Vomastová
AK BílinaAK Bílina
10 10 PB 13.95 55.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 1 PB 32.25 161.00
2 Jan SchwarzJan Schwarz
AK BílinaAK Bílina
12 3 PB 28.77 134.00
3 Vojtěch KáraVojtěch Kára
AK BílinaAK Bílina
11 2 PB 24.41 100.00
4 Peter ZatloukalPeter Zatloukal
AK BílinaAK Bílina
12 4 PB 18.31 54.00
5 Ondřej ŽaludOndřej Žalud
AK BílinaAK Bílina
12 5 PB 14.85 30.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
13 9 PB 20.54 126.00
2 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská
AK BílinaAK Bílina
12 8 PB 19.88 119.00
3 Magdalena MlejováMagdalena Mlejová
AK BílinaAK Bílina
12 5 PB 19.02 110.00
4 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová
AK BílinaAK Bílina
12 6 PB 17.00 88.00
5 Adina MatonohováAdina Matonohová
AK BílinaAK Bílina
11 4 PB 16.12 78.00
6 Anna PrejzováAnna Prejzová
AK BílinaAK Bílina
13 7 PB 15.69 74.00
7 Zuzana MaškováZuzana Mašková
AK BílinaAK Bílina
13 3 PB 15.57 72.00
8 Charlotte KühnelováCharlotte Kühnelová
AK BílinaAK Bílina
12 2 PB 14.77 64.00
9 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková
AK BílinaAK Bílina
11 1 PB 14.76 64.00
Celkem 9 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub SchwarzJakub Schwarz 09 AK BílinaAK Bílina 0517
Celkem 1 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 1423
2 Alice MikulíkováAlice Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 1231
3 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 1094
4 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK BílinaAK Bílina 1088
5 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 1012
6 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK BílinaAK Bílina 0695
7 Vendula TymichováVendula Tymichová 10 AK BílinaAK Bílina 0690
8 Klára VomastováKlára Vomastová 10 AK BílinaAK Bílina 0675
9 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 0670
10 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 0613
Celkem 10 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 0531
2 Jan AubrechtJan Aubrecht 11 AK BílinaAK Bílina 0395
3 Peter ZatloukalPeter Zatloukal 12 AK BílinaAK Bílina 0367
4 Jan SchwarzJan Schwarz 12 AK BílinaAK Bílina 0251
5 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 0114
Celkem 5 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 0709
2 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 0695
3 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 0552
4 Zuzana MaškováZuzana Mašková 13 AK BílinaAK Bílina 0506
5 Daniela NedvědováDaniela Nedvědová 12 AK BílinaAK Bílina 0372
6 Magdalena MlejováMagdalena Mlejová 12 AK BílinaAK Bílina 0334
7 Anna PrejzováAnna Prejzová 13 AK BílinaAK Bílina 0245
8 Charlotte KühnelováCharlotte Kühnelová 12 AK BílinaAK Bílina 0137
9 Karla GlumbíkováKarla Glumbíková 11 AK BílinaAK Bílina 0073
Celkem 9 závodníků