Sportuj jako Zátopkovi - Mladá Boleslav 2022
Mladá Boleslav (19. 9. 2022)1000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ČervinkaJáchym Červinka | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:35.07 | |||||||||||||||
2 | Petr VíchPetr Vích | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:38.72 | |||||||||||||||
3 | Jakub KolínJakub Kolín | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:40.25 | |||||||||||||||
4 | Jiří MilerJiří Miler | 75 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:43.92 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka | 86 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:44.76 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík | 03 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:45.78 | |||||||||||||||
7 | Michal SuchýMichal Suchý | 94 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:47.93 | |||||||||||||||
8 | Jan BečvaříkJan Bečvařík | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:49.92 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch DomorádVojtěch Domorád | 86 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:53.74 | |||||||||||||||
10 | Josef JiránekJosef Jiránek | 87 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2:57.35 | |||||||||||||||
11 | Šimon PrůšekŠimon Průšek | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:15.28 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:09.27 | |||||||||||||||
2 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:11.79 | |||||||||||||||
3 | Martin KholMartin Khol | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:12.21 | |||||||||||||||
4 | Robert HlaváčekRobert Hlaváček | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:18.11 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KneblVojtěch Knebl | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:19.15 | |||||||||||||||
6 | Dominik PechaDominik Pecha | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:19.62 | |||||||||||||||
7 | Ondřej ŠkatulaOndřej Škatula | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:19.68 | |||||||||||||||
8 | Štěpán ChválŠtěpán Chvál | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:24.28 | |||||||||||||||
9 | Vladimír VelíšekVladimír Velíšek | 99 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:29.30 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HercíkMatyáš Hercík | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:23.18 | |||||||||||||||
2 | Marek RöslerMarek Rösler | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:39.16 | |||||||||||||||
3 | David KrčmářDavid Krčmář | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:41.48 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav KolínJaroslav Kolín | 72 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:48.32 | |||||||||||||||
5 | Jakub ČernýJakub Černý | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:49.32 | |||||||||||||||
6 | Václav AlbrechtVáclav Albrecht | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:58.47 | |||||||||||||||
7 | Matěj KřováčekMatěj Křováček | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:01.51 | |||||||||||||||
8 | Jiří DivišJiří Diviš | 92 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:04.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1000 m - Ml. žáci
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HájekŠtěpán Hájek | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:40.01 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch RejhaVojtěch Rejha | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:05.67 | |||||||||||||||
3 | Kryštof BeranKryštof Beran | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:14.80 | |||||||||||||||
4 | David NajmanDavid Najman | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:18.99 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HeřmanickýVojtěch Heřmanický | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:30.56 | |||||||||||||||
6 | Jan VideckýJan Videcký | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:43.23 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:46.28 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1000 m - Ženy
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová | 00 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:20.79 | |||||||||||||||
2 | Petra SklenářováPetra Sklenářová | 87 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:28.58 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:31.94 | |||||||||||||||
4 | Ellen ŠléglováEllen Šléglová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:38.32 | |||||||||||||||
5 | Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:43.95 | |||||||||||||||
6 | Natálie KožuškováNatálie Kožušková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:45.28 | |||||||||||||||
7 | Marta ZachařováMarta Zachařová | 91 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:47.46 | |||||||||||||||
8 | Aneta KočováAneta Kočová | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:01.64 | |||||||||||||||
9 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:02.73 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1000 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára VokrouhleckáSára Vokrouhlecká | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:53.74 | |||||||||||||||
2 | Eliška KomanickáEliška Komanická | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3:59.79 | |||||||||||||||
3 | Tanya KužmováTanya Kužmová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 3:59.88 | |||||||||||||||
4 | Stella NěmcováStella Němcová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:10.02 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠrajerováAnna Šrajerová | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:11.51 | |||||||||||||||
6 | Karolína MatějkováKarolína Matějková | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:15.13 | |||||||||||||||
7 | Lucie AnderováLucie Anderová | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:16.32 | |||||||||||||||
8 | Aneta MichalováAneta Michalová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:16.37 | |||||||||||||||
9 | Kristýna UlmanováKristýna Ulmanová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:17.71 | |||||||||||||||
10 | Sofie PetrovickáSofie Petrovická | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:31.38 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma BělohubáEmma Bělohubá | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:03.48 | |||||||||||||||
2 | Klára TřískováKlára Třísková | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:19.94 | |||||||||||||||
3 | Anna BrokešováAnna Brokešová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:28.65 | |||||||||||||||
4 | Sofia KužmováSofia Kužmová | 13 | Atletika Čelákovice z.s. | 4:52.01 | |||||||||||||||
5 | Anna OndráčkováAnna Ondráčková | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4:53.62 | |||||||||||||||
6 | Alice MačatováAlice Mačatová | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5:01.09 | |||||||||||||||
7 | Lilly ŠindelkováLilly Šindelková | 11 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5:10.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 22.11 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna UlmanováKristýna Ulmanová
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 16.56 | ||||||||||||||||
3 |
Emma BělohubáEmma Bělohubá
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 15.30 | ||||||||||||||||
4 |
Alice MačatováAlice Mačatová
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 14.30 | ||||||||||||||||
5 |
Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s. |
10 | 13.90 | ||||||||||||||||
6 |
Stella NěmcováStella Němcová
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 13.69 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta MichalováAneta Michalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 12.88 | ||||||||||||||||
8 |
Anna BrokešováAnna Brokešová
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 11.59 | ||||||||||||||||
9 |
Klára NěmečkováKlára Němečková
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 11.56 | ||||||||||||||||
10 |
Klára TřískováKlára Třísková
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 11.25 | ||||||||||||||||
11 |
Anna OndráčkováAnna Ondráčková
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 10.91 | ||||||||||||||||
12 |
Sofie PetrovickáSofie Petrovická
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 10.74 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína MatějkováKarolína Matějková
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 09.86 | ||||||||||||||||
14 |
Sára VokrouhleckáSára Vokrouhlecká
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 07.93 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie AnderováLucie Anderová
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 07.60 | ||||||||||||||||
16 |
Lilly ŠindelkováLilly Šindelková
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 06.81 | ||||||||||||||||
17 |
Anna ŠrajerováAnna Šrajerová
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 06.20 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán HájekŠtěpán Hájek
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 30.03 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch RejhaVojtěch Rejha
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 17.80 | ||||||||||||||||
3 |
Kryštof BeranKryštof Beran
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 15.11 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 12.30 | ||||||||||||||||
5 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 11.18 | ||||||||||||||||
6 |
David NajmanDavid Najman
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 10.73 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch HeřmanickýVojtěch Heřmanický
AC Mladá Boleslav z.s. |
11 | 09.83 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dora PetrtýlováDora Petrtýlová
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 20.57 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 18.98 | ||||||||||||||||
3 |
Ellen ŠléglováEllen Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 14.30 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie KožuškováNatálie Kožušková
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 12.87 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 10.95 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin KholMartin Khol
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 20.81 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpán ChválŠtěpán Chvál
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 20.20 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej ŠkatulaOndřej Škatula
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 18.80 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš HercíkMatyáš Hercík
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 17.58 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ČernýJakub Černý
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 14.60 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s. |
91 | 41.16 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 14.32 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 11.30 | ||||||||||||||||
4 |
Petra SklenářováPetra Sklenářová
AC Mladá Boleslav z.s. |
87 | 10.90 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav AlbrechtVáclav Albrecht
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 50.93 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 48.11 | ||||||||||||||||
3 |
Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. |
06 | 35.31 | ||||||||||||||||
4 |
Jáchym ČervinkaJáchym Červinka
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 19.87 | ||||||||||||||||
5 |
Jan BečvaříkJan Bečvařík
AC Mladá Boleslav z.s. |
05 | 16.65 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s. |
92 | 52.03 | ||||||||||||||||
2 |
Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 48.63 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s. |
04 | 40.13 | ||||||||||||||||
4 |
David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s. |
00 | 38.57 | ||||||||||||||||
5 |
Libor DingaLibor Dinga
AC Mladá Boleslav z.s. |
84 | 33.68 | ||||||||||||||||
6 |
Robert HlaváčekRobert Hlaváček
AC Mladá Boleslav z.s. |
01 | 33.05 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří MilerJiří Miler
AC Mladá Boleslav z.s. |
75 | 30.07 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub KolínJakub Kolín
AC Mladá Boleslav z.s. |
02 | 29.04 | ||||||||||||||||
9 |
Josef KolínJosef Kolín
AC Mladá Boleslav z.s. |
72 | 28.97 | ||||||||||||||||
10 |
Michal SuchýMichal Suchý
AC Mladá Boleslav z.s. |
94 | 25.46 | ||||||||||||||||
11 |
Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
AC Mladá Boleslav z.s. |
99 | 25.07 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch DomorádVojtěch Domorád
AC Mladá Boleslav z.s. |
86 | 23.37 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík
AC Mladá Boleslav z.s. |
03 | 22.90 | ||||||||||||||||
14 |
Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
AC Mladá Boleslav z.s. |
86 | 21.69 | ||||||||||||||||
15 |
Jonáš JiránekJonáš Jiránek
Atletický klub Semily, z.s. |
09 | 17.66 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 19.9.2022) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofia KužmováSofia Kužmová
Atletika Čelákovice z.s. |
13 | 15.13 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |