Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportuj jako Zátopkovi - Mladá Boleslav 2022

Mladá Boleslav (19. 9. 2022)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 19.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 2:35.07
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 2:38.72
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:40.25
4 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:43.92
5 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:44.76
6 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 PB 2:45.78
7 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:47.93
8 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:49.92
9 Vojtěch DomorádVojtěch Domorád 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:53.74
10 Josef JiránekJosef Jiránek 87 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 2:57.35
11 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:15.28
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 19.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:09.27
2 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:11.79
3 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:12.21
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:18.11
5 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:19.15
6 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 3:19.62
7 Ondřej ŠkatulaOndřej Škatula 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:19.68
8 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:24.28
9 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 3:29.30
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (po, 19.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 3:23.18
2 Marek RöslerMarek Rösler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:39.16
3 David KrčmářDavid Krčmář 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:41.48
4 Jaroslav KolínJaroslav Kolín 72 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 3:48.32
5 Jakub ČernýJakub Černý 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:49.32
6 Václav AlbrechtVáclav Albrecht 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:58.47
7 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 4:01.51
8 Jiří DivišJiří Diviš 92 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:04.11
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 2:35.07
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11 2:38.72
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 2:40.25
4 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:43.92
5 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 2:44.76
6 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 PB 2:45.78
7 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:47.93
8 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:49.92
9 Vojtěch DomorádVojtěch Domorád 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:53.74
10 Josef JiránekJosef Jiránek 87 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 2:57.35
11 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:09.27
12 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:11.79
13 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:12.21
14 Šimon PrůšekŠimon Průšek 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:15.28
15 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:18.11
16 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:19.15
17 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 3:19.62
18 Ondřej ŠkatulaOndřej Škatula 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:19.68
19 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 3:23.18
20 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:24.28
21 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 3:29.30
22 Marek RöslerMarek Rösler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:39.16
23 David KrčmářDavid Krčmář 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:41.48
24 Jaroslav KolínJaroslav Kolín 72 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 2 3:48.32
25 Jakub ČernýJakub Černý 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:49.32
26 Václav AlbrechtVáclav Albrecht 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:58.47
27 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 4:01.51
28 Jiří DivišJiří Diviš 92 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:04.11

1000 m - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán HájekŠtěpán Hájek 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:40.01
2 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:05.67
3 Kryštof BeranKryštof Beran 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:14.80
4 David NajmanDavid Najman 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:18.99
5 Vojtěch HeřmanickýVojtěch Heřmanický 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 4:30.56
6 Jan VideckýJan Videcký 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:43.23
7 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:46.28
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy

(po, 19.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 3:20.79
2 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:28.58
3 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 3:31.94
4 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 3:43.95
5 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 3:45.28
6 Marta ZachařováMarta Zachařová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 3:47.46
7 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 4:01.64
8 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:02.73
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:59.79
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 3:59.88
3 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:10.02
4 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:11.51
5 Karolína MatějkováKarolína Matějková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 4:15.13
6 Lucie AnderováLucie Anderová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:16.32
7 Aneta MichalováAneta Michalová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:16.37
8 Kristýna UlmanováKristýna Ulmanová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 4:17.71
9 Sofie PetrovickáSofie Petrovická 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:31.38
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Emma BělohubáEmma Bělohubá 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 4:03.48
2 Klára TřískováKlára Třísková 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 4:19.94
3 Anna BrokešováAnna Brokešová 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 4:28.65
4 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 4:52.01
5 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 8 4:53.62
6 Alice MačatováAlice Mačatová 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 5:01.09
7 Lilly ŠindelkováLilly Šindelková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:10.84
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 3:59.79
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 3:59.88
3 Emma BělohubáEmma Bělohubá 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 4 4:03.48
4 Stella NěmcováStella Němcová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:10.02
5 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:11.51
6 Karolína MatějkováKarolína Matějková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 4:15.13
7 Lucie AnderováLucie Anderová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:16.32
8 Aneta MichalováAneta Michalová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 4:16.37
9 Kristýna UlmanováKristýna Ulmanová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 4:17.71
10 Klára TřískováKlára Třísková 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 1 4:19.94
11 Anna BrokešováAnna Brokešová 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 5 4:28.65
12 Sofie PetrovickáSofie Petrovická 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:31.38
13 Sofia KužmováSofia Kužmová 13 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 4:52.01
14 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 8 4:53.62
15 Alice MačatováAlice Mačatová 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 3 5:01.09
16 Lilly ŠindelkováLilly Šindelková 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:10.84

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 PB 22.11 22.11 22.11
2 Kristýna UlmanováKristýna Ulmanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 PB 16.56 16.56 16.56
3 Emma BělohubáEmma Bělohubá
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
10 PB 15.30 15.30 15.30
4 Alice MačatováAlice Mačatová
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 PB 14.30 14.30 14.30
5 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 PB 13.90 13.90 13.90
6 Stella NěmcováStella Němcová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 13.69 13.69 13.69
7 Aneta MichalováAneta Michalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 PB 12.88 12.88 12.88
8 Anna BrokešováAnna Brokešová
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
09 PB 11.59 11.59 11.59
9 Klára NěmečkováKlára Němečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 PB 11.56 11.56 11.56
10 Klára TřískováKlára Třísková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 PB 11.25 11.25 11.25
11 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
10 PB 10.91 10.91 10.91
12 Sofie PetrovickáSofie Petrovická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 PB 10.74 10.74 10.74
13 Karolína MatějkováKarolína Matějková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 PB 09.86 09.86 9.86
14 Sára VokrouhleckáSára Vokrouhlecká
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 07.93 07.93 7.93
15 Lucie AnderováLucie Anderová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 07.60 07.60 7.60
16 Lilly ŠindelkováLilly Šindelková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 PB 06.81 06.81 6.81
17 Anna ŠrajerováAnna Šrajerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 PB 06.20 06.20 6.20
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán HájekŠtěpán Hájek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 30.03 30.03 30.03
2 Vojtěch RejhaVojtěch Rejha
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 17.80 17.80 17.80
3 Kryštof BeranKryštof Beran
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 15.11 15.11 15.11
4 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 PB 12.30 12.30 12.30
5 Jan VideckýJan Videcký
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 PB 11.18 11.18 11.18
6 David NajmanDavid Najman
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 PB 10.73 10.73 10.73
7 Vojtěch HeřmanickýVojtěch Heřmanický
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
11 PB 09.83 09.83 9.83
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(po, 19.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 PB 20.57 20.57 20.57
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 PB 18.98 18.98 18.98
3 Ellen ŠléglováEllen Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 14.30 14.30 14.30
4 Natálie KožuškováNatálie Kožušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 PB 12.87 12.87 12.87
5 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 PB 10.95 10.95 10.95
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 19.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KholMartin Khol
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 20.81 20.81 20.81
2 Štěpán ChválŠtěpán Chvál
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 20.20 20.20 20.20
3 Ondřej ŠkatulaOndřej Škatula
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 18.80 18.80 18.80
4 Matyáš HercíkMatyáš Hercík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 17.58 17.58 17.58
5 Jakub ČernýJakub Černý
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 PB 14.60 14.60 14.60
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(po, 19.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 SB 41.16 07.94 7.94
2 Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 PB 14.32 14.32 14.32
3 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 PB 11.30 11.30 11.30
4 Petra SklenářováPetra Sklenářová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
87 PB 10.90 10.90 10.90
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(po, 19.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 PB 50.93 50.93 50.93
2 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 48.11 48.11 48.11
3 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 35.31 35.31 35.31
4 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 PB 19.87 19.87 19.87
5 Jan BečvaříkJan Bečvařík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 PB 16.65 16.65 16.65
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(po, 19.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 SB 52.03 52.03 52.03
2 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 48.63 48.63 48.63
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 PB 40.13 40.13 40.13
4 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 PB 38.57 38.57 38.57
5 Libor DingaLibor Dinga
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
84 SB 33.68 33.68 33.68
6 Robert HlaváčekRobert Hlaváček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 PB 33.05 33.05 33.05
7 Jiří MilerJiří Miler
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
75 PB 30.07 30.07 30.07
8 Jakub KolínJakub Kolín
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 PB 29.04 29.04 29.04
9 Josef KolínJosef Kolín
2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM
72 PB 28.97 28.97 28.97
10 Michal SuchýMichal Suchý
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
94 PB 25.46 25.46 25.46
11 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 PB 25.07 25.07 25.07
12 Vojtěch DomorádVojtěch Domorád
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
86 PB 23.37 23.37 23.37
13 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 PB 22.90 22.90 22.90
14 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
86 PB 21.69 21.69 21.69
15 Jonáš JiránekJonáš Jiránek
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
09 PB 17.66 17.66 17.66
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofia KužmováSofia Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
13 PB 15.13 15.13 15.13
Celkem 1 závodníků