Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportuj jako Zátopkovi

Havlíčkův Brod (19. 9. 2022)

1000 m - Mix (Běh)

Běh (po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:12.8
2 Vratislav LibánskýVratislav Libánský 77 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:13.0
3 Michal BenešMichal Beneš 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:18.8
4 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:22.6
5 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:23.8
6 Petr ŠorfPetr Šorf 94 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:24.6
7 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:49.8
8 Petr NovákPetr Novák 73 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:51.7
9 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:52.9
10 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:56.2
11 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:58.3
12 Eliška PlnáEliška Plná 10 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:00.2
13 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:00.8
14 Věra SochorováVěra Sochorová 78 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:01.3
15 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:12.1
16 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:13.0
17 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:16.8
18 Naděžda TůmováNaděžda Tůmová 63 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:23.5
19 Adéla PiklováAdéla Piklová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:24.4
20 Luděk ŠevčíkLuděk Ševčík 59 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:25.5
21 Veronika VaněčkováVeronika Vaněčková 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:28.3
22 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:30.2
23 Viktorie PiklováViktorie Piklová 11 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:49.7
24 Josef ChmelaJosef Chmela 55 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:57.0
25 Josef SchwarzJosef Schwarz 55 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:07.6
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška PlnáEliška Plná
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
10 17.16
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika VaněčkováVeronika Vaněčková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 13.62
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 29.51
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 20.11
3 Hana KvankováHana Kvanková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 17.00
4 Amálie BártíkováAmálie Bártíková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 15.16
5 Adéla PiklováAdéla Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 12.04
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David Norbert KocmanDavid Norbert Kocman
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 20.91
2 Filip KorečekFilip Koreček
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 1 19.19
3 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 11.73
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Věra SochorováVěra Sochorová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
78 16.65
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 37.05
2 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
05 17.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 26.71
2 Michal BenešMichal Beneš
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
06 15.81
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (po, 19.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
62 27.76
2 Petr NovákPetr Novák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
73 25.32
3 Petr ŠorfPetr Šorf
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
94 22.39
4 Jiří BrychtaJiří Brychta
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
74 17.35
5 Vratislav LibánskýVratislav Libánský
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
77 14.43
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 34.33
2 Jáchym JanáčekJáchym Janáček
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 21.50
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (po, 19.9.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 42.05
2 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 34.15
3 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 27.30
4 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 23.60
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 18.88
2 Natálie ŠidlákováNatálie Šidláková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 07.72
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (po, 19.9.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie PiklováViktorie Piklová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 20.60
2 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 18.88
Celkem 2 závodníků