Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportuj jako Zátopkovi

Rokycany (19. 9. 2022)

150 m - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 29.4
2 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 29.5
Celkem 2 závodníků

150 m - Žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa LukášováDenisa Lukášová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 22.4
2 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 23.4
3 Michaela ŠmídlováMichaela Šmídlová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 24.9
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 25.2
2 Evelína CharvátováEvelína Charvátová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 26.7
3 Anna ChourováAnna Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 27.7
4 Marie ChourováMarie Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 39.8
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BarcabaJan Barcaba 15 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 33.4
2 Lukáš RousekLukáš Rousek 15 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 34.8
Celkem 2 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš LokajJonáš Lokaj 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 28.5
2 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 29.2
3 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 29.5
4 Luděk RazímLuděk Razím 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 30.4
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta NovotnáAgáta Novotná 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 29.4
2 Justýna JešenkováJustýna Ješenková 14 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 33.1
3 Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová 17 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 33.2
Celkem 3 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 27.5
2 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 28.4
3 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 29.1
4 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 19.1
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 28.2
2 Ema VildmanováEma Vildmanová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 29.2
3 Magdalena PalkováMagdalena Palková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 29.5
4 Simona KrausováSimona Krausová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 29.6
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 27.0
2 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 28.1
3 Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 33.8
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 19.1
2 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 27.0
3 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 27.5
4 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 28.1
5 Ema BerkováEma Berková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 28.2
6 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 28.4
7 Sofia Pereira de JesusSofia Pereira de Jesus 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 29.1
8 Ema VildmanováEma Vildmanová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 29.2
9 Magdalena PalkováMagdalena Palková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 29.5
10 Simona KrausováSimona Krausová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 29.6
11 Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 33.8

300 m - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 69.5
2 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 79.0
3 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 70.3
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně

(po, 19.9.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa LukášováDenisa Lukášová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 50.9
2 Karolína MinaříkováKarolína Minaříková 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 51.5
3 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 54.5
4 Michaela ŠmídlováMichaela Šmídlová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 55.1
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VildmanováEma Vildmanová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 64.9
2 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 66.2
3 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 66.7
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (po, 19.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ChourováAnna Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 67.2
2 Marie ChourováMarie Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 79.1
3 Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 84.5
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VildmanováEma Vildmanová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 64.9
2 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 66.2
3 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 66.7
4 Anna ChourováAnna Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 67.2
5 Marie ChourováMarie Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 79.1
6 Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 84.5

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 19.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LokajMatyáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 3 PB 14.76
2 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 2 PB 13.90
3 Matěj VálekMatěj Válek
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 1 PB 12.76
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 19.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa LukášováDenisa Lukášová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
09 4 PB 30.20
2 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 3 PB 25.52
3 Anna ChourováAnna Chourová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 1 PB 15.50
4 Marie ChourováMarie Chourová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 2 PB 11.52
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SýkoraFilip Sýkora
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 2 PB 14.80
2 Jonáš LokajJonáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 1 PB 11.90
3 Luděk RazímLuděk Razím
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
13 3 PB 11.16
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KrausováSimona Krausová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 7 PB 18.30
2 Nela ŠobáňováNela Šobáňová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 9 PB 13.43
3 Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 11 PB 12.36
4 Ema VildmanováEma Vildmanová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 6 PB 11.60
5 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 8 PB 11.40
6 Ella ŠimončičováElla Šimončičová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 1 PB 09.68
7 Ema BerkováEma Berková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 5 PB 09.49
8 Magdalena PalkováMagdalena Palková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 4 PB 09.30
9 Anna BurianováAnna Burianová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 10 PB 09.20
10 Kristýna WendlerováKristýna Wendlerová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 3 PB 09.03
11 Karolína ŽivnáKarolína Živná
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 2 PB 08.30
Celkem 11 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BarcabaJan Barcaba
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 1 PB 03.80
2 Pavel WendlerPavel Wendler
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
16 3 PB 03.56
3 Lukáš RousekLukáš Rousek
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
15 2 PB 03.43
Celkem 3 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 19.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Justýna JešenkováJustýna Ješenková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 3 PB 03.67
2 Agáta NovotnáAgáta Novotná
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
14 1 PB 03.62
3 Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
17 2 PB 03.16
Celkem 3 závodníků