Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále D přeboru Prahy družstev mladšího žactva

Praha - Vokovice (22. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.12 11.00
2 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 09.26 8.00
3 Kryštof ValentaKryštof Valenta 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.33 7.00
4 Kryštof TrachtaKryštof Trachta 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.38 6.00
5 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 09.65 1.00
6 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.50 5.00
2 David TothDavid Toth 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.51 4.00
3 Jakub SchmidJakub Schmid 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.63 2.00
4 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 09.88
5 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.76
2 Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.96
3 Jan LačňákJan Lačňák 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 10.14
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 17:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.80
2 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 09.98
3 Martin KlímaMartin Klíma 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 6 10.05
4 Lukáš BeranLukáš Beran 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.53
5 Oliver KrupaOliver Krupa 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 11.24
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 17:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 09.17 9.00
2 Jáchym VeselýJáchym Veselý 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 6 09.56 3.00
3 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.69
4 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.42
5 Kryštof AdámekKryštof Adámek 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.12 11.00
2 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 09.17 9.00
3 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 09.26 8.00
4 Kryštof ValentaKryštof Valenta 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.33 7.00
5 Kryštof TrachtaKryštof Trachta 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.38 6.00
6 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.50 5.00
7 David TothDavid Toth 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 09.51 4.00
8 Jáchym VeselýJáchym Veselý 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 6 09.56 3.00
9 Jakub SchmidJakub Schmid 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 5 09.63 2.00
10 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 09.65 1.00
11 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.69
12 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.76
13 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.80
14 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 09.88
15 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 09.91
16 Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.96
17 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.97
18 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 09.98
19 Martin KlímaMartin Klíma 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 6 10.05
20 Jan LačňákJan Lačňák 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 10.14
21 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.42
22 Lukáš BeranLukáš Beran 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.53
23 Kryštof AdámekKryštof Adámek 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 10.68
24 Oliver KrupaOliver Krupa 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 11.24

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.65 11.00
2 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 08.79 9.00
3 Klára KohoutováKlára Kohoutová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 09.24 6.00
4 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 09.33 4.00
5 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.41 1.00
6 35 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 09.09 8.00
2 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.31 5.00
3 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 09.51
4 Šárka SoubustováŠárka Soubustová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 09.53
5 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.54
6 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 09.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.40 2.00
2 9 Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.62
3 Nicola Marie FabianováNicola Marie Fabianová 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 09.64
4 76 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 09.83
5 Anna VrbackáAnna Vrbacká 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 10.13
6 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 10.34
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČapkováMartina Čapková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.79
2 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 09.96
3 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 5 10.29
4 Anna BernatováAnna Bernatová 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 10.32
5 Berta PeřinkováBerta Peřinková 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 10.45
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.74
2 Elen Anna MartinákováElen Anna Martináková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.80
3 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.49
4 Barbora VachtlováBarbora Vachtlová 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 10.76
5 Kristýna TikalováKristýna Tikalová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 4 10.82
6 Zdeňka ŠťastnáZdeňka Šťastná 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.83
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina KopicováValentina Kopicová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 09.64
2 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.70
3 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 09.81
4 Dominika GlembováDominika Glembová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 10.53
5 Lucie ZimmelováLucie Zimmelová 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 10.81
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 22.9.2022 - 16:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 09.17 7.00
2 Mariana JančarováMariana Jančarová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 09.35 3.00
3 79 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 09.67
4 Františka ŠapovalivováFrantiška Šapovalivová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.27
5 7 Johana KrálíkováJohana Králíková 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 10.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.65 11.00
2 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 08.79 9.00
3 Simona BalíčkováSimona Balíčková 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 09.09 8.00
4 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 09.17 7.00
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 09.24 6.00
6 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.31 5.00
7 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 09.33 4.00
8 Mariana JančarováMariana Jančarová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 09.35 3.00
9 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.40 2.00
10 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.41 1.00
11 35 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.50
12 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 09.51
13 Šárka SoubustováŠárka Soubustová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 09.53
14 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.54
15 9 Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.62
16 Nicola Marie FabianováNicola Marie Fabianová 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 09.64
16 Valentina KopicováValentina Kopicová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 09.64
18 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 09.66
19 79 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 09.67
20 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.70
21 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.74
22 Martina ČapkováMartina Čapková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.79
23 Elen Anna MartinákováElen Anna Martináková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.80
24 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 09.81
25 76 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 09.83
26 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 09.96
27 Anna VrbackáAnna Vrbacká 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 10.13
28 Františka ŠapovalivováFrantiška Šapovalivová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.27
29 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 5 10.29
30 Anna BernatováAnna Bernatová 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 6 10.32
31 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 10.34
32 Berta PeřinkováBerta Peřinková 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 10.45
33 7 Johana KrálíkováJohana Králíková 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 10.47
34 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.49
35 Dominika GlembováDominika Glembová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 10.53
36 Barbora VachtlováBarbora Vachtlová 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 10.76
37 Lucie ZimmelováLucie Zimmelová 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 10.81
38 Kristýna TikalováKristýna Tikalová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 4 10.82
39 Zdeňka ŠťastnáZdeňka Šťastná 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 10.83

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 17:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 22.19 11.00
2 Petr NyklesPetr Nykles 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 22.20 9.00
3 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 22.32 8.00
4 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 23.20 7.00
5 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 23.85 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym VeselýJáchym Veselý 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 23.22 6.00
2 22 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 23.22 5.00
3 45 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 24.16 1.00
4 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.34
5 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 24.53
6 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 25.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 17:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 23.98 3.00
2 Adam HrobskýAdam Hrobský 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 24.39
3 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 24.45
4 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 24.48
5 Daniel KubaDaniel Kuba 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 24.73
6 Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 25.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VejmělkaJiří Vejmělka 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.13
2 12 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 26.01
3 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 5 26.07
4 Edgar SlintákEdgar Slinták 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 27.67
5 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 29.94
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.04 2.00
2 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 24.26
3 Jakub ManhartJakub Manhart 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 24.36
4 Alfred ReimerAlfred Reimer 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 27.02
5 Štěpán ŽeníšekŠtěpán Ženíšek 11 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 27.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 22.19 11.00
2 Petr NyklesPetr Nykles 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 22.20 9.00
3 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 22.32 8.00
4 Tony HrachTony Hrach 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 23.20 7.00
5 Jáchym VeselýJáchym Veselý 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 23.22 6.00
5 22 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 23.22 5.00
7 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 23.85 4.00
8 31 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 23.98 3.00
9 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.04 2.00
10 45 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 24.16 1.00
11 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 24.26
12 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.34
13 Jakub ManhartJakub Manhart 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 24.36
14 Adam HrobskýAdam Hrobský 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 24.39
15 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 24.45
16 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 24.48
17 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 24.53
18 Daniel KubaDaniel Kuba 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 24.73
19 Jiří VejmělkaJiří Vejmělka 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.13
20 Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 25.15
21 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 25.86
22 12 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 26.01
23 Antonín LoskotAntonín Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 5 26.07
24 Alfred ReimerAlfred Reimer 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 27.02
25 Štěpán ŽeníšekŠtěpán Ženíšek 11 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 27.12
26 Edgar SlintákEdgar Slinták 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 27.67
27 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 29.94

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 21.39 11.00
2 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 3 22.10 9.00
3 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.58 8.00
4 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 22.88 6.00
5 Markéta MalátováMarkéta Malátová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 23.07 5.00
6 Sofia KosSofia Kos 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 24.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ČernochováEma Černochová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 23.20 3.00
2 Anna SkořepováAnna Skořepová 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 23.23 2.00
3 Viktorie AlmerováViktorie Almerová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 23.68
4 Ella RoučkováElla Roučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 23.75
5 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 24.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FoitováNela Foitová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.19 4.00
2 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 23.56 1.00
3 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 24.14
4 Nela VohralíkováNela Vohralíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.37
5 Julie RůžičkováJulie Růžičková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 24.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 25.07
2 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 25.15
3 Barbora SmolíkováBarbora Smolíková 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 25.74
4 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 25.93
5 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 28.87
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 23.91
2 Elen Anna MartinákováElen Anna Martináková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 24.44
3 Tereza LukovicsováTereza Lukovicsová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 24.45
4 54 Helena BochníčkováHelena Bochníčková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.70
5 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 6 25.79
6 61 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.23
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 22.9.2022 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 22.87 7.00
2 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.95
3 Pavlína RodováPavlína Rodová 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 25.39
4 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 6 25.58
5 Marika BurianováMarika Burianová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 26.01
6 Alžběta LorencováAlžběta Lorencová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 28.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 21.39 11.00
2 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 3 22.10 9.00
3 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 22.58 8.00
4 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 22.87 7.00
5 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 22.88 6.00
6 Markéta MalátováMarkéta Malátová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 23.07 5.00
7 Nela FoitováNela Foitová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.19 4.00
8 Ema ČernochováEma Černochová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 23.20 3.00
9 Anna SkořepováAnna Skořepová 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 23.23 2.00
10 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 23.56 1.00
11 Viktorie AlmerováViktorie Almerová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 23.68
12 Ella RoučkováElla Roučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 23.75
13 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 23.91
14 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.95
15 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 24.14
16 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 24.23
17 Nela VohralíkováNela Vohralíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.37
18 Elen Anna MartinákováElen Anna Martináková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 24.44
19 Tereza LukovicsováTereza Lukovicsová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 24.45
20 Sofia KosSofia Kos 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 1 24.46
21 Julie RůžičkováJulie Růžičková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 24.80
22 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 25.07
23 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 25.15
24 Pavlína RodováPavlína Rodová 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 25.39
25 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 6 25.58
26 54 Helena BochníčkováHelena Bochníčková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.70
27 Barbora SmolíkováBarbora Smolíková 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 25.74
28 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 6 25.79
29 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 25.93
30 Marika BurianováMarika Burianová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 4 26.01
31 61 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 27.23
32 Alžběta LorencováAlžběta Lorencová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 28.43
33 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 28.87

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Kryštof MrázekKryštof Mrázek 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 2:37.71 11.00
2 47 Hynek ČervenkaHynek Červenka 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 2:39.57 9.00
3 22 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 2:41.07 7.00
4 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:49.96 5.00
5 1 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10 2:52.09 4.00
6 45 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 9 2:52.44 2.00
7 11 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 11 2:52.46 1.00
8 26 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:53.49
9 40 Adam HaluzaAdam Haluza 11 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 2:53.87
10 32 Vojta ZadražilVojta Zadražil 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 2:55.90
11 41 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 2:59.85
12 20 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 2:59.95
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Jakub KučeraJakub Kučera 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 12 2:40.26 8.00
2 25 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:48.73 6.00
3 46 Adam BuchvaldAdam Buchvald 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 2:52.39 3.00
4 52 Eduard ČermákEduard Čermák 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 9 2:54.05
5 44 David BukovskýDavid Bukovský 11 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 10 2:56.36
6 36 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 3:03.25
7 42 Lukáš HouškaLukáš Houška 13 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 11 3:05.38
8 31 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 3:10.26
9 48 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 5 3:10.46
10 12 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:10.89
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Kryštof MrázekKryštof Mrázek 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 2:37.71 11.00
2 47 Hynek ČervenkaHynek Červenka 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 2:39.57 9.00
3 23 Jakub KučeraJakub Kučera 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 12 2:40.26 8.00
4 22 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 2:41.07 7.00
5 25 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:48.73 6.00
6 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:49.96 5.00
7 1 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10 2:52.09 4.00
8 46 Adam BuchvaldAdam Buchvald 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 2:52.39 3.00
9 45 Jaroslav SmyslJaroslav Smysl 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 9 2:52.44 2.00
10 11 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 11 2:52.46 1.00
11 26 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:53.49
12 40 Adam HaluzaAdam Haluza 11 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 2:53.87
13 52 Eduard ČermákEduard Čermák 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 9 2:54.05
14 32 Vojta ZadražilVojta Zadražil 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 2:55.90
15 44 David BukovskýDavid Bukovský 11 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 10 2:56.36
16 41 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 2:59.85
17 20 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 2:59.95
18 36 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 3:03.25
19 42 Lukáš HouškaLukáš Houška 13 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 11 3:05.38
20 31 Daniel Martin TothDaniel Martin Toth 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 6 3:10.26
21 48 Gabriel BaloghGabriel Balogh 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 5 3:10.46
22 12 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:10.89

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 2:43.87 11.00
2 34 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 2:50.97 8.00
3 43 Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 2:51.83 7.00
4 59 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 2:52.49 6.00
5 33 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 2:53.47 5.00
6 45 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 2:55.04 3.00
7 81 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 2:55.26 2.00
8 71 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:57.01
9 35 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 2:57.75
10 63 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 2:59.37
11 37 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 10 2:59.43
12 76 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 3:00.62
13 65 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:16.58
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 2:54.57 4.00
2 77 Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 10 2:56.27 1.00
3 9 Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:56.98
4 74 Anja SkalováAnja Skalová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:59.93
5 7 Johana KrálíkováJohana Králíková 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 3:03.04
6 30 Helena KonečnáHelena Konečná 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 3:03.14
7 62 Ema PavelkováEma Pavelková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 3:03.78
8 41 Laura HavrlantováLaura Havrlantová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 12 3:05.52
9 44 Ella ČapkováElla Čapková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 9 3:08.20
10 67 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 11 3:16.75
11 40 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 3:19.60
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 11 2:50.49 9.00
2 68 Jana RadonskáJana Radonská 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 12 2:59.15
3 82 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 13 3:00.52
4 54 Helena BochníčkováHelena Bochníčková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:01.76
5 31 Anna JanskáAnna Janská 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 4 3:06.97
6 48 Ester DontováEster Dontová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10 3:08.38
7 57 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 3:08.60
8 61 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 3:09.24
9 78 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:11.43
10 60 Adéla MlatečkováAdéla Mlatečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 3:11.53
11 79 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 3:11.55
12 36 Karolína FilgasováKarolína Filgasová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 3:12.29
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 2:43.87 11.00
2 42 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 11 2:50.49 9.00
3 34 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 2:50.97 8.00
4 43 Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 2:51.83 7.00
5 59 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 2:52.49 6.00
6 33 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 2:53.47 5.00
7 70 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 2:54.57 4.00
8 45 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 2:55.04 3.00
9 81 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 2 2:55.26 2.00
10 77 Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 10 2:56.27 1.00
11 9 Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:56.98
12 71 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 2:57.01
13 35 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 2:57.75
14 68 Jana RadonskáJana Radonská 10 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 12 2:59.15
15 63 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 2:59.37
16 37 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 10 2:59.43
17 74 Anja SkalováAnja Skalová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 2:59.93
18 82 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 13 3:00.52
19 76 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 3:00.62
20 54 Helena BochníčkováHelena Bochníčková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 3:01.76
21 7 Johana KrálíkováJohana Králíková 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 3:03.04
22 30 Helena KonečnáHelena Konečná 11 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 3:03.14
23 62 Ema PavelkováEma Pavelková 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 3:03.78
24 41 Laura HavrlantováLaura Havrlantová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 12 3:05.52
25 31 Anna JanskáAnna Janská 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 4 3:06.97
26 44 Ella ČapkováElla Čapková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 9 3:08.20
27 48 Ester DontováEster Dontová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10 3:08.38
28 57 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 3:08.60
29 61 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 3:09.24
30 78 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:11.43
31 60 Adéla MlatečkováAdéla Mlatečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 3:11.53
32 79 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 7 3:11.55
33 36 Karolína FilgasováKarolína Filgasová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 3:12.29
34 65 Hana PekárkováHana Pekárková 09 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 11 3:16.58
35 67 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 11 3:16.75
36 40 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 3:19.60

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 11.19 11.00
2 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.32 9.00
3 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 11.99 8.00
4 Matyáš KašparovskýMatyáš Kašparovský 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.38 7.00
5 Václav VybíralVáclav Vybíral 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 12.49 5.00
6 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 12.64 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 16:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 12.45 6.00
2 Matěj BíšekMatěj Bíšek 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.63 3.00
3 Kryštof ValentaKryštof Valenta 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 12.75 1.00
4 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 12.76
5 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 12.80
6 František HallaFrantišek Halla 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 15.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 16:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 12.98
2 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.38
3 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 13.73
4 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 13.93
5 Sebastian LichtnegerSebastian Lichtneger 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 14.19
6 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 18.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 16:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.56 4.00
2 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 13.15
3 1 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 14.18
4 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 14.76
5 Adam VlčekAdam Vlček 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 14.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 4 11.19 11.00
2 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.32 9.00
3 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 6 11.99 8.00
4 Matyáš KašparovskýMatyáš Kašparovský 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 12.38 7.00
5 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 12.45 6.00
6 Václav VybíralVáclav Vybíral 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 12.49 5.00
7 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.56 4.00
8 Matěj BíšekMatěj Bíšek 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.63 3.00
9 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 12.64 2.00
10 Kryštof ValentaKryštof Valenta 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 3 12.75 1.00
11 Matěj ČihákMatěj Čihák 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 12.76
12 Matyáš ErleMatyáš Erle 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 12.80
13 Marek HlinkaMarek Hlinka 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 12.98
14 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 13.15
15 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.38
16 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 13.73
17 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 13.93
18 1 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 14.18
19 Sebastian LichtnegerSebastian Lichtneger 09 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 14.19
20 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 14.76
21 Adam VlčekAdam Vlček 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 1 14.88
22 František HallaFrantišek Halla 09 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 15.84
23 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 18.36

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 11.52 11.00
2 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 11.72 8.00
3 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.76 7.00
4 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 12.29 5.00
5 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 12.34 4.00
6 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.20 6.00
2 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 12.40 2.00
3 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.52
4 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.01
5 Tereza JanouškováTereza Janoušková 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 13.03
6 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.75
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 11.71 9.00
2 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 12.39 3.00
3 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.49 1.00
4 40 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.74
5 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 12.87
6 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 12.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thea DočkalováThea Dočkalová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 5 12.91
2 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 13.08
3 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.27
4 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 13.95
5 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 14.45
Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 13.23
2 Nela VohánkováNela Vohánková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 13.37
3 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 13.80
4 Marika BurianováMarika Burianová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 14.12
5 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 14.21
6 Elena JanElena Jan 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 18.59
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 13.81
2 48 Ester DontováEster Dontová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 14.76
3 Aneta KalíškováAneta Kalíšková 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 14.89
MS Nátálie Marie NovákováNátálie Marie Nováková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 15.60
Sofie PracnerováSofie Pracnerová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 11.52 11.00
2 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 2 11.71 9.00
3 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 11.72 8.00
4 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.76 7.00
5 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.20 6.00
6 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 12.29 5.00
7 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 12.34 4.00
8 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 12.39 3.00
9 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 12.40 2.00
10 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.49 1.00
11 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.52
12 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.53
13 40 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 5 12.74
14 Laura RosováLaura Rosová 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 3 12.87
15 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 12.89
16 Thea DočkalováThea Dočkalová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 5 12.91
17 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.01
18 Tereza JanouškováTereza Janoušková 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 13.03
19 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 4 13.08
20 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 13.23
21 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.27
22 Nela VohánkováNela Vohánková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 13.37
23 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.75
24 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 13.80
25 Ema ProbstováEma Probstová 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 3 13.81
26 Julie MečlováJulie Mečlová 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 13.95
27 Marika BurianováMarika Burianová 11 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 2 14.12
28 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B 1 14.21
29 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 14.45
30 48 Ester DontováEster Dontová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 14.76
31 Aneta KalíškováAneta Kalíšková 10 A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 2 14.89
32 Nátálie Marie NovákováNátálie Marie Nováková 10 TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B 5 15.60
33 Elena JanElena Jan 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 18.59
Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 DNF
Sofie PracnerováSofie Pracnerová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 6 DNF

4 x 60 m kombinovaná - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 01 (čt, 22.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarauer, Pacourková, Erle, Pekárková Sarauer, Pacourková, Erle, Pekárková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 35.74 5.00
2 Vohánková, Skalová, Kašparovský, Králíček Vohánková, Skalová, Kašparovský, Králíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 35.88 4.00
3 Klimentová, Vlčková, Lačňák, Bíšek Klimentová, Vlčková, Lačňák, Bíšek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 37.37
4 41 Beneš, Dušková, Švestková, Mlejnský Beneš, Dušková, Švestková, Mlejnský Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 37.58
7 Jašaroski, Šerhant, Oplatková, Talacková Jašaroski, Šerhant, Oplatková, Talacková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Poznámky:
DQ 4. dráha dle pravidla 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 22.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beníšek, Balíčková, Raichlová, Loskot Beníšek, Balíčková, Raichlová, Loskot Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 35.08 11.00
2 Kalousková, Jakešová, Hrach, Kotrba Kalousková, Jakešová, Hrach, Kotrba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 35.26 8.00
3 Chalupová, Novotná, Klégr, Haluza Chalupová, Novotná, Klégr, Haluza PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 35.54 6.00
4 Šimonková, Šuchová, Toth, Hajný Šimonková, Šuchová, Toth, Hajný SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 37.28
5 73 Sirotková, Skořepová, Suchomel, Kučera Sirotková, Skořepová, Suchomel, Kučera SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 37.35
6 Hájková, Menclová, Toth, Reimer Hájková, Menclová, Toth, Reimer SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 43.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 22.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Schubertová, Plíhalová, Nykles, Vybíral Schubertová, Plíhalová, Nykles, Vybíral ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 35.20 9.00
2 Šunkevič, Soukeníková, Roučková, Kalous Šunkevič, Soukeníková, Roučková, Kalous Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 35.36 7.00
3 Bernatová, Valenta, Pavelková, Schmid Bernatová, Valenta, Pavelková, Schmid A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 36.27 3.00
4 Červenka, Nováková, Neuvirtová, Beran Červenka, Nováková, Neuvirtová, Beran Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 37.67
5 Ostrenková, Veselý, Zánová, Smysl Ostrenková, Veselý, Zánová, Smysl Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 39.85
6 61 Nováková, Bochníčková, Bartoš, Janovský Nováková, Bochníčková, Bartoš, Janovský Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 41.31
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 22.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelusová, Švrčulová, Šebesta, Mrázek Pelusová, Švrčulová, Šebesta, Mrázek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 36.86 1.00
2 33 Klimešová, Hrubá, Dřímal, Červenka Klimešová, Hrubá, Dřímal, Červenka PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 37.07
3 Mitroliu, Řežábková, Kraus, Kabyl Mitroliu, Řežábková, Kraus, Kabyl PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 37.93
4 Loskot, Černochová, Probstová, Svitek Loskot, Černochová, Probstová, Svitek Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 38.76
Fuka, Kodymová, Čapková, Plekanec Fuka, Kodymová, Čapková, Plekanec Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 DQ
Poznámky:
5. dráha DQ dle pravidla 24.8
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 22.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Komers, Tučková, Turková, Hanek Komers, Tučková, Turková, Hanek Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 36.74 2.00
2 Foitová, Kučerová, Manhart, Žebro Foitová, Kučerová, Manhart, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 38.08
3 Tomanová, Tomanová, Lichtneger, Čáp Tomanová, Tomanová, Lichtneger, Čáp PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 39.28
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 22.9.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Holubová, Malátová, Lukeš, Beneš Holubová, Malátová, Lukeš, Beneš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 36.89
2 25 Pavlíček, Spěvák, Kopecká, Slívová Pavlíček, Spěvák, Kopecká, Slívová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.07
3 Soubustová, Balogh, Buchvald, Havrlantová Soubustová, Balogh, Buchvald, Havrlantová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 38.78
4 52 Čermák, Peřinková, Kalíšková, Vlček Čermák, Peřinková, Kalíšková, Vlček A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 4 39.63
5 79 Vaňková, Weisová, Hrobský, Ženíšek Vaňková, Weisová, Hrobský, Ženíšek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.35
Kimuntu, Volfová, Zadražil, Mazza Kimuntu, Volfová, Zadražil, Mazza SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ dle pravidla 24.7 (čas 39,39)
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beníšek, Balíčková, Raichlová, Loskot Beníšek, Balíčková, Raichlová, Loskot Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 35.08 11.00
2 Schubertová, Plíhalová, Nykles, Vybíral Schubertová, Plíhalová, Nykles, Vybíral ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 35.20 9.00
3 Kalousková, Jakešová, Hrach, Kotrba Kalousková, Jakešová, Hrach, Kotrba TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 35.26 8.00
4 Šunkevič, Soukeníková, Roučková, Kalous Šunkevič, Soukeníková, Roučková, Kalous Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 35.36 7.00
5 Chalupová, Novotná, Klégr, Haluza Chalupová, Novotná, Klégr, Haluza PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 35.54 6.00
6 Sarauer, Pacourková, Erle, Pekárková Sarauer, Pacourková, Erle, Pekárková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 35.74 5.00
7 Vohánková, Skalová, Kašparovský, Králíček Vohánková, Skalová, Kašparovský, Králíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 35.88 4.00
8 Bernatová, Valenta, Pavelková, Schmid Bernatová, Valenta, Pavelková, Schmid A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 1 36.27 3.00
9 22 Komers, Tučková, Turková, Hanek Komers, Tučková, Turková, Hanek Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 36.74 2.00
10 Pelusová, Švrčulová, Šebesta, Mrázek Pelusová, Švrčulová, Šebesta, Mrázek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 36.86 1.00
11 34 Holubová, Malátová, Lukeš, Beneš Holubová, Malátová, Lukeš, Beneš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 36.89
12 33 Klimešová, Hrubá, Dřímal, Červenka Klimešová, Hrubá, Dřímal, Červenka PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 37.07
13 Šimonková, Šuchová, Toth, Hajný Šimonková, Šuchová, Toth, Hajný SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 37.28
14 73 Sirotková, Skořepová, Suchomel, Kučera Sirotková, Skořepová, Suchomel, Kučera SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 37.35
15 Klimentová, Vlčková, Lačňák, Bíšek Klimentová, Vlčková, Lačňák, Bíšek SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 37.37
16 41 Beneš, Dušková, Švestková, Mlejnský Beneš, Dušková, Švestková, Mlejnský Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 37.58
17 Červenka, Nováková, Neuvirtová, Beran Červenka, Nováková, Neuvirtová, Beran Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 37.67
18 Mitroliu, Řežábková, Kraus, Kabyl Mitroliu, Řežábková, Kraus, Kabyl PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 37.93
19 25 Pavlíček, Spěvák, Kopecká, Slívová Pavlíček, Spěvák, Kopecká, Slívová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 38.07
20 Foitová, Kučerová, Manhart, Žebro Foitová, Kučerová, Manhart, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 38.08
21 Loskot, Černochová, Probstová, Svitek Loskot, Černochová, Probstová, Svitek Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 38.76
22 Soubustová, Balogh, Buchvald, Havrlantová Soubustová, Balogh, Buchvald, Havrlantová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 38.78
23 Tomanová, Tomanová, Lichtneger, Čáp Tomanová, Tomanová, Lichtneger, Čáp PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 39.28
24 52 Čermák, Peřinková, Kalíšková, Vlček Čermák, Peřinková, Kalíšková, Vlček A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C 4 39.63
25 Ostrenková, Veselý, Zánová, Smysl Ostrenková, Veselý, Zánová, Smysl Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 39.85
26 79 Vaňková, Weisová, Hrobský, Ženíšek Vaňková, Weisová, Hrobský, Ženíšek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.35
27 61 Nováková, Bochníčková, Bartoš, Janovský Nováková, Bochníčková, Bartoš, Janovský Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 41.31
28 Hájková, Menclová, Toth, Reimer Hájková, Menclová, Toth, Reimer SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 43.01
7 Jašaroski, Šerhant, Oplatková, Talacková Jašaroski, Šerhant, Oplatková, Talacková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Fuka, Kodymová, Čapková, Plekanec Fuka, Kodymová, Čapková, Plekanec Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 DQ
Kimuntu, Volfová, Zadražil, Mazza Kimuntu, Volfová, Zadražil, Mazza SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,10 1,19 1,24 1,29 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Jakub SchmidJakub Schmid
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 11 1.32 11.00
2 Václav VybíralVáclav Vybíral
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 8 1.24 9.00
3 Jakub LoskotJakub Loskot
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 3 1.24 8.00
4 David TothDavid Toth
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 7 1.24 7.00
5 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 9 1.19 6.00
6= Matyáš KašparovskýMatyáš Kašparovský
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 10 1.10 3.50
6= Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 4 1.10 3.50
6= Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 6 1.10 3.50
6= 11 Adam BenešAdam Beneš
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 5 1.10 3.50
10 Kryštof AdámekKryštof Adámek
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 1 1.10 1.00
11 Jiří VejmělkaJiří Vejmělka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 2 1.10
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,10 1,19 1,24 1,29 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 Body
1 Simona BalíčkováSimona Balíčková
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 24 1.37 11.00
2= Viktorie AlmerováViktorie Almerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 14 1.29 8.00
2= Anja CheneAnja Chene
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 28 1.29 8.00
2= Nela OplatkováNela Oplatková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 23 1.29 8.00
5 Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 26 1.29 6.00
6= Dominika TomanováDominika Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 20 1.24 4.50
6= 74 Anja SkalováAnja Skalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 25 1.24 4.50
8 Klára KohoutováKlára Kohoutová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 21 1.24 3.00
9= 63 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 18 1.19 0.75
9= Stella TalackováStella Talacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 27 1.19 0.75
9= Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 17 1.19 0.75
9= Dorota SchubertováDorota Schubertová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 5 1.19 0.75
13 Vanda VolfováVanda Volfová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 7 1.19
14= Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 22 1.19
14= Sophie PorubováSophie Porubová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 19 1.19
16= 34 Aneta HolubováAneta Holubová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 16 1.10
16= Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 15 1.10
16= 70 Amálie RaichlováAmálie Raichlová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 4 1.10
16= Tereza LukovicsováTereza Lukovicsová
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 13 1.10
16= Michaela MouchováMichaela Mouchová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 9 1.10
16= Zuzana TepláZuzana Teplá
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 6 1.10
22 30 Helena KonečnáHelena Konečná
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
11 11 1.10
23 36 Karolína FilgasováKarolína Filgasová
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 10 1.10
24= 57 Berenika MeisnerBerenika Meisner
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 3 1.10
24= Tereza JanouškováTereza Janoušková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 12 1.10
24= Bára LipavskáBára Lipavská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 2 1.10
27= Kristýna KodymováKristýna Kodymová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 1 1.00
27= Anna BernatováAnna Bernatová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 8 1.00
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof TrachtaKryštof Trachta
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 2 4.47 +0.1 m/s 11.00
2 Martin LukešMartin Lukeš
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 9 4.41 +0.0 m/s 9.00
3 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 12 4.30 +0.6 m/s 7.50
4 Petr NyklesPetr Nykles
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 11 4.30 +0.9 m/s 7.50
5 Jakub LoskotJakub Loskot
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 8 4.05 +0.0 m/s 6.00
6 František HallaFrantišek Halla
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 5 4.03 +0.3 m/s 5.00
7 40 Adam HaluzaAdam Haluza
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
11 10 3.92 +0.6 m/s 4.00
8 Daniel KubaDaniel Kuba
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 7 3.70 +0.4 m/s 1.00
9 47 Hynek ČervenkaHynek Červenka
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
09 1 3.69 +0.0 m/s
10 32 Vojta ZadražilVojta Zadražil
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 4 3.60 +0.3 m/s
11 Matěj ČihákMatěj Čihák
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 3 3.42 +0.1 m/s
Celkem 11 závodníků
Skupina 02 (čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KrálJan Král
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
11 3 3.87 3.00
2 41 Tadeáš BenešTadeáš Beneš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 1 3.72 2.00
3 Filip ČápFilip Čáp
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 11 3.62
4 Matěj SvitekMatěj Svitek
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 6 3.55
5 Jan LačňákJan Lačňák
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 8 3.46
6 Štěpán ŽeníšekŠtěpán Ženíšek
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
11 5 3.39
7 Šimon BartošŠimon Bartoš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 12 3.38
8 Matěj BíšekMatěj Bíšek
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 9 3.36
9 42 Lukáš HouškaLukáš Houška
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
13 2 3.02
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 22.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára OstrenkováKlára Ostrenková
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
09 9 4.12 +0.5 m/s 11.00
2 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 19 4.10 +0.7 m/s 9.00
3 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 11 4.09 +0.3 m/s 8.00
4 73 Julie SirotkováJulie Sirotková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 1 4.03 +0.0 m/s 7.00
5 Anna SkořepováAnna Skořepová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
11 12 4.00 +0.1 m/s 6.00
6 Nela OplatkováNela Oplatková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 20 3.99 +0.0 m/s 5.00
7 82 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 14 3.96 +0.0 m/s 4.00
8 Lenka ŠindelářováLenka Šindelářová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 5 3.82 +0.6 m/s 2.00
9 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
11 10 3.75 +0.4 m/s 1.00
10 Kateřina ČapkováKateřina Čapková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 3 3.63 +0.0 m/s
11 Julie RůžičkováJulie Růžičková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 18 3.63 +0.1 m/s
12 Tereza WeisováTereza Weisová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 6 3.60 +0.8 m/s
13 33 Julie KlimešováJulie Klimešová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
11 7 3.59 +1.0 m/s
14 Tereza LahodováTereza Lahodová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 4 3.53 +0.2 m/s
15 Tereza TurkováTereza Turková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 13 3.53 +0.0 m/s
16 Šárka SoubustováŠárka Soubustová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 8 3.51 +0.0 m/s
17 Thea DočkalováThea Dočkalová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 17 3.44 +0.3 m/s
Marie PacourkováMarie Pacourková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 15 NM
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (čt, 22.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
11 20 3.92 -0.1 m/s 3.00
2 Valentina KopicováValentina Kopicová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 2 3.72 +0.0 m/s
3 Laura NovákováLaura Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 19 3.70 +0.5 m/s
4 Emma MazzaEmma Mazza
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 17 3.65 +0.0 m/s
5 Nela VohralíkováNela Vohralíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 14 3.64 +0.0 m/s
6 41 Laura HavrlantováLaura Havrlantová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 16 3.57 +0.1 m/s
7 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 11 3.56 +0.2 m/s
8 Zdeňka ŠťastnáZdeňka Šťastná
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 6 3.56 +0.7 m/s
9 Ema ŠuchováEma Šuchová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 7 3.46 +0.2 m/s
10 Sofie PracnerováSofie Pracnerová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 5 3.42 +0.2 m/s
11 Ema DuškováEma Dušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 15 3.29 +0.0 m/s
12 Michaela MouchováMichaela Mouchová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 10 3.29 +0.0 m/s
13 Elena JanElena Jan
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 13 3.20 +0.3 m/s
14 Anna VrbackáAnna Vrbacká
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 9 3.20 +0.0 m/s
15 Berta PeřinkováBerta Peřinková
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
09 8 3.02 -0.1 m/s
MS Nátálie Marie NovákováNátálie Marie Nováková
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 4 2.94 +0.4 m/s
Nela VohánkováNela Vohánková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 18 NM
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 33 09.23 11.00
2 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 32 08.88 9.00
3 Natálie BrzobohatáNatálie Brzobohatá
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 34 08.73 8.00
4 Gladys AllisonGladys Allison
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 1 08.39 7.00
5 Nicola Marie FabianováNicola Marie Fabianová
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
09 28 07.76 6.00
6 Ella RoučkováElla Roučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 21 07.70 5.00
7 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 20 07.20 4.00
8 Laura NovákováLaura Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 26 07.20 3.00
9 Anna BauerováAnna Bauerová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 23 06.99 2.00
10 37 Mia JermoljevováMia Jermoljevová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
09 24 06.93 1.00
11 Nikola JakešováNikola Jakešová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 25 06.66
12 Anja CheneAnja Chene
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 2 06.65
13 Barbora SmolíkováBarbora Smolíková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 12 06.64
14 Ema NovákováEma Nováková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 16 06.64
15 Markéta MalátováMarkéta Malátová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 22 06.58
16 Aneta KalíškováAneta Kalíšková
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 13 06.42
17 Ema ČernochováEma Černochová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 14 06.26
18 Tereza LahodováTereza Lahodová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 19 06.18
19 Nela FoitováNela Foitová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 31 06.18
20 62 Ema PavelkováEma Pavelková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
09 15 06.16
21 Pavlína RodováPavlína Rodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 5 06.15
22 67 Sára PodolskáSára Podolská
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
09 10 06.08
23 Sofia KosSofia Kos
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 29 06.06
24 Barbora VachtlováBarbora Vachtlová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 17 05.83
25 Alžběta LorencováAlžběta Lorencová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 3 05.45
26 60 Adéla MlatečkováAdéla Mlatečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 6 05.28
27 Ema DuškováEma Dušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 9 04.92
28 Mariana KuthanováMariana Kuthanová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 8 04.36
29 59 Emma MinksEmma Minks
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 7 04.28
30 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 4 03.96
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KryštofJiří Kryštof
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 15 07.58 11.00
2 Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 16 07.36 9.00
3 Dominik MartinekDominik Martinek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 8 07.01 8.00
4 Adam HrobskýAdam Hrobský
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 11 06.68 7.00
5 Rudolf KašparRudolf Kašpar
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 10 06.03 6.00
6 23 Jakub KučeraJakub Kučera
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 2 05.82 5.00
7 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 12 05.58 4.00
8 Sebastian LichtnegerSebastian Lichtneger
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
09 9 05.47 3.00
9 Theodor BeránekTheodor Beránek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 7 05.30 2.00
10 36 Martin SuchomelMartin Suchomel
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 4 05.10 1.00
11 24 Kryštof MrázekKryštof Mrázek
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 3 04.62
12 46 Adam BuchvaldAdam Buchvald
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 5 04.42
13 Martin KlímaMartin Klíma
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 1 04.35
14 Šimon KabylŠimon Kabyl
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 6 03.80
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 22.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 30 47.62 11.00
2 Jiří KryštofJiří Kryštof
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
09 28 42.51 9.00
3 Hugo SarauerHugo Sarauer
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 29 41.84 8.00
4 Antonín VítAntonín Vít
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
11 5 40.77 7.00
5 Jakub ManhartJakub Manhart
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 4 39.54 6.00
6 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 26 38.73 5.00
7 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 25 38.05 4.00
8 Jan ŽebroJan Žebro
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 17 37.86 3.00
9 Tony HrachTony Hrach
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 27 37.66 2.00
10 Rudolf KašparRudolf Kašpar
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 24 37.39 1.00
11 Jan JanovskýJan Janovský
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 23 35.80
12 26 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 20 35.68
13 Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 19 35.45
14 7 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 21 33.54
15 Eduard KnoblochEduard Knobloch
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 10 33.43
16 Lukáš BeranLukáš Beran
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 22 33.04
17 52 Eduard ČermákEduard Čermák
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 9 31.44
18 48 Gabriel BaloghGabriel Balogh
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 16 30.99
19 Robin MlíchRobin Mlích
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
11 15 30.53
20 44 David BukovskýDavid Bukovský
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
11 1 30.39
21 Adam VlčekAdam Vlček
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
10 12 30.16
22 Dominik MartinekDominik Martinek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 13 28.70
23= Oliver KrupaOliver Krupa
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
11 11 27.30
23= Alfred ReimerAlfred Reimer
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
11 8 27.30
25 Edgar SlintákEdgar Slinták
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
11 7 20.97
26 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 2 20.53
27 Antonín LoskotAntonín Loskot
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 3 20.18
28 Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 6 19.12
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 22.9.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie PacourkováMarie Pacourková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 25 41.71 11.00
2 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 27 39.14 9.00
MS Dorota SchubertováDorota Schubertová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 37.63
4 Eliška TučkováEliška Tučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 7 37.12 8.00
5 Mariana JančarováMariana Jančarová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
10 23 36.40 7.00
6 Anna PetákováAnna Petáková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 22 34.34 6.00
7 49 Kateřina DemeováKateřina Demeová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 2 34.03 5.00
8 44 Ella ČapkováElla Čapková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 19 32.89 4.00
9 Julie HarazimovaJulie Harazimova
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 21 31.56 3.00
10 31 Anna JanskáAnna Janská
A. C. Sparta Praha CA. C. Sparta Praha C
09 18 29.67 2.00
11 Julie PelusováJulie Pelusová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 16 29.08 1.00
12 45 Julie CuratoloJulie Curatolo
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 15 27.78
13 Ema ŠvrčulováEma Švrčulová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
09 17 27.46
14 Martina ČapkováMartina Čapková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 1 27.07
15 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 20 26.47
16 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 24 25.56
17 71 Magdaléna RemešováMagdaléna Remešová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
09 4 25.05
18 Elisa ContieroElisa Contiero
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 12 24.53
19 Mariana KuthanováMariana Kuthanová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 8 24.49
20 Františka ŠapovalivováFrantiška Šapovalivová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 5 23.59
21 42 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 3 21.13
22 Michaela TomanováMichaela Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
10 6 21.00
23 78 Eliška VaňkováEliška Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 11 20.64
24 Lucie ZimmelováLucie Zimmelová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
11 10 20.12
25 81 Barbora ZánováBarbora Zánová
Atletika Stodůlky, z.s. BAtletika Stodůlky, z.s. B
10 14 19.03
26 Dominika GlembováDominika Glembová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
11 9 15.77
Celkem 26 závodníků