Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Finále STČ krajského přeboru družstev mladšího žactva

Kutná Hora (24. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 07.75
2 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.31
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.54
4 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 08.78
5 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 09.13
6 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 PB 09.36
7 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 PB 10.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.26
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 08.27
3 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 08.76
4 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 08.78
5 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.81
6 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 09.15
7 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 09.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.98
2 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.06
3 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.55
4 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 08.71
5 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.18
6 Jakub RůžičkaJakub Růžička 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 PB 09.40
7 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.9.2022 - 11:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.07
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.18
3 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.76
4 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 08.82
5 Sebastien RotterSebastien Rotter 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 PB 09.35
6 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 PB 09.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 24.9.2022 - 12:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 07.65 11.00
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 8 07.96 9.00
3 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.00 8.00
4 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.14 7.00
5 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.17 6.00
6 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.29 5.00
7 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.41 4.00
8 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 08.78 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 24.9.2022 - 12:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.59 2.00
2 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 8 08.78 1.00
3 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 08.82
4 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.89
5 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.93
6 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 09.05
7 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 09.06
8 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 09.11
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.11 qA
2= Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.78 qB
2= Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.78 qB
4 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 08.83 qB
5 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.98
6 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 7 09.83
7 Barbora BurešováBarbora Burešová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 08.26 qA
2 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 08.82 qB
3 Denisa MülerováDenisa Mülerová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 08.91
4 Silvie WitnerováSilvie Witnerová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 09.19
5 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.22
6 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 09.74
7 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 PB 09.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.45 qA
2 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 08.60 qA
3 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.80 qB
4 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.95
5 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.03
6 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 09.86
7 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 08.46 qA
2 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 08.74 qA
3 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.78 qB
4 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.01
5 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 09.10
6 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.18
7 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 08.51 qA
2 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.81 qB
3 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.03
4 Veronika VelhanVeronika Velhan 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 09.19
5 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ Neratovice TJ Neratovice 6 09.20
6 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ Neratovice TJ Neratovice 2 09.25
7 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 09.26
8 Justýna HaufováJustýna Haufová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.61
Poznámky:
-
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 24.9.2022 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 08.56 qA
2 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.77 qB
3 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.04
4 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.09
5 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 09.11
6 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.19
7 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 09.48
8 Nikola MajerováNikola Majerová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 08.08 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 08.11 9.00
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 08.38 8.00
4 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.42 7.00
5 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 08.49 6.00
6 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ Neratovice TJ Neratovice 8 08.54 5.00
7 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 6 08.68 4.00
8 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 08.74 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 24.9.2022 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.66 2.00
2 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 08.72 1.00
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 08.76
4 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 08.78
5 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.79
6 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 08.83
7 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 08.92
8 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.93
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 19.13 11.00
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 19.25 9.00
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 19.46 8.00
4 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.52 7.00
5 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 19.72 6.00
6 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 20.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 13:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 19.80 5.00
2 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.06 4.00
3 Mathias NeuhortMathias Neuhort 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 20.54 2.00
4 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.62
5 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 20.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 20.54 1.00
2 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 20.88
3 Milan KrálMilan Král 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 21.01
4 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 PB 21.37
5 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 21.51
6 Dominik BräutigemDominik Bräutigem 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 21.60
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 13:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 21.55
2 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.16
3 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 22.65
4 Vítek HolanVítek Holan 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 22.80
5 Sebastian ChadimaSebastian Chadima 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 22.93
6 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 1 23.65
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 24.9.2022 - 13:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 22.31
2 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 22.64
3 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 23.21
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 23.45
5 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.86
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 24.9.2022 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 PB 23.13
2 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 23.54
3 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 24.12
4 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 24.92
5 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.25
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 19.51 11.00
2 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 20.41 9.00
3 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 20.57 8.00
4 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 20.82 7.00
5 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 21.44 2.00
6 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 21.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 20.99 6.00
2 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 21.32 5.00
3 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 21.39 4.00
4 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 21.49 1.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 21.76
6 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.61
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 21.73
3 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 21.81
4 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 22.06
5 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová 09 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 22.08
6 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 22.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 1 PB 21.42 3.00
2 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.76
3 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 22.10
4 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 22.15
5 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.70
6 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 23.19
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 21.91
2 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 22.32
3 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 22.44
4 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 22.84
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 22.89
6 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 23.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 22.81
2 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 23.08
3 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 23.23
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 23.40
5 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 24.24
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 24.9.2022 - 12:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 22.52
2 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová 10 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 23.69
3 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 24.40
4= Ema BlechováEma Blechová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 25.72
4= Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 25.72
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 24.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 PB 4:49.83 11.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 4:52.81 9.00
3 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 5:01.85 8.00
4 Václav TeplýVáclav Teplý 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 13 PB 5:09.91 7.00
5 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 5:10.46 6.00
6 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 7 PB 5:10.49 5.00
7 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 20 PB 5:10.77 4.00
8 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 5:13.49 3.00
9 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:13.83 2.00
10 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 5:15.24 1.00
11 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 PB 5:15.75
12 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 17 5:17.89
13 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 10 PB 5:18.51
14 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 19 5:19.32
15 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 25 5:20.01
16 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12 PB 5:23.37
17 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 5:28.11
18 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 11 5:34.42
19 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 18 PB 5:38.10
20 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 21 5:39.55
21 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 14 5:53.14
22 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 15 5:53.84
23 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 22 5:53.97
24 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 23 6:23.53
Celkem 24 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 24.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 5 PB 5:18.08 11.00
2 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 5:18.15 9.00
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 5:18.73 8.00
4 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 5:19.72 7.00
5 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 5:20.27 6.00
6 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21 5:21.61 5.00
7 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 5:34.59 4.00
8 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ Neratovice TJ Neratovice 16 PB 5:37.33 3.00
9 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 19 5:38.04 2.00
10 Marie PavliščováMarie Pavliščová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 5:39.44 1.00
11 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20 5:43.53
12 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 10 PB 5:44.66
13 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 5:47.93
14 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 12 PB 5:56.59
15 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 17 PB 6:01.92
16 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 11 6:02.16
17 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 14 6:05.56
18 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 13 6:06.77
19 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 18 PB 6:14.53
20 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 15 6:46.41
Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 DNF
Celkem 21 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.60 11.00
2 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 09.78 9.00
3 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 09.93 8.00
4 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 10.07 7.00
5 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.10 6.00
6 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 10.14 5.00
7 Denis AlfoldiDenis Alfoldi 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 10.19 4.00
8 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 10.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 10.21 3.00
2 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 10.34 2.00
3 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 10.36 1.00
4 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 10.61
5 Jakub CoubalJakub Coubal 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 10.71
6 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 10.82
7 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 10.83
8 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 11.27
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 11.34
2 Dominik StraňákDominik Straňák 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 12.01
3 David LuňákDavid Luňák 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 12.09
4 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 12.17
5 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.58
6 Matěj HöfnerMatěj Höfner 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 14.11
7 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 14.21
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HovorkaDominik Hovorka 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 10.98
2 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 11.94
3 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 12.42
4 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 12.74
5 Dominik JakoubekDominik Jakoubek 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 13.01
6 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 13.13
7 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 13.87
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.29 11.00
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 10.30 9.00
3 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 10.33 7.00
4 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 10.36 6.00
5 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 10.36 5.00
6 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ Neratovice TJ Neratovice 1 PB 10.40 4.00
7 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.58 2.00
8 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 10.78 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 10.30 8.00
2 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 10.86
3 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 10.86
4 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 7 10.95
5 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 10.97
6 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 11.20
7 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 8 11.30
8 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.53
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 10.57 3.00
2 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 10.89
3 Anna BelzováAnna Belzová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 10.97
4 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.52
5 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 11.58
6 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.52
7 Eliška ČervenáEliška Červená 09 TJ Neratovice TJ Neratovice 7 11.90
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 11.82
2 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 2 PB 11.88
3 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 11.92
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.05
5 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 13.01
6 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 14.06
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neuberg, Vobecký, Neuhort, Chlumský Neuberg, Vobecký, Neuhort, Chlumský Atletika Benešov Atletika Benešov 5 33.35 8.00
2 Novotný, Outhier, Rott, Luňák Novotný, Outhier, Rott, Luňák T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 33.73 6.00
3 Pintíř, Konopáč, Pašek, Karneth Pintíř, Konopáč, Pašek, Karneth TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 35.36
4 Holan, Zounar, Pohl, Daniš Holan, Zounar, Pohl, Daniš TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 38.24
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kutlák, Marek, Vácha, Šamšula Kutlák, Marek, Vácha, Šamšula SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 32.76 11.00
2 Havlůj, Höfner, Bräutigem, Kučera Havlůj, Höfner, Bräutigem, Kučera TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 33.55 7.00
3 Vlček, Rieger, Heřmánek, Hájek Vlček, Rieger, Heřmánek, Hájek SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 34.03 4.00
4 Coubal, Teplý, Vogl, Hovorka Coubal, Teplý, Vogl, Hovorka TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 34.42 3.00
5 Tatíček, Lepič, Vereš, Stejskal Tatíček, Lepič, Vereš, Stejskal A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 34.48 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soukup, Šilhák, Dolejš, Kučera Soukup, Šilhák, Dolejš, Kučera TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 32.85 9.00
2 Pittner, Daňhelka, Nožíř, Motl Pittner, Daňhelka, Nožíř, Motl TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 33.75 5.00
3 Otradovec, Růžička, Rotter, Horváth Otradovec, Růžička, Rotter, Horváth Atletika Benešov Atletika Benešov 3 34.81 1.00
4 Kysilka, Janovský, Veverka, Hrdlička Kysilka, Janovský, Veverka, Hrdlička ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 35.55
5 Bužek, Černý, Fiřt, Urban Bužek, Černý, Fiřt, Urban A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 36.27
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belzová, Petránková, Svobodová, Dohaničová Belzová, Petránková, Svobodová, Dohaničová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 34.42 6.00
2 Hlinomazová, Ptáčková, Červenková, Šnoblová Hlinomazová, Ptáčková, Červenková, Šnoblová SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.72 2.00
3 Dvorská, Rebrij, Hladká, Petrová Dvorská, Rebrij, Hladká, Petrová AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 35.41
Krotká, Šnajdrová, Jarešová, Štohanzlová Krotká, Šnajdrová, Jarešová, Štohanzlová SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Záklasníková, Beladová, Gregorová, Frisová Záklasníková, Beladová, Gregorová, Frisová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 34.53 5.00
2 Andielová, Roubalová, Doupalová, Jandurová Andielová, Roubalová, Doupalová, Jandurová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 34.79 1.00
3 Hlaváčová, Hlaváčová, Hofbauerová, Marhoulová Hlaváčová, Hlaváčová, Hofbauerová, Marhoulová ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 37.43
4 Čížková, Schuhmeierová, Smolíková, Sysalová Čížková, Schuhmeierová, Smolíková, Sysalová Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 37.77
Kocourková, Bohuslavová, Krojidlová, Paloušová Kocourková, Bohuslavová, Krojidlová, Paloušová AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 1 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišman, Bárová, Obstová, Kubánková Fišman, Bárová, Obstová, Kubánková Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 4 32.61 11.00
2 Ottlová, Mülerová, Nápravníková, Davidová Ottlová, Mülerová, Nápravníková, Davidová Atletika Benešov Atletika Benešov 1 32.82 9.00
3 Adámková, Kounická, Křídová, Zíková Adámková, Kounická, Křídová, Zíková SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 33.26 8.00
4 Kottová, Mráčková, Quadrátová, Šimková Kottová, Mráčková, Quadrátová, Šimková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 34.56 4.00
5 Kulhavá, Pojerová, Čmejrková, Edelmannová Kulhavá, Pojerová, Čmejrková, Edelmannová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 35.02
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trédlová, Hůlková, Kučerová, Coufalová Trédlová, Hůlková, Kučerová, Coufalová TJ Neratovice TJ Neratovice 4 33.39 7.00
2 Maulisová, Krásová, Slívová, Vaiglová Maulisová, Krásová, Slívová, Vaiglová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 34.68 3.00
3 Kunášková, Heydušková, Fetterová, Svobodová Kunášková, Heydušková, Fetterová, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 34.84
4 Paroubková, Burešová, Velhan, Slosiariková Paroubková, Burešová, Velhan, Slosiariková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 36.19
5 Neradová, Majerová, Haufová, Blechová Neradová, Majerová, Haufová, Blechová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 37.02
Keprtová, Sůrová, Krůtová, Klementová Keprtová, Sůrová, Krůtová, Klementová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DQ
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šilhák, Dolejš, Seidl, Kolman Šilhák, Dolejš, Seidl, Kolman TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:07.21 6.00
2 Axon, Joudal, Kotyza, Tersch Axon, Joudal, Kotyza, Tersch Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:09.54 5.00
3 Höfner, Král, Teplý, Holeček Höfner, Král, Teplý, Holeček TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 3:14.53 3.00
4 Čančík, Kadlec, Kótka, Chadima Čančík, Kadlec, Kótka, Chadima T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 3:18.25 2.00
5 Heřmánek, Rieger, Vlček, Bulušek Heřmánek, Rieger, Vlček, Bulušek SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 3:18.27 1.00
6 Brejcha, Strnad, Oubrecht, Outhier Brejcha, Strnad, Oubrecht, Outhier T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 3:35.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájek, Fajmon, Macoun, Majdloch Hájek, Fajmon, Macoun, Majdloch SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 2:56.99 11.00
2 Košař, Hotový, Tatíček, Lébl Košař, Hotový, Tatíček, Lébl A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:06.10 7.00
3 Malenčuk, Duchoslav, Vobecký, Kříž Malenčuk, Duchoslav, Vobecký, Kříž Atletika Benešov Atletika Benešov 2 3:21.99
4 Vereš, Urban, Bužek, Stejskal Vereš, Urban, Bužek, Stejskal A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 3:23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pittner, Zeman, Motl, Daňhelka Pittner, Zeman, Motl, Daňhelka TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 2:57.56 9.00
2 Hübner, Pietrula, Pešice, Šindelář Hübner, Pietrula, Pešice, Šindelář ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 3:03.26 8.00
3 Kučera, Činka, Karneth, Soukup Kučera, Činka, Karneth, Soukup TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:13.01 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 24.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matušková, Pavliščová, Witnerová, Hlaváčková Matušková, Pavliščová, Witnerová, Hlaváčková Atletika Benešov Atletika Benešov 2 3:15.31 7.00
2 Caisová, Falcová, Hradská, Machová Caisová, Falcová, Hradská, Machová SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:18.65 4.00
3 Nedorostová, Hulínská, Benešová, Soukupová Nedorostová, Hulínská, Benešová, Soukupová SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:22.24
4 Roubalová, Doupalová, Krůtová, Andielová Roubalová, Doupalová, Krůtová, Andielová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:22.86
5 Vanclová, Hlaváčová, Doubková, Fričová Vanclová, Hlaváčová, Doubková, Fričová ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 3:31.40
6 Dolejšová, Kopáňková, Strachotová, Plavcová Dolejšová, Kopáňková, Strachotová, Plavcová Atletika Benešov Atletika Benešov 4 3:32.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karasová, Jelínková, Houdková, Šebková Karasová, Jelínková, Houdková, Šebková ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 3:09.09 11.00
2 Kottová, Ricci, Quadrátová, Plachá Kottová, Ricci, Quadrátová, Plachá A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 3:14.26 8.00
3 Kulakovská, Horáková, Marešová, Bobková Kulakovská, Horáková, Marešová, Bobková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 3:19.96 2.00
4 Červená, Hůlková, Kučerová, Vokáčová Červená, Hůlková, Kučerová, Vokáčová TJ Neratovice TJ Neratovice 5 3:21.82 1.00
5 Hradská, Majerová, Haufová, Blechová Hradská, Majerová, Haufová, Blechová Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:33.35
6 Andresová, Maťková, Schuhmeierová, Smolíková Andresová, Maťková, Schuhmeierová, Smolíková Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 3:36.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vykysalá, Keprtová, Jandurová, Vondrusová Vykysalá, Keprtová, Jandurová, Vondrusová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:10.46 9.00
2 Hladká, Smetanová, Vojtíková, Krojidlová Hladká, Smetanová, Vojtíková, Krojidlová AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 3:15.41 6.00
3 Bílková, Brunclíková, Kulhavá, Ptáčková Bílková, Brunclíková, Kulhavá, Ptáčková TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 3:16.92 5.00
4 Mašková, Šimková, Maulisová, Harbáčková Mašková, Šimková, Maulisová, Harbáčková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 3:19.78 3.00
5 Hrabánková, Kedelidze, Čmejrková, Kobiánová Hrabánková, Kedelidze, Čmejrková, Kobiánová TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 3:26.89
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 Body
1 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 13 PB 1.60 - - o o o o o o xo xo xx 11.00
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 1.60 o o o o xo o xo xxo xxo xxo 9.00
3= Antonín MaxaAntonín Maxa
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 12 1.54 o - - o xo xo o xo xxx 7.50
3= Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 9 PB 1.54 - o o o o o xxo xo xxx 7.50
5 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 14 1.51 - o o o o o o xxx 6.00
6 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 6 PB 1.45 o o o xxo o xxx 5.00
7 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 5 PB 1.40 xo o o o xxx 4.00
8= Dominik HovorkaDominik Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 2 PB 1.40 o o o xo xxx 2.50
8= Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 8 1.40 o - o xo xxx 2.50
10 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 10 1.35 o o o xxx 1.00
11 Antonín MichálekAntonín Michálek
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 1 PB 1.35 o o xo xxx
12 Václav LepičVáclav Lepič
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 7 1.30 o o xxx
13 Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 4 1.30 o xo xxx
14 Václav LedeckýVáclav Ledecký
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3 1.30 xo xxo xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 24.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,60 1,62 1,64 Body
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 22 PB 1.62 - - - - - o - o o o o xxo xo xxx 11.00
2 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 18 PB 1.52 - - o o o o o o o o xxx 9.00
3 Monika PaloušováMonika Paloušová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 21 1.52 - o o o o o o xo xo xo xxx 8.00
4 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 1.52 - - - - o o o o xo xxo xxx 7.00
5 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 17 PB 1.49 o o o o o o o o o xxx 6.00
6 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 1.43 o o o o o xo o xxx 5.00
7 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 8 PB 1.43 o o o xo xxo xxo xo xxx 4.00
8 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 20 1.40 - - - - o o xxx 3.00
9 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 15 1.40 o - o o xo xo xxx 2.00
10= Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ Neratovice TJ Neratovice
10 10 1.35 o o o o o xxx 0.50
10= Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 16 1.35 - o o o o xxx 0.50
12 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 13 1.35 - o o o xo xxx
13 Nela KobiánováNela Kobiánová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 11 1.35 o o o o xxo xxx
14= Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 9 1.30 o o o o xxx
14= Anežka SvobodováAnežka Svobodová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 4 PB 1.30 o o o o xxx
14= Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 1 PB 1.30 o o o o xxx
17 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 7 1.30 o o o xo xxx
18= Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 5 1.25 o o o xxx
18= Tereza PlavcováTereza Plavcová
Atletika Benešov Atletika Benešov
10 2 PB 1.25 o o o xxx
18= Marie FrisováMarie Frisová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 14 1.25 o o o xxx
21 Simona JarešováSimona Jarešová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 6 1.25 o xo o xxx
22 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 3 1.20 o xo xxx
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 24.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 28 5.53 -0.6 m/s 5.39  0,00 - - 5.39 5.53  -0,60 5.42  0,00 5.11  -1,40 11.00
2 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 25 PB 5.07 +0.0 m/s 4.46  0,00 4.73  0,00 4.82  0,00 4.82 4.88  0,00 4.70  -0,50 5.07  0,00 9.00
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 20 PB 4.91 +0.0 m/s 4.78  0,00 4.79  -0,80 4.89  -0,10 4.89 4.91  0,00 4.80  0,80 4.73  -1,00 8.00
4 Jonáš MotlJonáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 26 4.90 +0.1 m/s 4.88  0,00 4.78  -0,70 4.85  0,00 4.88 4.90  0,10 4.75  0,00 4.90  0,00 7.00
5 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 22 PB 4.85 +0.0 m/s 4.85  0,00 4.83  0,00 - 4.85 4.50  0,00 4.59  0,00 4.31  0,00 6.00
6 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 24 4.83 +0.0 m/s 4.83  0,00 4.69  0,00 4.77  1,60 4.83 4.81  0,00 4.66  0,00 4.47  -0,80 5.00
7 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 23 4.81 +0.0 m/s 4.59  0,00 4.66  0,00 - 4.66 4.81  0,00 4.65  0,00 4.58  0,00 4.00
8 Mathias NeuhortMathias Neuhort
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 19 PB 4.77 +0.0 m/s 4.48  0,00 4.77  0,00 4.65  0,00 4.77 4.60  0,00 3.66  0,00 4.44  0,00 3.00
9 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 21 4.52 +0.0 m/s 3.52  -0,70 4.52  0,00 4.40  0,00 4.52 2.00
10 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 4.51 -0.2 m/s 4.51  -0,20 3.87  0,00 4.30  0,00 4.51 1.00
11 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 27 4.49 -0.4 m/s - - 4.49  -0,40 4.49
12 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 15 4.33 -0.7 m/s - 4.13  0,00 4.33  -0,70 4.33
13 Milan KrálMilan Král
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 11 4.22 -1.6 m/s 4.16  0,00 4.19  0,00 4.22  -1,60 4.22
14 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 17 4.20 -0.5 m/s 4.20  -0,50 - - 4.20
15 Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 14 4.12 -0.3 m/s 4.02  -0,20 3.78  -0,50 4.12  -0,30 4.12
16 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika Benešov Atletika Benešov
10 13 4.07 -1.7 m/s 4.01  0,00 3.86  -0,30 4.07  -1,70 4.07
17 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 16 4.04 +0.0 m/s 4.04  0,00 4.03  0,00 - 4.04
18 David RottDavid Rott
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 12 3.79 -1.6 m/s - - 3.79  -1,60 3.79
19 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika Benešov Atletika Benešov
10 10 3.77 +0.0 m/s 3.39  0,00 3.77  0,00 3.76  -1,00 3.77
20 Sebastian ChadimaSebastian Chadima
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 7 3.73 +0.0 m/s 3.55  -0,40 3.73  0,00 3.56  0,00 3.73
21 Václav LedeckýVáclav Ledecký
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 1 PB 3.59 +0.0 m/s 3.59  0,00 3.51  0,00 3.53  0,00 3.59
22 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 9 3.57 -1.6 m/s - - 3.57  -1,60 3.57
23 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 3.54 +0.0 m/s 3.45  -0,70 3.45  0,00 3.54  0,00 3.54
24 Tomáš UrbanTomáš Urban
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 2 PB 3.51 +0.0 m/s - - 3.51  0,00 3.51
25 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 4 3.39 -0.1 m/s 3.39  -0,10 - - 3.39
26 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 6 3.20 +0.0 m/s 3.15  -0,30 3.20  0,00 2.94  -0,30 3.20
27 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 8 0.00 -
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 37 PB 5.01 +0.0 m/s 4.69  0,00 4.84  0,00 4.90  0,00 4.90 4.96  0,00 4.63  0,00 5.01  0,00 11.00
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 34 PB 4.97 +0.0 m/s - 4.53  1,00 4.68  0,00 4.68 4.89  0,00 4.97  0,00 4.78  0,00 9.00
3 Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ Neratovice TJ Neratovice
09 36 4.73 +0.0 m/s 4.34  0,00 4.57  0,00 4.41  0,00 4.57 4.39  0,00 4.73  0,00 4.42  0,00 8.00
4 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 31 4.55 +0.0 m/s 4.36  0,10 4.49  0,00 4.42  0,10 4.49 4.41  0,10 4.55  0,00 4.55  0,40 7.00
5 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 26 PB 4.47 +0.8 m/s 3.57  0,00 - 4.47  0,80 4.47 4.25  0,00 4.24  0,00 3.72  0,00 6.00
6 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 24 PB 4.43 +0.0 m/s - 4.43  0,00 4.28  0,80 4.43 4.25  0,00 4.21  0,00 4.39  0,30 5.00
7 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 19 PB 4.35 +0.0 m/s 4.16  0,00 4.06  0,00 4.35  0,00 4.35 4.19  0,00 4.29  0,00 4.21  0,20 4.00
8 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 28 4.32 +0.4 m/s - 3.96  0,00 4.32  0,40 4.32 3.93  0,00 4.19  0,10 4.21  0,50 3.00
9 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 22 PB 4.31 +0.1 m/s 3.95  0,00 4.08  0,50 4.31  0,10 4.31 2.00
10 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
11 32 4.30 +0.0 m/s 4.27  0,30 4.16  0,00 4.30  0,00 4.30 1.00
11 Aneta BohuslavováAneta Bohuslavová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 33 4.30 +0.0 m/s 4.24  0,00 4.21  0,00 4.30  0,00 4.30
12 Laila KulakovskáLaila Kulakovská
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
10 16 PB 4.21 +0.0 m/s - 4.05  0,60 4.21  0,00 4.21
13 Ema HlinomazováEma Hlinomazová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 11 PB 4.21 +0.3 m/s 4.00  0,00 4.21  0,30 2.93  0,00 4.21
14 Anna ProškováAnna Prošková
TJ Neratovice TJ Neratovice
10 25 4.19 +0.0 m/s 4.19  0,00 4.03  0,00 4.11  0,80 4.19
15 Monika PaloušováMonika Paloušová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 29 4.16 +0.9 m/s 4.04  0,00 - 4.16  0,90 4.16
16 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 23 4.13 +1.2 m/s - 4.08  0,00 4.13  1,20 4.13
17 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 30 4.13 +0.0 m/s 3.84  0,00 4.13  0,00 3.79  0,40 4.13
18 Gabriela MaškováGabriela Mašková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 27 4.12 +0.0 m/s - 4.12  0,00 - 4.12
19 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17 4.11 +0.0 m/s - 4.11  0,00 4.08  0,00 4.11
20 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 4.11 +0.8 m/s 3.96  0,00 3.74  0,00 4.11  0,80 4.11
21 Sofie GregorováSofie Gregorová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 12 PB 4.08 +0.0 m/s 3.77  0,00 4.08  0,00 2.89  0,00 4.08
22 Sára HradskáSára Hradská
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 35 4.04 +0.0 m/s 3.89  0,00 3.86  1,00 4.04  0,00 4.04
23 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 20 4.02 +0.0 m/s 4.02  0,00 3.89  0,00 3.80  0,00 4.02
24 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
11 8 PB 4.01 +0.0 m/s 3.71  0,00 4.01  0,00 3.97  0,00 4.01
25 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 4.01 +0.0 m/s 3.94  0,00 3.77  0,10 4.01  0,00 4.01
26 Sára PetrováSára Petrová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 5 PB 3.99 +0.0 m/s - 3.68  0,00 3.99  0,00 3.99
27 Denisa MülerováDenisa Mülerová
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 18 3.96 +1.0 m/s - 3.93  0,00 3.96  1,00 3.96
28 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
10 14 3.92 +0.0 m/s 3.84  0,00 3.87  0,90 3.92  0,00 3.92
29 Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 9 3.90 +0.0 m/s 3.88  0,00 3.90  0,00 3.38  0,00 3.90
30 Veronika VelhanVeronika Velhan
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 6 3.88 +0.0 m/s - 3.61  0,00 3.88  0,00 3.88
31 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
10 3 SB 3.87 +0.0 m/s 3.87  0,00 3.87  0,00 3.86  0,00 3.87
32 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
10 7 3.87 +0.1 m/s 3.87  0,10 - 3.83  0,00 3.87
33 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 1 PB 3.73 +0.0 m/s 3.73  0,00 - - 3.73
34 Nikola FetterováNikola Fetterová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 21 3.49 +0.1 m/s - 3.49  0,10 3.19  0,00 3.49
35 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 10 3.35 +0.0 m/s 3.14  0,00 3.35  0,00 3.23  0,00 3.35
36 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 15 3.15 +0.5 m/s 2.84  0,00 3.15  0,50 - 3.15
37 Kristýna MaťkováKristýna Maťková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 2 SB 3.00 +0.0 m/s 3.00  0,00 2.94  0,00 - 3.00
Celkem 37 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 25 PB 12.09 12.09 12.00 11.57 12.09 11.74 10.59 11.57 11.00
2 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 22 PB 11.37 10.28 09.81 10.99 10.99 10.74 10.79 11.37 9.00
3 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 23 PB 11.21 10.83 10.53 11.21 11.21 09.22 10.82 11.16 8.00
4 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 24 10.93 10.59 10.15 10.93 10.93 09.82 10.89 10.89 7.00
5 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 19 PB 10.27 09.27 10.12 09.92 10.12 09.84 10.27 6.00
6 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 16 PB 10.08 09.91 09.48 9.91 10.00 09.78 10.08 5.00
7 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 21 10.07 07.23 09.68 09.10 9.68 10.07 09.40 07.87 4.00
8 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 17 10.01 10.01 09.81 09.50 10.01 09.52 08.45 3.00
9 Kristýna FričováKristýna Fričová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 9 PB 09.61 08.82 09.61 9.61 2.00
10 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 13 PB 09.55 09.55 09.14 08.28 9.55 1.00
11 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 20 09.43 08.99 09.19 09.43 9.43
12 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 15 09.24 08.57 09.24 9.24
13 Magdalena StaníkováMagdalena Staníková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 7 PB 09.11 08.28 08.31 09.11 9.11
14 Michaela AdámkováMichaela Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 12 09.08 08.81 09.08 08.30 9.08
15 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 8 08.88 08.55 08.88 8.88
16 Karolína PojerováKarolína Pojerová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 11 08.88 08.33 07.81 08.88 8.88
17 Karolína ZíkováKarolína Zíková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 10 08.84 08.84 08.69 07.98 8.84
18 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 18 08.83 08.06 08.63 08.83 8.83
19 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 14 08.54 08.02 08.54 08.13 8.54
20 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 4 PB 08.37 07.61 08.19 08.37 8.37
21 Lucie ČížkováLucie Čížková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 08.32 07.91 08.32 07.28 8.32
22 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 PB 08.24 07.94 08.18 08.24 8.24
23 Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 5 07.76 07.76 07.38 06.50 7.76
24 Tereza PlavcováTereza Plavcová
Atletika Benešov Atletika Benešov
10 6 07.73 07.52 07.73 07.47 7.73
25 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 1 06.82 06.68 06.70 06.82 6.82
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 24.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej OtradovecOndřej Otradovec
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 20 PB 11.44 09.23 10.24 09.55 10.24 10.17 11.44 10.99 11.00
2 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 21 11.11 10.65 10.85 10.68 10.85 11.11 10.37 10.91 9.00
3 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 11 PB 09.74 08.76 09.43 09.72 9.72 09.74 09.28 09.48 8.00
4 Adam ŠpinkaAdam Špinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 16 PB 09.47 08.78 09.47 08.10 9.47 09.26 09.01 08.82 7.00
5 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 17 09.24 08.37 00.00 08.59 8.59 09.17 09.24 08.75 6.00
6 Hubert RiegerHubert Rieger
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 13 PB 09.13 08.31 08.96 08.65 8.96 09.13 08.92 08.69 5.00
7 Filip NožířFilip Nožíř
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 18 08.44 07.96 08.44 08.09 8.44 07.81 08.25 08.28 4.00
8 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 08.32 07.59 08.03 08.32 8.32 07.88 07.70 07.94 3.00
9 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 8 PB 08.29 08.29 07.84 07.28 8.29 2.00
10 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 19 08.26 08.26 00.00 07.88 8.26 1.00
11 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 12 08.22 08.22 07.98 07.93 8.22
12 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 10 08.16 08.01 07.32 08.16 8.16
13 Antonín DuchoslavAntonín Duchoslav
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 14 08.12 07.65 08.12 07.78 8.12
14 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 9 08.08 07.98 08.08 07.32 8.08
15 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 6 PB 07.88 07.15 07.85 07.88 7.88
16 Teo OuthierTeo Outhier
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 7 PB 07.63 07.63 07.21 07.28 7.63
17 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 4 PB 07.18 06.04 07.14 07.18 7.18
18 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 06.77 06.77 05.85 05.80 6.77
19 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 06.72 00.00 06.46 06.72 6.72
20 Adam StrnadAdam Strnad
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2 PB 06.53 06.00 06.45 06.53 6.53
21 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 3 06.39 05.24 06.39 06.29 6.39
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 24.9.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 PB 33.28 33.28 33.28 11.00
2 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ Neratovice TJ Neratovice
09 PB 32.89 32.89 32.89 9.00
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 PB 32.55 32.55 32.55 8.00
4 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 PB 30.94 30.94 30.94 7.00
5 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 29.86 29.86 29.86 6.00
6 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 PB 28.40 28.40 28.40 5.00
7 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
09 PB 27.24 27.24 27.24 4.00
8 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
09 27.14 27.14 27.14 3.00
9 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 27.10 27.10 27.10 2.00
10 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 26.88 26.88 26.88 1.00
11 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 26.37 26.37 26.37
12 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 PB 24.58 24.58 24.58
13 Adéla ObstováAdéla Obstová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 PB 24.56 24.56 24.56
14 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 24.10 24.10 24.10
15 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 22.64 22.64 22.64
16 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 22.44 22.44 22.44
17 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 20.85 20.85 20.85
18 Magdalena StaníkováMagdalena Staníková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 15.92 15.92 15.92
19 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 15.63 15.63 15.63
20 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 15.60 15.60 15.60
21 Karolína PojerováKarolína Pojerová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 15.54 15.54 15.54
22 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 13.99 13.99 13.99
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 24.9.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 16 PB 36.91 36.91 36.91 11.00
2 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 18 PB 34.03 34.03 34.03 9.00
3 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 17 PB 32.40 32.40 32.40 8.00
4 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 20 31.41 31.41 31.41 7.00
5 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 27.52 27.52 27.52 6.00
6 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 27.45 27.45 27.45 5.00
7 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 12 PB 26.76 26.76 26.76 4.00
8 Ondřej OtradovecOndřej Otradovec
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 19 24.52 24.52 24.52 3.00
9 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 14 24.13 24.13 24.13 2.00
10 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 23.07 23.07 23.07 1.00
11 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth
Atletika Benešov Atletika Benešov
10 8 PB 22.39 22.39 22.39
12 Lukáš KotyzaLukáš Kotyza
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 7 PB 21.86 21.86 21.86
13 Tomáš KučeraTomáš Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 21.32 21.32 21.32
14 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 20.66 20.66 20.66
15 Václav KadlecVáclav Kadlec
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 10 20.60 20.60 20.60
16 Štěpán BřeňŠtěpán Břeň
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 13 20.45 20.45 20.45
17 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 9 19.58 19.58 19.58
18 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 5 19.02 19.02 19.02
19 Adam StrnadAdam Strnad
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3 PB 18.62 18.62 18.62
20 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2 15.57 15.57 15.57
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 24.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 27 PB 60.32 60.32 60.32 11.00
2 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 25 PB 57.94 57.94 57.94 9.00
3 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 23 PB 57.46 57.46 57.46 8.00
4 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 29 56.82 56.82 56.82 7.00
5 Filip NožířFilip Nožíř
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 19 PB 55.61 55.61 55.61 6.00
6 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 26 53.75 53.75 53.75 5.00
7 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 24 PB 53.01 53.01 53.01 4.00
8 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
09 28 50.78 50.78 50.78 3.00
9 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 1 PB 50.05 50.05 50.05 2.00
10 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 16 PB 49.22 49.22 49.22 1.00
11 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 22 48.36 48.36 48.36
12 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 15 PB 47.02 47.02 47.02
13 Josef PittnerJosef Pittner
TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 21 46.43 46.43 46.43
14 David LuňákDavid Luňák
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 18 46.26 46.26 46.26
15 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 45.64 45.64 45.64
16 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 PB 45.50 45.50 45.50
17 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 12 PB 44.92 44.92 44.92
18 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 20 44.90 44.90 44.90
19 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 14 44.62 44.62 44.62
20 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 17 41.99 41.99 41.99
21 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth
Atletika Benešov Atletika Benešov
10 9 41.63 41.63 41.63
22 Kryštof HolečekKryštof Holeček
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 8 37.46 37.46 37.46
23 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
09 6 36.74 36.74 36.74
24 Vítek HolanVítek Holan
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 4 PB 36.62 36.62 36.62
25 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 36.18 36.18 36.18
26 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 11 35.75 35.75 35.75
27 Josef BulušekJosef Bulušek
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
10 10 34.44 34.44 34.44
28 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. Sportovní klub LS Kladno, z...
10 3 26.07 26.07 26.07
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 24.9.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka EdelmannováŠárka Edelmannová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 34 47.89 47.89 47.89 11.00
2 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 33 46.85 46.85 46.85 9.00
3 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
09 32 PB 46.71 46.71 46.71 8.00
4 Denisa ArtusováDenisa Artusová
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 30 PB 45.99 45.99 45.99 7.00
5 Viktorie VeseláViktorie Veselá
Atletika Benešov Atletika Benešov
09 24 PB 45.17 45.17 45.17 6.00
6 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
10 25 PB 43.62 43.62 43.62 5.00
7 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 23 PB 43.13 43.13 43.13 4.00
8 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 31 42.71 42.71 42.71 3.00
9 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 18 PB 42.66 42.66 42.66 2.00
10 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 21 PB 40.73 40.73 40.73 1.00
11 Petra HeyduškováPetra Heydušková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 20 PB 40.20 40.20 40.20
12 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
10 15 PB 39.40 39.40 39.40
13 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
10 14 PB 38.97 38.97 38.97
14 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 26 38.90 38.90 38.90
15 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 19 38.22 38.22 38.22
16 Hana KrátkáHana Krátká
TJ Neratovice TJ Neratovice
10 16 PB 37.73 37.73 37.73
17 Kateřina BílkováKateřina Bílková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 22 36.65 36.65 36.65
18 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
10 29 36.50 36.50 36.50
19 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
11 28 36.18 36.18 36.18
20 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
10 13 PB 35.68 35.68 35.68
21 Barbora ŠtorcováBarbora Štorcová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
09 12 PB 35.37 35.37 35.37
22 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
10 17 35.30 35.30 35.30
23 Markéta MarešováMarkéta Marešová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
10 9 PB 33.94 33.94 33.94
24 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ Neratovice TJ Neratovice
09 27 33.03 33.03 33.03
25 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 3 PB 32.94 32.94 32.94
26 Rozálie ParoubkováRozálie Paroubková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
10 5 PB 32.34 32.34 32.34
27 Klára VokáčováKlára Vokáčová
TJ Neratovice TJ Neratovice
10 11 31.82 31.82 31.82
28 Eliška KostrhunováEliška Kostrhunová
TJ Neratovice TJ Neratovice
09 8 30.99 30.99 30.99
29 Barbora StaňkováBarbora Staňková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 PB 30.31 30.31 30.31
30 Markéta TrochtováMarkéta Trochtová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
10 10 29.72 29.72 29.72
31 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
10 7 29.60 29.60 29.60
32 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ Neratovice TJ Neratovice
10 6 28.08 28.08 28.08
33 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 24.12 24.12 24.12
34 Magdalena StaníkováMagdalena Staníková
Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy
09 1 20.82 20.82 20.82
Celkem 34 závodníků