Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Žákovský atletický den

Říčany (2. 10. 2022)

60 m - Žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.7 650.00
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.0 560.00
3 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.1 531.00
4 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.2 503.00
5 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.2 503.00
6 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.3 476.00
7 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.4 449.00
8 Jan PelantJan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.5 423.00
9 Tomáš KábrtTomáš Kábrt 07 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 08.5 423.00
10 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 08.6 398.00
11 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.8 350.00
12 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.8 350.00
13 Hynek StrnadHynek Strnad 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.8 350.00
14 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9 327.00
15 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9 327.00
Celkem 15 závodníků

60 m - Ml. žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.3 413.00
2 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 08.6 340.00
3 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.9 274.00
4 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9 274.00
5 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9 274.00
6 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.2 214.00
7 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 09.3 196.00
8 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.3 196.00
9 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.3 196.00
10 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.3 196.00
11 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.3 196.00
12 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.4 178.00
13 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 09.4 178.00
14 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.6 145.00
15 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 09.7 129.00
16 Šimon SkálaŠimon Skála 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.8 115.00
17 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.8 115.00
18 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.9 101.00
19 Richard SchmiedhuberRichard Schmiedhuber 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.1 75.00
20 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.2 64.00
21 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.4 44.00
22 David BubenDavid Buben 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.7 20.00
23 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 11.5 0.00
Celkem 23 závodníků

60 m - Žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.7 645.00
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.9 592.00
3 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.0 566.00
4 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.9 357.00
5 Adéla BarborováAdéla Barborová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.1 316.00
6 Ivana ChvalovskáIvana Chvalovská 07 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 10.1 316.00
7 Barbora PelcováBarbora Pelcová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.8 192.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.6 673.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.8 618.00
3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.2 516.00
4 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 09.2 516.00
5 Natálie KřenkováNatálie Křenková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.2 516.00
6 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.3 492.00
7 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 09.3 492.00
8 Ella RoučkováElla Roučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 09.4 468.00
9 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.4 468.00
10 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.5 444.00
11 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.5 444.00
12 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 09.7 400.00
13 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 09.7 400.00
14 Linda KašparováLinda Kašparová 09 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 09.9 357.00
15 Kristýna KrausouváKristýna Krausouvá 10 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 09.9 357.00
16 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.0 336.00
17 Marie ČernáMarie Černá 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.0 336.00
18 Adriana NemesováAdriana Nemesová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.1 316.00
Celkem 18 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:18.7 620.00
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:25.8 538.00
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:25.9 538.00
4 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.6 530.00
5 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.9 526.00
6 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:29.1 502.00
7 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:29.3 500.00
8 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:29.4 499.00
9 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:30.2 490.00
10 Tomáš KábrtTomáš Kábrt 07 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 2:30.7 484.00
11 Jan PelantJan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:39.3 397.00
12 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2:40.4 387.00
13 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:42.1 370.00
14 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:43.1 361.00
15 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:45.6 338.00
16 Hynek StrnadHynek Strnad 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:52.9 276.00
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:27.0 525.00
2 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:36.9 421.00
3 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:38.3 407.00
4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2:39.3 397.00
5 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:41.2 379.00
6 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:42.7 365.00
7 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:44.0 353.00
8 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:46.2 333.00
9 Richard SchmiedhuberRichard Schmiedhuber 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:52.9 275.00
10 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:53.7 269.00
11 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:53.9 267.00
12 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:54.9 259.00
13 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2:55.3 256.00
14 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:56.1 249.00
15 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:56.6 246.00
16 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:56.9 243.00
17 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:01.5 209.00
18 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3:02.7 200.00
19 David BubenDavid Buben 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.0 198.00
20 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.7 193.00
21 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:07.1 170.00
22 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:20.5 92.00
Celkem 22 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47.0 495.00
2 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47.5 490.00
3 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:47.6 489.00
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2:51.0 453.00
5 Adéla BarborováAdéla Barborová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:57.2 392.00
6 Barbora PelcováBarbora Pelcová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:22.3 186.00
7 Ivana ChvalovskáIvana Chvalovská 07 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 3:27.9 150.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:45.2 515.00
2 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:51.3 450.00
3 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:54.5 418.00
4 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:55.1 412.00
5 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:55.4 409.00
6 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2:57.4 390.00
7 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:00.2 363.00
8 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:01.3 353.00
9 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3:02.1 346.00
10 Natálie KřenkováNatálie Křenková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3:02.2 345.00
11 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.2 336.00
12 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3:10.8 271.00
13 Ella RoučkováElla Roučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3:14.6 241.00
14 Linda KašparováLinda Kašparová 09 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 3:14.9 239.00
15 Marie ČernáMarie Černá 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:26.7 157.00
16 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3:31.7 127.00
17 Kristýna KrausouváKristýna Krausouvá 10 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 3:35.2 108.00
18 Adriana NemesováAdriana Nemesová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:42.8 72.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 5.81 546.00
2 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 5.10 402.00
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.98 378.00
4 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.92 367.00
5 Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 4.68 323.00
6 Jan BrychJan Brych
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.68 323.00
7 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.55 299.00
8 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.53 295.00
9 Hynek StrnadHynek Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.39 271.00
10 Robert KótkaRobert Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.38 269.00
11 Tomáš KábrtTomáš Kábrt
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
07 4.30 255.00
12 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.20 239.00
13 Vincent OchVincent Och
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.06 215.00
14 Václav MrázVáclav Mráz
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.97 201.00
15 Šimon ŘíhaŠimon Říha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.68 156.00
16 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.52 133.00
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 4.60 308.00
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 4.49 288.00
3 Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 4.23 244.00
4 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 4.09 220.00
5 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 3.96 199.00
6 Šimon SkálaŠimon Skála
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.92 193.00
7 David RottDavid Rott
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.89 188.00
8 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.86 184.00
9 Antonín KomersAntonín Komers
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3.83 179.00
10 Teo OuthierTeo Outhier
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.82 177.00
11 David TrnkaDavid Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 3.77 170.00
12 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3.73 164.00
13 Václav KadlecVáclav Kadlec
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.72 162.00
14 Matěj KafkaMatěj Kafka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.64 150.00
15 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.57 140.00
16 Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3.52 133.00
17 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.51 132.00
18 David MachekDavid Machek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 3.37 112.00
19 Adam StrnadAdam Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.37 112.00
20 Richard SchmiedhuberRichard Schmiedhuber
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.31 104.00
21 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.23 94.00
22 Martin JeřábekMartin Jeřábek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2.99 65.00
23 David BubenDavid Buben
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.81 45.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 4.26 369.00
2 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.19 352.00
3 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4.03 315.00
4 Ivana ChvalovskáIvana Chvalovská
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
07 3.43 186.00
5 Barbora PelcováBarbora Pelcová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.32 165.00
6 Adéla BarborováAdéla Barborová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.15 133.00
7 Eliška KašparováEliška Kašparová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.11 126.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KřenkováNatálie Křenková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 4.25 367.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 4.22 359.00
3 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 4.18 350.00
4 Viola MalinováViola Malinová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 4.15 343.00
5 Anna HercikováAnna Herciková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 4.12 336.00
6 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 4.12 336.00
7 Klára PivoňkováKlára Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 3.99 306.00
8 Julie MasslováJulie Masslová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.94 294.00
9 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 3.83 270.00
10 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.83 270.00
11 Nela HudecováNela Hudecová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.75 252.00
12 Ella RoučkováElla Roučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3.69 239.00
13 Adéla DvorskáAdéla Dvorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.69 239.00
14 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 3.64 229.00
15 Kristýna KrausouváKristýna Krausouvá
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
10 3.62 225.00
16 Linda KašparováLinda Kašparová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
09 3.57 214.00
17 Marie ČernáMarie Černá
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.18 139.00
18 Adriana NemesováAdriana Nemesová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.08 121.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 09.10 471.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 08.25 416.00
3 Natálie KřenkováNatálie Křenková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 08.20 412.00
4 Kristýna KrausouváKristýna Krausouvá
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
10 08.05 403.00
5 Ella RoučkováElla Roučková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 07.90 393.00
6 Adriana NemesováAdriana Nemesová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 07.30 354.00
7 Adéla DvorskáAdéla Dvorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 07.25 351.00
8 Anna HercikováAnna Herciková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 07.10 341.00
9 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 07.10 341.00
10 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 06.90 329.00
11 Julie MasslováJulie Masslová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 06.80 322.00
12 Viola MalinováViola Malinová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 06.65 313.00
13 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 06.60 309.00
14 Nela HudecováNela Hudecová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.20 284.00
15 Marie ČernáMarie Černá
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.00 271.00
16 Klára PivoňkováKlára Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 05.50 240.00
17 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 05.27 225.00
18 Linda KašparováLinda Kašparová
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
09 05.25 224.00
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 08.90 420.00
2 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 08.50 396.00
3 Teo OuthierTeo Outhier
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 07.25 322.00
4 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 07.20 319.00
5 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 07.10 313.00
6 Václav KadlecVáclav Kadlec
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.95 304.00
7 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.90 301.00
8 Adam ČernýAdam Černý
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 06.75 293.00
9 David RottDavid Rott
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.60 284.00
10 Adam StrnadAdam Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 06.50 278.00
11= Matěj KafkaMatěj Kafka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.15 258.00
11= Šimon SkálaŠimon Skála
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 06.15 258.00
13 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 06.10 255.00
14 David TrnkaDavid Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
10 06.05 252.00
15 Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 05.95 246.00
16 David BubenDavid Buben
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 05.85 240.00
17 Antonín KomersAntonín Komers
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 05.75 234.00
18 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 05.55 223.00
19 Richard SchmiedhuberRichard Schmiedhuber
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 05.45 217.00
20 Martin JeřábekMartin Jeřábek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 04.85 182.00
21 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 04.80 180.00
22= David MachekDavid Machek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 04.40 157.00
22= Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 04.40 157.00
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 07.65 377.00
2 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 07.40 361.00
3 Ivana ChvalovskáIvana Chvalovská
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
07 07.25 351.00
4 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 07.05 338.00
5 Barbora PelcováBarbora Pelcová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 06.30 290.00
6 Adéla BarborováAdéla Barborová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 06.05 274.00
7 Eliška KašparováEliška Kašparová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 05.85 262.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 2.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 14.55 762.00
2 Jan BrychJan Brych
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 10.10 492.00
3 Tomáš KábrtTomáš Kábrt
SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s.
07 09.85 477.00
4 Hynek StrnadHynek Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 09.40 450.00
5 Robert KótkaRobert Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 08.55 399.00
6 Vincent OchVincent Och
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 08.45 393.00
7 Václav MrázVáclav Mráz
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 08.10 372.00
8 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 07.95 363.00
9 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 07.95 363.00
10 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 07.70 349.00
11 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 07.40 331.00
12 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 07.15 316.00
13 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 07.15 316.00
14 Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 07.10 313.00
15 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 06.80 296.00
16 Šimon ŘíhaŠimon Říha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 06.40 272.00
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2578
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1863
3 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1846
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1741
5 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1701
6 Tomáš KábrtTomáš Kábrt 07 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 1639
7 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1574
8 Jan PelantJan Pelant 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1503
9 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1502
10 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1446
11 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1421
12 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1407
13 Hynek StrnadHynek Strnad 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1347
14 Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1281
15 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1117
16 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0946
Celkem 16 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1642
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1335
3 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1249
4 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1067
5 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1032
6 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1001
7 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0990
8 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0986
9 Teo OuthierTeo Outhier 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0943
10 Antonín KomersAntonín Komers 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 0921
11 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 0904
12 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0885
13 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0870
14 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 0821
15 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0790
16 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0764
17 Richard SchmiedhuberRichard Schmiedhuber 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0671
18 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0601
19 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0557
20 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0524
21 David BubenDavid Buben 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0503
22 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 0469
Šimon SkálaŠimon Skála 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNF
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1830
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1791
3 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1732
4 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1234
5 Adéla BarborováAdéla Barborová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1115
6 Ivana ChvalovskáIvana Chvalovská 07 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 1003
7 Barbora PelcováBarbora Pelcová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0833
Celkem 7 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1802
2 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1747
3 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1687
4 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1641
5 Natálie KřenkováNatálie Křenková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1640
6 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1541
7 Anna HercikováAnna Herciková 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1484
8 Julie MasslováJulie Masslová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1396
9 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1381
10 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1377
11 Ella RoučkováElla Roučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1341
12 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1251
13 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1244
14 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1166
15 Kristýna KrausouváKristýna Krausouvá 10 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 1093
16 Linda KašparováLinda Kašparová 09 SK Slavia Jesenice z.s.SK Slavia Jesenice z.s. 1034
17 Marie ČernáMarie Černá 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0903
18 Adriana NemesováAdriana Nemesová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 0863
Celkem 18 závodníků