Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

VZHŮRU BRNO - Memoriál Josefa Sečkáře INDOOR

Brno - SG Ludvíka Daňka (24. - 25. 1. 2023)

skok vysoký - Muži

(st, 25.1.2023 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 1,90 1,95 2,00 2,04 2,08 2,11 2,14 2,17 2,20 2,22 2,24 2,26 2,28 2,30
1 17 Eric PortilloEric Portillo
MexikoMexiko
00 12 PB 2.26 - - - - - - o o o o xo xxo o xxx
2 23 Douwe AmelsDouwe Amels
HolandskoHolandsko
91 14 SB 2.24 - - - - - - o - o o xo o xxx
3 14 Péter BakosiPéter Bakosi
MaďarskoMaďarsko
93 13 SB 2.22 - - - - o o o o o xo xxo xxx
4 13 Antonios MerlosAntonios Merlos
ŘeckoŘecko
99 9 SB 2.17 - - - o o - o xo o xxx
5 25 Gerson BaldeGerson Balde
PortugalskoPortugalsko
00 10 SB 2.17 - - - o o o xo xxo o xxx
6 26 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 SB 2.14 - - - - o o o o xxx
7 12 Arttu MattilaArttu Mattila
FinskoFinsko
01 8 SB 2.14 - - - - xo o o o xxr
8 139 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 2.11 - - o o o o xo xxx
9= 30 Tomáš ZemanTomáš Zeman
SlovenskoSlovensko
96 5 SB 2.04 o o o o xo xxx
9= 24 Fatak Bait JaboorFatak Bait Jaboor
OmánOmán
99 7 SB 2.04 - - - o xo xxx
11= 28 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 3 2.00 - o o o xxx
11= 29 Gergely TóthGergely Tóth
SlovenskoSlovensko
01 4 SB 2.00 o o o o xxx
13 1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 1 PB 2.00 - xo o xo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci

(út, 24.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,87
1 9 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 5 PB 1.85 - - - - - - o - o - o o o xo o o xxx
2 11 Ondřej VargaOndřej Varga
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
09 4 PB 1.63 - - - o - o o xxo xxo o xxx
3 10 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 2 PB 1.60 - - - - o o o o o xxx
4 15 František KubišFrantišek Kubiš
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 3 PB 1.45 xo o o xo xo o xxx
5 7 Niklas KolegárNiklas Kolegár
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
09 1 PB 1.40 xo o o xo o xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 24.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55
1 6 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 6 PB 1.50 - - o o o o o o xxo xxx
2 31 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 7 1.40 - o o o o o o xxx
3 35 Tobiáš ŽákTobiáš Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 3 PB 1.40 o o o o o xxo xxo xxx
4 22 Jan VrbkaJan Vrbka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 5 PB 1.35 - o o o xo xo xxx
5 34 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 2 PB 1.35 o o o o o xxo xxx
6 8 Samuel KosSamuel Kos
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
11 1 PB 1.35 o xxo xo o xo xxo xxx
7 18 Štěpán FialaŠtěpán Fiala
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 4 PB 1.10 xxo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(st, 25.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,82 1,84 1,86 1,88
1 110 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 10 1.84 - - - o o o o o o o - o - xxx
2 111 Denisa PešováDenisa Pešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 SB 1.80 - - - o o o o o xo xxo - xxx
3 48 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 8 SB 1.77 - - - o o o o o o xxx
4 60 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 7 SB 1.74 - - - o o o xo xxo xxx
5= 103 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 1.64 - o o o xxo xxx
5= 96 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 2 PB 1.64 o o o o xxo xxx
7 94 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4 1.55 xo o o xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 24.1.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60
1 104 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 PB 1.57 - - - - - - o o o o o o xxx
2 82 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 16 1.54 - - - - o - o o o o xo xxx
3 78 Tereza MarkováTereza Marková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 8 PB 1.45 o o o o xxo xo o xxo xxx
4 75 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 5 SB 1.42 - - - - o xo o xxx
5= 51 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 15 1.42 - - - - o o xo xxx
5= 77 Veronika LáníkováVeronika Láníková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 7 PB 1.42 o o o o o o xo xxx
7 58 Natálie RosováNatálie Rosová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 14 1.42 - o o o xo xxo xo xxx
8 55 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 13 PB 1.42 o o o xxo xxo xo xo xxx
9 73 Barbora KnapkováBarbora Knapková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 2 PB 1.39 o o o o o o xxx
10 76 Victoria KnýckáVictoria Knýcká
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 6 PB 1.39 o o o o xo xxo xxx
11 63 Ella SkrušnáElla Skrušná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 10 PB 1.33 o o xxo xo xxx
12= 80 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 11 PB 1.30 o xxo o xxx
12= 44 Johana HrbáčkováJohana Hrbáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 12 PB 1.30 xo xo o xxx
14 71 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
09 4 PB 1.30 o xxo xxo xxx
69 Adéla CagáškováAdéla Cagášková
TJ Agrotec Hustopeče z.s.TJ Agrotec Hustopeče z.s.
09 1 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 24.1.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42
1 95 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 9 SB 1.39 - - - o o o o o o xxx
2 109 Zuzana CambalováZuzana Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 1 PB 1.33 o o o o xo o xxo xxx
3 59 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 14 PB 1.33 o o o o o xxo xxo xxx
4 52 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 8 PB 1.33 o xo o o xxo xxo xxo xxx
5 72 Anežka FojtíkováAnežka Fojtíková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 2 PB 1.30 o o o o xxo xo xxx
6 91 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 17 PB 1.30 - xo o o o xxo xxx
7 54 Sára PlchováSára Plchová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 11 PB 1.25 xo o o o xo xxx
8 57 Vendula PřikrylováVendula Přikrylová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 13 PB 1.25 o o o o xxo xxx
9= 62 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 15 PB 1.20 o o o o xxx
9= 56 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 12 PB 1.20 o o o o xxx
9= 42 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 5 PB 1.20 o o o o xxx
12 106 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 10 SB 1.20 o o xxo o xxx
13 41 Adéla BurianováAdéla Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 4 PB 1.15 o o o xxx
14 85 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
11 6 PB 1.15 - xo xo xxx
15 67 Denisa VolfováDenisa Volfová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 18 PB 1.15 xxo o xo xxx
16 74 Vendula SeďováVendula Seďová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
10 3 PB 1.10 o o xr
17= 50 Tereza KudelováTereza Kudelová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 7 PB 1.10 o xo xxx
17= 68 Sofie WorthingtonSofie Worthington
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 19 PB 1.10 o xo xxx
Celkem 18 závodníků