Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor atletických přípravek

Kroměříž (23. 9. 2022)

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 23.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Klaudie AlánováKlaudie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
10 2.82
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 23.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek
AK KroměřížAK Kroměříž
14 3.37
2 Sebastian ŠtěpjákSebastian Štěpják
AK KroměřížAK Kroměříž
13 8 3.29
3 Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík
AK KroměřížAK Kroměříž
14 3.23
4 Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 14 3.17
5 Vendelín KremlVendelín Kreml
AK KroměřížAK Kroměříž
12 3.06
6 Tim Garret SlunečnýTim Garret Slunečný
AK KroměřížAK Kroměříž
13 7 3.04
7 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 13 2.90
8 Jakub TrefilJakub Trefil
AK KroměřížAK Kroměříž
14 9 2.81
9 Libor DundaLibor Dunda
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
13 3 2.77
10 Jakub VarhaníkJakub Varhaník
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.75
11 Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 5 2.62
12= Tomáš VečerkaTomáš Večerka
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 10 2.24
12= Richard PetrákRichard Petrák
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 11 2.24
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 23.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 9 3.47
2 Lukáš ČernochLukáš Černoch
AK KroměřížAK Kroměříž
12 2 3.45
3 Dalibor LajdaDalibor Lajda
AK KroměřížAK Kroměříž
12 8 3.38
4= Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 15 3.29
4= Tobiáš NeudeckerTobiáš Neudecker
AK KroměřížAK Kroměříž
11 3.29
6 Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
AK KroměřížAK Kroměříž
11 10 3.21
7 Daniel ČernýDaniel Černý
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 3 3.14
8 Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 4 3.12
9 Matyáš KremlMatyáš Kreml
AK KroměřížAK Kroměříž
12 6 3.06
10 Lukáš KočárLukáš Kočár
AK KroměřížAK Kroměříž
11 5 2.84
11 Denis ŠtefkaDenis Štefka
AK KroměřížAK Kroměříž
12 12 2.80
12 Vendelín KremlVendelín Kreml
AK KroměřížAK Kroměříž
12 7 2.49
13 Štěpán SumecŠtěpán Sumec
AK KroměřížAK Kroměříž
12 11 2.32
14 Marek TomanMarek Toman
AK KroměřížAK Kroměříž
12 14 2.17
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 23.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna BudinskáAnna Budinská
AK KroměřížAK Kroměříž
13 3 2.98
2 Adéla KřenkováAdéla Křenková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 8 2.79
3 Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 27 2.74
4= Johana RusínskáJohana Rusínská
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 14 2.69
4= Nina ZicháčkováNina Zicháčková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 21 2.69
6= Salma HájekSalma Hájek
AK KroměřížAK Kroměříž
13 5 2.68
6= Zuzana KusákováZuzana Kusáková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 9 2.68
8= Marie LukášováMarie Lukášová
AK KroměřížAK Kroměříž
14 11 2.67
8= Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 28 2.67
10 Elena FilgasováElena Filgasová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 4 2.65
11 Tereza LáníkováTereza Láníková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 10 2.64
12 Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 18 2.56
13 Olivie AlánováOlivie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
14 1 2.36
14 Eliška HanákováEliška Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 6 2.33
15 Adriana ValkováAdriana Valková
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 19 2.28
16 Sofie MatuštíkováSofie Matuštíková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 13 2.27
17= Amélie SvobodováAmélie Svobodová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 15 2.26
17= Noemi SvobodováNoemi Svobodová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 16 2.26
19 Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 26 2.15
20= Ema SouškováEma Soušková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.14
20= Eliška TrávníčkováEliška Trávníčková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.14
22 Josefína PalíškováJosefína Palíšková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 2.12
23 Victoria MilerováVictoria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 25 1.85
24 Rozálie BakajováRozálie Bakajová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 22 1.72
25 Timea BrožíkováTimea Brožíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
17 2 1.66
26 Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 24 1.63
Natálie WurmováNatálie Wurmová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 20 DNS
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 23.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 1 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 13 3.27
2 1 Tereza BryškováTereza Bryšková
AK KroměřížAK Kroměříž
11 1 3.26
3 4 Barbora HanákováBarbora Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
12 4 3.16
4 Eliška ChuráEliška Churá
AK KroměřížAK Kroměříž
11 3.14
5 Nela ZavadilováNela Zavadilová
AK KroměřížAK Kroměříž
12 3.11
6 3 Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 8 2.97
7 2 Julie MršťákováJulie Mršťáková
AK KroměřížAK Kroměříž
11 6 2.96
8 3 Julie DvořáčkováJulie Dvořáčková
AK KroměřížAK Kroměříž
12 3 2.85
9 5 Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 12 2.71
10 4 Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 11 2.62
11 2 Martina LisáMartina Lisá
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
11 5 2.61
12= 4 Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 10 2.57
12= 3 Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 9 2.57
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 23.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Klaudie AlánováKlaudie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
10 19.30
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 23.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek
AK KroměřížAK Kroměříž
14 27.00
2 Sebastian ŠtěpjákSebastian Štěpják
AK KroměřížAK Kroměříž
13 8 25.60
3 Matyáš KremlMatyáš Kreml
AK KroměřížAK Kroměříž
15 6 24.30
4 Tim Garret SlunečnýTim Garret Slunečný
AK KroměřížAK Kroměříž
13 7 23.30
5 Jakub TrefilJakub Trefil
AK KroměřížAK Kroměříž
14 9 21.80
6 Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 14 19.80
7 Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
13 13 19.00
8 Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík
AK KroměřížAK Kroměříž
14 18.60
9 Richard PetrákRichard Petrák
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 11 13.70
10 Libor DundaLibor Dunda
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
13 3 13.60
11 Tomáš VečerkaTomáš Večerka
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 10 09.30
12 Jakub VarhaníkJakub Varhaník
AK KroměřížAK Kroměříž
14 09.20
13 Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 5 08.40
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 23.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
AK KroměřížAK Kroměříž
11 10 35.70
2 Daniel ČernýDaniel Černý
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 3 29.70
3 Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 9 27.40
4 Štěpán SumecŠtěpán Sumec
AK KroměřížAK Kroměříž
12 11 25.30
5 Dalibor LajdaDalibor Lajda
AK KroměřížAK Kroměříž
12 8 24.70
6 Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
12 4 23.50
7 Vendelín KremlVendelín Kreml
AK KroměřížAK Kroměříž
12 7 22.10
8 Lukáš KočárLukáš Kočár
AK KroměřížAK Kroměříž
11 5 21.90
9 Lukáš ČernochLukáš Černoch
AK KroměřížAK Kroměříž
12 2 20.60
10 Marek TomanMarek Toman
AK KroměřížAK Kroměříž
12 14 18.20
11 Tobiáš NeudeckerTobiáš Neudecker
AK KroměřížAK Kroměříž
11 17.90
12 Denis ŠtefkaDenis Štefka
AK KroměřížAK Kroměříž
12 12 17.00
13 Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 15 12.50
Matyáš KremlMatyáš Kreml
AK KroměřížAK Kroměříž
12 6 DNS
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 23.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elena FilgasováElena Filgasová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 4 17.40
2 Noemi SvobodováNoemi Svobodová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 16 17.20
3 Anna BudinskáAnna Budinská
AK KroměřížAK Kroměříž
13 3 16.60
4 Amélie SvobodováAmélie Svobodová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 15 16.10
5 Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 26 16.00
6 Sofie MatuštíkováSofie Matuštíková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 13 14.40
7 Salma HájekSalma Hájek
AK KroměřížAK Kroměříž
13 5 14.30
8 Nina ZicháčkováNina Zicháčková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 21 13.40
9 Zuzana KusákováZuzana Kusáková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 9 13.10
10 Adriana ValkováAdriana Valková
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 19 12.30
11 Tereza LáníkováTereza Láníková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 10 11.10
12= Natálie WurmováNatálie Wurmová
AK KroměřížAK Kroměříž
13 20 11.00
12= Eliška HanákováEliška Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 6 11.00
12= Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 27 11.00
15= Ema SouškováEma Soušková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 10.90
15= Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková
AK KroměřížAK Kroměříž
13 18 10.90
17 Marie LukášováMarie Lukášová
AK KroměřížAK Kroměříž
14 11 10.10
18 Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
14 28 09.40
19 Josefína PalíškováJosefína Palíšková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 08.60
20 Olivie AlánováOlivie Alánová
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
14 1 08.30
21 Eliška TrávníčkováEliška Trávníčková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 08.00
22 Adéla KřenkováAdéla Křenková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 8 07.70
23 Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 24 06.40
24 Johana RusínskáJohana Rusínská
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
15 14 06.20
25 Timea BrožíkováTimea Brožíková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
17 2 05.60
26 Rozálie BakajováRozálie Bakajová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
15 22 05.00
27 Victoria MilerováVictoria Milerová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
16 23 04.50
Michaela DaňkováMichaela Daňková
AK KroměřížAK Kroměříž
14 DNS
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 23.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Barbora HanákováBarbora Hanáková
AK KroměřížAK Kroměříž
12 4 25.30
2 2 Julie MršťákováJulie Mršťáková
AK KroměřížAK Kroměříž
11 6 25.00
3= 1 Tereza BryškováTereza Bryšková
AK KroměřížAK Kroměříž
11 1 21.20
3= Nela ZavadilováNela Zavadilová
AK KroměřížAK Kroměříž
12 21.20
5 1 Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 13 20.00
6 3 Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 12 19.80
7 Eliška ChuráEliška Churá
AK KroměřížAK Kroměříž
11 16.90
8 5 Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 11 16.00
9 3 Julie DvořáčkováJulie Dvořáčková
AK KroměřížAK Kroměříž
12 3 15.70
10 4 Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 10 15.40
11= 3 Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 8 14.10
11= 2 Martina LisáMartina Lisá
Orel jednota HulínOrel jednota Hulín
11 5 14.10
13 4 Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s.
12 9 12.80
Celkem 13 závodníků

překážková dráha - Ml. žákyně

(pá, 23.9.2022 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klaudie AlánováKlaudie Alánová 10 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 0:19.4
Celkem 1 závodníků

překážková dráha - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 23.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian ŠtěpjákSebastian Štěpják 13 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:18.7
2 Tim Garret SlunečnýTim Garret Slunečný 13 AK KroměřížAK Kroměříž 4 0:18.9
3 Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek 14 AK KroměřížAK Kroměříž 0:19.2
4 Libor DundaLibor Dunda 13 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 5 0:19.4
5= Matyáš KremlMatyáš Kreml 15 AK KroměřížAK Kroměříž 11 0:19.8
5= Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík 13 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 1 0:19.8
7 Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík 14 AK KroměřížAK Kroměříž 0:19.9
8 Jan ŠafaříkJan Šafařík 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 10 0:20.0
9 Jakub VarhaníkJakub Varhaník 14 AK KroměřížAK Kroměříž 0:20.1
10 Jakub TrefilJakub Trefil 14 AK KroměřížAK Kroměříž 9 0:20.4
11 Jan KadlčíkJan Kadlčík 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:20.8
12 Richard PetrákRichard Petrák 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 12 0:24.4
13 Tomáš VečerkaTomáš Večerka 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 14 0:24.5
Celkem 13 závodníků

překážková dráha - Atletická přípravka-hoši

(pá, 23.9.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Lukáš ČernochLukáš Černoch 12 AK KroměřížAK Kroměříž 2 0:18.8
1= Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha 11 AK KroměřížAK Kroměříž 7 0:18.8
3 Tobiáš NeudeckerTobiáš Neudecker 11 AK KroměřížAK Kroměříž 0:19.1
4 Jakub NavrátilJakub Navrátil 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 8 0:19.3
5 Vendelín KremlVendelín Kreml 12 AK KroměřížAK Kroměříž 5 0:19.6
6 Štěpán SumecŠtěpán Sumec 12 AK KroměřížAK Kroměříž 11 0:19.7
7= Marek TomanMarek Toman 12 AK KroměřížAK Kroměříž 12 0:20.4
7= Lukáš KočárLukáš Kočár 11 AK KroměřížAK Kroměříž 15 0:20.4
9 Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových 12 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 3 0:21.2
10 Daniel ČernýDaniel Černý 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 4 0:21.3
11 Dalibor LajdaDalibor Lajda 12 AK KroměřížAK Kroměříž 14 0:21.9
12 Jan BajgarJan Bajgar 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 10 0:22.4
13 Denis ŠtefkaDenis Štefka 12 AK KroměřížAK Kroměříž 9 0:24.1
Celkem 13 závodníků

překážková dráha - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 23.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BudinskáAnna Budinská 13 AK KroměřížAK Kroměříž 28 0:19.8
2 Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 26 0:19.9
3 Tereza LáníkováTereza Láníková 13 AK KroměřížAK Kroměříž 15 0:20.2
4 Zuzana KusákováZuzana Kusáková 13 AK KroměřížAK Kroměříž 4 0:20.5
5 Sofie MatuštíkováSofie Matuštíková 13 AK KroměřížAK Kroměříž 27 0:20.9
6 Noemi SvobodováNoemi Svobodová 13 AK KroměřížAK Kroměříž 25 0:21.0
7 Adriana ValkováAdriana Valková 15 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 5 0:21.1
8= Adéla KřenkováAdéla Křenková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 20 0:21.8
8= Johana RusínskáJohana Rusínská 15 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 8 0:21.8
10 Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 18 0:21.9
11= Ema SouškováEma Soušková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 0:22.3
11= Elena FilgasováElena Filgasová 13 AK KroměřížAK Kroměříž 19 0:22.3
11= Elena MouralováElena Mouralová 14 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:22.3
14= Amélie SvobodováAmélie Svobodová 13 AK KroměřížAK Kroměříž 16 0:22.4
14= Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková 13 AK KroměřížAK Kroměříž 14 0:22.4
16 Nina ZicháčkováNina Zicháčková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 1 0:22.8
17 Josefína PalíškováJosefína Palíšková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 0:23.1
18 Natálie WurmováNatálie Wurmová 13 AK KroměřížAK Kroměříž 23 0:23.4
19 Eliška HanákováEliška Hanáková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 10 0:23.6
20 Olivie AlánováOlivie Alánová 14 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 2 0:24.4
21 Salma HájekSalma Hájek 13 AK KroměřížAK Kroměříž 17 0:24.7
22 Victoria MilerováVictoria Milerová 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 9 0:25.5
23 Eliška TrávníčkováEliška Trávníčková 14 AK KroměřížAK Kroměříž 0:25.6
24 Rozálie BakajováRozálie Bakajová 15 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 21 0:25.8
25 Lenka RůžičkováLenka Růžičková 16 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 3 0:26.5
26 Timea BrožíkováTimea Brožíková 17 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 22 0:26.9
27 Marie LukášováMarie Lukášová 14 AK KroměřížAK Kroměříž 7 2:02.0
Celkem 27 závodníků

překážková dráha - Atletická přípravka-dívky

(pá, 23.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Tereza BryškováTereza Bryšková 11 AK KroměřížAK Kroměříž 5 0:18.3
2 1 Sofie MajtánováSofie Majtánová 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 6 0:18.5
3 4 Barbora HanákováBarbora Hanáková 12 AK KroměřížAK Kroměříž 11 0:18.9
4 Eliška ChuráEliška Churá 11 AK KroměřížAK Kroměříž 0:19.0
5= 2 Julie MršťákováJulie Mršťáková 11 AK KroměřížAK Kroměříž 3 0:19.3
5= 5 Tereza VečerkováTereza Večerková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 12 0:19.3
7= 2 Martina LisáMartina Lisá 11 Orel jednota HulínOrel jednota Hulín 1 0:19.7
7= Nela ZavadilováNela Zavadilová 12 AK KroměřížAK Kroměříž 0:19.7
9 3 Julie DvořáčkováJulie Dvořáčková 12 AK KroměřížAK Kroměříž 7 0:20.6
10 4 Iva RůžičkováIva Růžičková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 8 0:21.3
11 3 Denisa PoláškováDenisa Polášková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 10 0:23.7
12 4 Aneta PoláškováAneta Polášková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 13 0:24.5
13 3 Amálie PaňákováAmálie Paňáková 12 TJ Chropyně, z.s.TJ Chropyně, z.s. 9 0:25.1
Celkem 13 závodníků