Okresní přebor atletických přípravek
Kroměříž (23. 9. 2022)skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 23.9.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klaudie AlánováKlaudie Alánová
Orel jednota Hulín |
10 | 2.82 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(pá, 23.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek
AK Kroměříž |
14 | 3.37 | ||||||||||||||||
2 |
Sebastian ŠtěpjákSebastian Štěpják
AK Kroměříž |
13 | 8 | 3.29 | |||||||||||||||
3 |
Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík
AK Kroměříž |
14 | 3.23 | ||||||||||||||||
4 |
Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s. |
13 | 14 | 3.17 | |||||||||||||||
5 |
Vendelín KremlVendelín Kreml
AK Kroměříž |
12 | 3.06 | ||||||||||||||||
6 |
Tim Garret SlunečnýTim Garret Slunečný
AK Kroměříž |
13 | 7 | 3.04 | |||||||||||||||
7 |
Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 13 | 2.90 | |||||||||||||||
8 |
Jakub TrefilJakub Trefil
AK Kroměříž |
14 | 9 | 2.81 | |||||||||||||||
9 |
Libor DundaLibor Dunda
Orel jednota Hulín |
13 | 3 | 2.77 | |||||||||||||||
10 |
Jakub VarhaníkJakub Varhaník
AK Kroměříž |
14 | 2.75 | ||||||||||||||||
11 |
Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 5 | 2.62 | |||||||||||||||
12= |
Tomáš VečerkaTomáš Večerka
TJ Chropyně, z.s. |
16 | 10 | 2.24 | |||||||||||||||
12= |
Richard PetrákRichard Petrák
TJ Chropyně, z.s. |
15 | 11 | 2.24 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(pá, 23.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 9 | 3.47 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš ČernochLukáš Černoch
AK Kroměříž |
12 | 2 | 3.45 | |||||||||||||||
3 |
Dalibor LajdaDalibor Lajda
AK Kroměříž |
12 | 8 | 3.38 | |||||||||||||||
4= |
Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 15 | 3.29 | |||||||||||||||
4= |
Tobiáš NeudeckerTobiáš Neudecker
AK Kroměříž |
11 | 3.29 | ||||||||||||||||
6 |
Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
AK Kroměříž |
11 | 10 | 3.21 | |||||||||||||||
7 |
Daniel ČernýDaniel Černý
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 3 | 3.14 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových
Orel jednota Hulín |
12 | 4 | 3.12 | |||||||||||||||
9 |
Matyáš KremlMatyáš Kreml
AK Kroměříž |
12 | 6 | 3.06 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš KočárLukáš Kočár
AK Kroměříž |
11 | 5 | 2.84 | |||||||||||||||
11 |
Denis ŠtefkaDenis Štefka
AK Kroměříž |
12 | 12 | 2.80 | |||||||||||||||
12 |
Vendelín KremlVendelín Kreml
AK Kroměříž |
12 | 7 | 2.49 | |||||||||||||||
13 |
Štěpán SumecŠtěpán Sumec
AK Kroměříž |
12 | 11 | 2.32 | |||||||||||||||
14 |
Marek TomanMarek Toman
AK Kroměříž |
12 | 14 | 2.17 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(pá, 23.9.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BudinskáAnna Budinská
AK Kroměříž |
13 | 3 | 2.98 | |||||||||||||||
2 |
Adéla KřenkováAdéla Křenková
AK Kroměříž |
14 | 8 | 2.79 | |||||||||||||||
3 |
Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 27 | 2.74 | |||||||||||||||
4= |
Johana RusínskáJohana Rusínská
Orel jednota Hulín |
15 | 14 | 2.69 | |||||||||||||||
4= |
Nina ZicháčkováNina Zicháčková
AK Kroměříž |
14 | 21 | 2.69 | |||||||||||||||
6= |
Salma HájekSalma Hájek
AK Kroměříž |
13 | 5 | 2.68 | |||||||||||||||
6= |
Zuzana KusákováZuzana Kusáková
AK Kroměříž |
13 | 9 | 2.68 | |||||||||||||||
8= |
Marie LukášováMarie Lukášová
AK Kroměříž |
14 | 11 | 2.67 | |||||||||||||||
8= |
Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 28 | 2.67 | |||||||||||||||
10 |
Elena FilgasováElena Filgasová
AK Kroměříž |
13 | 4 | 2.65 | |||||||||||||||
11 |
Tereza LáníkováTereza Láníková
AK Kroměříž |
13 | 10 | 2.64 | |||||||||||||||
12 |
Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková
AK Kroměříž |
13 | 18 | 2.56 | |||||||||||||||
13 |
Olivie AlánováOlivie Alánová
Orel jednota Hulín |
14 | 1 | 2.36 | |||||||||||||||
14 |
Eliška HanákováEliška Hanáková
AK Kroměříž |
14 | 6 | 2.33 | |||||||||||||||
15 |
Adriana ValkováAdriana Valková
Orel jednota Hulín |
15 | 19 | 2.28 | |||||||||||||||
16 |
Sofie MatuštíkováSofie Matuštíková
AK Kroměříž |
13 | 13 | 2.27 | |||||||||||||||
17= |
Amélie SvobodováAmélie Svobodová
AK Kroměříž |
13 | 15 | 2.26 | |||||||||||||||
17= |
Noemi SvobodováNoemi Svobodová
AK Kroměříž |
13 | 16 | 2.26 | |||||||||||||||
19 |
Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 26 | 2.15 | |||||||||||||||
20= |
Ema SouškováEma Soušková
AK Kroměříž |
14 | 2.14 | ||||||||||||||||
20= |
Eliška TrávníčkováEliška Trávníčková
AK Kroměříž |
14 | 2.14 | ||||||||||||||||
22 |
Josefína PalíškováJosefína Palíšková
AK Kroměříž |
14 | 2.12 | ||||||||||||||||
23 |
Victoria MilerováVictoria Milerová
TJ Chropyně, z.s. |
16 | 25 | 1.85 | |||||||||||||||
24 |
Rozálie BakajováRozálie Bakajová
TJ Chropyně, z.s. |
15 | 22 | 1.72 | |||||||||||||||
25 |
Timea BrožíkováTimea Brožíková
TJ Chropyně, z.s. |
17 | 2 | 1.66 | |||||||||||||||
26 |
Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s. |
16 | 24 | 1.63 | |||||||||||||||
Natálie WurmováNatálie Wurmová
AK Kroměříž |
13 | 20 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(pá, 23.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 |
Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 13 | 3.27 | ||||||||||||||
2 | 1 |
Tereza BryškováTereza Bryšková
AK Kroměříž |
11 | 1 | 3.26 | ||||||||||||||
3 | 4 |
Barbora HanákováBarbora Hanáková
AK Kroměříž |
12 | 4 | 3.16 | ||||||||||||||
4 |
Eliška ChuráEliška Churá
AK Kroměříž |
11 | 3.14 | ||||||||||||||||
5 |
Nela ZavadilováNela Zavadilová
AK Kroměříž |
12 | 3.11 | ||||||||||||||||
6 | 3 |
Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 8 | 2.97 | ||||||||||||||
7 | 2 |
Julie MršťákováJulie Mršťáková
AK Kroměříž |
11 | 6 | 2.96 | ||||||||||||||
8 | 3 |
Julie DvořáčkováJulie Dvořáčková
AK Kroměříž |
12 | 3 | 2.85 | ||||||||||||||
9 | 5 |
Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 12 | 2.71 | ||||||||||||||
10 | 4 |
Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 11 | 2.62 | ||||||||||||||
11 | 2 |
Martina LisáMartina Lisá
Orel jednota Hulín |
11 | 5 | 2.61 | ||||||||||||||
12= | 4 |
Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 10 | 2.57 | ||||||||||||||
12= | 3 |
Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 9 | 2.57 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(pá, 23.9.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klaudie AlánováKlaudie Alánová
Orel jednota Hulín |
10 | 19.30 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši
(pá, 23.9.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek
AK Kroměříž |
14 | 27.00 | ||||||||||||||||
2 |
Sebastian ŠtěpjákSebastian Štěpják
AK Kroměříž |
13 | 8 | 25.60 | |||||||||||||||
3 |
Matyáš KremlMatyáš Kreml
AK Kroměříž |
15 | 6 | 24.30 | |||||||||||||||
4 |
Tim Garret SlunečnýTim Garret Slunečný
AK Kroměříž |
13 | 7 | 23.30 | |||||||||||||||
5 |
Jakub TrefilJakub Trefil
AK Kroměříž |
14 | 9 | 21.80 | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠafaříkJan Šafařík
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 14 | 19.80 | |||||||||||||||
7 |
Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s. |
13 | 13 | 19.00 | |||||||||||||||
8 |
Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík
AK Kroměříž |
14 | 18.60 | ||||||||||||||||
9 |
Richard PetrákRichard Petrák
TJ Chropyně, z.s. |
15 | 11 | 13.70 | |||||||||||||||
10 |
Libor DundaLibor Dunda
Orel jednota Hulín |
13 | 3 | 13.60 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš VečerkaTomáš Večerka
TJ Chropyně, z.s. |
16 | 10 | 09.30 | |||||||||||||||
12 |
Jakub VarhaníkJakub Varhaník
AK Kroměříž |
14 | 09.20 | ||||||||||||||||
13 |
Jan KadlčíkJan Kadlčík
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 5 | 08.40 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(pá, 23.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha
AK Kroměříž |
11 | 10 | 35.70 | |||||||||||||||
2 |
Daniel ČernýDaniel Černý
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 3 | 29.70 | |||||||||||||||
3 |
Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 9 | 27.40 | |||||||||||||||
4 |
Štěpán SumecŠtěpán Sumec
AK Kroměříž |
12 | 11 | 25.30 | |||||||||||||||
5 |
Dalibor LajdaDalibor Lajda
AK Kroměříž |
12 | 8 | 24.70 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových
Orel jednota Hulín |
12 | 4 | 23.50 | |||||||||||||||
7 |
Vendelín KremlVendelín Kreml
AK Kroměříž |
12 | 7 | 22.10 | |||||||||||||||
8 |
Lukáš KočárLukáš Kočár
AK Kroměříž |
11 | 5 | 21.90 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš ČernochLukáš Černoch
AK Kroměříž |
12 | 2 | 20.60 | |||||||||||||||
10 |
Marek TomanMarek Toman
AK Kroměříž |
12 | 14 | 18.20 | |||||||||||||||
11 |
Tobiáš NeudeckerTobiáš Neudecker
AK Kroměříž |
11 | 17.90 | ||||||||||||||||
12 |
Denis ŠtefkaDenis Štefka
AK Kroměříž |
12 | 12 | 17.00 | |||||||||||||||
13 |
Jan BajgarJan Bajgar
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 15 | 12.50 | |||||||||||||||
Matyáš KremlMatyáš Kreml
AK Kroměříž |
12 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky
(pá, 23.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Elena FilgasováElena Filgasová
AK Kroměříž |
13 | 4 | 17.40 | |||||||||||||||
2 |
Noemi SvobodováNoemi Svobodová
AK Kroměříž |
13 | 16 | 17.20 | |||||||||||||||
3 |
Anna BudinskáAnna Budinská
AK Kroměříž |
13 | 3 | 16.60 | |||||||||||||||
4 |
Amélie SvobodováAmélie Svobodová
AK Kroměříž |
13 | 15 | 16.10 | |||||||||||||||
5 |
Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 26 | 16.00 | |||||||||||||||
6 |
Sofie MatuštíkováSofie Matuštíková
AK Kroměříž |
13 | 13 | 14.40 | |||||||||||||||
7 |
Salma HájekSalma Hájek
AK Kroměříž |
13 | 5 | 14.30 | |||||||||||||||
8 |
Nina ZicháčkováNina Zicháčková
AK Kroměříž |
14 | 21 | 13.40 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana KusákováZuzana Kusáková
AK Kroměříž |
13 | 9 | 13.10 | |||||||||||||||
10 |
Adriana ValkováAdriana Valková
Orel jednota Hulín |
15 | 19 | 12.30 | |||||||||||||||
11 |
Tereza LáníkováTereza Láníková
AK Kroměříž |
13 | 10 | 11.10 | |||||||||||||||
12= |
Natálie WurmováNatálie Wurmová
AK Kroměříž |
13 | 20 | 11.00 | |||||||||||||||
12= |
Eliška HanákováEliška Hanáková
AK Kroměříž |
14 | 6 | 11.00 | |||||||||||||||
12= |
Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 27 | 11.00 | |||||||||||||||
15= |
Ema SouškováEma Soušková
AK Kroměříž |
14 | 10.90 | ||||||||||||||||
15= |
Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková
AK Kroměříž |
13 | 18 | 10.90 | |||||||||||||||
17 |
Marie LukášováMarie Lukášová
AK Kroměříž |
14 | 11 | 10.10 | |||||||||||||||
18 |
Elena MouralováElena Mouralová
TJ Chropyně, z.s. |
14 | 28 | 09.40 | |||||||||||||||
19 |
Josefína PalíškováJosefína Palíšková
AK Kroměříž |
14 | 08.60 | ||||||||||||||||
20 |
Olivie AlánováOlivie Alánová
Orel jednota Hulín |
14 | 1 | 08.30 | |||||||||||||||
21 |
Eliška TrávníčkováEliška Trávníčková
AK Kroměříž |
14 | 08.00 | ||||||||||||||||
22 |
Adéla KřenkováAdéla Křenková
AK Kroměříž |
14 | 8 | 07.70 | |||||||||||||||
23 |
Lenka RůžičkováLenka Růžičková
TJ Chropyně, z.s. |
16 | 24 | 06.40 | |||||||||||||||
24 |
Johana RusínskáJohana Rusínská
Orel jednota Hulín |
15 | 14 | 06.20 | |||||||||||||||
25 |
Timea BrožíkováTimea Brožíková
TJ Chropyně, z.s. |
17 | 2 | 05.60 | |||||||||||||||
26 |
Rozálie BakajováRozálie Bakajová
TJ Chropyně, z.s. |
15 | 22 | 05.00 | |||||||||||||||
27 |
Victoria MilerováVictoria Milerová
TJ Chropyně, z.s. |
16 | 23 | 04.50 | |||||||||||||||
Michaela DaňkováMichaela Daňková
AK Kroměříž |
14 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(pá, 23.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 |
Barbora HanákováBarbora Hanáková
AK Kroměříž |
12 | 4 | 25.30 | ||||||||||||||
2 | 2 |
Julie MršťákováJulie Mršťáková
AK Kroměříž |
11 | 6 | 25.00 | ||||||||||||||
3= | 1 |
Tereza BryškováTereza Bryšková
AK Kroměříž |
11 | 1 | 21.20 | ||||||||||||||
3= |
Nela ZavadilováNela Zavadilová
AK Kroměříž |
12 | 21.20 | ||||||||||||||||
5 | 1 |
Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 13 | 20.00 | ||||||||||||||
6 | 3 |
Amálie PaňákováAmálie Paňáková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 12 | 19.80 | ||||||||||||||
7 |
Eliška ChuráEliška Churá
AK Kroměříž |
11 | 16.90 | ||||||||||||||||
8 | 5 |
Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 11 | 16.00 | ||||||||||||||
9 | 3 |
Julie DvořáčkováJulie Dvořáčková
AK Kroměříž |
12 | 3 | 15.70 | ||||||||||||||
10 | 4 |
Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 10 | 15.40 | ||||||||||||||
11= | 3 |
Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 8 | 14.10 | ||||||||||||||
11= | 2 |
Martina LisáMartina Lisá
Orel jednota Hulín |
11 | 5 | 14.10 | ||||||||||||||
13 | 4 |
Iva RůžičkováIva Růžičková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 9 | 12.80 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
překážková dráha - Ml. žákyně
(pá, 23.9.2022 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Klaudie AlánováKlaudie Alánová | 10 | Orel jednota Hulín | 0:19.4 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
překážková dráha - Atletická minipřípravka-hoši
(pá, 23.9.2022 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian ŠtěpjákSebastian Štěpják | 13 | AK Kroměříž | 2 | 0:18.7 | ||||||||||||||
2 | Tim Garret SlunečnýTim Garret Slunečný | 13 | AK Kroměříž | 4 | 0:18.9 | ||||||||||||||
3 | Přemysl ŠtěpánekPřemysl Štěpánek | 14 | AK Kroměříž | 0:19.2 | |||||||||||||||
4 | Libor DundaLibor Dunda | 13 | Orel jednota Hulín | 5 | 0:19.4 | ||||||||||||||
5= | Matyáš KremlMatyáš Kreml | 15 | AK Kroměříž | 11 | 0:19.8 | ||||||||||||||
5= | Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík | 13 | TJ Chropyně, z.s. | 1 | 0:19.8 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav AdamčíkJaroslav Adamčík | 14 | AK Kroměříž | 0:19.9 | |||||||||||||||
8 | Jan ŠafaříkJan Šafařík | 14 | TJ Chropyně, z.s. | 10 | 0:20.0 | ||||||||||||||
9 | Jakub VarhaníkJakub Varhaník | 14 | AK Kroměříž | 0:20.1 | |||||||||||||||
10 | Jakub TrefilJakub Trefil | 14 | AK Kroměříž | 9 | 0:20.4 | ||||||||||||||
11 | Jan KadlčíkJan Kadlčík | 14 | TJ Chropyně, z.s. | 6 | 0:20.8 | ||||||||||||||
12 | Richard PetrákRichard Petrák | 15 | TJ Chropyně, z.s. | 12 | 0:24.4 | ||||||||||||||
13 | Tomáš VečerkaTomáš Večerka | 16 | TJ Chropyně, z.s. | 14 | 0:24.5 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
překážková dráha - Atletická přípravka-hoši
(pá, 23.9.2022 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Lukáš ČernochLukáš Černoch | 12 | AK Kroměříž | 2 | 0:18.8 | ||||||||||||||
1= | Matyáš StavinohaMatyáš Stavinoha | 11 | AK Kroměříž | 7 | 0:18.8 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš NeudeckerTobiáš Neudecker | 11 | AK Kroměříž | 0:19.1 | |||||||||||||||
4 | Jakub NavrátilJakub Navrátil | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 8 | 0:19.3 | ||||||||||||||
5 | Vendelín KremlVendelín Kreml | 12 | AK Kroměříž | 5 | 0:19.6 | ||||||||||||||
6 | Štěpán SumecŠtěpán Sumec | 12 | AK Kroměříž | 11 | 0:19.7 | ||||||||||||||
7= | Marek TomanMarek Toman | 12 | AK Kroměříž | 12 | 0:20.4 | ||||||||||||||
7= | Lukáš KočárLukáš Kočár | 11 | AK Kroměříž | 15 | 0:20.4 | ||||||||||||||
9 | Vojtěch JankovýchVojtěch Jankových | 12 | Orel jednota Hulín | 3 | 0:21.2 | ||||||||||||||
10 | Daniel ČernýDaniel Černý | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 4 | 0:21.3 | ||||||||||||||
11 | Dalibor LajdaDalibor Lajda | 12 | AK Kroměříž | 14 | 0:21.9 | ||||||||||||||
12 | Jan BajgarJan Bajgar | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 10 | 0:22.4 | ||||||||||||||
13 | Denis ŠtefkaDenis Štefka | 12 | AK Kroměříž | 9 | 0:24.1 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
překážková dráha - Atletická minipřípravka-dívky
(pá, 23.9.2022 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BudinskáAnna Budinská | 13 | AK Kroměříž | 28 | 0:19.8 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŽidlíkováKristýna Židlíková | 14 | TJ Chropyně, z.s. | 26 | 0:19.9 | ||||||||||||||
3 | Tereza LáníkováTereza Láníková | 13 | AK Kroměříž | 15 | 0:20.2 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KusákováZuzana Kusáková | 13 | AK Kroměříž | 4 | 0:20.5 | ||||||||||||||
5 | Sofie MatuštíkováSofie Matuštíková | 13 | AK Kroměříž | 27 | 0:20.9 | ||||||||||||||
6 | Noemi SvobodováNoemi Svobodová | 13 | AK Kroměříž | 25 | 0:21.0 | ||||||||||||||
7 | Adriana ValkováAdriana Valková | 15 | Orel jednota Hulín | 5 | 0:21.1 | ||||||||||||||
8= | Adéla KřenkováAdéla Křenková | 14 | AK Kroměříž | 20 | 0:21.8 | ||||||||||||||
8= | Johana RusínskáJohana Rusínská | 15 | Orel jednota Hulín | 8 | 0:21.8 | ||||||||||||||
10 | Anna Maria MilerováAnna Maria Milerová | 14 | TJ Chropyně, z.s. | 18 | 0:21.9 | ||||||||||||||
11= | Ema SouškováEma Soušková | 14 | AK Kroměříž | 0:22.3 | |||||||||||||||
11= | Elena FilgasováElena Filgasová | 13 | AK Kroměříž | 19 | 0:22.3 | ||||||||||||||
11= | Elena MouralováElena Mouralová | 14 | TJ Chropyně, z.s. | 6 | 0:22.3 | ||||||||||||||
14= | Amélie SvobodováAmélie Svobodová | 13 | AK Kroměříž | 16 | 0:22.4 | ||||||||||||||
14= | Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková | 13 | AK Kroměříž | 14 | 0:22.4 | ||||||||||||||
16 | Nina ZicháčkováNina Zicháčková | 14 | AK Kroměříž | 1 | 0:22.8 | ||||||||||||||
17 | Josefína PalíškováJosefína Palíšková | 14 | AK Kroměříž | 0:23.1 | |||||||||||||||
18 | Natálie WurmováNatálie Wurmová | 13 | AK Kroměříž | 23 | 0:23.4 | ||||||||||||||
19 | Eliška HanákováEliška Hanáková | 14 | AK Kroměříž | 10 | 0:23.6 | ||||||||||||||
20 | Olivie AlánováOlivie Alánová | 14 | Orel jednota Hulín | 2 | 0:24.4 | ||||||||||||||
21 | Salma HájekSalma Hájek | 13 | AK Kroměříž | 17 | 0:24.7 | ||||||||||||||
22 | Victoria MilerováVictoria Milerová | 16 | TJ Chropyně, z.s. | 9 | 0:25.5 | ||||||||||||||
23 | Eliška TrávníčkováEliška Trávníčková | 14 | AK Kroměříž | 0:25.6 | |||||||||||||||
24 | Rozálie BakajováRozálie Bakajová | 15 | TJ Chropyně, z.s. | 21 | 0:25.8 | ||||||||||||||
25 | Lenka RůžičkováLenka Růžičková | 16 | TJ Chropyně, z.s. | 3 | 0:26.5 | ||||||||||||||
26 | Timea BrožíkováTimea Brožíková | 17 | TJ Chropyně, z.s. | 22 | 0:26.9 | ||||||||||||||
27 | Marie LukášováMarie Lukášová | 14 | AK Kroměříž | 7 | 2:02.0 | ||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
překážková dráha - Atletická přípravka-dívky
(pá, 23.9.2022 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Tereza BryškováTereza Bryšková | 11 | AK Kroměříž | 5 | 0:18.3 | |||||||||||||
2 | 1 | Sofie MajtánováSofie Majtánová | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 6 | 0:18.5 | |||||||||||||
3 | 4 | Barbora HanákováBarbora Hanáková | 12 | AK Kroměříž | 11 | 0:18.9 | |||||||||||||
4 | Eliška ChuráEliška Churá | 11 | AK Kroměříž | 0:19.0 | |||||||||||||||
5= | 2 | Julie MršťákováJulie Mršťáková | 11 | AK Kroměříž | 3 | 0:19.3 | |||||||||||||
5= | 5 | Tereza VečerkováTereza Večerková | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 12 | 0:19.3 | |||||||||||||
7= | 2 | Martina LisáMartina Lisá | 11 | Orel jednota Hulín | 1 | 0:19.7 | |||||||||||||
7= | Nela ZavadilováNela Zavadilová | 12 | AK Kroměříž | 0:19.7 | |||||||||||||||
9 | 3 | Julie DvořáčkováJulie Dvořáčková | 12 | AK Kroměříž | 7 | 0:20.6 | |||||||||||||
10 | 4 | Iva RůžičkováIva Růžičková | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 8 | 0:21.3 | |||||||||||||
11 | 3 | Denisa PoláškováDenisa Polášková | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 10 | 0:23.7 | |||||||||||||
12 | 4 | Aneta PoláškováAneta Polášková | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 13 | 0:24.5 | |||||||||||||
13 | 3 | Amálie PaňákováAmálie Paňáková | 12 | TJ Chropyně, z.s. | 9 | 0:25.1 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |