Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Praha - Juliska (20. 9. 2022)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 PB 11.20 608.00
2 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 10.61 569.00
3 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 10.60 569.00
4 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 10.27 547.00
5 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 5 PB 09.57 501.00
6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 PB 09.55 500.00
7 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 PB 09.25 480.00
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 8 PB 09.15 474.00
MS Mia KorbelováMia Korbelová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 6 PB 08.29
10 Anna SellnerováAnna Sellnerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
05 PB 08.10 406.00
11 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 3 PB 07.46 365.00
12 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 PB 07.10 341.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla Praha 1TJ Dukla Praha 1
01 PB 13.95 791.00
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 PB 11.28 614.00
3 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 PB 10.80 582.00
4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 09.82 518.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 10.49 562.00
2 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 09.89 522.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 08.58 437.00
4 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 PB 06.74 318.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 13.88 721.00
2 Patrik MarinovPatrik Marinov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 10.62 523.00
3 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1 PB 10.08 490.00
4 Tobias ParikhTobias Parikh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 PB 08.32 385.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 PB 11.56 580.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 PB 10.53 518.00
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 09.69 467.00
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 PB 09.40 450.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 3 PB 15.68 832.00
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 1 PB 13.57 702.00
3 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 PB 11.36 568.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 10.44 512.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 PB 40.02 655.00
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 PB 38.43 624.00
3 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 PB 32.00 500.00
4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 23.36 339.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (út, 20.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 1 PB 44.30
MS Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 44.22
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 29.41 451.00
2 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 PB 20.02 278.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 18.38 249.00
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 NM
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 25.36 376.00
2 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 PB 24.54 361.00
3 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 24.51 360.00
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 8 PB 23.40 340.00
5 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 PB 22.90 330.00
6 Anna SellnerováAnna Sellnerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
05 PB 21.17 299.00
7 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 5 PB 18.34 248.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 PB 17.24 229.00
MS Mia KorbelováMia Korbelová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 6 PB 15.40
10 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 PB 12.52 147.00
Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 3 NM
Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 NM
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 20.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tobias ParikhTobias Parikh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1 PB 28.20
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 34.74 558.00
2 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1 PB 27.85 422.00
3 Patrik MarinovPatrik Marinov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 21.03 291.00
Tobias ParikhTobias Parikh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 NM
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 PB 41.45 694.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 PB 34.29 549.00
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 24.73 362.00
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 PB 24.72 362.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 1 PB 54.81 971.00
2 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 3 PB 48.11 831.00
3 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 PB 31.60 496.00
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 28.20 429.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (út, 20.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 2 SB 56.19 -
MS Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 PB 51.86 -
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 36.81 606.00
2 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 PB 33.25 538.00
3 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 PB 31.91 513.00
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 8 PB 30.42 485.00
5 Anna SellnerováAnna Sellnerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
05 PB 27.52 430.00
6 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 27.22 424.00
MS Viktorie SujováViktorie Sujová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 11 PB 26.08
8 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4 PB 23.48 354.00
9 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 PB 21.73 321.00
10 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 5 PB 20.37 296.00
11 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 20.13 291.00
12 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 3 PB 18.06 253.00
MS Mia KorbelováMia Korbelová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 6 PB 12.37
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 PB 58.45 1024.0
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 PB 31.00 496.00
3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 PB 30.24 481.00
4 Natália VálekováNatália Váleková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 PB 26.02 401.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 40.22 672.00
2 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 31.51 505.00
3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 PB 21.69 320.00
4 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 19.95 288.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1 PB 36.74 395.00
2 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 PB 35.51 377.00
MS Zdeněk VacekZdeněk Vacek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 4 PB 31.68
4 Tobias ParikhTobias Parikh
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 PB 28.82 283.00
5 Patrik MarinovPatrik Marinov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 19.86 159.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 51.23 607.00
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 1 PB 44.16 503.00
3 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 3 PB 40.47 449.00
4 Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 PB 34.71 366.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 20.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 PB 50.56 597.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 PB 41.58 465.00
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 30.73 309.00
Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 NM
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2176
2 Dominik SládekDominik Sládek 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2112
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1548
4 Jan ExnerJan Exner 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1430
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1871
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1532
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1138
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0812
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1656
2 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1307
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0973
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0668
Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Celkem 5 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martina PíšováMartina Píšová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2106
2 Natália VálekováNatália Váleková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1847
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1734
4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1338
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1645
2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1067
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0974
4 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 0916
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1529
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1507
3 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1343
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 1299
5 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1220
6 Anna SellnerováAnna Sellnerová 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1135
7 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1063
8 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1045
9 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0993
10 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 0809
MS Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 0763
12 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 0618
Viktorie SujováViktorie Sujová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Celkem 13 závodníků