Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích

Praha - Stromovka (10. - 12. 2. 2023)

Medailová bilance

Pořadí Oddíl bilance
1 ASK Slavia Praha 6 - 5 - 3
2 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6 - 4 - 1
3 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 - 1 - 1
4 TJ Spartak Třebíč, spolek 4 - 1 - 1
5 T. J. Sokol České Budějovice 4 - 1 - 1
6 AK Sokol Nehvizdy 3 - 5 - 4
7 TJ Dukla Praha 3 - 5 - 3
8 Atletický klub Olomouc z.s. 3 - 1 - 3
9 Atletika Poruba z.s. 2 - 3 - 2
10 SK Jeseniova 2 - 2 - 1
11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2 - 2 - 0
12 Atletika Jižní Město z.s. 2 - 1 - 4
13 VSK Univerzita Brno 2 - 1 - 2
14 Hvězda Pardubice z.s. 1 - 4 - 4
15 Spartak Praha 4 1 - 2 - 3
16 Univerzitní sportovní klub Praha 1 - 2 - 1
17 AK ŠKODA Plzeň 1 - 1 - 2
18 TJ Sokol Kolín-atletika 1 - 1 - 1
19 Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 - 1 - 0
20 SK Kotlářka Praha, z.s. 1 - 0 - 1
21 TJ Baník Stříbro, spolek 1 - 0 - 1
22 PSK Olymp Praha, z.s. 1 - 0 - 1
23 AC Pardubice 1 - 0 - 1
24 Atletický klub Hošťálkovice, z. s. 1 - 0 - 0
25 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 - 0 - 0
26 Atletický klub Zlín, z.s. 1 - 0 - 0
27 Serbia 1 - 0 - 0
28 TJ Sokol Hradec Králové 0 - 3 - 2
29 AK Olymp Brno, spolek 0 - 3 - 1
30 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. 0 - 2 - 3
31 TJ Šumperk, z.s. 0 - 1 - 1
32 ASK Dipoli z.s. 0 - 1 - 1
33 Atletika Chrudim, z.s. 0 - 1 - 1
34 TJ Znojmo, z.s. 0 - 1 - 0
35 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 0 - 1 - 0
36 AC Slovan Liberec, z.s. 0 - 1 - 0
37 TJ VS Tábor, z. s. 0 - 0 - 2
38 Atletika Klatovy 0 - 0 - 1
39 Atletika Jihlava z.s. 0 - 0 - 1
40 AC Vysoké Mýto z.s. 0 - 0 - 1
41 TJ TŽ Třinec 0 - 0 - 1
42 Atletický klub Šternberk z.s. 0 - 0 - 1
43 AC Česká Lípa 0 - 0 - 0
44 TJ Sokol Opava 0 - 0 - 0
45 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 0 - 0 - 0
46 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 0 - 0 - 0
47 A. C. TEPO Kladno 0 - 0 - 0
48 AC TJ Jičín 0 - 0 - 0
49 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 0 - 0 - 0
50 SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0 - 0 - 0
51 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 0 - 0 - 0
52 ATLETIKA Polička, spolek 0 - 0 - 0
53 TJ Jiskra Litomyšl 0 - 0 - 0
54 AC Mladá Boleslav z.s. 0 - 0 - 0
55 Atletika Stodůlky, z.s. 0 - 0 - 0
56 SKP Nymburk, z.s. 0 - 0 - 0