Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (18. - 19. 2. 2023)

3000 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7:24.90 Daniel KOMEN KEN 06.02.1998 Budapest (HUN)
WL 7:23.81 Lamecha GIRMA ETH 15.02.2023 Arena Stade Couvert, Liévin (FRA)
NR 7:48.8 Lubomír Tesáček CZE 28.01.1981 Praha
MR 7:51.59 Lubomír Tesáček CZE 1986
NL 07:53.30 Damián Vích CZE 11.02.2023 Metz
(so, 18.2.2023 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 245 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 08:05.59
MS 223 Nick DealNick Deal 98 United States United States 2 PB 08:09.67
3 22 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 08:11.55
4 92 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 08:15.01
5 229 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 17 SB 08:16.47
6 259 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 08:23.53
7 237 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08:25.46
8 303 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 08:38.32
9 347 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 13 SB 08:38.66
10 274 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 10 08:40.44
11 49 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 11 08:41.25
12 183 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 16 PB 08:41.39
13 346 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 08:42.10
14 50 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 14 PB 08:43.73
15 190 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 08:51.74
16 126 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 15 08:55.59
341 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200229Kovář Jáchym (DUKPR)33.25
400229Kovář Jáchym (DUKPR)1:05.34
600229Kovář Jáchym (DUKPR)1:38.03
800245Vích Damián (DUKPR)2:11.16
1000245Vích Damián (DUKPR)2:44.03
1200245Vích Damián (DUKPR)3:16.88
1400245Vích Damián (DUKPR)3:49.33
1600245Vích Damián (DUKPR)4:21.63
1800245Vích Damián (DUKPR)4:54.08
2000245Vích Damián (DUKPR)5:26.31
2200245Vích Damián (DUKPR)5:58.84
2400245Vích Damián (DUKPR)6:31.03
2600245Vích Damián (DUKPR)7:03.11
2800245Vích Damián (DUKPR)7:34.77
Celkem 17 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 245 Damián Vích - - - - 02:45.4 03:18.3 03:50.8 04:23.1 04:55.6 05:27.7 06:00.3 06:32.4 07:04.5 07:36.1
MS 223 Nick Deal - - - - 02:46.0 03:19.4 03:51.8 04:24.1 04:56.8 05:28.3 06:00.8 06:33.9 07:07.6 07:39.5
3 22 Tomáš Habarta - - - - 02:45.1 03:18.8 03:51.3 04:24.1 04:57.2 05:31.1 06:04.6 06:38.5 07:10.7 07:42.9
4 92 Matěj Hřebačka - - - - 02:46.3 03:19.2 03:51.6 04:24.7 04:57.4 05:31.0 06:05.1 06:38.5 07:12.0 07:45.4
5 229 Jáchym Kovář - - - - 02:46.1 03:18.9 03:51.6 04:24.3 04:57.0 05:29.6 06:02.7 06:36.7 07:10.4 07:44.0
6 259 Jan Málek - - - - 02:47.0 03:19.8 03:52.8 04:26.1 05:00.1 05:35.2 06:10.7 06:46.7 07:21.3 07:54.2
7 237 René Sasyn - - - - 02:46.4 03:19.8 03:52.6 04:26.1 05:00.2 05:35.3 06:10.9 06:46.5 07:22.1 07:54.2
8 303 Marek Krišica - - - - 02:47.2 03:20.2 03:53.1 04:27.6 05:04.1 05:42.0 06:19.1 06:56.9 07:33.6 08:08.5
9 347 Jan Odehnal - - - - 02:50.6 03:25.3 04:00.3 04:36.6 05:12.8 05:48.4 06:22.8 06:57.9 07:33.4 08:07.0
10 274 Milan Janoušek - - - - 02:50.5 03:25.3 04:00.6 04:36.6 05:12.7 05:48.9 06:24.7 07:00.6 07:36.3 08:10.5
11 49 Šimon Ekl - - - - 02:47.2 03:21.4 03:56.4 04:31.2 05:07.0 05:43.8 06:20.5 06:57.2 07:33.2 08:09.1
12 183 Martin Olšanský - - - - 02:53.2 03:28.7 04:04.9 04:41.3 05:17.5 05:53.1 06:28.2 07:03.1 07:37.5 08:09.8
13 346 Vojtěch Novák - - - - 02:51.2 03:25.6 04:01.2 04:36.6 05:12.8 05:48.3 06:22.8 06:57.2 07:34.0 08:09.9
14 50 Vítek Fiala - - - - 02:51.3 03:25.9 04:01.2 04:37.0 05:13.1 05:49.2 06:25.1 07:00.4 07:36.4 08:12.1
15 190 Václav Vandrovec - - - - 02:53.5 03:29.6 04:04.9 04:41.1 05:17.7 05:54.6 06:31.2 07:08.3 07:45.6 08:20.9
16 126 Adam Zajíček - - - - 02:52.7 03:28.5 04:04.6 04:41.3 05:17.7 05:54.6 06:31.3 07:08.1 07:45.3 08:21.0
341 David Foller - - - - - - - - - - - - - -

3000 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8:16.60 Genzebe DIBABA ETH 06.02.2014 Globe Arena, Stockholm (SWE)
WL 8:25.05 Alicia MONSON USA 11.02.2023 Armory Track&Field Center, New York, NY (USA)
NR 8:49.15 Andrea Šuldesová CZE 03.02.1999 Erfurt
MR 9:04.84 Simona Vrzalová CZE 2017
NL 09:30.17 Barbora Lampová CZE 04.02.2023 Ostrava
(so, 18.2.2023 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 PB 09:38.25
2 265 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 09:39.04
3 291 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 12 09:40.78
4 146 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 93 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 09:54.09
5 188 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 10:05.98
6 294 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 SB 10:09.13
7 332 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 10:19.83
8 204 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 10:23.62
9 36 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 10:24.04
10 44 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 10:32.00
11 217 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 SB 10:33.97
12 38 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 10:50.38
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200291Lampová Barbora (SOKOP)35.53
400291Lampová Barbora (SOKOP)1:11.78
600291Lampová Barbora (SOKOP)1:49.58
800291Lampová Barbora (SOKOP)2:28.49
1000291Lampová Barbora (SOKOP)3:08.60
1200291Lampová Barbora (SOKOP)3:48.85
1400291Lampová Barbora (SOKOP)4:29.14
1600291Lampová Barbora (SOKOP)5:09.79
1800291Lampová Barbora (SOKOP)5:50.73
2000291Lampová Barbora (SOKOP)6:31.85
2200291Lampová Barbora (SOKOP)7:12.38
2400291Lampová Barbora (SOKOP)7:52.49
2600291Lampová Barbora (SOKOP)8:31.02
2800291Lampová Barbora (SOKOP)9:06.87
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 15 Soňa Kouřilová 00:36.6 01:13.0 01:50.7 02:29.9 03:09.8 03:50.2 04:30.4 05:10.9 05:51.8 06:33.1 07:13.7 07:53.7 08:32.4 09:08.1
2 265 Anita Žáková 00:36.6 01:12.8 01:50.7 02:29.9 03:09.6 03:49.9 04:30.4 05:10.9 05:51.9 06:33.1 07:13.7 07:53.9 08:32.2 09:07.9
3 291 Barbora Lampová 00:36.3 01:12.4 01:50.2 02:28.9 03:09.2 03:49.4 04:30.2 05:10.3 05:51.3 06:32.6 07:12.9 07:53.2 08:31.7 09:07.9
4 146 Barbora Zoubková 00:37.2 01:13.5 01:51.1 02:30.1 03:10.3 03:50.4 04:30.4 05:11.1 05:52.0 06:33.1 07:13.7 07:54.3 08:35.5 09:17.1
5 188 Regina Procházková 00:40.1 01:19.0 01:59.0 02:40.5 03:22.3 04:03.2 04:44.4 05:26.0 06:07.7 06:48.5 07:29.7 08:11.1 08:53.3 09:33.2
6 294 Tereza Lukášová 00:38.9 01:17.6 01:58.2 02:39.8 03:21.4 04:02.2 04:42.4 05:23.6 06:05.4 06:47.0 07:29.1 08:10.6 08:52.7 09:32.5
7 332 Sylvie Štiglerová 00:38.2 01:16.7 01:56.3 02:37.3 03:19.6 04:01.9 04:43.5 05:26.2 06:10.3 06:53.8 07:37.7 08:21.5 09:04.3 09:44.0
8 204 Dominika Kraussová 00:38.7 01:18.4 01:58.3 02:39.6 03:21.4 04:02.0 04:43.3 05:24.9 06:07.7 06:51.3 07:35.7 08:19.9 09:03.5 09:44.4
9 36 Natálie Furchová 00:38.4 01:17.0 01:57.4 02:39.3 03:20.8 04:02.7 04:43.9 05:25.1 06:07.4 06:50.2 07:33.7 08:18.7 09:03.2 09:45.6
10 44 Hana Pavelková 00:40.3 01:19.2 01:59.2 02:40.7 03:22.5 04:04.1 04:46.1 05:28.5 06:11.3 06:52.8 07:36.0 08:19.6 09:04.6 09:51.6
11 217 Lenka Pardamcová 00:40.5 01:19.8 01:59.6 02:40.2 03:22.1 04:03.7 04:45.5 05:27.7 06:11.6 06:56.1 07:41.7 08:27.0 09:12.4 09:55.6
12 38 Aneta Kolegarová 00:39.4 01:18.7 01:58.4 02:40.5 03:21.6 04:03.5 04:45.9 05:28.5 06:12.1 06:57.8 07:43.7 08:30.3 09:18.2 10:06.0