Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (25. - 26. 2. 2023)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 37 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.02 Q
2 248 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.25 Q
3 388 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 1:58.65 q
4 617 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 1:59.04 q
5 270 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:00.43
6 450 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 2:01.35
7 28 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 2:06.11
8 42 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:14.18
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200248Künstler Marek (AKLOL)28.49
400248Künstler Marek (AKLOL)58.55
600248Künstler Marek (AKLOL)1:27.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:48) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 763 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 1:59.62 Q
2 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 1:59.79 Q
3 130 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 2:00.61
4 575 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.24
5 560 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 2:02.79
6 255 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:03.56
482 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200255Za Nzambi Jason Flaviano (AKLOL)27.65
40033Pergler Michal (DOMAZ)58.74
60033Pergler Michal (DOMAZ)1:29.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 134 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:57.35 Q
2 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:57.70 Q
3 432 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 1:59.95
4 184 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 2:00.24
5 741 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 2:00.38
6 36 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 2:04.12
7 7 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 2:04.68
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200134Hrubý Radek (SKPLZ)28.56
400184Kopenec Martin (SLAPR)58.29
60093Dudycha Jakub (VMYTO)1:28.65
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 134 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 1:57.35 Q
2 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:57.70 Q
3 37 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 1:58.02 Q
4 248 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.25 Q
5 388 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 1:58.65 q
6 617 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 1:59.04 q
7 763 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 1:59.62 Q
8 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 1:59.79 Q
9 432 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 1:59.95
10 184 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 2:00.24
11 741 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 2:00.38
12 270 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:00.43
13 130 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 2:00.61
14 450 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 2:01.35
15 575 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:02.24
16 560 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 1 2:02.79
17 255 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:03.56
18 36 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 2:04.12
19 7 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 2:04.68
20 28 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 2:06.11
21 42 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:14.18
482 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 26.2.2023 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 93 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 1:56.30
2 37 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:57.62
3 763 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 1:57.66
4 248 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 1:57.66
5 388 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 1:59.47
6 33 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 1:59.89
7 134 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 2:00.35
8 617 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:02.09
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20033Pergler Michal (DOMAZ)28.03
40033Pergler Michal (DOMAZ)59.53
60093Dudycha Jakub (VMYTO)1:29.11
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 574 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:01.29 Q
2 757 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:01.61 Q
3 379 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 2:02.21
4 253 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:04.69
5 676 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:05.11
6 384 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.10
7 561 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6 2:06.84
8 338 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 1 2:07.97
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200574Hübner Richard (LIAZJ)30.13
400757Pavlas David (USKUL)1:01.84
600757Pavlas David (USKUL)1:32.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 492 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.86 Q
2 361 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:02.19 Q
3 6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 2:02.25
4 140 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 2:03.19
5 416 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:03.75
6 602 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 2:05.25
7 544 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 2:07.13
8 44 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:11.51
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200361Slavík Šimon (STBOL)28.93
400361Slavík Šimon (STBOL)1:01.52
600492Volný Tomáš (VITKO)1:32.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 710 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 2:00.74 Q
2 219 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:00.87 Q
3 73 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 2:00.91 q
4 268 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 2:01.04 q
5 173 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:02.60
6 167 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK Žatec AK Žatec 1 2:05.06
7 47 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:05.54
8 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 2:10.28
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200710Turek Vojtěch (TZTRI)29.25
400710Turek Vojtěch (TZTRI)58.93
600710Turek Vojtěch (TZTRI)1:30.03
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 710 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 2:00.74 Q
2 219 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:00.87 Q
3 73 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 2:00.91 q
4 268 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 2:01.04 q
5 574 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:01.29 Q
6 757 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:01.61 Q
7 492 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 2:01.86 Q
8 361 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:02.19 Q
9 379 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 2:02.21
10 6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 2:02.25
11 173 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:02.60
12 140 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 2:03.19
13 416 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:03.75
14 253 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:04.69
15 167 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK Žatec AK Žatec 1 2:05.06
16 676 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:05.11
17 602 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1 2:05.25
18 47 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:05.54
19 384 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 2:06.10
20 561 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6 2:06.84
21 544 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 2:07.13
22 338 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 1 2:07.97
23 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 2:10.28
24 44 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:11.51

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 26.2.2023 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 574 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 1:56.97
2 757 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 1:56.99
3 73 Jonáš Jasoň HavlínJonáš Jasoň Havlín 06 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 1:57.82
4 710 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 1:59.53
5 492 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:00.46
6 268 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1 2:02.72
7 219 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:03.02
8 361 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:04.55
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 30.03
400757Pavlas David (USKUL)58.56
600757Pavlas David (USKUL)1:27.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 422 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:19.18 Q
2 355 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 2:19.90 Q
3 147 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 2:20.52 q
4 40 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:26.73
5 339 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 2:26.78
6 522 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 2:28.10
7 555 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 2:28.54
493 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200422Steinsová Adéla (OLYPR)33.70
400422Steinsová Adéla (OLYPR)1:11.18
600422Steinsová Adéla (OLYPR)1:46.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 354 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 2:19.71 Q
2 210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:20.37 Q
3 501 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:20.96 q
4 175 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:21.39
5 365 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.47
6 198 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:23.35
7 52 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.59
8 284 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 PB 2:26.22
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200365Kubíčková Zuzana (STBOL)33.26
400365Kubíčková Zuzana (STBOL)1:09.50
600365Kubíčková Zuzana (STBOL)1:45.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 771 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:20.82 Q
2 567 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:21.47 Q
3 279 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.77
4 664 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 2:23.96
5 369 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:26.33
6 533 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 2:27.11
7 499 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 2:29.89
262 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.4.4
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200567Klempush Myroslava (USORL)34.95
400567Klempush Myroslava (USORL)1:12.30
600771Svobodová Barbora (UNIBR)1:48.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 422 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:19.18 Q
2 354 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 2:19.71 Q
3 355 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 2:19.90 Q
4 210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:20.37 Q
5 147 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 2:20.52 q
6 771 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:20.82 Q
7 501 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 2:20.96 q
8 175 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:21.39
9 567 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:21.47 Q
10 365 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:21.47
11 279 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:21.77
12 198 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 2:23.35
13 664 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 2:23.96
14 52 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:24.59
15 284 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 PB 2:26.22
16 369 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:26.33
17 40 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:26.73
18 339 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 2:26.78
19 533 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 2:27.11
20 522 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 2:28.10
21 555 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 2:28.54
22 499 Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 2:29.89
493 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
262 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 17.4.4

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 26.2.2023 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 210 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:11.05
2 771 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:11.97
3 422 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:12.72
4 354 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 2:15.03
5 355 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 2:17.91
6 567 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:17.94
7 147 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 2:20.62
8 501 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 2:23.48
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200210Vaňková Barbora (SLAPR)32.11
400210Vaňková Barbora (SLAPR)1:06.34
600771Svobodová Barbora (UNIBR)1:39.79
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 25.2.2023 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 404 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 2:20.72 Q
2 324 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.16 Q
3 64 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 PB 2:21.41
4 431 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 PB 2:22.49
5 562 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 PB 2:22.51
6 80 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:23.04
7 457 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 2:31.86
8 529 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:33.10
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200404Fojtová Adéla (BRECL)32.14
400404Fojtová Adéla (BRECL)1:05.28
600404Fojtová Adéla (BRECL)1:40.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2023 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 698 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 2:17.74 Q
2 200 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:18.05 Q
3 592 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:19.97 q
4 53 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:21.11 q
5 625 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 PB 2:23.31
6 556 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 2:23.77
7 84 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 1 PB 2:23.80
8 51 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:24.93
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 32.63
40053Hudečková Lucie (MOSBR)1:07.59
600698Berková Ema (SUMPE)1:43.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2023 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 364 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:19.08 Q
2 524 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 2:19.56 Q
3 257 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:21.89
4 448 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 PB 2:22.12
5 473 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 2:22.48
6 283 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 1 PB 2:22.68
7 145 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 2:25.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200364Havlínová Zuzana (STBOL)31.45
400364Havlínová Zuzana (STBOL)1:05.21
600364Havlínová Zuzana (STBOL)1:41.12
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 698 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 2:17.74 Q
2 200 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 2:18.05 Q
3 364 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:19.08 Q
4 524 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 2:19.56 Q
5 592 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:19.97 q
6 404 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 2:20.72 Q
7 53 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 2:21.11 q
8 324 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 2:21.16 Q
9 64 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 PB 2:21.41
10 257 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:21.89
11 448 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 PB 2:22.12
12 473 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 2:22.48
13 431 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s. SK Dobruška z.s. 1 PB 2:22.49
14 562 Kateřina ČechováKateřina Čechová 07 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 3 PB 2:22.51
15 283 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 1 PB 2:22.68
16 80 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 2:23.04
17 625 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1 PB 2:23.31
18 556 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 2:23.77
19 84 Natálie SemeckáNatálie Semecká 06 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 1 PB 2:23.80
20 51 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:24.93
21 145 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 2:25.03
22 457 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 2:31.86
23 529 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:33.10

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 26.2.2023 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 524 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 MR 2:10.43
2 698 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 PB 2:13.35
3 404 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 2:13.41
4 200 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:17.53
5 364 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:17.65
6 592 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 2:19.93
7 53 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 2:21.03
8 324 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 2:23.49
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200524Holubová Adéla (SOKCB)32.52
400524Holubová Adéla (SOKCB)1:06.51
600524Holubová Adéla (SOKCB)1:40.19
Celkem 8 závodníků